IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1529 Oldal V  « < 710 711 712 713 714 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2012-02-29 18:33
Létrehozva: #14221

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(svejku @ 2012-02-29 17:24) *

De finom ember és ráadásul nemesen egyszerű, akár a.... mi is? Mondjuk a faék. Hétvégén megyek színházba, szerinted vigyem magammal? biggrin.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-29 18:24
Létrehozva: #14222

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

http://antik.vatera.hu/egyeb/retro_antik_r...1551770699.html
Levelezés... laugh1.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-29 17:48
Létrehozva: #14223

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-29 13:25) *
Csúsztatás?! Én csak egy értelmes gondolatmenetet látok. Nem olyan gyakori ez a mai világban, jobban kellene értékelnie.
Sajnos, csak ragasztani tudok smile.gif

Kedves Benz!

A gondolatmenet valóban értelmes volt, mint zejopynál mindig. rolleyes.gif Nem is ezzel volt némi fenntartásom. Csak azzal, hogy ez rám ebben az esetben nem vonatkozik. Az utolsó hat fél sorban jó volt az érvelés, de az általános érvényűnek tekinhető. Ha ezt tovább gondolnánk, olyan látszata, olvasata lehet a dolognak, mintha én merev, rugalmatlan lennék. Nem vagyok. Én csak egy, konkrét, számomra igen egyszerű esetben tartom fenn véleményem. Amúgy kompromisszumkészségem akkora, időnként meghatódok magamon. mosking.gif A "csúsztat" kifejezés talán picit túlzó volt. rolleyes.gif Remélem, sikerült segítenem a tisztánlátás érdekében.
Zejopy, ha felidegeltelek, akkor bocs.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-29 15:00
Létrehozva: #14224

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Csúsztatás?! Én csak egy értelmes gondolatmenetet látok. Nem olyan gyakori ez a mai világban, jobban kellene értékelnie.

Köszönöm a megerősítést, már komoly kétségeim kezdtek támadni.smile.gif

Nem baj, tulajdonképpen össze is tartaznak bizonyos szempontból.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-29 14:25
Létrehozva: #14225

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-29 12:40) *
Ejnye-bejnye, van ma itt vitriol. Huhh, de megijedtem. laugh1.gif Meg aztán akad itt némi csúsztatás, (ezt hagyjuk meg a derék sajtómunkásoknak) szövegértelmezési zavar, miegymás. Nem ehhez vagyunk szokva. z.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-29 13:13) *
...
(Kedves Benz! Ezt a két postot kivételesen nem lehetne kétfelé szedni? Köszönöm, ha lehet, és ha megteszi.smile.gif)

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-29 14:13
Létrehozva: #14226

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-29 12:40) *
Ejnye-bejnye, van ma itt vitriol. Huhh, de megijedtem. laugh1.gif Meg aztán akad itt némi csúsztatás, (ezt hagyjuk meg a derék sajtómunkásoknak) szövegértelmezési zavar, miegymás. Nem ehhez vagyunk szokva. z.gif

Ezt a rekciót pedig egyáltalán nem értem. blink.gif
Miért kellett megijedned? Vitriol? És nem csúsztattam. Nem értelek, mire jó ez, de ahogy gondolod....

Mindenkitől elnézést kérek, akinek teleszemeteltem a postafiókját. biggrin.gif

(Kedves Benz! Ezt a két postot kivételesen nem lehetne kétfelé szedni? Köszönöm, ha lehet, és ha megteszi.smile.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-29 14:15

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-29 13:40
Létrehozva: #14227

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-29 12:22) *
Másra hegyezed ki a dolgot. Érzésem szerint te nehezményezed, hogy "nem mondhatod ki" a véleményedet. Ezt érzem. Engem nem érdekel, hogy eltűnt egy postom. Amire én utaltam, az volt, hogy nem voltak a törölt postok olyan nagy irodalmi műremekek, hogy maradandó károsodás érte az utókort a törlésükkel. De akkor helyesbítek. Az enyémért nem volt kár, nem sajnálom. A tiédnek a törlése viszont óriási traumaként ért mindenkit, szerintem Benz legalább 10 perccel tovább fog rotyogni az üstben ez miatt. biggrin.gif
A meghagyott mondatodra pedig csak annyit tudok mondani, hogy az én életemben ezek a dolgok nincsenek kőbe vésve. Ragaszkodunk/ragaszkodom egy csomó jó és rossz dologhoz. Mert nem vagyunk tévedhetetlenek. Van sok minden, ami az idők során más megvilágításba kerül. Szerintem, ha másképpen látok valamit, mint régebben, akkor nem kell, nem szabad ragaszkodnom hozzá, mert akkor az csak egy merev kiüresedett frázis, meggátolja a fejlődésemet. visszatart, hátráltat. Mindenhez csak addig ragaszkodom, amíg jelent számomra valamit, vagy amíg hinni tudok benne. Ha egy általam szentnek hitt dologról kiderül, hogy hülyeség, akkor elgondolkodom rajta, megvizsgálom, hogy érdemes-e tovább is ahhoz tartanom magamat. De ez csak egy vélemény, az enyém. smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-29 13:22
Létrehozva: #14228

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-29 11:55) *
.... De ettől szilárdan megalapozott elvi álláspontomon nem lehet, kell és szabad változtatnom. ....

Másra hegyezed ki a dolgot. Érzésem szerint te nehezményezed, hogy "nem mondhatod ki" a véleményedet. Ezt érzem. Engem nem érdekel, hogy eltűnt egy postom. Amire én utaltam, az volt, hogy nem voltak a törölt postok olyan nagy irodalmi műremekek, hogy maradandó károsodás érte az utókort a törlésükkel. De akkor helyesbítek. Az enyémért nem volt kár, nem sajnálom. A tiédnek a törlése viszont óriási traumaként ért mindenkit, szerintem Benz legalább 10 perccel tovább fog rotyogni az üstben ez miatt. biggrin.gif
A meghagyott mondatodra pedig csak annyit tudok mondani, hogy az én életemben ezek a dolgok nincsenek kőbe vésve. Ragaszkodunk/ragaszkodom egy csomó jó és rossz dologhoz. Mert nem vagyunk tévedhetetlenek. Van sok minden, ami az idők során más megvilágításba kerül. Szerintem, ha másképpen látok valamit, mint régebben, akkor nem kell, nem szabad ragaszkodnom hozzá, mert akkor az csak egy merev kiüresedett frázis, meggátolja a fejlődésemet. visszatart, hátráltat. Mindenhez csak addig ragaszkodom, amíg jelent számomra valamit, vagy amíg hinni tudok benne. Ha egy általam szentnek hitt dologról kiderül, hogy hülyeség, akkor elgondolkodom rajta, megvizsgálom, hogy érdemes-e tovább is ahhoz tartanom magamat. De ez csak egy vélemény, az enyém. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-29 12:55
Létrehozva: #14229

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-29 11:27) *
Na hát azért nem volt annyira nagy alkotás egyikünk postja sem, hogy érdemes volt megörökítened. laugh.gif
Én meg elmentem a szolgálati postafiókomba, megnéztem nem nyomatékosított-e Benz. De nem. Ilyenkor mindig nagyon megkönnyebbülök. Szerintem ez nekem olyan, mint másnak a gyorshajtás. biggrin.gif Mert tudtam, persze, hogy tudtam, hogy a témában már nem decens megnyilvánulni. És akkor kissé behúzott nyakkal vártam, hogy Benz lesujt a bárddal. De nem tette.
Tök édi vati-fórum-modi. wub.gif (Ilyenkor mindig nagyon szeretem.smile.gif)

Én az enyémmel elégedett voltam. Ez a kérdésről a véleményem. Ha ez nem kívánatos, azt is tiszteletben tartom, többé nem említem. De ettől szilárdan megalapozott elvi álláspontomon nem lehet, kell és szabad változtatnom. Legfeljebb megtartom magamnak.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-29 12:27
Létrehozva: #14230

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-29 11:16) *
Várható volt. Erre számítva rögtön elmentettem, legyen mit olvasgatni hosszú téli estéken. mosking.gif
Kedves Benz, elnézést. persze a probléma megmaradt bennem, majd megvitatom önmagammal sakkozás közben. A partit magam ellen játszom, épp nyerésben vagyok. good2.gif

Na hát azért nem volt annyira nagy alkotás egyikünk postja sem, hogy érdemes volt megörökítened. laugh.gif
Én meg elmentem a szolgálati postafiókomba, megnéztem nem nyomatékosított-e Benz. De nem. Ilyenkor mindig nagyon megkönnyebbülök. Szerintem ez nekem olyan, mint másnak a gyorshajtás. biggrin.gif Mert tudtam, persze, hogy tudtam, hogy a témában már nem decens megnyilvánulni. És akkor kissé behúzott nyakkal vártam, hogy Benz lesujt a bárddal. De nem tette.
Tök édi vati-fórum-modi. wub.gif (Ilyenkor mindig nagyon szeretem.smile.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-29 12:16
Létrehozva: #14231

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-29 11:10) *
Törölte? unsure.gif Nahát..... dntknw.gif
agree.gif Ok, ok, tudom, tegnap írta, hogy duguljunk el a témában.

Várható volt. Erre számítva rögtön elmentettem, legyen mit olvasgatni hosszú téli estéken. mosking.gif
Kedves Benz, elnézést. persze a probléma megmaradt bennem, majd megvitatom önmagammal sakkozás közben. A partit magam ellen játszom, épp nyerésben vagyok. good2.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-29 12:10
Létrehozva: #14232

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Törölte? unsure.gif Nahát..... dntknw.gif
agree.gif Ok, ok, tudom, tegnap írta, hogy duguljunk el a témában.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-29 10:16
Létrehozva: #14233

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-02-29 08:31) *
De ez csak áprilisi tréfa volt. mosking.gif mosking.gif

Februárban? Különben tök igazságtalanság. Ma már márciusnak kellene lennie. unsure.gif
Na de majd holnap!! Akkor aztán kitör a tavasz. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-02-29 09:31
Létrehozva: #14234

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(hytech @ 2012-02-29 06:35) *
Srácok itt kb. 55-60cm-es hó esett. unsure.gif swoon2.gif

De ez csak áprilisi tréfa volt. mosking.gif mosking.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-29 08:26
Létrehozva: #14235

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-02-29 06:35) *

Na neeee... nade sebaj, majd a szél elfújja. biggrin.gif Milyen ideális tavaszi időjárás van. laugh.gif Nálatok hó, nálunk tetőtépkedő szél. Legalábbis nálunk megbontotta a tetőt. És az áram is elment induláskor, úgyhogy jól el is késtünk, mert az embörnek vissza kellett mennie a kazánhoz, mert ilyenkor nem megy a keringető szivattyú sem. unsure.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-02-29 07:35
Létrehozva: #14236

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-02-28 21:35) *
Na meg, mint tudjuk a tengervíz is jól konzervál. Emlékszem arra a "lomodra" amit a Titanic roncsai közül hoztak fel. mosking.gif

Hogyne emlékeznék.
Több interjút is adtam vele kapcsolatban és is és a Vaterás nyertes is.
A CNN és a BBC élő adásban hozta le. derisive.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-29 07:21
Létrehozva: #14237

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-02-29 06:12) *
Semmi baja nem lett a kádnak, csak szép fehér lett. A fém részeket kihagytuk természetesen.
Én már mindent kipróbáltam, ami korábban bevált, az eltűnt a piacról.
Főző műsorokat én sem nézek, főzni sem szeretek. Ha a férjem finomat akar enni, kénytelen ő főzőcskézni. mosking.gif
Húst nem eszem már 6 éve, így húsos ételeket alapból nem készítek. Van egy főzős műsor, azt hiszem valamelyik magyar adón is megy (én Helsinkiben láttam a nővéremnél), na azt érdemes nézni, a fazon miatt. Gordon Ramsay. Ismered?

Jó reggelt kívánok Mindenkinek! smile.gif

Szia! smile.gif

Na és mindenkinek szép reggelt.smile.gif Kimentem a házból és majdnem elfújt a szél. biggrin.gif Viszont nem esett semmi gusztustalan az égből.smile.gif

Nem nézek TV-t, de a nevét ismerem, mert kötelező jelleggel akármerre megyek a lakásban, hallgatom a műsort, mert három TV van....
Én is vega vagyok. Én sem főzök húst, pedig a férjem enne, de meg sem bírom fogni. Átáll az ember ízlése. Régen azt hittem, az ilyesmi modorosság. De nem.
Rohanok, mert a férjem bejött, látta, hogy a gép előtt ülök és eléggé zordon tekintetett vetett rám. Így bűntudatom támadt, és mindjárt elkezdtem magamnak kifogásokat keresni, hogy miért fórumozom dologidőben.biggrin.gif De nincs kifogás..... animal-smiley-037.gif Kell menni dolgozni.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-02-29 07:12
Létrehozva: #14238

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-28 21:07) *
swoon.gif Kádat sósavval? Kimarja a fényezést, dorozmás lesz és kipirosodik a feneked, ha beleülsz. biggrin.gif (Én Mr. Propert használok)
Különben gyanítottam, hogy nem a férjeddel kapcsolatban gondolkodsz sósavon. biggrin.gif
Ja? Van az a göndör fémből készült dörzsi, nem tudom a nevét. Az is csodákra képes Cif-fel.

Na jól van, itt hagyjuk abba. Női munkákból éppen elég, amit meg kell csinálni, nem ám még beszélni is róla. Sosem értettem azokat az embereket, akik főzőműsorokat néznek.... laugh.gif

Semmi baja nem lett a kádnak, csak szép fehér lett. A fém részeket kihagytuk természetesen.
Én már mindent kipróbáltam, ami korábban bevált, az eltűnt a piacról.
Főző műsorokat én sem nézek, főzni sem szeretek. Ha a férjem finomat akar enni, kénytelen ő főzőcskézni. mosking.gif
Húst nem eszem már 6 éve, így húsos ételeket alapból nem készítek. Van egy főzős műsor, azt hiszem valamelyik magyar adón is megy (én Helsinkiben láttam a nővéremnél), na azt érdemes nézni, a fazon miatt. Gordon Ramsay. Ismered?

Jó reggelt kívánok Mindenkinek! smile.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-02-28 22:35
Létrehozva: #14239

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(hytech @ 2012-02-28 21:27) *
Én épp most tettem be egy Nokia 8800 Sirocco Gold -ot Domestos-os vízbe miután 48 órát ázott a Flóraszeptes lavorban. csirkefogo.gif dance4.gif

Na, most elérultam a módszeremet, hogy mitől néznek ki úgy a készülékeim ahogy. hehehmm.gif hehehmm.gif

Na meg, mint tudjuk a tengervíz is jól konzervál. Emlékszem arra a "lomodra" amit a Titanic roncsai közül hoztak fel. mosking.gif

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-02-28 22:27
Létrehozva: #14240

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-02-28 20:44) *
Elképzeltem. laugh.gif
Én most egy hamutartót áztatok 2 napja Flóraszeptes vízben, de az olajat nem fogja levinni róla, durvább módszer kell! A férjem hobbi festeget. Olajos festékes az egész lakás. sad.gif

Én épp most tettem be egy Nokia 8800 Sirocco Gold -ot Domestos-os vízbe miután 48 órát ázott a Flóraszeptes lavorban. csirkefogo.gif dance4.gif

Na, most elérultam a módszeremet, hogy mitől néznek ki úgy a készülékeim ahogy. hehehmm.gif hehehmm.gif

--------------------

+Quote Post

1529 Oldal V  « < 710 711 712 713 714 > » 
Reply to this topicStart new topic
10 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (9 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: vidaeff

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-25 20:22