IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1540 Oldal V  « < 711 712 713 714 715 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
Hathor14
hozzászólás 2012-03-05 17:09
Létrehozva: #14241

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-05 15:59) *
Köszönöm Zep, a részletes okfejtésed. thank_you.gif
Nem idéztem be mindent, hogy ne legyen tele a topik.
A kivastagított részben sok igazság van, ebbe bele sem gondoltam. (A többiben is)
A tiltó listát pedig igyekszem rendeltetésszerűen használni. rolleyes.gif

Még valami....
Egy újabb nem ellenőrzött nullás vásárló ütött le két terméket nálam, telefonszáma nincs.
Most már sokkal nyugodtabban, türelmesebben és kiegyensúlyozottabban fogom kezelni
"magamban" őket.

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-05 17:06
Létrehozva: #14242

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

.....ebbe bele sem gondoltam. (A többiben is)

Igen, most lenne jó többek véleménye, de Benz el van tűnve, Hytech-et meg nem is láttam ma még, és a többiek is hallgatnak.

biggrin.gif Üdvözöllek a klubban. A tiltólista fetisiszták között. laugh.gif
Nem tudom, miért húzza mindig alá a fetisisztát. unsure.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-03-05 16:59
Létrehozva: #14243

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-05 14:24) *
....
De a dolog messze nem arról szól, hogy kinek van igaza és milyen az árud.

Megtekintés után is visszacseréltette volna, de nem akkor, hanem ugyanígy, mint most. És a büdös életben nem tudtad volna bizonyítani, hogy megnézte. Egy állítás egy tagadással szemben.

Köszönöm Zep, a részletes okfejtésed. thank_you.gif
Nem idéztem be mindent, hogy ne legyen tele a topik.
A kivastagított részben sok igazság van, ebbe bele sem gondoltam. (A többiben is)

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-05 16:46
Létrehozva: #14244

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-05 15:42) *
Azért reméljük ez a tendencia nem tipikus. biggrin.gif Ha jól emlékszem, Charlie Chaplin is eléggé hajlott korban lett apa.smile.gif

Megnyugtatásul közlöm, egyáltalán nem tipikus jelenség. Épp az áramszünet alatt rutinszerűen kontrolláltam. biggrin.gif
Azért ott volt ám sofőr, kertész, stb. mosking.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-05 16:49

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-05 16:42
Létrehozva: #14245

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-05 15:36) *
......
De igazán megható Chrys81 kérdező megrendítő önvallomása félszáz évnél is idősebb tetszhalott szaporítószervéről. ......

Azért reméljük ez a tendencia nem tipikus. biggrin.gif Ha jól emlékszem, Charlie Chaplin is eléggé hajlott korban lett apa.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-05 15:24
Létrehozva: #14246

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-05 03:52) *
Nem volt eltérés forma tekintetében, a szín meg minden képernyőn kicsit más, ezt már sokszor ellenőriztem a saját termékeimnél.

Ebben teljesen biztos voltam, sőt, szerintem a szín is teljesen megfelelő volt.

"Kedves L.!
Elnézésedet kérem, amiért nem felel meg a termék. Tudod a képeken másabb a szinük, elegánsabbnak látszanak.
Nagyon sajnálom. Az viszont biztos, hogy hozzád hasonló kedves, segítőkész eladóval még nem találkoztam. Köszönöm a megértésed.
Ha megfelel Neked csütörtök reggel 9kor ugyanott találkozhatunk.
Üdv J."

Kedves partnerednek javasolnám, hogy először a belső eleganciát kellene megvalósítani, mint szellemi, mint erkölcsi formában.
A szellemit látjuk, az erkölcsire pedig ez a mondvacsinált visszavásárlási procedúra éppen elegendő bizonyíték.

De a dolog messze nem arról szól, hogy kinek van igaza és milyen az árud.
Teljesen igazad van, szoktam kérni személyes átvételnél, hogy nézzék meg, minden stimmel-e, de sokan nem élnek ezzel, ezt nem is értem. unsure.gif Megspórolhatott volna magának egy felesleges utat.

Megtekintés után is visszacseréltette volna, de nem akkor, hanem ugyanígy, mint most. És a büdös életben nem tudtad volna bizonyítani, hogy megnézte. Egy állítás egy tagadással szemben.
Én már kaptam olyan választ az ÜSZ-tól, hogy nem vettek részt az adásvétel lebonyolításában. Eléggé lehangoló, de sajnos jogos. Hogy bizonyítod, hogy a terméklapon ugyanaz a kép van, ami minőségében azonos a megvett cuccal? Beviszed a Vaterának?
Ezért nem értek egyet Benzzel. Végig lehet csinálni az általa javasolt utat, de ahogy végiggondoltam, nem egyszerű. Ezért írtam, hogy tökösnek kell hozzá lenni. Elszántnak, és fel kell vállalnod annak a kockázatát, hogy egy bennmaradós negád lesz. Én ezt nem szívesen venném a magam részéről.
Amit Benz ír, az teljesen valós, de én még nyári szünetben sem biztos, hogy felvállalnám.smile.gif

.... ha mindig engedi fogok - olyan esetekben is, amikor nincs igaza a vevőnek - a fejemre nőnek majd. Most így jártam.

Nem, ha rendeltetésszerűen használod a tiltólistát.

Lehet, hogy én gondolkodom rosszul, már többször felvetődött bennem ez a kérdés, tehát lehet benne valami. Nagyon sok esetben nem érdekel, hogy igazam van-e, vagy nincs, inkább engedek, mert túl sok a lehetséges esetben a felgyülemlő negatív energia, amire nincs szükségem. Megpróbálom békésen intézni a dolgaimat. Jöhet bárki és kiabálhatja ezerrel, hogy három fülem van. Nem akarom majd meggyőzni a valóságról. Ha ő úgy látja és attól jól érzi magát, ám higgye. Ha tudja, hogy hazudik, akkor ugye megint nincs miről beszélni, mert hazudós. A legritkább esetben látja be, hogy tévedett.smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-05 13:07) *
Tudom.....

kuss.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-05 14:07
Létrehozva: #14247

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-03-05 12:58) *
Én voltam a másik gépről smile.gif

Tudom.....

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-03-05 13:58
Létrehozva: #14248

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-05 12:02) *
Khmmm... biggrin.gif

Én voltam a másik gépről smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-05 13:02
Létrehozva: #14249

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Khmmm... biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-05 12:51
Létrehozva: #14250

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-05 11:39) *
Nem mind ilyen, mert én mindig fokozott figyelemmel, kedvességgel ápolok, elvégzek mindent. Pl. két három hete. Zep-nek mondtam is, mikor párom csúnyán dögrováson volt.

De gondos ápolásod következtében hamar meggyógyult.smile.gif

Igaz, egyszer megesett, magas láza volt életem párjának és én ezt a fokozott testhőmérsékletet jónak láttam volna egyéb célokra, de a drágám érthetetlen módon szabódott, mi több, azt mondta huyle vagyok a fél oldalamra. Ki érti ezt? laugh1.gif

Nem hiszem el, hogy egy beteg nőt zaklattál. unsure.gif Ejnye....

A világért ne kérj elnézést! Ez egyre érdekesebb. laugh.gif

Óóóó, ti férfiak! Mert azt hiszitek jó lehet egy nimfomán nővel? Képzeld el, mikor a tizenkettedik menet után neki még mindig nem elég. Önbecsülésed a harmadik napon romokban hever, és szent meggyőződéseddé válik, hogy arra sem vagy jó, hogy egy nőt kielégíts. (Volt egy nimfomániás barátnőm. Legalábbis azt suttogták róla, hogy az. Annyira nem volt a barátnőm, hogy rákérdezzek a dologra, így csak elgondolkodni tudtam a kérdéskörön.smile.gif A gint viszont ő szerettette meg velem.)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-05 12:39
Létrehozva: #14251

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-05 10:57) *
Nem túl jó ilyen formában a kényszerpihenő, de legalább kicsit virgonckodhatsz. biggrin.gif
A férjek már csak ilyenek, az enyém is hasonló kedvességgel áll elő, amikor pocsékul vagyok, mindig megerősít, hogy úgy is nézek ki. Ugye milyen drága? laugh1.gif De legalább őszinte.

Nem mind ilyen, mert én mindig fokozott figyelemmel, kedvességgel ápolok, elvégzek mindent. Pl. két három hete. Zep-nek mondtam is, mikor párom csúnyán dögrováson volt.
Igaz, egyszer megesett, magas láza volt életem párjának és én ezt a fokozott testhőmérsékletet jónak láttam volna egyéb célokra, de a drágám érthetetlen módon szabódott, mi több, azt mondta huyle vagyok a fél oldalamra. Ki érti ezt? laugh1.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-05 11:23) *
A szűz nimfomániásnak attól izzik a szeme, hogy még szűz, de genetikailag nimfomániás. laugh.gif Elnézést a hasonlatért.biggrin.gif

A világért ne kérj elnézést! Ez egyre érdekesebb. laugh.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-05 12:23
Létrehozva: #14252

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-05 11:21) *
Ezt, azt láttam, csináltam, de ilyen még nem volt. mosking.gif Benne lennék effélével egy szakmai tapasztalatcserébe. Megérne egy kis tányértördelést is. laugh1.gif

A szűz nimfomániásnak attól izzik a szeme, hogy még szűz, de genetikailag nimfomániás. laugh.gif Elnézést a hasonlatért.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-03-05 12:21
Létrehozva: #14253

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-05 10:49) *
Szia! Legyen szép a reggeled. A Neo Citran jól jönne, mindig azt szoktam inni, ha van valami, de most elfogyott. Még jó, hogy van itthon Aszpirin C.
Nagyon szarul vagyok, de majd elmúlik.smile.gif Tegnap kimentem a konyhába folyadék utánpótlásért. Mondom a férjemnek, "ÚÚúúú tök szarul vagyok" Mire ő felnézett kritikus szemmel a keresztrejtvényből, jól szemügyre vett: "Hát, nem akarlak elkeseríteni, de úgy is nézel ki."
Szóval így tisztában vagyok azzal a dologgal is legalább, hogy általános külső megjelenésem sem töretlen. biggrin.gif A szemeim a láztól izzanak, mint egy szűz nimfomániásnak, amúgy meg tök fehér vagyok, de mindennek ellensúlyozására, hogy legalább egy kis szín legyen rajtam, csinos piros bajuszkát viselek, ami rendhagyó módon az orrom két oldalánál kezdődik. biggrin.gif Tényleg néztem már ki jobban is. laugh.gif De majd ez is elmúlik. Szerdán már megyek dolgozni, mert csak két anyanapom van. (Évek óta nem vettem ki.)
Délután megírom aprócska esszémet arról, ami megfogalmazódott bennem. Addigra tök jól leszek. smile.gif

Ezt azt, láttam, csináltam, de ilyen még nem volt. mosking.gif Benne lennék effélével egy szakmai tapasztalatcserébe. dugas.gif Megérne egy kis tányértördelést is. laugh1.gif Kilesek az ablakon, hátha erre jár egy és izzó szemét reám veti. Abban reménykedem, gerontofil is egyben az istenadta. Van itt a közelben egy képzőművészeti iskola. Járnak oda "bohém" hölgyek, némelyik úgy iszik, akár az apjuk, egyebekről nem is beszélve. mosking.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-03-05 12:25

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-05 12:19
Létrehozva: #14254

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-05 11:07) *
Ez már egy bölcsesség szerintem. Látod? Megy ez Neked. good2.gif wink.gif
Nem viccelek és nem hízelgek, pusztán így gondolom.
Az egyik kedvenc filmem "A kis Buddha", Te szereted?

A filmes kultúrám eléggé a nullához közelít. Moziba nem járok, mert valahogy kimaradt, mindig dolgozom. TV-t pedig egyáltalán nem nézek. Már akkor agresszív leszek, amikor meglátok egy TV-t. Nálunk három van és mind a három ordít. Én meg szép csendesen megőrülök, mert nincs az egész házban egy zug, ahol csend van. Mert van amikor még két rádió is versenyt ordít a három TV-vel. A műsor csodás. Német nemzetiségi műsor, szerb horvát nemzetiségi műsor, német nyelvű mise. A TV-ben agybeteg rajzfilm, meccs, forma1, melltartóvásárlásra buzdító vásárlási műsor, főzőműsor, Lagzi Lajcsi szintű zenei kultúrsokk, és egy kopasz ember okoskodó beszélgetése politikai kérdésekről depresszióra hajlamos hölgyekkel. Ja, és a pankrációt majdnem elfelejtettem.
Ha mindehhez hozzágondolod, hogy napi ezer órában fuvoláznak a gyerekek a fejembe, elvégre ezért kapom a fizetésemet és a fennmaradó időben ugyanezt csinálom én is, ráadásul a szünetekben az osztályok ordítanak a folyosón (kérdezd meg Hytech-et, hogy kiakadt múltkor biggrin.gif), akkor pont érthető, hogy ezt a fajta szórakozást nem nekem találták ki.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-03-05 12:07
Létrehozva: #14255

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-05 11:00) *
Azzal nincs is baj, fő az őszinteség...... egy korrekt kapcsolatban. smile.gif

Ez már egy bölcsesség szerintem. Látod? Megy ez Neked. good2.gif wink.gif
Nem viccelek és nem hízelgek, pusztán így gondolom.
Az egyik kedvenc filmem "A kis Buddha", Te szereted?

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-05 12:00
Létrehozva: #14256

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-05 10:57) *
Nem túl jó ilyen formában a kényszerpihenő, de legalább kicsit virgonckodhatsz. biggrin.gif
A férjek már csak ilyenek, az enyém is hasonló kedvességgel áll elő, amikor pocsékul vagyok, mindig megerősít, hogy úgy is nézek ki. Ugye milyen drága? laugh1.gif De legalább őszinte.

Azzal nincs is baj, fő az őszinteség...... egy korrekt kapcsolatban. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-03-05 11:57
Létrehozva: #14257

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-05 10:49) *
Szia! Legyen szép a reggeled. A Neo Citran jól jönne, mindig azt szoktam inni, ha van valami, de most elfogyott. Még jó, hogy van itthon Aszpirin C.
Nagyon szarul vagyok, de majd elmúlik.smile.gif Tegnap kimentem a konyhába folyadék utánpótlásért. Mondom a férjemnek, "ÚÚúúú tök szarul vagyok" Mire ő felnézett kritikus szemmel a keresztrejtvényből, jól szemügyre vett: "Hát, nem akarlak elkeseríteni, de úgy is nézel ki."
Szóval így tisztában vagyok azzal a dologgal is legalább, hogy általános külső megjelenésem sem töretlen. biggrin.gif A szemeim a láztól izzanak, mint egy szűz nimfomániásnak, amúgy meg tök fehér vagyok, de mindennek ellensúlyozására, hogy legalább egy kis szín legyen rajtam, csinos piros bajuszkát viselek, ami rendhagyó módon az orrom két oldalánál kezdődik. biggrin.gif Tényleg néztem már ki jobban is. laugh.gif De majd ez is elmúlik. Szerdán már megyek dolgozni, mert csak két anyanapom van. (Évek óta nem vettem ki.)
Délután megírom aprócska esszémet arról, ami megfogalmazódott bennem. Addigra tök jól leszek. smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-05 11:49
Létrehozva: #14258

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-03-05 10:39) *
Szia Zep,
Reggel küldtem neked kave.gif -t meg Neo Citran-t, megkaptad? rolleyes.gif
Remélem jobban vagy már. smile.gif
Engem nagyon érdekelnek a gondolataid, nagyon örülnék, ha megosztanád velem/velünk, mint tapasztalt Vaterás.
Nem kell Buddhának lenni ahhoz, hogy bölcs gondolatokat írjon az ember. wink.gif
Ha pedig valaki nem ért egyet Veled, attól még másnak hasznos lehet.

Szép napot kívánok Mindekinek! smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-03-05 11:39
Létrehozva: #14259

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-03-05 10:12) *
Lehet, hogy később eszperente szinten is összeszedem magamat, de most nem megy.smile.gif
Az előző azért volt jó, mert svejkunak megköszöntem a kávét.smile.gif
Hatinak meg talán délután összeszedem a gondolataimat, illetve nem neki, csak az ő esete kapcsán. Na és nem kell egyetérteni velem.biggrin.gif De lehet, hogy gondolataimat nem fogalmazom meg itt, mert nem vagyok én Buddha, hogy "bölcsességemet" és meglátásomat kinyilvánítsam. Ami jó, az nekem jó.smile.gif

Szia Zep,
Reggel küldtem neked kave.gif -t meg Neo Citran-t, megkaptad? rolleyes.gif
Remélem jobban vagy már. smile.gif
Engem nagyon érdekelnek a gondolataid, nagyon örülnék, ha megosztanád velem/velünk, mint tapasztalt Vaterás.
Nem kell Buddhának lenni ahhoz, hogy bölcs gondolatokat írjon az ember. wink.gif
Ha pedig valaki nem ért egyet Veled, attól még másnak hasznos lehet.

Szép napot kívánok Mindekinek! smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-03-05 11:12
Létrehozva: #14260

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-03-05 09:58) *
Nekem azzal sem volt bajom, mosking.gif de ezt is köszönjük szépen! thank_you.gif

Lehet, hogy később eszperente szinten is összeszedem magamat, de most nem megy.smile.gif
Az előző azért volt jó, mert svejkunak megköszöntem a kávét.smile.gif
Hatinak meg talán délután összeszedem a gondolataimat, illetve nem neki, csak az ő esete kapcsán. Na és nem kell egyetérteni velem.biggrin.gif De lehet, hogy gondolataimat nem fogalmazom meg itt, mert nem vagyok én Buddha, hogy "bölcsességemet" és meglátásomat kinyilvánítsam. Ami jó, az nekem jó.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1540 Oldal V  « < 711 712 713 714 715 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-30 14:12