IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1604 Oldal V  « < 720 721 722 723 724 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-04-11 20:20
Létrehozva: #14421

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(svejku @ 2012-04-11 20:03) *
Nekem is mást mondott, csak egy kicsit segíteni akartam a szerintem "hiányos"-nak egyáltalán nem mondható műveltségetek terén. smile.gif

De, sajnos ezen a téren tényleg hiányos. A fiam többet tud nálam. De hát én már nagyon régen letettem a voksomat. És bár ezt-azt tényleg szívesen hallgatok, de sajnos, ha rosszul intonált hangot, igénytelen hangképzést, egysíkú akkordokat hallok, akkor eléggé hamar elmegy tőle a kedvem. Na és munkaköri hatás, hogy a csendet szeretem leginkább. Reggel is eldobom minden alkalommal az agyamat, amikor az embör benyomja a rádiót a kocsiban.
Pedig hosszú úton, főleg egyedül én is szeretem. (Jut eszembe, be kell még szereznem egy CD lejátszófélét a kocsiba. biggrin.gif)

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-11 20:13
Létrehozva: #14422

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-11 19:35) *
Azért a Kodály bicíniumok iránti vonzódás sem annyira egészséges dolog, szóval valóban jó, ha óvakodsz az olyan helyzetektől, ahol feltérképezhetnének. biggrin.gif Kapsz tőlem Lakodalom Lajos CD-t, ha akarod. Akarod? Lesz akkor neked széles körű sokkhatásod.
Mellesleg az említett trombitaművész nagyapjáról a régi fősuliban terem is volt elnevezve ha jól tudom, mindenesetre azok, akik még ismerték, a legmélyebb tisztelet hangján szóltak róla. És persze Házasságkötésibulis Lala is képzett, végzett trombitás. Na de kit érdekel a hüyle művészi pálya, na és az apró csepertyűk zenére nevelgetése, ha a populáris műfajban betegre keresheti magát?!
Szóval fel a fejjel, pár év kitartó munkájával Gesztit is vágni fogod. És most nagyon halkan, súgva teszem hozzá, hogy nem is olyan rossz az. smiley-scared003.gif Ha kicsit félreteszed az előítéleteidet, akkor talán még élvezheted is. Nem csak Wagnernek van sodrása, itt-ott lehet jót hallgatni a könnyedebb műfajban is. smile.gif
Viszont műveltségem nekem is roppant hiányos, mert Geszti-ügyben nem voltam képben, igaz, nekem mást mondott a post. thank_you.gif

Ó, én velük képben vagyok, árulom őket. Emlékezz "Sörös Jancsyra". Azért ezeket eladás előtt illik meghallgatni. Nejem néz is rám gyanakodva, mikor Sosztakovics és mondjuk egy klasszikus jazz közé besuvasztom "Örzse néne" bugyogója c. örökbecsű melódiáját. Van azért ezeknek valami populáris bája. Én ha jobban figyelek a szövegre, nagyon tudok röhögni közben, időnként pufók képemen egy-egy könnycsepp is legördül a nevetéstől. És az a zene, ami valamilyen szinten örömet okoz, annyira nem is rossz. Azért ne aggódj, még nem vagyok a műfaj fan-ja. De beláthatod, van az a pénz, amiért az én hajam is lehet korpás. mosking.gif
Annyira nem vagyok előítéletes, hogy nemcsak hallgatok "könnyű" műfajt, (Jazz - rock - musical stb.) de minden lehetséges helyen tiltakozom a magyarban e körben kissé pejoratív "könnyű" elnevezés miatt. Nincs "könnyű, meg ilyen olyan zene, csak jó zene, vagy rossz zene.
Örülök, hogy átment a post jelentése. Kétségem sem volt felőle. rolleyes.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-04-11 20:03
Létrehozva: #14423

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-11 19:20) *
Kösz. thank_you.gif Mire mennék nélküled. rolleyes.gif
Mondom én, nem a Fidelion kéne lógnom állandóan, ha nem itt vagyok éppen. Csak képben lennék a könnyedebb műfajban...

A zúttörő, ahol tud segít.
A könnyedebb műfajban jobban otthon vagyok, bár abból is inkább a nehezebbet szeretem.

... de azért az időszakos pályaalkalmasságin mindig félve kezdek a Rorschach-teszthez. Még rájönnek valamire. laugh.gif

Hú erről van egy viccem, de nem biztos, hogy a "badworld filter" átengedné.... mosking.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-11 19:35) *
...Viszont műveltségem nekem is roppant hiányos, mert Geszti-ügyben nem voltam képben, igaz, nekem mást mondott a post. thank_you.gif

Nekem is mást mondott, csak egy kicsit segíteni akartam a szerintem "hiányos"-nak egyáltalán nem mondható műveltségetek terén. smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-11 19:35
Létrehozva: #14424

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Mondom én, nem a Fidelion kéne lógnom állandóan, ha nem itt vagyok éppen. Csak képben lennék a könnyedebb műfajban.
Így van ez, ha már gyermekkoromban is Kodály - Válogatott bicíniumok-ra gerjedtem. Zsenge ifjúságom zenetanára, S. Ida néni próbálta a fentebbi művet belém verni. Néha szó szerint. mosking.gif És eleinte nem is bántam. Mostani "lélekbúvárom" szerint azidőtájt látens gerontofil hajlamaim lehettek. Mostanra simán kinőttem, de azért az időszakos pályaalkalmasságin mindig félve kezdek a Rorschach-teszthez. Még rájönnek valamire. laugh.gif

Azért a Kodály bicíniumok iránti vonzódás sem annyira egészséges dolog, szóval valóban jó, ha óvakodsz az olyan helyzetektől, ahol feltérképezhetnének. biggrin.gif Kapsz tőlem Lakodalom Lajos CD-t, ha akarod. Akarod? Lesz akkor neked széles körű sokkhatásod.
Mellesleg az említett trombitaművész nagyapjáról a régi fősuliban terem is volt elnevezve ha jól tudom, mindenesetre azok, akik még ismerték, a legmélyebb tisztelet hangján szóltak róla. És persze Házasságkötésibulis Lala is képzett, végzett trombitás. Na de kit érdekel a hüyle művészi pálya, na és az apró csepertyűk zenére nevelgetése, ha a populáris műfajban betegre keresheti magát?!
Szóval fel a fejjel, pár év kitartó munkájával Gesztit is vágni fogod. És most nagyon halkan, súgva teszem hozzá, hogy nem is olyan rossz az. smiley-scared003.gif Ha kicsit félreteszed az előítéleteidet, akkor talán még élvezheted is. Nem csak Wagnernek van sodrása, itt-ott lehet jót hallgatni a könnyedebb műfajban is. smile.gif
Viszont műveltségem nekem is roppant hiányos, mert Geszti-ügyben nem voltam képben, igaz, nekem mást mondott a post. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-11 19:20
Létrehozva: #14425

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-04-11 18:07) *
Rapülők, Geszti Péter szövege.

Mondom én, nem a Fidelion kéne lógnom állandóan, ha nem itt vagyok éppen. Csak képben lennék a könnyedebb műfajban.
Így van ez, ha már gyermekkoromban is Kodály - Válogatott bicíniumok-ra gerjedtem. Zsenge ifjúságom zenetanára, S. Ida néni próbálta a fentebbi művet belém verni. Néha szó szerint. mosking.gif És eleinte nem is bántam. Mostani "lélekbúvárom" szerint azidőtájt látens gerontofil hajlamaim lehettek. Mostanra simán kinőttem, de azért az időszakos pályaalkalmasságin mindig félve kezdek a Rorschach-teszthez. Még rájönnek valamire. laugh.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-11 19:22

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-04-11 18:07
Létrehozva: #14426

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-11 17:57) *
Azért nem mindenben jó a fene nagy sebesség. mosking.gif Hogy is van az a régi szám?
Gyors vagyok a lánynak
Rendőrnek meg a Zsarunak személy

Nem tudom már melyik banda volt, de jó régen... rolleyes.gif

Rapülők, Geszti Péter szövege.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-11 18:01
Létrehozva: #14427

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-11 17:57) *
Azért nem mindenben jó a fene nagy sebesség. ....

Hát valóban nem... laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-11 17:57
Létrehozva: #14428

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-11 17:50) *
Pl. kapsz e-mailt is, de meg tudod nézni a személyes menüdben is.smile.gif
Szia! smile.gif Te meg leszel VillámEff? biggrin.gif Megelőztél.smile.gif

Azért nem mindenben jó a fene nagy sebesség. mosking.gif Hogy is van az a régi szám?
Gyors vagyok a lánynak
Rendőrnek meg személy

Nem tudom már melyik banda volt, de jó régen... rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-11 17:49
Létrehozva: #14429

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2012-04-11 15:59) *
Nálam hetek óta rendszeresen ez van. Ilyenkor a "Személyes menü" megnyomása után tudok becsekkolni. smile.gif

Ahh, de jó, köszönöm a megerősítést. Én különben leggyakrabban a személyes menü megnyomását használom amúgy is, csak kicsit furcsa volt a látvány, hogy nem is vagyok belépve, mégis szabad kilépnem.biggrin.gif
Ezek az apró zökkenők nem túlzottan zavarnak, de a felugró bazi nagy táblától annyira agresszív leszek, hogy csak na. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2012-04-11 15:59
Létrehozva: #14430

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-11 07:12) *
Különös. unsure.gif Nálatok is a belépés gomb helyett a kilépés volt? Mert nálam igen.
Szép reggelt minden fórumtársnak.smile.gif

Nálam hetek óta rendszeresen ez van. Ilyenkor a "Személyes menü" megnyomása után tudok becsekkolni. smile.gif

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-11 10:17
Létrehozva: #14431

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-11 07:24) *
Szintén, nálam jó. rolleyes.gif

Ühüm, most megnéztem, kiléptem, nálam is ott van. Valszeg az lehet, hogy tegnap du nem léptem ki, csak becsuktam az ablakot.
Ellenben többedszer van, hogy kattintok és beugrik az a hüyle erőszakos ablak, na attól meg hánynom kell.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-04-11 10:19

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-11 07:24
Létrehozva: #14432

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-11 07:12) *
Különös. unsure.gif Nálatok is a belépés gomb helyett a kilépés volt? Mert nálam igen.

Szintén, nálam jó. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-11 07:12
Létrehozva: #14433

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-10 20:31
Létrehozva: #14434

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-04-10 19:00) *
Megnyugtatlak, nem csak neked. Ez borzasztó. sad1.gif Annyira, hogy ilyen alávalóságot nem is tudok megvitatni bővebben. Igazán sajnálom.

A helyzet az, hogy a közoktatást az adóból finanszírozza az állam. Azaz a tanárok fizetésétől elkezdve a WC-papíron keresztül a könyvtárak berendezéséig mindenre a befizetett adóból jut. A kiegészítő normatíva is, amit a fenntartó vagy odaad, vagy sem. Csak az a helyi adókból. Ha pályázaton nyer valaki, az némiképpen más, mert az függ a pályázattól is. Szóval befizetjük az adónkat, hogy a gyerekeink iskolába járhassanak (többek között). Erre jönnek ilyen emberek, akik nem csak ellopják ezt, hanem még az otthagyottat tönkre is teszik. Jó esetben elkapja őket a rendőrség. Na és ha szépen leültetik őket, akkor ki is tartja el őket? Hát ugyanúgy mi, a befizetett adónkból. Nekik emberi jogaik vannak. Egyszer hallottam, hogy mennyibe kerül egy napjuk. Nem emlékszem már, mennyi volt, de lehátaltam az összegtől.
Azt hiszem, talán nem vagyok demagóg és talán egy szadista állat sem. De nagyon helyesnek tartanám, ha a tolvajok, vandálok, gyilkosok, csalók és sikkasztók, nagyon kemény munkát kellene, hogy végezzenek. Segédmunkát. Szemétszedés, útépítés, kőtörés, és minden olyan, amit elvégeznek emberek. Mivel ezekért a munkákért minimálbér jár ma nagyjából, hát ők is megkapnák ezt az összeget. Csakhogy ebből az összegből kellene fizetniük a szállásukat, őrzésüket, kajájukat és rezsijüket, mosást, ruhát, mindent. A fennmaradó összegből pedig fizetnék a károkozást. Azok, akik anyagi kárt okoztak másoknak, azok addig élnének így, függetlenül a diplomájuktól, ameddig nem törlesztettek mindent. Amennyiben ez 20 év lenne, akkor 20 évig. Azt hiszem, hogy ez nem sért személyiségi jogokat, mert hiszen a munka nem szégyen, nem alávaló. De úgy veszem észre, hogy bizonyos körökben ez visszatartó erő lenne.
Az életellenes cselekményeknél másképpen mérlegelnék, ezt nem fejtem ki most. Természetesen nem a szemet szemért, fogat fogért elvet preferálom.
Ezekre a gondolatokra jutottam a porcelán beáztatása közben.

Egyáltalán nem értem a rongálást. És különben azt sem értem, hogy miért kell elvenni valamit, ami nem az övé. Basszus! Az hogy nem szabad, az nem visszatartó erő?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-10 19:00
Létrehozva: #14435

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-04-10 18:50) *
Betörtek a sulinkba. unsure.gif Brutális módon szétverték a természettudományi előadóban a rozsdamentes mosogatókat, hogy a csaptelepeket kiszedjék. Elvittek két laptopot, az épületben működő másik intézményt is kifosztották. Több kárt okoztak talán, mint amennyit nekik hozott a konyhára a kis akciójuk.
És hát ez egy iskola, ahol a gyerekek tanulnak. Nem is értem. sad.gif Neki nincs gyereke? Nem is lesz? Egy ilyen természettudományi előadó egy vagyon. Lehetőség, hogy olyan körülmények között dolgozzanak a diákok, ami nem középkori. Szóval klassz volt, tényleg.
Megint egy csont, amin lehet rágódni... legalábbis nekem.

Megnyugtatlak, nem csak neked. Ez borzasztó. sad1.gif Annyira, hogy ilyen alávalóságot nem is tudok megvitatni bővebben. Igazán sajnálom.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-10 18:50
Létrehozva: #14436

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Betörtek a sulinkba. unsure.gif Brutális módon szétverték a természettudományi előadóban a rozsdamentes mosogatókat, hogy a csaptelepeket kiszedjék. Elvittek két laptopot, az épületben működő másik intézményt is kifosztották. Több kárt okoztak talán, mint amennyit nekik hozott a konyhára a kis akciójuk.
És hát ez egy iskola, ahol a gyerekek tanulnak. Nem is értem. sad.gif Neki nincs gyereke? Nem is lesz? Egy ilyen természettudományi előadó egy vagyon. Lehetőség, hogy olyan körülmények között dolgozzanak a diákok, ami nem középkori. Szóval klassz volt, tényleg.
Megint egy csont, amin lehet rágódni... legalábbis nekem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-04-10 17:21
Létrehozva: #14437

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2012-04-10 08:22) *
Rendes szállodában van olyan 3 in 1 izé tasakban odakászítve...

Akkor ez rendetlen hely lehetett, mert a szobai hűtőben csak piák meg üdítők voltak. De már megjöttem. Fáradtan és a súlygyarapodástól bánatosan. unsure.gif
A héten csak teát iszom, meg citromlevet.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-10 11:47
Létrehozva: #14438

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2012-04-10 11:21) *
De Jóóóóó! Pörög a topic... victory.gif dance2.gif nature.gif laugh1.gif headbang.gif

Remélem mindenki kipihente az ünnepet, és frissült erővel kezd az elfogyasztott sonka, kalács, krémes, zserbó által kialakult úszógumi ledolgozásához. jumping.gif bear4.gif cat5.gif Pedig megfogadtam, hogy minden kínált/erőszakolt adagnak csak a felét eszem meg. Hát mit mondjak...? Ma reggel azt éreztem, a tükör nem a legjobb barátom scare.gif

Uhh, az ünnep nekem nagyon munkás volt, de legalább lesz mit kipihennem.biggrin.gif A kajahegyek még engem is megviselnek, pedig nálam a sonka és társai nem játszanak. Ellenben a tradicionális sütemények... hajajjj.... leültem Kaposváron a fotelbe, és pont csak egy kicsit kellett előrehajolnom, hogy elérjem a süteményes tálat. laugh.gif Tulajdonképpen fel lehetett fogni "hátizomerősítőgyakorlatnak" is. Szóval ahogy edződött a hátam, úgy dudorodott a hasam. Nem biztos, hogy bátran állnék a mérlegre. biggrin.gif
Régen a népek vallási megfontolásból böjtöltek ilyentájt. Húsvétkor ehettek először igazán. Ami méreganyag addig kiürült a testükből, azt gyorsan pótolták. biggrin.gif Tradicionálisan eszünk, iszunk. Általában is sokkal többet annál, mint amennyit kellene.
Bezzeg a népek nem vateráztak az ünnep alatt, mert megint megállt a forgalmam. De majd most!! Mindenki elmegy dolgozni és nekiáll vásárolni, mert megszokta, ha szokásos napok, ahhoz hozzátartozik a Vatera. Kivéve persze azokat, akik a kiskertekben kapálgatnak (Hej VateraTibi, VateraTibi. laugh.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2012-04-10 11:21
Létrehozva: #14439

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

De Jóóóóó! Pörög a topic... victory.gif dance2.gif nature.gif laugh1.gif headbang.gif

Remélem mindenki kipihente az ünnepet, és frissült erővel kezd az elfogyasztott sonka, kalács, krémes, zserbó által kialakult úszógumi ledolgozásához. jumping.gif bear4.gif cat5.gif Pedig megfogadtam, hogy minden kínált/erőszakolt adagnak csak a felét eszem meg. Hát mit mondjak...? Ma reggel azt éreztem, a tükör nem a legjobb barátom scare.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-04-10 08:24
Létrehozva: #14440

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-04-10 08:16) *
Nincs levegőnek nézés. Ez a félreértés abból eredhet, hogy Ön talán reagálást vár tőlem olyan hozzászólásokra is, amire én nem tartom szükségesnek.

Igen, ez valószínűleg így lehet. Én ezt nevezem így. Egyébként nincs vele semmi baj. smile.gif Meg amúgy is megszoktam már az élet egyéb területein is, edzett vagyok.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1604 Oldal V  « < 720 721 722 723 724 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-08-03 02:28