IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1529 Oldal V  « < 739 740 741 742 743 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-02-12 17:05
Létrehozva: #14801

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-12 15:51) *
.....de ezt nem éppen visszafogott tömegem miatt elhagytam.
...

Te el akarsz engem csábítani? Eszemet vesztem a túlsúlyos pasiktól. laugh.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-12 15:51) *
..... A lépcső közepén érzem, csúszik lefelé a nem éppen divatos sötétkék mackóm. És zsupsz, szempillantás alatt a bokámnál volt az egész. Az udvariak leplezetlenül, előbb említett szomszédom visszafogottan röhögött. Nagyon helyeske lehettem a hosszú fehér alsómban. De ő azért roppant előzékenyen odasietett és megkérdezte: segíthetek, T... bácsi? Sic! Nem volt őszinte a hárító mosolyom, de addigra nejem kinyitotta a bejárati ajtót és betipegtem. Különös, meghökkent érdeklődéssel nézett rám, akár egy Mária-jelenésre, majd ő is mosolyra fakadt,...finoman szólva. laugh1.gif

w00t.gif w00t.gif Ezt nem hiszem el... !!!! laugh.gif Elképzeltem...... biggrin.gif Ugye nem baj, ha kicsit vinnyogtam a visszafojtott vigyorgástól a gép előtt? laugh.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-12 16:51
Létrehozva: #14802

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-12 15:29) *
Milyen költői vagy ma.smile.gif
Ne igyál tejet, mert meghajt, gyomorgörcsöd lesz és a nap hátralévő részében világcsúcsrekordokat döntögetve futkározol a munkaterületed és az illemhely között.biggrin.gif

Igen, ma valahogy lírai hangulatom van. Ezért is gondoltam, megfúvom Néked fűzfa-lantomat. Mecsoda költői képzavar. rolleyes.gif A tejet bírom, szeretem is, sőt régebben a tejszínt is megittam cukorral, de ezt nem éppen visszafogott tömegem miatt elhagytam.

Vissza költészethez! Valójában sok okom nincs a lelki elandalodásra, mert egy-két órája jöttem haza új szerzeményemmel, egy közel negyven kilós stúdió magnóval. Ezt cipeltem fel a társasházi lépcsőn, ahová az udvarról is belátni, lévén ez afféle függőfolyosó. Nem néztek sokan, csak az udvaron trécselő öt-hat lakó, meg jött velem szembe a szomszéd fiatalasszony gyermekével. Türelmesen várták, felérjek a dög nehéz, rossz fogású cuccal. A lépcső közepén érzem, csúszik lefelé a nem éppen divatos sötétkék mackóm. És zsupsz, szempillantás alatt a bokámnál volt az egész. Az udvariak leplezetlenül, előbb említett szomszédom visszafogottan röhögött. Nagyon helyeske lehettem a hosszú fehér alsómban. De ő azért roppant előzékenyen odasietett és megkérdezte: segíthetek, T... bácsi? Sic! Nem volt őszinte a hárító mosolyom, de addigra nejem kinyitotta a bejárati ajtót és betipegtem. Különös, meghökkent érdeklődéssel nézett rám, akár egy Mária-jelenésre, majd ő is mosolyra fakadt,...finoman szólva. laugh1.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-12 16:29
Létrehozva: #14803

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-12 14:57) *
Nem tudom. Megnézem, csak kimódolom miként. Remélem ötágút, vereset. mosking.gif
.......

Sikerült megnézni, a február eddig ötös, gondolom akkor ő is ötöt adott. Erre iszom egy pohár.... mit is? Tejet.

Milyen költői vagy ma.smile.gif
Ne igyál tejet, mert meghajt, gyomorgörcsöd lesz és a nap hátralévő részében világcsúcsrekordokat (és a kisebb bútorokat) döntögetve futkározol a munkaterületed és az illemhely között.biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-12 16:30

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-12 15:57
Létrehozva: #14804

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-12 14:45) *
Milyen csillagokat adott?
Nem tudom. Megnézem, csak kimódolom miként. Remélem ötágút, vereset. mosking.gif

"A CSILLAGOK CSILLAGA

Sohse hull le a vörös csillag:
Nap, Hold, Vénusz lehullott régen
S ő dölyföl a keleti égen.

Sohse vörös a hulló csillag:
Rózsás, lila, zöld, kék vagy sápadt,
Szeszélye az égi világnak.

Hulló csillag, hullj, hullj, rogyásig,
Ezer eséssel, ezer jajjal:
Egy csillagból is jöhet hajnal.

Vörös csillag, ragyogj és trónolj,
Mióta ember néz az égre,
Vörös csillag volt a reménye."

Ady

Sikerült megnézni, a február eddig ötös, gondolom akkor ő is ötöt adott. Erre iszom egy pohár.... mit is? Tejet.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-12 16:01

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-12 15:45
Létrehozva: #14805

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-12 14:39) *
Tényleg nem kell idegeskedni, főleg kapkodni. rolleyes.gif Befutott egy értékelésem, mintha tegnap lett volna az üzlet.
A kártya-))) Szerintem várhatott animal-smiley-071.gif volna áprilisig, pont kijött volna a három év. biggrin.gif

Milyen csillagokat adott?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-12 15:39
Létrehozva: #14806

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-12 14:13) *
smile.gif Pedig jó hely ez a fórum.smile.gif A Vészkijárat meg kimondottan témákon kívüli beszélgetésekre van. biggrin.gif

Később sem kell idegesnek lenni. (Mondom én, aki egy kis lelki ráhatástól máris magam alá kerülök. laugh.gif)

Tényleg nem kell idegeskedni, főleg kapkodni. rolleyes.gif Befutott egy értékelésem, mintha tegnap lett volna az üzlet.
A kártya-))) Szerintem várhatott animal-smiley-071.gif volna áprilisig, pont kijött volna a három év. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-12 15:13
Létrehozva: #14807

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(oldjawas @ 2012-02-12 14:07) *
Ritkán szoktam eladni, illetve ritkán szoktam fórumozni is. Nem vagyok kereskedő, a saját cuccaimat szoktam eladni, venni. Bár szerintem ez látszik abból is, hogy ennyi év alatt hány adás-vételem volt.

A fórumot meg inkább olvasni szoktam. Max akkor szólok bele, ha valami nagyon érdekel, vagy kapásból tudom a megoldást rá. laugh1.gif

Igen, ez az beszélgetés. Itt még nem voltam ideges. good2.gif

smile.gif Pedig jó hely ez a fórum.smile.gif A Vészkijárat meg kimondottan témákon kívüli beszélgetésekre van. biggrin.gif

Később sem kell idegesnek lenni. (Mondom én, aki egy kis lelki ráhatástól máris magam alá kerülök. laugh.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
oldjawas
hozzászólás 2012-02-12 15:07
Létrehozva: #14808

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-25 16:44
Azonosító: 1 416 942

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-12 14:03) *
Alapvető probléma, hogy sokan azt hiszik, ha egy árut már harmadszor indít az ember újra, akkor a probléma. Pedig nem az. Sokan abban a tévhitben élnek, hogy az a jó cucc, ami rögtön elmegy. Ebből kiindulva szeretnék az eladót arra inspirálni, hogy kapkodva, leárazva nyomja el a cuccot. Ezeknek nem kell bedőlni.
Persze, mindenképpen tedd tiltóra a kedves kérdeződet, de mint látszik az esetemből, ez nem biztosít végleges védelmet.smile.gif

Nagyon régi a nicked, tök "öregnek" számítasz. Hogyhogy csak most keveredtél ide?

Ritkán szoktam eladni, illetve ritkán szoktam fórumozni is. Nem vagyok kereskedő, a saját cuccaimat szoktam eladni, venni. Bár szerintem ez látszik abból is, hogy ennyi év alatt hány adás-vételem volt.

A fórumot meg inkább olvasni szoktam. Max akkor szólok bele, ha valami nagyon érdekel, vagy kapásból tudom a megoldást rá. laugh1.gif

Igen, ez az beszélgetés. Itt még nem voltam ideges. good2.gif

A hozzászólást -oldjawas- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-12 15:08

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-12 15:06
Létrehozva: #14809

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(oldjawas @ 2012-02-12 13:37) *
Én már csak vigyorgok.
......

Na most az ilyen emberrel mit lehet csinálni? Jó mondjuk letiltom. De nem értem, nem érti meg a magyar beszédet? Ha meg nekem nem megfelelő az ára, akkor olyanokat ir a terméklapra, ami erősen megkérdőjelezi a szavahihetőségemet, utána meg nem válaszol?

Na mindegy.

Alapvető probléma, hogy sokan azt hiszik, ha egy árut már harmadszor indít az ember újra, akkor a probléma. Pedig nem az. Sokan abban a tévhitben élnek, hogy az a jó cucc, ami rögtön elmegy. Ebből kiindulva szeretnék az eladót arra inspirálni, hogy kapkodva, leárazva nyomja el a cuccot. Ezeknek nem kell bedőlni.
Persze, mindenképpen tedd tiltóra a kedves kérdeződet, de mint látszik az esetemből, ez nem biztosít végleges védelmet.smile.gif

Nagyon régi a nicked, tök "öregnek" számítasz. Hogyhogy csak most keveredtél ide?

IDÉZET(hytech @ 2012-02-12 14:03) *
Muti a levelezést.

http://divat-ruha.vatera.hu/ferfi_ruhazat/...1535909825.html
air_kiss.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-02-12 15:03
Létrehozva: #14810

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-02-12 13:43) *
Vagy tanuló volt, vagy át akart verni. dry.gif

Akkor az utóbbi, mert nem egy mai csirke volt dry.gif

De köszi, hogy megnyugtattál. thank_you.gif

IDÉZET(oldjawas @ 2012-02-12 13:37) *
Na most az ilyen emberrel mit lehet csinálni? Jó mondjuk letiltom. De nem értem, nem érti meg a magyar beszédet? Ha meg nekem nem megfelelő az ára, akkor olyanokat ir a terméklapra, ami erősen megkérdőjelezi a szavahihetőségemet, utána meg nem válaszol?

Na mindegy.

Muti a levelezést.

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-12 15:02

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-02-12 14:43
Létrehozva: #14811

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(hytech @ 2012-02-12 13:19) *
Pontosan mennyi volt a feladási díj és mennyit kaptál vissza?
Nekem ugyanis a nagypostán a következőt mondta a postásasszony:

Ha elvész a csomag akkor nem a feladási díj 15 vagy 16x-osát térítik meg hanem az ajánlási díjét!

Mondanom sem kell, hogy csak pislogtam dontknow.gif

Vagy tanuló volt, vagy át akart verni. dry.gif
Részlet a posta üzletszabályzatából:

"A Posta - az 5.3. pontban foglaltak kivételével - felelős azért
a kárért, amely a küldemény felvételétől annak kézbesítéséig
vagy a feladó részére történt visszakézbesítéséig terjedő időben
a küldemény megsemmisüléséből, teljes vagy részleges elveszéséből
vagy megsérüléséből keletkezett.
Ha egyetemes postai szolgáltatás keretében a könyvelt, de nem
értéknyilvánítás különszolgáltatással feladott küldemény megsemmisül,
teljesen vagy részlegesen elvész vagy megsérül, a Posta
kártérítési átalányt fizet. A küldemény
a) megsemmisülése vagy teljes elveszése esetén a fizetendő kártérítési
átalány összege a teljes szolgáltatásért (tömeg szerinti
díj, különszolgáltatás díja) fizetendő díj tizenötszöröse
,
b. részleges elveszése vagy megsérülése esetén a fizetendő kártérítés
összege úgy aránylik a kártérítési átalány a) pontban
meghatározott teljes összegéhez, ahogyan a keletkezett kár
aránylik a küldemény teljes értékéhez.
Az a) pont szerinti esetben a Posta a szolgáltatásért fizetett
díjat is visszafizeti."

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-12 14:45

+Quote Post
oldjawas
hozzászólás 2012-02-12 14:37
Létrehozva: #14812

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Én már csak vigyorgok.

Van most egy emberke, rengeteg pozitivval. Kérdezett tőlem egy kabátra. Úgy tettem fel, hogy egyszer lett felvéve, nem volt használva. Elég drága darab, az értékének kb negyedéért árulom.
Rákérdezett, hogy mennyire van tönkremenve. Ki van-e kopva. El kell-e vinni vegytisztitani. STB. Megirtam neki, hogy a leirásban is szerepel, egyszer lett felvéve, azóta szekrényben van tárolva.
Erre tett egy ajánlatot, az igy is nevetséges árból még kétezer forintot levenne.
Irtam neki, hogy szerintem ő is tisztában van az árával, ha annyiért nem megy el, amennyire felraktam, akkor megtartom.
Erre visszair, hogy igen, tényleg ok az ára, de akkor már mérjek meg neki egy csomó mindent, /az összes méret szerepel a teméklapon/ és mondjam már meg, hogy miért látszik kopottnak a fényképen a kabát, mennyire kell kitisztittatni, stb.
Tehát megint futjuk a kezdő köröket.
Lemértem mindent mégegyszer, az összes kérdésére válaszoltam.

Na utána többet nem jelentkezett. Arra a válaszomra már nem reagált.

Most ujraindult az aukció, rögtön betette figyelőbe és megint megtalált az általa elképzelt árajánlattal.

Na mindegy.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-12 14:29
Létrehozva: #14813

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(oldjawas @ 2012-02-12 13:06) *
Szia.

Én annyit tudnék ehhez a témához mondani, hogy ez már vastagon kimeriti a zaklatás nevü tényállást. Nem küldenék neki semmit a helyedben, viszont elballagnék a rendőrségre a levelezéssel együtt. Tennék egy feljelentést.
Bár jó eséllyel polgári per lesz a vége, de a feljelentés megtétele után ezt közölném az uriemberrel is. Gyanitom igen hamar leakadna rólad.

Üdv

Szia! smile.gif

Köszönöm, megfontolom, de nagyon nincs kedvem és időm sem. sad.gif Viszont, ha nem akad le rólam, meg fogom neki említeni ezt a lehetőséget is, talán visszatartó erő lesz a későbbiekre nézve. Tulajdonképpen ez a pszichés terror az, ami legjobban zavar. Semmi közöm az öngyilkossági kísérletéhez és még áttételesen se sugallja azt nekem, hogy az emlegetett kistányér az, ami visszatartaná.... beteg dolog ez, beteg a pasi is. Ha gond nélkül fizet, akkor elküldöm a cuccot, ha még egy újabb ötlettel előáll, akkor megmondom neki, hogy elmegyek a rendőrségre.smile.gif

IDÉZET(hytech @ 2012-02-12 13:19) *

Ha elvész a csomag akkor nem a feladási díj 15 vagy 16x-osát térítik meg hanem az ajánlási díjét!

Hát tudod, mi mindent a Tanpostán intézünk, pontosan azért, mert ott tanítják a diákokat és ott mindent tudnak. Szerintem nem az ajánlási díj az alapszorzó, hanem a feladási díj. És nekünk azt fizették. 1x amikor kiderült, hogy elveszett és 15x, amikor megjött a jegyzőkönyv. Ez történt egy éve.
Ha lesz egy kis időm, utána járok, de van a postának egy infó vonala: 40/46-46-46. Remélem ezzel nem sértek fórumszabályt.smile.gif Hívd fel, hátha ők mást mondanak. Különben ilyen esetben nem a postásasszony jár el.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-02-12 14:19
Létrehozva: #14814

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-12 10:43) *
Engem kártalanítottak, példaszerűen.
Felizgattál. Mutasd, mid van. biggrin.gif
rolleyes.gif

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-12 14:23

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-12 14:08
Létrehozva: #14815

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-12 09:51) *
Mindenkitől kérdem, de főleg svejkutól, mivel győri. Normális dolog, hogy a győri 13-as postán csütörtök reggel nyolckor ajánlva, elsőbbségivel feladott küldemény nem jött meg pénteken? Előre is thank_you.gif .

Normális.
Győr és Tatabánya között van valahol egy logisztikai anomáliás szupercella. amin még az elsőbbségi levelek is gyakran beszorulnak. Tatabányáról sima levelem 8 napig jött. (gondolom gyalog, hosszú pihenőkkel) heat.gif

+Quote Post
oldjawas
hozzászólás 2012-02-12 14:06
Létrehozva: #14816

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-12 12:04) *
Na a tegnap esti mesedélutánomhoz.....
http://www.vatera.hu/bavaria_porcelan_disz...1539817256.html
Kezd elegem lenni.....

Ezt írta:
Tisztelt Uram!
Nem állt szándékomban zsarolni, messze nem.
Azonban mégis én vettem meg a tényért. mert regisztráció nélkül is engedte a vatera rendszere a vételt.
Kérem legyen kedves a meglévő 4 termék mellé ötödiknek berakni.
Köszönöm szépen!
Befizetés: Balassagyarmat, K&H fiók, hétfőn a délelőtti órákban.
Befizetés közleménye: hexencsuuz 5. db.
További szép hétvégét!
Üdvözli: hexencsuuz ( ...........)

Ezt válaszoltam:
Kedves József!

Ebben az esetben a kistányér árával, azaz 700 Ft-tal nő a befizetendő összeg.
Összesen tehát 8315 Ft-ot fizessen be a már megírt számlaszámra. Amint megérkezik a pénz, elkészítem a csomagot.
Üdv: zejopy

Mit kellene ahhoz csinálnom, hogy leakadjon rólam???? Ez már az ötödik neve.....

Szia.

Én annyit tudnék ehhez a témához mondani, hogy ez már vastagon kimeriti a zaklatás nevü tényállást. Nem küldenék neki semmit a helyedben, viszont elballagnék a rendőrségre a levelezéssel együtt. Tennék egy feljelentést.
Bár jó eséllyel polgári per lesz a vége, de a feljelentés megtétele után ezt közölném az uriemberrel is. Gyanitom igen hamar leakadna rólad.

Üdv

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-02-12 13:54
Létrehozva: #14817

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-12 10:14) *
Nem normális, mert attól elsőbbségi, hogy másnapra oda kellene érnie a címzetthez, de aggódni csak hétfőn este kezdjél. Addig legyél kiegyensúlyozott és mosolygós. smile.gif

Valószínüleg ő pont abbban a 15 %-ban volt benne, aminek törvény szerint nem kell feltétlen másnapra odaérnie.
Nekem az ajánlottak, elsőbbség nélkül is 99 %-ban másnapra célba érnek.

IDÉZET(hytech @ 2012-02-12 10:39) *
Apropó posta:

Járt már valaki úgy, hogy elküldte a csomagot/levelet és eltűnt aztán a posta kártalanította?

Van egy új infóm ezzel kapcsolatban ami tévhit oszlató lesz/lehet. (az enyémet legalábbis eloszlatta)

Nekem egyszer volt. Kártalanítottak, igaz elég sok az átfutási ideje, mert munkanapban számolnak. Bevallom őszintén én jól jöttem ki belőle.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-12 13:04
Létrehozva: #14818

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Na a tegnap esti mesedélutánomhoz.....
http://www.vatera.hu/bavaria_porcelan_disz...1539817256.html
Kezd elegem lenni.....

Ezt írta:
Tisztelt Uram!
Nem állt szándékomban zsarolni, messze nem.
Azonban mégis én vettem meg a tényért. mert regisztráció nélkül is engedte a vatera rendszere a vételt.
Kérem legyen kedves a meglévő 4 termék mellé ötödiknek berakni.
Köszönöm szépen!
Befizetés: Balassagyarmat, K&H fiók, hétfőn a délelőtti órákban.
Befizetés közleménye: hexencsuuz 5. db.
További szép hétvégét!
Üdvözli: hexencsuuz ( ...........)

Ezt válaszoltam:
Kedves József!

Ebben az esetben a kistányér árával, azaz 700 Ft-tal nő a befizetendő összeg.
Összesen tehát 8315 Ft-ot fizessen be a már megírt számlaszámra. Amint megérkezik a pénz, elkészítem a csomagot.
Üdv: zejopy

Mit kellene ahhoz csinálnom, hogy leakadjon rólam???? Ez már az ötödik neve.....

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-12 13:05

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-12 12:56
Létrehozva: #14819

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Aramir @ 2012-02-12 11:39) *
Jegyzettömben nézet->állapotsor bepipál, majd leviszed a kurzort az utolsó sorra, és megnézed mennyit ír ki a jobb alsó sarokban a "sor" mellé, nálam pl. 373-at biggrin.gif

Köszönöm, egyéb problémák is adódtak vele. Valamiért több példányban is megvan az egész. Lehet, hogy minden mentésnél újra mentette a teljes névsort.
Most 1757-nek látszik, de szerintem ennyi nincsen. Egyszer újra mentem az egészet. Köszönöm a tanítást, ezek után tudni fogom.smile.gif thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Aramir
hozzászólás 2012-02-12 12:39
Létrehozva: #14820

Aramir fan klub tag

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:15
Azonosító: 73

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-12 10:45) *
Nem tudom megszámolni. biggrin.gif Jegyzettömbben van elmentve.

Jegyzettömben nézet->állapotsor bepipál, majd leviszed a kurzort az utolsó sorra, és megnézed mennyit ír ki a jobb alsó sarokban a "sor" mellé, nálam pl. 373-at biggrin.gif

+Quote Post

1529 Oldal V  « < 739 740 741 742 743 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-25 13:19