IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1486 Oldal V  « < 760 761 762 763 764 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2011-11-09 13:23
Létrehozva: #15221

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(bijobaju @ 2011-11-09 12:08) *
Óó, a leveses csésze elnevezés nem jutott az eszembe!!!Igen, tehát az elképzelésem leveses csészés felállás lenne, - megtöltve minden zöldséges, húsos finomsággal - és a sütőbe szeretném bedugni.
Azon gondolkodom, ha a forró levest elbírja a leveses csésze, akkor a sütőt is kibírja, vagy nem??? 9ll.gif

Nem tudom. Én mikrózom a vizet és utána teszem bele a levesport, ha éppen azt eszem, (mert néha ráfanyalodom, pedig tudom, hogy tele van E-vel, meg mindennel, de hát tényleg sokszor 12 órát vagy még többet bent vagyok a suliban, ahol mindig fázom, kell, hogy melegítsen valami).
De visszatérve a csészére, szerintem ez elsősorban tálaló edény, nem sütő/főző. Szóval nem tudom.smile.gif Sajnálom. Talán jön erre valami igazi nő, (nem egy olyan szoknyás kandúr, mint én), és tud valami okosat mondani.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2011-11-09 13:08
Létrehozva: #15222

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-09 11:43) *
Szia! smile.gif

Kabalának szívesen elszegődöm.smile.gif
Viszont a konyhaművészetben nem vagyok jártas igazán, bár illő lenne, de "furcsa" étkezési szokásaim, és a máshova helyezendő hangsúly nem avatott konyhatündérré.
Szóval, ha adnál linket,..... szívesen segítek bármiben, de nem tudom, hogy miről van szó. Ha gulasch feliratú, akkor ez valamelyik leveses csészém lesz? Honnan tudod, hogy tűzálló? Gyújtsam fel? Jaj nekem. smiley-shocked034.gif

Ez is tök dögös:
http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/pu...1504629170.html

Óó, a leveses csésze elnevezés nem jutott az eszembe!!!Igen, tehát az elképzelésem leveses csészés felállás lenne, - megtöltve minden zöldséges, húsos finomsággal - és a sütőbe szeretném bedugni.
Azon gondolkodom, ha a forró levest elbírja a leveses csésze, akkor a sütőt is kibírja, vagy nem??? 9ll.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-09 12:43
Létrehozva: #15223

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2011-11-09 11:33) *
Szia Zejopy! Dicsérgesd csak nyugodtan a termékeimet (szoknya), úgy látom kinevezlek kabalává good2.gif

egyéb:

kigondoltam egy receptet, amihez tűzálló egyszemélyes porcelán vagy kerámia (nem vagyok e témában jártas) tálat keresek (nálad láttam az elképzelésemnek megfelelőt, gulasch...feliratú), tudsz nekem segíteni?
Előre is köszönöm a segítséged! medium-smiley-064.gif

Szia! smile.gif

Kabalának szívesen elszegődöm.smile.gif
Viszont a konyhaművészetben nem vagyok jártas igazán, bár illő lenne, de "furcsa" étkezési szokásaim, és a máshova helyezendő hangsúly nem avatott konyhatündérré.
Szóval, ha adnál linket,..... szívesen segítek bármiben, de nem tudom, hogy miről van szó. Ha gulasch feliratú, akkor ez valamelyik leveses csészém lesz? Honnan tudod, hogy tűzálló? Gyújtsam fel? Jaj nekem. smiley-shocked034.gif

Ez is tök dögös:
http://divat-ruha.vatera.hu/noi_ruhazat/pu...1504629170.html

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-09 12:44

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2011-11-09 12:33
Létrehozva: #15224

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

IDÉZET(zejopy @ 2011-10-28 12:23) *
Itt? A fórumon?
Többre szerettél volna? Akkor az idézet gombot használd, ha mind megvan, akkor csak simán a hozzászól gomb után mindent tudsz.smile.gif

Szia Zejopy! Dicsérgesd csak nyugodtan a termékeimet (szoknya), úgy látom kinevezlek kabalává good2.gif

egyéb:

kigondoltam egy receptet, amihez tűzálló egyszemélyes porcelán vagy kerámia (nem vagyok e témában jártas) tálat keresek (nálad láttam az elképzelésemnek megfelelőt, gulasch...feliratú), tudsz nekem segíteni?
Előre is köszönöm a segítséged! medium-smiley-064.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-09 11:45
Létrehozva: #15225

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz!

Remélem, a postomat azért elolvasta, amit a kollégája törölt a technikaiból és alkalmasint továbbítja a köszönetet a technikusoknak.
Bár érzékleteim szerint a hozzászólásban nem volt sem a Vaterára nézve sértő, sem valótlan információ, mindennek ellenére elnézést kérek, ha valami rosszat mondtam, nem volt szándékos.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-09 11:15
Létrehozva: #15226

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(careless13 @ 2011-11-09 10:08) *
Jó hír... Tegnap befizettük. Este, mit ad isten, ezzel van tele a híradó. Kamu. Ma reggel telefon a postára, ahol azt mondták, hogy vissza lehet vonni a befizetést, még időben vagyunk, így visszakaphatjuk a pénzt. Sok ezer szerencsétlen más károsulttal szemben. Rengetegen vannak BangHead.gif BangHead.gif Megyek a Seychelles-szigetekre bankszámlát nyitni mosking.gif

Látod? Mégiscsak azoknak van igazuk (köztük nekem), akik hisznek a mesében.smile.gif De jó.smile.gif Tényleg örülök, ez olyan igazságos történés, szeretem. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
careless13
hozzászólás 2011-11-09 11:08
Létrehozva: #15227

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-09-14 08:21
Azonosító: 1 360 607

Jó hír... Tegnap befizettük. Este, mit ad isten, ezzel van tele a híradó. Kamu. Ma reggel telefon a postára, ahol azt mondták, hogy vissza lehet vonni a befizetést, még időben vagyunk, így visszakaphatjuk a pénzt. Sok ezer szerencsétlen más károsulttal szemben. Rengetegen vannak BangHead.gif BangHead.gif Megyek a Seychelles-szigetekre bankszámlát nyitni mosking.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-08 22:46
Létrehozva: #15228

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(careless13 @ 2011-11-08 16:09) *
.......
A magyar cérna legendásan erős... Ha ezt szállítanánk, gazdag ország lennénk.

Óóó, mindig azt hiszik. Csakhogy a türelem fogy, fogy és egyszer csak elfogy. Na akkor viszont minden előjön.

"...
Tombold ki, te özönvíz,
Tombold ki magadat,
Mutasd mélységes medred,
S dobáld a fellegekre
Bőszült tajtékodat;
..."

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
careless13
hozzászólás 2011-11-08 17:09
Létrehozva: #15229

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2011-11-08 12:15) *
Most mi van? Neked szól, és van alapja a követélésnek?

Csak mert valamikor én is kaptam levelet a Budapest banktól. Benne a figyelmeztetéssel, hogy nagyon el vagyok (pontosabban egy számomra ismeretlen nő) maradva a Mercedes SL lízingével, és ez azt utolsó figyelmeztetés....
A borítékon az én nevem, címem volt, amit nem tudom honnan a pitliből vettek, mert soha nem voltam az ügyfelük, de még Mercedesem sem volt soha. A levélben viszont valaki más volt megszólítva....

Sajnos ez nekem szólt. A nagy helyzet az, hogy elkezdtem hirdetni a neten egy örökség lakást tavaly. Feltettem a ingatlanbazár és az ingatlandepo oldalakra is. Ugyanaz a cég a tulaj, a már említett, Seychelles-szigeteken székelő akármi. Az egyik honlapon ingyenes a hirdetés egy hónapig, aztán ha nem újítod meg, akkor vége. Ugyanez a másik oldalon egy hónapig ingyenes, aztán ha letelik, automatikusan megy tovább, 4500 Ft/hó áron. Sajnos az árjegyzéket rendkívül fifikásan három oldalnyi érthetetlen és eléggé lényegtelen jogi blabla után tették, én meg odáig nem olvastam el. Jóhiszeműen feltételeztem, hogy ez is olyan, mit a másik, ha nem újítom, leáll. Nem állt le. Mondom, jogos volt, csak nagyon szemét. Eleve miért vártak 11 hónapot a felszólítással? Három hónap után is megkérdezhették volna... De nem újdonság, direkt várnak, ugyanez volt egy csomagküldő kozmetikai céggel is. Én meg világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) voltam, de soha az életben nem hirdetek meg semmit neten, kivéve ez a két aukciós oldal. Itt legalább szólnak, ha változás van, meg időben rám ripakszanak, ha nem fizetek. Nincs késedelmi kamatos kamat. Az ember megtanulja a korrektséget értékelni...

IDÉZET(mmmyki @ 2011-11-08 10:43) *
De, egyszer vége lesz, amikor elszakad az össznépi cérna. cussing.gif bomb.gif violent2.gif

A baj az, hogy nem csak azoknak fog fájni, akik megérdemelnék, hanem mindannyiunknak. sad.gif

A magyar cérna legendásan erős... Ha ezt szállítanánk, gazdag ország lennénk.

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2011-11-08 13:15
Létrehozva: #15230

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(careless13 @ 2011-11-08 08:24) *
Tegnap este sokkoló meglepetés ért blink.gif A postaládában egy tök idegen nevű cégtől levél, amiben sárga csekk, 47 300 Ft-ról. Ha öt napon belül befizetem, akkor eltekintenek az 52 ezres kötbértől diggin_smilie.gif Most honnan a büdös ... vegyek 47 ezer forintot?? Amúgy egy ingatlancég által megbízott behajtó, semmi ajánlott levél, csak úgy bevágva, a cég központja a Seychelles-szigeteken van (halál komolyan, valami kimondhatatlan nevű vállalat), úgyhogy az este azon törtem a fejem, melyik bankba menjek rabolni... Jelenleg 30 ezer közüzemi hátralékom van, most jött ez... BangHead.gif BangHead.gif Soha többet senki semmivel nem bízok meg, ha el akarok adni valamit, akkor úgy csinálom, mint a színes szoknyások smiley_0488.gif Még, hogy többszöri felszólítás.... Semmi elérhetőség, telefon... Ettől nyílt ki a bicska a zsebemben.
Pár éve egy kozmetikai csomagküldővel jártam így, a ki sem szállított csomagokat is felszámlázták, aztán ők is jöttek a horribilis behajtással. Sosem lesz ennek vége????

Most mi van? Neked szól, és van alapja a követélésnek?

Csak mert valamikor én is kaptam levelet a Budapest banktól. Benne a figyelmeztetéssel, hogy nagyon el vagyok (pontosabban egy számomra ismeretlen nő) maradva a Mercedes SL lízingével, és ez azt utolsó figyelmeztetés....
A borítékon az én nevem, címem volt, amit nem tudom honnan a pitliből vettek, mert soha nem voltam az ügyfelük, de még Mercedesem sem volt soha. A levélben viszont valaki más volt megszólítva....

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2011-11-08 11:43
Létrehozva: #15231

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

Sosem lesz ennek vége????

De, egyszer vége lesz, amikor elszakad az össznépi cérna. cussing.gif bomb.gif violent2.gif

A baj az, hogy nem csak azoknak fog fájni, akik megérdemelnék, hanem mindannyiunknak. sad.gif

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-08 11:22
Létrehozva: #15232

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-08 08:12) *
.... szép reggelt, és persze szép napot is Önnek.smile.gif

Visszavonva.

Tegnap este sokkoló meglepetés ért blink.gif A postaládában egy tök idegen nevű cégtől levél, amiben sárga csekk, 47 300 Ft-ról. Ha öt napon belül befizetem, akkor eltekintenek az 52 ezres kötbértől diggin_smilie.gif Most honnan a büdös ... vegyek 47 ezer forintot?? Amúgy egy ingatlancég által megbízott behajtó, semmi ajánlott levél, csak úgy bevágva, a cég központja a Seychelles-szigeteken van (halál komolyan, valami kimondhatatlan nevű vállalat), úgyhogy az este azon törtem a fejem, melyik bankba menjek rabolni... Jelenleg 30 ezer közüzemi hátralékom van, most jött ez... BangHead.gif BangHead.gif Soha többet senki semmivel nem bízok meg, ha el akarok adni valamit, akkor úgy csinálom, mint a színes szoknyások smiley_0488.gif Még, hogy többszöri felszólítás.... Semmi elérhetőség, telefon... Ettől nyílt ki a bicska a zsebemben.
Pár éve egy kozmetikai csomagküldővel jártam így, a ki sem szállított csomagokat is felszámlázták, aztán ők is jöttek a horribilis behajtással. Sosem lesz ennek vége????

Sajnálom.sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
careless13
hozzászólás 2011-11-08 09:24
Létrehozva: #15233

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A hozzászólást -careless13- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-08 09:27

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-08 09:12
Létrehozva: #15234

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Újfent köszönöm a gondosságát, szép reggelt, és persze szép napot is Önnek.smile.gif
(Ha Ön is úgy gondolja, hogy az udvariasság "érdekes dolog", akkor törölje, nekem az a lényeg, hogy eljusson a címzetthez.)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
tomari
hozzászólás 2011-11-08 01:10
Létrehozva: #15235

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-24 19:55
Azonosító: 1 941

Érdekes dolgok történnek itt látom mosking.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-07 22:41
Létrehozva: #15236

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-11-07 21:36) *
Kb itt kellene befejezni szerintem is a témát smile.gif

Úgy lesz. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-11-07 22:36
Létrehozva: #15237

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-07 21:34) *
Fogjon le kedves Benz, mert érzem, rohamosan romlik a neveltetésem.biggrin.gif
Remélem, még nem hágtam át a szomszédban a fórumszabályzatot. thank_you.gif

Kb itt kellene befejezni szerintem is a témát smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-07 22:34
Létrehozva: #15238

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-11-07 21:23) *
thank_you.gif

Fogjon le kedves Benz, mert érzem, rohamosan romlik a neveltetésem.biggrin.gif
Remélem, még nem hágtam át a szomszédban a fórumszabályzatot. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-07 20:16
Létrehozva: #15239

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2011-11-07 18:31) *
Hogy "mit" hallgatnék meg? rolleyes.gif Mindent!

Munkámról néha flegmán beszélek, csak a pénzért csinálom etc., de az igazság az, valójában nagyon szeretem és ebben kihívásokkal teli, igen változékony munkában profi vagyok, nagyon értem a dolgom. Mindenkori főnökeim szerint is. good2.gif Ez így nem hangzik szerényen, de tény, nagyon tudok és ettől elégedett vagyok. Remélem, kis fogaskerékként sikerül(t) olyan értéket létrehozásában közreműködnöm a köz szolgálatában, amik maradandóak.

Én akkor is tanítanék, ha megnyerném a lottó ötöst. Nem két állásban, de biztosan folytatnám.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2011-11-07 19:31
Létrehozva: #15240

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-07 18:09) *
A mesémet? Vegyük példának a munkámat. Az emberek nagy része túléli a munkaidőt. Nem szereti, vagy ha szereti, nem hisz benne, esetleg ha hisz benne, nem szereti. Minden napom, amit munkával töltök, számomra élvezet, hiszek abban, hogy fontos, amit csinálok, és szinte minden percét élvezem. A "nehéz" gyerekeket is. Szórakoztat, és hiszem, ha meghalok, akkor valami olyat tettem le a képzeletbeli asztalra, aminek értelme, értéke volt. Hogy azok, akikkel kapcsolatba kerültem, továbbadnak a gondolkodásomból, megfogalmazásomból valamennyit, így nem volt hasztalan errefelé bolyonganom. Mennyivel szebb és jobb ez, mint bemenni valahová, ahonnan elkívánkozik az ember és csak azt várja, hogy mikor szólal meg a munkaidő végét jelző csengő. Kell ennél több? Ez nagyon, nagyon fontos.smile.gif Nekem, de a visszajelzések alapján azoknak is, akikkel kapcsolatba kerülök.smile.gif

Hogy "mit" hallgatnék meg? rolleyes.gif Mindent!

Munkámról néha flegmán beszélek, csak a pénzért csinálom etc., de az igazság az, valójában nagyon szeretem és ebben kihívásokkal teli, igen változékony munkában profi vagyok, nagyon értem a dolgom. Mindenkori főnökeim szerint is. good2.gif Ez így nem hangzik szerényen, de tény, nagyon tudok és ettől elégedett vagyok. Remélem, kis fogaskerékként sikerül(t) olyan értéket létrehozásában közreműködnöm a köz szolgálatában, amik maradandóak.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-07 19:33

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post

1486 Oldal V  « < 760 761 762 763 764 > » 
Reply to this topicStart new topic
9 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (9 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-23 09:37