IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1541 Oldal V  « < 760 761 762 763 764 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2012-02-08 10:01
Létrehozva: #15221

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-08 08:53) *
Ja, válaszolni azt nem mernek. Az én legutolsóm sem volt annyira tökös, hogy a kérdésemre választ adjon. Annyira kemények, hogy szemétkedjenek, de sajnos a következményeket nem tudják vállalni. Mert az a minimum, hogy egy visszakérdezésre normális választ adjon. Mindegy, a kellő címkét megkapta, én megint egy hónapig keményen dolgozhatok azért, hogy legalább elviselhető legyen az átlag.
De hát mit is várunk? Aki jellemtelen módon csillagoz le, az miért lenne korrekt a válaszadásban?

Szép reggelt minden kollégának. rolleyes.gif
Megyek, keresek egy kávét kave.gif

Én is szép reggelt kívánok, elsősorban Neked és minden itt lévőnek. Egészségedre kave.gif -t. rolleyes.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-08 09:53
Létrehozva: #15222

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(svejku @ 2012-02-08 00:30) *
Egyszer az történt velem, hogy belementem a sima postázásba, a vevő határozott kérésére, amit a vételár nagysága is indokolt (úgy 100 forint körül, vagy alatta, már nem emlékszem pontosan), de előre pozitív értékelést kértem, ami a szállítási feltételeknél is ki volt kötve a sima postázás esetén.
Meg is adta az értékelést, a csillagokat viszont előre, látatlanban lehúzta mindet 4-es re. blink.gif
Persze szó nélkül feladtam, és meg is megkapta, mert rákérdeztem (ami sajnos már csak szerencse kérdése, a mai "válsághelyzetben" egyre több a megélhetési tolvaj, minden levél ami vastagabb egy fizetési felszólításnál, potenciális veszélyben van a postán).
A visszakérdezésemre, hogy így utólag mi baj volt , már nem kaptam választ...
Ez van, nem lehetünk elég okosak, vagy megértőek a Kedves vevőkkel.

Ja, válaszolni azt nem mernek. Az én legutolsóm sem volt annyira tökös, hogy a kérdésemre választ adjon. Annyira kemények, hogy szemétkedjenek, de sajnos a következményeket nem tudják vállalni. Mert az a minimum, hogy egy visszakérdezésre normális választ adjon. Mindegy, a kellő címkét megkapta, én megint egy hónapig keményen dolgozhatok azért, hogy legalább elviselhető legyen az átlag.
De hát mit is várunk? Aki jellemtelen módon csillagoz le, az miért lenne korrekt a válaszadásban?

Szép reggelt minden kollégának. rolleyes.gif
Megyek, keresek egy kávét kave.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-08 01:30
Létrehozva: #15223

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-07 23:33) *
...Nem postázom simán,...

Egyszer az történt velem, hogy belementem a sima postázásba, a vevő határozott kérésére, amit a vételár nagysága is indokolt (úgy 100 forint körül, vagy alatta, már nem emlékszem pontosan), de előre pozitív értékelést kértem, ami a szállítási feltételeknél is ki volt kötve a sima postázás esetén.
Meg is adta az értékelést, a csillagokat viszont előre, látatlanban lehúzta mindet 4-es re. blink.gif
Persze szó nélkül feladtam, és meg is megkapta, mert rákérdeztem (ami sajnos már csak szerencse kérdése, a mai "válsághelyzetben" egyre több a megélhetési tolvaj, minden levél ami vastagabb egy fizetési felszólításnál, potenciális veszélyben van a postán).
A visszakérdezésemre, hogy így utólag mi baj volt , már nem kaptam választ...
Ez van, nem lehetünk elég okosak, vagy megértőek a Kedves vevőkkel.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-07 16:28
Létrehozva: #15224

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-07 15:15) *
Nagyon jó! ok.gif good2.gif

rolleyes.gif
Tök izgatott lettem.smile.gif Találtam egy könyvet, amit feltöltök, 1 Ft-ról, minimálár nélkül és kíváncsi vagyok, meddig megy el.

Ő az, drukkoljatok, hogy sikerélményem legyen. Elszúrtam az indítás dátumát.smile.gif Persze, mert állandóan rohanok...
http://www.vatera.hu/magyar_vasutasok_albu...1546665173.html

Kollégák! smile.gif
Töltött már fel valaki új háttérsablonnal rajtam kívül?
Ha igen, tapasztaltátok, hogy a hasonló termék eladásánál nem marad ott az eddig használt sablon, hanem mindig újra be kell jelölni? unsure.gif
Van amikor meg ottmarad. Szóval nálam furcsa, de lehet, hogy én csinálok valamit rosszul.

Pontosítom. Szóval észrevette rajtam kívül más is, hogyha visszalép, akkor eltűnik az előtte használt sablon?
Ez új.

A hozzászólást -VateraMod- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-08 13:04

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-07 16:15
Létrehozva: #15225

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-07 11:27) *
Jó étvágyat.smile.gif

http://www.vatera.hu/bavaria_porcelan_teas...1545337367.html
Maestro!

Elmondom, hogyan csináltam. Mozillában.
Feltöltöttem a kephostra. Alulról a harmadik linket kijelöltem, a termékleírásnál ráböktem a fára, kijött az a kis panel, és oda az URL-hez beillesztettem a kijelölt linket.
Gondolom lehet nagyobbat is, de én igazából még kisebbel is megelégedtem volna.smile.gif
Nekem így jött össze, és így gond nélkül. smile.gif

Nagyon jó! ok.gif good2.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-07 12:27
Létrehozva: #15226

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-07 11:23) *
Nincs kétségem, fogsz találni munkát. biggrin.gif Nyit a menza, megyek lövök valami szerény ebédet, ami reggeli és vacsi is egyben. rolleyes.gif

Jó étvágyat.smile.gif

http://www.vatera.hu/bavaria_porcelan_teas...1545337367.html
Maestro!

Elmondom, hogyan csináltam. Mozillában.
Feltöltöttem a kephostra. Alulról a harmadik linket kijelöltem, a termékleírásnál ráböktem a fára, kijött az a kis panel, és oda az URL-hez beillesztettem a kijelölt linket.
Gondolom lehet nagyobbat is, de én igazából még kisebbel is megelégedtem volna.smile.gif
Nekem így jött össze, és így gond nélkül. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-07 12:23
Létrehozva: #15227

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-07 11:18) *
Szerintem azért vagyok alvógép, mert lemaradásban vagyok mindig.biggrin.gif Na és szerintem ez a szokatlan hideg több energiát követel tőlem a szokottnál. smile.gif
Most már képes is lennék visszaaludni.smile.gif Ehelyett keresek valami munkát, van bőven.smile.gif

Nincs kétségem, fogsz találni munkát. biggrin.gif Nyit a menza, megyek lövök valami szerény ebédet, ami reggeli és vacsi is egyben. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-07 12:18
Létrehozva: #15228

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-07 11:12) *
Ha szeretnék sokat szundizni, még irigyelném is a jó alvókádat. De azért örülök neki, hogy eddig is sikerült pihenned, mert Te megérdemled. rolleyes.gif

Szerintem azért vagyok alvógép, mert lemaradásban vagyok mindig.biggrin.gif Na és szerintem ez a szokatlan hideg több energiát követel tőlem a szokottnál. smile.gif
Most már képes is lennék visszaaludni.smile.gif Ehelyett keresek valami munkát, van bőven.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-07 12:12
Létrehozva: #15229

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-07 11:05) *
Mi az, hogy lehetséges?smile.gif 10 körül keltem, mert jött egy sms-em, különben még mindig aludnék. Nem kell mennem dolgozni, mindent hó takar, ami gyönyörű, bár csak bentről, mert kint fázom. biggrin.gif
Mi kell még? rolleyes.gif

Ha szeretnék sokat szundizni, még irigyelném is a jó alvókádat. De azért örülök neki, hogy eddig is sikerült pihenned, mert Te megérdemled. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-07 12:05
Létrehozva: #15230

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-07 10:44) *
Szép napot mindenkinek, már amennyire ez ebben a cudar időben lehetséges. rolleyes.gif

Mi az, hogy lehetséges?smile.gif 10 körül keltem, mert jött egy sms-em, különben még mindig aludnék. Nem kell mennem dolgozni, mindent hó takar, ami gyönyörű, bár csak bentről, mert kint fázom. biggrin.gif
Mi kell még? rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-07 11:44
Létrehozva: #15231

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tisztelt Vateraoroszlán!
Minap törölték egy aukciómnál a licitet. Az egyetlent. Ez okozott némi fejtörést, mert elsőre nem is kerestem másutt. Szörnyű balsejtelem kezdett gyötörni, már vártam az elbocsátó szép üzenetet, mivel volt már figyelmeztetésem. Sosem galádságból, csak slendrián oda nem figyelés, tapasztalatlanság okán. Az idegfrász miatt összeomlott keringésem szerencsére lassan helyrállt, itt maradtam az élők sorában, - sokak bánatára mosking.gif ) de a kérdés továbbra is motoszkált bennem, míg aztán a fórum egyik kiválósága jóvoltából mindenre fény derült. Ő nekem való, egyszerű szavakkal vázolta a tényállást. thank_you.gif

Az ÜSZ-nak is írtam, válaszoltak: "Tisztelt XXXXXXXX!!

Köszönjük levelét!

Adatbázisunk szerint Ön nem törölt licitet az aukcióról. Amennyiben már valóban érkezett licit a termékre, csak abban az esetben tűnhetett el, ha a licitáló felhasználóneve inaktiválásra került és licitjei illetve licit nélküli aukciói eltávolításra kerültek."

Lássuk be, ez a sablonszöveg elég faramuci. Akárha egy kívülálló harmadik írta volna vélelmeit, nem a konkrét okot. Ennél azért többre, jobbra is futhatná, függetlenül attól, hogy a licitálóra vonatkozó infók rám nem tartoznak. Továbbá nem lenne talán szentségtörés és túl fárasztó ilyenkor az eladónak is küldeni valami értesítőt? Némi jóindulattal ez megoldható lenne. Nem bírom már olyan jól az izgalmakat. Ha felvetné ezt a kérdést, igen hálás lennék. Köszönöm!
Szép napot mindenkinek, már amennyire ez ebben a cudar időben lehetséges. rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-07 11:45

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-07 11:01
Létrehozva: #15232

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-02-07 07:38) *
ok.gif

rolleyes.gif

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-02-07 07:53) *
Jó reggelt kívánok!

Szép reggelt!

Mit csinál itt? Menjen szánkózni.biggrin.gif

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2012-02-07 07:53) *
Annak idején még én írtam azt a szöveget, amire azóta is hivatkozik mindenki, szóval engem kell utálni. mosking.gif

Milyen sablonszöveget?
Nem utálunk embereket. Legalábbis én nem. smile.gif
Leó, Önnek is mondom, hogy köszönjük a háttérsablonokat, bár az ÜSZ-on keresztül is megköszöntem, nem vagyok benne biztos, hogy eljutott a kellő helyre.

Elmegyek, keresek kave.gif -t.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-07 11:01

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2012-02-07 08:53
Létrehozva: #15233

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

Jó reggelt kívánok!

Kicsit lassan ugyan, de azért reagálok... rolleyes.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-02 14:17) *
Benz sok dolgot elutasít elvből...

Igen, ez a kemény munkával felépített imázsa, hehe. smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-02 14:17) *
Itt a kulcs. Önök győztek meg minket, Benz teljes mellbedobással engem, ld. csillagrendszer.

Annak idején még én írtam azt a szöveget, amire azóta is hivatkozik mindenki, szóval engem kell utálni. mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-02-07 08:38
Létrehozva: #15234

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-06 21:11) *
Köszönöm.smile.gif Most még igazítottam az arányokon pár enterrel, mert kritikus szemmel megnéztem.smile.gif
De majd mindjárt jön Hytech...... smiley-scared003.gif
Meg kellene tanulnom normálisan képet beszúrni az aukció szövegébe, bele a termékleírásba. Az az oldal, amit eddig használtam, sajnos behalt, pedig szerettem, bár eléggé problémás volt. Majd egyszer nekiveselkedem, biztosan nem annyira nehéz, mint amennyire én nem tudom.smile.gif

ok.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-06 22:55
Létrehozva: #15235

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-06 18:17) *
A sablonok miatt van. ...........

Vissza a sablonokra, mert eszembe jutott valami, amit fontosnak tartok, és ma jöttem rá, persze a saját példámon.
Én is sablonokkal dolgozom, nincs mese, két állás mellett ennyi eladást nem lehet sablonok nélkül csinálni. Néhány vevő van, akinél másképpen zajlanak az események, de 90%-ban szokásosan történnek a dolgok.
Szóval írom a kezdő sablonomat. Megszólítás, pár mondat, pár kérés, és elköszönés. Vannak emberek, akik hasonlóképpen válaszolnak, megszólítanak, válaszolnak, és kérik a számlaszámot. Aztán elköszönnek. Ez jó. Van aki még pár kedves szót is odatesz, ez jól esik. Aztán van, aki totál bugris. Nem köszön, parancsolgat, tisztára, mint egy felsőbb karhatalom. Ő is ugyanazt a sablont kapja, általában ideges sem vagyok tőle, esetleg a férjemnek szólok, ha éppen arra jár, hogy "Na, már megint kaptam egy bunkót". Mert nem vagyok szent, az emberekről nyilván nekem is megvan a véleményem, még akkor is, ha nagyjából próbálom megérteni őket. De a válaszomban nincs semmi olyan, ami arra utalna, hogy egyáltalán észrevettem a viselkedését. Ugyanazt kapja, mint a többi. És ez a jó a sablonokban. Az agresszív, udvariatlan emberrel való kommunikációt távol tartja. Mert elküldöm neki és már el is felejtem. Míg a kedvesnek esetleg, ha van időm, akkor én is írok pár kedves szót. Na és az értékelésemben sem felejtem el megemlíteni. Szóval a sablonoknak szerepük van abban, hogy az ember még véletlenül se vegye fel azt a fajta stílust, amit a partnere beletol a fejébe. Hiszen higgadt állapotban születnek, ezért alapvetően udvariasak és tényszerűek.
Persze vannak nagyon problémás egyedek, akikkel valóban "foglalkozni" kell. De az más kategória. Olyankor piszok ideges vagyok, főleg akkor vagyok nagyon kész, amikor egy nagyon agresszív, vádaskodó levélre igazán nyugodt, higgadt választ sikerül adnom. Mert akkor bennem zajlik le az a folyamat, aminek ki kellene jönnie belőlem, pl. szétverni a fején valamit, vagy ordítani, vagy bőgni, vagy éppen ami...

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-06 21:42) *
Az utolsó mondat nagyon tetszik, nekem eredeti. biggrin.gif Nagyjából így vagyok azzal, amit most csinálok. Ez sem lehet annyira nehéz, mint amennyire lövésem sincs hozzá ma este. A Twist Oliver színész által előadott hangoskönyv változatát hallgatom angolul. Még szerencse, hogy ismerem a sztorit magyarul, mert kb. minden harmadik mondat, minden negyedik szavát értem, meg a személyneveket. mosking.gif Mikor fogok én Shakespeare-t olvasni eredetiben? Soha. To Understand, or Not Understand, that is the question, Hamlet után szabadon.

Elismerésem a céljaidért.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-06 22:57

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-06 22:42
Létrehozva: #15236

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-06 21:11) *
Köszönöm.smile.gif Most még igazítottam az arányokon pár enterrel, mert kritikus szemmel megnéztem.smile.gif
Meg kellene tanulnom normálisan képet beszúrni az aukció szövegébe, bele a termékleírásba. Az az oldal, amit eddig használtam, sajnos behalt, pedig szerettem, bár eléggé problémás volt. Majd egyszer nekiveselkedem, biztosan nem annyira nehéz, mint amennyire én nem tudom.smile.gif

Az utolsó mondat nagyon tetszik, nekem eredeti. biggrin.gif Nagyjából így vagyok azzal, amit most csinálok. Ez sem lehet annyira nehéz, mint amennyire lövésem sincs hozzá ma este. A Twist Oliver színész által előadott hangoskönyv változatát hallgatom angolul. Még szerencse, hogy ismerem a sztorit magyarul, mert kb. minden harmadik mondat, minden negyedik szavát értem, meg a személyneveket. mosking.gif Mikor fogok én Shakespeare-t olvasni eredetiben? Soha. To Understand, or Not Understand, that is the question, Hamlet után szabadon.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-06 22:29
Létrehozva: #15237

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-02-06 21:25) *
Igényes, Ízléses. good2.gif

Köszönöm.smile.gif Majd még nézegetem. A lilával nem vagyok egészen elégedett. Ahhoz képest, hogy pihenni, olvasni akartam, egész jól elvaterázgatok itt a terméklapommal.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-06 22:25
Létrehozva: #15238

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-06 21:00) *

Igényes, Ízléses. good2.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-06 22:11
Létrehozva: #15239

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-06 21:03) *
Tényleg nagyon jó, bár ezelőtt is szép, igényesen kidolgozott aukcióid voltak, de ez a sablon a szöveg formázásával nagyon harmonizál. Ügyes vagy. rolleyes.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-06 22:11

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-06 22:03
Létrehozva: #15240

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-06 21:00) *

Tényleg nagyon jó, bár ezelőtt is szép, igényesen kidolgozott aukcióid voltak, de ez a sablon a szöveg formázásával nagyon harmonizál. Ügyes vagy. rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-06 22:04

--------------------

+Quote Post

1541 Oldal V  « < 760 761 762 763 764 > » 
Reply to this topicStart new topic
23 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (23 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-02 08:47