IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1548 Oldal V  « < 765 766 767 768 769 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2012-02-09 06:19
Létrehozva: #15321

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-09 05:12) *
Látod, látod? Pedig tényleg nagyon.... rolleyes.gif

És akkor ma legyen szép a napotok. Az egész, reggeltől estig. Ja, és legyen egy kicsit melegebb is .biggrin.gif
kave.gif kave.gif

Köszönjük. rolleyes.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-09 06:12
Létrehozva: #15322

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(nyubocs @ 2012-02-09 00:40) *
Még nem is mondtam, hogy mennyire örülök, hogy a múltkor annyira örültél. rolleyes.gif rolleyes.gif

Látod, látod? Pedig tényleg nagyon.... rolleyes.gif

És akkor ma legyen szép a napotok. Az egész, reggeltől estig. Ja, és legyen egy kicsit melegebb is .biggrin.gif
kave.gif kave.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2012-02-09 01:40
Létrehozva: #15323

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-08 20:33) *
Egy ilyen klassz nap után legyen szép az álmotok.smile.gif

Még nem is mondtam, hogy mennyire örülök, hogy a múltkor annyira örültél. rolleyes.gif rolleyes.gif

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-08 23:43
Létrehozva: #15324

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Milyen különös, nekem is jó napom volt, leginkább a vége. rolleyes.gif Megkönnyebbülős.
Legyen szép álmotok, ébredjetek tisztázott érzésekkel.rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-08 21:33
Létrehozva: #15325

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-08 20:30) *
Bővebb válasz helyett: az ilyen postokért és a mögötte álló kézzel fogható, mi több, megtapasztalt teljesítményért szeretünk mi itt téged. rolleyes.gif ...

Köszönöm, igazán kedves vagy. rolleyes.gif

IDÉZET(svejku @ 2012-02-08 20:29) *
Nagyon kedves! Benz tényleg szeret engem! party.gif

Megmondtam.smile.gif

Elmegyek aludni.smile.gif
Egy ilyen klassz nap után legyen szép az álmotok.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-08 21:30
Létrehozva: #15326

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-08 20:22) *
Ma én is azt kérdeztem mmmykitől, hogy most a ruha, vagy a nő az eladó áru?
Még mindig tartom azt a véleményemet, hogy nekünk, akik nem a testünkre apellálunk, sokkal jobb. Képzeld el ezt a nőt 10-20 akárhány év múlva, amint levetkőzik, hogy eladja a nyakláncát.... Nekünk tök jó, mert mi az aukciózás valódi fortélyait tanuljuk meg, ezek pedig szerintem időtálló dolgok. Ezzel egyre többek leszünk. Látod, most is kicsit lentebb tanultam valamit, amit nem tudtam. Ez a valami. A szoknyámat kiválóan le tudom venni a megfelelő közegben. És ha tényleg a megfelelő közegben vagyok, 20 év múlva is levehetem.
És még valami. Szerintem az, ami valódi értéket képvisel, mindig lassabban térül meg. Tehát az a tudás, ami nem szemfényvesztés, később hoz gyümölcsöt, mert idő kell, míg tényleg beérik. A hirtelen dolog mindig szalmaláng. Tehát fel lehet futtatni egy piacot nagyon gyorsan pucér (szó szerint) fenékkel. De el is múlik.
Amit tudok, és a magam nevében nyugodtan beszélhetek, az, amit én tanultam itt, nem a fenekemet mutogatva, hanem véres verejtékkel, folyamatosan bővül és megtérül. És nem csak anyagi téren, hanem egyéb tekintetben is.

Bővebb válasz helyett: az ilyen postokért és a mögötte álló kézzel fogható, mi több, megtapasztalt teljesítményért szeretünk mi itt téged. rolleyes.gif Ennek fényében különösen döbbenetes, hogy egyes itteni meghatározó tényezők ezt miért negligálják időnként. Nem értem. dontknow.gif Ha megfeszülök, akkor sem. dry.gif

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-08 21:29
Létrehozva: #15327

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-02-08 20:24) *
Kedves svejku!

Holnap utánanézek smile.gif

Nagyon kedves! Benz tényleg szeret engem! party.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-02-08 21:24
Létrehozva: #15328

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(svejku @ 2012-02-08 17:42) *
...
Benz! Kérjük vissza a fórumfordító poénjait! (bár a zsar helyett a szép nem volt poénos, csak érthetetlenné tette a szöveget)

Kedves svejku!

Holnap utánanézek smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-08 21:23
Létrehozva: #15329

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-02-08 20:07) *
.........
Zavarni engem sem zavar és Hytech véleményével teljesen egyetértek. Viszont csodálkozom azon, hogy valaki miután elég sok obszcén megjegyzést kap a levelezésben, továbbra is bugyiban fényképezi a nyakláncát...
Amúgy néha olyan érzésem van, mintha egy "társ"kereső oldalon lennék. dry.gif

Ma én is azt kérdeztem mmmykitől, hogy most a ruha, vagy a nő az eladó áru?
Még mindig tartom azt a véleményemet, hogy nekünk, akik nem a testünkre apellálunk, sokkal jobb. Képzeld el ezt a nőt 10-20 akárhány év múlva, amint levetkőzik, hogy eladja a nyakláncát.... Nekünk tök jó, mert mi az aukciózás valódi fortélyait tanuljuk meg, ezek pedig szerintem időtálló dolgok. Ezzel egyre többek leszünk. Látod, most is kicsit lentebb tanultam valamit, amit nem tudtam. Ez a valami. A szoknyámat kiválóan le tudom venni a megfelelő közegben. És ha tényleg a megfelelő közegben vagyok, 20 év múlva is levehetem.
És még valami. Szerintem az, ami valódi értéket képvisel, mindig lassabban térül meg. Tehát az a tudás, ami nem szemfényvesztés, később hoz gyümölcsöt, mert idő kell, míg tényleg beérik. A hirtelen dolog mindig szalmaláng. Tehát fel lehet futtatni egy piacot nagyon gyorsan pucér (szó szerint) fenékkel. De el is múlik.
Amit tudok, és a magam nevében nyugodtan beszélhetek, az, amit én tanultam itt, nem a fenekemet mutogatva, hanem véres verejtékkel, folyamatosan bővül és megtérül. És nem csak anyagi téren, hanem egyéb tekintetben is.

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-08 20:17) *
Bevallom neked, de maradjon köztünk! Ezt egy nagyon szexi, piros varjúbőr tangában fényképeztem le. Igaz ami igaz, nem az objektív boldogabbik végén voltam, viszont több ízben is volt a kiemeltek közt ez retró-szexi erősítő. mosking.gif

laugh.gif laugh.gif Úgysem hisszük el. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-02-08 21:20
Létrehozva: #15330

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-08 20:14) *
Bevallom neked, de maradjon köztünk! Ezt egy nagyon szexi, piros varjúbőr tangában fényképeztem le.

Így már értem a sok látogatót. rolleyes.gif
Viszont vigyázz mit írsz, mert a végén még leellenőrzöm, úgyanis én is Óbudai vagyok. wink.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-08 21:17
Létrehozva: #15331

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-02-08 20:07) *
Ha női sapkát teszek a fejére, lehet akár nyerő is. Miután pár év alatt nagyon elhízott, tavaly nyár óta intenzíven sportol és konkrétan figyel, hogy mit eszik. Úgy néz ki, mint 18 évesen mikor megismertem. rolleyes.gif
Zavarni engem sem zavar és Hytech véleményével teljesen egyetértek. Viszont csodálkozom azon, hogy valaki miután elég sok obszcén megjegyzést kap a levelezésben, továbbra is bugyiban fényképezi a nyakláncát...

Bevallom neked, de maradjon köztünk! Ezt egy nagyon szexi, piros varjúbőr tangában fényképeztem le. Igaz ami igaz, nem az objektív boldogabbik végén voltam, viszont több ízben is volt a kiemeltek közt ez retró-szexi erősítő. mosking.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-08 20:00) *
Nahát.... igazán, óóóó..... Sikerült.
Nagyon köszönöm.smile.gif rolleyes.gif
http://www.vatera.hu/mualkotasok_elemzese_...1542256778.html
Szia!
Merre csavarogtál? Egész nap nem láttalak.smile.gif

Ha te azt tudnád! biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-02-08 21:07
Létrehozva: #15332

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-02-08 19:53) *
Te leszel bugyiban és fényképezed az emberen a sapkát? Ez nem biztos, hogy nyerő lesz. laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif

Ha női sapkát teszek a fejére, lehet akár nyerő is. Miután pár év alatt nagyon elhízott, tavaly nyár óta intenzíven sportol és konkrétan figyel, hogy mit eszik. Úgy néz ki, mint 18 évesen mikor megismertem. rolleyes.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-08 19:55) *
Nem zavar egyébként, mindenki azt mutat meg magából, amit akar, és annak, akinek akarja, de lassan hajlok Hytech véleményére, miszerint, "aki ....... áll, ne csodálkozzon, ha ........" (Nagyon elnézést kérek.)

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-08 21:08

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-08 21:00
Létrehozva: #15333

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(agrotrade @ 2012-02-08 19:33) *
Tegye a szöveget html módban "div tag" közé a következőképpen:
<div style="margin-left: 45px; margin-right: 45px;"> Szöveg aminél a margót beállítjuk </div>
Ez beállítja a kívánt margót, jelen esetben 45 pixelt jobbra - balra.

Nahát.... igazán, óóóó..... Sikerült.
Nagyon köszönöm.smile.gif rolleyes.gif
http://www.vatera.hu/mualkotasok_elemzese_...1542256778.html

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-08 19:57) *
Egy nagyon kedves, nagyon fontos ismerősömmel pont erről beszéltem, nem is olyan régen. rolleyes.gif

Szia!
Merre csavarogtál? Egész nap nem láttalak.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-08 20:57
Létrehozva: #15334

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-08 18:22) *
Engem is zavar, de nem tudok margót állítani. Ez nekem sem tetszik. Talán balra zárva, vagy sorkizárva jobb lenne, de én jobb szeretem középre zárva
Mivel téged kedvel, előfordulhat, hogy a te kérésedre visszateszi.
Mindegy egyébként. Csúnya szavakat nem kell használni, csak ez eddig egy kedves dolog volt, ami ezzel a változtatással megszűnt. Egy csak a Vatera fórumára jellemző nagyon jellegzetes humor volt, kár érte, de nem ez adja a fórumozás lényegét, hanem ti, akik itt vagytok.smile.gif Na és a problémák, amik megbeszélésre kerülnek.
Nagyon sokat tanultam itt.

Különben észrevettem azt az általános, a világban mindenütt előforduló tendenciát, hogy mindent meg kell szüntetni, ami egyedi, egyéni, és hogy az általános elvárás, hogy minden egyforma és szürke legyen. Semmilyen egyéni szikra nem elfogadott, bár mindenki azt mondja, hogy arra van szükség, mégis mindenki minden erejével azon van, hogy eltapossa azt. És egyszer csak véget ér az élet, és amikor visszanéz az ember, csak poros utat lát maga mögött, sehol egy ragyogó virág, egy zöld fa, vagy hízelgő macska. Szomorú. Mert nem az a szomorú, ha az élet véget ér, hanem az, ha az ember nyomtalanul tűnik el. Ez már csak bennem fogalmazódott meg ennek az apró változtatásnak a hatására.smile.gif

Egy nagyon kedves, nagyon fontos ismerősömmel pont erről beszéltem, nem is olyan régen. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-08 20:55
Létrehozva: #15335

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(agrotrade @ 2012-02-08 19:33) *
<div style="margin-left: 45px; margin-right: 45px;"> Szöveg aminél a margót beállítjuk </div>

Nagyon köszönöm, megpróbálom.smile.gif

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-02-08 19:36) *
Annyi hozzászólásod van, hogy nincs kedvem utána nézni, amikor is ecsetelted, hogy téged nem igazán érdekel. rolleyes.gif
Ezért kérdeztem.
Nagyon sokat számít. És ha már szóba került, megosztom veled, hogy az emberrel már egy ideje azt beszéljük, hogy még a sapkákat is bugyiban fogom lefényképezni.
Illetve egy 95-ös (nem tudom hány köbcentis dry.gif ) mellműtétre is befizetünk, mert ezek a képek vannak itt preferálva...
Olyan ruhák (bocsi én csak ebben a kategóriában figyelgetek) mennek el horror áron, ami tizedét sem éri, mert folyamtosan ott fityeg a kiemeltek között.
És valószínüleg most csak az irigység beszél belőlem, mert én még nem jelentem meg ott. dry.gif

Csodálkozom, mert még egy-egy pólót is bugyiban fényképeznek le, amit nem igazán értek. Én a legkisebb mértékben sem vagyok prűd, vagy elmaradott ezen a téren, mégis azt gondolom, hogy bugyiban az az ember lásson, akivel szexelek. Konkrétan az. A barátnőm pasija se, és az öcsém se, meg a fiam se.
Azt hittem, nekem jönnek csak ezek az aukciók, mert kerestem nemrég ruhát, de már egy ideje pánikszerűen vigyázok, hogy ne kattintsak rá ezekre az aukciókra, hogy inkább porcelánok, könyvek jöjjenek. De hiába, egy-egy mindig előjön. Nem zavar egyébként, mindenki azt mutat meg magából, amit akar, és annak, akinek akarja, de lassan hajlok Hytech véleményére, miszerint, "aki ....... áll, ne csodálkozzon, ha ........" (Nagyon elnézést kérek.)
Nem tudom azonban, hogy a magamutogatás százalékos aránya nőtt-e meg, vagy valóban valamilyen módon ezek kerülnek kiválogatásra.
És azt sem tudom, hogy most, hogy láttam magamat az ajánlott aukciókban, és mások is láttak, milyen érzés lesz, ha újra nem látom magamat. Mert egy érzést akkor hiányol az ember, ha megismerte, addig nem. Nekem eddig nem tűnt fel, hogy ajánlott lennék, csak egyszer, de az egy véletlen lehetett. Most már lesz viszonyítási alapom, és lehet, hogy valóban fájlalni fogom a dolog meglétének hiányát.smile.gif Eddig azt sem tudtam, milyen mértékben növeli a látogatottságot, az aukciófigyelőt és az árat.
Szóval fájni csak ez után fog.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-08 20:53
Létrehozva: #15336

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

És ha már szóba került, megosztom veled, hogy az emberrel már egy ideje azt beszéljük, hogy még a sapkákat is bugyiban fogom lefényképezni.
Illetve egy 95-ös (nem tudom hány köbcentis dry.gif ) mellműtétre is befizetünk, mert ezek a képek vannak itt preferálva...
Olyan ruhák (bocsi én csak ebben a kategóriában figyelgetek) mennek el horror áron, ami tizedét sem éri, mert folyamatosan ott fityeg a kiemeltek között.

Jól látod, ez a titka! Előre sorolódnak azok az aukciók, melyeknek nagy a látogatottsága!

És ha már szóba került, megosztom veled, hogy az emberrel már egy ideje azt beszéljük, hogy még a sapkákat is bugyiban fogom lefényképezni.

Te leszel bugyiban és fényképezed az emberen a sapkát? Ez nem biztos, hogy nyerő lesz. laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-02-08 20:36
Létrehozva: #15337

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-08 19:27) *
Hiszen bevallottam. smile.gif Szeretni és szeretve lenni a legjobb érzés. biggrin.gif És az maga a mennyország, ha az aukcióját az ember az ajánlottban látja. laugh.gif Még akkor is, ha az egy nappal ezelőtt betett képek eltűntek, és pótolhatatlanul, hiszen a licitált áruhoz már nem lehet hozzányúlni.

Annyi hozzászólásod van, hogy nincs kedvem utána nézni, amikor is ecsetelted, hogy téged nem igazán érdekel. rolleyes.gif
Ezért kérdeztem.
Nagyon sokat számít. És ha már szóba került, megosztom veled, hogy az emberrel már egy ideje azt beszéljük, hogy még a sapkákat is bugyiban fogom lefényképezni.
Olyan ruhák (bocsi én csak ebben a kategóriában figyelgetek) mennek el horror áron, ami tizedét sem éri, mert folyamtosan ott fityeg a kiemeltek között.
És valószínüleg most csak az irigység beszél belőlem, mert én még nem jelentem meg ott. dry.gif

+Quote Post
agrotrade
hozzászólás 2012-02-08 20:33
Létrehozva: #15338

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-03 21:53
Azonosító: 1 141 250

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-08 18:22) *
Engem is zavar, de nem tudok margót állítani.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-08 20:27
Létrehozva: #15339

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2012-02-08 19:19) *
Nyugodtan bevallhatod, hogy jó érzés. rolleyes.gif

Hiszen bevallottam. smile.gif Szeretni és szeretve lenni a legjobb érzés. biggrin.gif És az maga a mennyország, ha az aukcióját az ember az ajánlottban látja. laugh.gif Még akkor is, ha az egy nappal ezelőtt betett képek eltűntek, és pótolhatatlanul, hiszen a licitált áruhoz már nem lehet hozzányúlni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2012-02-08 20:19
Létrehozva: #15340

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-08 09:29) *
Ahh, ohh, engem szeretnek a Vateránál. rolleyes.gif blush2.gif love7.gif
Láttam a vasutas könyvemet az ajánlott aukciókban. wub.gif

Nyugodtan bevallhatod, hogy jó érzés. rolleyes.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-08 13:16) *
Innen Óbudáról

good.gif

+Quote Post

1548 Oldal V  « < 765 766 767 768 769 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-24 04:26