IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1531 Oldal V  « < 788 789 790 791 792 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-01-12 16:44
Létrehozva: #15781

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-12 15:37) *
Van az a pénz icon_pirat_vat.gif

laugh.gif Úgy sem hiszem el. devil.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-01-12 16:37
Létrehozva: #15782

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-12 15:27) *
Persze, nem tökéletes, hisz nem kell annak lennie. Ha elvárás lenne, akkor biztosan azzá válna. tongue.gif ...

Van az a pénz icon_pirat_vat.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-12 16:27
Létrehozva: #15783

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-12 15:15) *
Óóó, köszönöm thank_you.gif Ennyire azért nem vagyok sem tökéletes, sem félelmetes, sem tuja smile.gif

Persze, nem tökéletes, hisz nem kell annak lennie. Ha elvárás lenne, akkor biztosan azzá válna. tongue.gif De azért néha félelmetes.biggrin.gif Tényleg.smile.gif
A tuját javítottam fenyőre. Persze nem holmi lucra asszociáltam. laugh.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-12 15:15) *
Ez valami rövidítés? És tessék mondani, hogyan kell kiejteni? nyelv.gif

Óóóó, csak olvassa össze a pontok nélkül.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-01-12 16:15
Létrehozva: #15784

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-12 12:58) *
Ja, mert tudom én, honnan fúj a szél.smile.gif Hallja a kocsiban reggel, mikor mondom a férjemnek, hogy "Jaj, megint van egy világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) vevő, de majd megkérdezem Benztől", vagy "Ja, majd Benz segít, úgyis tuja", vagy "Képzeld, jött valaki a fórumra, milyen lökött volt, de Benz jól leosztotta, mondjuk igaza volt". Szóval ilyeneket hall a gyerek és Benz előlépett a fejében főembernek, akire még az anyja is hallgat, aki egyébként mindig a saját feje után megy, és akinek nem nagyon lehet megszabni, hogy mit csináljon, mit gondoljon. Tulajdonképpen, ha szigorúan nézzük, ez egy nagyon markáns kritika rám nézve.smile.gif
Köszönöm, megvolt.smile.gif

Óóó, köszönöm thank_you.gif Ennyire azért nem vagyok sem tökéletes, sem félelmetes, sem tuja smile.gif
(Beenz! (Sikoly) A h.ü.l.y.e az nem csúnya szó.... biggrin.gif)
Van valahol egy könyvtár, ahol a könyvtáros pénzbüntetést szed minden csúnya szóért, de a fene és a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) még az ő szótára szerint is engedélyezett.smile.gif

Ez valami rövidítés? És tessék mondani, hogyan kell kiejteni? nyelv.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-12 16:08
Létrehozva: #15785

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-01-12 14:56) *
Az a baj, hogy túlságosan határozott vagy már már kemény.
Finom szavakkal kell magadhoz édesgetni a vevőt, szépet írni neki, becézgetni... mosking.gif

Legyél kicsit kedvesebb, szelídebb, megértőbb. hehehmm.gif hehehmm.gif hehehmm.gif hehehmm.gif hehehmm.gif

biggrin.gif Majd tanulmányozom a terméklapos levezésedet, hogy kicsit finomodjak. A jó példa a legjobb iránymutató. laugh.gif
A becézgetés különösen felkeltette az érdeklődésemet. Ezt ha kérhetném, kifejtenéd bővebben? Igazán leköteleznél. thank_you.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-12 16:09

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-01-12 15:56
Létrehozva: #15786

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-12 10:54) *
Vajon ezek a kék emberek milyen indíttatásból hozzák létre a nicket?
1. Meglát egy cuccot és ezért regisztrál?
2. Csak regisztrál, hogy kipróbálja és utána néz körül?
Jó lenne tudni. Persze optimális esetről beszélek, nem a nagy linkek indokai érdekelnek, azokkal tisztában vagyok.smile.gif
Különös, ez a réteg nem túl internet mániás. Telefonon szeretik intézni a dolgot, közlik, hogy ja, ők a szállítási feltételeket nem nézték meg, annyira nem értenek az egészhez, és diktáljam be a számlaszámot. Kezd kialakulni a technikám az ilyen típusú vásárlókhoz. Kissé tábornokos stílusban közlöm, hogy nem írok sms-t (amúgy is utálok sms-ezni), mert csak hibaforrás, e-mailben elküldöm a fizetési adatokat, határozottan kicsikarom a választ a szállítási adatokra vonatkozóan (megadta-e, ha igen, jót adott-e meg), kitaposom belőlük azt az infót, hogy biztosan ennyit akarnak-e csak vásárolni, és megismertetem velük kutyafuttában a részletes keresőt. biggrin.gif És abban az esetben, ha tuti biztos vagyok a csomag súlyában, megvárom az utalást a csomag elkészítésével (Ave Benz).

Az a baj, hogy túlságosan határozott vagy már már kemény.
Finom szavakkal kell magadhoz édesgetni a vevőt, szépet írni neki, becézgetni... mosking.gif

Legyél kicsit kedvesebb, szelídebb, megértőbb. hehehmm.gif hehehmm.gif hehehmm.gif hehehmm.gif hehehmm.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-12 11:21) *
.
.
.
Az Ön által leírt "érdekességek" sajnos a mellékhatások közé tartoznak, de többségük majd megszerzi az első pozitív tapasztalatokat és utána remélhetően belerázódik a szokásos ügymenetbe smile.gif

Ha nem, akkor punish.gif punish.gif

laugh.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-12 14:44
Létrehozva: #15787

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-01-12 13:35) *
...... De én nem mertem szólni. smiley-scared003.gif

Persze, ezt úgy mondod, mintha félni kellene tőlem. 49467ed2a966123.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-01-12 14:35
Létrehozva: #15788

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-12 13:30) *
laugh.gif Jól van, legyen fenyő. biggrin.gif tongue.gif

Picit én is értetlenkedtem, hogy jön ide a villamos. mosking.gif Vásott kölyökként sokat tujáztam. De én nem mertem szólni. smiley-scared003.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-12 14:37

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-12 14:30
Létrehozva: #15789

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-01-12 13:23) *
blink.gif
(Még, a helyesírás-ellenőrzővel is be lehet kapni ilyen hibát) smile.gif

laugh.gif Jól van, legyen fenyő. biggrin.gif tongue.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-01-12 14:23
Létrehozva: #15790

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

..."Ja, majd Benz segít, úgyis tuja", ...

blink.gif
(Még, a helyesírás-ellenőrzővel is be lehet kapni ilyen hibát) smile.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-01-12 14:19
Létrehozva: #15791

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-12 13:12) *
Nem hiszem. Ilyen gondolatokat általában az agresszív, Vaterát szidó, anyázó, igénytelen formai és helyesírású emberek váltanak ki az állandó fórumozókból. Legalábbis így gondolom.smile.gif Tudom, nagyon kemény fórumtárssal folytatott beszélgetésből, hogy kevésbé tájékozott, de nem rosszindulatú fórumozók inkább elnéző mosolyt csalnak a karcosabb tagok arcára. De te nem is ez a kategória vagy.
Az első postból nagyon sokat le lehet szűrni. És amit én akkor gondolok, 99%-ban beigazolódik.smile.gif

Én a jóindulatú, kevéssé tájékozott "lököttek" csapatát erősítem. mosking.gif
Majd egyszer megkeresem zsengéimet, mert egy smile.gif - itt nem részletezendő - elem kivételével alig emlékszem rájuk.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-12 14:22

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-12 14:12
Létrehozva: #15792

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-01-12 13:03) *
Tartok tőle, ilyen tartalmú diskurzus velem kapcsolatban is elhangzott annak idején, sőt tán még most is néha. laugh1.gif Persze nem tőled.

Nem hiszem. Ilyen gondolatokat általában az agresszív, Vaterát szidó, anyázó, igénytelen formai és helyesírású emberek váltanak ki az állandó fórumozókból. Legalábbis így gondolom.smile.gif Tudom, nagyon kemény fórumtárssal folytatott beszélgetésből, hogy kevésbé tájékozott, de nem rosszindulatú fórumozók inkább elnéző mosolyt csalnak a karcosabb tagok arcára. De te nem is ez a kategória vagy.
Az első postból nagyon sokat le lehet szűrni. És amit én akkor gondolok, 99%-ban beigazolódik.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-01-12 14:03
Létrehozva: #15793

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

...."Képzeld, jött valaki a fórumra, milyen lökött volt, de Benz jól leosztotta, mondjuk igaza volt". Szóval ilyeneket hall a gyerek .

Tartok tőle, ilyen tartalmú diskurzus velem kapcsolatban is elhangzott annak idején, sőt tán még most is néha. laugh1.gif Persze nem tőled.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-12 13:58
Létrehozva: #15794

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-01-12 12:35) *
Ezt megnéztem volna. mosking.gif

Ja, mert tudom én, honnan fúj a szél.smile.gif Hallja a kocsiban reggel, mikor mondom a férjemnek, hogy "Jaj, megint van egy világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) vevő, de majd megkérdezem Benztől", vagy "Ja, majd Benz segít, úgyis tuja", vagy "Képzeld, jött valaki a fórumra, milyen lökött volt, de Benz jól leosztotta, mondjuk igaza volt". Szóval ilyeneket hall a gyerek és Benz előlépett a fejében főembernek, akire még az anyja is hallgat, aki egyébként mindig a saját feje után megy, és akinek nem nagyon lehet megszabni, hogy mit csináljon, mit gondoljon. Tulajdonképpen, ha szigorúan nézzük, ez egy nagyon markáns kritika rám nézve.smile.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2012-01-12 12:35) *
Jó étvágyat! rolleyes.gif

Köszönöm, megvolt.smile.gif

(Beenz! (Sikoly) A h.ü.l.y.e az nem csúnya szó.... biggrin.gif)
Van valahol egy könyvtár, ahol a könyvtáros pénzbüntetést szed minden csúnya szóért, de a fene és a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) még az ő szótára szerint is engedélyezett.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-12 14:00

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-01-12 13:35
Létrehozva: #15795

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-12 12:25) *
..... (Én meg hümmögtem a bajuszom alatt.))

A vastag a lényeg, a többi csak mese, ebédszünetem van.smile.gif

Ezt megnéztem volna. mosking.gif
Jó étvágyat! rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-12 13:25
Létrehozva: #15796

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2012-01-12 11:21) *
Az egész reg nélküli vásárlás egyik célja az volt, hogy megnyerjük ezt a réteget. Új tendencia, hogy eddig nem internetező, nem vásárló emberek TÖMEGESEN (háziasszonyok, nyugdíjasok, stb) elkezdtek ismerkedni a lehetőségekkel - beleértve a vásárlást is.
Beütik a Goggle keresőbe, hogy mit szeretnének és kattintanak az első találatra. Ha ez egy Vatera oldal, akkor ott fognak 1-2 kattintással vásárolni. Ha tudnak. Ha azt látják, hogy itt bonyolult regisztrációs procedúra, sms ellenőrzés és egyebek állják az útjukat, akkor sikítva távoznak más oldalakra:) Ezt a problémát szerettük volna áthidalni, a jelek szerint sikerrel.
Az Ön által leírt "érdekességek" sajnos a mellékhatások közé tartoznak, de többségük majd megszerzi az első pozitív tapasztalatokat és utána remélhetően belerázódik a szokásos ügymenetbe smile.gif

Jó esély van rá, hogy Vatera oldalra mutat az a valami, mert ezen már régóta sokat dolgoztak és nincs olyan, hogy ne legyen az első oldalon Vaterás találat. Ez jó.
Ez a "kék reg" máshol is van, vagy saját ötlet? smile.gif
Mindig fontosnak tartottam a kezdő partnerekkel kapcsolatban a felvilágosítást, ebben az esetben még fontosabb. Hihetetlen, milyen nyelvezetek vannak, és tényleg nincsenek képben. Amikor rájövök, hogy ez van, akkor mindig kibújik belőlem a tanár.smile.gif biggrin.gif (Férjem szerint néha otthon is.)
Van még olyan réteg, akit nem céloztak meg, tehát szabad kapacitás? És ha elfogy, akkor mi lesz? Vagy addigra véget ér a recesszió? Így is éppen szinten maradta a forgalmam, kicsit kevesebb lett, mint az ezt megelőző évben. Talán a könyv megnyomja... fene tudja, kicsi pénz, de a munka is kicsi.smile.gif A porcelán sokkal nehezebb.
(A fiam is ráizgult már a Vaterára, meg mondta, hogy akar fórumozni is esetleg. Próbáltam felvilágosítani, hogy ez az egyetlen hely, ahol magam lehetek, de ha mégis akar fórumozni, akkor nagyon vigyázzon a piros hullámvonalakra.biggrin.gif És, hogy Önnel nem szabad újat húzni. laugh.gif És képzelje!! Azt mondta: "Ja, tudom, Benz az isten, mindent tud és mindenkinek segít, de szigorú." laugh.gif (Én meg hümmögtem a bajuszom alatt.))

A vastag a lényeg, a többi csak mese, ebédszünetem van.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2012-01-12 12:21
Létrehozva: #15797

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-12 10:54) *
Jó lenne tudni. Persze optimális esetről beszélek, nem a nagy linkek indokai érdekelnek, azokkal tisztában vagyok.smile.gif
Különös, ez a réteg nem túl internet mániás. Telefonon szeretik intézni a dolgot, közlik, hogy ja, ők a szállítási feltételeket nem nézték meg, annyira nem értenek az egészhez, és diktáljam be a számlaszámot. Kezd kialakulni a technikám az ilyen típusú vásárlókhoz. Kissé tábornokos stílusban közlöm, hogy nem írok sms-t (amúgy is utálok sms-ezni), mert csak hibaforrás, e-mailben elküldöm a fizetési adatokat, határozottan kicsikarom a választ a szállítási adatokra vonatkozóan (megadta-e, ha igen, jót adott-e meg), kitaposom belőlük azt az infót, hogy biztosan ennyit akarnak-e csak vásárolni, és megismertetem velük kutyafuttában a részletes keresőt. biggrin.gif És abban az esetben, ha tuti biztos vagyok a csomag súlyában, megvárom az utalást a csomag elkészítésével (Ave Benz).

Az egész reg nélküli vásárlás egyik célja az volt, hogy megnyerjük ezt a réteget. Új tendencia, hogy eddig nem internetező, nem vásárló emberek TÖMEGESEN (háziasszonyok, nyugdíjasok, stb) elkezdtek ismerkedni a lehetőségekkel - beleértve a vásárlást is.
Beütik a Goggle keresőbe, hogy mit szeretnének és kattintanak az első találatra. Ha ez egy Vatera oldal, akkor ott fognak 1-2 kattintással vásárolni. Ha tudnak. Ha azt látják, hogy itt bonyolult regisztrációs procedúra, sms ellenőrzés és egyebek állják az útjukat, akkor sikítva távoznak más oldalakra:) Ezt a problémát szerettük volna áthidalni, a jelek szerint sikerrel.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-12 11:54
Létrehozva: #15798

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-01-12 08:17
Létrehozva: #15799

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

Mulassunk 1 kicsit ezen a szép reggelen: getting_sunny.gif

http://www.vatera.hu/muszaki_cikk_elektron...1530309881.html

A vak vezet világtalant című román-bolgár történelmi horror film legújabb része. hehehmm.gif dance4.gif taps.gif

Legszebb kommentek:

"Meg van ez a rendszer keveredve"

avagy

"Egy határ sz*r az egész". yahoo.gif

Csak, hogy könyebb legyen megfejteni:
Volt egy 9900-as villámár de a vevő belicitált "alá" 9000-et és mivel a licitlépcső 1500 így a villámár eltűnt. teccikerteni.png

mosking.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-11 22:31
Létrehozva: #15800

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-01-11 20:57) *
laugh.gif

http: //www.youtube.com/watch?v=Y8_K0l12A5E

Nagyon nagy ez a csávó. biggrin.gif Szeretem, amit csinál a fuvolával, de hosszú távon felidegesít. smile.gif
h ttp://www.youtube.com/watch?v=_VDXurwCe0s&feature=related
Erről is megvan a véleményem.smile.gif

IDÉZET(Bigdept @ 2012-01-11 21:05) *
h ttp://www.youtube.com/watch?v=E0uJJVla4kc
h ttp://www.youtube.com/watch?v=A0h7TJa2Dok&feature=related
h ttp://www.youtube.com/watch?v=PTKaQWlgONY&feature=related

Ez egy másik állat.biggrin.gif
Benz meg fog őrülni, ha visszajön, bár ez a Vészkijárat.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1531 Oldal V  « < 788 789 790 791 792 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-31 19:34