IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1486 Oldal V  « < 788 789 790 791 792 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
98tomcsa
hozzászólás 2011-09-13 22:08
Létrehozva: #15781

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(svejku @ 2011-09-13 22:00) *
Jaj istenem, oda van írva, hogy petrólejumos! not_i.gif

Jaj azt nem láttam, mert olyan kis betűvel írta az eladó. Így már nem is biztos, hogy érdekel, mert csak gázolaj van itthon.
Még egy kérdést szeretnék az eladóhoz: megtenné, hogy lemérné a terítő hosszát, vastagságát? smile_275.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-09-13 22:07
Létrehozva: #15782

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-09-13 21:52) *
Ez most olyan királykék vagy mi?
És hagyományos izzóval is müködik? ostoba.gif

Fúúú, ez nagyon gáz, mert pontosan nem tudom, milyen a királykék. (Lehet, hogy szégyenemben le is cuccolok a Vatiról.) Ez olyan szép sötétkék.
Igen, hagyományos izzóval is működik, persze attól függ, mire akarjuk használni. Világítani nem fog, de alternatív lehetőségek adottak. animal0026.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-09-13 22:00
Létrehozva: #15783

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-09-13 21:52) *

Jaj istenem, oda van írva, hogy petrólejumos! not_i.gif

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2011-09-13 21:52
Létrehozva: #15784

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2011-09-13 21:20) *
Persze, mindent a vevőért.smile.gif

Ez most olyan királykék vagy mi?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-09-13 21:33
Létrehozva: #15785

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2011-09-13 21:29) *
Átlósan, sósat, 3 elég lesz. De kérhetnék egy barnát, mármint a sörből?

4,5 cm, csipsz, sósmogyesz, ropi? Természetesen. Óhajod számomra parancs.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-09-13 21:29
Létrehozva: #15786

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-09-13 21:20) *
Persze, mindent a vevőért.smile.gif Hosszában, vagy széltében szeretnéd? Esetleg átlóban? Az átadáskor mit szolgáljak fel a sör mellé? Sós, vagy édes süteményt? A hastáncosnők száma mekkora legyen? Elég lesz három, vagy tizenkettőt rendeljek? biggrin.gif

Átlósan, sósat, 3 elég lesz. De kérhetnék egy barnát, mármint a sörből?

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2011-09-13 21:30

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-09-13 21:17
Létrehozva: #15787

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2011-09-13 21:13) *
Ja, hogy ez azért van beépítve? laugh1.gif Akkor maradhat, nekem ne mondja senki, hogy nincs humorérzékem.

Na ugye? Minden csak nézőpont kérdése. Az egész Vatera csapata azért küzd, és dolgozik, hogy nekünk minél jobb legyen aukciózni. Kreatív embereket alkalmaznak, okosakat és kedveseket. És ők kitalálták ezt nekünk, a szórakoztatásunk érdekében. Most mondd meg!

(Kedves, drága Benz, nehogy összeráncolja a szemöldökét, ez csupán vicc, és nem gonoszkodás. thank_you.gif )

IDÉZET(svejku @ 2011-09-13 21:16) *
Nem tudhatod mekkora helye van a vitrinben. Amúgy pedig szerintem a talpa szélesebb, megmérnéd? mosking.gif

Persze, mindent a vevőért.smile.gif Hosszában, vagy széltében szeretnéd? Esetleg átlóban? Az átadáskor mit szolgáljak fel a sör mellé? Sós, vagy édes süteményt? A hastáncosnők száma mekkora legyen? Elég lesz három, vagy tizenkettőt rendeljek? biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-09-13 21:13
Létrehozva: #15788

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-09-13 21:10) *
Na és hol marad a humorérzék? biggrin.gif Én tegnap olyan jókat derültem, pont ez miatt.

Ja, hogy ez azért van beépítve? laugh1.gif Akkor maradhat, nekem ne mondja senki, hogy nincs humorérzékem.

IDÉZET(zejopy @ 2011-09-13 21:07) *
Szerintetek, ha egy lámpa 11,5 cm magas, akkor mi értelme van ennek a levélváltásnak? Feltételezhető egy 32 centiméteres szélesség? Vagy fontos lehet az, hogy ez a számadat 3 cm, vagy 3,5? unsure.gif
Levelezés:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1475584902
Előszedtem, lemértem neki. Rá merném tenni a lányságomat, hogy nem fogja megvenni.biggrin.gif

Nem tudhatod mekkora helye van a vitrinben. Amúgy pedig szerintem a talpa szélesebb, megmérnéd? mosking.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-09-13 21:07
Létrehozva: #15789

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-09-13 18:56) *
Szia, heló, szép estét neked is Benznek is, és minden erre járónak.smile.gif
Egy halom van, aki nem értékelt, de nagyon sok az inaktív. Brrr... ők már nem is fognak.
Most elrohanok, kb este érek haza 9 körül, legyetek olyan édesek, írjatok sok szép, kedves, hangulatos dolgot, és sokat, mert olyan jól kilazulok a fórum olvasása közben. Csókhegyek mindenkinek. kissb.gif
C

Milyen pangásos itt minden? Nem megmondtam, hogy kilencre itthon leszek? Hol van a kedvességhalmaz? Jó, jó, az e-kereskedelemben volt. rolleyes.gif
Szerintetek, ha egy lámpa 11,5 cm magas, akkor mi értelme van ennek a levélváltásnak? Feltételezhető egy 32 centiméteres szélesség? Vagy fontos lehet az, hogy ez a számadat 3 cm, vagy 3,5? unsure.gif
Levelezés:
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1475584902
Előszedtem, lemértem neki. Rá merném tenni a lányságomat, hogy nem fogja megvenni.biggrin.gif

IDÉZET(svejku @ 2011-09-13 19:55) *
Nekem sem tetszik, még egyszer sem fordult elő, hogy véletlen elütésemet pont arra javította volna ki amit kerestem, tehát számomra is csak zavaró a létezése. Ha nincs találat, nincs találat, megnézem, hogy jól írtam-e, vagy megpróbálok más szinonimával keresni, ennyi. Feleslegesen tölti be a számomra érdektelen ajánlatokat.
Amúgy volt már róla szó, mint ahogy a termékleírás helyesírás-ellenőrző anomáliáiról, (ott már annyit sikerült elérni, hogy ki lehet kapcsolni) de nem baj, ha időnként jelezzük, egyszer majdcsak bekerül a középtávú fejlesztési tervbe.

Na és hol marad a humorérzék? biggrin.gif Én tegnap olyan jókat derültem, pont ez miatt.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-09-13 19:55
Létrehozva: #15790

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(robbyt @ 2011-09-13 18:11) *
A keresőben nagyon gyatra megoldás, hogy ha 0 a feltételnek megfelelő találat akkor valami más érdektelen dologra ad találatot. Miért nem lehet úgy mint a google-ban hogy keresési javaslatként adná? Rendkivül zavaró és bosszantó. Gondolom nem csak nekem hanem másoknak is.

Nekem sem tetszik, még egyszer sem fordult elő, hogy véletlen elütésemet pont arra javította volna ki amit kerestem, tehát számomra is csak zavaró a létezése. Ha nincs találat, nincs találat, megnézem, hogy jól írtam-e, vagy megpróbálok más szinonimával keresni, ennyi. Feleslegesen tölti be a számomra érdektelen ajánlatokat.
Amúgy volt már róla szó, mint ahogy a termékleírás helyesírás-ellenőrző anomáliáiról, (ott már annyit sikerült elérni, hogy ki lehet kapcsolni) de nem baj, ha időnként jelezzük, egyszer majdcsak bekerül a középtávú fejlesztési tervbe.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-09-13 18:56
Létrehozva: #15791

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2011-09-13 16:36) *
Kellemes délutánt zejopy, Benz!
Az én értelmezésemben egészen másképp hangzik:
Kedves kérdező, ötletelő, arra gondolt, hogy lehetne egy olyan azonnali üzenetküldő lehetőség, mint a népszerű közösségi oldalakon a chat, ahol az éppen bejelentkezett, elérhető, online felhasználónak úgy tudnánk üzenni, hogy az azonnal megjelenik a képernyőjén egy felugró ablakban. (ettől azonnali)
Hogy miért pont az értékeléseknél? Azért, mert így tudnánk üzenni, a kedves partnernek, hogy vegye már a fáradtságot, és a lezárult tranzakciót szíveskedjen értékelni.
Az én olvasatomban erről van szó, (ami tudom, hogy sosem fog megvalósulni) de alapvetően nem a világ dolgaiban kevésbé tájékozottság smile.gif.
Zejopy? Neked hány partnered nem értékelt még? Még nekem is akad mindig egy-kettő, hiába írok egy hét után, hogy csókolom, megkapta az árut, minden rendben? Aztán hetente megismétlem a kérdést. Nemrég 4 hét után kaptam választ, hogy igen, köszönjük, minden rendben! Erre azonnal írtam, hogy: örülök, akkor szeretnék egy szép értékelést a vaterán, ennek egy hete... miközben rendszeresen be van lépve.

Szia, heló, szép estét neked is Benznek is, és minden erre járónak.smile.gif
Egy halom van, aki nem értékelt, de nagyon sok az inaktív. Brrr... ők már nem is fognak.
Most elrohanok, kb este érek haza 9 körül, legyetek olyan édesek, írjatok sok szép, kedves, hangulatos dolgot, és sokat, mert olyan jól kilazulok a fórum olvasása közben. Csókhegyek mindenkinek. kissb.gif
C

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-09-13 16:36
Létrehozva: #15792

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-09-13 08:19) *
Kedves Benz!:)

Elmagyarázom. mosking.gif
1. Az azonnali üzenet jelentősége, hogy megírás után azonnal elküldjük. Ez fontos, mert ha nem küldjük el azonnal, akkor esetleg véletlenül kitöröljük. Hogy ehhez miért kell a Vatera? Na ezt válaszolja meg Ön. biggrin.gif
2. Miért az értékeléseknél? Mert csak. Ez nagyon jó válasz, nem lehet vele vitába szállni.
Különben is sokkal jobb, ha az értékeléseknél lehet az ilyen leveleket megírni, mint mondjuk a számlázásnál. Az sokkal kényelmetlenebb lenne.
(Egyébként tudjuk ám, hogy nem tervezik a belső üzenetváltó rendszer bővítését, de ilyenkor kicsit mindig eszembe jut, hogy de jó is lenne...smile.gif)

(Egyébként szép reggelt.smile.gif)

Kellemes délutánt zejopy, Benz!
Az én értelmezésemben egészen másképp hangzik:
Kedves kérdező, ötletelő, arra gondolt, hogy lehetne egy olyan azonnali üzenetküldő lehetőség, mint a népszerű közösségi oldalakon a chat, ahol az éppen bejelentkezett, elérhető, online felhasználónak úgy tudnánk üzenni, hogy az azonnal megjelenik a képernyőjén egy felugró ablakban. (ettől azonnali)
Hogy miért pont az értékeléseknél? Azért, mert így tudnánk üzenni, a kedves partnernek, hogy vegye már a fáradtságot, és a lezárult tranzakciót szíveskedjen értékelni.
Az én olvasatomban erről van szó, (ami tudom, hogy sosem fog megvalósulni) de alapvetően nem a világ dolgaiban kevésbé tájékozottság smile.gif.
Zejopy? Neked hány partnered nem értékelt még? Még nekem is akad mindig egy-kettő, hiába írok egy hét után, hogy csókolom, megkapta az árut, minden rendben? Aztán hetente megismétlem a kérdést. Nemrég 4 hét után kaptam választ, hogy igen, köszönjük, minden rendben! Erre azonnal írtam, hogy: örülök, akkor szeretnék egy szép értékelést a vaterán, ennek egy hete... miközben rendszeresen be van lépve.

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2011-09-13 16:39

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-09-13 13:01
Létrehozva: #15793

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-09-13 12:51) *
Nem smile.gif

Egy pillanatra megtámadott a kétely, mert annyira biztos voltam benne, és nagyon örülök, hogy ezt válaszolta.smile.gif
Köszönöm.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-09-13 12:51
Létrehozva: #15794

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2011-09-13 11:45) *
...
Ugye nem? unsure.gif
...

Nem smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-09-13 11:45
Létrehozva: #15795

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-09-13 11:07) *
smiley-shocked034.gif

Most mi a baj? mosking.gif
Egy csomó alternatívával ismertettem meg. rolleyes.gif Biztosítottam arról, hogy bármikor számíthat rám, csodálatosan tudok szöveget értelmezni.
És még kávét sem kértem.laugh.gif
Benz, Öné a jövő! Sóhajtson egy megkönnyebbült mélyet. good2.gif

IDÉZET(zejopy @ 2011-09-13 10:59) *
........ de nem hiszem, hogy a Vatera ilyen jellegű megkülönböztetést csinálna.

Ugye nem? unsure.gif

(Van nyugtatója? biggrin.gif Igazán nem akarom Önt lefárasztani. Ha mégis sikerül, igényeljen munkaköri dilibogyót, és semmiképpen se a haját tépje.......hivatkozzon rám. laugh.gif ....... Nem is tudom, mitől pörgök ma ennyire. unsure.gif )

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-09-13 11:07
Létrehozva: #15796

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-09-13 10:56) *
Különben gondolkodtam vásárlás közben. Ha meglenne az üzenetváltó rendszer, akkor nem kellene ilyen jellegű kérdésekkel bajlódnia.
Kívánságok lennének:
- Tegyék át a másik menüpontba.
- Legyen benne spam szűrő.
- Lehessen mappák szerint rendezni.
- Ne olvasson bele a Vatera.
- Lila háttérre is lehessen módosítani. (Na vajon ezt ki kívánná? mosking.gif )

Természetesen a későbbiekben is számíthat rám a legmesszebb menőkig, bármit értelmezek, az már más kérdés, hogy a postot alkotó egyén eredeti gondolata, vagy a saját hangulataim alapján. De ez már minimum két nézőpont, amihez ha hozzátesszük az Önét is, a lehetőségek és kombinációk végtelen tárházát kapja. Csak győzze kiválogatni az ocsúból a tiszta búzát.biggrin.gif

smiley-shocked034.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-09-13 10:56
Létrehozva: #15797

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-09-13 08:37) *
Szép jó reggelt!

Sokat segített a szövegértelmezésben, köszönöm.
Átgondoljuk a soron kívüli fejlesztést.
grin.gif

Különben gondolkodtam vásárlás közben. Ha meglenne az üzenetváltó rendszer, akkor nem kellene ilyen jellegű kérdésekkel bajlódnia.
Kívánságok lennének:
- Tegyék át a másik menüpontba.
- Legyen benne spam szűrő.
- Lehessen mappák szerint rendezni.
- Ne olvasson bele a Vatera.
- Lila háttérre is lehessen módosítani. (Na vajon ezt ki kívánná? mosking.gif )

Természetesen a későbbiekben is számíthat rám a legmesszebb menőkig, bármit értelmezek, az már más kérdés, hogy a postot alkotó egyén eredeti gondolata, vagy a saját hangulataim alapján. De ez már minimum két nézőpont, amihez ha hozzátesszük az Önét is, a lehetőségek és kombinációk végtelen tárházát kapja. Csak győzze kiválogatni az ocsúból a tiszta búzát.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-09-13 08:37
Létrehozva: #15798

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-09-13 08:19) *

1. Az azonnali üzenet jelentősége, hogy megírás után azonnal elküldjük. Ez fontos, mert ha nem küldjük el azonnal, akkor esetleg véletlenül kitöröljük. Hogy ehhez miért kell a Vatera? Na ezt válaszolja meg Ön. biggrin.gif
2. Miért az értékeléseknél? Mert csak. Ez nagyon jó válasz, nem lehet vele vitába szállni.
Különben is sokkal jobb, ha az értékeléseknél lehet az ilyen leveleket megírni, mint mondjuk a számlázásnál. Az sokkal kényelmetlenebb lenne.
(Egyébként tudjuk ám, hogy nem tervezik a belső üzenetváltó rendszer bővítését, de ilyenkor kicsit mindig eszembe jut, hogy de jó is lenne...smile.gif)

Szép jó reggelt!

Sokat segített a szövegértelmezésben, köszönöm.
Átgondoljuk a soron kívüli fejlesztést.
grin.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-09-13 08:19
Létrehozva: #15799

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-09-13 08:10) *
Milyen azonnali üzenet és miért pont az értékeléseknél?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-09-12 21:37
Létrehozva: #15800

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-09-12 21:36) *
spindisc001.gif

Így mindjárt más. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1486 Oldal V  « < 788 789 790 791 792 > » 
Reply to this topicStart new topic
10 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (10 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-25 09:37