IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1529 Oldal V  « < 802 803 804 805 806 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
mmmyki
hozzászólás 2011-11-10 10:13
Létrehozva: #16061

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(Betta0516 @ 2011-11-09 19:23) *
Férfiak, meg a nyakkendőkötés! don-t_mention.gif
A háztartásunkban négy hímnemű egyed is található (a félreértések elkerülése végett, a négyből három a gyerekem), de nyakkendőt kötni csak én tudok. yes3.gif Próbáltam már őket megtanítani rá, de valami rejtélyes okból mindig elfelejtik, hogyan kell.
Két fajta kötés van, amit érdemes megtanulni. Az egyik a sima, gyors háromszög, a másik pedig az elegáns, szimmetrikus windsor csomó, ennyi elég is. A neten találsz hozzá segítséget, én is innen tanultam. smile.gif

Már gondoltam rá, hogy rászánok egy kis időt egy ilyen oktatófilmre. De annyira ritkán kell nyakkendőben lennem, hogy tényleg elfelejteném kettő között.
Persze, ettől még ciki... smile.gif

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)
Go to the top of the page

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2011-11-10 09:45
Létrehozva: #16062

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

Tudom, hogy volt már téma, de nem emlékszem a válaszra.
Mitől függ, hogy melyik 1 Ft-os aukcó jelenik meg az ajánlottak között napközben?
Van egy szőke csaj, mindennap találkozom valamelyik 1 Ft-os cuccával, én meg csak reménykedek, hogy egyszer nekem is megjelenik valamelyik.
Múltkor árultam egy felsőt. Nem túlzás, direkt elraktam figyelőbe, ugyanaz a méret,márka, szín, állapot: én eladtam 800 Ft-ért, akinek megjelent a kiemeltek között 2990 Ft-ért. Ennyit számít.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-09 20:43
Létrehozva: #16063

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Betta0516 @ 2011-11-09 19:23) *
A háztartásunkban négy hímnemű egyed is található (a félreértések elkerülése végett, a négyből három a gyerekem), de nyakkendőt kötni csak én tudok. yes3.gif Próbáltam már őket megtanítani rá, de valami rejtélyes okból mindig elfelejtik, hogyan kell.
Két fajta kötés van, amit érdemes megtanulni. Az egyik a sima, gyors háromszög, a másik pedig az elegáns, szimmetrikus windsor csomó, ennyi elég is. A neten találsz hozzá segítséget, én is innen tanultam. smile.gif

Nekem az utóbbi a favorit, csak nem tudtam a nevét. Az én családomban a férfiak tudnak nyakkendőt kötni, és ezt használják. De mivel a herceg még fiatal, kap egy kis türelmi időt.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Betta0516
hozzászólás 2011-11-09 20:23
Létrehozva: #16064

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-04-09 19:21
Azonosító: 1 446 888

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-09 18:48) *
Hahó, szia, halihó! smile.gif
Hát tudjátok, ma volt valami szó a férfiasságról, több aspektusban is. Nem mondom, hogy a nyakkendőnél kezdődik, de azt hiszem, ez alapelvárás egy "Férfi"-tól. A nyakkendő kötése. Jövő hétvégén megtanulom újra megkötni, és utána megtanítom a fiamat. Az én fiam ne legyen egy ..... nem írok szavakat, de háborog a lelkem.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-09 19:48
Létrehozva: #16065

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Petho77 @ 2011-11-09 17:08) *
Kedves zejopy!
Sok sikert a koncerthez!
Tegnap neked nem köszöntem meg a választ, csak megijedtem Kedves VateraBenztől, és elkezdett megint tikkelni a szemem. Most megtenném: köszönöm szépen a segítséget!

Nagyon jó volt a mai "termést" olvasni itt a Vészkijáratban, egészen nekividámodtam az estének!

Írjatok még sokat! headbang.gif

Hahó, szia, halihó! smile.gif

Én meg gondoltam, csak Benzet szereted, engem nem is.biggrin.gif
Jó volt a koncert, de nagyon féltem.smile.gif Mindig nagyon félek, ha a saját gyerekem játszik, akkor még jobban félek, ha pedig együtt játszom a férjemmel, meg a gyerekemmel, az maga a halál. Mert érzem, hogy mindenki rám támaszkodik és leszívódik az energiám, és ... áá, ezt nem is lehet elmagyarázni. Na és a halmozott felelősség.
Na de a nyakkendő..... tudjátok, nem csoda, hogy annyi nő egyedülálló.....
Elrohantunk a múzeumba, nyakamban lobogott a kérdéses ruhadarab. Hoppá, ott volt két pasi. Felvillantottam a legelbűvölőbb mosolyomat, elmélyítettem kicsit a hangomat, megfényesítettem a tekintetemet (ez nehéz volt az előbb említett idegbajos állapot miatt biggrin.gif).
"Uraim, elnézést, hogy megzavarom önöket, de mivel férfiak, biztosan tudnak nekem segíteni. Megkötnék a fiam nyakkendőjét?"
Tanácstalan egymásra tekintgetés.... egyik sem tudott nyakkendőt kötni. Nem baj, egy jó anya (bár én nem vagyok igazán jó, de ilyenkor azért kiteszek magamért) mindent megtesz hercege érdekében. Futás tovább. Óóóó, jött is egy szembe velem a lépcsőn.
Mosoly, mélyítés, fényesítés.... Hát ő legalább megpróbálta.... A Laokoón szoborcsoport kutyafüle volt hozzá képest. De tényleg. Éreztem, ahogy mosolyom zsugorodik, tekintetem fénye kihuny.
Csüggedten baktattam lefelé a lépcsőn. (Gondoltam lemegyek alfába és előveszem a tudásomat, hiszen valamikor én is tudtam.) Egyszer csak láttam egy szakállas alakot (bevallom, ebben előítéletes vagyok, nem bírom, ha egy férfi arcán szőr van). Maradtam a normális állapotomban, nem mélyítettem, nem gyújtogattam, de a pasi rám köszönt, és mivel azt mondta "Szia", rögtön vágtam, hogy ismerjük egymást, csak hát a legendás arcmemóriám... Hát gondoltam próba szerencse. Tapogatózó kérdésemre "Igen, persze" volt a válasz. Gondoltam megcsókolom, na de a szőr. Szóval nem tettem. Ehelyett magától kigyúlt a tekintetem, fülig szaladt a szám. Mutattam a hosszt, és ő megkötötte. OK, nem olyan volt, mintha az apám, vagy a férjem kötötte volna, mert ők tudják azt a két oldalas kötést, ez az a ferde fajta volt, de a gyereken addig húzkodtam, míg egész jó nem lett. Persze később megtudtam, hogy a szőrös arcú tag egy gyerek apukája (aki mellesleg hozzám jár zenekarra) és doktor valakicsoda.

Hát tudjátok, ma volt valami szó a férfiasságról, több aspektusban is. Nem mondom, hogy a nyakkendőnél kezdődik, de azt hiszem, ez alapelvárás egy "Férfi"-tól. A nyakkendő kötése. Jövő hétvégén megtanulom újra megkötni, és utána megtanítom a fiamat. Az én fiam ne legyen egy ..... nem írok szavakat, de háborog a lelkem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Petho77
hozzászólás 2011-11-09 18:08
Létrehozva: #16066

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-14 16:54
Azonosító: 545 174

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-09 16:18) *
Nekem meg nagyon kreatív napom volt és most viszek öt gyerekemet kiállításmegnyitóra koncertezni, hogy a mai idegbaj is meglegyen, mert persze ilyenkor a legidegesebb az ember.

Kedves zejopy!
Sok sikert a koncerthez!
Tegnap neked nem köszöntem meg a választ, csak megijedtem Kedves VateraBenztől, és elkezdett megint tikkelni a szemem. Most megtenném: köszönöm szépen a segítséget!

Nagyon jó volt a mai "termést" olvasni itt a Vészkijáratban, egészen nekividámodtam az estének!

Írjatok még sokat! headbang.gif

A hozzászólást -Petho77- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-09 18:09

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-09 17:18
Létrehozva: #16067

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2011-11-09 16:11) *
Arra vártunk itt kérlek hogy te belekotty laugh1.gif Az átok lefolyó még sehol sincs, meg a többi sem.

Nekem meg nagyon kreatív napom volt és most viszek öt gyerekemet kiállításmegnyitóra koncertezni, hogy a mai idegbaj is meglegyen, mert persze ilyenkor a legidegesebb az ember. Inkább én fújnék le 5 koncertet egymagam, mint ez, amikor a gyerekeim játszanak.
Jaj, jaj, nagyon izgulok, de mindezt úgy, hogy közben magabiztosságot sugárzok kifelé, mosolygok, és én bátorítom őket.
Egyszer úgyis infarktust fogok kapni. Zabszem effektus. sad1.gif

(Jézusom, elfelejtettem nyakkendőt kötni, nincs a férjem, és a fiam öltönyben lesz... kell szereznem egy pasit hamar....)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-09 17:20

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2011-11-09 17:11
Létrehozva: #16068

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-09 16:07) *
Benz toleráns, ismerni vélem a határait, mármint ameddig el lehet menni nála, én próbálgatom kicsit kifelé tologatni a határt, de tudom, hogy jobban már nem nagyon lehet.
Az új modiról még csak benyomásaim vannak. Markánsak persze, mert nekem mindig markánsak a benyomásaim mindenkiről, de egyelőre nem nyilatkozom.biggrin.gif
De szerintem már ő sem törli, mert járt itt a rendetlenkedésünk óta, ha akarta volna, megtette volna már. De ez csak logikai tény, nem emberismeret.
Bocs, hogy belekotty, már nem sokáig, mert hamarosan megyek elfele. biggrin.gif

Arra vártunk itt kérlek hogy te belekotty laugh1.gif Az átok lefolyó még sehol sincs, meg a többi sem.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-09 17:07
Létrehozva: #16069

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2011-11-09 15:56) *
Kedves bijobaju! rolleyes.gif
Igazán nincs mit. Az úttörő, később KISZfiú, jelenleg önjelölt "igazi férfi" ahol tud segít, már amennyire tud. Ami a szakmaiság korlátait illeti, e helyt (csevegő) talán azt is átlépheti bátran, ha kedve tartja; persze diszkréten, mosking.gif az ítészi érzékenységet tekintetbe véve. Annak viszont nehezebb a korlátait kitapogatni. Gyanítom, ezt talán zejopy barátom, aki nálam - jelenleg még rolleyes.gif - picivel tapasztaltabb, jobban tudja. rolleyes.gif

Benz toleráns, ismerni vélem a határait, mármint ameddig el lehet menni nála, én próbálgatom kicsit kifelé tologatni a határt, de tudom, hogy jobban már nem nagyon lehet.
Az új modiról még csak benyomásaim vannak. Markánsak persze, mert nekem mindig markánsak a benyomásaim mindenkiről, de egyelőre nem nyilatkozom.biggrin.gif
De szerintem már ő sem törli, mert járt itt a rendetlenkedésünk óta, ha akarta volna, megtette volna már. De ez csak logikai tény, nem emberismeret.
Bocs, hogy belekotty, már nem sokáig, mert hamarosan megyek elfele. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2011-11-09 16:56
Létrehozva: #16070

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(bijobaju @ 2011-11-09 14:22) *
Szigorúan szakmai alapra helyezve a magatartásomat ( mosking.gif ) nagyon köszönöm a felvilágosítást!

Kedves bijobaju! rolleyes.gif
Igazán nincs mit. Az úttörő, később KISZfiú, jelenleg önjelölt "igazi férfi" ahol tud segít, már amennyire tud. Ami a szakmaiság korlátait illeti, e helyt (csevegő) talán azt is átlépheti bátran, ha kedve tartja; persze diszkréten, mosking.gif az ítészi érzékenységet tekintetbe véve. Annak viszont nehezebb a korlátait kitapogatni. Gyanítom, ezt talán zejopy barátom, aki nálam - jelenleg még rolleyes.gif - picivel tapasztaltabb, jobban tudja. rolleyes.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-09 16:45
Létrehozva: #16071

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2011-11-09 15:23) *
..... és az igyekezetemet siker koronázta! yahoo.gif

Hiába, a női kreativitás.biggrin.gif Boldog egyedülálló nőként roppant ügyesen tudtam beleverni a falba a körömcipőmmel a szögeket. Aztán férjhez mentem és lett kalapács. Azóta megtanultam roppant kreatívan könyörögni a szög beverése érdekében. Mostanában tökéletesítettem a technikámat. Nagy hatékonysággal megtalálom a kalapácsot és beverem a szögeket. Íme az evolúció. unsure.gif

IDÉZET(bijobaju @ 2011-11-09 15:23) *
....
Akkor most jól értettem, hogy minden értesítés után kapok Tőled egy sportszeletet? 152.gif

Ha Pécsen jársz, akkor természetesen a vendégem vagy a kívánt mennyiségű sportszeletre. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2011-11-09 16:23
Létrehozva: #16072

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-10-12 22:50
Innen: a nagy Civis
Azonosító: 234 299

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-09 14:39) *
Jaj, de rendes vagy. _olel.gif Hát igen. Meg kell fogni, tapogatni, szagolni... bár a múltkor vettem egy tök jó szoknyát, szerintem első vaterás ruhavásárlásom volt. biggrin.gif De bejött. Itt írt az eladó, megnéztem a profilját és megláttam a szoknyáját.smile.gif Pont órám volt, néztük a tanítványommal, hű de jó, csak ugye a centiméterek. Mert mérőszalagom az nincs, ugyanis nem csak a konyhában, hanem a varrás terén is... hmmm... vagyok. Na de volt a nyomtató és a laptop közötti zsinór, azzal lemértük a csípőmet, és megvettük.biggrin.gif Kreatív fuvola óra volt. laugh.gif
Ez az:
http://www.vatera.hu/m_36_38_fishbone_zold...1480338702.html

Csini szoknya! Megint tanultam Tőled, nyomtatózsinór...ez új, ez jóóóó!!! nekem is volt hasonló "végmegoldásom! egy blúzt néztem ki magamnak és a hosszát mértem volna magamhoz. Igen ám, de a vonalzóm 12cm-es, néztem, mit találok ami elég hosszú...és hopp, levágtam a szemeteszsák tetejéből egy kb. 2 cm széles darabot ( nem volt még benne semmi! not_i.gif ), azt bejelölgettem 10 cm-ként és az igyekezetemet siker koronázta! yahoo.gif

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-09 14:49) *
Elnézést mindenkitől aki mindenféle leveleket kap a postafiókjába barátlista ügyben, de próbálok valami logikus sorrendet összeállítani a barátlistámon, és ezért össze-vissza törlök mindenkit és újra bejelölök, alkalmanként így több értesítés is mehet valakinek.
Alkalomadtán egy-egy sportszelettel kompenzálom az okozott kellemetlenséget, persze szigorúan személyes találkozó esetén, mert sportszeletet nem postázom.biggrin.gif

Akkor most jól értettem, hogy minden értesítés után kapok Tőled egy sportszeletet? 152.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-09 15:49
Létrehozva: #16073

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Elnézést mindenkitől aki mindenféle leveleket kap a postafiókjába barátlista ügyben, de próbálok valami logikus sorrendet összeállítani a barátlistámon, és ezért össze-vissza törlök mindenkit és újra bejelölök, alkalmanként így több értesítés is mehet valakinek.
Alkalomadtán egy-egy sportszelettel kompenzálom az okozott kellemetlenséget, persze szigorúan személyes találkozó esetén, mert sportszeletet nem postázom.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-09 15:39
Létrehozva: #16074

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2011-11-09 14:29) *
...nem kell az neked...szerintem, nem szeretnéd az anyagát not_i.gif

Jaj, de rendes vagy. _olel.gif Hát igen. Meg kell fogni, tapogatni, szagolni... bár a múltkor vettem egy tök jó szoknyát, szerintem első vaterás ruhavásárlásom volt. biggrin.gif De bejött. Itt írt az eladó, megnéztem a profilját és megláttam a szoknyáját.smile.gif Pont órám volt, néztük a tanítványommal, hű de jó, csak ugye a centiméterek. Mert mérőszalagom az nincs, ugyanis nem csak a konyhában, hanem a varrás terén is... hmmm... vagyok. Na de volt a nyomtató és a laptop közötti zsinór, azzal lemértük a csípőmet, és megvettük.biggrin.gif Kreatív fuvola óra volt. laugh.gif
Ez az:
http://www.vatera.hu/m_36_38_fishbone_zold...1480338702.html

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2011-11-09 15:29
Létrehozva: #16075

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-09 14:22) *
Majd meglátjuk, vagy áthelyeződik, vagy kukázódik. mosking.gif (Mindenképpen iránymutató lesz a jövőre nézve.smile.gif)
Húú, gyújtsunk rá.
Nekem jó az a 42-es felső? A bordó? Vajon?

...nem kell az neked...szerintem, nem szeretnéd az anyagát not_i.gif

A hozzászólást -bijobaju- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-09 15:31

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2011-11-09 15:22
Létrehozva: #16076

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2011-11-09 13:12) *
horse.gif Szerényen jelentkezem. Jobb híján, mint egy igazi férfi. laugh1.gif food.gif (ide taszajtottam volna még egy frivolabb szmájlit is, de annyira mégsem vagyok igazi, azaz bátor mosking.gif ) A leveses csésze nem erre vett be levegőt, könnyen elpattanhat. Velem megesett, még kis örömtüzek is voltak a sütőben. Nejem rendkívüli előléptetésem törölte, fejemet majd beverte 49467ed2a966123.gif de nem fekete retekkel. smiley-shocked028.gif
A "szoknyás kandúr" nem helytálló, már amennyire ezt innen távolból megítélhetem, a fórumos bejegyzések alapján. Ne légy oly szigorú tenmagadhoz kedves zejopy! rolleyes.gif Mi itt a fórumon nem a "konyhaművészetedért" kedvelünk, továbbá az igazi nő sem a fazékban terem. kissb.gif

Szigorúan szakmai alapra helyezve a magatartásomat ( mosking.gif ) nagyon köszönöm a felvilágosítást!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-09 15:22
Létrehozva: #16077

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2011-11-09 14:17) *
pszttt...áááá.... whistle.gif

Majd meglátjuk, vagy áthelyeződik, vagy kukázódik. mosking.gif (Mindenképpen iránymutató lesz a jövőre nézve.smile.gif)
Húú, gyújtsunk rá.
Nekem jó az a 42-es felső? A bordó? Vajon?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2011-11-09 15:17
Létrehozva: #16078

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-09 14:09) *
Fúúú, az tök ciki, az E-kereskedelembe csináltuk, de ciki.... smiley-scared003.gif És ott folytattuk vidaeff-el.
Szétoffoltuk, pedig az szakmai topik.... SmileySuicide.gif

pszttt...áááá.... whistle.gif

+Quote Post
bijobaju
hozzászólás 2011-11-09 15:10
Létrehozva: #16079

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2011-11-09 14:04) *
Uppsss! hova lett a zejopyval váltott kötetlen csevegésem? 011.gif

...bocsánat, rossz ajtón nyitottam be...

visszavontam minden csúnya gondolatomat! smiley-scared003.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-09 15:09
Létrehozva: #16080

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(bijobaju @ 2011-11-09 14:04) *
Uppsss! hova lett a zejopyval váltott kötetlen csevegésem? 011.gif

Fúúú, az tök ciki, az E-kereskedelembe csináltuk, de ciki.... smiley-scared003.gif És ott folytattuk vidaeff-el.
Szétoffoltuk, pedig az szakmai topik.... SmileySuicide.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1529 Oldal V  « < 802 803 804 805 806 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-24 22:02