IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1557 Oldal V  « < 803 804 805 806 807 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2012-01-20 21:33
Létrehozva: #16081

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(svejku @ 2012-01-20 19:55) *
Nincs mit, sőt! smile.gif
Rosszul fogalmaztam (mindig keverem) szóval a februárban lejárók között nem láttam tízet. (most éppen 7-nél nincs kép)

Én a bal és a jobb kezemet keverem. És a külső, meg a belső sávot. Mondjuk ez utóbbinál tudom, hogy melyik melyik célt szolgálja, csak amikor mondom, akkor van benne zavar. smile.gif Ez valami keresztdominancia lehet.

Megvacsoráztam, amíg írtam a postot, most megyek vissza fényképezni.smile.gif Ahhoz képest, hogy nemrégen megfogadtam, hogy nem dolgozom már ilyesmit 8 után..... Na mindegy, azért vannak a fogadalmak, hogy megszegjük őket.biggrin.gif

Jaj, közben:

...... 7 ........
Nézzétek, ilyen értékelést ad ez a vevőm mindenkinek. Először azt hittem, velem van baja, de nem, ilyen bőbeszédű.smile.gif
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.ph...p;filter=fromme

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-20 21:30

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-01-20 20:55
Létrehozva: #16082

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-20 19:37) *
Fúúú, de rendes vagy, nahát..... rolleyes.gif love7.gif Igazán köszönöm.

Nincs mit, sőt! smile.gif
Rosszul fogalmaztam (mindig keverem) szóval a februárban lejárók között nem láttam tízet. (most éppen 7-nél nincs kép)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-20 20:37
Létrehozva: #16083

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-01-20 19:32) *
Ha ez a képnélküli aukcióid száma, akkor már változott, mert amikor írtad, hogy át kéne nézned, de nem érsz rá, akkor ránéztem, és már az első oldalon (legutoljára lejáró) 10 helyen nem volt kép. Aztán átnéztem még vagy 8-9 oldalt, és ott is volt egy üres.

Fúúú, de rendes vagy, nahát..... rolleyes.gif love7.gif Igazán köszönöm.
Ez a szám egyébként a visszalévő értékelések száma, ami kell az 1300-hoz.smile.gif
Nagy öröm, a porcelánnál aztán különösen, hogy a most lejáró aukcióimhoz tartozó képek nem látszanak. Biztos rekordot fog dönteni az eladásaim száma. mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-01-20 20:32
Létrehozva: #16084

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-20 19:08) *
.... 8 .....
smile.gif

Ha ez a képnélküli aukcióid száma, akkor már változott, mert amikor írtad, hogy át kéne nézned, de nem érsz rá, akkor ránéztem, és már az első oldalon (legutoljára lejáró) 10 helyen nem volt kép. Aztán átnéztem még vagy 8-9 oldalt, és ott is volt egy üres.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-20 20:08
Létrehozva: #16085

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

.... 8 .....
smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-20 18:41
Létrehozva: #16086

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Pjotr06 @ 2012-01-20 17:28) *
Folyamatosan tűnnek el a képeim az aukcióimról. Ez mitől van? Előre is köszönöm a választ!

Szerintetek nézzem át a cuccaimat? Éppen 1420 aukcióm fut. Mindjárt az első oldalon hiányzik egy, tehát a technika engem sem kímélt. De már mennem kellene dolgozni. Na mindegy, majd kiderül.

Kedves Benz!

A visszatöltés módjáról kapunk tájékoztatást? Konkrétan arra gondolok, hogy visszamentek-e maguktól a képek, vagy nekünk kell-e visszatenni.
Köszönöm, ha válaszol.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-20 17:33
Létrehozva: #16087

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-01-20 16:26) *
Minden karakterrel egyetértek.
Arra a postra én is emlékszem és arra is, hogy sírtam a röhögéstől. kuss.gif
Tényleg mindent - a legtöbbször baromságot - úgy jelentett ki mintha a frigyládában lenne kőlapokba belevésve amit mond.wacko.gif SmileySuicide.gif

És az a nyelvezet. biggrin.gif Én is sokat derültem. Nem is lett volna vele tényleg semmi baj, csak tényleg, aki idejön és nem tud valamit, annak fontos, hogy ne fals információt kapjon. Sokszor nem is egészen értettem, mit ír. biggrin.gif
Azért voltak régebben jó pillanatok. Most Benz rögtön lenyesi a vadhajtásokat, ami abból a szempontból jó, hogy hiteles a fórum, de nem annyira szórakoztató. Pedig tényleg emlékszem, hogy vinnyogtam a visszafojtott jókedvtől a termemben, olyan postok is születtek.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-01-20 17:26
Létrehozva: #16088

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-20 16:16) *
Akkor övé marad a tábla.smile.gif De legalábbis nem lesz a tiéd. És az enyém sem.smile.gif
Egyszer azt mondta, hogy nem jön többet, mert pocsék a Vatera, vagy valami ilyesmi. Benz kissé a kardjába dőlt. Vissza lehetne keresni.biggrin.gif Biztosan csendben sírdogált, bár szíve szerint hangosan zokogta volna világgá fájdalmát. laugh.gif Jó lenne tudni, hogyan vészelte át a Chamea nyomán keletkezett űrt. De mivel újabban nem cseveg, társalog, meg sem kérdezem, maradjon az ő titka.smile.gif
Ja, nagyon szórakoztató postjai voltak, ráadásul folyamatosan ex katedra jelentett ki mindent, így a tapasztalatlanabb fórumozókat rendszeresen félretájékoztatta.
Volt Leónak egy nagyon jó postja, amikor helyretette, sokáig megvolt képernyőfotóban, de aztán töröltem. A képet.smile.gif

Minden karakterrel egyetértek.
Arra a postra én is emlékszem és arra is, hogy sírtam a röhögéstől. kuss.gif
Tényleg mindent - a legtöbbször baromságot - úgy jelentett ki mintha a frigyládában lenne kőlapokba belevésve amit mond.wacko.gif SmileySuicide.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-20 17:16
Létrehozva: #16089

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-01-20 16:03) *
Válaszolt a táblás ember. good2.gif

Akkor övé marad a tábla.smile.gif De legalábbis nem lesz a tiéd. És az enyém sem.smile.gif

IDÉZET(hytech @ 2012-01-20 16:03) *
hehehmm.gif hehehmm.gif

Tényleg mi lett Chamea-val?

Olyan szívesen olvasnék egy magasröptű hozzászólást tőle.
Mindíg olyan jól megfogta a dolgok gyökerét, hogy az isten nem tudta volna megmondani, hogyan kapcsolódik az éppen aktuális témához. mosking.gif mosking.gif

Egyszer azt mondta, hogy nem jön többet, mert pocsék a Vatera, vagy valami ilyesmi. Benz kissé a kardjába dőlt. Vissza lehetne keresni.biggrin.gif Biztosan csendben sírdogált, bár szíve szerint hangosan zokogta volna világgá fájdalmát. laugh.gif Jó lenne tudni, hogyan vészelte át a Chamea nyomán keletkezett űrt. De mivel újabban nem cseveg, társalog, meg sem kérdezem, maradjon az ő titka.smile.gif
Ja, nagyon szórakoztató postjai voltak, ráadásul folyamatosan ex katedra jelentett ki mindent, így a tapasztalatlanabb fórumozókat rendszeresen félretájékoztatta.
Volt Leónak egy nagyon jó postja, amikor helyretette, sokáig megvolt képernyőfotóban, de aztán töröltem. A képet.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-01-20 17:03
Létrehozva: #16090

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-20 15:20) *
...
Egyik ígéretem. Chamea postjai. smile.gif
...

hehehmm.gif hehehmm.gif

Tényleg mi lett Chamea-val?

Olyan szívesen olvasnék egy magasröptű hozzászólást tőle.
Mindíg olyan jól megfogta a dolgok gyökerét, hogy az isten nem tudta volna megmondani, hogyan kapcsolódik az éppen aktuális témához. mosking.gif mosking.gif

A hozzászólást -hytech- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-20 17:05

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-01-20 17:03
Létrehozva: #16091

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-20 15:20) *
smile.gif Nagyon kedves vagy, de nincs ilyen érzésem. Nagyon jól felmérem, hogy a környezetem mennyire jól profitál belőlem. Tehát tudom, hogy a létem nem felesleges. biggrin.gif
http://www.vatera.hu/forum/index.php?act=S...sult_type=posts

Ez pedig a másik. Egy régi terméklapos levelezés Hytech fantáziadús válaszaival:
(Az eredeti post természetesen itt a Vészkijáratban jelent meg, hol is másutt, 2009. 11. 24. 15:30-kor.)

"Levelezés:

Tisztelt hytech!

Szia, érdekelne a telefon, csak egy kicsit drágállom az árát:-) ez a végösszeg fix, vagy alku tárgya? A másik kérdésem, hogy a telefon annak idején beázott-e, mert az ultrahangos tisztításra akkor van szükség. Vagy ha nem, miért történt meg rajta, mi baja volt "előző életében"? A hátlapi IMEI cimke megvan?.....

Kösz, nagyon jól szórakozom. laugh1.gif

Válaszolt a táblás ember. good2.gif Meg is köszöntem szépen, mert volt nekem gyerekszobám.
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1535382080 Eredetileg egy régi melódia refrénjével akartam válaszolni, de elvetettem az ötletet. Még a végén megsértődik. mosking.gif
"Egy nap a világ,
Holnap már késő
Két kar ölel át
Megáll az idő"
Még hiányzott cca. másfél óra az egy napig. biggrin.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-20 16:20
Létrehozva: #16092

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-01-20 14:53) *
..... Bevallom, merő felebaráti szeretből szántam neked ezt az embert próbáló feladatot. Belinszkij írt először kritikáiban a "felesleges ember" érzéséről és ezt a gondolatkört Gogol emelte a literatura gyöngyszemei közé. És ezzel helyben is vagyunk. Nem bírnám elviselni, ha rajtad eluralkodna ez a lélekölő érzésvilág. rolleyes.gif ..................

smile.gif Nagyon kedves vagy, de nincs ilyen érzésem. Nagyon jól felmérem, hogy a környezetem mennyire jól profitál belőlem. Tehát tudom, hogy a létem nem felesleges. biggrin.gif

http://www.vatera.hu/forum/index.php?act=S...sult_type=posts

Ez pedig a másik. Egy régi terméklapos levelezés Hytech fantáziadús válaszaival:
(Az eredeti post természetesen itt a Vészkijáratban jelent meg, hol is másutt, 2009. 11. 24. 15:30-kor.)

"Levelezés:

Tisztelt hytech!

Szia, érdekelne a telefon, csak egy kicsit drágállom az árát:-) ez a végösszeg fix, vagy alku tárgya? A másik kérdésem, hogy a telefon annak idején beázott-e, mert az ultrahangos tisztításra akkor van szükség. Vagy ha nem, miért történt meg rajta, mi baja volt "előző életében"? A hátlapi IMEI cimke megvan?

Üdv: *****

Tisztelt *******!

Szia,
Az árat illetően igazad van csak én még keveslem is így emelni fogok.
Köszönöm,hogy szóltál.
A telefont egy csendes óceáni kutatócsoport hozta fel 5000 méteres mélységből miközben a titanikot keresték.
Ha megnézed a filmet egy pillanatra láthatod is di Caprio kezében mikor kártyázik.
Az ezt megelőző életéról csak annyit tudok,hogy Alexander Graham Bell - a telefon feltalálója - vette az unokahúgának egy London külvárosában lévő Nokia márkaboltban.
Mitn azt a korabeli feljegyzésekből sikerült rekonstruálni ez az unokahúg nagyon vigyázott rá és mindössze kétszer ejtette el a kisvárosi templomban mise alatt de szerencsére senki nem lépett rá.
Az Imei címke nem bírta a 90 éves óceán mélyi sós vizes környezetet így sajnos az a kalmárok és az ámbrás cetek martalékává vált.
Remélem belátod te is,hogy valóban szükség volt erre az ultrahangos tisztításra.
A telefon mindezek ellenére jó állapotnak örvend.
Köszönöm az érdeklődést
hytech"

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-01-20 15:53
Létrehozva: #16093

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-20 14:23) *
Isten ments a címlaptól!!
Nem csomagolok, nem postázom. biggrin.gif
Ez két külön dolog, megpróbálom neked visszakeresni valamikor.

Sejtettem én, lesz itt lázadás a fedélzeten. biggrin.gif Rájöttél, veled szeretnénk ebben a cégben is minden munkát elvégeztetni. Igazad van, ne hagyd magad. Bevallom, merő felebaráti szeretből szántam neked ezt az embert próbáló feladatot. Belinszkij írt először kritikáiban a "felesleges ember" érzéséről és ezt a gondolatkört Gogol emelte a literatura gyöngyszemei közé. És ezzel helyben is vagyunk. Nem bírnám elviselni, ha rajtad eluralkodna ez a lélekölő érzésvilág. rolleyes.gif Ugye milyen rendes vagyok? mosking.gif De ha nem, hát nem. Se címlap, se posta, meg csomag. Mégis mit szeretnél csinálni? Mosolyogni ránk, ezzel ösztökélve több munkára? Nem rossz.

Köszönet a keresésért.

Ui: Miközben a fentieket írta, az alattam felújítást végző "szakemberek" ezúttal a hozzám jövő villanyt oltották le. diggin_smilie.gif magam. Csak bő másfél óra hang lett a digitális enyészeté. Veszek egy családi házat a várható haszonból.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-20 15:54

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-20 15:23
Létrehozva: #16094

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-01-20 14:15) *
...
Kedves zejopy, a mosolyod valóban lenyűgöző, ez nem vitás. De ez annyira könyvben nem jön át. Esetleg a címlapon kívánsz szerepelni? Számos, kiemelkedő képességedből valami mást kéne előtérbe helyezni. Az eladott példányok postázása, csomagolása stb. Ez nagyon menne neked, a te munkabírásoddal. Nekem mint ötleadónak a sajtótájékoztatók, fogadások jól feküdnének. mosking.gif
Ez a Chamea-Titanic levelezés régen volt? Visszakereshető? rolleyes.gif

Isten ments a címlaptól!!
Nem csomagolok, nem postázom. biggrin.gif
Ez két külön dolog, megpróbálom neked visszakeresni valamikor.

(Végeztem a könyveim fix árra tevésével, amit "látszólag" hagyományosan töltöttem fel. Jó játék volt. wink.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-20 15:25

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-01-20 15:15
Létrehozva: #16095

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-01-20 13:43) *
Itt a "kedves, mélyentisztelt, nagytudású, nagyérdemű" felhasználókat illeti a dícséret elsősorban.
Hiába ugyanis a szorgos gyűtjőmunka ha nincs mit gyűjteni.
Természetesen az ötletadó igen nagy súllyal nyomna a latba.
A haszonbéli részesedés eldöntésénél - a pénügyi osztályt hytech vezetné utólagos engedelmetekkel - ez nem kis tételként szerepelne.

Köszönöm. thank_you.gif Miért is éreztem úgy, a pénzügy élére leendő cégünk nem fog toborzási nehézségekkel kűzdeni. laugh1.gif

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-20 13:47) *
Rendben, de zejopy mosolya különösen jól lenne megfizetve.smile.gif Amúgy akkor már a fórum gyöngyszemeiből is idézhetnénk. Talán van aki emlékszik még Chamea nevű kedves fórumtársunkra, aztán én még mindig elvigyorodom, ha Hytech titanikos levelezése eszembe jut, bár az a könyv eredeti célkitűzésébe is beleférne.

Kedves zejopy, a mosolyod valóban lenyűgöző, ez nem vitás. De ez annyira könyvben nem jön át. Esetleg a címlapon kívánsz szerepelni? Számos, kiemelkedő képességedből valami mást kéne előtérbe helyezni. Az eladott példányok postázása, csomagolása stb. Ez nagyon menne neked, a te munkabírásoddal. Nekem mint ötleadónak a sajtótájékoztatók, fogadások jól feküdnének. mosking.gif
Ez a Chamea-Titanic levelezés régen volt? Visszakereshető? rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-20 14:47
Létrehozva: #16096

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-01-20 13:43) *
........
A haszonbéli részesedés eldöntésénél - a pénügyi osztályt hytech vezetné utólagos engedelmetekkel - ez nem kis tételként szerepelne.

Rendben, de zejopy mosolya különösen jól lenne megfizetve.smile.gif Amúgy akkor már a fórum gyöngyszemeiből is idézhetnénk. Talán van aki emlékszik még Chamea nevű kedves fórumtársunkra, aztán én még mindig elvigyorodom, ha Hytech titanikos levelezése eszembe jut, bár az a könyv eredeti célkitűzésébe is beleférne.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-20 14:48

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-01-20 14:43
Létrehozva: #16097

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-20 12:58) *
De még mennyire. laugh.gif
Meg kellene említeni téged a jegyzékben. Valahogy így:
Ez a könyv nem születhetett volna meg Hytech szorgos gyűjtőmunkája nélkül. laugh.gif

Itt a "kedves, mélyentisztelt, nagytudású, nagyérdemű" felhasználókat illeti a dícséret elsősorban.
Hiába ugyanis a szorgos gyűtjőmunka ha nincs mit gyűjteni.

IDÉZET(vidaeff @ 2012-01-20 13:08) *
És a vidaeff ötlete? Kihagynátok az impresszumból meg a nagy lóvéból? swoon.gif

Természetesen az ötletadó igen nagy súllyal nyomna a latba.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-20 14:38
Létrehozva: #16098

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-01-20 13:26) *
Na azért. rolleyes.gif Lesz ebből pénz. És a több tízezer eladott példány? Magánkiadásban kell gondolkozni. Csak az a pár tíz millió kell a nyomdára. laugh1.gif

Áááá, dehogy. A Vatera finanszírozza a nyomdát, mi csak x%-ot kapunk az eladott példányok után. A kottáimat is így csináljuk. Csak azt nem a Vatera finanszírozza. laugh.gif
Akinek nincs kockáztatható tőkéje, az így intézi. De vannak egyébként pályázatok is.smile.gif
De addig nem is lehetne nekiállni, amíg az archívumba nem juthatunk be. Szóval itt van a kutya elásva.

Jut eszembe kutya!!! Reggel fogott a kutyám (Szotyi) egy balkáni gerlét. Nem rágta meg, csak megfogta és az orrával tologatta. Éppen kávé irányában indultam, amikor észrevettem a dolgot. Na persze nem kávéztam, inkább elmentem madarat menteni. Most van egy balkáni gerlénk a madaraink nyári szállásán. Úgy gondoltam, felhizlalom kissé, aztán elengedem. Úgy nézem, nagyobb sérülés nélkül megúszta a dolgot. A család még nem is tudja.smile.gif

Képzeljétek, már csak 9 kell az 1300 értékeléshez.... tök izgatott vagyok. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-01-20 14:26
Létrehozva: #16099

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-01-20 13:15) *
Természetesen odaírnánk azt is. laugh.gif
A lóvé? 43.gif Rájöttem, hogy a szellemi termékekért nem fizetnek. Illetve igen, de viccesen kevés összeget.

Na azért. rolleyes.gif Lesz ebből pénz. És a több tízezer eladott példány? Magánkiadásban kell gondolkozni. Csak az a pár tíz millió kell a nyomdára. laugh1.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-01-20 14:27

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-01-20 14:15
Létrehozva: #16100

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-01-20 13:08) *
És a vidaeff ötlete? Kihagynátok az impresszumból meg a nagy lóvéból? swoon.gif

Természetesen odaírnánk azt is. laugh.gif
A lóvé? 43.gif Rájöttem, hogy a szellemi termékekért nem fizetnek. Illetve igen, de viccesen kevés összeget.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1557 Oldal V  « < 803 804 805 806 807 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-21 07:21