IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1596 Oldal V  « < 808 809 810 811 812 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
hytech
hozzászólás 2012-02-12 10:00
Létrehozva: #16181

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-02-12 08:57) *
39 rolleyes.gif

good.gif (lottóznom kéne mosking.gif )

Lesz az több is majd. biggrin.gif (kérdezd csak meg Zejopy-t)

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.
Go to the top of the page

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-02-12 09:57
Létrehozva: #16182

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(hytech @ 2012-02-12 08:54) *
Hogy áll a tiltólistád?

20-30 ? mosking.gif

39 rolleyes.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-02-12 09:54
Létrehozva: #16183

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-02-12 08:52) *
"csá érdekelne a mez mind a 3 rom a KAKÁ,ZIDANE,FIGO m es méretbe utánvételel küld el ha érdekel van egy versace polom odaadom a háromé"
BangHead.gif

Hogy áll a tiltólistád?

20-30 ? mosking.gif

--------------------

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-02-12 09:52
Létrehozva: #16184

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-02-12 08:37) *
Az "úr" berobbant a vaterára:

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=2576588
Az első értékelést olvassátok amit aztán a második "igazolt" is!

angry4.gif

"csá érdekelne a mez mind a 3 rom a KAKÁ,ZIDANE,FIGO m es méretbe utánvételel küld el ha érdekel van egy versace polom odaadom a háromé"
BangHead.gif

--------------------

+Quote Post
dorsy2
hozzászólás 2012-02-12 09:30
Létrehozva: #16185

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-24 14:15
Azonosító: 1 533 115

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-11 20:19) *
És mit csinálok akkor, ha jön a levél, hogy pont a h-ü-l-y-e virágos tányér miatt lett öngyilkos, ezúttal sikerrel? Akkor kb. megyek és én is felkötöm magamat.... Gondolj csak bele.

Nagyon jól megfogalmaztad a válaszod.Fegyelmezett és határozott voltál.Ettől többet nem tehetsz.Tuti,hogy nem tiszta.Gondolom,még nem válaszolt.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-12 09:00
Létrehozva: #16186

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-11 09:25) *
Sziasztok, szép reggelt minden fórumtársnak. smile.gif
Vidaeff azt a tutti-fruttis postodat egyáltalán nem bírtam értelmezni, de majd kave.gif után.smile.gif
Hytech sem lustálkodik, csak én vagyok hétalvó. De majd most!!! Rohanok.

Mintha lemaradtam volna ezzel a válasszal. Olvasd el magát a táblát. rolleyes.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-02-12 08:58
Létrehozva: #16187

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-12 07:50) *
Váll, vagy autó, esetleg mindkettő. rolleyes.gif Kösz szépen, akkor ez megoldódott. Gyorsan elintézem a dolgot, mielőtt a visszavonást is visszavonják. Múltkor is ilyen cirkusz volt ezzel. dry.gif

Körbejártam ezt a szovjet rockopera kérdést.

Akkor siess, a visszavonás visszavonásáig intézd el! smile.gif
Köszönöm szépen, hogy utána néztél a rockoperának. thank_you.gif
Majd nyitott szemmel fogok járni. smile.gif

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-12 08:50
Létrehozva: #16188

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-02-12 07:18) *
Nem látok mást itt a fórumon, az enyém megfelel? rolleyes.gif
Kidobott a gép.
A ma reggeli hírekben ez szerepel: "Mégsem korlátozzák a forgalmat vasárnap, de marad a szmogriadó tájékoztatási fokozata." smile.gif

Váll, vagy autó, esetleg mindkettő. rolleyes.gif Kösz szépen, akkor ez megoldódott. Gyorsan elintézem a dolgot, mielőtt a visszavonást is visszavonják. Múltkor is ilyen cirkusz volt ezzel. dry.gif

Körbejártam ezt a szovjet rockopera kérdést. Nekem nincs meg. Én a közszolgálati rádiózás történetével foglalkozom és zenekedvelő is vagyok, de nem nyilvános archívumom főleg prózai anyagokból áll. A közrádió annak idején egyszer leadta a dupla LP-t, sőt az Operettszínházban is színre vitték. Van némi kapcsolatom a rádióval, papíron megvan a lemez, de műsorra tűzés a mai struktúrában, főleg teljes terjedelemben kizárt, ill esélye annyi, mint Kádár egyik pártkongresszusi zárszava sugárzásának. mosking.gif Ráadásul ezt előtte digitalizálni kellene, mert a mostani adásmenet már sosem megy közvetlenül analóg eszközről, csak digitális állományokat használnak. Maga a lemez viszont itt-ott felbukkan, volt a Vaterán is, meg lesz is bizonyára. Ezt kell megvenni és átíratni. Ez nem szabálytalan, mert a saját hordozóról önmagának készíthet az ember un. bizt. másolatot, csak kupeckedni vele, nyilvánosságra hozni nem lehet. Ez különösen igaz és életszerű olyan régi média-technológiák esetén, ahol már nem nagyon van új lejátszó eszköz. Bár lehet venni jó lemezjátszót is, meg komoly magnókat itt a piactéren, de egy lemez miatt ez nem gazdaságos.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-12 08:52

--------------------

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2012-02-12 08:18
Létrehozva: #16189

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2012-02-12 06:53) *
A teringettét, ez a vasárnap is jól kezdődik. Mennék dolgomra, előtte hírek. Hát nem szmogriadó van. dry.gif Én a fekete matricámmal ki vagyok tiltva. A cop2.gif ellenőriznek és bírságolnak. Meg SmileySuicide.gif magam, aztán diggin_smilie.gif-t. Olyan jó kis üzlet van kilátásban, honnan szerezzek egy vonóhorgos verdát. Kérek egy vállat. smiley_0488.gif

IDÉZET(Hathor14 @ 2012-02-12 07:11) *

Kidobott a gép.
A ma reggeli hírekben ez szerepel: "Mégsem korlátozzák a forgalmat vasárnap, de marad a szmogriadó tájékoztatási fokozata." smile.gif

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2012-02-12 07:53
Létrehozva: #16190

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A teringettét, ez a vasárnap is jól kezdődik. Mennék dolgomra, előtte hírek. Hát nem szmogriadó van. dry.gif Én a fekete matricámmal ki vagyok tiltva. A cop2.gif ellenőriznek és bírságolnak. Meg SmileySuicide.gif magam, aztán diggin_smilie.gif-t. Olyan jó kis üzlet van kilátásban, honnan szerezzek egy vonóhorgos verdát. Kérek egy vállat. smiley_0488.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-11 21:40
Létrehozva: #16191

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(svejku @ 2012-02-11 20:30) *
Nem fog jönni ilyen levél. Nem a tányérka miatt lett öngyilkos, beteg, az biztos, de ne hagyd magad belerángatni ebbe! Erkölcsi támogatást és tanácsok kértél, szerintem jól csináltad, én többet nem tudok mondani, remélem fórumozótársaim, akik jobban értenek ehhez kisegítenek.

Már ez is segített, köszönöm.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-11 21:30
Létrehozva: #16192

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-11 20:19) *
És mit csinálok akkor, ha jön a levél, hogy pont a h-ü-l-y-e virágos tányér miatt lett öngyilkos, ezúttal sikerrel? Akkor kb. megyek és én is felkötöm magamat.... Gondolj csak bele.

Nem fog jönni ilyen levél. Nem a tányérka miatt lett öngyilkos, beteg, az biztos, de ne hagyd magad belerángatni ebbe! Erkölcsi támogatást és tanácsok kértél, szerintem jól csináltad, én többet nem tudok mondani, remélem fórumozótársaim, akik jobban értenek ehhez kisegítenek.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-11 21:19
Létrehozva: #16193

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2012-02-11 20:11) *
Szia Zep!
Fantasztikus higgadtsággal és nyugalommal (tudom, sem nyugodt, sem higgadt nem vagy most, csak a levelezésre értettem) kezeled a témád, az utolsó leveledben leírtál minden további teendőt, és lehetőséget, ehhez ragaszkodj, ne engedj többet.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-11 21:19

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2012-02-11 21:11
Létrehozva: #16194

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-11 19:53) *
Járt már valaki így?

Szia Zep!
Fantasztikus higgadtsággal és nyugalommal (tudom, sem nyugodt, sem higgadt nem vagy most, csak a levelezésre értettem) kezeled a témád, az utolsó leveledben leírtál minden további teendőt, és lehetőséget, ehhez ragaszkodj, ne engedj többet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-11 20:53
Létrehozva: #16195

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Khmmm.... Tanácsot kérek, mert ki fogok készülni, persze tudom, ez a cél.
hexencsuuz nevű vásárlómról van szó. Erkölcsi támogatásra és tanácsra lenne szükségem.
A múlt:
Nem engedtem be, mert nem voltak jók az értékelései.
Regisztrált két másik névvel, csak azért is leütötte a cuccot, aztán pimasz volt a levelezésben. Benz inaktiválta, mikor kiderült, hogy a másik, addigra inaktívvá vált felhasználóval azonos a két név.
Aztán licitet tett hexencsuuz néven.
Utána eltűnt. Lejártak a cuccok, nem történt semmi. Írtam a leveleimet, majd mellékelem. Aztán felhívott telefonon, hogy kórházban van két hete. Öngyilkos akart lenni. Na itt szakadt el a cérna, mert ezzel piszok könnyű zsarolni a másik embert, függetlenül attól, hogy igaz-e, vagy sem. Engem legalábbis védtelenné tesz ez a közlés.
Közben a Vati inaktiválta ezt a nevet is, de ezt csak ma tudtam meg. Ja és csütörtökön is hívott, akkor is biztosított róla, hogy öngyilkos akart lenni, de pénteken hazamehet.

És akkor a levelezés:
Február 3.
Ment a nyitósablon, nem másolom be, a szokásos.

Február 8. újra én:
"Kedves ........!

Akkor a telefonos beszélgetésünkben megbeszéltek szerint küldöm a fizetési infókat. A postaköltség 1115 Ft lesz. Ez a megvásárolt áru árával együtt 7615 Ft.
Kérem, ne pénztári befizetéssel, hanem átutalással rendezze az adásvételt, mert vállalkozói számlám van és a bank minden pénztári befizetés után levon pénzt. Köszönöm.

Számlaszámom:
.....
Amint megérkezett a pénz, jelzem.
Üdvözlettel: zejopy"

Február 10. ő írta:
"Kedves József!
Immár nem a kórházban vagyok. megkaptam a levelet, még ma este utalom a kért összeget a számítógéppel Önnek. Engem minden olyan kerámia érdekel, amin a kék tárnicsvirág ( lásd: kettő váza) és a havasi gyopár (lásd váza egy darab) látható dekorban. Ha van még ilyen az igen érdekelne!!!! - Vevő vagyok rá, bármin szerepel is!!!
Szállítási cím: ............
GONDOLOM HÉTFŐN FOGJA A RENDSZER UTALNI AZ ÖSSZEGET ÖNNEK ÉS TALÁN MÉG AZ NAP A SZÁMLÁJÁN LEHET!
TISZTELETTEL HEXENCSUUZ - ........................"

Február 10. újra ő:
"Kedves / Tisztelt .........!

tárgy: vatera licitálás alapján megnyert 3 darab váza és egy italtartó

Hozzávetőleg 3 órája vagyok itthon a kórházból, ahol az önmérgezés miatt voltam. Most szembesülök a ténnyel, hogy ugyan számlámon van pénz, tehát vásárlóképes vagyok, de utalni nem tudok két oknál fogva:

A telefonszám amire az unicredites utalás épült számítógép alapján PASSZIVÁLÓDOTT, így nem tudom utalás esetén az sms-ben érkező számsort visszaküldeni!
UNICREDIT bankfiók nincs a környéken, a közeli Balassagyarmaton sem! Tehát az a variáció sem működik, hogy a paparalapú utalást leadjam saját kezemből a bankban és utaljon a bank Önnek.

NAGYON SZÉPEN KÉREM segítsen, vagy a postai csekken való utalást tudom felajánlani megoldásként, vagy az Ön által utánvételes feladás lehetőségét! BIZTOS KI FOGOM FIZETNI a csomagot, mert ez utóbbi 1 hónapban ez lesz az egyetlen jó dolog ami történhet velem! Kérem segítsen! Találjunk valami megoldást!

A visszailleszkedés nagyon nehéz, hiába hagytam hátra búcsúzóul levelet, az okok felsorolásával.

Engem a VATERA passzivált. Ha van esetleg ajánlata a mai napon jelzett dekorból, akkor megtisztelne a jelentkezésével. Nem fogok alkudni! Örömmel veszem ajánlatait!

SZÁLLÍTÁSI CÍM: ..........................

Köszönettel: hexencsuuz"

Február 10. én:
"Kedves .........!

Nincs semmi probléma, akkor fizesse be készpénzben a számlámra, ha ez Önnek megfelel.
További szép estét: zejopy"

Most este ő:
"Kedves ..........!
Szeretném a csomag méretét növelni!
Mint írtam,"lepasszíválódott" a felhasználói nevem! Azonban láttam, hogy az Ön által licitre bocsátott
1539817256. számú Bavaria porcelán dísztányér (5063) - SZÍNES MEZEI VIRÁGCSOKOR DEKOR- még senki nem akarta megvenni a 700.-Ft-os fix árért. a licit ideje 02.hó 14. napján lejár.
ÉN VESZEM MEG A TÁNYÉRT!
NEKEM EGYÉBKÉNT IS A SZÍNES VIDÁM DOLGOKKAL KELL MOST MAGAM KÖRÜLVENNI!!! ENNEK ALAPJÁN 1.000.--FT-TAL TÖBBET INDÍTOK A K&H BANKBÓL ÖNNEK, MINT AMIT A 4 RÉG MEGVETT TERMÉK KAPCSÁN MEGÍRT! ELÉG EZ ÍGY? KÉREM SEGÍTSEN! KÖSZÖNÖM!
TERMÉSZETESEN A BANKI BEFIZETÉS OKÁN KELETKEZŐ KÖLTSÉGÉT IS MEGTÉRÍTEM, CSAK KÉREM ÍRJA MEG ÖSSZEGSZERŰEN!
Tisztelettel: hexencsuuz (Cím..........)
Nagyon kellemes hétvégét!"

A válaszom:
"Kedves ................!

Nem jó így. Ne küldjön nekem plusz pénzt. Mivel újra inaktiválták, ezért a már megvásárolt áruk ellenértékét + a postaköltséget utalja, semmivel sem többet. Nem vagyok hajlandó semmit sem levenni a Vateráról. Az emlegetett kistányér még friss áru, egyáltalán nem baj, hogy még nem vitték el. Nem kérek kompenzációt a készpénzes befizetés miatt.
És még valami. Ne akarjon engem "zsarolni" az öngyilkossági kísérletével, mert azt nem hagyom. Többet tudok erről a témakörről, mint gondolná.
Tehát összegezve: Amit megvett, azt elküldöm, ha megérkezik a pénz. Amit nem vett meg, azt ne fizesse ki. És ne fizessen többet, csak annyit, amennyit megírtam Önnek.
Üdv: zejopy"

Nézzétek meg, többször leírta a címét, hogyha esetleg nem venném észre az azonosságot, akkor nehogy kimaradjon. Állandóan előhozza az öngyilkosságát valamilyen formában.
Meddig mennétek el engedékenységben? Tudom, hogy én ebben az esetben túl sokat megengedek, akár annyit is, hogy a végén én fogok kibukni, pedig nagyon felvérteztem magamat a licit érkezésekor. Ezt akarom megelőzni, ezért kérdezlek benneteket.
Járt már valaki így?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-11 13:23
Létrehozva: #16196

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(dorsy2 @ 2012-02-11 12:17) *
Én láttam.Meg tudtad nézni? smile.gif

Igen, Hytech második linkjével.
Írtam tegnap az ÜSZ-nak, nem véletlen, hogy nem találtam azokat a sablonokat. Azok TV-esek. Csak akkor lehet választani, ha oda is listázza az ember a cuccot. Ez nekem nem okoz gondot, egyrészt, mert azokból csak a lila virágosat használom egyelőre, másrészt, mert első feltöltésem a TV-en is fut, majd meglátom, újraindításkor marad-e a beállított sablon csak a Vatira, harmadrészt, ha nem jön össze, akkor választok másikat.smile.gif
Ki is próbálom.

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-11 12:23) *
Igen, Hytech második linkjével.
Írtam tegnap az ÜSZ-nak, nem véletlen, hogy nem találtam azokat a sablonokat. Azok TV-esek. Csak akkor lehet választani, ha oda is listázza az ember a cuccot. Ez nekem nem okoz gondot, egyrészt, mert azokból csak a lila virágosat használom egyelőre, másrészt, mert első feltöltésem a TV-en is fut, majd meglátom, újraindításkor marad-e a beállított sablon csak a Vatira, harmadrészt, ha nem jön össze, akkor választok másikat.smile.gif
Ki is próbálom.

Kipróbáltam, megmarad.smile.gif

Tök jó, észrevettétek? Eddig, ha szállítási sablont változtattam, mindig kellett valamennyit várni, mire betöltődött az oldal újra. Most ez megszűnt. Sokkal komfortosabb.
Leóóó, ez jó. smile.gif

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2012-02-11 20:33

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
dorsy2
hozzászólás 2012-02-11 13:17
Létrehozva: #16197

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-24 14:15
Azonosító: 1 533 115

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-11 11:46) *
Te láttad?

Én láttam.Meg tudtad nézni? smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-11 12:53
Létrehozva: #16198

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2012-02-11 11:49) *
Itt van csak belenyúltam a linkbe és úgy látszik azt nem szereti:

http://www.vatera.hu/mobiltelefon_vezeteke...1547993216.html
Nem szoktam elszúrni semmit biggrin.gif

Köszönöm, nagyon kedves vagy.smile.gif Tényleg nem szoktál elszúrni semmit, azért is csodálkoztam. Aztán rájöttem, hogy vannak linkek, amik nem jönnek be. Valami bővítményem hiányozhat. De mingyá felteszem a 10-es Mozillát, ha lesz egy kis időm.smile.gif
Voltál strandon? Csak egy kicsit napozni, alapozni. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2012-02-11 12:49
Létrehozva: #16199

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2012-02-11 11:46) *
Te láttad?

Itt van csak belenyúltam a linkbe és úgy látszik azt nem szereti:

http://www.vatera.hu/mobiltelefon_vezeteke...1547993216.html

Nem szoktam elszúrni semmit biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2012-02-11 12:46
Létrehozva: #16200

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(dorsy2 @ 2012-02-11 11:45) *
Ez le.De az eladó neve sem gyenge. mosking.gif

Te láttad?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1596 Oldal V  « < 808 809 810 811 812 > » 
Reply to this topicStart new topic
9 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (9 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-05-22 15:04