IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1529 Oldal V  « < 81 82 83 84 85 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
mmmyki
hozzászólás 2013-12-25 23:03
Létrehozva: #1641

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(vidaeff @ 2013-12-25 17:02) *
Jó érzés ilyet olvasni; ez az, ami pénzre nem átválható. Ez a tökéletes csomagolás, igen korrekt üzletvitel, nálatok valami szép családi hagyomány? Bizonyára. Áldott, békés ünnepet kívánok Nektek! rolleyes.gif

biggrin.gif Köszönöm, és köszönjük. Neked is boldog, szép ünnepet!

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-12-25 18:02
Létrehozva: #1642

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(mmmyki @ 2013-12-25 08:41) *
A karácsonyi ajándékom (ma reggel érkezett):
"A könyv jobb minőségű mint ahogy meg volt hirdetve, Olyan tökéletes csomagolás volt, hogy a precizitáson meglepődtem, Biztosra veszem az eladó jellemére vall. (...) A rendkivűl óvatos vevőknek is ajánlom." smile.gif

Jó érzés ilyet olvasni; ez az, ami pénzre nem átválható. Ez a tökéletes csomagolás, igen korrekt üzletvitel, nálatok valami szép családi hagyomány? Bizonyára. Áldott, békés ünnepet kívánok Nektek! rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-12-25 18:02

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2013-12-25 09:41
Létrehozva: #1643

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A karácsonyi ajándékom (ma reggel érkezett):
"A könyv jobb minőségű mint ahogy meg volt hirdetve, Olyan tökéletes csomagolás volt, hogy a precizitáson meglepődtem, Biztosra veszem az eladó jellemére vall. (...) A rendkivűl óvatos vevőknek is ajánlom." smile.gif

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-12-25 09:16
Létrehozva: #1644

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2013-12-24 11:40) *
Van más hely is, ami alatt futhat? unsure.gif 9ll.gif

Mi az hogy! Linuxon, meg az almás gépeken tuti, de talán még dos alatt is. mosking.gif
Boldog karácsonyt! rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-12-24 12:40
Létrehozva: #1645

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-12-24 10:49) *
Ez szép, de az meg ijesztő, hogy a szeretet is vindóz alatt fut mosking.gif

Van más hely is, ami alatt futhat? unsure.gif 9ll.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-12-24 11:49
Létrehozva: #1646

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Hathor14 @ 2013-12-24 10:30) *
Installáld a Szeretetet smile.gif
...

Ez szép, de az meg ijesztő, hogy a szeretet is vindóz alatt fut mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-12-24 11:30
Létrehozva: #1647

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Installáld a Szeretetet smile.gif

Ügyfélszolgálat: Igen, miben segíthetek?

Felhasználó: Hát, hosszas megfontolás után úgy döntöttem, installálni fogom a Szeretetet. Végig vezetne kérem a folyamaton?
... ...
Ügyfélszolgálat: Rendben, szívesen segítek. Készen áll az indulásra?

Felhasználó: Hát, nem vagyok egy műszaki zseni, de azt hiszem készen állok. Mit kell először tennem?

Ügyfélszolgálat: Első lépésként nyissa meg a Szívét. Megtalálta a Szívét?

Felhasználó: Igen, de egy csomó más program is fut jelenleg. Lehet telepíteni a Szeretetet, miközben ezek futnak?

Ügyfélszolgálat: Milyen más programok futnak?

Felhasználó: Lássuk csak, van Múltbéli Megbántódás, Alacsony Önértékelés, Harag és Neheztelés. Ezek futnak éppen.

Ügyfélszolgálat: Nem gond, a Szeretet fokozatosan törölni fogja a Múltbéli Megbántódást a jelenleg működő rendszeréből. A hosszú távú memóriában esetleg megmaradhat, de már nem fog megzavarni más programokat. Végül a Szeretet felül fogja írni az Alacsony Önértékelést a saját moduljával, amit Egészséges Önértékelésnek hívnak. Viszont a Haragot és a Neheztelést teljesen ki kell kapcsolnia. Ezek a programok megakadályozzák a Szeretet megfelelő installálását. Ki tudja kapcsolni ezeket?

Felhasználó: Nem tudom, hogyan kell kikapcsolni őket. Meg tudja mondani?

Ügyfélszolgálat: Örömmel. Menjen a startmenübe és indítsa el a Megbocsátást! Ezt addig kell ismételnie, amíg a Harag és a Neheztelés teljesen ki nem törlődnek.

Felhasználó: Rendben, kész! A Szeretet automatikusan elkezdte telepíteni magát. Ez normális?

Ügyfélszolgálat: Igen, de ne feledje, önnek csak az alap program van meg. El kell kezdenie kapcsolódni más Szívekhez, hogy hozzáférjen a frissítésekhez.

Felhasználó: Hoppá! Máris kaptam egy hibaüzenetet. Azt mondja:

" Hiba – A program nem fut külső egységeken." Most mit tegyek?

Ügyfélszolgálat: Ne aggódjon. Ez azt jelenti, hogy a Szeretet program Belső Szíveken való futásra lett tervezve, de az ön Szívén még nem futott. Kevésbé technikai nyelven ez csak annyit jelent, hogy önnek először saját magát kell Szeretnie, mielőtt másokat Szerethetne.

Felhasználó: Tehát most mit tegyek?

Ügyfélszolgálat: Gördítse le az Önelfogadás menüt; majd kattintson az alábbi fájlokra: Megbocsátok Magamnak 2.0, Felfedezem az Értékeimet 1.5, Tudomásul Veszem a Korlátaimat 3.0.

Felhasználó: Rendben, kész.

Ügyfélszolgálat: Most másolja őket az " Én Szívem" könyvtárba. A rendszer felül fog írni minden zavaró programot és kijavítja a hibás programozást. Ezen kívül törölnie kell a Terjengős Önkritikát az összes könyvtárból és kiürítenie a Kukát, hogy biztosan eltávolítsa teljesen, és soha ne jöhessen újra elő.

Felhasználó: Megcsináltam. Hé! A Szívem új fájlokkal telik meg. Mosoly jelent meg a képernyőmön és a Béke meg az Elégedettség bemásolja magát minden felé a Szívembe. Valamint az egész rendszerem melegedni kezdett. Ez normális?

Ügyfélszolgálat: Sok esetben. Másoknak eltart egy ideig, de végül minden helyreáll a megfelelő időben. A rendszer melegedése normális, és javítja a Szív működését, ne aggódjon. Egyébként jó érzés nem?

Felhasználó: De, csak szokatlan.

Ügyfélszolgálat: Szóval, a Szeretet telepítve és rendesen fut. Még egy dolog mielőtt letennénk. A Szeretet Ingyenes Program. Figyeljen rá, hogy továbbítsa azt és a különféle változatait mindenkinek, akivel kapcsolatba kerül. Ők is megosztják majd másokkal és visszajuttatnak viszonzásul önhöz is új és izgalmas változatokat.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-12-23 08:35
Létrehozva: #1648

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2013-12-23 07:01) *
Én sem ezzel fekszek-kelek. mosking.gif Csak feltűnt. Legyen a magyarázat: tesztüzem. smile.gif

Én ezeket a külföldi oldalakon láttam, amik nem tesztüzemben működnek.smile.gif
wave.gif animal-smiley-037.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-12-23 08:01
Létrehozva: #1649

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-12-23 05:12) *
... így marad, és hogy őszinte legyek, nem is érdekel. smile.gif

Én sem ezzel fekszek-kelek. mosking.gif Csak feltűnt. Legyen a magyarázat: tesztüzem. smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-12-23 06:12
Létrehozva: #1650

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2013-12-22 22:38) *
Zep, láttam ám, hogy ragyog már a csillagod smile.gif good2.gif

Annyira figyelmes vagy.smile.gif Köszönöm. thank_you.gif Még ropogós, tegnap jött meg rá a soros értékelés. Már azt hittem, nem fog, de aztán mégis.smile.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2013-12-22 23:29) *
Ez remek, ettől én még messze vagyok. De ha itt tartunk, megnéztem ezeket a csillagokat a beta súgójában. Ezt olvastam: " ....felhasználótól kapnak, akikkel először bonyolítottak le adásvételt; és egy pontot veszítenek az első negatív visszajelzésért. A semleges visszajelzés nem befolyásolja a pontozást."
Én minap mást hallottam. Most akkor hányas a kabát?

Szia! Nem tudom. Szerintem ha a csupa pozitívval és pár semlegessel rendelkező kolléga nem 100%-os, akkor vagy a semleges, vagy valamelyik pozitív az oka. Ez utóbbit azért elvetném. Viszont lehet, hogy a semleges nem változtat ezen, csak levon belőle.mosking.gif
Nem tudom, hányas a kabát. Mármint gőzöm sincs hányas kabátot hordok. A napokban mutattam egy negatív értékeléssel rendelkező profilt, aki meg 100%-os. Szóval valami baj lehet a múltban matek óráimmal, de most már mindegy, így marad, és hogy őszinte legyek, nem is érdekel. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2013-12-23 03:38
Létrehozva: #1651

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Boldog új évet kíván a Magyar Posta Zrt.

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-12-23 00:29
Létrehozva: #1652

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2013-12-22 22:38) *

Ez remek, ettől én még messze vagyok. De ha itt tartunk, megnéztem ezeket a csillagokat a beta súgójában. Ezt olvastam: " ....felhasználótól kapnak, akikkel először bonyolítottak le adásvételt; és egy pontot veszítenek az első negatív visszajelzésért. A semleges visszajelzés nem befolyásolja a pontozást."
Én minap mást hallottam. Most akkor hányas a kabát?

--------------------

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-12-22 23:38
Létrehozva: #1653

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-12-21 23:05
Létrehozva: #1654

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-12-21 21:56) *
Értem. Egyébként nem a megszólításról volt szó. De szerintem már így is túlbeszéltük.

Legyen szép az álma.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-12-21 22:56
Létrehozva: #1655

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(davidmaci92 @ 2013-12-21 21:01) *
Kedves Benz! smile.gif

Természetesen ez sem cinizmus, sem elvtelen szembe dicséret nem volt. Emlékeim szerint soha nem degradáltam Önt, bár ezt Ön alkalmanként megteszi velem szemben. Ma újra az elefántlövő puskával válaszolt az egérnek. Azt hittem, ezen a kommunikáción már túlnőttünk, ezek szerint tévedtem.
Attól függetlenül, hogy ezzel a regisztrációmmal írok, a "tisztelt" megszólítás pontosan annyira bántó, mintha zejopyval írnék, hiszen Ön jól tudja, hogy a két név egy embert takar. Nem tudom, ez mire volt jó és akárhogy gondolkodom nem látom azt, hogy ez a párbeszéd valamilyen módon előrefelé mutatna.
Az én olvasatomban a következő történt: Ön írt egy postot. Mikor némi szarkazmussal (belátom, valóban) céloztam arra, hogy egy udvariassági formát elhagyott, akkor utólag odaidézte a két postot, bár a megszólítás még mindig elmaradt. Ha jól emlékszem, napok óta nem beszéltünk, mert nem volt olyan jellegű téma. Ha pár napig nem találkozom valakivel, aztán összefutok vele, én mindenképpen köszönteni szoktam. Lehet, hogy ez hiba részemről, de miután Önt egy magas szellemi szinten lévő embernek ismertem meg, feltételeztem, hogy ez Önnek is természetes és nem tudtam mire vélni a furcsa, levegőben lógó postját. Mert nem ezt szoktam meg Öntől. Eztl az utolsó postot végképp céltalannak érzem. Az Önről kialakított eddigi véleményem alapján úgy gondolom, hogy messze az emberi, morális, szellemi képességeihez méltatlanul reagált.

Értem. Egyébként nem a megszólításról volt szó. De szerintem már így is túlbeszéltük.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-12-21 22:01
Létrehozva: #1656

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-12-21 20:40) *
Tisztelt davidmaci92!

Az elvtelen szembe dicsérésnél a cinizmus még mindig szimpatikusabb a számomra.
Így, ha megengedi, ezt a mondatot ez utóbbiból egy gyenge próbálkozásnak fognám fel thank_you.gif

Kedves Benz! smile.gif

Természetesen ez sem cinizmus, sem elvtelen szembe dicséret nem volt. Emlékeim szerint soha nem degradáltam Önt, bár ezt Ön alkalmanként megteszi velem szemben. Ma újra az elefántlövő puskával válaszolt az egérnek. Azt hittem, ezen a kommunikáción már túlnőttünk, ezek szerint tévedtem.
Attól függetlenül, hogy ezzel a regisztrációmmal írok, a "tisztelt" megszólítás pontosan annyira bántó, mintha zejopyval írnék, hiszen Ön jól tudja, hogy a két név egy embert takar. Nem tudom, ez mire volt jó és akárhogy gondolkodom nem látom azt, hogy ez a párbeszéd valamilyen módon előrefelé mutatna.
Az én olvasatomban a következő történt: Ön írt egy postot. Mikor némi szarkazmussal (belátom, valóban) céloztam arra, hogy egy udvariassági formát elhagyott, akkor utólag odaidézte a két postot, bár a megszólítás még mindig elmaradt. Ha jól emlékszem, napok óta nem beszéltünk, mert nem volt olyan jellegű téma. Ha pár napig nem találkozom valakivel, aztán összefutok vele, én mindenképpen köszönteni szoktam. Lehet, hogy ez hiba részemről, de miután Önt egy magas szellemi szinten lévő embernek ismertem meg, feltételeztem, hogy ez Önnek is természetes és nem tudtam mire vélni a furcsa, levegőben lógó postját. Mert nem ezt szoktam meg Öntől. Eztl az utolsó postot végképp céltalannak érzem. Az Önről kialakított eddigi véleményem alapján úgy gondolom, hogy messze az emberi, morális, szellemi képességeihez méltatlanul reagált.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-12-21 21:40
Létrehozva: #1657

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(davidmaci92 @ 2013-12-21 20:14) *
Persze az, hogy Önben bármi hiba is lenne, az feltételezhetetlen. thank_you.gif

Tisztelt davidmaci92!

Az elvtelen szembe dicsérésnél a cinizmus még mindig szimpatikusabb a számomra.
Így, ha megengedi, ezt a mondatot ez utóbbiból egy gyenge próbálkozásnak fognám fel thank_you.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-12-21 21:14
Létrehozva: #1658

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-12-21 20:12) *
Érthető. De a válaszom inkább a davidmaci92 és vidaeff által leírtakra vonatkozott smile.gif

Ja? Nekünk válaszolt? Ez nem tűnt fel, talán mert elmaradt a megszólítás. Nincs igaza. Kicsit sincs. smile.gif
Persze az, hogy Önben bármi hiba is lenne, az feltételezhetetlen. thank_you.gif
Természetesen, ha utólag tudnék én is idézni, akkor minden másképpen lenne.

A hozzászólást -davidmaci92- szerkesztette a következő időpontban: 2013-12-21 21:18

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-12-21 21:14
Létrehozva: #1659

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-12-21 20:12) *
Érthető. De a válaszom inkább a davidmaci92 és vidaeff által leírtakra vonatkozott smile.gif

Igen, vágom. smile.gif
De én mit tegyek? Kérdezzek vissza?

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2013-12-21 21:15

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-12-21 21:12
Létrehozva: #1660

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2013-12-21 20:09) *
Alapvetően nem a válasz stílusával van a gondom, hanem azzal, hogy nem tudom melyik terméknél, melyik kérdésemre kaptam a választ.
Eddig volt link a levélben a termékre, és a válasz ablakra is, meg ugye ott volt a levesláda.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1529 Oldal V  « < 81 82 83 84 85 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-24 18:58