IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1486 Oldal V  « < 823 824 825 826 827 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2011-07-04 15:08
Létrehozva: #16481

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

biggrin.gif Most hívtak a "T mobiltól". Kellemes férfihang Dr. valakicsoda tudatta velem, hogy kihúzták a számomat negyed órája és nyertem pénzt.biggrin.gif
Elhagyott sajnos a nőies modorom, megkérdeztem tőle: "Ha most megfenyegetem feljelentéssel, akkor Ön is leqrváz? Mert legutóbb ez volt."
Kikérte magának, mert hangfelvétel készül. Na mondom "és milyen adatra kíváncsi, ami alapján leszophatják a bankszámlámat?"
Utólag megfordult a fejemben, hogy esetleg ez nem egy "olyan" volt és ok nélkül voltam agresszív. Gondoltam szólok nektek is, hátha máshol is próbálkoznak. smile.gif

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1668054
Ő pedig csillaglehúzó, fogadjátok szeretettel.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-02 21:54
Létrehozva: #16482

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2011-07-02 21:38) *
........... Az én szerény vágyaimnak már-már tiszteletreméltó elszántsággal mutatnak fügét e helyütt, ennél sokkal lényegesebb kérdésekben is. ...........

Na ezzel pont én is így vagyok. Szerintem már több mint egy éve kérem, hogy a Vatera hozza reggel ágyba a kávémat, természetesen a kedves szavak duruzsolásáról sem elfeledkezve.
De hiába. Egyszerűen nem történik fejlődés ebbe az irányba.

Cogito, ergo sum.

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-03 11:24) *
Tájékoztatjuk, hogy a Fórum Szabályzat III/17. pontjának megsértéséért felfüggesztjük a fórumra írási jogát.

thank_you2.gif air_kiss.gif _olel.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-02 13:19
Létrehozva: #16483

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nem hiszem el.... Ömlik az eső, nekünk meg szabadtéri fellépésünk lesz.
nhgalM0Ms0i.gif
Valakinek kellene már szólnia, hogy július van. Napsütést szeretnék.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-01 20:46
Létrehozva: #16484

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-07-01 20:24) *
......
Én itthon vagyok, de nem erre vágyok. ....

Tiszta káosz.Van középút?

Én nem bírnám itthon. Jó, hogy olyan a munkám, ami éltet. De én még a szomszédokat sem ismerem. Csak látásból. Pont az általad említett történetek megelőzése érdekében. Mosolygok, köszönök, de semmi több.
Miért nem mész el tanulni? Egy suliban, tanfolyamon annyi minden történhet. Még olyan lehetőség is adódhat, amit bele tudsz illeszteni a mindennapjaidba, bármennyire is elfoglalt vagy. Így lett nekem a Vatera. Tök véletlenül. Tanulj nyelvet, menj el egy fősulira, ill. egyetemre, tanulj egy szakmát.
Az egyik barátnőm 4 gyerekes, csúcs nő. A négy gyerekből három hozzám járt, aztán felnőtt fejjel ő is, mert ugyan segített a férjének a vállalkozásban, de nem elégítette ki a dolog. Aztán kénytelen volt leülni az ágy szélére, és végiggondolni, mit szeretne. És rájött, hogy fodrász akar lenni. Fogta magát, elment, megcsinálta a sulit, ő vágja a hajamat.biggrin.gif Már nem fuvolázik, dolgozik. Kiegyensúlyozott, bár eddig is az volt, de most ez más.smile.gif Persze a család egyik része nyomta, hogy menjen el valami számviteli suliba, mert annak hasznát veszi, de ő ragaszkodott az elképzeléséhez.
Szóval lehet, hogy neked is kellene valamit csinálnod. Szép dolog az anyaság, de ezen túl is ember a nő, sőt nő a nő. Gondolom minden aspektust át kell élni, hogy teljes legyen az élet. Ebbe beletartozik a szellemi tevékenység vastagon és a családon belül megtartott önállóság. Mindenkinek a család közösségén belül kell, hogy legyenek önálló céljai, lehetőségei és azokat ki kell aknázni. Szerintem ez fontos a boldogsághoz, de legalábbis a teljességhez. Bár kétségtelen, hogy sokkal nehezebb, mint egy irányba orientálódni, de szerintem megéri.
Ja, és középút sosincs. Utak vannak. Mindenkinek saját útja van. Remélhetőleg nem középút, hanem annál sokkal érdekesebb.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-07-01 20:24
Létrehozva: #16485

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-01 13:45) *
Kíváncsi vagyok, milyen menyem lesz. Jó lenne, ha lenne kedve otthon maradni, most ez újra kezd előtérbe kerülni.

Sok nő maradna szívesen otthon,de ez nagy luxus ebben a gazdasági helyzetben. Sok nő pedig megengedhetné magának,hogy otthon maradjon mégis a munkát választja. Mert abban leli örömét, el sem tudja képzelni,hogy a karrieren túl is van élet.
Én itthon vagyok, de nem erre vágyok. Kis város,szűk látókörű,megkeseredett emberek.Társaságom nincs.Minden szórakozási lehetőség minimum 35 km-re tőlem.
Szomszédok nyugdíjasok,minden epeköves sztorit kívülről tudok. Azt is tudom,hogy a Gizi akinek a Joci a férje az félrekavar a marissal aki anno örömlány volt,de a Géza kihúzta belőle, de nagy szemét a Géza is mert iszik,de nem annyit,mint a Valika férje a Pali aki amúgy a Gizi testvérével kavar..... laugh1.gif

Már a tyúkjaimmal is beszélgetek. laugh1.gif

Tiszta káosz.Van középút?

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-01 19:56
Létrehozva: #16486

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-01 19:55) *
Pont jó. Ügyelek rá icon_pirat_vat.gif

Jól van, megnyugtatott.biggrin.gif Kicsit aggódtam, hogy fórumozás közben néha felszökik. doctor2.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-07-01 19:55
Létrehozva: #16487

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-01 19:52) *
laugh.gif Tényleg van? laugh.gif Na és mennyi a vérnyomása?

Pont jó. Ügyelek rá icon_pirat_vat.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-01 19:52
Létrehozva: #16488

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-01 19:51) *
Csak vérnyomásmérőnk van sad3.gif

laugh.gif Tényleg van? laugh.gif Na és mennyi a vérnyomása?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-07-01 19:51
Létrehozva: #16489

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-01 15:40) *
Egyébként van tényleg valami kütyü, ami ilyesmit mér? És ebben az esetben kinek az impulzusait kell mérni?
Tőle nem akartam a dologra rákérdezni, mert olyan kedves volt és különben is, lehet, hogy én vagyok tájékozatlan, ami technikai téren talán megbocsátható. Szóval ebben a kérdésben tud valami okosat mondani nekem? rolleyes.gif

Csak vérnyomásmérőnk van sad3.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-01 19:17
Létrehozva: #16490

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsolt450 @ 2011-07-01 19:12) *
Ő kezdte el itt lehúzni a Nokia C6 telefonom, ha neki jobb "okostelefonja" van az az Ő dolga de ne fikázza más dolgait.
(ha nincs az az utolsó mondat nem szólok semmit)

További szép napot. headbang.gif

047.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-01 15:40
Létrehozva: #16491

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-01 11:34) *
Kedves zejopy!

Az "IMPULZUS ÉRZÉKELŐK TECHNIKAI VIZSGÁLATÁRÓL SZÓLÓ JEGYZŐKÖNYVÖN" blink.gif kívül minden benne van az Ügyfélszolgálat válaszában.
A leírt algoritmus szerint láthatóak a kiemelt aukciók.

Egyébként van tényleg valami kütyü, ami ilyesmit mér? És ebben az esetben kinek az impulzusait kell mérni?
Tőle nem akartam a dologra rákérdezni, mert olyan kedves volt és különben is, lehet, hogy én vagyok tájékozatlan, ami technikai téren talán megbocsátható. Szóval ebben a kérdésben tud valami okosat mondani nekem? rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-01 13:45
Létrehozva: #16492

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-07-01 12:29) *
Ahhhh. ....Micsoda mázli! De észre fogják venni. Nem lesz tiszta ruha.

Bocsáss meg, ezt nem bírtam kihagyni!

laugh.gif Teljesen igazad van.laugh.gif Mosogatás közben pont ez jutott eszembe nekem is.biggrin.gif
Ilyenkor jön a hosszas telefon. Mert ugye a mosógép bepakolása elindul hatalmas önbizalommal.smile.gif Aztán felmerül valami homályos emlék, hogy a ruhák össze tudják egymást fogni, leginkább a sötét a világosat.biggrin.gif És akkor persze telefon. Egyesével kézbevéve, rákérdezve, hogy mi az amit beletehet. Ok, megvan, udvarias elköszönés. Le sem teszem a kezemből a telót, mert tudom, mindjárt csörög.biggrin.gif Úgy is van. Mennyi mosószert? Melyik részbe? Ugyanez az öblítővel. Tető lecsuk. Melyik fokozat? Még az udvarias elköszönés előtt megpróbálom belesóhajtani a készülékbe, hogy a főcsapot ne felejtse el kinyitni. laugh.gif A teregetés már megy.smile.gif Bár néha elfelejtődik, hogy mosás volt. Akkor csak másnap reggel.... nem baj, vasalni úgyis én fogok. laugh.gif
Különben jól vannak szoktatva. Tényleg nagyon sokat dolgozom, ritkán vagyok otthon, leginkább éjjel. Ha valami becsúszik hétvégére, akkor gáz van. Mosni mindig tudok, de összehajtani, bepakolni a szekrénybe nem mindig jön össze. A mosással is vagyok úgy, hogy éjjel felkelek, indítom, hogy reggel tudjak teregetni, még mielőtt elmegyek otthonról.
Na egy ilyen zűrös időben nyögtem be egy mondatot, ami azóta nálunk szállóigévé vált: "Legyetek kreatívak, öltözködjetek a szárítóról."
Mert igazán nem akarom magam fényezni, de az esetek túlnyomó többségében én már zuhanyzás közben kitalálom, mit húzok fel, így 3 perc, míg felöltözöm. De a férfiak izgatottan futkároznak, hol egy gatya, hol egy zokni felkiáltással. Ezt megelőzendő, a gyereknek odakészítem, mikor megyek ébreszteni, na de azért a felnőtt egyed lehet önálló is.biggrin.gif

Nagyanyám nem dolgozott, nem volt hivatása, mégis teljes életet élt. Anyáim dolgoztak, de ott voltak a nagyszülők, akik teljes hátteret biztosítottak nekünk. Ha a szüleim éjjel jöttek haza, vagy haza sem jöttek, nyugodtak lehettek, hogy a gyerekek rendben vannak, lesz meleg ebéd és tiszta a lakás. Így én megtanultam, hogy egy nőnek is lehet hivatása.smile.gif Én pedig hivatással rendelkező nő vagyok, nagyszülői segítség minimális, inkább lehet azt mondani, hogy nincs. Kíváncsi vagyok, milyen menyem lesz. Jó lenne, ha lenne kedve otthon maradni, most ez újra kezd előtérbe kerülni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-07-01 12:29
Létrehozva: #16493

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-01 12:20) *
laugh.gif Az én férjem főz. Ebben akkor egyeztünk meg, amikor elmentem még egy állásba dolgozni. smile.gif
Sőt, alkalmanként a fiam is alkot ezt-azt. rolleyes.gif
Észre sem fogják venni, hogy nem vagyok otthon. biggrin.gif

Ahhhh. ....Micsoda mázli! De észre fogják venni. Nem lesz tiszta ruha.

Bocsáss meg, ezt nem bírtam kihagyni!

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-01 12:20
Létrehozva: #16494

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-07-01 12:13) *
Fincsi lesz. Már most irigyellek! rolleyes.gif

Ennyi a minimum ennyi meló után. A férfiak meg elélnek műkaján is, vagy megtanulnak önállóan kenni egy kenyeret esetleg kotyvasztanak valamit maguknak. Ez utóbbi esetben már nagy a gáz. laugh1.gif

Legalább megízlelik kicsit, milyen is az amikor senki nem tesz alájuk semmit.

Itt kérnék elnézést a kivételektől, akik erősítik ezt a szabályt!

laugh.gif Az én férjem főz. Ebben akkor egyeztünk meg, amikor elmentem még egy állásba dolgozni. smile.gif
Sőt, alkalmanként a fiam is alkot ezt-azt. rolleyes.gif
Észre sem fogják venni, hogy nem vagyok otthon. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-07-01 12:13
Létrehozva: #16495

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-01 11:42) *
De most lesz egy jó hetem (kicsit több, mint két hét múlva), megyek apukámékhoz vigyázni a házra, amíg ők nyaralnak. A sarkamra álltam és megmondtam a családnak, hogy egyedül megyek. Társaságom ugyan nem lesz, de csönd lesz és utolérem magam a zeneszerzési hátralékokkal. Aztán egy évig mehet a daráló.
Azt hiszem a nők nagy része így él. smile.gif

Fincsi lesz. Már most irigyellek! rolleyes.gif

Ennyi a minimum ennyi meló után. A férfiak meg elélnek műkaján is, vagy megtanulnak önállóan kenni egy kenyeret esetleg kotyvasztanak valamit maguknak. Ez utóbbi esetben már nagy a gáz. laugh1.gif

Legalább megízlelik kicsit, milyen is az amikor senki nem tesz alájuk semmit.

Itt kérnék elnézést a kivételektől, akik erősítik ezt a szabályt!

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-01 11:42
Létrehozva: #16496

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-07-01 10:56) *
Nna megvagyok én is, már be is vásároltam a hiper-szuperben, a szombati tömegnyomorra sose vagyok kíváncsi.:-)

Tolok még 1 kávét......

Figyi, a kamasz fiamból tudom,hogy a dackorszak sosem ér véget. Mindig azt gondoltam 2 kicsi gyerek idegőrlő lehet, ezért a 2 gyerek között a nagy korkülönbség.
Most már tudom: 1 kamasz (17 év)és egy hiperaktív 3,5 éves együtt kész katasztrófa.És erre jön még a férjem meg a túlbuzgó kutyánk. Még szerencse, hogy a vadászgörényt elajándékoztuk...........az lenne a hab a tortán.
Nálad is valami hasonló van?

Nekem az egy gyerek kitesz 3-at is, még jó, hogy nem vállaltuk az áhított másodikat, mert először úgy akartuk, hogy kettő legyen.smile.gif Nem tudom, mit csinálnék, ha az én tüneményes, szőke hercegemből kettő lenne.biggrin.gif
A kutyák szófogadatlanok, és vihar, tűzijáték, stb. idején be kell engedni a lakásba őket, mert a nagyobbik megőrül a félelemtől. De tényleg. Amikor múltkor volt vihar, fel kellett kelnem, mert a nagy dörömbölt az ajtón.
A férjem rettenetesen nyugodt. Így aztán én állandóan pörgök, muszáj, különben semminek sem érek a végére. Az idei tanévtől megfogadtam, hogy kilenc után már nem dolgozom. Ezt nagyjából sikerült is betartanom. Így túléltem ezt az évet, talán maradandó károsodás nélkül. mosking.gif
Vannak még a madarak és az akvárium, ez az én dolgom, nagyon ritkán van felmentés, de a halakat a gyerek megeteti, én takarítom.
Kevés az idő, sok a munka, de a legnagyobb baj, hogy olyan fontos dolgokra nem marad idő, mint pl. a zeneszerzés, a hangszerelés, a barátnőimmel való csatangolás. Keringek a két iskola és a zenekarok között, nem megyek társaságba. Még jó, hogy van a fórum, mert így legalább kicsit olyan, mintha lenne társaságom. E-mailben tartom a kapcsolatot a barátaimmal, és az egyik barátnőmmel. Csak vészhelyzetben tudott belőlem kiimádkozni egy randevút, amikor tényleg nagy bajban volt. Akkor is a feltöltést hagytam félbe.
De most lesz egy jó hetem (kicsit több, mint két hét múlva), megyek apukámékhoz vigyázni a házra, amíg ők nyaralnak. A sarkamra álltam és megmondtam a családnak, hogy egyedül megyek. Társaságom ugyan nem lesz, de csönd lesz és utolérem magam a zeneszerzési hátralékokkal. Aztán egy évig mehet a daráló.
Azt hiszem a nők nagy része így él. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-07-01 10:56
Létrehozva: #16497

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-01 08:23) *
Én arra ébredtem, hogy apósomnál ordít a TV. Inkább a gyerekre ébredtem volna, de benne van tapintat.smile.gif Ő is dackorszakos, csak már a második. Vagy az első tart sokáig.biggrin.gif
Hideg van, fúj a szél.sad.gif
Betoltam a kávémat, citromlevemet, mindjárt megyek zuhanyozni. Na akkor leszek teljesen képben, ha az is meglesz. rolleyes.gif

Nna megvagyok én is, már be is vásároltam a hiper-szuperben, a szombati tömegnyomorra sose vagyok kíváncsi.:-)

Tolok még 1 kávét......

Figyi, a kamasz fiamból tudom,hogy a dackorszak sosem ér véget. Mindig azt gondoltam 2 kicsi gyerek idegőrlő lehet, ezért a 2 gyerek között a nagy korkülönbség.
Most már tudom: 1 kamasz (17 év)és egy hiperaktív 3,5 éves együtt kész katasztrófa.És erre jön még a férjem meg a túlbuzgó kutyánk. Még szerencse, hogy a vadászgörényt elajándékoztuk...........az lenne a hab a tortán.
Nálad is valami hasonló van?

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-01 08:23
Létrehozva: #16498

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-07-01 07:54) *
Jó reggelt Kollegina!

Hoztam kave.gif-t !!!!

Álmosan hoztam össze. Ez a nőszemély (kislányom) hajnal óta kukorékol, persze ő délben szunyókálhat. Ritka rossz alvó, ha frontos idő van akkor meg pláne.Ez még párosul némi dackorszakkal, persze a front miatt meg nyűgösséggel is.
Klassz napom lesz. laugh1.gif

Én arra ébredtem, hogy apósomnál ordít a TV. Inkább a gyerekre ébredtem volna, de benne van tapintat.smile.gif Ő is dackorszakos, csak már a második. Vagy az első tart sokáig.biggrin.gif
Hideg van, fúj a szél.sad.gif
Betoltam a kávémat, citromlevemet, mindjárt megyek zuhanyozni. Na akkor leszek teljesen képben, ha az is meglesz. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-07-01 07:54
Létrehozva: #16499

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-01 07:45) *
Szép reggelt mindenkinek. rolleyes.gif Megyek, megkeresem a kave.gif -mat, ha már megint senki nem hozta ágyba...

Sprinkler lelkem! Hogy tudsz hajnalban olyan banki postot összehozni, mint a szomszédban? unsure.gif
Benz kedves! Ma még nem találkoztam azzal a perverz felirattal. smile.gif

Jó reggelt Kollegina!

Hoztam kave.gif-t !!!!

Álmosan hoztam össze. Ez a nőszemély (kislányom) hajnal óta kukorékol, persze ő délben szunyókálhat. Ritka rossz alvó, ha frontos idő van akkor meg pláne.Ez még párosul némi dackorszakkal, persze a front miatt meg nyűgösséggel is.
Klassz napom lesz. laugh1.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-01 07:45
Létrehozva: #16500

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2011-06-30 23:56) *
Jah, üdültem. És nagyon jó volt... Majdnem mindenhol volt net, de alig jutott időm a levelekre is, Vatera már nem fért bele, bocs.

Hát valahogy elnézem ezt.smile.gif
Szép reggelt mindenkinek. rolleyes.gif Megyek, megkeresem a kave.gif -mat, ha már megint senki nem hozta ágyba...

Sprinkler lelkem! Hogy tudsz hajnalban olyan banki postot összehozni, mint a szomszédban? unsure.gif
Benz kedves! Ma még nem találkoztam azzal a perverz felirattal. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1486 Oldal V  « < 823 824 825 826 827 > » 
Reply to this topicStart new topic
19 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (18 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: Hathor14

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-23 22:34