IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1557 Oldal V  « < 825 826 827 828 829 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
Szamely
hozzászólás 2011-11-16 20:32
Létrehozva: #16521

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Regisztrált: 2009-11-09 10:33
Azonosító: 830 085

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-16 19:28) *
Most nézlek meg negyedszer és nem látom. 104 pozitív.
Ctrl F5-öt nyomj.

És a partner inaktív.
Benz.......... most én nem mondok semmit, de ...... nahát. Annyira, de annyira ..... wub.gif _olel.gif

Azóta már nálam is rendeződött.

Nem győzöm elégszer megköszönni.

Zejopy! Nem tudom az első figura mit jelent, de ha pozitív, akkor most én is nagyon... biggrin.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-16 20:28
Létrehozva: #16522

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Szamely @ 2011-11-16 19:26) *
Mi nincs, főleg hol? Én látom magamon, és nem csak hallucinálok... sad.gif

Most nézlek meg negyedszer és nem látom. 104 pozitív.
Ctrl F5-öt nyomj.

És a partner inaktív.
Benz.......... most én nem mondok semmit, de ...... nahát. Annyira, de annyira ..... wub.gif _olel.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-16 20:30

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Szamely
hozzászólás 2011-11-16 20:26
Létrehozva: #16523

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-16 19:23) *
Már nincs ott. Szerintem Benz egy isten.smile.gif

Mi nincs, főleg hol? Én látom magamon, és nem csak hallucinálok... sad.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-16 20:23
Létrehozva: #16524

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Szamely @ 2011-11-16 18:22) *
Másfél oldal értékelést adott le ugyanezzel, ami kb 70 embert jelent, akik agyba-főbe dicsérték. Cserébe ...................... véleménnyel semleges.
Egy felhasználónevemet már töröltettem egyszer ugyanezért, valahogy ezt a nevemet most már nem akarom, de ez mindenképp rettenet dühítő!

Valóban, csúfoskodik ott a semleges, de még így is köszönjem meg, hogy nem negatív?

Már nincs ott. Szerintem Benz egy isten.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Szamely
hozzászólás 2011-11-16 19:22
Létrehozva: #16525

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-16 17:52) *
Tök jó helyre írtad, ez a topik siratófalként is üzemel.
(Bár már egyszer utaltam arra, hogy jó lenne, ha Benz csinálna egy "Siratófal" nevű topikot, de nem volt nyitott a problémámra, legalábbis úgy tűnik, mert nem rezdült a célozgatásomra.biggrin.gif)
Szóval ebben az esetben először is kiborulnék, aztán megpróbálnám töröltetni, és eljönnék ide a Vészkijáratba és elsírnám a bánatomat. Ez agyrém. Sajnos vannak helyzetek, amikkel szemben tehetetlenek vagyunk, és tulajdonképpen tehetetlen a Vatera is.
És igenis, hogy ilyen helyzetben nagyon jól esne a lelki békémnek, ha a Vateránál dolgozó nagyobb testű férfiak kimennének a helyszínre és kiosztanának pár sallert.
Próbáld meg töröltetni, talán sikerül. Szerintem eléggé komoly érv, hogy ilyen értékeléseket osztott ki több embernek. Szépen kérjed és udvariasan, és érvelj, és próbáld többször is, ha elsőre elutasítják. Ez nagyon gáz.
Azt nem értem, hogy néhány felelőtlen, furcsa lelkületű ember miért érzi azt, hogy joga van tönkretenni a normális ember profilját, azaz neki szabad belerondítani más több éves munkájába. Mert rendben van, ha elszúrja valaki, ha téved. Akkor jogos és vállalható a rossz értékelés, na de vétlenül??

Másfél oldal értékelést adott le ugyanezzel, ami kb 70 embert jelent, akik agyba-főbe dicsérték. Cserébe ...................... véleménnyel semleges.
Egy felhasználónevemet már töröltettem egyszer ugyanezért, valahogy ezt a nevemet most már nem akarom, de ez mindenképp rettenet dühítő!

Valóban, csúfoskodik ott a semleges, de még így is köszönjem meg, hogy nem negatív?

A hozzászólást -Szamely- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-16 19:23

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-16 18:52
Létrehozva: #16526

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Szamely @ 2011-11-16 16:51) *
Üdv mindenkinek!

Előre bocsátom, nem biztos, hogy jó helyre írtam...
Bocsánat, lehet csak én vagyok fóbiás, de hagy kérdezzem már meg a felhasználókat (vaterát "hivatalos levélben" is zaklattam ezzel), hogy mi a véleményük.
Egyrészt nem vagyok napi száz aukcióval rendelkező felhasználó, de az én cseppem nekem elég a tengerben.
Már a fejlesztéseknél is írtam, kérdeztem, hogy valamilyen megoldást lehetne-e találni az értékelésekkel kapcsolatosan, de ott sem jött rá semmilyen válasz.
Ami most kiverte a dolog a biztosítékot, az az, hogy egy felhasználó 5 hónap inaktivitás után feltűnt, s rajtam kívül további legalább 10-15 embernek, akit egyáltalán hajlandó volt értékelni, kipontozott véleménnyel semlegest adott, és nem megvalósult adásvételként értékelt.
A kérdésem mindössze az, hogy ilyen dolgot más hogy kezel, mi módon reagál le? Természetesen nem is tudom, illetve akarom bizonygatni az igazamat, de van akkora igazságérzetem, hogy ez kellőképpen zavarjon.
Nyilván nem akarom , hogy a vatera bunkós embert küldjön mindenki háta mögé, és tartson sedriát (rögtönítélő bíróságot), ha valami nem úgy megy, ahogy szeretné valaki, de akkor is!

Szamely

Tök jó helyre írtad, ez a topik siratófalként is üzemel.
(Bár már egyszer utaltam arra, hogy jó lenne, ha Benz csinálna egy "Siratófal" nevű topikot, de nem volt nyitott a problémámra, legalábbis úgy tűnik, mert nem rezdült a célozgatásomra.biggrin.gif)
Szóval ebben az esetben először is kiborulnék, aztán megpróbálnám töröltetni, és eljönnék ide a Vészkijáratba és elsírnám a bánatomat. Ez agyrém. Sajnos vannak helyzetek, amikkel szemben tehetetlenek vagyunk, és tulajdonképpen tehetetlen a Vatera is.
És igenis, hogy ilyen helyzetben nagyon jól esne a lelki békémnek, ha a Vateránál dolgozó nagyobb testű férfiak kimennének a helyszínre és kiosztanának pár sallert.
Próbáld meg töröltetni, talán sikerül. Szerintem eléggé komoly érv, hogy ilyen értékeléseket osztott ki több embernek. Szépen kérjed és udvariasan, és érvelj, és próbáld többször is, ha elsőre elutasítják. Ez nagyon gáz.
Azt nem értem, hogy néhány felelőtlen, furcsa lelkületű ember miért érzi azt, hogy joga van tönkretenni a normális ember profilját, azaz neki szabad belerondítani más több éves munkájába. Mert rendben van, ha elszúrja valaki, ha téved. Akkor jogos és vállalható a rossz értékelés, na de vétlenül??

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Szamely
hozzászólás 2011-11-16 17:51
Létrehozva: #16527

Újonc
*

Csoport:
Ellenőrzött vásárló

Üdv mindenkinek!

Előre bocsátom, nem biztos, hogy jó helyre írtam...
Bocsánat, lehet csak én vagyok fóbiás, de hagy kérdezzem már meg a felhasználókat (vaterát "hivatalos levélben" is zaklattam ezzel), hogy mi a véleményük.
Egyrészt nem vagyok napi száz aukcióval rendelkező felhasználó, de az én cseppem nekem elég a tengerben.
Már a fejlesztéseknél is írtam, kérdeztem, hogy valamilyen megoldást lehetne-e találni az értékelésekkel kapcsolatosan, de ott sem jött rá semmilyen válasz.
Ami most kiverte a dolog a biztosítékot, az az, hogy egy felhasználó 5 hónap inaktivitás után feltűnt, s rajtam kívül további legalább 10-15 embernek, akit egyáltalán hajlandó volt értékelni, kipontozott véleménnyel semlegest adott, és nem megvalósult adásvételként értékelt.
A kérdésem mindössze az, hogy ilyen dolgot más hogy kezel, mi módon reagál le? Természetesen nem is tudom, illetve akarom bizonygatni az igazamat, de van akkora igazságérzetem, hogy ez kellőképpen zavarjon.
Nyilván nem akarom , hogy a vatera bunkós embert küldjön mindenki háta mögé, és tartson sedriát (rögtönítélő bíróságot), ha valami nem úgy megy, ahogy szeretné valaki, de akkor is!

Szamely

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-16 14:01
Létrehozva: #16528

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraMod @ 2011-11-16 12:54) *
Tisztelt zolka89,

a hozzászólása érdemi részét ezúttal is továbbítottuk a fejlesztőknek.
Ugyanakkor a fórum szabályzata mindenkire vonatkozik, nem kérünk a félrevezető, valótlan állításokból.
Ezek nélkül megismételheti a hozzászólását.

Nahát, és ejha.smile.gif
Ez a post nagyon tetszett.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-15 21:48
Létrehozva: #16529

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-11-15 20:46) *
Mindig készül smile.gif

smile.gif Akkor most nekiállok félni.smile.gif
És utána mi lesz?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-11-15 21:46
Létrehozva: #16530

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-15 20:39) *
"Készül" valami nagyszabású dolog? Tudja, azoktól mindig félek kicsit.

Mindig készül smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-15 21:39
Létrehozva: #16531

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-11-15 20:31) *
A "Customer Service" felirat is hiányzik és még ez-az. Az a helyzet, hogy az egész nem ér annyit, hogy emiatt piszkáljuk a fejlesztő kollégákat.

Igen, az is feltűnt. Majd odaképzeljük.

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-11-15 20:31) *
Köszönöm smile.gif
Vagyok azért össze-vissza, csak nagyon sok a munka más területeken.

Kérdezek, és ha válaszolhat, akkor megteszi, ha nem akkor egy mosollyal csak annyit mond, hogy nem nyilatkozhat.smile.gif
"Készül" valami nagyszabású dolog? Tudja, azoktól mindig félek kicsit.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-15 21:40

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-11-15 21:31
Létrehozva: #16532

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-15 20:22) *
Persze, hogy rá gondolok, de ezt Ön nagyon jól tudja.smile.gif
Különös, hogy neki nem számol a rendszer, amikor mindenki másnak igen. Még szerencse, hogy ez az Önök (na és az ezerszer elátkozott technikusok) problémája.
Teljesen idétlen hiba ez.biggrin.gif

A "Customer Service" felirat is hiányzik és még ez-az. Az a helyzet, hogy az egész nem ér annyit, hogy emiatt piszkáljuk a fejlesztő kollégákat.
IDÉZET(zejopy @ 2011-11-15 20:22) *
air_kiss.gif Helyes. Ön is hiányzik, a "rezdülős" kommunikációja, és a humora, és általában is.... Szóval Ön, teljes valójában.
Remélem nem tart sokáig az elvonás.smile.gif (Az utolsó mondatomnak csak akkor van értelme, ha azt írná, hogy hamarosan visszaáll a régi rend.smile.gif)

Köszönöm smile.gif
Vagyok azért össze-vissza, csak nagyon sok a munka más területeken.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-15 21:22
Létrehozva: #16533

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-11-15 20:04) *
Kedves zejopy!

Ha VateraModra gondol, akkor ez az egyik probléma, amit a múltkor említettem.
Végül úgy döntöttünk, hogy emiatt (és még 1-2 kisebb probléma miatt) kár tovább várni.

Persze, hogy rá gondolok, de ezt Ön nagyon jól tudja.smile.gif
Különös, hogy neki nem számol a rendszer, amikor mindenki másnak igen. Még szerencse, hogy ez az Önök (na és az ezerszer elátkozott technikusok) problémája.
Teljesen idétlen hiba ez.biggrin.gif

Nehéz ügy. Ezek a "lefagyások" nem megfogható dolgok. Ha netán előfordul ilyesmi, akkor azt a felhasználó saját gépén bekövetkezett helyi probléma okozhatta. Szóval, ezzel nem tudunk mit kezdeni. Az meg nem lenne jó, ha mindenki ilyen kifogással élne, ha nem kíván átvenni egy terméket...

Tartottam tőle, hogy ilyesmit fog válaszolni. Mert az Önök részéről érthető, hiszen nem a Vateránál volt technikai zűr. Viszont a vevőn is kívül áll a dolog.
És az is logikus, hogyha erre egyszer lehetne hivatkozni, akkor kétszer is, aztán ötször és előbb-utóbb elharapódzna a dolog. És kell húzni egy határvonalat sajnos.
Köszönöm, hogy úgy válaszolt, ahogy szeretem. thank_you.gif

Hogyne smile.gif

air_kiss.gif Helyes. Ön is hiányzik, a "rezdülős" kommunikációja, és a humora, és általában is.... Szóval Ön, teljes valójában.
Remélem nem tart sokáig az elvonás.smile.gif (Az utolsó mondatomnak csak akkor van értelme, ha azt írná, hogy hamarosan visszaáll a régi rend.smile.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-11-15 21:04
Létrehozva: #16534

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-15 12:56) *
Kedves Benz! smile.gif

Ha erre jár, igazán nem sürgős.
VéeMnek nem látszik a hozzászólásainak a száma. Illetve látszik, de kitartóan nullán áll, ami szerintem eléggé fals adat, mert ha ritkán is, de szól. Már legalább 15-nek kellene lennie.smile.gif
Ez nem maradhat így örökre. biggrin.gif

Kedves zejopy!

Ha VateraModra gondol, akkor ez az egyik probléma, amit a múltkor említettem.
Végül úgy döntöttünk, hogy emiatt (és még 1-2 kisebb probléma miatt) kár tovább várni.

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-15 16:12) *
...ha egy tényleg rossz értékelés születik, akkor azt lehet töröltetni? Tehát van arra esély, hogy az ÜSZ utánanézzen, és ellenőrizze azt, hogy valóban lefagyásról, technikai problémáról volt/lehetett szó?

Nehéz ügy. Ezek a "lefagyások" nem megfogható dolgok. Ha netán előfordul ilyesmi, akkor azt a felhasználó saját gépén bekövetkezett helyi probléma okozhatta. Szóval, ezzel nem tudunk mit kezdeni. Az meg nem lenne jó, ha mindenki ilyen kifogással élne, ha nem kíván átvenni egy terméket...
IDÉZET(zejopy @ 2011-11-15 16:12) *
...
(Ja! És legalább egy kicsit hiányzunk mi is Önnek? rolleyes.gif )

Hogyne smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-15 17:12
Létrehozva: #16535

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraMod @ 2011-11-15 15:58) *
Tisztelt zejopy,

egyelőre nem sikerült megoldani a jelzett problémát, ezért határozatlan ideig így marad.

Kedves VéeM! biggrin.gif

Az igazán megnyugtató, hogy észrevették. smile.gif Megpróbálok ezzel a hiányossággal együtt élni.
Szép estét

IDÉZET(T_Tamaas @ 2011-11-15 14:02) *
Üdvözlök mindenkit!
Fix áras vásárlás közben lefagyott az oldal,ezért nyomtam egy frissítést.Így már elküldte a megrendelést,de rögtön 2 darabot rakott be hozzám.A két vásárlás között 1 mp eltérést jelez a rendszer.Már küldtem üzenetet ezzel kapcsolatban kapcsolatfelvételen keresztül.Semmissé teszik nekem az egyik tranzakciót?Köszönöm!
A 2 termékkód:
1507765523
ill
1507764476

IDÉZET(VateraMod @ 2011-11-15 15:56) *
Tisztelt T_Tamaas,

nem tudjuk semmissé tenni, ezt önnek kell a másik féllel tisztáznia.
Közös megegyezéssel elállhatnak az adásvételtől az egyik terméknél.

Beenz!

Így a tagnak lesz egy semlegese, rosszabb esetben egy negatív értékelése, ha a partnere nem kellőképpen lojális.
Nem gondolom, hogy Önöknek kellene "törölniük" az eladást, viszont, ha egy tényleg rossz értékelés születik, akkor azt lehet töröltetni? Tehát van arra esély, hogy az ÜSZ utánanézzen, és ellenőrizze azt, hogy valóban lefagyásról, technikai problémáról volt/lehetett szó?
Csak akkor válaszoljon kérem, ha tényleg van ideje és a dolgot átgondolja minden aspektusból. Mert ez vis maior helyzet, nem minden nap történik meg.
Köszönöm, legyen szép a délutánja/estéje. smile.gif
(Ja! És legalább egy kicsit hiányzunk mi is Önnek? rolleyes.gif )

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraMod
hozzászólás 2011-11-15 16:58
Létrehozva: #16536

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2011-10-16 14:40
Azonosító: 1 549 261

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-15 12:56) *
Kedves Benz! smile.gif

VéeMnek nem látszik a hozzászólásainak a száma. Illetve látszik, de kitartóan nullán áll, ami szerintem eléggé fals adat, mert ha ritkán is, de szól. Már legalább 15-nek kellene lennie.smile.gif

Tisztelt zejopy,

egyelőre nem sikerült megoldani a jelzett problémát, ezért határozatlan ideig így marad.

--------------------

Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-15 14:57
Létrehozva: #16537

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Petho77 @ 2011-11-15 13:37) *
Szia!
Hogy milyen jó lett az új frizurád! Nagyszerűen nézel ki!
Köszi a puszit!

ÚÚÚÚÚ, Jó hír: megtaláltam a férjem álom karácsonyfacsúcsdíszét, amit már évek óta hajtunk. Körbe-szemes-télapós-angyalkás, meg még arany színű is!
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1502642240
Kisgyermekkorában volt ugyan ilyen csúcsdíszük, amit a bátyjával sikeresen összetörtek. Azóta is siratja, és mindig emlegeti, hogy bárcsakilyen lenne megint.
Remélem, az eladó hajlandó lesz postázni, mert ha nem......... rolleyes.gif
Azt tervezem, hogy titokba megveszem, eldugom, aztán majd karácsonykor, mikor áll a létra tetején, és várja majd a csúcsdíszt, ezt fogom a kezébe nyomni. Alig várom az arckifejezését! Remélem, én fogok nyerni! Mert ha nem........ violent2.gif

Elkapott a karácsony láz!
Megyek kávézni + smoke.gif -ni.

Zejopy!
Esküszöm, egyre jobban tetszik az új frizurád!

A Vaterán minden megtalálható, csak azok a dolgok nem, amiket én keresek.smile.gif
(Végül lila sálat sem itt vettem.sad.gif)
Neked segít a férjed fát díszíteni? Nekem a fiam szokott amióta nagyobb lett, meg amikor kisebb volt akkor is.

Köszi, tényleg jó lett a tollam, vágta is egy órán keresztül. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Petho77
hozzászólás 2011-11-15 14:37
Létrehozva: #16538

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-14 16:54
Azonosító: 545 174

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-15 10:02) *
Szia! kissb.gif

Hogy vagy? Örülök, hogy látlak.smile.gif
1. Elmegyek fodrászhoz, légyszi, mikor visszajöttem, dicsérd meg a sérómat. (A fiúktól mégsem kérhetek ilyet.biggrin.gif)
2. Mosolyogj, az olyan jól áll neked. rolleyes.gif

Szia!
Hogy milyen jó lett az új frizurád! Nagyszerűen nézel ki!
Köszi a puszit!

ÚÚÚÚÚ, Jó hír: megtaláltam a férjem álom karácsonyfacsúcsdíszét, amit már évek óta hajtunk. Körbe-szemes-télapós-angyalkás, meg még arany színű is!
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1502642240
Kisgyermekkorában volt ugyan ilyen csúcsdíszük, amit a bátyjával sikeresen összetörtek. Azóta is siratja, és mindig emlegeti, hogy bárcsakilyen lenne megint.
Remélem, az eladó hajlandó lesz postázni, mert ha nem......... rolleyes.gif
Azt tervezem, hogy titokba megveszem, eldugom, aztán majd karácsonykor, mikor áll a létra tetején, és várja majd a csúcsdíszt, ezt fogom a kezébe nyomni. Alig várom az arckifejezését! Remélem, én fogok nyerni! Mert ha nem........ violent2.gif

Elkapott a karácsony láz!
Megyek kávézni + smoke.gif -ni.

Zejopy!
Esküszöm, egyre jobban tetszik az új frizurád!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-15 13:56
Létrehozva: #16539

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-15 11:02
Létrehozva: #16540

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Petho77 @ 2011-11-15 09:59) *
Üdvözletem mindenkinek!
Kellemes napot kívánok!

Szia! kissb.gif

Hogy vagy? Örülök, hogy látlak.smile.gif
1. Elmegyek fodrászhoz, légyszi, mikor visszajöttem, dicsérd meg a sérómat. (A fiúktól mégsem kérhetek ilyet.biggrin.gif)
2. Mosolyogj, az olyan jól áll neked. rolleyes.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-15 11:03

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1557 Oldal V  « < 825 826 827 828 829 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-21 05:46