IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1547 Oldal V  « < 825 826 827 828 829 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
VateraBenz
hozzászólás 2011-11-05 18:50
Létrehozva: #16521

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(davidmaci92 @ 2011-11-05 17:48) *
Nálam nagyobb sárkány nincs...

grin.gif kuss.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2011-11-05 18:48
Létrehozva: #16522

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(vidaeff @ 2011-11-05 17:44) *
Én meg két lovat, fogatot. good2.gif Autó kormánya mögé többé nem ülök. Ha meg a Smart-od letérdel és éppen arra járok, segítek a paripával hazahúzni. good2.gif És ha elrabol egy nagyobb sárkány, - mert minden sárkánynál van ám nagyobb mosking.gif - akkor ott termek mint pufók deli vitéz, lezúzom a sárkányt s kiszabadítalak. horse.gif

És persze veszek nagyon nagy, profi "zenét" és mehet Wagner stb ezerrel, ami a csövön kifér. Rezegjen az ablaküveg, persze csak ha egyedül vagyok. rolleyes.gif Addig meg eszem a T...o gazdaságos zöldbabfőzeléket üresen! laugh1.gif

Majd amikor mész dolgozni a hintóddal, akkor összecsődül mögötted a kocsisor és nem fognak szeretni az autós népek. tongue.gif
A Smart nem térdel be, mert szeretni fogom, és vigyázok rá.smile.gif
Nálam nagyobb sárkány nincs, mert nem hagyom. Nézd meg az avatart. Mindenkinél undokabb, önfejűbb és makacsabb vagyok.biggrin.gif
Úgy kell neked, ha nem tudsz igazi saját zöldbabfőzeléket főzni magadnak.... kiflivel. z.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2011-11-05 18:44
Létrehozva: #16523

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-05 17:26) *
Én meg egy kovácsolt ezüst Hammig fuvolát, egy Smartot, ami lila lesz és még pár dolgot.smile.gif

Én meg két lovat, fogatot. good2.gif Autó kormánya mögé többé nem ülök. Ha meg a Smart-od letérdel és éppen arra járok, segítek a paripával hazahúzni. És ha elrabol egy nagyobb sárkány, - mert minden sárkánynál van ám nagyobb mosking.gif - akkor ott termek mint pufók deli vitéz, lezúzom a sárkányt s kiszabadítalak. horse.gif

És persze veszek nagyon nagy, profi "zenét" és mehet Wagner stb ezerrel, ami a csövön kifér. Rezegjen az ablaküveg, persze csak ha egyedül vagyok. rolleyes.gif Addig meg eszem a T...o gazdaságos zöldbabfőzeléket üresen! laugh1.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-05 18:45

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
careless13
hozzászólás 2011-11-05 18:42
Létrehozva: #16524

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-09-14 08:21
Azonosító: 1 360 607

Nem viccelek... Mindig érdekelt a zeneszerzés. Zeneszerzés és dalszövegírás. Csak valahogy nem úgy hozta az élet, de van pár dolog, amire azt mondtam: "addig nem halok meg, amíg..." és a szintetizátor szerepel rajta mosking.gif

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-05 17:26) *
Én meg egy kovácsolt ezüst Hammig fuvolát, egy Smartot, ami lila lesz és még pár dolgot.smile.gif

Csak ne mondj ilyeneket mert képes leszek felderíteni, hol lehet ezeket kapni, és felteszem a Vaterára _hh.gif

A hozzászólást -careless13- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-05 18:42

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-05 18:26
Létrehozva: #16525

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(careless13 @ 2011-11-05 17:19) *
Ha egyszer sok pénzem lesz, veszek egy szintetizátort. Gyerekkori álmom mosking.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
careless13
hozzászólás 2011-11-05 18:19
Létrehozva: #16526

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-05 16:18) *
Zene.smile.gif

Ha egyszer sok pénzem lesz, veszek egy szintetizátort. Gyerekkori álmom mosking.gif

+Quote Post
careless13
hozzászólás 2011-11-05 17:57
Létrehozva: #16527

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-11-05 16:49) *
Az ÁFF egyértelműen fogalmaz. Alapvetően nem vadászunk a netről feltöltött képekre, de bejelentésre indokolt esetben kénytelenek vagyunk megtenni a szükséges intézkedéseket. Nem gondolom, hogy olyan nagy kérés azt a pár szót beleírni a termékleírásba.
Miért kerülne emiatt hátrányba bárki is? Messziről látszik, hogy nem saját fotóról van szó.
Sőt, az innen-onnan összeszedett fotók bizalmatlanságot szülnek, elriasztják a potenciális vevők egy (nem kis) részét.

Kedves Benz!

Köszönöm, azonnal javítom!

thank_you.gif

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2011-11-05 17:52
Létrehozva: #16528

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-11-05 16:49) *
Az ÁFF egyértelműen fogalmaz. Alapvetően nem vadászunk a netről feltöltött képekre, de bejelentésre indokolt esetben kénytelenek vagyunk megtenni a szükséges intézkedéseket. Nem gondolom, hogy olyan nagy kérés azt a pár szót beleírni a termékleírásba.
Miért kerülne emiatt hátrányba bárki is? Messziről látszik, hogy nem saját fotóról van szó.
Sőt, az innen-onnan összeszedett fotók bizalmatlanságot szülnek, elriasztják a potenciális vevők egy (nem kis) részét.

Köszönöm.
(Nyugodtan szólíthat zejopynak, vagy akár Ödönkének is, ha a szenvedélye úgy diktálja, de a "kedves"-t nem javallott lefelejteni.)

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-11-05 17:49
Létrehozva: #16529

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(davidmaci92 @ 2011-11-05 16:43) *
Beenz? Hmmm... ha kérhetem.... szóval érdekel a véleménye.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2011-11-05 17:43
Létrehozva: #16530

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-05 14:41) *
.....
(Kedves Benz! Nem tévedek? .....)

Beenz? Hmmm... ha kérhetem.... szóval érdekel a véleménye.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-05 17:18
Létrehozva: #16531

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(careless13 @ 2011-11-05 15:38) *
.....Megkérdezhetem, milyen művészet a tiéd?.......

Zene.smile.gif

IDÉZET(Bigdept @ 2011-11-05 15:39) *
Ez kicsit zöld.
...

És a többi, és a többi...

OK, értelek, trehány és pontatlan voltam, mindez nem a hozzáállásomat, hanem a hozzáértésemet tükrözi.
A kollégám teljesen rendes, de iszonyat lassú, a kicsi gépemen kellene egy programot visszatelepíteni, amit valószínű, hogy egyébként ő babrált el valahogy, de erre egy hónap nem volt elég, vagy még több. Azt a gépet knkrétan elviszem szervízbe, mert már én érzem kellemetlennek a könyörgést.
Közben lassan rájöttem a dolgokra, és alakul, már az msn is fent van, most majd keresem a skype-ot.
Szóval akkor megpróbálom önerőből, ha behalok, akkor majd rémülten elkezdek kapkodni.biggrin.gif

IDÉZET(careless13 @ 2011-11-05 16:03) *
Mire szeretnéd használni a gépet? Annak függvényében tudok segíteni, a Windows telepítésén kívül mindent magam szereztem be és raktam fel mosking.gif Majd itt többen összedobjuk ;-)

Végül úgy tűnik, a szokásos menetrendemmel és munkamódszeremmel úrrá leszek a helyzeten.
Így működöm:
1. Pánik.
2. Önmarcang, én erre nem vagyok képes.
3. Csakazértis, jó mérgesen.
4. Megnyugvás (erőszakkal), feladat átgondolása.
5. Nekiállás
6. Letisztulás.
7. Megoldás.
Ebből csupán az első négy vázlatpont felesleges, mégis minden esetben megjátszom, bármilyen feladat is legyen az.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
careless13
hozzászólás 2011-11-05 17:03
Létrehozva: #16532

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Mire szeretnéd használni a gépet? Annak függvényében tudok segíteni, a Windows telepítésén kívül mindent magam szereztem be és raktam fel mosking.gif Majd itt többen összedobjuk ;-)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2011-11-05 16:39
Létrehozva: #16533

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(davidmaci92 @ 2011-11-05 15:18) *
Lécci segíts.smile.gif
Fent van a gépen az Ultimate, most telepítettem a Mozillát (7.0.1).
Mi kell nekem még? Vagy ez magától telepít mindent?
Kérlekszépen. thank_you.gif
Ilyen Adobe, meg Media Player alapból rajta van?

Ez kicsit zöld.
Mi az az Ultimate?
(Rengeteg szoftvermék nevében szerepel ez a szó, nekem egyből az Ultimate Boot CD for WIN jut az eszembe.)

Az Adobe viszont egy cég, olyan mint az Ajka porcelángyár, csak az Adobe szoftvereket gyárt, és sok fajtával képviselteti magát
a piacon. A legközismertebbek : Adobe Flash Player, (Ez kell a Vaterához), az Adobe Acrobat Reader (Ezzel PDF dokumentumokat
lehet megnézni, de erre a dologra vallak más szoftverek is, és még közismert az Adobe Photoshop, ez egy professzionális képszerkesztő program. (Érted, az emberek nem Ajkát vesznek, még ha az is van ráírva az aljára, hanem kávéscsészét, cukortartót, stb-t)

A Mozilla is egy fejlesztőcsoport neve, gondolom a Firefoxról van szó (Ez a böngészőprogram neve)

//Bocs, nem akarlak kioktatni, csak magam előtt tenném valahogy rendbe a kérdéseket//

Azt veszem ki a szavaidból, mintha friss géped lenne, és be "akarod lakni".
Emlegettél a környezeteben egy szaktanárt, inkább hozzá kellene fordulnod, mert így fórumon keresztül a rengeteg kérdést megtárgyalni igen macerás.

Ha Windows van a gépen, akkor Windows Media Player rajta van, biztosan.
Ha internetezel, és olyan oldalt nyitsz meg, amihez kell a Flash player, ill. Java RTE, azt a Firefox majd telepíteni akarja, ekkor csak egyet kell értened ("Hiányzó bővítmények telepítése") JAVA kell a Startlaphoz, Flash Player a Youtube-hoz, mindkettő a Vaterához.

Még szükséged lehet képszerkesztő programra. Hacsak nem úgy töltöd fel a képet a vaterára, ahogy sikerül, akkor minimális szerkesztésekre, kivágásokra szükség lehet. Ehhez az IrfanView a legalkalmasabb.

Habár Windows Media Player a gépen van, az nem tud minden népszerű és divatos videót lejátszani, ehhez ajánlott telepíteni az FFDSHOW kodeket. (Ennek elég bonyolult a beállítása, egy kölköt el kell kapni, aki keni-vágja, inkább arra kell bízni)

És a többi, és a többi...

A hozzászólást -Bigdept- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-05 16:41

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
careless13
hozzászólás 2011-11-05 16:38
Létrehozva: #16534

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2011-11-05 15:14) *
Igazán nincs mit (zejopy vagyok, csak a másik gépen ezzel a nevemmel léptettem be magam, hogy zejopyval ne kelljen kilépnem).
A képekre vonatkozó dologgal várd meg Benz válaszát, és azt csináld, amit ő mond, mert az szentírás, egyrészt nem téved, másrészt, ha hozzá kell írnod a dolgot, akkor ad rá időt, nem büntet. Legalábbis így szokta.smile.gif
Érthetőek az indokaid a megrendelt áruval kapcsolatban.

Én is művészettel foglalkozom, mégis szeretem ezt csinálni. Mikor mélyponton vagyok, akkor arra gondolok, menjen a művészet a fenébe, ráfekszem erre, és nem alkotok tovább, de ezt azt hiszem, soha nem lépem meg. Elkeseredettségében sok hülyeséget gondol az ember.smile.gif

Ó igen, Benz válaszát megvárom, és ha muszáj, kiírom. Tudod, elég szabálykövető vagyok, ezért is szívtam az életben sokat: amíg mások mentek előre, mint a tank, én holmi saját kis lovagi kódex alapján szépen hoppon maradtam. Mert ugye, nem ártok, nem károsítok, nem ármánykodom... Mások vígan megtették, megteszik, és jót röhögnek a magamfajta lúzeren not_i.gif Annyit ebből megtanultam: ha nagyon muszáj, oké, de nem fogok élen járni. Szomorú, hogy az ember mint értelmes lény ide jut, de ide. Mindegy.
Ha te is művész vagy, már értem, miért pont te voltál, aki jött és megértett adott pillanatban. Mi fogékonyabbak vagyunk a mások lelkének rezdüléseire, még ha ez néha átok is... rolleyes.gif Megkérdezhetem, milyen művészet a tiéd? És hogy vigasztaljalak: soha nem "szabadulsz" tőle mosking.gif Ezt kaptuk, a részünk, meg lehet próbálni elnyomni, nem tudomást venni róla, de az következményekkel jár...

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2011-11-05 16:18
Létrehozva: #16535

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2011-11-05 15:14) *
...........
Csak tippnek, ha valakinek lenne hajlama a javításhoz...
Drukkolok.

Lécci segíts.smile.gif
Fent van a gépen az Ultimate, most telepítettem a Mozillát (7.0.1).
Mi kell nekem még? Vagy ez magától telepít mindent?
Kérlekszépen. thank_you.gif
Ilyen Adobe, meg Media Player alapból rajta van?

--------------------

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2011-11-05 16:14
Létrehozva: #16536

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(careless13 @ 2011-11-05 15:08) *
Hú... laugh1.gif

Sok igazság van mindabban amit leírtál, tudom. Ha a kép származását muszáj kiírnom, megteszem, de nem szívesen, bevallom. Régen sem tettem ki, soha fel sem merült, most is áruk tömkelege van fent netes képekkel, őszintén, ha én kiírom, hogy illusztráció, azzal kvázi hátrányba kerülök unsure.gif
Úgy jó, ha azt írom, hogy "A fotó a külföldi partneroldalon található termékfotót ábrázolja"?
Amúgy az Edes partnerem nagyon megbízható, tényleg szép és minőségi, valódi cuccokat küldött, sokat eladtam tavaly télen, idén tavasszal, mindenki elégedett volt.
Tudom, hogy nem szerencsés a rendelős, előre fizetős rendszer, de ha nekem egyszer annyi tőkém lenne, hogy be tudjak ebbe fektetni, nem ezt csinálnám... Hogy őszinte legyek, nekem a kereskedelem - mint általában a humán beállítottságú, magukba forduló embereknek - nem az erősségem, muszájból csinálom. Egyeket berendelni lehetetlen, a duplájáért kellene eladnom, mert az eladó mennyiségi postakedvezményt ad. Akkor a póló nem 7000 lenne, hanem 10 ezer, annyiért meg nem lehet eladni. Ezért csinálja mindenki az utólag rendelést, mert egyrészt nem marad a nyakán a termék, megvan a fix vevő, másrészt nem kell horribilis postát fizetni. Magyarországon is ez öli meg a csomagküldést.
011.gif Hogy miket alkotok? Jelent már meg mesekönyvem, de novella, sci-fi, vers, krimi, minden műfaj. Újságcikkek, saját és fordítás... Minden, ami betűből van mosking.gif

A tanácsaidat megfogadom, pontosabb leírást teszek a termékek mellé. Csak hát, szerintem te is érzed a termékleírásoknál, hogy nyögvenyelős, nem? Ez van, ha az embernek nem ez a szíve-lelke. Hidd el, az irodalmam más smile.gif

Köszönöm amúgy, hogy foglalkoztál vele, szántál rá időt. thank_you.gif

Igazán nincs mit (zejopy vagyok, csak a másik gépen ezzel a nevemmel léptettem be magam, hogy zejopyval ne kelljen kilépnem).
A képekre vonatkozó dologgal várd meg Benz válaszát, és azt csináld, amit ő mond, mert az szentírás, egyrészt nem téved, másrészt, ha hozzá kell írnod a dolgot, akkor ad rá időt, nem büntet. Legalábbis így szokta.smile.gif
Érthetőek az indokaid a megrendelt áruval kapcsolatban.

Én is művészettel foglalkozom, mégis szeretem ezt csinálni. Mikor mélyponton vagyok, akkor arra gondolok, menjen a művészet a fenébe, ráfekszem erre, és nem alkotok tovább, de ezt azt hiszem, soha nem lépem meg. Elkeseredettségében sok hülyeséget gondol az ember.smile.gif

--------------------

+Quote Post
careless13
hozzászólás 2011-11-05 16:08
Létrehozva: #16537

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-05 14:41) *
Elsőként még más. Mit írsz, alkotsz? Ez kíváncsivá tett.smile.gif
És akkor jöjjenek az aukciók.smile.gif
Van cuccod fent, amiről valamiért nincs kép, azt jó lenne pótolni, a ruhaneműt az ember szereti látni, én még tapintani, szagolni is, (de ez túlzás, tudom, az emberekkel is így vagyok).smile.gif
Ja, és még valami, nem vagyok egy ász ruhából, nem érdekelnek a márkák, az érdekel, hogy kellemes viselet legyen, és jól nézzek ki benne.smile.gif
A vegyes cuccoknál teljesen jónak tartok mindent, érthető, átlátható a termékleírás. Nálam van általános szöveg a postázásról, egyebekről, mert azt gondolom, minél több helyen van valami leírva, annál több esély van arra, hogy befogadásra kerül az információ, ráadásul vitás ügyekben lehet hivatkozni rá.
Vannak viszont az Ed Hardy aukcióid.
1. A képek internetről leszedettek, nem te készítetted őket.
- A Vatera szabályzata kimondja, hogy jelölni kell a termékleírásban, ha a kép nem az adott áruról készült. Azt hiszem, ez az a kategória. Nincs sok cuccod, tedd meg, mielőtt figyelmeztetnek érte, hiszen a Vaterán nem sok hibalehetősége van az embernek.
(Kedves Benz! Nem tévedek? Ez az a helyzet, amikor jelölni kell? Nem vagyok benne biztos. Mert ha nem, akkor stornó. Ha igen, akkor persze haladékot kérünk a javításra. thank_you.gif )
http://img.vatera.hu/license/main.html
3/12.
- Az emberek nagyobb bizalommal vannak a saját képekkel indított aukciók iránt. Ha azt kérdezik egy eladóról, hogy megbízható-e, elsők között a képek eredetiségét nézzük. Nyilván a te esetedben, mivel vannak saját képpel indított aukciók is, nem merülhet fel a tisztességtelenség (nagy lehúzásra készülés), de azokban, akik régebb óta aukcióznak, ott van ez a reflex, még ha sokszor tudat alatt is.
2. Bevallom férfiasan, nekem nem az a kedvenc aukciózási formám, amikor a vevő pénzén van megrendelve az áru. Sok más, még a Vateránál nagyobb oldalon is ez egy teljesen bevált kereskedelmi forma. Mégis, nekem fenntartásaim vannak ezzel szemben. Ha a helyedben lennék, akkor azt csinálnám, hogy szép lassan egyesével mindenből beszereznék egy tartalékot, így, amikor megrendelik az árut, a "raktáradból" küldenéd, és rögtön rendelnéd azt, ami elfogyott. Így lassan kialakulna a saját árukészleted, és nem kellene kiírnod a szállítási időre vonatkozó szöveget, ami láttán nagyon sokan gondolkodás nélkül továbbléptetnek a következő hasonló aukcióra.
Ebben az esetben saját képeket is tudnál feltenni az adott áruról, hiszen a birtokodban lenne az.

Amit írtam, csak az én meglátásom, egyáltalán nem biztos, hogy helytálló. smile.gif

Hú... laugh1.gif

Sok igazság van mindabban amit leírtál, tudom. Ha a kép származását muszáj kiírnom, megteszem, de nem szívesen, bevallom. Régen sem tettem ki, soha fel sem merült, most is áruk tömkelege van fent netes képekkel, őszintén, ha én kiírom, hogy illusztráció, azzal kvázi hátrányba kerülök unsure.gif
Úgy jó, ha azt írom, hogy "A fotó a külföldi partneroldalon található termékfotót ábrázolja"?
Amúgy az Edes partnerem nagyon megbízható, tényleg szép és minőségi, valódi cuccokat küldött, sokat eladtam tavaly télen, idén tavasszal, mindenki elégedett volt.
Tudom, hogy nem szerencsés a rendelős, előre fizetős rendszer, de ha nekem egyszer annyi tőkém lenne, hogy be tudjak ebbe fektetni, nem ezt csinálnám... Hogy őszinte legyek, nekem a kereskedelem - mint általában a humán beállítottságú, magukba forduló embereknek - nem az erősségem, muszájból csinálom. Egyeket berendelni lehetetlen, a duplájáért kellene eladnom, mert az eladó mennyiségi postakedvezményt ad. Akkor a póló nem 7000 lenne, hanem 10 ezer, annyiért meg nem lehet eladni. Ezért csinálja mindenki az utólag rendelést, mert egyrészt nem marad a nyakán a termék, megvan a fix vevő, másrészt nem kell horribilis postát fizetni. Magyarországon is ez öli meg a csomagküldést.
011.gif Hogy miket alkotok? Jelent már meg mesekönyvem, de novella, sci-fi, vers, krimi, minden műfaj. Újságcikkek, saját és fordítás... Minden, ami betűből van mosking.gif

A tanácsaidat megfogadom, pontosabb leírást teszek a termékek mellé. Csak hát, szerintem te is érzed a termékleírásoknál, hogy nyögvenyelős, nem? Ez van, ha az embernek nem ez a szíve-lelke. Hidd el, az irodalmam más smile.gif

Köszönöm amúgy, hogy foglalkoztál vele, szántál rá időt. thank_you.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-05 15:41
Létrehozva: #16538

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(careless13 @ 2011-11-05 13:42) *
........
Nekem a kritika megszokott íróként, alkotóként. Épít, soha eszembe nem jutna megharagudni miatta. A külföldi cuccok csak a hab, azokat tegnap pakoltam fel, miután megszívleltem a válaszodat, és próbáltam nyitni a lehetőségek felé. Edet már árultam, nem volt rossz, csak valahogy az is leállt. Hátha újraindíthatom...

Jó étvágyat, és előre is köszönöm a segítséget thank_you.gif thank_you.gif

Elsőként még más. Mit írsz, alkotsz? Ez kíváncsivá tett.smile.gif
És akkor jöjjenek az aukciók.smile.gif
Van cuccod fent, amiről valamiért nincs kép, azt jó lenne pótolni, a ruhaneműt az ember szereti látni, én még tapintani, szagolni is, (de ez túlzás, tudom, az emberekkel is így vagyok).smile.gif
Ja, és még valami, nem vagyok egy ász ruhából, nem érdekelnek a márkák, az érdekel, hogy kellemes viselet legyen, és jól nézzek ki benne.smile.gif
A vegyes cuccoknál teljesen jónak tartok mindent, érthető, átlátható a termékleírás. Nálam van általános szöveg a postázásról, egyebekről, mert azt gondolom, minél több helyen van valami leírva, annál több esély van arra, hogy befogadásra kerül az információ, ráadásul vitás ügyekben lehet hivatkozni rá.
Vannak viszont az Ed Hardy aukcióid.
1. A képek internetről leszedettek, nem te készítetted őket.
- A Vatera szabályzata kimondja, hogy jelölni kell a termékleírásban, ha a kép nem az adott áruról készült. Azt hiszem, ez az a kategória. Nincs sok cuccod, tedd meg, mielőtt figyelmeztetnek érte, hiszen a Vaterán nem sok hibalehetősége van az embernek.
(Kedves Benz! Nem tévedek? Ez az a helyzet, amikor jelölni kell? Nem vagyok benne biztos. Mert ha nem, akkor stornó. Ha igen, akkor persze haladékot kérünk a javításra. thank_you.gif )
http://img.vatera.hu/license/main.html
3/12.
- Az emberek nagyobb bizalommal vannak a saját képekkel indított aukciók iránt. Ha azt kérdezik egy eladóról, hogy megbízható-e, elsők között a képek eredetiségét nézzük. Nyilván a te esetedben, mivel vannak saját képpel indított aukciók is, nem merülhet fel a tisztességtelenség (nagy lehúzásra készülés), de azokban, akik régebb óta aukcióznak, ott van ez a reflex, még ha sokszor tudat alatt is.
2. Bevallom férfiasan, nekem nem az a kedvenc aukciózási formám, amikor a vevő pénzén van megrendelve az áru. Sok más, még a Vateránál nagyobb oldalon is ez egy teljesen bevált kereskedelmi forma. Mégis, nekem fenntartásaim vannak ezzel szemben. Ha a helyedben lennék, akkor azt csinálnám, hogy szép lassan egyesével mindenből beszereznék egy tartalékot, így, amikor megrendelik az árut, a "raktáradból" küldenéd, és rögtön rendelnéd azt, ami elfogyott. Így lassan kialakulna a saját árukészleted, és nem kellene kiírnod a szállítási időre vonatkozó szöveget, ami láttán nagyon sokan gondolkodás nélkül továbbléptetnek a következő hasonló aukcióra.
Ebben az esetben saját képeket is tudnál feltenni az adott áruról, hiszen a birtokodban lenne az.

Amit írtam, csak az én meglátásom, egyáltalán nem biztos, hogy helytálló. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-05 15:43

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2011-11-05 14:55
Létrehozva: #16539

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(careless13 @ 2011-11-05 13:42) *
Lehet, hogy elsőre bunkóságnak meg tapintatlanságnak tűnhet, de én is elkövettem ezt a hibát. Puszta naivitásból, mert még nálam is a "segíts felebarátodnak" dívik, az "ember embernek farkasa" helyett unsure.gif Kérdeztem. Hiszem, hogy annyi út van, egyet az ember nyugodtan felfedhet, vagy ha nem, még lehet elnéző. Mindenki indult valahogy. Nekem is rosszul esett a durva, lekezelő visszautasítás, én akkor eldöntöttem, hogy nem fogom ugyanezt csinálni. Nem is csinálom. Amúgy ahogy írtam, valszeg úgysem tudna mit kezdeni a kapott információval, mert ahhoz, hogy egy infót valaki használni tudjon, kell az alaptudás. Most nekem elmondja valaki a halhatatlanság szérumának képletét, mikor világ életemben sík szőke voltam kémiából, mire megyek vele? Az információ csak értő kézben hasznos mosking.gif

Segítsünk egymáson, ezzel egyetértek.
Technikai jellegű vagy egyéb problémákban szívesen segítek én is bárkinek (szoktam is).
De.... Ez a kérdés/kérés hmmmm, na mindegy...
Jó étvágyat mindenkinek! smile.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
careless13
hozzászólás 2011-11-05 14:42
Létrehozva: #16540

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2011-11-05 13:30) *
Nálam kiverte a biztosítékot a kérdező mad.gif
Senkinek semmi köze hozzá, hogy honnan szerzed be a termékeidet. (Amíg törvénybe nem ütközik).
Ismeretlenül még Te segíts neki az eladásban, beszerzésben? Hogy gondolta? Nem is értem...
Lehet, hogy nem túl udvarias, én vmi olyasmit írnék - üzleti kapcsolataim, partnereim elérhetősőgét nem kívánom megadni.

Lehet, hogy elsőre bunkóságnak meg tapintatlanságnak tűnhet, de én is elkövettem ezt a hibát. Puszta naivitásból, mert még nálam is a "segíts felebarátodnak" dívik, az "ember embernek farkasa" helyett unsure.gif Kérdeztem. Hiszem, hogy annyi út van, egyet az ember nyugodtan felfedhet, vagy ha nem, még lehet elnéző. Mindenki indult valahogy. Nekem is rosszul esett a durva, lekezelő visszautasítás, én akkor eldöntöttem, hogy nem fogom ugyanezt csinálni. Nem is csinálom. Amúgy ahogy írtam, valszeg úgysem tudna mit kezdeni a kapott információval, mert ahhoz, hogy egy infót valaki használni tudjon, kell az alaptudás. Most nekem elmondja valaki a halhatatlanság szérumának képletét, mikor világ életemben sík szőke voltam kémiából, mire megyek vele? Az információ csak értő kézben hasznos mosking.gif

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-05 13:36) *
Megnézem, van már javaslatom, ha tényleg nem érzed úgy, hogy kellemetlen.
Tulajdonképpen már tegnap megnéztelek, de más célzattal, most jobban, alaposabban megteszem, kicsit később.
A moderátor is adhat tanácsot. Én konkrétan csak Benzet kérdezem, ha valóban elbizonytalanodom, mert bízom az értékítéletében. Szerintem nincs olyan, hogy nem adhat tanácsot. Sőt, azt hiszem, hogy bár ez plusz fáradság neki, de szívesen szokta tenni.
Szóval ebédelek, aztán megnézem az akcióidat és összefoglalom a véleményemet.smile.gif

Nekem a kritika megszokott íróként, alkotóként. Épít, soha eszembe nem jutna megharagudni miatta. A külföldi cuccok csak a hab, azokat tegnap pakoltam fel, miután megszívleltem a válaszodat, és próbáltam nyitni a lehetőségek felé. Edet már árultam, nem volt rossz, csak valahogy az is leállt. Hátha újraindíthatom...

Jó étvágyat, és előre is köszönöm a segítséget thank_you.gif thank_you.gif

A hozzászólást -careless13- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-05 14:44

+Quote Post

1547 Oldal V  « < 825 826 827 828 829 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-20 20:01