IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1547 Oldal V  « < 826 827 828 829 830 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
careless13
hozzászólás 2011-11-05 12:23
Létrehozva: #16541

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-09-14 08:21
Azonosító: 1 360 607

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-05 09:47) *
Jajaj, én nem vagyok moderátor. Ez nagy baj? sad.gif

Húúúú.... good2.gif Baj a csudát, sokkal jobb! mosking.gif Így legalább nincs olyan érzésem, hogy bajba keverlek thank_you.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-05 11:52
Létrehozva: #16542

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-11-05 10:50) *
Én sem szeretek NEM válaszolni, csak hát ez egy kellemetlen kérdés, kérés.

Szép napot neked!!! getting_sunny.gif

Ráadásul roppant tapintatlan. Nevelj magadnak konkurenciát? Na neeee.... Más az, amikor már működő eladók között kialakul egy barátság, és segítenek egymásnak, mint így.

Neked is szép napot.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-11-05 11:50
Létrehozva: #16543

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 01:03
Azonosító: 1 161 927

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-05 10:39) *
Finom hárítás. Vagy ne is válaszolj, bár én nem szeretek nem válaszolni, mert nem szeretem a nyitott kérdéseket, ezért mással sem teszem meg ezt. Valahogyan kerüld ki. Én is idegbajt kapok, ha megkérdezik, hol szerzem be az árut. Kijártam magamnak az utat, nem volt könnyű. Szóval nem. Neki is pontosan ugyanazok a lehetőségei, mint neked.
Mert más az, ha egy hobbistának segít az ember.

Én sem szeretek NEM válaszolni, csak hát ez egy kellemetlen kérdés, kérés.

Szép napot neked!!! getting_sunny.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-05 11:39
Létrehozva: #16544

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-11-05 10:32) *
Sziasztok, szép napos délelőttöt kívánok Mindenkinek!

Segítségeteket kérem, mit tudok erre válaszolni??? laugh1.gif

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1501497674

levelezés..

Köszönöm

Finom hárítás. Vagy ne is válaszolj, bár én nem szeretek nem válaszolni, mert nem szeretem a nyitott kérdéseket, ezért mással sem teszem meg ezt. Valahogyan kerüld ki. Én is idegbajt kapok, ha megkérdezik, hol szerzem be az árut. Kijártam magamnak az utat, nem volt könnyű. Szóval nem. Neki is pontosan ugyanazok a lehetőségei, mint neked.
Mert más az, ha egy hobbistának segít az ember.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-05 11:40

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-11-05 11:32
Létrehozva: #16545

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 01:03
Azonosító: 1 161 927

Sziasztok, szép napos délelőttöt kívánok Mindenkinek!

Segítségeteket kérem, mit tudok erre válaszolni??? laugh1.gif

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1501497674

levelezés..

Köszönöm

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-05 10:47
Létrehozva: #16546

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(careless13 @ 2011-11-05 09:36) *
De te nem szoktál bosszankodni néha miatta? Amúgy elgondolkodom, mit csinálok rosszul. Szabályellenes, ha megkérlek, hogy nézz rá az aukcióimra, és esetleg rámutass a hibáimra? Ha igen, akkor sorry, remélem, nem szorulok miatta és te sem. mosking.gif Nem tudom, ez belefér-e még a moderátor-felhasználó kapcsolatba... Csak azért jutott eszembe, mert több hsz-edből kiderült, hogy magad is aukciózol...

Jajaj, én nem vagyok moderátor. Ez nagy baj? sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
careless13
hozzászólás 2011-11-05 10:36
Létrehozva: #16547

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-05 08:51) *
szándékot, de mindenképpen érdeklődésre utal, ezért én örülök, ha van a cuccaimon.smile.gif

De te nem szoktál bosszankodni néha miatta? Amúgy elgondolkodom, mit csinálok rosszul. Szabályellenes, ha megkérlek, hogy nézz rá az aukcióimra, és esetleg rámutass a hibáimra? Ha igen, akkor sorry, remélem, nem szorulok miatta és te sem. mosking.gif Nem tudom, ez belefér-e még a moderátor-felhasználó kapcsolatba... Csak azért jutott eszembe, mert több hsz-edből kiderült, hogy magad is aukciózol...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-05 09:51
Létrehozva: #16548

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(careless13 @ 2011-11-05 08:25) *
Jóóóóó reggelt!

Látom, átkerültünk rolleyes.gif Van egy új hisztim... Állítólag itt lehet thank_you.gif

Úúútálom az aukciófigyelőt! (Felkiáltójel a huszadik hatványon) mad.gif (Na, jó, nem utálom, komolyan, csak néha) Amikor 5-6 ember rápakolja a termékemre a figyelőt, aztán lófüttyöt sem veszi meg beporog.gif Én (lehet, külön állatfajta vagyok...) azt szoktam figyelni, amit szándékozom megvenni. Amúgy csak hiú remény smiley_0488.gif

Viszont hogy valamit dicsérjek is, nagyon szuper az a lehetőség, hogy a "Kérdezz az eladótól" alatt lehet ajánlani. Van, aki nagyon megérdemli good.gif

Jó reggelt neked is.smile.gif

Igen, Benz átpakolta a beszélgetést.smile.gif

Az aukciófigyelő nem feltétlenül jelez vásárlási szándékot, de mindenképpen érdeklődésre utal, ezért én örülök, ha van a cuccaimon.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
careless13
hozzászólás 2011-11-05 09:25
Létrehozva: #16549

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jóóóóó reggelt!

Látom, átkerültünk rolleyes.gif Van egy új hisztim... Állítólag itt lehet thank_you.gif

Úúútálom az aukciófigyelőt! (Felkiáltójel a huszadik hatványon) mad.gif (Na, jó, nem utálom, komolyan, csak néha) Amikor 5-6 ember rápakolja a termékemre a figyelőt, aztán lófüttyöt sem veszi meg beporog.gif Én (lehet, külön állatfajta vagyok...) azt szoktam figyelni, amit szándékozom megvenni. Amúgy csak hiú remény smiley_0488.gif

Viszont hogy valamit dicsérjek is, nagyon szuper az a lehetőség, hogy a "Kérdezz az eladótól" alatt lehet ajánlani. Van, aki nagyon megérdemli good.gif

A hozzászólást -careless13- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-05 09:28

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-04 16:54
Létrehozva: #16550

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(careless13 @ 2011-11-04 15:39) *
...... néhány másik honlapon, hidd el, az ottani törzsgárdához képest itt a legvérmesebb szájtépő is ma született kis nyuszi ......

Ez viszont csak és kizárólag házi emberevőnknek köszönhető. Hála érte és köszönet.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-04 16:45
Létrehozva: #16551

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szeretem az emberevőket... mosking.gif
......

Én is.smile.gif Ha nem éppen engem esznek valamilyen formában.biggrin.gif

........
Mindent köszi, a pszicho óradíjat írd a számlámhoz smile.gif

Igazán nincs mit. thank_you.gif

(Kedves Benz!

Elnézést kérünk az offért, kérem, ha az ideje és a kapacitása engedi, helyezze át a megfelelő helyre. Nem a kukára gondoltam, inkább a Vészre.
Köszönöm.)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-11-04 16:46

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
careless13
hozzászólás 2011-11-04 16:39
Létrehozva: #16552

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-04 15:24) *
Tedd itt.smile.gif Tényleg nyugodtan, csak a csevegőben. Nagyon alkalmas hely erre a Vészkijárat. Oda járunk felháborodni, szomorkodni, sírni és ha éppen olyan kedvünk van, idétlenkedni.
Elszomorított, amit írtál. Azt hiszem, nagyon nehéz lehet, fel sem tudom mérni. sad.gif
Gyere máskor is, jó hely ez a fórum, vagyunk páran, sokfélék. (És Benz sem olyan emberevő, mint amilyennek a neked írt postjából tűnt, hidd el.smile.gif)

Szeretem az emberevőket... mosking.gif Megfigyelted már, hogy általában őszinték? A kedves, nyájas ember gyanús biggrin.gif
Szoktam itt olvasgatni, ha nem is szólok bele, elég jól leszűrtem, ki milyen személyiség. Meg aztán sominden vagyok, csak félős nem, mármint konkrét emberektől nem. Megedződtem néhány másik honlapon, hidd el, az ottani törzsgárdához képest itt a legvérmesebb szájtépő is ma született kis nyuszi _hh.gif teccikerteni.png És látom, tudom, hogy a mi fajtánk (lásd: homo felhasználosz) nem piskóta, néha durva dolgokat kell nektek is ártatlanul lenyelni.
011.gif

Todmialegvacakabb? (Kérdőjel a tizedik hatványon, de tomhogynemszabad)

Szóval az, hogy rengeteg szabad kapacitás van bennem. Szellemileg, és túróra sem megyek vele, nemhogy előre... Ott vagyok, ahol azok, akik tudatosan kerülik a munkát, mint ördög a szenteltvizet. resent.gif

Mindent köszi, a pszicho óradíjat írd a számlámhoz smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-04 16:24
Létrehozva: #16553

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(careless13 @ 2011-11-04 15:12) *
Én is tudom, hogy igazad van, mikor nem a totális depresszió beszél belőlem... De most sajnos igen sad.gif Ilyen nehéz még soha nem volt, és gyakran a Vatera volt az egyetlen kiutam a totális anyagi csődből. Ha te megtiszteltél a bizalmaddal, megteszem én is: 85%os rokkant vagyok, ha akarnék, sem tudnék dolgozni, és 53 ezer forint havonta a... Eddig nyugdíj volt, ki tudja, ezután mi lesz. Ebből megélni, enni, gyógyszert szedni, rezsit fizetni... Hiába a szellemi kapacitás, ha a nagy igyekezetben, hogy mindig talpon maradjak, elfelejtettem kapcsolatokat építeni... Köszönöm az emberi hangot. thank_you.gif Ígérem, ha legközelebb kiborulok, nem itt teszem yes3.gif

Tedd itt.smile.gif Tényleg nyugodtan, csak a csevegőben. Nagyon alkalmas hely erre a Vészkijárat. Oda járunk felháborodni, szomorkodni, sírni és ha éppen olyan kedvünk van, idétlenkedni.
Elszomorított, amit írtál. Azt hiszem, nagyon nehéz lehet, fel sem tudom mérni. sad.gif
Gyere máskor is, jó hely ez a fórum, vagyunk páran, sokfélék. (És Benz sem olyan emberevő, mint amilyennek a neked írt postjából tűnt, hidd el.smile.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
careless13
hozzászólás 2011-11-04 16:12
Létrehozva: #16554

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-04 14:48) *
Nem, nem annak adtál hangot. Feltettél egy kérdést, ami nem volt éppen előremutató. Te is jól tudod, mint mindenki, hogy ma az egész világon válság van. Mindenkinek nehezebb, az eladóknak is, és a vevőknek is. Éppen ezért az emberek meggondolják, mire adnak ki pénzt. Az internetes kereskedelem azon kevesek közé tartozik, ami nem esett vissza jelentősen az elmúlt időszakban, sőt bizonyos részei dinamikusan fejlődnek. Ennek itthon a legjelentősebb képviselője az aukciózás terén a Vatera. Nem várhatod el egy Vatera dolgozótól, aki a Vaterától kapja a fizetését, hogy helyeseljen egy amúgy megalapozatlan megállapításra, ami tulajdonképpen a Vaterát minősíti negatívan. Lehet a Vaterán eladni, fejlődni is, de a változásokhoz alkalmazkodni kell. Nyitottnak kell lenni az új lehetőségekre, figyelni kell a dolgok alakulását, az eladott árukat. Összességében ma az aukciózás kicsit nehezebb, mint régebben volt, többet kell vele foglalkozni, nagyobb tudást igényel, de lehet, hidd el. Nem mondhatod, hogy pár éve jobb volt, csak azt, hogy más volt.
Érthető a nehéz anyagi helyzet miatti elkeseredett hangulat, mindannyian ebben a cipőben járunk, de hárítással nem jutunk előrébb. Meg kell keresni azokat a módszereket, lehetőségeket, amikkel előrébb juthatunk, vagy átvészelhetjük ezt az időszakot. Azt gondolom, hogy inkább egy általánosan kialakított túlélési tervre van szükség, mert az elmúlt időszakban mást sem hallunk, mint hogy csak egy kicsit bírjuk ki, aztán jobb lesz. Nem, nem lesz jobb, még sosem lett jobb, mindig csak rosszabb, tehát nekünk kell talpraesetten élnünk. De ennek az egyetlen módja az, hogy megkeressük az alkatunkkal kompatibilis pénzkereseti technikát. Ez vagy összejön, vagy nem, de ha nem, akkor még mindig adott egy újabb és újabb lehetőség.
Akinek bejön a Vatera, mint lehetőség, az erre nyilván rácuppan és fejleszti önmagát, a tudását az aukciózás terén. Akinek nem jön össze, mást kereshet, de nem feltétlenül az aukciózásban van a hiba.
Mindezt nem kioktatási szándékkal írtam, hanem mert az elszomorodott hangulatod ezt váltotta ki belőlem.
Nagyon nehéz ma minden, de mindig van kiút és lehetőség, a lényeg, hogy nem szabad feladni, meg kell keresni a hozzá vezető utat. Akárcsak a boldogsághoz.smile.gif

Én is tudom, hogy igazad van, mikor nem a totális depresszió beszél belőlem... De most sajnos igen sad.gif Ilyen nehéz még soha nem volt, és gyakran a Vatera volt az egyetlen kiutam a totális anyagi csődből. Ha te megtiszteltél a bizalmaddal, megteszem én is: 85%os rokkant vagyok, ha akarnék, sem tudnék dolgozni, és 53 ezer forint havonta a... Eddig nyugdíj volt, ki tudja, ezután mi lesz. Ebből megélni, enni, gyógyszert szedni, rezsit fizetni... Hiába a szellemi kapacitás, ha a nagy igyekezetben, hogy mindig talpon maradjak, elfelejtettem kapcsolatokat építeni... Köszönöm az emberi hangot. thank_you.gif Ígérem, ha legközelebb kiborulok, nem itt teszem yes3.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-04 15:48
Létrehozva: #16555

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(careless13 @ 2011-11-04 14:30) *
Köszönöm a "szíves" választ az elkeseredett kérdésemre. Van, akinek a puszta létezéséhez kellene az a pár forint, amit itt tudna szerezni azzal, hogy eladogatja a jobb időkben megvásárolt holmijait, de ennek hangot adni nyilván meghaladja az illendőség határait itt. Utólag is elnézést kérek, hogy megállapítottam, két-három éve sokkal jobb volt. sad.gif

Nem, nem annak adtál hangot. Feltettél egy kérdést, ami nem volt éppen előremutató. Te is jól tudod, mint mindenki, hogy ma az egész világon válság van. Mindenkinek nehezebb, az eladóknak is, és a vevőknek is. Éppen ezért az emberek meggondolják, mire adnak ki pénzt. Az internetes kereskedelem azon kevesek közé tartozik, ami nem esett vissza jelentősen az elmúlt időszakban, sőt bizonyos részei dinamikusan fejlődnek. Ennek itthon a legjelentősebb képviselője az aukciózás terén a Vatera. Nem várhatod el egy Vatera dolgozótól, aki a Vaterától kapja a fizetését, hogy helyeseljen egy amúgy megalapozatlan megállapításra, ami tulajdonképpen a Vaterát minősíti negatívan. Lehet a Vaterán eladni, fejlődni is, de a változásokhoz alkalmazkodni kell. Nyitottnak kell lenni az új lehetőségekre, figyelni kell a dolgok alakulását, az eladott árukat. Összességében ma az aukciózás kicsit nehezebb, mint régebben volt, többet kell vele foglalkozni, nagyobb tudást igényel, de lehet, hidd el. Nem mondhatod, hogy pár éve jobb volt, csak azt, hogy más volt.
Érthető a nehéz anyagi helyzet miatti elkeseredett hangulat, mindannyian ebben a cipőben járunk, de hárítással nem jutunk előrébb. Meg kell keresni azokat a módszereket, lehetőségeket, amikkel előrébb juthatunk, vagy átvészelhetjük ezt az időszakot. Azt gondolom, hogy inkább egy általánosan kialakított túlélési tervre van szükség, mert az elmúlt időszakban mást sem hallunk, mint hogy csak egy kicsit bírjuk ki, aztán jobb lesz. Nem, nem lesz jobb, még sosem lett jobb, mindig csak rosszabb, tehát nekünk kell talpraesetten élnünk. De ennek az egyetlen módja az, hogy megkeressük az alkatunkkal kompatibilis pénzkereseti technikát. Ez vagy összejön, vagy nem, de ha nem, akkor még mindig adott egy újabb és újabb lehetőség.
Akinek bejön a Vatera, mint lehetőség, az erre nyilván rácuppan és fejleszti önmagát, a tudását az aukciózás terén. Akinek nem jön össze, mást kereshet, de nem feltétlenül az aukciózásban van a hiba.
Mindezt nem kioktatási szándékkal írtam, hanem mert az elszomorodott hangulatod ezt váltotta ki belőlem.
Nagyon nehéz ma minden, de mindig van kiút és lehetőség, a lényeg, hogy nem szabad feladni, meg kell keresni a hozzá vezető utat. Akárcsak a boldogsághoz.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
careless13
hozzászólás 2011-11-04 15:30
Létrehozva: #16556

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-11-04 10:09) *
Csak ön tapasztalja. Legyen kedves spórolni a kérdőjelekkel.

Köszönöm a "szíves" választ az elkeseredett kérdésemre. Van, akinek a puszta létezéséhez kellene az a pár forint, amit itt tudna szerezni azzal, hogy eladogatja a jobb időkben megvásárolt holmijait, de ennek hangot adni nyilván meghaladja az illendőség határait itt. Utólag is elnézést kérek, hogy megállapítottam, két-három éve sokkal jobb volt. sad.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-04 14:01
Létrehozva: #16557

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-11-03 22:25) *
..... a pénz gazdája, ..........

Megvaaaannnn!!!!!! jumping.gif jumping.gif jumping.gif jumping.gif jumping.gif jumping.gif jumping.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-11-04 11:09
Létrehozva: #16558

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(careless13 @ 2011-11-04 06:34) *
Mi van a Vaterával????? A józan ész határa alá nyomott árakkal sem lehet lassan eladni semmit. Csak én tapasztalom ezt, vagy mások is? sad.gif

Csak ön tapasztalja. Legyen kedves spórolni a kérdőjelekkel.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
careless13
hozzászólás 2011-11-04 07:34
Létrehozva: #16559

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Mi van a Vaterával????? A józan ész határa alá nyomott árakkal sem lehet lassan eladni semmit. Csak én tapasztalom ezt, vagy mások is? sad.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-11-03 23:25
Létrehozva: #16560

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2011-11-03 22:10) *
Kérj segítséget benztől, ha vateránál regisztrált számlaszám, akkor szerintem nem problémás megnézni milyen nickhez kapcsolódik...
Ha nincs ilyen találat, lehet, csak valaki félrekalapált egy utalást, ez megtörténhet.
Ebben viszont már csak a bank tud segíteni. Ez hosszadalmas lehet...

Nem zavarom Benzet.smile.gif Úgyis lekötelezve érzem magam felé, mert ha bármi gondom van, mindig csak hozzá fordulok.
Viszont az ötlet nagyon jó, köszönöm. thank_you.gif Ha hétfőig nem jelentkezik a pénz gazdája, bemegyek a bankba (ill. a férjem, mert ő a tulajdonos), és megtudjuk, milyen számlaszámról jött, és felkeresem a Vaterát az ÜSZ-on keresztül, remélem ahhoz a kedveshez kerülök, aki a nickjeim összevonásakor olyan jó fej volt.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1547 Oldal V  « < 826 827 828 829 830 > » 
Reply to this topicStart new topic
8 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (7 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: mechatri

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-17 17:34