IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1549 Oldal V  « < 840 841 842 843 844 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2011-10-17 20:10
Létrehozva: #16821

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2011-10-17 20:03) *
Alkalmas lennél, tudom. De nem rád, csak tartalékként. Légy velem elnéző! Egyébként a világért se fogd vissza magad!

Nem, nem szólok. Aki idejár, az úgyis tudja erről a véleményemet, nem vagyok haragos típus, de ilyenkor mindig felcsap a gőz az agyamban.
Kimondottan ezekre az alkalmakra kértem a boldog időkben az egyik kedvenc szmájlimat. Ezt:
15_3_32_1_.gif
Jééé, még megvan, de jó.smile.gif
És mi az, hogy alkalmas lennék? Szelíd vagyok, mint egy: smiley_0385.gif
laugh.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-17 20:03
Létrehozva: #16822

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2011-10-17 15:59) *
Ja, azt hittem magától tűnik el az utolsó óra előzmény...
Egyébként miért teszed ezt?

Eszközök / Beállítások
Biztonság ikon (Lakat)
Jelszavak mezőben a Kivételekhez:
ht tps://www.google.com
ht tps://accounts.google.com

Bezárás...

Jaj. Azt hiszem, teljesen rosszul vezettem fel a problémámat. Nem szeretném, hogy bármelyik jelszavamat is megjegyezze a gép.
Ellenben, ha szeretném törölni az előzményeket, megkukul a firefox. Erre kerestem a megoldást. De csak abban az esetben pusztul meg, ha az alap beállított 2 órát változtatom 1-re. Mert nem kell neki az elmúlt 2 órát elfelejteni, hiszen öt perce írtam be a mezőbe véletlenül a jelszót jól látható helyre.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2011-10-17 15:59
Létrehozva: #16823

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(zejopy @ 2011-10-16 22:53) *
Az, hogy beírom a felhasználó helyére a jelszót, csak az én hülyeségem, amikor kapkodok akkor fordul elő.

A kérdésem főleg a Firefox leállására vonatkozott. Ha az alap beállított 2 órát választom, akkor nincs baj, akkor purcan ki, amikor csak az utolsó egy órát szeretném.
Köszönöm.smile.gif

Ja, azt hittem magától tűnik el az utolsó óra előzmény...
Egyébként miért teszed ezt?

Eszközök / Beállítások
Biztonság ikon (Lakat)
Jelszavak mezőben a Kivételekhez:
ht tps://www.google.com
ht tps://accounts.google.com

Bezárás...

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2011-10-17 14:43
Létrehozva: #16824

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:43
Azonosító: 962

Az év legszebb bélyege

http://gyujtemeny.vatera.hu/belyeg/vegyes/...1484027597.html

mosking.gif mosking.gif mosking.gif

--------------------

A tapasztalat segít minket, hogy ugyanazt a hibát legközelebb sokkal ravaszabban kövessük el.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-17 14:09
Létrehozva: #16825

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Hmmm....
Friss hús az online listán:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=421717
wink.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2011-10-17 07:53
Létrehozva: #16826

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(MrVercetti @ 2011-10-17 00:28) *
Miért, oh miért??? Hogy ily soká jelennek csak meg a lejárttá tett aukciók a lejártak közt. (csúnya szó, csúnya szó, brühühü). 20 termékem újraregisztrálásakor kicsúsztam az időből 18 másodperccel.
És mi van, ha a vatera órája siet fél percet? Akkor jóváírják nekem a 100 Ft-ot?

0007.gif popcorm1.gif horse.gif

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
MrVercetti
hozzászólás 2011-10-17 00:28
Létrehozva: #16827

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-22 18:13
Azonosító: 1 548

Miért, oh miért??? Hogy ily soká jelennek csak meg a lejárttá tett aukciók a lejártak közt. (csúnya szó, csúnya szó, brühühü). 20 termékem újraregisztrálásakor kicsúsztam az időből 18 másodperccel.
És mi van, ha a vatera órája siet fél percet? Akkor jóváírják nekem a 100 Ft-ot?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-16 22:53
Létrehozva: #16828

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2011-10-16 22:49) *
Csak arra tudok gondolni, rátenyerelsz a Ctrl+Shift gombokra, miközben a Delete gombbal törlöd a jelszót.
Ctrl+Shift+Del Firefox alatt törli az előzményeket. Azt, hogy mennyit, az attól függ, utoljára melyik opció
volt használva. Ha (XP alatt) az Eszközök menüpont alatt kiválasztod az Előzmények törlése menüpontot,
akkor a megjelenő panelen kiválaszthatod, hogy mennyi legyen törölve. Egy, kettő, négy óra, vagy mind.

Az is lehet, elhasználódott / hibás / beszoruló gombos/ a billentyűzeted...

Azt, hogy miért áll le a Firefox, nem tudom...

Az, hogy beírom a felhasználó helyére a jelszót, csak az én hülyeségem, amikor kapkodok akkor fordul elő.

A kérdésem főleg a Firefox leállására vonatkozott. Ha az alap beállított 2 órát választom, akkor nincs baj, akkor purcan ki, amikor csak az utolsó egy órát szeretném.
Köszönöm.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2011-10-16 22:49
Létrehozva: #16829

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-10-16 21:49) *
Kérdezek tőled.
Alkalmanként amikor a postafiókomba bejelentkezem, nem figyelek és nem léptetek le, magyarul a felhasználónevem mellé beírom a jelszót is.
Ilyenkor törlöm az utolsó egy óra előzményeit. De valamiért mindig leáll a firefox. Mit csinálok rosszul? Biztosan én bénázok, de nem tudom hogyan.
Köszi, ha válaszolsz.smile.gif

Csak arra tudok gondolni, rátenyerelsz a Ctrl+Shift gombokra, miközben a Delete gombbal törlöd a jelszót.
Ctrl+Shift+Del Firefox alatt törli az előzményeket. Azt, hogy mennyit, az attól függ, utoljára melyik opció
volt használva. Ha (XP alatt) az Eszközök menüpont alatt kiválasztod az Előzmények törlése menüpontot,
akkor a megjelenő panelen kiválaszthatod, hogy mennyi legyen törölve. Egy, kettő, négy óra, vagy mind.

Az is lehet, elhasználódott / hibás / beszoruló gombos/ a billentyűzeted...

Azt, hogy miért áll le a Firefox, nem tudom...

IDÉZET(zejopy @ 2011-10-16 14:17) *
Ezt vehetem egy teccik jelnek? Azaz velem értesz egyet? smile.gif

igen.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-16 22:33
Létrehozva: #16830

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

jumping.gif jumping.gif Ezt kaptam:
"Pozitív vélemény: Ezúton szeretnék hálás köszönetet mondani a kedves eladónak hogy a tőle vásárolt és csak az imént
nejemnek átadott fantasztikus ajándékkal örök életére emlékezetessé tette számára a 30.
születésnapját. (Elnézést hogy csupán most adhattam értékelést, korábban a család nem tudott teljes
létszámban találkozni s megejteni a küldemény kibontását. Ajánlom valamennyiük szíves figyelmébe
! Szakszerű csomagolás, gyors szállítás, kedves közvetítés: Köszönöm !! "

Úgy örülök.smile.gif De tényleg. Hiába, a szó hatalma. Most valami igazán kedveset kellene nekem is kitalálni. rolleyes.gif
laugh.gif Ja, és hozzátartozik, hogy a Vaterafutár vitte. laugh.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-10-16 22:33

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-16 21:49
Létrehozva: #16831

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2011-10-16 14:13) *
+1

Kérdezek tőled.
Alkalmanként amikor a postafiókomba bejelentkezem, nem figyelek és nem léptetek le, magyarul a felhasználónevem mellé beírom a jelszót is.
Ilyenkor törlöm az utolsó egy óra előzményeit. De valamiért mindig leáll a firefox. Mit csinálok rosszul? Biztosan én bénázok, de nem tudom hogyan.
Köszi, ha válaszolsz.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-16 19:00
Létrehozva: #16832

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Petho77 @ 2011-10-16 18:40) *
Azt még nem is mondtam, hogy a káosz csütörtökön kezdődött, anyósom lett rosszul, vittük kórházba, már jobban van. Szegény, nagyon sajnálom. De látogatjuk, javulgat is, egy hétig lesz bent.

Én úgy fogom fel, hogy vannak nehezebb időszakok, de hát elmúlik egyszer, és ezek igazából annyira nem vészes dolgok, szerencsére súlyosabb helyzet nincs.

(viszont szerencsétlenül ültem le, valahogy a kezem a mutató ujjammal alám került (ne kérdezd, ez női dolog dolog, férfi nem képes ilyenre), megroppant az ujjam, meg kettétört a köröm rajta vízszintesen, fáj, alig tudok gépelni. Remélem, már vége lesz holnap reggel a szerencsétlenség sorozatnak.)
Úgyhogy ez most fájdalmas termékfeltöltés lesz.

Svejku nekem nagy betű mindenképpen, mert nagyon kedvelem. headbang.gif Egyébként bele se gondoltam, megkérdezhetnéd a suliban.

Úgy látszik, ez egy nehéz hét.
Ne haragudj, én igazán elvarázsolt ember vagyok, a múltkor is a saját gyerekem rántott vissza az út szélén, mert simán kigyalogoltam volna a forgalom alá, de ilyenről még nem is hallottam. Hogy ülhet valaki le úgy, hogy a mutatóujján a köröm elreped?! És biztosan rettenetesen fájt és sokára gyógyul meg. Még a hideg is kirázott. Uoáhhh....
Jaj, én most a suliban nem kérdezek semmit, örülök, hogy luk van a fenekemen, és normális termet kaptam (egyedül én, senki más). Most majd inkább halálra dolgozom magamat és nagyon kedves leszek mindenkihez. (Bár eddig is pont ezt csináltam, de majd megpróbálom fokozni. unsure.gif )

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Petho77
hozzászólás 2011-10-16 18:40
Létrehozva: #16833

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-14 16:54
Azonosító: 545 174

IDÉZET(zejopy @ 2011-10-16 18:31) *
Igazán nem szép dolog, de némi elégtétel, hogy nem csak az én hétvégém pocsék.

Azt még nem is mondtam, hogy a káosz csütörtökön kezdődött, anyósom lett rosszul, vittük kórházba, már jobban van. Szegény, nagyon sajnálom. De látogatjuk, javulgat is, egy hétig lesz bent.

Én úgy fogom fel, hogy vannak nehezebb időszakok, de hát elmúlik egyszer, és ezek igazából annyira nem vészes dolgok, szerencsére súlyosabb helyzet nincs.

(viszont szerencsétlenül ültem le, valahogy a kezem a mutató ujjammal alám került (ne kérdezd, ez női dolog dolog, férfi nem képes ilyenre), megroppant az ujjam, meg kettétört a köröm rajta vízszintesen, fáj, alig tudok gépelni. Remélem, már vége lesz holnap reggel a szerencsétlenség sorozatnak.)
Úgyhogy ez most fájdalmas termékfeltöltés lesz.

Svejku nekem nagy betű mindenképpen, mert nagyon kedvelem. headbang.gif Egyébként bele se gondoltam, megkérdezhetnéd a suliban.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-16 18:31
Létrehozva: #16834

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Petho77 @ 2011-10-16 17:58) *
Szia!
Na, három napja ámokfutásban vagyunk az urammal, most értünk haza... Egy darab termékemet se sikerült feltöltenem az ingyenes hétvégén. Ráadásul a pénteki napomat fényképezéssel töltöttem, és szombaton este szedtem le a fényképezőről a képeket, és akkor láttam, hogy mindegyik vacak lett. Ráadásul most épp konyhafelújítást tervezünk, és a férjem már három napja azt számolja, hogy a 2 méteres blokk konyhabútort hogyan tudná az 1,94-es konyhánkba beszerelni. rolleyes.gif Teljesen elment a kedvem mindentől, fejem fájt, stb.
Viszont ma voltunk Pesten a képregény börzén, szuper volt, jól bevásároltam, szeretem a kedvezményeket. Sajnos, a beharangozással ellentétben nem voltak ott a Star Warosok, pedig Vader nagyúrral akartam új fényképeket!
Most mindjárt nekiállok a feltöltögetésnek. Egyébként nagyon jól fogalmaztál az ingyenes hétvégével kapcsolatban, egyetértek. (Ez egy ajándék, aminek mi csak örülhetünk).
Svejku megkerült már?

Igazán nem szép dolog, de némi elégtétel, hogy nem csak az én hétvégém pocsék. Tegnap egész nap a suliban voltam, mert elvették az egyik épületünket (miért is ne azt, amiben én is vagyok) és költöztem. Este nyolckor értem haza, na és az előzmények.... az a kis csoport, azaz mi, a tömeghisztéria és a kiborulás szélén álltunk, azaz ki is borultunk, csak sosem egyszerre. Volt aki sápadt arccal járt-kelt, volt aki pattogott, én konkrétan éppen az egyik órámon fakadtam sírva, ami kicsit sem jellemző rám normális esetben. Na és éppen eldöntöttem, hogy semmi sem érdekel, felmondok, lesz, ami lesz, de én már többet nem hagyok magamból hüylét csinálni, amikor kiderült, hogy normális termem lesz. Mindenesetre ez a hét nem hiszem, hogy nyomtalanul elmúlik. És még képregény kiállításon sem voltam.sad.gif Ráadásul a kezemet is megerőltettem.sad.gif Szóval azt hiszem, eljött az a pillanat, amikor azt mondhatom, rosszabb már nem lehet, és tényleg nem, legalábbis normális mértékkel mérve.
Svejku nem került elő. (Szerintem mondat elején a kisbetűs nicknevet is naggyal kell írni nem? Mert mondat eleje. Fene tudja, majd kiderül egyszer.)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Petho77
hozzászólás 2011-10-16 17:58
Létrehozva: #16835

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-03-14 16:54
Azonosító: 545 174

IDÉZET(zejopy @ 2011-10-15 19:53) *
Mi ez a pangás?
Petho77 sem jön, svejkut sem láttam az utóbbi időben.

Szia!
Na, három napja ámokfutásban vagyunk az urammal, most értünk haza... Egy darab termékemet se sikerült feltöltenem az ingyenes hétvégén. Ráadásul a pénteki napomat fényképezéssel töltöttem, és szombaton este szedtem le a fényképezőről a képeket, és akkor láttam, hogy mindegyik vacak lett. Ráadásul most épp konyhafelújítást tervezünk, és a férjem már három napja azt számolja, hogy a 2 méteres blokk konyhabútort hogyan tudná az 1,94-es konyhánkba beszerelni. rolleyes.gif Teljesen elment a kedvem mindentől, fejem fájt, stb.
Viszont ma voltunk Pesten a képregény börzén, szuper volt, jól bevásároltam, szeretem a kedvezményeket. Sajnos, a beharangozással ellentétben nem voltak ott a Star Warosok, pedig Vader nagyúrral akartam új fényképeket!
Most mindjárt nekiállok a feltöltögetésnek. Egyébként nagyon jól fogalmaztál az ingyenes hétvégével kapcsolatban, egyetértek. (Ez egy ajándék, aminek mi csak örülhetünk).
Svejku megkerült már?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-16 14:17
Létrehozva: #16836

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2011-10-16 14:13) *
+1

Ezt vehetem egy teccik jelnek? Azaz velem értesz egyet? smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2011-10-16 14:13
Létrehozva: #16837

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-10-16 12:07) *
Furcsa nekem ez a sok kérdés az ingyen feltöltős napokkal kapcsolatban.
Ahogy én látom, szóljatok, ha nincs igazam:
Az aukcióimat mindenképpen indítanám, akkor is, ha nem lenne az ajándék nap. Ha van, annak örülök, és tudom, hogy pár száz forinttal kevesebb lesz a fizetnivalóm.

+1

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-16 12:07
Létrehozva: #16838

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Global24Shop @ 2011-10-16 11:52) *
....
a most 15-16-án a vaterára feltöltött termékek megjelennek a számlázandó tételek között 0 forinttal?
...

Furcsa nekem ez a sok kérdés az ingyen feltöltős napokkal kapcsolatban.
Ahogy én látom, szóljatok, ha nincs igazam:
Az aukcióimat mindenképpen indítanám, akkor is, ha nem lenne az ajándék nap. Ha van, annak örülök, és tudom, hogy pár száz forinttal kevesebb lesz a fizetnivalóm. De nem ellenőrzöm, nem érdekel, hogyan írják le, hogy mi jelenik meg a számlán tételesen. Úgy veszem, mint egy ajándékot. Ha szerencsém van, abban az időszakban pont sok cuccom jár le, de már nem is várom őket össze, mert végiggondolva rájöttem, hogy nem biztos, hogy túl jó üzlet, ha sok aukcióm jár le egy időben. Szóval csak elfogadom ezt az ajándékot, örülök neki, gesztusként értékelem inkább. Mert az alapkiindulásom az, hogy én itt árulok, és mindenképpen el kell, hogy indítsam az aukciókat.
Lehet, hogy nem vagyok eléggé anyagias? unsure.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-10-15 19:53
Létrehozva: #16839

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Mi ez a pangás?
Petho77 sem jön, svejkut sem láttam az utóbbi időben. Ilyenkor szombaton azért aktívabbak szoktak lenni a népek.
Na lépek én is, mert egyedül miért üldögéljek itt? unsure.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-10-15 16:30
Létrehozva: #16840

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 01:03
Azonosító: 1 161 927

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-10-15 15:13) *
Nem is feltételeztem, hogy úgy gondolja smile.gif
Nincs akadálya a Vaterás linknek, de javasolnám inkább a Galéria szolgáltatásunkat.

Köszönöm, Galéria az van headbang.gif

+Quote Post

1549 Oldal V  « < 840 841 842 843 844 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-01 07:58