IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1486 Oldal V  « < 885 886 887 888 889 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
mmmyki
hozzászólás 2011-02-15 16:47
Létrehozva: #17721

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

Ha zejopy lennék, most tüzet okádva tiltanám le a legutóbbi k. vásárlómat. smile.gif Egyes embereknek tényleg nem elég semmi. smile.gif Pedig legalább a megvett termék indexe 5.00 volt a 31. értékelésig. dry.gif (sóhaj) Ez is elmúlt. smile.gif Na meg a dobozragasztó ragadása... biggrin.gif

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-15 13:48
Létrehozva: #17722

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-02-15 12:31) *
Ő az, de nincsenek rossz értékelései, biztos én vagyok csak a türelmetlen. A legjobb viszont az ő általa adott bőbeszédű értékelések. dry.gif

Néha elnézem a kollégákat, nagyon sokan használnak sablon értékeléseket. Először kiakadtam, hogy milyen lélektelen dolog is ez. smile.gif
Aztán egy hirtelen ötlettől megnéztem azokat, amiket én adok. Nem másolom őket, de mégis nagyon hasonlóak. Ennek felismerésekor nagyon elszégyelltem magam több okból is. Az egyik az volt, hogy én is "lélektelenül" értékelek. A másik, hogy beleestem a "más szemében a szálkát is...." tipikus esetébe.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2011-02-15 13:31
Létrehozva: #17723

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-15 10:36) *
Ha nem haragszol, akkor szerintem nem. smile.gif Fizetett, akárhogyan is, de kitapostad belőle. Viszont semlegeset mindenképpen. És írd bele, hogy nem elég, hogy lassú, de még csillaglehúzó is.
Bocs, hogy belekotty. smile.gif

Ja, és légyszi tegyél be egy linket. smile.gif

Nem kotyogsz bele, mert azért hoztam ide, hogy véleményeket kérjek. rolleyes.gif
Ő az, de nincsenek rossz értékelései, biztos én vagyok csak a türelmetlen. A legjobb viszont az ő általa adott bőbeszédű értékelések. dry.gif
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=792690

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-02-15 10:45) *
Kedves 98tomcsa!

Ha fizetett, akkor a negatív túlzás. A semleges a jó választás egy megfelelő szöveges indokolással.

Köszönöm. thank_you.gif
Első felindulásom volt a negatív gondolata, de péntek óta aludtam rá egy párat és így már én is a semlegesre gondoltam.
De azért kellett egy megerősítés, hogy a negatív túlzás lenne.

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-15 13:32

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-15 11:45
Létrehozva: #17724

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-02-15 10:19) *
Kedves Benz, egy kis "megerősítést", vagy éppen "lebeszélést" szeretnék.
...

Kedves 98tomcsa!

Ha fizetett, akkor a negatív túlzás. A semleges a jó választás egy megfelelő szöveges indokolással.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-15 11:36
Létrehozva: #17725

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2011-02-15 09:02) *
Vaterás pályafutásom hajnalán a csomagoláshoz tixo-t használtam. aztán egyszer csak elkezdett nem ragadni.
Két éve egymásra találtunk a széles barna dobozragasztóval, erre most ez is felpöndörödik.

A ragasztó nem ragad, az élesztő nem éleszt, a habfürdő nem habzik. Sz@r világ van, már tényleg csak moderátor moderál rendületlenül.

Mi ez a negatív gondolkodás? Most, mikor tele vagyok energiával és lendülettel, azt kell látnom, hogy lassan, de biztosan haladsz a depi bugyrai felé? Menj ki a konyhába, abban a kék dobozban találsz olyan kókuszos sütit. biggrin.gif Vegyél magadhoz párat, a cukorszint emelkedése növeli a pozitív gondolkodásra való hajlamot.
Köpj rá a ragasztóra, akkor tuti, hogy nem ragad. biggrin.gif Nem baj, ha nem habzik a tusfürdő, habzik helyette a szám a fogam csattogásától, mikor a harmadik felszólító levelet írom visszafogott stílusban az unkommunikatív ( mosking.gif ) vevőmnek.
A moderátort hagyd működő üzemmódban, bár szerintem ő sem ragad. Ellenben kiválóan radíroz és helyez át. wink.gif

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-02-15 10:19) *
Megérdemli a negatív értékelést? unsure.gif

Ha nem haragszol, akkor szerintem nem. smile.gif Fizetett, akárhogyan is, de kitapostad belőle. Viszont semlegeset mindenképpen. És írd bele, hogy nem elég, hogy lassú, de még csillaglehúzó is.
Bocs, hogy belekotty. smile.gif

Ja, és légyszi tegyél be egy linket. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-15 11:38

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2011-02-15 11:19
Létrehozva: #17726

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-02-15 08:09) *
Mi leszel, ha nagy leszel?
Moderátoooooooooooooor! headbang.gif

Nálunk amikor annak idején ez volt a téma az oviban, hogy le kellett rajzolni: mi leszel, ha nagy leszel, az én fiam egy üzletet rajzolt és azt mondta, hogy ő vállalkozó lesz. biggrin.gif

Más.
Kedves Benz, egy kis "megerősítést", vagy éppen "lebeszélést" szeretnék.
Adott volt egy vevőm, rendkívül inkorrekt, már az elejétől fogva. Röviden december 18-án nyert, majd közölte (nem kérte), hogy vigyem az 1400 Ft-os csomagját konkrétan a város másik végébe levő kerületbe, mert ott van neki kapcsolata. Írtam, hogy számomra ez nem megoldható, majd még alkudozott. Majd közölte velem, hogy 3 hét múlva jelentkezik,mert el van havazva. Persze nem jelentkezett én kerestem, mire nagy nehezen 2 hét múlva előkerült, de ez is az utolsó felszólításomra történt. És közölte, hogy ő még szeretné az általa licitált dolgokat összevárni. Megnéztem a felszólító levelem hatására még licitált két 1 Ft-os aukciómra. Miután lejárt megint nekem kellett "üldöznöm", hogy rendezzük le az adásvételt, majd ismét eltelt két hét mire megkaptam a pénzt. Még aznap(!)postáztam neki, erre lehúzza az összes csillagomat. Nem rugóztam az utóbbi időben a csillagokon, meg aztán tudom, hogy a csupa négyes nem nevezhető teljesen lehúzásnak. De különösen nem értem, hogy én miért vagyok 4-es kapcsolatfelvételből, lebonyolításból, vagy akár csomagolásból, bár tényleg elfelejtettem a masnit a dobozra rátenni.
Eddig semlegest akartam adni, de gondolkodom a negatívon. Péntek óta tiprodom, hogy mit adjak neki.
Megérdemli a negatív értékelést? unsure.gif

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2011-02-15 10:02
Létrehozva: #17727

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

Vaterás pályafutásom hajnalán a csomagoláshoz tixo-t használtam. aztán egyszer csak elkezdett nem ragadni.
Két éve egymásra találtunk a széles barna dobozragasztóval, erre most ez is felpöndörödik.

A ragasztó nem ragad, az élesztő nem éleszt, a habfürdő nem habzik. Sz@r világ van, már tényleg csak moderátor moderál rendületlenül.

A hozzászólást -mmmyki- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-15 10:03

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-15 09:12
Létrehozva: #17728

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-02-15 08:09) *

Igen. Lehet, hogy ez megelőzi a rendőr, tűzoltó, kígyószakértő, állatorvos és egyéb vágyakat is. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-15 09:09
Létrehozva: #17729

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-15 07:07) *
A "Szabálytalannak vélt aukciók"-ban volt tegnap este egy nagyon okos post. biggrin.gif
Ezt még a kocsiban is elmeséltem a családnak. biggrin.gif Mondtam, hogy Benz még nem látta, lehet, hogy törli.
Erre a háttérből a kiskamasz:
- De jó lehet Benznek!
- Miért????
- Mert bárkit és bármit törölhet!
Annyi vágy volt a hangjában... biggrin.gif Gondolom némelyik tanárát ő is törölné. laugh.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-15 08:50
Létrehozva: #17730

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Laraanya_v @ 2011-02-15 07:48) *
laugh1.gif Azért valljuk be őszintén, hogy mi is tudnánk mit kezdeni, a hasonló képességeinkkel. rolleyes.gif

Én nem törölnék embereket, csak elköltöztetnék máshová. Nepálba, Kínába, és más ilyen helyekre. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Laraanya_v
hozzászólás 2011-02-15 08:48
Létrehozva: #17731

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-17 20:25
Azonosító: 1 415 615

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-15 07:07) *
A "Szabálytalannak vélt aukciók"-ban volt tegnap este egy nagyon okos post. biggrin.gif
Ezt még a kocsiban is elmeséltem a családnak. biggrin.gif Mondtam, hogy Benz még nem látta, lehet, hogy törli.
- De jó lehet Benznek!
- Miért????
Annyi vágy volt a hangjában... biggrin.gif Gondolom némelyik tanárát ő is törölné. laugh.gif

laugh1.gif Azért valljuk be őszintén, hogy mi is tudnánk mit kezdeni, a hasonló képességeinkkel. rolleyes.gif

--------------------
“Abban nincs semmi csodálatos, ha valaki másnál kiválóbbak vagyunk. Igazi csoda a korábbi önmagunkhoz képesti kiválóbbságban mutatkozik meg.”
(hindu közmondás)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-15 08:07
Létrehozva: #17732

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Laraanya_v @ 2011-02-15 06:23) *
Mi a problematika?

- De jó lehet Benznek!
- Miért????

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Laraanya_v
hozzászólás 2011-02-15 07:23
Létrehozva: #17733

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-14 22:57) *
Nem baj, a média majd jól felfújja, és lesz a Vaterának ingyen reklám, jobb lesz mint a Vera.laugh.gif
Az sok nép meg jön és regisztrál, és megnövekedik a vásárlói létszám. Persze mindehhez az ország leghíresebb jogásza adja majd a nevét (ki lehet az?), mi pedig szépen csendesen meggazdagszunk és szobrot állítunk ennek a nagyon kedves úriembernek. biggrin.gif 152.gif

Szép álmokat mindenkinek. rolleyes.gif a010.gif

Mi a problematika?

--------------------
“Abban nincs semmi csodálatos, ha valaki másnál kiválóbbak vagyunk. Igazi csoda a korábbi önmagunkhoz képesti kiválóbbságban mutatkozik meg.”
(hindu közmondás)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-14 23:57
Létrehozva: #17734

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2011-02-14 22:48) *
Ebből még tényleg baj lehet. Egy aukciós oldalon valaki rálicitált! Skandallum! Kíváncsian várom a (gondolom precedens értékű) pört.

Nem baj, a média majd jól felfújja, és lesz a Vaterának ingyen reklám, jobb lesz mint a Vera.laugh.gif
Az sok nép meg jön és regisztrál, és megnövekedik a vásárlói létszám. Persze mindehhez az ország leghíresebb jogásza adja majd a nevét (ki lehet az?), mi pedig szépen csendesen meggazdagszunk és szobrot állítunk ennek a nagyon kedves úriembernek. biggrin.gif 152.gif

Szép álmokat mindenkinek. rolleyes.gif a010.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-14 23:58

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-02-14 23:48
Létrehozva: #17735

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-14 22:41) *
Valaki fogjon le, de rögtön, mert elindulok. Az pedig csúnya lesz. mad.gif

Ebből még tényleg baj lehet. Egy aukciós oldalon valaki rálicitált! Skandallum! Kíváncsian várom a (gondolom precedens értékű) pört.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-14 23:41
Létrehozva: #17736

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(swat001 @ 2011-02-14 22:12) *
Tisztelt Vatera a következő aukció érdekességére hívnám fel a figyelmet: .....
....
Eddig bíztam a vaterában de így........
inkább ellene kampányolunk mind ezek mellett megfogjuk vizsgálni és érvényesíteni fogjuk jogainkat! Az aukcióról készült felvételeket és dokumentumokat tovább küldtük az ország egyik legismertebb jogászának és hamarosan a médiában is viszont halhatjuk a sztorit!

Valaki fogjon le, de rögtön, mert elindulok. Az pedig csúnya lesz. mad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-14 22:41
Létrehozva: #17737

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Laraanya_v @ 2011-02-14 21:33) *
Az az idiot, aki megnyerte: mégis mi a túrót akart??

Mert az értékeléséből az jön le, hogy "hírnevet"..

De akkor miért ad negatívot??

Szánalom.. dry.gif

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1438626874.html

Kár, hogy ez lett a vége. sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Laraanya_v
hozzászólás 2011-02-14 22:33
Létrehozva: #17738

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-14 21:18) *
Nem értem. dontknow.gif dontknow.gif
Indítottam 1 Ft-os aukciókat, hogy kicsit megmozduljon a bolt, jöjjenek az értékelések, na és azt ingyen lehet mindkét oldalon indítani. Szóval, gondoltam, hadd fusson ki a régi áru.
De vannak emberek, akik a személyes átvételt jelölték meg. Ezzel nem is lenne gond. Nem kell postára csomagolni, csak bedobálom egy szatyorba, ráírom a nevet, a fizetendő összeget (ami sok esetben 60 Ft körüli összeg) leteszem a portán és már el is felejtem. A férjem megkapja a pénzt a portástól, aztán vagy odaadja, vagy sem, de ez nem is fontos. A gond az, hogy kb.velem egy időben a kedves vevő is elfelejti, hogy a portán át kellene vennie az árut. A portás ide teszi, oda teszi, minden nap 3x elmondja a férjemnek, hogy még nem vitték el a cuccot. Akkor a férjem fogja, összenyalábolja és áthozza a termembe. Levél megy, ígéret jön, újabb időpont egyeztetés, vissza a portára, újabb napok telnek el, mégis elmarad az áruátvétel. Miközben igazi üzletek tömkelege zajlik, normális összegeket utalnak át, kicsi és nagy csomagok érkeznek meg, ahová kell. A szatyrok pedig ide-oda vándorolnak a porta és a termem között.
Miért? Miért fizetnek ki az emberek több ezer forintot árura, több százat szállításra korrekt módon, gyorsan, és miért nem képesek elsétálni az olcsó áruért?
Valaki gyújtson fényt a fejemben. De tényleg....

Erre röviden annyit válaszolnék, hogy fénygyújtást nem nálad kellene alkalmazni.. smile.gif De ahol még "éghető anyag" sincs, ott nehéz is lenne. rolleyes.gif

Nekem is lenne a "téglás aukció" értékelésével egy észrevételem.

Az az idiot, aki megnyerte: mégis mi a túrót akart??

Mert az értékeléséből az jön le, hogy "hírnevet"..

De akkor miért ad negatívot??

Szánalom.. dry.gif

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1438626874.html

--------------------
(hindu közmondás)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-14 22:18
Létrehozva: #17739

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nem értem. dontknow.gif dontknow.gif
Indítottam 1 Ft-os aukciókat, hogy kicsit megmozduljon a bolt, jöjjenek az értékelések, na és azt ingyen lehet mindkét oldalon indítani. Szóval, gondoltam, hadd fusson ki a régi áru.
De vannak emberek, akik a személyes átvételt jelölték meg. Ezzel nem is lenne gond. Nem kell postára csomagolni, csak bedobálom egy szatyorba, ráírom a nevet, a fizetendő összeget (ami sok esetben 60 Ft körüli összeg) leteszem a portán és már el is felejtem. A férjem megkapja a pénzt a portástól, aztán vagy odaadja, vagy sem, de ez nem is fontos. A gond az, hogy kb.velem egy időben a kedves vevő is elfelejti, hogy a portán át kellene vennie az árut. A portás ide teszi, oda teszi, minden nap 3x elmondja a férjemnek, hogy még nem vitték el a cuccot. Akkor a férjem fogja, összenyalábolja és áthozza a termembe. Levél megy, ígéret jön, újabb időpont egyeztetés, vissza a portára, újabb napok telnek el, mégis elmarad az áruátvétel. Miközben igazi üzletek tömkelege zajlik, normális összegeket utalnak át, kicsi és nagy csomagok érkeznek meg, ahová kell. A szatyrok pedig ide-oda vándorolnak a porta és a termem között.
Miért? Miért fizetnek ki az emberek több ezer forintot árura, több százat szállításra korrekt módon, gyorsan, és miért nem képesek elsétálni az olcsó áruért?
Valaki gyújtson fényt a fejemben. De tényleg....

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-14 22:19

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-14 15:58
Létrehozva: #17740

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-02-14 14:52) *
nono.gif Nem puskáztam, csak tovább passzoltam azt a nagyon ravasz kérdést maffiozo.gif

Úgy tűnik, ki akar bújni a kézírásos feladat alól. biggrin.gif Na jóóóóó.... eltekintek tőle, nehogy azt is a pénzügyes kolléganőjének kelljen megírnia. vigyor.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1486 Oldal V  « < 885 886 887 888 889 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-25 06:28