IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1529 Oldal V  « < 891 892 893 894 895 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2011-05-04 20:47
Létrehozva: #17841

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-05-04 20:28) *
Neked mindent elhiszek. rolleyes.gif Meg persze Benznek is. rolleyes.gif
Emlékeztem mit írt Benz, de ezek szerint az ügyfélszolgálat levelét félreértelmeztem, de nagyon. rolleyes.gif
Kértem a törlést. rolleyes.gif
Nézd már, megártott a gintonicod, egyfolytában csak mosolygok. rolleyes.gif rolleyes.gif
Nekem most a derekam szakad le, úgyhogy én ott kérem kiemelten a masszázst. rolleyes.gif

Én úgy kérem, hogy hasra fekszem, és a vállamtól kiindulva, a hátamat teljesen és alaposan, a többit pedig csak úúúgy az élvezetkedvéért. rolleyes.gif
Egyébként csokoládé pudingot tolok éppen a fejembe, az is nagyon finom, a kakaótartalma pedig javítja a kedélyállapotot. Úgyhogy hamarosan nem csak szmájlikkal fogok mosolyogni. smile.gif
Jaj, tök vicces volt ma egy vevőmmel. laugh.gif
Hívott, és mivel megbeszéltünk mindent, mondtam neki, hogy csak a számlaszámot küldöm át pucéran. Erre mondta, hogy legalább egy szoknyát húzzak fel. biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2011-05-04 20:44
Létrehozva: #17842

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

Kedves Benz!

Az alábbi ügyben nem tudom, mi a helyes eljárás.

A vásárló megtette az első licitet, majd ezután érdeklődött, hogy magasabb ár esetén lezárom-e neki az aukciót. A levelezésből látszik, hogy a jutalékcsalás látszatát is igyekeztem elkerülni, azonban zejopy szerint az általam javasolt megoldási mód önlicitnek minősülhet, így ez sem szerencsés.

A vásárlónak sürgős lenne, konszenzusra jutottunk, a kérdés csak az, hogy bármely vaterás ismerősöm megteheti-e a 2900 Ft-os licitet anélkül, hogy figyelmeztetéstől kelljen tartania. Amennyiben nem, várnék egy mindenkinek megfelelő megoldási javaslatot.

A termék: http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1455640895

Köszönettel:

mmmyki

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2011-05-04 20:28
Létrehozva: #17843

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2011-05-04 20:03) *
De kiesnek a csillagok, hidd el. Te csak töröltesd, és utána nézd meg az átlagodat. Nem ők nyúlnak, hanem magától megtörténik a törléssel.smile.gif Benz is azt mondta múltkor, pont neked. Olvass vissza. smile.gif

OK, tehát neked gin, nekem gintonik, engem kiüt már egy is, ha tisztán iszom. biggrin.gif
Egy masszázs is jól esne a hátamnak, valahol rendeljünk azt is. rolleyes.gif Már annyira, de annyira rám férne.

Na ezen örömek helyett kimegyek gályázni a konyhába. De jóóó... sad1.gif

Neked mindent elhiszek. rolleyes.gif Meg persze Benznek is. rolleyes.gif
Emlékeztem mit írt Benz, de ezek szerint az ügyfélszolgálat levelét félreértelmeztem, de nagyon. rolleyes.gif
Kértem a törlést. rolleyes.gif
Nézd már, megártott a gintonicod, egyfolytában csak mosolygok. rolleyes.gif rolleyes.gif
Nekem most a derekam szakad le, úgyhogy én ott kérem kiemelten a masszázst. rolleyes.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-05-04 20:03
Létrehozva: #17844

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-05-04 19:56) *
Hát pont azt írják, hogy az értékelést ugyan törlik, de a csillagokhoz nem tudnak nyúlni. Ergo az 1-eseim megmaradnak.
Igen, egy gintonic jól jönne, vagy inkább mindjárt kettő tonik nélkül. rolleyes.gif

De kiesnek a csillagok, hidd el. Te csak töröltesd, és utána nézd meg az átlagodat. Nem ők nyúlnak, hanem magától megtörténik a törléssel.smile.gif Benz is azt mondta múltkor, pont neked. Olvass vissza. smile.gif

OK, tehát neked gin, nekem gintonik, engem kiüt már egy is, ha tisztán iszom. biggrin.gif
Egy masszázs is jól esne a hátamnak, valahol rendeljünk azt is. rolleyes.gif Már annyira, de annyira rám férne.

Na ezen örömek helyett kimegyek gályázni a konyhába. De jóóó... sad1.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-05-04 20:05

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2011-05-04 19:56
Létrehozva: #17845

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-05-04 19:44) *
Na hiszen éppen erről van szó. Törlik az értékelést és kiesik a csillagjegy is. smile.gif Nyugi.smile.gif Vagy úgy szeretted volna, hogy a pozitív maradjon? Azt tényleg nem lehet. Együtt a kettőt. Így olyan lesz, mintha nem történt volna semmi.
Gintonik?

Hát pont azt írják, hogy az értékelést ugyan törlik, de a csillagokhoz nem tudnak nyúlni. Ergo az 1-eseim megmaradnak.
Vagy én nem értelmezem jól?
Igen, egy gintonic jól jönne, vagy inkább mindjárt kettő tonik nélkül. rolleyes.gif

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2011-05-04 19:59

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-05-04 19:44
Létrehozva: #17846

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Surika @ 2011-05-04 18:13) *
Jó napokat kívánok minden kedves fórumozónak!

Szia! Rég jártál erre. rolleyes.gif

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-05-04 18:34) *
BangHead.gif BangHead.gif BangHead.gif
Azt hiszem az utóbbi időben elcsitultam a csillagokkal kapcsolatban, de most nagyon-nagyon nem tudom, hogyan tovább...
A csupa 1-es adóval kapcsolatban, ma ezt a választ kaptam:

"Sajnálattal tájékoztatjuk, hogy az Ön által leírtakra nincs mód.
Természetesen a partnere Önről írt értékelését törölni tudjuk, de a részletes
értékelésekhez nem tudunk nyúlni, így azokban változtatásokat sem tudunk
eszközölni. "

Na hiszen éppen erről van szó. Törlik az értékelést és kiesik a csillagjegy is. smile.gif Nyugi.smile.gif Vagy úgy szeretted volna, hogy a pozitív maradjon? Azt tényleg nem lehet. Együtt a kettőt. Így olyan lesz, mintha nem történt volna semmi.
Gintonik?
Nekem jól jönne, tök szarul fuvoláztam. Egész nap nem ment és még a kisujjam is megrándult gyakorlás közben (!!!) ....ilyen hülyeséget még nem is hallottam.
Vannak jó és rossz periódusok. Most nekem is nehezebb minden tekintetben. Biztos a hideg miatt van.
_olel.gif Szóval fel a fejjel!

IDÉZET(ktibor68 @ 2011-05-04 18:58) *
nem jött létre az adásvételre: szállítás csomagolásra kaptam 1-est

Tipikus...bocsánat a gyomrom.....
vomit2.gif
Azért ezt valahogyan meg kellene oldani. Arra gondolok, hogy amikor nem jött létre az üzlet, akkor a szállítási csillagok legyenek inaktívak.
Mit gondol kedves Benz? Megoldható lenne? Persze nem technikailag, hanem szemléletmódbeli szempontok alapján?

És ha ma ilyen sokat kérek Öntől, még egy privát kérés, ha lehetne:
Kellene ide a vészkijáratba egy vödör, vagy lavór, mert hovatovább állandóan ide ürítjük a gyomortartalmunkat. Ez sajnos nem olyan, mint a pisilés, nem lehet visszatartani. Örülök, hogy a szmájli beillesztése előtt annyit el tudok bugyborékolni, hogy: "bocsánat, a gyomrom". Felmosást nem vállalok. rolleyes.gif

Na jó, eldugulok, nem volt ma valami sikeres napom....

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-05-04 19:45

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-05-04 19:18
Létrehozva: #17847

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 01:03
Azonosító: 1 161 927

IDÉZET(violet74 @ 2011-05-04 18:35) *
Elolvastam néhány oldalt... Hát volt amin nagyon jót derültem. Már megérte, hogy írtam neked és átnavigáltál erre az oldalra.
A gyakorlat az, hogy a problémás felhasználó linkjét bemásoljátok?

Olvass , és visszatérünk rá :-)

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2011-05-04 18:58
Létrehozva: #17848

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2010-07-07 12:35
Azonosító: 1 249 027

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-05-04 18:34) *
Azt hiszem az utóbbi időben elcsitultam a csillagokkal kapcsolatban, de most nagyon-nagyon nem tudom, hogyan tovább...

eszközölni. "

Egy teljesen egyértelmű levelezésem van. Megjegyzem, pont az értékelése érdekelt a legkevésbé.
Benyeltem, hogy csak olyanoktól kaptam szállítás, csomagolásra 4-est, akikkel személyes átvételem volt, kapcsolat felvételre is kaptam már négyest, pedig bizonyítani tudom, hogy mindenkit megkeresek a legrövidebb időn belül, ha napközben üti le és valamiért nem tudom felvenni a telefont visszahívom...Lebonyolítás, hát igen másnap szoktam postázni, mivel csak este tudom megnézni a számlatörténetemet, így ez is sokszor csak 4-est érdemel....
Többször előfordult, hogy azért nem adott 5-öst, mert nem szokott, de ezeket már kitárgyaltuk, hogy vannak emberek akik nem maximalisták.
De most nagyon elkeseredtem..... not_i.gif Sőt mérges vagyok. mad.gif

nem jött létre az adásvételre: szállítás csomagolásra kaptam 1-est

+Quote Post
violet74
hozzászólás 2011-05-04 18:35
Létrehozva: #17849

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-05-15 16:38
Azonosító: 641 101

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-05-04 18:17) *
Igen , erre is, használjuk ezt azt oldalt.

Elolvastam néhány oldalt... Hát volt amin nagyon jót derültem. Már megérte, hogy írtam neked és átnavigáltál erre az oldalra.
A gyakorlat az, hogy a problémás felhasználó linkjét bemásoljátok?

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2011-05-04 18:34
Létrehozva: #17850

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-04-30 14:23) *
Undorító, felháborító!!!
Csatlakozom Hytech-hez. vomit2.gif
Tényleg nagyon kiakadtam ezen....

Adj neki negát! Akkor már csak egy fog kelleni.

eszközölni. "

Egy teljesen egyértelmű levelezésem van. Megjegyzem, pont az értékelése érdekelt a legkevésbé.
Benyeltem, hogy csak olyanoktól kaptam szállítás, csomagolásra 4-est, akikkel személyes átvételem volt, kapcsolat felvételre is kaptam már négyest, pedig bizonyítani tudom, hogy mindenkit megkeresek a legrövidebb időn belül, ha napközben üti le és valamiért nem tudom felvenni a telefont visszahívom...Lebonyolítás, hát igen másnap szoktam postázni, mivel csak este tudom megnézni a számlatörténetemet, így ez is sokszor csak 4-est érdemel....
Többször előfordult, hogy azért nem adott 5-öst, mert nem szokott, de ezeket már kitárgyaltuk, hogy vannak emberek akik nem maximalisták.
De most nagyon elkeseredtem..... not_i.gif Sőt mérges vagyok. mad.gif

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-05-04 18:17
Létrehozva: #17851

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(violet74 @ 2011-05-04 18:16) *
Köszi. Figyelni fogom, először is a használatát.
Na és ide beírod a problémás vásárló nevét és azt, hogy mi volt vele a gond?

Igen , erre is, használjuk ezt azt oldalt.

+Quote Post
violet74
hozzászólás 2011-05-04 18:16
Létrehozva: #17852

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-05-04 18:11) *
Igen. Használd ezt az oldalt, nagyok sok információt kapsz és " OKOSODSZ+, ÉN IMÁDOM.

Köszi. Figyelni fogom, először is a használatát.
Na és ide beírod a problémás vásárló nevét és azt, hogy mi volt vele a gond?

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2011-05-04 18:13
Létrehozva: #17853

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 19:06
Azonosító: 314 976

Jó napokat kívánok minden kedves fórumozónak!

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-05-04 18:11
Létrehozva: #17854

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(violet74 @ 2011-05-04 18:02) *
És folytathatnám én is: bedagadt a víztől a lába és nem tud otthonról kimozdulni, a keresztfia elvitte a modemet, épp a licitálás után el kellett utazni külföldre és a volt a csúcs: infarktust kapott a licitáló. Nem akarok megbántani senkit, mert nem tudhatom, hogy mi igaz és mi nem. De amikor egymás után (és az elmúlt egy hónap az valami kriminális volt) jönnek az ilyen-olyan kifogások, nálam is betelik a pohár.
Eddig viszonylag 1 hónap alatt le tudtam zárni a tranzakciókat, de most szint úgy érzem, hogy hülyének néznek az emberek. Ja, és kivétel nélkül olyanok, akiknek alig van értékelésük. Honnan szabadultak ezek ide???

Hogy érted azt, hogy 3-4 főt kiadsz? Hol? Itt a csevegőben?

Igen. Használd ezt az oldalt, nagyok sok információt kapsz és " OKOSODSZ+, ÉN IMÁDOM.

+Quote Post
violet74
hozzászólás 2011-05-04 18:02
Létrehozva: #17855

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

És folytathatnám én is: bedagadt a víztől a lába és nem tud otthonról kimozdulni, a keresztfia elvitte a modemet, épp a licitálás után el kellett utazni külföldre és a volt a csúcs: infarktust kapott a licitáló. Nem akarok megbántani senkit, mert nem tudhatom, hogy mi igaz és mi nem. De amikor egymás után (és az elmúlt egy hónap az valami kriminális volt) jönnek az ilyen-olyan kifogások, nálam is betelik a pohár.
Eddig viszonylag 1 hónap alatt le tudtam zárni a tranzakciókat, de most szint úgy érzem, hogy hülyének néznek az emberek. Ja, és kivétel nélkül olyanok, akiknek alig van értékelésük. Honnan szabadultak ezek ide???

Hogy érted azt, hogy 3-4 főt kiadsz? Hol? Itt a csevegőben?

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-05-04 17:52
Létrehozva: #17856

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(violet74 @ 2011-05-04 17:39) *
Sok az új és a nullás licitáló. A hideg ráz ki, amikor a vége felé közeledik az aukció és egy ilyen "ellenőrizhetetlen" rálicitál egy többszörösen értékelt felhasználóra. Van amikor bejön, de nem egyszer jártam már úgy is, hogy heteken keresztül írogatom a leveleket, a telefonon pedig nem elérhető.
Sok az olyan is, aki licittörléssel jön, de olyan is akad aki két hét elteltével közli, hogy még sem kell neki. Írjak negatívat, őt nem érdekli. Vannak problémás egyének, akik hosszú várakozás után, de teljesítenek és persze vannak komoly vásárlók is. Sajnos az utóbbi időben egyre több negatív értékelést kellett kiosztanom, amit azért is utálok, mert bármikor jöhet a bosszú negatív. Ezzel viszont olyan szinten belerondítanak az eddig elért eredményembe, hogy az embernek elveszik mindentől a kedvét...
Hogy gondoltad a tiltólistások egyeztetését?

Nagyon egyszerűen: napi szinten 3-4 -t kiadok. Mellékelve a tapasztalataimat. A Fórum azért van, hogy segítsen.
Nekem is az utóbbi egy hónapban gyűlt meg a bajom a vásárlókkal. Félelmetes, hogy eladok X összeget és 20 % visszamondja, ilyen- olyan kifogással. Volt már temetés, a fia kórházba került, elfogyott a pénze, véletlenül licitált , nem ő licitált, meggondolta magát, nem olvasta el a terméklapot stb.

+Quote Post
violet74
hozzászólás 2011-05-04 17:39
Létrehozva: #17857

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-05-04 17:16) *
Sziasztok!
Kedves violet74! Itt tudunk beszélgetni!!!!

Sok az új és a nullás licitáló. A hideg ráz ki, amikor a vége felé közeledik az aukció és egy ilyen "ellenőrizhetetlen" rálicitál egy többszörösen értékelt felhasználóra. Van amikor bejön, de nem egyszer jártam már úgy is, hogy heteken keresztül írogatom a leveleket, a telefonon pedig nem elérhető.
Sok az olyan is, aki licittörléssel jön, de olyan is akad aki két hét elteltével közli, hogy még sem kell neki. Írjak negatívat, őt nem érdekli. Vannak problémás egyének, akik hosszú várakozás után, de teljesítenek és persze vannak komoly vásárlók is. Sajnos az utóbbi időben egyre több negatív értékelést kellett kiosztanom, amit azért is utálok, mert bármikor jöhet a bosszú negatív. Ezzel viszont olyan szinten belerondítanak az eddig elért eredményembe, hogy az embernek elveszik mindentől a kedvét...
Hogy gondoltad a tiltólistások egyeztetését?

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-05-04 17:29
Létrehozva: #17858

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(violet74 @ 2011-05-04 17:27) *
Na szia!
Csak olvasgatni szoktam a fórumot, de még soha nem használtam.

Ez most teljesen publikus?

Szia, itt azért kötetlenül lehet beszélgetni , a terméklapon nem ildomos. Itt vagyok, nekem is volna majd kérdésem.

+Quote Post
violet74
hozzászólás 2011-05-04 17:27
Létrehozva: #17859

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-05-04 17:16) *
Sziasztok!

Na szia!
Csak olvasgatni szoktam a fórumot, de még soha nem használtam.

Ez most teljesen publikus?

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-05-04 17:16
Létrehozva: #17860

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

+Quote Post

1529 Oldal V  « < 891 892 893 894 895 > » 
Reply to this topicStart new topic
14 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (14 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-25 05:44