IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1622 Oldal V  « < 8 9 10 11 12 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
VateraBenz
hozzászólás 2016-01-02 12:42
Létrehozva: #181

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2016-01-02 11:23) *
...eléggé sok energiát fektettem ebbe

Ez tiszteletre méltó, de erre sajnos én kevésbé vagyok hajlandó alkalmas smile.gif
IDÉZET(zejopy @ 2016-01-02 11:23) *
Kedves Benz! smile.gif

Időközben felébredtem annyira, hogy átkapcsoltam munka-üzemmódra és ezzel együtt a tervek és elképzelések is előtérbe kerültek bennem.
Gondolom az év végén Önök is lezártak munkafolyamatokat (sok klassz dolgot befejeztek, legalábbis innen úgy látszik, elkészültek). Az új évre már lehet valami publikusat tudni a változásokról? Lesz valami jelentősebb, vagy sok kicsi, vagy egyáltalán... Szóval tudna nekünk mesélni ilyesmiről? thank_you.gif

Nincs év végi zárás, minden megy tovább a megszokott módon. Az üzleti év nálunk egyébként sem december 31-el záródik.
Nem tervezünk újabb béta Vaterát, de lesz néhány látható változás és sok kisebb kényelmi fejlesztés is.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-01-02 12:23
Létrehozva: #182

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Mégis macsózik? punish.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2016-01-02 08:52) *
De csodálkozom smile.gif Szerintem józan gondolkodással pontosan felmérhető, hogy mit engedhet meg magának egy szolgáltató. Azt biztosan nem, hogy ilyen jellegű trükközéssel fogást lehessen találni rajta. Igen hamar rajta lenne az összes hatóság és még hamarabb a lelkes feljelentgetők...persze jogosan.
Ez inkább a chemtrail kategória...

Értem. Mármint azt akarom mondani, hogy igaza van. Mert próbálok a gondolkodás hiányával nagyon toleráns lenni, eléggé sok energiát fektettem ebbe, de sajnos újra és újra bebizonyosodik, hogy az nagyon kell.

Erről szerintem el tudja képzelni a véleményem, de ezt nem fejteném ki smile.gif smiley-scared003.gif

El, szerintem a fogadalmas és a dohányzós részről is. És bölcsen teszi, ha nem fejti ki, mert szerintem az Ön (és amúgy minden kifejtő) szokásai sem tökéletesek, amiket meg én nem fejtek ki. smile.gif

A Vatera kommandó visszatérő igény, átgondoljuk smile.gif

Tényleg, most, hogy mondja, pár éve már rendeltem. De elmaradt, tehát le vannak lassulva.biggrin.gif A kommandó rám eső részét inkább az általam pár évvel ezelőtt megfogalmazott igények szerinti területen képezzék. Ha emlékszik még. devil.gif Bár régen volt.smile.gif

Kedves Benz! smile.gif

Időközben felébredtem annyira, hogy átkapcsoltam munka-üzemmódra és ezzel együtt a tervek és elképzelések is előtérbe kerültek bennem.
Gondolom az év végén Önök is lezártak munkafolyamatokat (sok klassz dolgot befejeztek, legalábbis innen úgy látszik, elkészültek). Az új évre már lehet valami publikusat tudni a változásokról? Lesz valami jelentősebb, vagy sok kicsi, vagy egyáltalán... Szóval tudna nekünk mesélni ilyesmiről? thank_you.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2016-01-02 09:52
Létrehozva: #183

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2016-01-01 16:48) *
Dehogy... csak viccelt.mosking.gif
Ne csodálkozzon, bizalmatlanok az emberek...

De csodálkozom smile.gif Szerintem józan gondolkodással pontosan felmérhető, hogy mit engedhet meg magának egy szolgáltató. Azt biztosan nem, hogy ilyen jellegű trükközéssel fogást lehessen találni rajta. Igen hamar rajta lenne az összes hatóság és még hamarabb a lelkes feljelentgetők...persze jogosan.
Ez inkább a chemtrail kategória...
Aszongya: Segítünk betartani az újévi fogadalmakat!
Nem szoktam újévi fogadalmat tenni, de másmilyent sem. Nem hiszek bennük. Ha az ember megérett egy változásra, az magától bekövetkezik. Ráadásul egy olyan dolog van amiről esetleg le kellene mondanom, az a cigi, de ha akarom, majd leteszem, addig meg nem vagyok hajlandó ebbe beleszólást engedni. (Sőt, egészen agresszív leszek, ha ezt elkezdik pedzegetni, pedig annyira nem jellemző rám.)

Erről szerintem el tudja képzelni a véleményem, de ezt nem fejteném ki smile.gif smiley-scared003.gif
Na szóval, nem fogadkozom újévkor (sem), de a cím hatására elképzeltem (óóó, igen már megint az átkos fantáziám), mi az amit esetleg kellene változtatnom, hogy jobban érezzem magamat a bőrömben. És rájöttem, hogyha egy kicsit több időt, energiát fordíthatnék pihenésre, az nem esne rosszul. És elindult a fantáziám, akkor már megállíthatatlanul.
Ehhez kényszer kellene, mert perpetuum mobile vagyok ebből a szempontból. Tehát a Vati felbérel (minimum) 3 kigyúrt, kopasz, felizmozott, beolajozott testű fazont, ennyi talán elbír velem, bár nem biztos. Mivel ez az embertípus agyban kissé kevésbé erőteljes (ezért csak a nyers erő jöhet számításba), fejenként egy-két géppisztoly, gránátvető, bozótvágó kés, és pár száz méter kábel lenne a tartozékuk. Lazább napokon elegendő lenne rám fogni a gránátvetőt "Azonnal ülj le az ágyra és pihenj" ordítással, de amikor összecsomósodnak körülöttem az események, akkor bizony a pszichikai erőszak nem lenne elég, asszem meg sem hallanám. Ebben az esetben a 3 tag kicsi a rakást játszana rajtam és a többszáz méter kábel rám tekerésével biztosítanák nyugalmamat. biggrin.gif
Szóval azt hiszem, nem fogadalmaskodom idén sem, mert ha a Vatera ebben segítene nekem, akkor a bennem állandósult pozitív érzelmek rútul beszennyeződnének.mosking.gif

A Vatera kommandó visszatérő igény, átgondoljuk smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-01-01 23:28
Létrehozva: #184

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2016-01-01 22:26) *
Goromba képpel köpni éppen tudnék, de az egyéb feltételeknek híján vagyok. mosking.gif Bicepsz, kalap, etc.
Na mindegy... t.képpen azért evett ide engem a balsorsom, mert egyes aukcióknál képmegjelenítési gondokkal küzdök. Valami ütős teás kantát akarok venni. Egy vörösrezesre rárebbentem, de csak egy rugót írtam be így elsőre. Majd meglátjuk.

Akkor ezt megbeszéltük.mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2016-01-01 23:26
Létrehozva: #185

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2016-01-01 22:16) *
Jaj, hát az olyan izé, amikor a pasi kicsit lehajtja a fejét, feljebb hajtja a kalapja szélét, köp egy hegyeset és tovább áll zord arckifejezéssel, szótlanul. biggrin.gif
Ja, és közben ügyel arra, hogy a megfeszített bicepsze kilógjon a póló alól. mosking.gif

Goromba képpel köpni éppen tudnék, de az egyéb feltételeknek híján vagyok. mosking.gif Bicepsz, kalap, etc.
Na mindegy... t.képpen azért evett ide engem a balsorsom, mert egyes aukcióknál képmegjelenítési gondokkal küzdök. Valami ütős teás kantát akarok venni. Egy vörösrezesre rárebbentem, de csak egy rugót írtam be így elsőre. Majd meglátjuk.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-01-01 23:16
Létrehozva: #186

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2016-01-01 22:08) *
Az mi az? rolleyes.gif

Jaj, hát az olyan izé, amikor a pasi kicsit lehajtja a fejét, feljebb hajtja a kalapja szélét, köp egy hegyeset és tovább áll zord arckifejezéssel, szótlanul.biggrin.gif
Ja, és közben ügyel arra, hogy a megfeszített bicepsze kilógjon a póló alól.mosking.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2016-01-01 23:16

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2016-01-01 23:08
Létrehozva: #187

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

.. Most ne macsózzon!

Az mi az? rolleyes.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2016-01-01 17:48
Létrehozva: #188

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-12-31 18:18) *
Ezt most komolyan kérdezte?! blink.gif

Dehogy... csak viccelt.mosking.gif

Ne csodálkozzon, bizalmatlanok az emberek, mindenhol becsapják őket és amikor reklamálnak, hogy mást kapnak, mint amiről szó volt, akkor valami nyakatekert apróbetűs baromságra hivatkoznak, így a végén kiderül, hogy az a hüyle, aki be lett csapva. Keskeny a határ az ellenőrizhető és ellenőrizhetetlen között. Leggyakrabban az ismeretek hiánya a legnagyobb gát. Na de nem érthet az ember mindenhez. Így kialakul egy bizalmatlanság. Ez van. Ez nem a Vatera ellen szól, hanem több saját, vagy másoktól hallott negatív élményre épül.
Ellenben gyanítom, Ön egy hétalvó, nem jött még körülnézni, megvan-e a fórum, valami titkos bűntevő nem lopta-e el topikokkal emberekkel egyetemben. Mondja, mihez kezdene nélkülünk? vraagt.gif Most ne macsózzon! Legegyszerűbb, ha bevallja, hogy hiányoznánk. wink3.gif

Na de! Beleolvastam az elmúlt időszak vaterás hírleveleibe. blush.gif Na jó, pontosítok. A címeket átfutottam.biggrin.gif
Aszongya: Segítünk betartani az újévi fogadalmakat!
Nem szoktam újévi fogadalmat tenni, de másmilyent sem. Nem hiszek bennük. Ha az ember megérett egy változásra, az magától bekövetkezik. Ráadásul egy olyan dolog van amiről esetleg le kellene mondanom, az a cigi, de ha akarom, majd leteszem, addig meg nem vagyok hajlandó ebbe beleszólást engedni. (Sőt, egészen agresszív leszek, ha ezt elkezdik pedzegetni, pedig annyira nem jellemző rám.) Na szóval, nem fogadkozom újévkor (sem), de a cím hatására elképzeltem (óóó, igen már megint az átkos fantáziám), mi az amit esetleg kellene változtatnom, hogy jobban érezzem magamat a bőrömben. És rájöttem, hogyha egy kicsit több időt, energiát fordíthatnék pihenésre, az nem esne rosszul. És elindult a fantáziám, akkor már megállíthatatlanul.
Ehhez kényszer kellene, mert perpetuum mobile vagyok ebből a szempontból. Tehát a Vati felbérel (minimum) 3 kigyúrt, kopasz, felizmozott, beolajozott testű fazont, ennyi talán elbír velem, bár nem biztos. Mivel ez az embertípus agyban kissé kevésbé erőteljes (ezért csak a nyers erő jöhet számításba), fejenként egy-két géppisztoly, gránátvető, bozótvágó kés, és pár száz méter kábel lenne a tartozékuk. Lazább napokon elegendő lenne rám fogni a gránátvetőt "Azonnal ülj le az ágyra és pihenj" ordítással, de amikor összecsomósodnak körülöttem az események, akkor bizony a pszichikai erőszak nem lenne elég, asszem meg sem hallanám. Ebben az esetben a 3 tag kicsi a rakást játszana rajtam és a többszáz méter kábel rám tekerésével biztosítanák nyugalmamat. biggrin.gif
Szóval azt hiszem, nem fogadalmaskodom idén sem, mert ha a Vatera ebben segítene nekem, akkor a bennem állandósult pozitív érzelmek rútul beszennyeződnének.mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-12-31 19:18
Létrehozva: #189

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Dawe08 @ 2015-12-30 20:07) *
...tényleg így lesz? És utána nem fog jönni majd a csekk a kiemelések miatt?

Ezt most komolyan kérdezte?! blink.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-12-30 23:39
Létrehozva: #190

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(Dawe08 @ 2015-12-30 20:07) *
... Szerintetek ha feladom az első hírdetéseket, tényleg így lesz? És utána nem fog jönni majd a csekk a kiemelések miatt?

Tényleg így lesz. Nem, nem fog jönni.

+Quote Post
Dawe08
hozzászólás 2015-12-30 21:07
Létrehozva: #191

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2015-12-30 20:58
Azonosító: 2 229 213

Üdv! Ez most nem teljesen ide illik, de lenne egy kérdésem. Új vagyok a vaterán és kaptam egy e-mailt, miszerint: három termékének feltöltési díját elengedjük, valamint megajándékozzuk 3, egyenként 660 Ft értékű Maximum kiemelési csomaggal. A kedvezmények érvényességi ideje 15 nap. már hét napja vagyok teljes jogú felhasználó. Szerintetek ha feladom az első hírdetéseket, tényleg így lesz? És utána nem fog jönni majd a csekk a kiemelések miatt?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-30 06:41
Létrehozva: #192

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-12-29 22:57) *
Mindig 1-2 szériával régebbi modelleket törnek, nehogy nagyon megviselje a költségvetésüket.
Törne le a kezük mosking.gif

biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-12-29 23:57
Létrehozva: #193

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2015-12-28 22:00) *
devil.gif Annyira nem, viszont roppant figyelmes és kedves vagyok, hogy toknézegetés közben a csillagról eszembe jutott. boast.gif

Valóban thank_you.gif
IDÉZET(zejopy @ 2015-12-28 22:00) *
Ja, ma még egyszer eszembe jutott.biggrin.gif Szerintem Ön sírva néz minden amerikai akciófilmet. Mindegyikben minimum 3 gyönyörű Mercit összetörnek/felrobbantanak/ledobnak a hídról.
A filmek alapján statisztikai fenomén lettem és rájöttem, hogy Amerikában nagyon magas az egy főre eső Mercik száma.unsure.gif

Mindig 1-2 szériával régebbi modelleket törnek, nehogy nagyon megviselje a költségvetésüket.
Törne le a kezük mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-28 23:00
Létrehozva: #194

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-12-28 21:30) *
Szíííííp smile.gif

devil.gif Annyira nem, viszont roppant figyelmes és kedves vagyok, hogy toknézegetés közben a csillagról eszembe jutott. boast.gif

Ja, ma még egyszer eszembe jutott.biggrin.gif Szerintem Ön sírva néz minden amerikai akciófilmet. Mindegyikben minimum 3 gyönyörű Mercit összetörnek/felrobbantanak/ledobnak a hídról.
A filmek alapján statisztikai fenomén lettem és rájöttem, hogy Amerikában nagyon magas az egy főre eső Mercik száma.unsure.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2015-12-28 23:03

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-12-28 22:30
Létrehozva: #195

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2015-12-28 19:06) *
Beeenz! smile.gif Ötödik kép alsó sor középen.
http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...%20tok%20hatlap

Szíííííp smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-28 20:06
Létrehozva: #196

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Beeenz! smile.gif Ötödik kép alsó sor középen.
http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefo...%20tok%20hatlap

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-28 12:40
Létrehozva: #197

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-12-27 23:01) *
blush2.gif

Tudtam, hogy ezt fogja válaszolni.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-12-28 00:01
Létrehozva: #198

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2015-12-26 19:11) *
Már megint túltengett Önben a szemérmesség. nea.gif

blush2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-26 20:11
Létrehozva: #199

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Már megint túltengett Önben a szemérmesség. nea.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-19 21:30
Létrehozva: #200

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2015-12-18 21:36) *
Kedves Benz!

Ismét segítséget kérnék.
Nem emlékszem, hogy fordult volna már velem elő, de most szánom bánom, nem vettem észre, hogy 9-én lejárt a számlám fizetési határideje.
Nem nagy összeg lett volna a különbözet miatt, mivel mindig többet utalok. Tegnap miután észleltem a belépéskor gyorsan elutaltam, de nyilván van átfutási ideje.
Milyen szankcióra számíthatok?
Válaszát előre is köszönöm:
Tomcsa

Szia! smile.gif Én úgy tudom, még nem kell aggódnod.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1622 Oldal V  « < 8 9 10 11 12 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-08-24 06:48