IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1529 Oldal V  « < 916 917 918 919 920 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
Laraanya_v
hozzászólás 2011-03-09 14:07
Létrehozva: #18341

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-17 20:25
Azonosító: 1 415 615

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2011-03-09 13:04) *
Ez ebben a formában nem igaz.

De nem ám.. Nem volt hűtlen, csak megunt minket. tongue.gif smile.gif

--------------------
“Abban nincs semmi csodálatos, ha valaki másnál kiválóbbak vagyunk. Igazi csoda a korábbi önmagunkhoz képesti kiválóbbságban mutatkozik meg.”
(hindu közmondás)
Go to the top of the page

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2011-03-09 14:04
Létrehozva: #18342

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-07 20:04) *
...mert Leó hűtlenül elhagyott minket....

Ez ebben a formában nem igaz.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-09 13:27
Létrehozva: #18343

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-03-09 12:19) *
Kérdezhet, de az eddig leírtaknál többen nem igazán tudok mondani.
Kedves 98tomcsa!

szerintem helyi probléma lehet, mert én továbbra is hibátlannak látom minden kiemelt aukcióját.

Akkor hagyom a dolgot. Eleve halálraítélt témába nem érdemes energiát fektetni. smile.gif

Viszont van még egy gondom, úgyhogy persze kérdezek, aztán majd meglátom, mennyire nyitott a helyzet megmagyarázására.
Azt mondta a pukkancsnak, hogy nem áll módjukban részletesebben informálni az embereket a licitkorlátozásról.
Gondolom, abban megegyezhetünk, hogy arról van szó inkább, hogy nem akarják inkább, hiszen mód lenne rá. smile.gif
Na és ez érdekel engem. Mire jó az, ha nem tudják a kezdők, hogy milyen feltételeket kell ahhoz teljesíteniük, hogy megszűnjön náluk ez a dolog? Nem kötekedni akarok, a kérdésem kíváncsiságból ered, de ez most annyira nagyon, hogy csak na. A miért érdekel, nem azt akarom mondani, hogy ez jó, vagy rossz.
Ért engem?
(Persze azt az egy szót átírhatja másra, ha a szenvedélye úgy diktálja, a lovagiasság és udvariasság jegyében. Nem sértődöm meg.smile.gif )

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-09 13:19
Létrehozva: #18344

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-09 11:37) *
Értem. smile.gif Még nem egészen, de forgatom. rolleyes.gif

Beenz! smile.gif Azért kérdezhetek ebben az ügyben? Persze, hogy vita szándékkal, de agressziómentesen. smile.gif

Kérdezhet, de az eddig leírtaknál többen nem igazán tudok mondani.

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-03-09 12:13) *
Kedves Benz!
Amit utoljára írtam, mire utalhat, hogy a hiba nálam van, vagy máshol? unsure.gif

Kedves 98tomcsa!

szerintem helyi probléma lehet, mert én továbbra is hibátlannak látom minden kiemelt aukcióját.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2011-03-09 13:13
Létrehozva: #18345

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-03-08 18:19) *
Nézze meg másik böngészővel vagy másik számítógépen. Ez segít annak az eldöntésében, hogy a hiba Önnél van vagy máshol.

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-03-08 18:55) *
Kedves Benz!

Megnéztem másik gépen, másik böngészőn. Annyi a különbség, hogy nálam az IE8 alatt üres kockákat látok sarkukban piros x-el, a másik böngészőn pedig semmi nincs, mintha sosem lettek volna ott képek.

Kedves Benz!
Amit utoljára írtam, mire utalhat, hogy a hiba nálam van, vagy máshol? unsure.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-09 12:37
Létrehozva: #18346

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-03-09 10:12) *
Kedves zejopy!

A bizonyítható bejelentéseket terméklapon várjuk, a fórumon pedig nem kívánunk a jelenleginél nagyobb teret engedni a bizonyíték nélküli vádaskodásnak. Azért köszönjük a javaslatot smile.gif

Értem. smile.gif Még nem egészen, de forgatom. rolleyes.gif

Beenz! smile.gif Azért kérdezhetek ebben az ügyben? Persze, hogy vita szándékkal, de agressziómentesen. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-09 11:12
Létrehozva: #18347

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-09 09:43) *
Kedves Benz! smile.gif

Szép reggelt. rolleyes.gif (Itt süt ám a Nap, és melegít is, bi-bi-biiiii)
Azon gondolkodtam, hogy tulajdonképpen lenne értelme egy hamisításos topik nyitásának. ...

Kedves zejopy!

A bizonyítható bejelentéseket terméklapon várjuk, a fórumon pedig nem kívánunk a jelenleginél nagyobb teret engedni a bizonyíték nélküli vádaskodásnak. Azért köszönjük a javaslatot smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2011-03-09 11:08
Létrehozva: #18348

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2010-07-07 12:35
Azonosító: 1 249 027

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-09 07:44) *
Mert ez az egész három lépcsős.
1. Kék bárki lehet, nem kell semmit csinálnia, csak regisztrálni.
2. Narancssárgához kell legalább egy telefon, amit bárhonnan szerezhetsz, bemész a boltba és fillérekért veszel. Nem kell hozzá semmi, csak némi pénz.
3. A zöld, amihez kell a bankszámla. Csakhogy bankszámlát kizárólag olyan módon nyithatsz, amivel egyben igazolod is a személyazonosságodat. Ez egy nagyon fontos dolog, mert ha bármi gond adódik, a rendőrség vissza tudja nézni. Gondolom, ez teljesen logikus. Szórakozásból az ember nem fog havonta bankszámlát változtatni, mert unalmas és idegesítő tevékenység és sokáig tart. Tehát a zölddé válás egyértelműen kiszűri azokat, akik egy jó hecc kedvéért feláldozzák az ügy érdekében a régi megunt telefonkártyájukat, mielőtt kidobnák, vagy továbbajándékoznák. Mert az embereknek a legritkábban van felesleges bankszámlájuk.
A bűnözőket pedig úgysem tartja vissza semmi. Hiszen fognak egy hajléktalant, és nyittatnak vele egy bankszámlát, fizetségül vesznek neki 2 liter tablettás bort. Ezt tudjuk, hogy így megy.

Azt mi gátolja meg ha zöld is az illető hogy ne vásároljon össze vissza fizetés nélkül , ezt hogy védi ki a Vatera ? Erre nincs garancia akkor sem , most is van egy olyan vásárlom zöld de fizetni nem akar lapit mint sz... a gazban, nem is jelentkezik de minden nap itt van fent és azóta vásárolt is már .

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-09 10:43
Létrehozva: #18349

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Szép reggelt. rolleyes.gif (Itt süt ám a Nap, és melegít is, bi-bi-biiiii)
Azon gondolkodtam, hogy tulajdonképpen lenne értelme egy hamisításos topik nyitásának. Ne sikítson, megindokolom, teljesen jó az ötlet szerintem.
1. Hamisítás témában már nem hangzik el semmi új, viszont az ügyben megszólalók fel vannak háborodva, ami érthető. Nem baj, az, ha ezt kiadhatják magukból.
2. Legalább kicsit reflektorfénybe kerülnek azok az eladók, akiknél gyanú merül fel. Talán ez sem baj, aki tiszta, az úgyis megvédi magát, vagy megvédik őt az ellenérvek.
3. Önnek szinte nem is kellene moderálnia ott, tehát nem járna + munkával, néha átfutná, és ha nagyon hangosan ordítanák, hogy a Vatera nem tesz semmit, akkor benyomná a remek sablonját, és berreghetne tovább alapjáraton.smile.gif
4. A többi topikba nem kerülne hamisítási téma, elkülönülve lenne látható, ami a rend szempontjából nem mindegy.
5. Információs okokból nem lenne hátrány, néha átlapozná az ember, minden ilyet egy helyen megtalálna, mert most 2-3 topik is van, ahol megjelenik ez a téma, nehéz előkeresni, ha az ember nem emlékszik pontosan.

Gondolja át kérem, tudom, nem szeret az új topkot nyitni, de szerintem ez nem lenne rossz, valószínű, hogy zajlana benne az élet, talán még javaslatok is születnének, ami a többi felhasználót felvértezné.
Ha átgondolja és úgy dönt, hogy igen, legyen hamisítós topik, akkor szerintem az aukciós témakörben kellene megnyitni, nem a csevegőben.
rolleyes.gif thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-09 08:44
Létrehozva: #18350

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ktibor68 @ 2011-03-09 05:46) *
Mi a garancia arra hogy a zöld nem csinálja meg ? Azért mert van egy számlaszáma ez semmire nem garancia .

Mert ez az egész három lépcsős.
1. Kék bárki lehet, nem kell semmit csinálnia, csak regisztrálni.
2. Narancssárgához kell legalább egy telefon, amit bárhonnan szerezhetsz, bemész a boltba és fillérekért veszel. Nem kell hozzá semmi, csak némi pénz.
3. A zöld, amihez kell a bankszámla. Csakhogy bankszámlát kizárólag olyan módon nyithatsz, amivel egyben igazolod is a személyazonosságodat. Ez egy nagyon fontos dolog, mert ha bármi gond adódik, a rendőrség vissza tudja nézni. Gondolom, ez teljesen logikus. Szórakozásból az ember nem fog havonta bankszámlát változtatni, mert unalmas és idegesítő tevékenység és sokáig tart. Tehát a zölddé válás egyértelműen kiszűri azokat, akik egy jó hecc kedvéért feláldozzák az ügy érdekében a régi megunt telefonkártyájukat, mielőtt kidobnák, vagy továbbajándékoznák. Mert az embereknek a legritkábban van felesleges bankszámlájuk.
A bűnözőket pedig úgysem tartja vissza semmi. Hiszen fognak egy hajléktalant, és nyittatnak vele egy bankszámlát, fizetségül vesznek neki 2 liter tablettás bort. Ezt tudjuk, hogy így megy.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2011-03-09 06:46
Létrehozva: #18351

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-08 22:56) *
Viszont állatira nyugodt is vagyok, hogy eggyel csökkent a bosszúságok lehetősége. Azt meg úgysem tudom, hogy éppen akart valaki vásárolni, de nem tudott.smile.gif Tudod, szerintem a legjobb dolog, ha nyugiban lehet eladni. smile.gif És nyilván ez csak a nagyon kevés értékeléssel rendelkezőket korlátozza.
Szóval ezentúl minden új reges, aki nem akar zölddé válni, át kell, hogy essen ezen, mint a bárányhimlőn.

Mi a garancia arra hogy a zöld nem csinálja meg ? Azért mert van egy számlaszáma ez semmire nem garancia .

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-08 23:56
Létrehozva: #18352

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ktibor68 @ 2011-03-08 22:43) *
Igen inkább valami összeg határ felé kell elvinni a korlátozást , Te is gyűjtő lennél itt mérgelődnél stb.. ha az eladó miatt 1 hete nem tudja lerendezni a számlát arról aztán Ő nem tehet de vásárolni sem tud , lehet Tőled akarna venni valamit de nem tud Te is mérges lennél ez miatt

Viszont állatira nyugodt is vagyok, hogy eggyel csökkent a bosszúságok lehetősége. Azt meg úgysem tudom, hogy éppen akart valaki vásárolni, de nem tudott.smile.gif Tudod, szerintem a legjobb dolog, ha nyugiban lehet eladni. smile.gif És nyilván ez csak a nagyon kevés értékeléssel rendelkezőket korlátozza.
Szóval ezentúl minden új reges, aki nem akar zölddé válni, át kell, hogy essen ezen, mint a bárányhimlőn.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-03-08 23:57

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2011-03-08 23:43
Létrehozva: #18353

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-08 22:25) *
Ebben nem értek veled egyet. smile.gif
Egyrészt, mert ennél http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1776610 minden jobb.
Kell ez a korlátozás, hidd el. Máskor meg azt olvastuk hét számra, hogy miért nincsenek a nullások korlátozva.
Nem erőszakolja rá a zölddé válást a Vatera. Akkor viszont le kell zavarni hamar néhány adásvételt. Gondolom, javaslatokat ebben az ügyben is elfogadnak majd, hiszen ez a változat ma jött ki. Lehet, hogy finomítani kell rajta, mert a gyűjtőket tényleg hátrányosan érinti, tehát én úgy érzem, hogy lehetne egy összeghatár, ami alatt nem korlátoz akkor sem, ha több cuccot venne az illető.
Azt pedig csak halkan jegyzem meg, hogy mindenkinek jobb, ha több a TJF.

Igen inkább valami összeg határ felé kell elvinni a korlátozást , Te is gyűjtő lennél itt mérgelődnél stb.. ha az eladó miatt 1 hete nem tudja lerendezni a számlát arról aztán Ő nem tehet de vásárolni sem tud , lehet Tőled akarna venni valamit de nem tud Te is mérges lennél ez miatt

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-08 23:25
Létrehozva: #18354

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ktibor68 @ 2011-03-08 22:15) *
Biztos jó ez a szabály csak lehet ennek mi eladók is az áldozatai leszünk , nem foknak inkább vásárolni . pl ott van akinek 5 licitje ez miatt van függőben és valami több részből álló dolgot szeretni venni lemarad róla lehet többet inkább nem is vesz itt semmit. Az hogy valaki nem szeretne TJF lenni a Vatera ne akarja ráerőszakolni , azzal is tud úgy vásárolni mintha narancs sárga lenne.

Ebben nem értek veled egyet. smile.gif
Egyrészt, mert ennél http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1776610 minden jobb.
Kell ez a korlátozás, hidd el. Máskor meg azt olvastuk hét számra, hogy miért nincsenek a nullások korlátozva.
Nem erőszakolja rá a zölddé válást a Vatera. Akkor viszont le kell zavarni hamar néhány adásvételt. Gondolom, javaslatokat ebben az ügyben is elfogadnak majd, hiszen ez a változat ma jött ki. Lehet, hogy finomítani kell rajta, mert a gyűjtőket tényleg hátrányosan érinti, tehát én úgy érzem, hogy lehetne egy összeghatár, ami alatt nem korlátoz akkor sem, ha több cuccot venne az illető.
Azt pedig csak halkan jegyzem meg, hogy mindenkinek jobb, ha több a TJF.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-03-08 23:26

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2011-03-08 23:15
Létrehozva: #18355

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-08 21:27) *
Úgysem kaptok mást, ez már délelőtt kiderült.smile.gif
De ha túl sok lesz az azonos tartalmú hozzászólás, akkor lakat kerül a topikra reggelig.
Bár asszem ma lesz a karbantartás is.

Biztos jó ez a szabály csak lehet ennek mi eladók is az áldozatai leszünk , nem foknak inkább vásárolni . pl ott van akinek 5 licitje ez miatt van függőben és valami több részből álló dolgot szeretni venni lemarad róla lehet többet inkább nem is vesz itt semmit. Az hogy valaki nem szeretne TJF lenni a Vatera ne akarja ráerőszakolni , azzal is tud úgy vásárolni mintha narancs sárga lenne.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-08 22:18
Létrehozva: #18356

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-03-08 21:16) *
Igen, elnézést az összevonásért. Nem tehetek róla, szakmai ártalom laugh1.gif
Ki is vettem az idézetből a második részt.

biggrin.gif El tudom képzelni, amint hatalmas tubus ragasztókkal közlekedik az úton.smile.gif
Így jó, igazából nem tudtam, melyikre reagált. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-08 22:16
Létrehozva: #18357

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-08 21:09) *
Ugye érzékelte, hogy a második post másról szólt? Persze, hogy érzékelte, h-ülye kérdés. smile.gif

Igen, elnézést az összevonásért. Nem tehetek róla, szakmai ártalom laugh1.gif
Ki is vettem az idézetből a második részt.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-08 22:09
Létrehozva: #18358

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-03-08 21:05) *
Ez volt a cél, köszönjük thank_you.gif

Ugye érzékelte, hogy a második post másról szólt? Persze, hogy érzékelte, h-ülye kérdés. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-08 22:05
Létrehozva: #18359

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-08 19:27) *
Ez lesz a sablonszöveg? rolleyes.gif
Nagyon jó lett, mert látszik, hogy a Vatera nem érdektelen és elmagyarázza érthetően, hogy miért nem lehet minden bejelentett aukciót törölni. Gratulálok a fogalmazás írójának. Komolyan nagyon tetszik. smile.gif
Ki írta? (Ha szabad tudni.smile.gif)

Ez volt a cél, köszönjük thank_you.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-08 20:27
Létrehozva: #18360

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-03-08 18:14) *
Mivel nem vagyunk szakértői a feltöltött termékeknek, így megállapítani sem tudjuk,........

Ez lesz a sablonszöveg? rolleyes.gif
Nagyon jó lett, mert látszik, hogy a Vatera nem érdektelen és elmagyarázza érthetően, hogy miért nem lehet minden bejelentett aukciót törölni. Gratulálok a fogalmazás írójának. Komolyan nagyon tetszik. smile.gif
Ki írta? (Ha szabad tudni.smile.gif)

Nagyon jó. Dupla, sőt tripla fenekű a dolog. Nagy fej volt, aki kitalálta. Ne neki is gratulálok. smile.gif
Kedves Benz! Mi van mostanában Önökkel? Brillíroznak.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1529 Oldal V  « < 916 917 918 919 920 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-24 10:25