IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1529 Oldal V  « < 920 921 922 923 924 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
mucus42
hozzászólás 2011-03-03 18:43
Létrehozva: #18421

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Budapest
Azonosító: 18

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-03 16:44) *
Áá, nem anyagilag. Van két felnőtt kutyánk, udvari kutyák, az első adandó alkalommal megölnék. Úgy gondoltam, ha majd egyszer ilyen kutyám lesz, az mindenhová jön velem. De mostanában reggeltől estig a suliban vagyok, és ez egyelőre így is marad. Szerintem egy állat társsá választása nem annyi, hogy megveszem, ez a legkevesebb. A lényeg utána jön. Bele kell illeszteni a létét a mindennapokba, számolni kell vele, gondoskodni róla. És hát vannak persze vágyaim, de ha reálisan nézem, akkor most, a jelenlegi életvitelembe nem fér már bele. Keveset vagyok itthon, sokat dolgozom, stb. Gondolom nem kell ragoznom, te biztosan érted mire gondolok. smile.gif

Szeretem a folyamatot, amikor az állatka az ösztönlényből átváltozik egyéniséggel, értelemmel bíró valakivé. rolleyes.gif

A két nagy kutyusra nem tudok mit mondani. A Bizsu legjobb barátja egy szibériai husky, s egy 60 kg-os németh juhász. Imádják egymást. Viszont a méretéhez illő kutyusokkal nem igazán barátkozik.
Nem kell ragoznod, tudom! Én is mindig magammal vittem dolgozni - míg a kölykök nem jöttek. Alig várom, hogy újra vihessem mindkettőt. Az ügyfelek már nagyon hiányolják. Amikor meg kórházba kellett mennem, akkor meg vittem a panzióba (kutya). Ott piszok rossz sora volt: a francia ágyon aludt a tulajokkal együtt. Én is kétszer meggondoltam volna az állattartást, ha a fenti körülmények nem lennének.

A hozzászólást -mucus42- szerkesztette a következő időpontban: 2011-03-03 18:43
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-03 17:44
Létrehozva: #18422

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(mucus42 @ 2011-03-03 16:09) *
Nagyon köszönöm. Hidd el, nem te vagy egyedül ezzel. Mára már nagyon kevesen engedhetik meg maguknak, hogy drágább kutyát vegyenek.Nagyon örülök annak a törvénynek, hogy nem engedik a kutyák csonkítását (farokvágás, fülcsonkítás). Legalább ezen a téren elértünk valamit headbang.gif

Képzeld: hétfőn lesznek 4 hetesek, de már nem pisilnek a helyükre, hanem odébb mennek és használják a kutya pelust. A hangomat megismerik, s csóváljak a farkukat.

Áá, nem anyagilag. Van két felnőtt kutyánk, udvari kutyák, az első adandó alkalommal megölnék. Úgy gondoltam, ha majd egyszer ilyen kutyám lesz, az mindenhová jön velem. De mostanában reggeltől estig a suliban vagyok, és ez egyelőre így is marad. Szerintem egy állat társsá választása nem annyi, hogy megveszem, ez a legkevesebb. A lényeg utána jön. Bele kell illeszteni a létét a mindennapokba, számolni kell vele, gondoskodni róla. És hát vannak persze vágyaim, de ha reálisan nézem, akkor most, a jelenlegi életvitelembe nem fér már bele. Keveset vagyok itthon, sokat dolgozom, stb. Gondolom nem kell ragoznom, te biztosan érted mire gondolok. smile.gif

Szeretem a folyamatot, amikor az állatka az ösztönlényből átváltozik egyéniséggel, értelemmel bíró valakivé. rolleyes.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
mucus42
hozzászólás 2011-03-03 17:09
Létrehozva: #18423

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-03 09:59) *
Hát, ha én abban a helyzetben lennék, biztosan tőled vennék. Csak sajnos irreális a mostani életvitelemben a dolog.
Majd úgy járnak velük is, mint a dobermannal. Azok is keresztbe-kasul lettek pároztatva, túltenyésztették őket és mostanra az a fenséges csodálatos kutya, egy ideggyenge hisztérikává változott, aki nem egyszer támad emberre, alkalmanként a saját gazdájára is. Genetikai szempontból tönkre van téve néhány éppen divatos kutyafajta. Azt viszont nem tudom, hogy ez a gyengülés idővel helyrehozható-e.

Nagyon köszönöm. Hidd el, nem te vagy egyedül ezzel. Mára már nagyon kevesen engedhetik meg maguknak, hogy drágább kutyát vegyenek.Nagyon örülök annak a törvénynek, hogy nem engedik a kutyák csonkítását (farokvágás, fülcsonkítás). Legalább ezen a téren elértünk valamit headbang.gif

Képzeld: hétfőn lesznek 4 hetesek, de már nem pisilnek a helyükre, hanem odébb mennek és használják a kutya pelust. A hangomat megismerik, s csóváljak a farkukat.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-03 17:08
Létrehozva: #18424

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-03-03 16:05) *
Nem a lényegi mondanivalóval van a probléma, hanem az ilyen demagóg megjegyzésekkel.
A következő hasonló hozzászólását kénytelenek leszünk kimoderálni.
Köszönjük figyelmét, megértését.

A Vatera, mint közellenség. vomit2.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-03 10:59
Létrehozva: #18425

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mucus42 @ 2011-03-03 09:48) *
Nem még nem adtam el kiskutyát, de nem is bánom, mert még nagyon kicsik, s biztos vagyok benne, hogy itt nem is fogok. Sajnos ezt is tönkretette néhány (tisztelet a kivételnek) "ellető". Nem foglalkoztak vele, hogy kivel pároztatják,(apa-gyerek,anyag-fia) s igy nagyon sok beteg kiskutya született. Máskülönben meg elég sok nem fajtiszta yorkiet árulnak fajtisztának.

Hát, ha én abban a helyzetben lennék, biztosan tőled vennék. Csak sajnos irreális a mostani életvitelemben a dolog.
Majd úgy járnak velük is, mint a dobermannal. Azok is keresztbe-kasul lettek pároztatva, túltenyésztették őket és mostanra az a fenséges csodálatos kutya, egy ideggyenge hisztérikává változott, aki nem egyszer támad emberre, alkalmanként a saját gazdájára is. Genetikai szempontból tönkre van téve néhány éppen divatos kutyafajta. Azt viszont nem tudom, hogy ez a gyengülés idővel helyrehozható-e.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mucus42
hozzászólás 2011-03-03 10:48
Létrehozva: #18426

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nem még nem adtam el kiskutyát, de nem is bánom, mert még nagyon kicsik, s biztos vagyok benne, hogy itt nem is fogok. Sajnos ezt is tönkretette néhány (tisztelet a kivételnek) "ellető". Nem foglalkoztak vele, hogy kivel pároztatják,(apa-gyerek,anyag-fia) s igy nagyon sok beteg kiskutya született. Máskülönben meg elég sok nem fajtiszta yorkiet árulnak fajtisztának.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-03 10:46
Létrehozva: #18427

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Fúúúúú lányok, olyan, de olyan vevőm van. biggrin.gif
Írtam a mailt, nem válaszolt. Összevontam a szemöldökömet, megírtam a másodikat.
Nem válaszolt, de csörgött ám a telefon. Na, szerencsére ez a tag mindent telefonon intézett, az összes pontosítást, türelmem kérését, mindent.
Nem is csoda, amilyen orgánuma van. swoon.gif Tipikusan az a térdösszekoccantós hang.
Hát kívánom nektek is a vele való üzleti kapcsolatot. cool.gif Ilyen szürke reggeli órán kész infúzió. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-03 10:01
Létrehozva: #18428

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-03-03 08:48) *
Jó reggelt! nature.gif
Áááá nem szeretnék .....-et csinálni a számból. Nyerni nyerhetek, mert vicces de sokkal kevesebb munkám lesz, de az nem elégít ki, mármint az a munkakör. Meg aztán szeretem ha van sok munkám így telik csak igazán le a munkaidő. rolleyes.gif
Mindegy majd kiforrja magát.

Nem baj, ha kevesebb munkád lesz, több időd marad másra. Szabadulnak fel energiáid, és amikor itt lesz az ideje, akkor megtalálod a módját, hogy a hirtelen támadt plusz kapacitásodat mire fordítsd.

Attól nem félek, hogy nem okosan szólsz, csak a sok h-ülye félreértelmezheti....

Sajnos nem szólok okosan, mert elkap a lendület, és akkor nem figyelem, hogy hogyan fogalmazok. Pontosan azért, mert nem értik, azért kellene óvatosan, szájbarágósan. Persze, hogy félreértik. (Sokszor szándékosan, irigységből is. don-t_mention.gif )

......... mert örülhet, hogy ott azon a munkahelyen dolgozhat. mad.gif

Meg, hogy lyuk van a pottytrain1.gif -én. laugh.gif
Az a baj, hogy szeretem amit csinálok. Alapból ez jó, de ezzel elvesztem a függetlenségemet. Nem úgy van, hogy veszem a kalapom és megyek, mert én ezt akarom csinálni, bár a vele járó terhek egyre inkább csökkentik a toleranciaszintemet, lassan elbillen a mérleg nyelve, és amint az adok-kapok aránya megfordul, már húzok is elfele, mint ama hosszúnyakú, szárnyas költöző jószágok. biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-03-03 10:01

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2011-03-03 09:48
Létrehozva: #18429

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-02 22:38) *
Visszalépni nem tudsz? Mit veszíthetsz egy visszalépéssel, vagy egy nem vállalással? És mit nyerhetsz, ha megtartod?
Én múltkor kiborítottam a bilit a munkahelyemen. Jutott a tartalmából mindenhová. Most majd nézegethetek, mert a tavaszi minőségi bérpótlékom szerintem elmarad. Kedden lesz megint értekezletebben a témában. Meg kellene betegednem, hogy ne szóljak. Vagy legalább, ha szólok, akkor nagyon okosan kellene. Mert igen, kos vagyok. És fejjel a falnak.

Jó reggelt! nature.gif
Áááá nem szeretnék .....-et csinálni a számból. Nyerni nyerhetek, mert vicces de sokkal kevesebb munkám lesz, de az nem elégít ki, mármint az a munkakör. Meg aztán szeretem ha van sok munkám így telik csak igazán le a munkaidő. rolleyes.gif
Mindegy majd kiforrja magát.
Attól nem félek, hogy nem okosan szólsz, csak a sok h-ülye félreértelmezheti....Sajnos a bérért sokat kell az embernek nyelnie, mert örülhet, hogy ott azon a munkahelyen dolgozhat. mad.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-02 23:38
Létrehozva: #18430

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-03-02 22:14) *
Ari vagy és kos is, tehát biztos megérted a problémámat. Ma a munkahelyemen ha nem is rohantam fejjel a falnak, de minden (najó egy kis gondolkodás után) mondtam igent egy munkakörre, amit már bánok, és órák óta ezen rágódom. Tudom van aki azt gondolja, hogy irigyel a problémám miatt, mert legalább van munkahelyem...

Visszalépni nem tudsz? Mit veszíthetsz egy visszalépéssel, vagy egy nem vállalással? És mit nyerhetsz, ha megtartod?
Én múltkor kiborítottam a bilit a munkahelyemen. Jutott a tartalmából mindenhová. Most majd nézegethetek, mert a tavaszi minőségi bérpótlékom szerintem elmarad. Kedden lesz megint értekezletebben a témában. Meg kellene betegednem, hogy ne szóljak. Vagy legalább, ha szólok, akkor nagyon okosan kellene. Mert igen, kos vagyok. És fejjel a falnak.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2011-03-02 23:14
Létrehozva: #18431

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-02 22:03) *
Jaj, ma szomorú vagy? Ne sírj. _olel.gif

Ari vagy és kos is, tehát biztos megérted a problémámat. Ma a munkahelyemen ha nem is rohantam fejjel a falnak, de minden (najó egy kis gondolkodás után) mondtam igent egy munkakörre, amit már bánok, és órák óta ezen rágódom. Tudom van aki azt gondolja, hogy irigyel a problémám miatt, mert legalább van munkahelyem...

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-02 22:03) *
Amúgy nem is tudom, nekem van-e tavaszi ruhám. Mindig elfelejtem őket, és amikor megtalálom, akkor nagyon örülök. rolleyes.gif )

Én néha előveszem őket, kicsit leporolom és megígérem nekik, hogy hamarosan elviszem őket sétálni. mosking.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-02 23:03
Létrehozva: #18432

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-03-02 21:48) *
Nem, ez tegnap történt, ma már nem volt annyira pozitív napom smiley_0488.gif

Igen, a meleg már igazán jöhetne, annyi szép tavaszi ruhám van. rolleyes.gif

Jaj, ma szomorú vagy? Ne sírj. _olel.gif
(Én meg most varratok egy fellépőruhát, egy halom pénzbe kerül, egyharmadát le is tagadom, nem merem megmondani, mert a férjem agya elszáll. Amúgy nem is tudom, nekem van-e tavaszi ruhám. Mindig elfelejtem őket, és amikor megtalálom, akkor nagyon örülök. rolleyes.gif )

IDÉZET(kacsa325 @ 2011-03-02 21:54) *
Üdv mindenkinek. Én még új vagyok itt. Egy tanácsot szeretnék kérni. A menyem gyesen van, ...................

Ha valaki tudna a feltett kérdéseimre válaszolni, nagyon megköszönöm előre is.

Gondolom, a menyednek van egy férje, aki állásban van. Szerintem az ő nevére egyszerűbb lenne kiváltani a vállalkozóit, persze akkor a regisztrálást is a fiad nevén kellene csinálni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2011-03-02 22:48
Létrehozva: #18433

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-02 21:11) *
Nahát, ma mindenkinek ilyen szép pozitív napja van. Tök jó. És még a hó is esett. Szép is volt, csak valaki szólhatna már az időjárásnak, hogy nézzen a naptárra. rolleyes.gif

Nem, ez tegnap történt, ma már nem volt annyira pozitív napom smiley_0488.gif

Igen, a meleg már igazán jöhetne, annyi szép tavaszi ruhám van. rolleyes.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-02 22:11
Létrehozva: #18434

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-03-02 21:00) *
Tegnap az egyik termékemnél írt egy felhasználó, hogy licitkorlátozás miatt nem tud vásárolni, engedjem már neki. 66%-os volt 2 pozitív 1 nega. (90%-ra vagyok beállítva). Megnéztem a negára adott válaszát, semmi höbörgés, tök szimpatikus hozzáállás. Engedtem. Délután elvitte villámáron. Este 18 kor itt volt érte és elvitte.
Azért írtam le, hogy vannak ilyenek is. easter bunny smile.gif

Nahát, ma mindenkinek ilyen szép pozitív napja van. Tök jó. És még a hó is esett. Szép is volt, csak valaki szólhatna már az időjárásnak, hogy nézzen a naptárra. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2011-03-02 22:00
Létrehozva: #18435

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Tegnap az egyik termékemnél írt egy felhasználó, hogy licitkorlátozás miatt nem tud vásárolni, engedjem már neki. 66%-os volt 2 pozitív 1 nega. (90%-ra vagyok beállítva). Megnéztem a negára adott válaszát, semmi höbörgés, tök szimpatikus hozzáállás. Engedtem. Délután elvitte villámáron. Este 18 kor itt volt érte és elvitte.
Azért írtam le, hogy vannak ilyenek is. easter bunny smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-02 20:58
Létrehozva: #18436

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Laraanya_v @ 2011-03-02 18:46) *
headbang.gif Valamit nagyon tud.. laugh1.gif Végre egy jó hír mára. good2.gif

Tényleg örültem. Ez egy olyan értékelés volt, amire már egyáltalán nem számítottam. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Laraanya_v
hozzászólás 2011-03-02 19:46
Létrehozva: #18437

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-17 20:25
Azonosító: 1 415 615

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-02 09:49) *
Basszus, nem hiszem eeeeeeeeeeel..... (magasra felívelő hanghordozást képzeljetek légyszi)
Kaptam egy 2 éves (!!!!!!!) értékelést. Istenbizony utánaszámoltam, hogy tényleg 2011 van és tényleg 2009 és 2011 között két év van. Márciusi vásárlás, tehát tényleg két év, nem másfél.
Enyhe lefolyású infarktus, amikor megláttam, hogy ki értékelt, rohanás a részletesbe.... és nahát... biggrin.gif nem húzott le. biggrin.gif rolleyes.gif
getting_sunny.gif

headbang.gif Valamit nagyon tud.. laugh1.gif Végre egy jó hír mára. good2.gif

--------------------
“Abban nincs semmi csodálatos, ha valaki másnál kiválóbbak vagyunk. Igazi csoda a korábbi önmagunkhoz képesti kiválóbbságban mutatkozik meg.”
(hindu közmondás)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-02 16:19
Létrehozva: #18438

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-03-02 15:12) *
A szoftverfejlesztő kollégák smile.gif
www.en.wikipedia.org/wiki/Information_technology

Amikor elolvastam az első sort, akkor mindjárt kötekedni akartam, hogy miért nem SZFK, de megelőzte a dolgot a második sorral. laugh.gif
Egyébként az ilyen jellegű változtatások nem csak önmagukban fontosak. Persze fontos, hogy kézenfekvőbb, jobb, használhatóbb, stb, de úgy érzem (lehet, hogy nem mindenki), hogy az a mögöttes tartalom, amit magában hordoz, legalább akkora jelentőséggel bír.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-03-02 16:12
Létrehozva: #18439

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2011-03-02 15:00) *
IT????

A szoftverfejlesztő kollégák smile.gif
www.en.wikipedia.org/wiki/Information_technology

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-03-02 16:00
Létrehozva: #18440

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-03-02 14:52) *
Kedves zejopy!

Folyamatos a létszámbővítés az IT-n, így kisebb, kevésbé fontos dolgokra is van kapacitás.
Köszönjük.

IT???? Ezek szerintem fontos dolgok. smile.gif
Szívesen.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1529 Oldal V  « < 920 921 922 923 924 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-24 02:17