IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1486 Oldal V  « < 920 921 922 923 924 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2011-01-17 13:59
Létrehozva: #18421

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-17 12:49) *
Tudod, nem is haragos vagyok igazán, hanem elkeseredett és értetlen. Mert engem is szoktak rugdosni, alázni, de nem jut eszembe ez a fajta viselkedés.
Na mindegy, most megint túllépek rajta.
Én majd jól megértelek ám!!! laugh1.gif

Apukád egyébként bölcs ember!

De!A sírás nem a gyengeség jele.Én legalábbis nem tartom annak. Aki nem sír és összegyűjtve zúdítja az emberiségre az összes haragját,bánatát, fájdalmát, sokkal rosszabb,mint aki néha kimegy a wc-re bőgni egyet.
Nem tartom férfiatlannak sem.Persze annyit ne nyávogjon férfiember mint ez a Gombi a villában, de sírjon nyugodtan, ha a helyzet úgy kívánja.
Én sem voltam soha síros fajta, most ahogy vénülök, úgy leszek sírósabb.

Tegnap is megsirattam azt a 3 szerencsétlen kislányt. Ha belegondolok,hogy a fiammal is bármikor történhet ilyen....Igaz,ő 16 évesen még nem mehet diszkóba, de lassan gondolom igénye lesz rá.

Kedves Benz, ha erre járnál,kérlek tedd át a vészkijáratba, galád módon szétoffoltam a dolgokat....

Már ide válaszolok, úgyis mindegy.
Igen, az értetlen csodálkozás az, ami leginkább bennem is ott szokott lenni, és néha előtör a harag. De csak rövid időre.

Ja, az apukám egy félisten, nem is tudok felnőni hozzá. Tele van a családom ilyen hatalmas karakterekkel, én meg kullogok az árnyékban.

Nem, nem, nem sírunk. Bár, amikor az Oroszlánkirályban meghalt Mufasza, akkor is sürgősen meglátogattam a WC-t. De a fiam is, amikor meghalt Vuk családja, bebújt a takaró alá zokogni, jobb is, mert így nem látta, hogy én is bőgök. De alapvetően nemigen lehet engem sírni látni. Nem mondom, nem kevés önuralom szükségeltetik alkalmanként.

Az én gyerekem nem megy diszkóba. Nem is fog, mert hatalmi szóval nem engedem. Ezért és még sok minden másért. Na és ha bekapcsolod a TV-t, tulajdonképpen folyamatosan sírhatnál. Én filmeket sem nagyon nézek, annyira érzékeny a lelki egyensúlyom. Egy-egy filmtől ki tudok napokra borulni.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-17 13:59

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-17 13:49
Létrehozva: #18422

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-17 12:14) *
De a lényeg, ha megérted a másik ember nyomorát, aki lehúzott, akkor legalább nem haragszol. És ez viszont nagyon fontos, mert a harag nagyon rossz dolog.
Viszont majd engem is értsen meg, amikor semlegeset adok, mert tökéletes én sem vagyok, és azért nem biztos, hogy teljesen Teréz anyásra kellene venni ezt az egészet.

Tudod, nem is haragos vagyok igazán, hanem elkeseredett és értetlen. Mert engem is szoktak rugdosni, alázni, de nem jut eszembe ez a fajta viselkedés.
Na mindegy, most megint túllépek rajta.

Én majd jól megértelek ám!!! laugh1.gif

Apukád egyébként bölcs ember!

De!A sírás nem a gyengeség jele.Én legalábbis nem tartom annak. Aki nem sír és összegyűjtve zúdítja az emberiségre az összes haragját,bánatát, fájdalmát, sokkal rosszabb,mint aki néha kimegy a wc-re bőgni egyet.
Nem tartom férfiatlannak sem.Persze annyit ne nyávogjon férfiember mint ez a Gombi a villában, de sírjon nyugodtan, ha a helyzet úgy kívánja.
Én sem voltam soha síros fajta, most ahogy vénülök, úgy leszek sírósabb.

Tegnap is megsirattam azt a 3 szerencsétlen kislányt. Ha belegondolok,hogy a fiammal is bármikor történhet ilyen....Igaz,ő 16 évesen még nem mehet diszkóba, de lassan gondolom igénye lesz rá.

Kedves Benz, ha erre járnál,kérlek tedd át a vészkijáratba, galád módon szétoffoltam a dolgokat....

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-17 13:14
Létrehozva: #18423

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-17 12:00) *
...........Inkább elkeserít,hogy nagyon sok embert ez mozgat és éltet,hogy gonoszkodhat. Én meg csak lesem bosszankodva és egy idő után tojok az egészbe....

Igen. Mert kissé eltorzult a világ. Azt mondta apukám, aki egy nagyon okos ember, és mivel idősebb nálam, némiképpen megállapodottabb is a hangulata, hogy ne törődjek vele.
Gondoljak bele, hogy esetleg lecseszte a főnöke, félredug a felesége/férje, bunkó volt vele a boltos, stb. stb.
És miután belé törölte mindenki a lábát, egyszerűen muszáj neki is belerúgni valakibe.
"És kislányom, te ezt kibírod".
(Na mondjuk ez az, amivel nem igazán értek egyet, mert nekem bármi gondom van, az én apukám mindig azt mondja, hogy kislányom, neked ezt ki kell bírni, mert te erős vagy, stb. stb.
Na most ettől nem bírom ám ki jobban, csupán az a kényszerem, hogyha bőgnöm kell, rohanjak ki a WC-be, hogy senki se lássa, mert milyen ciki, ha nem vagyok eléggé erős.)
De a lényeg, ha megérted a másik ember nyomorát, aki lehúzott, akkor legalább nem haragszol. És ez viszont nagyon fontos, mert a harag nagyon rossz dolog.
Viszont majd engem is értsen meg, amikor semlegeset adok, mert tökéletes én sem vagyok, és azért nem biztos, hogy teljesen Teréz anyásra kellene venni ezt az egészet.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-17 13:04
Létrehozva: #18424

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2011-01-17 11:58) *
Nagyon ért hozzá a vatera, hogy elvegye az ember kedvét. Köszönöm. Vagy inkább nem is. dry.gif

_olel.gif Téged is bántottak? Alkalmanként eléggé a helyén kezelem a dolgot, de néha teljesen kiakaszt.
Ne hagyd magad. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-17 13:00
Létrehozva: #18425

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-17 10:50) *
Láttam valamit. Azt hiszem, az utóbbi időben ez volt az, ami az értékelések terén nagyon elgondolkodtatott. Azt hiszem, bármennyire is ódzkodom, meg fogom lépni.
Én ugyanis mindig azonnal értékelek, amint bejön a pénz. De ezután nem egészen így lesz. A problémásnak érzett/ítélt eseteknél visszatartom.
Ugyanis ez a tag, akinél olvastam, semlegest adott, azzal az indokkal, hogy a vevő szarakodott, és a végén még volt pofája lehúzni a csillagokat. Na nem egészen így volt fogalmazva az értékelésben, de a lényeg pont ez volt.
Ha az ember kialakítja a saját menetrendjét, akkor ez így pont jó. És a megoldás lehet arra, hogy ne a normális eladóval szórakozzanak. Gond akkor van, amikor túl sok ilyen jön össze, és a rendszer majd nem enged belépni.
De ha javarészt normális vevők jönnek (mert azért a többség az), akkor meg lehet játszani a dolgot.
Tudod, én egy empatikus ember vagyok, a dolgokra úgy tekintek, hogy mi lenne, ha velem történne. A hazárd játék még csak-csak, na de a többi.... swoon.gif

Én ezért nem értékelek már előre. Ráadásul egy használt ruha állapotának/szépségének megítélése eléggé szubjektív dolog. Mi van, ha neki nem elég piros vagy divatos?
Hiába adok nagyon pontos leírást a ruháról, egyesek a megtestesült csodát várják.....
Ezzel nem tudok mit kezdeni.

Minden postázás után kapnak az ügyfeleim egy tájékoztató levelet arról,hogy postáztam az árut! Ebben megkérem őket arra, hogy ha megkapták a rucit értékeljenek.
De nem!
Nem teszik.
Sokáig várok vele én is, aztán kénytelen vagyok értékelni és most jön a lényeg: eddig 100% a saját statisztikám szerint az,hogy azért várt, mert szándékában állt leminősíteni a csillagokat, de nem volt elég vér a pucájában ahhoz,hogy ezt előre megtegye.
Gondolom félt,hogy semlegest adok neki vagy ilyesmi.
Én ezért nem tartom ezt a rendszert jónak. Ezzel engem nem lehet ösztökélni. Inkább elkeserít,hogy nagyon sok embert ez mozgat és éltet,hogy gonoszkodhat. Én meg csak lesem bosszankodva és egy idő után tojok az egészbe....

A feliratom: egyszer édesapámat leptem meg ezzel a matricával, amit felragztott jó öreg zsigájára és ezzel gizdult a lakótelepen.Úgy örült ennek a szövegnek,mint egy gyerek.
Az én mottóm mindig hangulatfüggő.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2011-01-17 12:58
Létrehozva: #18426

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Nagyon ért hozzá a vatera, hogy elvegye az ember kedvét. Köszönöm. Vagy inkább nem is. dry.gif

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-15 14:07) *
Engem is most húzott le megint valaki...

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-17 11:57
Létrehozva: #18427

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-17 10:37) *
De van! tongue.gif

Na, akkor megyek a Vaterához dolgozni, ha ott ennyi mindenük van. Szóljanak, ha takarítónőt keresnek. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-17 11:50
Létrehozva: #18428

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-17 10:41) *
A csillagosomat az utóbbi időben folyton lehúzzák:
Legtöbbször azok, akik felszólító levelet kaptak.Rákészültem ezerrel. rolleyes.gif

Láttam valamit. Azt hiszem, az utóbbi időben ez volt az, ami az értékelések terén nagyon elgondolkodtatott. Azt hiszem, bármennyire is ódzkodom, meg fogom lépni.
Én ugyanis mindig azonnal értékelek, amint bejön a pénz. De ezután nem egészen így lesz. A problémásnak érzett/ítélt eseteknél visszatartom.
Ugyanis ez a tag, akinél olvastam, semlegest adott, azzal az indokkal, hogy a vevő szarakodott, és a végén még volt pofája lehúzni a csillagokat. Na nem egészen így volt fogalmazva az értékelésben, de a lényeg pont ez volt.
Ha az ember kialakítja a saját menetrendjét, akkor ez így pont jó. És a megoldás lehet arra, hogy ne a normális eladóval szórakozzanak. Gond akkor van, amikor túl sok ilyen jön össze, és a rendszer majd nem enged belépni.
De ha javarészt normális vevők jönnek (mert azért a többség az), akkor meg lehet játszani a dolgot.

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-17 10:41) *
Mi bajod az aláírásommal??? mosking.gif

Tudod, én egy empatikus ember vagyok, a dolgokra úgy tekintek, hogy mi lenne, ha velem történne. A hazárd játék még csak-csak, na de a többi.... swoon.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-17 11:53

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-17 11:41
Létrehozva: #18429

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-17 10:18) *
Kedves Sprinkler1!

Szerintem jogos. Ha a vevő nem küldi el a megfelelő összeget a postaköltségre, akkor nyilván a postán nem veszik fel a küldeményt.

Köszönöm Kedves Benz!

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-17 10:18) *
Szerintem jogos, de számíthatsz értékelésbeli problémákra, a csillagoknál is.
(Az aláírásodtól mindig rosszul leszek.)

VillámBenz. smile.gif

A csillagosomat az utóbbi időben folyton lehúzzák:
Legtöbbször azok, akik felszólító levelet kaptak.Rákészültem ezerrel. rolleyes.gif

Most is attól kaptam több csillagos lehúzást, akinek 3 hetet vártam,hogy fizessen.Amikor utalt, aznap feladtam a ruháját és a csillagosnál bejelölte az eladó hibájából túl sokáig tartott a postázás feliratot.

Mi bajod az aláírásommal??? mosking.gif

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-01-17 11:37
Létrehozva: #18430

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-17 10:32) *
Mert nincs gumicsónakjuk.... nyelv.gif

De van! tongue.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-17 11:32
Létrehozva: #18431

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-17 10:30) *
Legyen kedves részletesen, lépésről-lépésre leírni, hogy mit töltött ki, mire kattintott, milyen operációs rendszert és böngészőt használ.
Csak akkor tudunk segíteni, ha reprodukálni tudjuk a jelenséget. Ez eddig nem sikerült.

Mert nincs gumicsónakjuk.... nyelv.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-17 09:03
Létrehozva: #18432

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-17 07:40) *
Szép reggelt neked is!

Hétfőtől csütörtökig ötkor kelek. Brrr.... blink.gif
Általában benézek csak, nem szoktam írni, mert nehezen találom a billentyűket.
De ez a nagy titokzatosság kiváltotta belőlem a reggeli morcosság materializálódását.
Különben megnéztem, nem is vásárolt 37 nappal ezelőtt, csak még nem ellenőriztem magam, azért nem fogalmaztam meg a dolgot. Olyan korán ugyanis még nagyon nagy a tévedési arányom. Nem mondom, kávé és zuhanyzás után már ki tudok nyögni 2 értelmes mondatot is. biggrin.gif

Nnnna. Akkor megnéztem, és ezt találtam:
http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1434637511.html
Ez testvérek között is 12 napja volt csupán.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-17 08:40
Létrehozva: #18433

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ktibor68 @ 2011-01-17 06:53) *
Jó reggelt , nagyon korai vagy ma

MPeetyaa: a tanács elmész személyesen hozzá ha tudod mi a lakcíme , ha nem így jártál

Szép reggelt neked is!

Hétfőtől csütörtökig ötkor kelek. Brrr.... blink.gif
Általában benézek csak, nem szoktam írni, mert nehezen találom a billentyűket.
De ez a nagy titokzatosság kiváltotta belőlem a reggeli morcosság materializálódását.
Különben megnéztem, nem is vásárolt 37 nappal ezelőtt, csak még nem ellenőriztem magam, azért nem fogalmaztam meg a dolgot. Olyan korán ugyanis még nagyon nagy a tévedési arányom. Nem mondom, kávé és zuhanyzás után már ki tudok nyögni 2 értelmes mondatot is. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2011-01-17 07:53
Létrehozva: #18434

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2010-07-07 12:35
Azonosító: 1 249 027

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-17 05:14) *
Akkor hogyan? Infókat kiadhatsz, de meg is tarthatod magadnak.

Tibi lelkem, olyanok vagyunk mint a papagájok: Linket légyszi, linket légyszi... unsure.gif Tegnap ezt mondogattuk egész nap.
Nem, majd kimegyek a fagyasztott csirkelábakért a konyhába. blink.gif

Benz kedves, szép reggelt legalább Önnek, kérek szépen egy papagájos szmájlit. thank_you.gif

Jó reggelt , nagyon korai vagy ma

MPeetyaa: a tanács elmész személyesen hozzá ha tudod mi a lakcíme , ha nem így jártál

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-17 06:14
Létrehozva: #18435

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(MPeetyaa @ 2011-01-16 23:25) *
Bocsi de infókat nem adhatok ki csupán tanácsokat szeretnék kérni hogy valahogy az árut vagy a pénzt visszakaphassam.

Akkor hogyan? Infókat kiadhatsz, de meg is tarthatod magadnak.

Tibi lelkem, olyanok vagyunk mint a papagájok: Linket légyszi, linket légyszi... unsure.gif Tegnap ezt mondogattuk egész nap.
Nem, majd kimegyek a fagyasztott csirkelábakért a konyhába. blink.gif

Benz kedves, szép reggelt legalább Önnek, kérek szépen egy papagájos szmájlit. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-16 23:17
Létrehozva: #18436

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-01-16 22:14) *
Én itt vagyok, hogy együtt elnyomjuk a hímneműeket. friends.gif

Ááá, az igaziakat úgysem lehet elnyomni, mert nem kell. Akit meg el lehet, azt meg minek? laugh.gif
(Hűű, szüfrazsettek előre!)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2011-01-16 23:14
Létrehozva: #18437

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-16 22:07) *
El is mehetek... sad.gif

Én itt vagyok, hogy együtt elnyomjuk a hímneműeket. friends.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-16 23:13
Létrehozva: #18438

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-16 22:12) *
Jajj, ne smile.gif
Csak vicc volt, én kérek elnézést rolleyes.gif

smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-01-16 23:12
Létrehozva: #18439

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-16 22:07) *
El is mehetek... sad.gif

Jajj, ne smile.gif
Csak vicc volt, én kérek elnézést rolleyes.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-16 23:07
Létrehozva: #18440

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-16 22:05) *
Esélyed sincs. Én is próbáltam, de reménytelen hehehmm.gif tongue.gif

El is mehetek... sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1486 Oldal V  « < 920 921 922 923 924 > » 
Reply to this topicStart new topic
17 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (17 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-25 09:39