IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1597 Oldal V  « < 924 925 926 927 928 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2011-07-29 19:37
Létrehozva: #18501

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-29 19:35) *
Kezdjük újra? mosking.gif

Aha...biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-07-29 19:35
Létrehozva: #18502

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-29 19:31) *
Nahát... ezt az én dolgom mondani. Mi történt?

Kezdjük újra? mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-29 19:31
Létrehozva: #18503

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-29 19:25) *
Érthető, ha egy idő után kezd fogyni a türelem. Soha nem volt még ilyen makacs hiba a fórumon. Általában 1-2 napon belül megoldunk bármit, de ez sajnos eltartott egy darabig.

Nahát... ezt az én dolgom mondani. Mi történt?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-29 16:25
Létrehozva: #18504

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-29 15:27) *
No, megnéztem. Ha két hétig se kép, se hang, akkor szerintem negatív.
Vagy elkerülte valami a figyelmemet?

Nem, szerintem nem kerülte el. 18.-án írta, hogy kéri a számlaszámot, aznap meg is kapta. 1.-e lesz hétfő, akkorra ígértem a negát neki, tehát az pont két hét.
Nagyon köszönöm a megerősítést.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-07-29 16:26

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-07-29 15:27
Létrehozva: #18505

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-29 12:42) *
Köszönöm, ha megteszi. thank_you.gif

No, megnéztem. Ha két hétig se kép, se hang, akkor szerintem negatív.
Vagy elkerülte valami a figyelmemet?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-29 13:33
Létrehozva: #18506

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Mire jó a termékfigyelő.smile.gif Túl azon, hogy az ember egy csomó pénzt elkölt.... egy régi szerelem újra fellángolhat.smile.gif
h ttp://www.youtube.com/watch?v=VaAYW4j-urk&feature=related
A Keresemben egyszer már kutattam a kotta után, és most megtaláltam.
http://www.vatera.hu/item/view/?cod=1469085879
És végre olyan munka, amibe tényleg szerelmes vagyok. Igaz, augusztus vége így megpecsételődött, de talán nem is baj. wub.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-29 09:16
Létrehozva: #18507

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mucus42 @ 2011-07-29 06:10) *
Nagyon szép lett!

smile.gif Köszönöm.
Most ébredtem. Megint borult az idő. Mikor lesz már nyár? sad.gif
Jó reggelt mindenkinek. Megyek kave.gif zni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mucus42
hozzászólás 2011-07-29 06:10
Létrehozva: #18508

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Budapest
Azonosító: 18

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-28 21:55) *
Ja, ezzel nem tegnap vacakoltam egy órát, mármint a terméklappal. Összekevertem ezzel.smile.gif
http://www.vatera.hu/bavaria_porcelan_etke...1468918660.html
De a többi áll.

Nagyon szép lett!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-28 21:55
Létrehozva: #18509

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-28 21:46) *
Ez a tipikus "mennyit engedsz a feléből?" stratégia laugh1.gif

Tiltóra tettem.
Nagyon bírnám, ha jönne ide a fórumra, és lázadna, hogy egy eladó tiltóra tette, pedig ő csak kérdezett.
Hűű, de eltakarítanám. Itt nem vagyok PEP tag, itt nem kell lenyelnem az ilyen jellegű véleményemet. Nagyon jól esne a lelkemnek,ha úgy istenigazából beolvashatnék. Hát mit gondol ez rólam? Látja, hogy számlázok, hogy profi vagyok. Hát azt hiszi hobbi ez? Vagy jótékonykodás? Nagyon kiakadtam.sad.gif Idegesít a biztonsagos dolog is és szétdolgoztam ma magam. Ezt a terméklapot tegnap kb. egy órán keresztül csináltam, ha csak a terméklapot és a képek szerkesztését nézem. De mosogattam, csomagoltam, mindent lemértem, hogy hány dl és hány cm. Cipeltem ki-be, és átnéztem aprólékosan, nehogy hiba benne maradjon. Na és megvettem, hazahoztam, listázom, adózom utána. Ja, és a szállítást is én állom. Annyira, de annyira kiakadtam.sad.gif

Ja, ezzel nem tegnap vacakoltam egy órát, mármint a terméklappal. Összekevertem ezzel.smile.gif
http://www.vatera.hu/bavaria_porcelan_etke...1468918660.html
De a többi áll.

A hozzászólást -VateraBenz- szerkesztette a következő időpontban: 2011-07-28 23:15

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-07-28 21:46
Létrehozva: #18510

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-28 21:08) *
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1468619080
Tényleg válaszolnom kell ilyen kérdésekre? Hát h-ü-l-y-e vagyok én? BangHead.gif BangHead.gif

Ez a tipikus "mennyit engedsz a feléből?" stratégia laugh1.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-28 21:08
Létrehozva: #18511

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1468619080
Tényleg válaszolnom kell ilyen kérdésekre? Hát h-ü-l-y-e vagyok én? BangHead.gif BangHead.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-07-28 21:11

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-27 20:57
Létrehozva: #18512

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Laraanya_v @ 2011-07-27 20:32) *
....... Tudod, a fej és a nyak tipikus esete. biggrin.gif

Az már kínos, ha így kell lennie. Én nem irányítok, nem is cselezek. Megmondom, mit szeretnék, ha van rá lehetőségem. Aztán lehet az álláspontokat egyeztetni. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Laraanya_v
hozzászólás 2011-07-27 20:32
Létrehozva: #18513

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-17 20:25
Azonosító: 1 415 615

[quote name='zejopy' date='2011-07-27 19:38' post='1327058']
Mindjárt a többes szám? Hmmm. biggrin.gif Nem is tudom, irigyeljelek-e.... fejvakar.gif

Hű.. most fáradt vagyok kifejteni, de a lényeg, hogy a ffiak már csak "ilyenek", de én így fogadom el az én páromat.. ő mindent jobban tud, okosabb .. és pedig kicsit terelgetem.. De ő észre sem veszi. Tudod, a fej és a nyak tipikus esete. biggrin.gif

Én meg nem kategorizálok. smile.gif ..

Ha már zavar a belebeszélés, akkor megszoktam kérdezni, hogy akar-e helyet cserélni....

smile.gif Anyut nem sűrűn fogom furikázni, mert nagyon félős, egyszer ugyanis kiakadt a kispolszki gázpedálja.. szegénykém egy kukoricásban kötött ki. biggrin.gif Azóta nem olyan bátor.. mosking.gif

--------------------
“Abban nincs semmi csodálatos, ha valaki másnál kiválóbbak vagyunk. Igazi csoda a korábbi önmagunkhoz képesti kiválóbbságban mutatkozik meg.”
(hindu közmondás)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-27 19:38
Létrehozva: #18514

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Laraanya_v @ 2011-07-27 19:10) *
good2.gif Nem is tudom, mivé lennénk nélkülük.. wub.gif

Mindjárt a többes szám? Hmmm. biggrin.gif Nem is tudom, irigyeljelek-e.... fejvakar.gif

IDÉZET(Laraanya_v @ 2011-07-27 19:10) *
Bár úgy gondolom, hogy a női vezetőket kettő kategóriába lehetne sorolni: 1. nagyon profi, 2. nagyon béna.. smile.gif

Én meg nem kategorizálok. smile.gif

Ha már zavar a belebeszélés, akkor megszoktam kérdezni, hogy akar-e helyet cserélni. (Ez akkor csúcs, amikor ivott, mert akkor nem szabad.biggrin.gif) De nem csak a férjemből törnek elő állandósult jelleggel a jó tanácsok, hanem apukámból is....biggrin.gif Nem is csoda, megszokta, világéletében főnök volt. Neki nem is merem felajánlani a helycserét.laugh.gif De anyukám, mikor friss volt a jogsija, fellázadt, azóta neki nem beszél bele.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Laraanya_v
hozzászólás 2011-07-27 19:10
Létrehozva: #18515

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-07-27 16:18) *
biggrin.gif Nekem mondja mindig:
- Jól van, látod, nincs semmi gond.
- Húzasd ki jobban.
- Ez a kanyar többet elbír.
- Menj beljebb.
- Tedd vissza háromba. (Mintha nem hallanám, éppen készültem rá....)
Nem bírják befogni a szájukat.smile.gif Azt hiszik, kell a nőnek az irányítás.biggrin.gif Pedig én kérdezek, ha nem vagyok valamiben biztos.
Ezért jobb egyedül. Akkor tudja az ember, hogy csak magára számíthat. Ha meg gond van, akkor a szomszéd úgysem tud segíteni.
Szóval a hat éves jogsimmal szinte friss hús vagyok a pályán.

good2.gif Nem is tudom, mivé lennénk nélkülük.. wub.gif Majd én is jövök az "aranyköpésekkel".. Bár úgy gondolom, hogy a női vezetőket kettő kategóriába lehetne sorolni: 1. nagyon profi, 2. nagyon béna.. smile.gif Már bocsánat.. de középutat még nem láttam.. Én azért reménykedem, hogy az első kasztba tartozok majd.. Leginkább a nyugdíjas biciklistáktól és a fiatal (anya-apa által szponzorált...), de jó kocsival száguldó eszementektől tartok.. és a "hurkás nyakú", gallytörősökről még nem is beszéltem.. biggrin.gif

--------------------
“Abban nincs semmi csodálatos, ha valaki másnál kiválóbbak vagyunk. Igazi csoda a korábbi önmagunkhoz képesti kiválóbbságban mutatkozik meg.”
(hindu közmondás)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-07-27 16:18
Létrehozva: #18516

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Laraanya_v @ 2011-07-27 15:58) *
Szia! Köszönöm a biztató szavakat. biggrin.gif Tény, hogy sok elvetemült alak van az utakon.. Én is tapasztaltam már, annak ellenére, hogy friss jogsis vagyok. Legutóbb egy taxis húzta rám az autóját, csak a jó reflexemnek köszönhetően nem lett baleset belőle. Életemben nem vezettem még előtte, a párom íratott be "meglepi" gyanánt szülinapomkor... első snittre nem nagyon rajongtam az 5letért, de később rájöttem, hogy az oktató sem emberevő, gonosz lény... smile.gif Sőt!! ilyen korrekt és türelmes emberrel ritkán találkozni.. Örülök, hogy nála tanultam, mert minden túlzás nélkül mondhatom, imádok vezetni! smile.gif Persze egy kicsit én is tartok a felelőtlen sofőröktől.. pláne "Murphy" tanulságai szerint is a vétlen a nagyobb áldozat.. de csak pozitívan! smile.gif Szerencse, vagy nem szerencse, ha meg kell történnie, akkor meg is fog... Visszatérve a záró mondatodra, az oktatóm is hasonló szavakkal engedett utamra.. smile.gif A párom viszont még nem ült mellettem, de előre megígérte, hogy nem fogja végigkarattyolni az utat. Kíváncsi vagyok.. mosking.gif

biggrin.gif Nekem mondja mindig:
- Jól van, látod, nincs semmi gond.
- Húzasd ki jobban.
- Ez a kanyar többet elbír.
- Menj beljebb.
- Tedd vissza háromba. (Mintha nem hallanám, éppen készültem rá....)
Nem bírják befogni a szájukat.smile.gif Azt hiszik, kell a nőnek az irányítás.biggrin.gif Pedig én kérdezek, ha nem vagyok valamiben biztos.
Ezért jobb egyedül. Akkor tudja az ember, hogy csak magára számíthat. Ha meg gond van, akkor a szomszéd úgysem tud segíteni.
Szóval a hat éves jogsimmal szinte friss hús vagyok a pályán.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Laraanya_v
hozzászólás 2011-07-27 15:58
Létrehozva: #18517

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2011-07-27 11:18) *
Gratulálok.smile.gif
Most aztán adj neki.
Mikor megszereztem a jogsimat, én mindjárt nekiálltam vezetni. Persze kicsit izgultam, de azért élveztem is. Aztán egyszer utasként (kb.két hónapos volt a jogsim akkor) voltam jelen egy autóban, öten ültünk, férjem és a gyerekem (!!!) is ott volt. A sofőr elnézett egy előzést és majdnem odahaltunk mindannyian. Nem tudom, mi történt, hogy mind a 3 - 4(?) érintett autóban senki sem sérült meg. Egyszerűen meg kellett volna halnunk. A férjem csak annyit mondott, amikor történt a dolog, hogy "Na most megdöglünk". Gondolhatod, hogy azóta is mennyire állok jól a vezetéshez. Egyik részemmel annyira élvezem, annyira szeretem, hogy szívem szerint még WC-re is kocsival mennék, másik részem pedig összeugró gyomorral indítja az autót, "jaj, jaj, mi lesz hangokkal a fejében". Mostanában próbálok erőt venni magamon, egyre többet vezetek, hol egyedül, hol a férjem támogatásával (na mondjuk az sem tett jót, amikor egyszer leordította a fejemet, mert bénán parkoltam), és megy és nincs semmi baj, pedig a múltkor is valaki majdnem nekem jött és meg sem ijedtem. Na jó, láttam, hogy tulok lesz, volt időm felkészülni.smile.gif
Szóval vezess, ne hallgass senkire, és ne engedd a férjedet a kormányhoz. biggrin.gif

Szia! Köszönöm a biztató szavakat. biggrin.gif Tény, hogy sok elvetemült alak van az utakon.. Én is tapasztaltam már, annak ellenére, hogy friss jogsis vagyok. Legutóbb egy taxis húzta rám az autóját, csak a jó reflexemnek köszönhetően nem lett baleset belőle. Életemben nem vezettem még előtte, a párom íratott be "meglepi" gyanánt szülinapomkor... első snittre nem nagyon rajongtam az 5letért, de később rájöttem, hogy az oktató sem emberevő, gonosz lény... smile.gif Sőt!! ilyen korrekt és türelmes emberrel ritkán találkozni.. Örülök, hogy nála tanultam, mert minden túlzás nélkül mondhatom, imádok vezetni! smile.gif Persze egy kicsit én is tartok a felelőtlen sofőröktől.. pláne "Murphy" tanulságai szerint is a vétlen a nagyobb áldozat.. de csak pozitívan! smile.gif Szerencse, vagy nem szerencse, ha meg kell történnie, akkor meg is fog... Visszatérve a záró mondatodra, az oktatóm is hasonló szavakkal engedett utamra.. smile.gif A párom viszont még nem ült mellettem, de előre megígérte, hogy nem fogja végigkarattyolni az utat. Kíváncsi vagyok.. mosking.gif

--------------------
(hindu közmondás)

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2011-07-27 11:18
Létrehozva: #18518

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(Laraanya_v @ 2011-07-27 10:51) *
Szép napot mindenkinek! Régen jártam erre.. Nagy örömmel újságolom, hogy megszereztem a jogsim. cool.gif Remélem, mások örömére is.. hello2.gif

Gratulálok.smile.gif
Most aztán adj neki.
Mikor megszereztem a jogsimat, én mindjárt nekiálltam vezetni. Persze kicsit izgultam, de azért élveztem is. Aztán egyszer utasként (kb.két hónapos volt a jogsim akkor) voltam jelen egy autóban, öten ültünk, férjem és a gyerekem (!!!) is ott volt. A sofőr elnézett egy előzést és majdnem odahaltunk mindannyian. Nem tudom, mi történt, hogy mind a 3 - 4(?) érintett autóban senki sem sérült meg. Egyszerűen meg kellett volna halnunk. A férjem csak annyit mondott, amikor történt a dolog, hogy "Na most megdöglünk". Gondolhatod, hogy azóta is mennyire állok jól a vezetéshez. Egyik részemmel annyira élvezem, annyira szeretem, hogy szívem szerint még WC-re is kocsival mennék, másik részem pedig összeugró gyomorral indítja az autót, "jaj, jaj, mi lesz hangokkal a fejében". Mostanában próbálok erőt venni magamon, egyre többet vezetek, hol egyedül, hol a férjem támogatásával (na mondjuk az sem tett jót, amikor egyszer leordította a fejemet, mert bénán parkoltam), és megy és nincs semmi baj, pedig a múltkor is valaki majdnem nekem jött és meg sem ijedtem. Na jó, láttam, hogy tulok lesz, volt időm felkészülni.smile.gif
Szóval vezess, ne hallgass senkire, és ne engedd a férjedet a kormányhoz. biggrin.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
Laraanya_v
hozzászólás 2011-07-27 10:51
Létrehozva: #18519

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szép napot mindenkinek! Régen jártam erre.. Nagy örömmel újságolom, hogy megszereztem a jogsim. cool.gif Remélem, mások örömére is.. hello2.gif

--------------------
(hindu közmondás)

+Quote Post
rezsooo
hozzászólás 2011-07-27 00:33
Létrehozva: #18520

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-24 17:16
Azonosító: 1 074 606

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-07-26 23:20) *
Van rá esély.

Köszi szépen.

+Quote Post

1597 Oldal V  « < 924 925 926 927 928 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-05-30 20:30