IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1529 Oldal V  « < 930 931 932 933 934 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-13 17:44
Létrehozva: #18621

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-13 16:34) *
Lesz több csomag, csak én komolyan veszem azt a dolgot, hogy a birtokomban lévő dolgot árulom. smile.gif
Terveim szerint lesz majd nappali és tisztasági, és mindegyikből 5 lesz mindig itthon, ha megy a bolt.
...

Olyan szabály nincs, ami előírná, hogy csak a birtokában lévő terméket árulhatja.
Ha terméklapos üzenetben megkérdezik, hogy van-e lehetőség több csomaggal is rendelni és Ön erre igennel válaszol, akkor abban a pillanatban jutalékkijátszásért törölhető az egy darabról indított aukció. Csak ezért javasoltam.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-13 17:39
Létrehozva: #18622

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-02-13 16:38) *
Értem.Ismerem az anion hatását az emberi szervezetre, tudom is mi az anion, de betétben még az életbe nem láttam. rolleyes.gif
Egy kalappal hozzá!Mármint a forgalmazáshoz!

Ránk férne. Pénteken volt az utolsó eladásom. Mintha megállt volna a vásárlási kedv.

Utólag: Előbb kellett volna panaszkodni. Eladás!!!!! Éljenéljen!!!!!! 152.gif 152.gif grin.gif jumping.gif jumping.gif getting_sunny.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-13 17:41

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-02-13 17:38
Létrehozva: #18623

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-13 16:34) *
A 3. kép a férjem kifejezett utasítása volt, mert abban a zöld micsodában helyezkednek el az anionok. És aki ismeri, az tudja, hogy még mi mindenre lehet használni.smile.gif

Értem.Ismerem az anion hatását az emberi szervezetre, tudom is mi az anion, de betétben még az életbe nem láttam. rolleyes.gif
Egy kalappal hozzá!Mármint a forgalmazáshoz!

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-13 17:34
Létrehozva: #18624

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-02-13 16:27) *
Ha több csomag is van belőle, illetve rendelhető, akkor javasolnám a több darabos aukciót.

Lesz több csomag, csak én komolyan veszem azt a dolgot, hogy a birtokomban lévő dolgot árulom. smile.gif
Terveim szerint lesz majd nappali és tisztasági, és mindegyikből 5 lesz mindig itthon, ha megy a bolt.

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-02-13 16:28) *
Vicc félretéve: én nem találtam benne semmi olyat ami szabálytalan vagy ilyesmi volna. A 3. kép kicsit nekem már sok, én ennyi "részletet" nem mutatnék, de ez az én szubjektív,konzervatív véleményem. rolleyes.gif

A 3. kép a férjem kifejezett utasítása volt, mert abban a zöld micsodában helyezkednek el az anionok. És aki ismeri, az tudja, hogy még mi mindenre lehet használni.smile.gif
Köszönöm, akkor indítom, de utólagos véleményeket is elfogadok. Na és az építő jellegű kritikákat, mint mindig. rolleyes.gif

Váááááááá.... Ha előtte bejelöltem az időzített indítást, akkor már később azt nem tudom módosítani? Akkor csak holnap este indul. sad.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-13 17:36

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-02-13 17:28
Létrehozva: #18625

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-13 16:20) *
Kedves lányok és kedves Benz! rolleyes.gif

Szeretném, megnéznétek/megnézné az alábbi aukciómat.
A lányoktól azt kérdezem, hogy meggyőző-e a dolog, mert ez az első ilyen aukcióm.
Ugyanez miatt az ok miatt Öntől, kedves Benz azt szeretném megtudni, hogy egyéb területen rendben van-e az aukció, egyéb tekintetben nem hiszem, hogy véleményt tud alkotni.smile.gif

http://www.vatera.hu/tiens_airiz_ejszakai_...1442508984.html
Addig időzített az indítás, hátha valami nem jó, nem akarok szabálytalan lenni, még tapasztalatlanságból sem. thank_you.gif

Nekem még hiányzik a gondolatmenetből 2 fénykép. Az egyiken a betét mellette egy átlátszó üvegcsében 2 dl céklalé, alatta a felirat:BEFORE
Aztán céklalé ráönt, pohár üres, mellette a felirat : AFTER.
_hh.gif

Szörnyű gonoszságomért elnézést kérek!!!!

Vicc félretéve: én nem találtam benne semmi olyat ami szabálytalan vagy ilyesmi volna. A 3. kép kicsit nekem már sok, én ennyi "részletet" nem mutatnék, de ez az én szubjektív,konzervatív véleményem. rolleyes.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-13 17:27
Létrehozva: #18626

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-13 16:20) *

A lányoktól azt kérdezem, hogy meggyőző-e a dolog, mert ez az első ilyen aukcióm.
Ugyanez miatt az ok miatt Öntől, kedves Benz azt szeretném megtudni, hogy egyéb területen rendben van-e az aukció, egyéb tekintetben nem hiszem, hogy véleményt tud alkotni.smile.gif

Addig időzített az indítás, hátha valami nem jó, nem akarok szabálytalan lenni, még tapasztalatlanságból sem. thank_you.gif

Ha több csomag is van belőle, illetve rendelhető, akkor javasolnám a több darabos aukciót.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-13 17:21
Létrehozva: #18627

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-02-13 16:12) *
Tetszik. mosking.gif
Persze vicceltünk! Nagyon-nagyon! grin.gif

Áááá, az a baj, hogy igazából szerintem kicsit sem ijedt meg.sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-13 17:20
Létrehozva: #18628

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-02-13 17:12
Létrehozva: #18629

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-02-13 15:43) *
Nem tetszik smile.gif

Jó, akkor legyen 3 nap, ezen nem fogunk összeveszni... getting_sunny.gif

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-13 15:48) *
Sprinkler! Mi lenne, ha fizikai erőszakot alkalmaznánk Benzen? Leültetnénk, és kényszerítenénk, hogy megigyon egy vödör pálinkát, miközben elszív egy doboz cigarettát. Közben pedig Alvin és a mókusokat kell neki hallgatnia teljes hangerőn.
Fúúú, de kreatív vagyok.laugh.gif
Mindjárt kapom a figyelmeztetést hivatalos szerv terrorizálása miatt. biggrin.gif

Ááááá, kedves Benz, csak vicceltem, ne féljen.laugh.gif

Tetszik. mosking.gif
Persze vicceltünk! Nagyon-nagyon! grin.gif

--------------------

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2011-02-13 16:56
Létrehozva: #18630

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2010-07-07 12:35
Azonosító: 1 249 027

Nem tetszik smile.gif

Pedig nem rossz. Én sem értékelek előre , majd a vevő értékel akkor , van olyan hogy vissza kell venni az árut valamiért de Én már értékeltem előre akkor fizethetem a jutalékot meg az árum is megmaradt.

A hozzászólást -ktibor68- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-13 16:58

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-13 16:48
Létrehozva: #18631

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-02-13 15:38) *
Nekem nagyon. 43.gif 43.gif

Nem tetszik smile.gif

Sprinkler! Mi lenne, ha fizikai erőszakot alkalmaznánk Benzen? Leültetnénk, és kényszerítenénk, hogy megigyon egy vödör pálinkát, miközben elszív egy doboz cigarettát. Közben pedig Alvin és a mókusokat kell neki hallgatnia teljes hangerőn.
Fúúú, de kreatív vagyok.laugh.gif
Mindjárt kapom a figyelmeztetést hivatalos szerv terrorizálása miatt. biggrin.gif

Ááááá, kedves Benz, csak vicceltem, ne féljen.laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-13 16:43
Létrehozva: #18632

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-02-13 15:38) *
...
Kérdés az,hogy az ötlet tetszik-e a vaterának?

Nem tetszik smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-02-13 16:38
Létrehozva: #18633

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-13 15:27) *
Én viszont eddig előre értékeltem, tehát a Vatera az eladást követő héten már meg is kapta a jutalékot. Most viszont már nem. Sajnálom, de ez az egy eszköz van a kezemben.
Bunkósbot? mosking.gif

(Majd légyszi gyere vissza később is, mert beteszek egy linket a Vészbe, érdekel a véleményetek. Csak még nincs kész. thank_you.gif )

Oksa.
Igen, ez az egy marad!

Van egy ötletem rá. A vevő köteles legyen elsőként, 1 héten belül értékelni a tranzakciót, különben nem tud továbblépni.Nem adnék 30-40 napot, mert minek? DE! Az eladó is legyen köteles a vevő értékelése után max 1 héten belül viszont értékelni.
Megoldható dolog (programozás tekintetében gondoltam).
Kérdés az,hogy az ötlet tetszik-e a vaterának?

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-13 16:27
Létrehozva: #18634

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-02-13 15:24) *
Szia Lányok! No és persze szia Fiúk is!

Nekem is valami hasonló sablon szövegem van. Amikor postáztam, akkor ennek tényét közlöm és vele együtt kérem az értékelés elkészítését is.
Ám ez rendre elmarad.

Viszont a csillagos rendszer adta visszaélések miatt úgy döntöttem, hogy nem értékelek előre. Eddig se volt ez nagy divat nálam, most meg pláne nem lesz az............

Én viszont eddig előre értékeltem, tehát a Vatera az eladást követő héten már meg is kapta a jutalékot. Most viszont már nem. Sajnálom, de ez az egy eszköz van a kezemben.

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-02-13 15:24) *
.........
Jó volna valami olyasmi megoldás, ami a vásárlót jobban ösztönözné az értékelés elkészítésére.

Bunkósbot? mosking.gif

(Majd légyszi gyere vissza később is, mert beteszek egy linket a Vészbe, érdekel a véleményetek. Csak még nincs kész. thank_you.gif )

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-13 16:30

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-02-13 16:24
Létrehozva: #18635

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-13 13:45) *
Sokan a jutalék fizetésének a halogatása miatt tartják vissza az értékeléseket eladóként.
Nem tudod elérni, hogy becsülettel értékeljenek.
Nekem ez a sablonszövegem:
"Kedves .......!

Megérkezett a pénz, még ma postázom a csomagot.
Kérem, ha rendben megérkezett az áru, ne feledkezzen el az értékelésről.
Köszönöm a vásárlást, további jó vaterázást.

Üdv: zejopy"
De még így is vannak elmaradások.
Én is jóban vagyok a szabályokkal.

Szia Lányok! No és persze szia Fiúk is!

Nekem is valami hasonló sablon szövegem van. Amikor postáztam, akkor ennek tényét közlöm és vele együtt kérem az értékelés elkészítését is.
Ám ez rendre elmarad.

Viszont a csillagos rendszer adta visszaélések miatt úgy döntöttem, hogy nem értékelek előre. Eddig se volt ez nagy divat nálam, most meg pláne nem lesz az.Nem a jutalék nem kifizetése miatt, hanem azért mert azt vettem észre, ha előre értékelek, bátrabban gonoszkodnak.
Jó volna valami olyasmi megoldás, ami a vásárlót jobban ösztönözné az értékelés elkészítésére.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-13 15:26
Létrehozva: #18636

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-02-13 14:07) *
Kedves Zejopy!

Szeretnék tőled kérdezni valamit rolleyes.gif Ne nevess ki, kérlek. Nem gondolkodtál még azon, hogy könyvet írj?
Ezt meg kellet kérdeznem mosking.gif

De. Itt a fejemben egy teljesen kész könyv, természetesen pedagógiai szakkönyv lenne. Sajnos nincs rá időm, és nem tudom, mennyire éri meg a befektetés. Ez sok munka, utánajárás, stb., mindezt szembeállítva a haszonnal, ami ebben az esetben nem anyagi haszon lenne, hanem szakmai.
Tudod, amikor kiadták a kottáimat, a kisfőnököm odavitte őket a nagyfőnöknek, mert nagyon büszke volt. A nagyfőnök megnézte és ezt bírta mondani: Nahát, magyar gyermekdalok, de akkor miért japán szamurájok zenélnek a képen?
Nagyon, nagyon elvette a kedvemet az egész publikálástól, könyvírástól, kottakiadástól, mert egyszerűen annyira méltatlannak éreztem ezt az egészet. Persze, tudom, nem neki adom ki ezeket a munkákat, de amikor a szűk környezetedben ilyen fogadtatásra találsz, akkor azért az eléggé lelombozó tud lenni.
Szóval csak le kellene ülnöm és meg kellene írnom, de elnézve a művészetoktatás helyzetét kis hazánkban, nem biztos, hogy ez a könyv meg fog születni.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-13 15:27

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-02-13 15:07
Létrehozva: #18637

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 01:03
Azonosító: 1 161 927

Kedves Zejopy!

Szeretnék tőled kérdezni valamit rolleyes.gif Ne nevess ki, kérlek. Nem gondolkodtál még azon, hogy könyvet írj?
Ezt meg kellet kérdeznem mosking.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-13 14:45
Létrehozva: #18638

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-02-13 13:13) *
Nem akarok ám én sem fenyegetőzni, sem senkit megbántani. rolleyes.gif De hogyan lehet elérni, hogy értékeljenek
mielőtt letelik a 40 nap? Volt olyan aki fél év után értékelt és én voltam a vevő!! Ezt végképp nem értem.
Különben nagyon türelmes emberke vagyok, aki a szabályokat nagyon szereti. Sajnálom, hogy erre nincs not_i.gif

Sokan a jutalék fizetésének a halogatása miatt tartják vissza az értékeléseket eladóként.
Nem tudod elérni, hogy becsülettel értékeljenek.
Nekem ez a sablonszövegem:
"Kedves .......!

Megérkezett a pénz, még ma postázom a csomagot.
Kérem, ha rendben megérkezett az áru, ne feledkezzen el az értékelésről.
Köszönöm a vásárlást, további jó vaterázást.

Üdv: zejopy"
De még így is vannak elmaradások.
Én is jóban vagyok a szabályokkal.
(Egy olyan szabály van, amit következetesen, tudatosan, az egyetértés hiánya miatt megszegek, azt sem itt, hanem a suliban. Nálunk nem szabad, hogy a gyerekek tegezzék a tanárokat, engem pedig a tanítványok nagy része tegez.)
A Vaterás szabályok azért jók, mert az esetek túlnyomó többségében, ha betartom őket, akkor a Vatera is korrekt módon áll az én problémáimhoz.
Volt egy vevőm, aki Vaterán kívül gondolta, hogy megnézi az árut, és csak azt viszi el, ami tetszik neki. Nyugodt ügy lett volna, ha eljön, megmutatom, és többit Vaterán kívül fizette volna. Kétségtelen, hogy előnyei is lettek volna ennek az üzletnek, jutalék/adó/adminisztráció kikerülése. Csak sajnos/hálistennek az én gyomrom ezt nem veszi be. Mondtam üsse le mindet, aztán majd meglátjuk. Három kivételével mindet elvitte. A szájába rágtam, hogy adhat pozitívat, ilyen esetekben így szokás. Persze mindenről levelezés is volt. Hazament a "nemtudommineknevezzem" hölgy és semlegeset adott. Néztem szomorúan a semlegeseket, és gondoltam, ennyit ér a becsület, mert ezt nekem senki nem fogja törölni, ott fog virítani az idők végezetéig, mint rondaság. Gondoltam, egy próbát megér, elvégre teljesen korrekt voltam, hátha a Vatera felméri ezt a dolgot is. Szóval megírtam a kérésemet, hogy töröljék, és basszus, mindenféle akadékoskodás nélkül törölték.
Tehát a végkövetkeztetés az, hogy igenis érdemes betartani a szabályokat, mert, bár ez így kicsit hümm megfogalmazás, de ha én hűséges vagyok a Vaterához, akkor a Vatera is hűséges hozzám. Ezt a dolgot már többször tapasztaltam, de ha majd egyszer úgy érzem, hogy fordítva történt a dolog, akkor azt is leírom. (Ezt azoknak mondom, akik nehezményezik a Vatera iránti lojalitásomat.)

Na vissza az értékelésekhez. Az értékelések megírásának aránya pontosan olyan, mint az embereknek a mindenkori hozzáállása a kötelezettségekhez. Addig, amíg bemész egy boltba és keresztülnéznek rajtad, amíg a gyerekedet a suliban úgy kezelik, mint egy darab krumplit, amíg az orvosnál a vizsgálat netovábbja a tüneti kezelés, amíg a főnököd ráncolja a szemöldökét, ha valamilyen törvényes jogodat érvényesíteni akarod, addig láthatod, hogy az emberek kötelességhez való hozzáállása a béka kimeneti nyílása alatt van. Természetes, hogy ezek az emberek nem törődnek az értékelés leadásával sem. Ami viszont nekem tetszik, vagyis pozitívan befolyásolja a hangulatomat, hogy itt a Vaterán elég sok olyan emberrel kerültem kapcsolatba, akiknek a moráljuk ebből a szempontból sokkal jobb, mint a nagy átlagé. Gondolok itt azokra a vevőimre, akikkel minden gördülékenyen és kellemesen zajlik, és azokra a fórumtársakra, akiknek a postjaiból egyértelműen le lehet szűrni azt a gondolkodásbeli hasonlóságot, ami szerintem a normális életvitelhez elengedhetetlen.
Hííínnnye, ez esszé lett. biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-13 14:48

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-02-13 14:13
Létrehozva: #18639

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 01:03
Azonosító: 1 161 927

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-13 12:06) *
Szóval fenyegetőzöl.biggrin.gif
Nem biztos, hogy jó, mert akkor lehúzhatják a csillagjaidat, mondván, hogy türelmetlen voltál. Nekem meg van egy sablonlevelem, amit azoknak a vevőknek szoktam kiküldeni, akik késnek az értékeléssel, de a részletes értékelés bevezetése óta még nem mertem használni, pedig nagyon udvarias.
Jaj, annyi mindenre kell az embernek gondolnia. Azt mondjuk nehezen viselem, hogy nem elég a korrekt üzleti magatartás, hanem ismeretlen emberek reakcióit kell kitalálni. Ha én ezt csinálom, akkor az lesz rá a válasz. Ezt nem szeretem, elvégre nem vagyok én jósnő. De ha arra gondolok, hogy minden megoldott problémától jobb leszek, akkor el lehet viselni. smile.gif
Sok pocsékságot ki lehet bírni, ha az ember állít egy kicsit az optikáján. 0007.gif

Nem akarok ám én sem fenyegetőzni, sem senkit megbántani. rolleyes.gif De hogyan lehet elérni, hogy értékeljenek
mielőtt letelik a 40 nap? Volt olyan aki fél év után értékelt és én voltam a vevő!! Ezt végképp nem értem.
Különben nagyon türelmes emberke vagyok, aki a szabályokat nagyon szereti. Sajnálom, hogy erre nincs not_i.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-13 13:06
Létrehozva: #18640

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-02-13 11:01) *
Kedves Benz!

Nem adok senkinek semlegest, de így legalább mindenki visszajelez időben.

Szóval fenyegetőzöl.biggrin.gif
Nem biztos, hogy jó, mert akkor lehúzhatják a csillagjaidat, mondván, hogy türelmetlen voltál. Nekem meg van egy sablonlevelem, amit azoknak a vevőknek szoktam kiküldeni, akik késnek az értékeléssel, de a részletes értékelés bevezetése óta még nem mertem használni, pedig nagyon udvarias.
Jaj, annyi mindenre kell az embernek gondolnia. Azt mondjuk nehezen viselem, hogy nem elég a korrekt üzleti magatartás, hanem ismeretlen emberek reakcióit kell kitalálni. Ha én ezt csinálom, akkor az lesz rá a válasz. Ezt nem szeretem, elvégre nem vagyok én jósnő. De ha arra gondolok, hogy minden megoldott problémától jobb leszek, akkor el lehet viselni. smile.gif
Sok pocsékságot ki lehet bírni, ha az ember állít egy kicsit az optikáján. 0007.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-13 13:07

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1529 Oldal V  « < 930 931 932 933 934 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-24 22:01