IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1529 Oldal V  « < 940 941 942 943 944 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
ktibor68
hozzászólás 2011-02-03 09:00
Létrehozva: #18821

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2010-07-07 12:35
Azonosító: 1 249 027

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-03 07:46) *
Szerintem Benz tudat alattija működött, amikor ennyi nyulat tett be a szmájlik közé.
Legalábbis erre gondoltam, amikor hallottam a hírekben, hogy most van náluk a nyúl éve és buli van.
bunny-egg.gif 1_Rabbit_wait.gif 152.gif bunny and chicken friends.gif easter bunny smile.gif smiley in easter bunny.gif 4.gif

Csak esznek , isznak semmi meló, hivatalok zárva stb.. , nálunk is lehetne ilyen easter bunny smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-03 08:46
Létrehozva: #18822

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(ktibor68 @ 2011-02-03 07:15) *
....... itt van most a kínai új év 10 napra megállt az élet kint ................

Szerintem Benz tudat alattija működött, amikor ennyi nyulat tett be a szmájlik közé.
Legalábbis erre gondoltam, amikor hallottam a hírekben, hogy most van náluk a nyúl éve és buli van.
bunny-egg.gif 1_Rabbit_wait.gif 152.gif bunny and chicken friends.gif easter bunny smile.gif smiley in easter bunny.gif 4.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
mucus42
hozzászólás 2011-02-03 06:25
Létrehozva: #18823

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Budapest
Azonosító: 18

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-02-02 20:02) *
Tisztelt mucus42!

A megválaszolni kívánt hozzászólásoknál kattintson az idézet gombra (jobbra fent), majd görgessen a lap tetejére és katt a hozzászólás gombra.

Szép jó reggelt!

Nagyon köszönöm az infót.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-03 06:12
Létrehozva: #18824

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(rezsooo @ 2011-02-02 23:34) *
hát akkor a majom az ugrott. Pedig azért is lett volna jó, mert mondhattad volna a férjednek, hogy ha esetleg nem tudná, a majom az azért is nagyon jó, mert amikor rosszalkodik amit nem túl ritkán csinál és összetör egy vázát vagy valamit, akkor olyan aranyosan és ártatlanul tud nézni, hogy egyszerűen nem lehet rá haragudni.
meg még azért is nagyon jó, mert naponta legalább 15 órát kell vele foglalkozni és 40 évig is simán elél.

de mondhatod, hogy kazuárt akarsz tartani, bár (wiki idézet) könnyen felingerelhető állat, rátámad az emberre is. Kiérdemelte a világ legveszélyesebb madara címét, de te mégis imádod.
egyébként national-en láttam, hogy egy ausztrál parkban tartottak kazuárokat, és mondta a gondozó, hogy tartanak krokodilokat is, de jobban félnek a kazuároktól, mint az öt méteres hüllőktől. Egyébként az egyetlen madár, amit feljegyeztek, hogy embert ölt.

2 linket próbáltam meg beilleszteni, de azt írja ki a youtube-ra, hogy érvénytelen link. na mindegy, ha érdekel írjátok be youtube-on, hogy cassowary, az első és harmadik videot szerettem volna linkelni.

egyébként pont ezt láttam, és nem 1 madárfajt jegyeztek fel, hogy ölt embert, hanem kettőt.
természettudományi rovatomat olvashattátok. ha velem tartotok jövőhéten az ámbrás cetek párzási szokásairól tudhattok meg mindent, amit eddig sosem mertetek megkérdezni. jóéjt.

Jó reggelt! biggrin.gif
getting_sunny.gif Köszönöm.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
rezsooo
hozzászólás 2011-02-03 00:34
Létrehozva: #18825

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-24 17:16
Azonosító: 1 074 606

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-02 20:45) *
Sajnos a férjem nagyon ismer ebből a szempontból. sad.gif Tudja, hogy előbb tartanék nagyragadozót, mint majmot. Pedig ragadozót sem szeretnék. De ha választani kellene még akárcsak egy jávai makákó és egy párduc között, hát még ebből a felállásból is a párducot választanám, pedig a legmacskább macskaféle.
Viszont az alapötlet nagyon jó. Pl., ha tevéért könyörögnék, vagy elefántért, neadjisten orrszarvúért (a vastagbőrűek eléggé nehezen tarthatóak), akkor lehet, hogy tényleg megváltás lenne neki a nyúl. 152.gif

hát akkor a majom az ugrott. Pedig azért is lett volna jó, mert mondhattad volna a férjednek, hogy ha esetleg nem tudná, a majom az azért is nagyon jó, mert amikor rosszalkodik amit nem túl ritkán csinál és összetör egy vázát vagy valamit, akkor olyan aranyosan és ártatlanul tud nézni, hogy egyszerűen nem lehet rá haragudni.
meg még azért is nagyon jó, mert naponta legalább 15 órát kell vele foglalkozni és 40 évig is simán elél.

de mondhatod, hogy kazuárt akarsz tartani, bár (wiki idézet) könnyen felingerelhető állat, rátámad az emberre is. Kiérdemelte a világ legveszélyesebb madara címét, de te mégis imádod.
egyébként national-en láttam, hogy egy ausztrál parkban tartottak kazuárokat, és mondta a gondozó, hogy tartanak krokodilokat is, de jobban félnek a kazuároktól, mint az öt méteres hüllőktől. Egyébként az egyetlen madár, amit feljegyeztek, hogy embert ölt.

2 linket próbáltam meg beilleszteni, de azt írja ki a youtube-ra, hogy érvénytelen link. na mindegy, ha érdekel írjátok be youtube-on, hogy cassowary, az első és harmadik videot szerettem volna linkelni.

egyébként pont ezt láttam, és nem 1 madárfajt jegyeztek fel, hogy ölt embert, hanem kettőt.

természettudományi rovatomat olvashattátok. ha velem tartotok jövőhéten az ámbrás cetek párzási szokásairól tudhattok meg mindent, amit eddig sosem mertetek megkérdezni. jóéjt.

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2011-02-02 22:26
Létrehozva: #18826

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

Ez a nagyon kedves hölgy: Clarissa9 mindenkinek ajánl engem, és minden OK volt, mégis mindegyik csillagomra csupán négyet adott.
Megkérdeztem tőle, miért tette, (gondolom mondanom sem kell, hogy személyes átvétel volt), várom a válaszát. Ő pedig készülhet a semlegesre.
Addig is fogyasszátok egészséggel.smile.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-02 21:45
Létrehozva: #18827

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mucus42 @ 2011-02-02 18:51) *
Mikor még fiatal voltam nekem is igy ment. biggrin.gif Most azért már ez egy kicsit megváltozott. A gyerek régen felnőtt, én meg vaksibb lettem - nem is kicsivel, no meg öregebb is. Azért nem panaszkodom ám:) Így általában a délutánjaim, estéim békében nyugalomban telnek. Mindezek ellenére: good2.gif
Nem sokára megyek is aludni.gif
Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek. "Hajnalban" jövök 9ll.gif

Szép álmokat neked.smile.gif

IDÉZET(rezsooo @ 2011-02-02 19:34) *
mondd meg a férjednek, hogy szeretnél egy majmot, először biztos azt fogja hinni, hogy viccelsz, de add elő halál komolyan, hogy ez már manapság nem olyan különös, meg hogy egy csomóan tartanak majmot külföldön, ott ez már majdhogynem hétköznapi, mutass neki videót youtube-ról, mondd neki, hogy a vaterás kapcsolataid révén sokkal olcsóbban, pár millió helyett csupán néhány százezerért tudsz makákót, mutass neki még videót youtube-ról, és ha elég kitartóan akarsz majmot, a végén majd kezdi elhinni, hogy talán mégsem hülyéskedsz és ezt komolyan gondolod, megváltás lesz neki, hogy beéred csupán egy nyúllal is. Lehet Ő fogja megkérdezni, hogy nem akarsz inkább egy nyulat? smile.gif

Sajnos a férjem nagyon ismer ebből a szempontból. sad.gif Tudja, hogy előbb tartanék nagyragadozót, mint majmot. Pedig ragadozót sem szeretnék. De ha választani kellene még akárcsak egy jávai makákó és egy párduc között, hát még ebből a felállásból is a párducot választanám, pedig a legmacskább macskaféle.
Viszont az alapötlet nagyon jó. Pl., ha tevéért könyörögnék, vagy elefántért, neadjisten orrszarvúért (a vastagbőrűek eléggé nehezen tarthatóak), akkor lehet, hogy tényleg megváltás lenne neki a nyúl. 152.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-02 21:02
Létrehozva: #18828

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(mucus42 @ 2011-02-02 18:54) *
Áruljátok el: hogy kell a hozzászóláshoz több idézetet beszúrni?

Tisztelt mucus42!

A megválaszolni kívánt hozzászólásoknál kattintson az idézet gombra (jobbra fent), majd görgessen a lap tetejére és katt a hozzászólás gombra.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-02-02 21:00
Létrehozva: #18829

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(rezsooo @ 2011-02-02 19:34) *
mondd meg a férjednek, hogy szeretnél egy majmot, először biztos azt fogja hinni, hogy viccelsz, de add elő halál komolyan, hogy ez már manapság nem olyan különös, meg hogy egy csomóan tartanak majmot külföldön, ott ez már majdhogynem hétköznapi, mutass neki videót youtube-ról, mondd neki, hogy a vaterás kapcsolataid révén sokkal olcsóbban, pár millió helyett csupán néhány százezerért tudsz makákót, mutass neki még videót youtube-ról, és ha elég kitartóan akarsz majmot, a végén majd kezdi elhinni, hogy talán mégsem hülyéskedsz és ezt komolyan gondolod, megváltás lesz neki, hogy beéred csupán egy nyúllal is. Lehet Ő fogja megkérdezni, hogy nem akarsz inkább egy nyulat? smile.gif

good2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
rezsooo
hozzászólás 2011-02-02 20:34
Létrehozva: #18830

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-03-24 17:16
Azonosító: 1 074 606

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-31 19:04) *
Szóval megpróbáltam bevetni magamat nyúl ügyben. Félfinoman, csak úgy mellékesen a kasszánál, amikor fizettünk.

Nem lesz nyúl.
smiley_0488.gif
És ha most valaki azt meri mondani, hogy minek nekem nyúl, amúgy is túl sok az állatom, azt megverem, mert alig van körülöttem élőlény. 25.gif
Különben yorksire terriert is szeretnék, tök jól ellennének a nyúllal..... ami nincs....

+Quote Post
mucus42
hozzászólás 2011-02-02 19:54
Létrehozva: #18831

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Áruljátok el: hogy kell a hozzászóláshoz több idézetet beszúrni?

+Quote Post
mucus42
hozzászólás 2011-02-02 19:51
Létrehozva: #18832

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-02 07:27) *
Ó, ne irigyelj. Nekem is egész nap előttem van a gép, de esténként, amikor letettem a gyereket, elküldtem a leveleket a vevőknek, és minden kész, van kb egy óra, amit pihenéssel töltök. A fejemen a zene, erre-arra böngészek, és fórumozom. Kell is, szinte érzem, ahogy kimegy belőlem a feszültség. Én a TV-t nem nézem. Még csukott szemmel sem. smile.gif

Mikor még fiatal voltam nekem is igy ment. biggrin.gif Most azért már ez egy kicsit megváltozott. A gyerek régen felnőtt, én meg vaksibb lettem - nem is kicsivel, no meg öregebb is. Azért nem panaszkodom ám:) Így általában a délutánjaim, estéim békében nyugalomban telnek. Mindezek ellenére: good2.gif
Nem sokára megyek is aludni.gif
Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek. "Hajnalban" jövök 9ll.gif

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-02-02 17:41
Létrehozva: #18833

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-02 15:18) *
Én pedig már kezdtem babonás lenni. acute.gif (Mármegint nem találtam a babonás szmájlit.)

Na és akkor íme egy részlet az egyik vevőm leveléből, hogy ne csak én szomorodjak el.
Szerintem minden levelezőprogramba bele van építve a helyesírás ellenőrző. Szóval olvassátok, és sírjatok:

".....azt tudom, hogy mennyi a kiöntő, meg a tolyástartók....."

Huhh.Hát én sem vagyok mostanában egy helyes író bajnok, gondjaim vannak az összetett szavakkal. Illetve mostanában nálam minden összetett szónak minősül és egyben írom.
Na de ilyen alapvetőt!! good2.gif good2.gif Nem semmi.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-02 16:18
Létrehozva: #18834

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-02-02 10:41) *
Viccelsz? Titkos, beépített ügynökeim jelentették. wink.gif
Szó sincs itt éles látásról. mosking.gif

Én pedig már kezdtem babonás lenni. acute.gif (Mármegint nem találtam a babonás szmájlit.)

Na és akkor íme egy részlet az egyik vevőm leveléből, hogy ne csak én szomorodjak el.
Szerintem minden levelezőprogramba bele van építve a helyesírás ellenőrző. Szóval olvassátok, és sírjatok:

".....azt tudom, hogy mennyi a kiöntő, meg a tolyástartók....."

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-02-02 11:41
Létrehozva: #18835

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-02-02 10:35) *
Jaj, köszönöm, tök rendes vagy, hogy észrevetted. Ezek szerint nem csak szép szemed, hanem roppantmód éles is. mosking.gif

Viccelsz? Titkos, beépített ügynökeim jelentették. wink.gif
Szó sincs itt éles látásról. mosking.gif

IDÉZET(hytech @ 2011-02-02 10:36) *
Tiltó mi?
Az hol? Kinek? Milyen? hehehmm.gif

Hja persze!Bizonyára keverem a szezont a fazonnal.... _hh.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2011-02-02 11:36
Létrehozva: #18836

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-02-02 10:20) *
Chrome-ban is van kedvencek sáv. Jobb felső sarok, franciakulcs ikonra kattintva. Ráadásul 1 gombnyomással az IE8-ból át is importálhatod a Chrome-ba az előzményeket.
Én is kényelmes ember vagyok, de amikor már hetek óta csak homokórázott a vaterán és tetű volt minden egyes betöltés, akkor elcsattant az agyam.Most crome megy vaterázáshoz, és hasítok mint állat....

na persze nekem nincs olyan hosszú tiltólistám ami miatt nehezebben megy a betöltés...... 43.gif 43.gif

Tiltó mi?
Az hol? Kinek? Milyen? hehehmm.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-02-02 11:35
Létrehozva: #18837

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-02-02 10:33) *
Zejopy kollegina nagyon tuti lett a séród!!!!!!!!!!
spindisc001.gif spindisc001.gif

Jaj, köszönöm, tök rendes vagy, hogy észrevetted. Ezek szerint nem csak szép szemed, hanem roppantmód éles is. mosking.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-02-02 11:36

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-02-02 11:33
Létrehozva: #18838

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Zejopy kollegina nagyon tuti lett a séród!!!!!!!!!!
spindisc001.gif spindisc001.gif

--------------------

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-02-02 11:20
Létrehozva: #18839

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2011-02-02 08:46) *
Az IE-t azért szeretem mert kizárólag ennek van a bal oldalon kedvencek sávja - ami nála rögzített - és nagyon kényelmessé teszi a netezést.

Kényelmes ember lévén az IE8 - mégha lassabb mint a többi böngésző - biztosítja számomra a kényelmet, "gyorsaságot".
Csak a szemmozgató izmomat kell megmozdítanom - picit balra - majd egy pici csukló és mutatóujj mozdulat és megvan a keresett oldal. dirol.gif

Chrome-ban is van kedvencek sáv. Jobb felső sarok, franciakulcs ikonra kattintva. Ráadásul 1 gombnyomással az IE8-ból át is importálhatod a Chrome-ba az előzményeket.
Én is kényelmes ember vagyok, de amikor már hetek óta csak homokórázott a vaterán és tetű volt minden egyes betöltés, akkor elcsattant az agyam.Most crome megy vaterázáshoz, és hasítok mint állat....

na persze nekem nincs olyan hosszú tiltólistám ami miatt nehezebben megy a betöltés...... 43.gif 43.gif

--------------------

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2011-02-02 11:06
Létrehozva: #18840

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(ktibor68 @ 2011-02-02 09:51) *
nekem meg marad , de ha nem úgy mint az előbb Ctrl+B, hozzáadás a könyvjelzőhöz meg Ctrl+D

Meglátjuk.

Mindenesetre thx.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post

1529 Oldal V  « < 940 941 942 943 944 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-25 05:38