IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1482 Oldal V  « < 940 941 942 943 944 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-17 18:26
Létrehozva: #18821

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 17:19) *
Nem tudom, sosem szoktam használni. sad.gif

Talán a férfiak másképpen üzemelnek. Ők nem fáznak sosem. Az igaziak. Mert hogy a belső energiájuk hevíti őket. Jaj, mindjárt szerelmes leszek. laugh.gif

A keptarolo.com-ot próbáld meg,hátha....

Belső energia....nahát. Ez hol kapható? laugh1.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"
Go to the top of the page

+Quote Post
Parabellum80
hozzászólás 2010-12-17 18:25
Létrehozva: #18822

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 15:48
Azonosító: 1 022

://kepfeltoltes.hu/view/101217/zejopy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
a kettőspont elé a http - t kell beilleszteni.

Itt nézd meg, én ennyit látok belőle.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-17 18:19
Létrehozva: #18823

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Parabellum80 @ 2010-12-17 17:14) *
Melyik képfeltöltő oldallal tudnék ide linket tenni? A képfeltöltést és a imagerz- t próbáltam - tiltott link.

Nem tudom, sosem szoktam használni. sad.gif
És csak a termék nevét nem látod, vagy a termékleírást sem? Ott is van szürke és kék betű is.

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-17 17:15) *
A kukacost többféleképp értelmezhető.Azért tettem idézőjelbe,mert nem (csak) a hímnemű egyedekre gondoltam, hanem a kukacoskodó egyénekre is. laugh1.gif
Válassza ki mindenki a számára megfelelő verziót. mosking.gif

Pszichésen fázni???
Akárcsak az én férjem.Nemonddmá,hogy fázol mondja. Én nagykabát,csizma,sapi.sák,kesztyű és gubbasztó póz. ŐŐŐ meg a fiam közben egy szál pulcsiban,mély szánalommal az arcukon,hogy nézdmá ez minnyá megfagy.
Nem értem.
Ők mitől nem fáznak?

Hát én a hímnemű egyedekre gondoltam, bár a kukacos jelző talán a felnőtt példányokra sértő lehet. biggrin.gif

Talán a férfiak másképpen üzemelnek. Ők nem fáznak sosem. Az igaziak. Mert hogy a belső energiájuk hevíti őket. Jaj, mindjárt szerelmes leszek. laugh.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-17 18:19

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-17 18:15
Létrehozva: #18824

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 16:43) *
Húúúú, te az nagy baj lenne. laugh.gif Rossz belegondolni. biggrin.gif

Tegnap a férjem fel akart világosítani, hogy pszichésen fázom (kb. -7 °C volt). Persze van némi igaza, de azért ilyen hőmérsékletnél ez már reális fázás. Azt hiszem, átgondolta a dolgot, mert egy óra múlva megjelent és megkérdezte, van-e kesztyűm. Mondtam, van, a fiókban, mert úgysem használom, zsebben van a kezem mindig. biggrin.gif

A kukacost többféleképp értelmezhető.Azért tettem idézőjelbe,mert nem (csak) a hímnemű egyedekre gondoltam, hanem a kukacoskodó egyénekre is. laugh1.gif
Válassza ki mindenki a számára megfelelő verziót. mosking.gif

Pszichésen fázni???
Akárcsak az én férjem.Nemonddmá,hogy fázol mondja. Én nagykabát,csizma,sapi.sák,kesztyű és gubbasztó póz. ŐŐŐ meg a fiam közben egy szál pulcsiban,mély szánalommal az arcukon,hogy nézdmá ez minnyá megfagy.
Nem értem.
Ők mitől nem fáznak?

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
Parabellum80
hozzászólás 2010-12-17 18:14
Létrehozva: #18825

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Melyik képfeltöltő oldallal tudnék ide linket tenni? A képfeltöltést és a imagerz- t próbáltam - tiltott link.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-17 17:57
Létrehozva: #18826

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Parabellum80 @ 2010-12-17 16:52) *
15" laptopról netezek, 1280X800 a felbontásban,ez a színösszeállítás így nekem nem olvasható.

Bocsáss meg a tájékozatlanságomért, de nekem ezek az adatok nem sokat mondanak. A 15", gondolom col. Viszont a képfelbontást nem tudom. Én a kicsi gépemen is jól látom, a fene egye meg. Nem tudom, hogy megváltoztatom-e, mert az elmúlt idők alatt alakult ilyenné a terméklapom kialakítása. Egy folyamatos változás eredménye. Arról nem is beszélve, hogy a legutolsó információm az, hogy a hátteret (sablont) nem lehet kivenni, ha az ember már betette egyszer, csak cserélni. Viszont a többi nem igazán tetszik.
Egyszer régen még kaptunk ígéretet ennek a bővítésére is, de aztán szerintem a nász elragadott mindenkit, mint a forgószél.
(1300 fölött van fent cuccom. Ha betűtípus és szín módosítására szánnám a téli szünetet, akkor szerintem hatalmas családi botrány lenne. biggrin.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-17 17:58

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Parabellum80
hozzászólás 2010-12-17 17:52
Létrehozva: #18827

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

15" laptopról netezek, 1280X800 a felbontásban,ez a színösszeállítás így nekem nem olvasható.

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 16:48) *
Ja, már látom, engem.
Én kiválóan látom, de ha te nem látod, akkor lehet, hogy más sem.
Egyiknél sem, vagy csak néha?

Kedveseim! Többiek! director.gif
Megnéznétek nekem, hogy olvasható-e a termékmegnevetés és a termékleírás? Köszönöm mindenkinek, aki rápillant. thank_you.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-17 17:48
Létrehozva: #18828

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Parabellum80 @ 2010-12-17 16:44) *
Helló zeyopy!

Bocsánat, hogy így ismeretlenül megszólítalak, de lenne egy észrevételem. A terméklapodon a termékeid háttérszínét nem lehetne megváltoztatni? Nálam a kék háttéren olvashatatlan a termék megnevezése.
Üdv: parabellum80

Ja, már látom, engem.
Én kiválóan látom, de ha te nem látod, akkor lehet, hogy más sem.
Egyiknél sem, vagy csak néha?

Kedveseim! Többiek! director.gif
Megnéznétek nekem, hogy olvasható-e a termékmegnevezés és a termékleírás? Köszönöm mindenkinek, aki rápillant. thank_you.gif

Jaj, nagyon gyors vagyok, néha túlságosan is. biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-17 17:50

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Parabellum80
hozzászólás 2010-12-17 17:47
Létrehozva: #18829

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Gyors reagálású zejopy:))

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 16:44) *
Kit szólítottál? smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-17 17:44
Létrehozva: #18830

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Parabellum80 @ 2010-12-17 16:44) *
Helló!

Bocsánat, hogy így ismeretlenül megszólítalak, de lenne egy észrevételem. A terméklapodon a termékeid háttérszínét nem lehetne megváltoztatni? Nálam a kék háttéren olvashatatlan a termék megnevezése.

Kit szólítottál? smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Parabellum80
hozzászólás 2010-12-17 17:44
Létrehozva: #18831

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Helló zeyopy!

A hozzászólást -Parabellum80- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-17 17:44

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-17 17:43
Létrehozva: #18832

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-17 16:34) *
Ne feledd, csak a "kukacos" emberek fognak fagyhalált halni. mosking.gif

Húúúú, te az nagy baj lenne. laugh.gif Rossz belegondolni. biggrin.gif

A nagyikám hullámos papagájt fogott így. Berepült a csirkeólba enni, és hopp ráborított egy szitát.
Így lett hullámos papagájom a 12. szülinapomra,Beatrice volt aneve.

Nekem az öreg nimfám ilyen. Berepült valakihez, és nekem adta az a valaki, mert nem akart papagájt tartani. Nem is értem...
Dezső a neve. Már 15 éve nálam van. Eszméletlen jó fej. Nem fél, amikor arra nyúlok, meg akar harapni, de ha otthagyom, visszahív. Állandóan magyaráz, na és persze én is neki. Hogy ő mit mond, azt nem tudom, de én ilyen bölcseket szoktam: gyönyörű kismadár, öreg barátom, borzas a tollad, jaj de szépen mondod, stb.
Ja és egyszer rájött, hogy amikor behajolok hozzájuk takarítani, mennyire vicces, hogy meghúzza a hajamat. Először nem is hittem el, ami történt velem. Képzelheted, békésen takarítok, és érzem, hogy valaki húzza a hajamat. biggrin.gif

Én sajnos 25 fokig vagyok hitelesítve, az alatt nem működök megfelelő hatásfokkal. laugh1.gif

Én is/én sem.
Tegnap a férjem fel akart világosítani, hogy pszichésen fázom (kb. -7 °C volt). Persze van némi igaza, de azért ilyen hőmérsékletnél ez már reális fázás. Azt hiszem, átgondolta a dolgot, mert egy óra múlva megjelent és megkérdezte, van-e kesztyűm. Mondtam, van, a fiókban, mert úgysem használom, zsebben van a kezem mindig. biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-17 17:43

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-17 17:34
Létrehozva: #18833

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 16:24) *
Elképzelem a jövőt, milyen szép is lesz. Mi emberek, mind fagyhalált halunk, de tavasszal újjáéled a természet és nem lesz kukac, meg ilyesmi egy sem. biggrin.gif
Na jó, nem idétlenkedem tovább.

Ne feledd, csak a "kukacos" emberek fognak fagyhalált halni. mosking.gif Na jó ez már tényleg gáz. laugh1.gif

A nagyikám hullámos papagájt fogott így. Berepült a csirkeólba enni, és hopp ráborított egy szitát.
Így lett hullámos papagájom a 12. szülinapomra,Beatrice volt aneve.

Én tudod mit szeretek? Kb februárban a padláson elkezdenek a verebek csivitelni.Onnan tudom,hogy jőőőőőőőő a tavasz. Én sajnos 25 fokig vagyok hitelesítve, az alatt nem működök megfelelő hatásfokkal. laugh1.gif
Jöhetne már a tavasz, végül is a vakond 2 napja nem csinált vezúvot....biztos kifagytak a girnyók.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-17 17:24
Létrehozva: #18834

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-17 16:06) *
Nem, nem megyek!!!Képzeld a múltkor volt a TV-ben a piac! Pakoltak össze az árusok ezerrel. De árus aranyszabály, hogy csapadékos időben nincs értelme kimenni.
Többet bukok,mint amit kitermelek. Mondtam én, melegben szeret mindenki vásárolni, plázákba mennek vagy olyan helyre ahol meleg van és több üzlet.Már ott sincsenek mindig horror árak.
A paicos élet tavasztól-őszig tart.:-) De akkor nagyon.

Sanyabácsinak igaza van, kellenek a kemény mínuszok amik sokáig tartanak,hogy a talajban lévő lárvákat,petéket is elérje a hideg és kipusztuljanak.A sokáig csak azért (pár napra nem hónapokra gondolok)hogy a talaj megfelelő vastagságban átfagyjon tartósan.
Különben nyáron permetezhetünk dögivel.
Tudja a természet a dolgát.:-)
Még úgy látszik ez kevés volt, mert "szeretett" vakondunk csinált pár darab vezúvot a kertbe, persze szigorúan a pázsittal vetett részre. A parlagon heverő rész nem mozgatta meg a fantáziáját....

na majd max nyitunk sanyabácsival egy bálint gizda topikot is. laugh1.gif

Elképzelem a jövőt, milyen szép is lesz. Mi emberek, mind fagyhalált halunk, de tavasszal újjáéled a természet és nem lesz kukac, meg ilyesmi egy sem. biggrin.gif
Na jó, nem idétlenkedem tovább.

A madarakat sajnálom. A suliban van etetőm, ott szoktam őket etetni, de nem mertem elkezdeni szünet előtt, mert odaszoknak, és amíg nem vagyok bent, addig nem kapnának, és állítólag az nagy gáz, mert ha egyszer elkezdi az ember, akkor tavaszig kell folyamatosan.
Ja, és tök jó történt ma velem. smile.gif A mi madaraink nyári volierjébe berepült egy cinke és nem tudott kijönni. Meg kellett fognom. Aztán elengedtem persze, de lefényképeztem a telefonommal. Ezt nagyon szeretem.
Egyszer karvalyt is fogtunk. Fecske, galamb, veréb, és társaik rendszeresen beröpülnek valahová, ahonnan nem találnak ki, de a karvaly az nagy fogás volt. Azt a gyerek engedhette el, bár izgultam, nehogy ráfogjon a kezére. Veszélyesek nagyon a ragadozó madarak. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-17 17:06
Létrehozva: #18835

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 15:41) *
Nem mész már vasárnap dolgozni, ugye? Nagyon, nagyon, rettenetesen és borzasztóan hideg van.
Sanyabácsi szerint kell, hogy kipusztuljanak az élősködők. Jelentem én már nem vagyok gilisztás, ugyan nem is voltam. biggrin.gif
Szóval jöhet a +20 °C. De minimum 15.

Nem, nem megyek!!!Képzeld a múltkor volt a TV-ben a piac! Pakoltak össze az árusok ezerrel. De árus aranyszabály, hogy csapadékos időben nincs értelme kimenni.
Többet bukok,mint amit kitermelek. Mondtam én, melegben szeret mindenki vásárolni, plázákba mennek vagy olyan helyre ahol meleg van és több üzlet.Már ott sincsenek mindig horror árak.
A paicos élet tavasztól-őszig tart.:-) De akkor nagyon.

Sanyabácsinak igaza van, kellenek a kemény mínuszok amik sokáig tartanak,hogy a talajban lévő lárvákat,petéket is elérje a hideg és kipusztuljanak.A sokáig csak azért (pár napra nem hónapokra gondolok)hogy a talaj megfelelő vastagságban átfagyjon tartósan.
Különben nyáron permetezhetünk dögivel.
Tudja a természet a dolgát.:-)
Még úgy látszik ez kevés volt, mert "szeretett" vakondunk csinált pár darab vezúvot a kertbe, persze szigorúan a pázsittal vetett részre. A parlagon heverő rész nem mozgatta meg a fantáziáját....

na majd max nyitunk sanyabácsival egy bálint gizda topikot is. laugh1.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-17 16:41
Létrehozva: #18836

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-17 14:29) *
Igen, ilyen helyzet is van, mindig a kivételek erősítik a szabályt.:-)Elsősorban persze nem erre a szitura gondoltam.
Azt nem tartom normális dolognak, hogy 40 évesen nyugdíjba megy 200 rugóért, mellette meg dolgozik ugyanennyiért. Lásd közszféra.
Elég sok olyan BKV-s ismerősöm van, aki tisztességes nyugdíjjal rendelkezik, mégis dolgozik még mellette igencsak tisztességes bérért. Dolgozzon, ha akar.De akkor ne vágjon zsebre magas nyugdíja mellett magas bért.

Na mindegy, megnézem az új kollégát én is.:-)
Olvastam pár kérdést a technikaiba, én sem lennék a helyébe.

de talán így Benz kicsit felszabadulhat és olvashatja-moderálhatja magasröptű írásaimat mosking.gif

Nem mész már vasárnap dolgozni, ugye? Nagyon, nagyon, rettenetesen és borzasztóan hideg van.
Sanyabácsi szerint kell, hogy kipusztuljanak az élősködők. Jelentem én már nem vagyok gilisztás, ugyan nem is voltam. biggrin.gif
Szóval jöhet a +20 °C. De minimum 15.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-12-17 16:40
Létrehozva: #18837

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Nem is említettem még, hogy masszőr is vagyok. Komolyan. smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 13:59) *
Igen. Mindenfajta testi kényeztetésre vevő vagyok. A fejem letisztult, talán nem írok zöldségeket. biggrin.gif

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-17 15:29
Létrehozva: #18838

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 14:15) *
A szüleim nyugdíj mellett két állásban dolgoznak. Ott, ahol ők vannak, nem dolgozik senki, mert mindenki a városban akar. Ha ők kiszállnak, nem lesz helyettük senki. Ez is egy indok.

Ne csodáld, hogy így jártál. Nagyon sok helyen tapasztalom. Embertelennek és igazságtalannak tartom, főleg azért, mert a másik oldalon meg sírnak, hogy nincs népességgyarapodás.

És megjött az első licitem a leállás óta.
Na és megjött Zümi úr a technikaiba. biggrin.gif Kíváncsi vagyok, hogy boldogul majd. laugh.gif Szegény. Tulajdonképpen nem szeretnék a bőrében lenni. unsure.gif

Igen, ilyen helyzet is van, mindig a kivételek erősítik a szabályt.:-)Elsősorban persze nem erre a szitura gondoltam.
Azt nem tartom normális dolognak, hogy 40 évesen nyugdíjba megy 200 rugóért, mellette meg dolgozik ugyanennyiért. Lásd közszféra.
Elég sok olyan BKV-s ismerősöm van, aki tisztességes nyugdíjjal rendelkezik, mégis dolgozik még mellette igencsak tisztességes bérért. Dolgozzon, ha akar.De akkor ne vágjon zsebre magas nyugdíja mellett magas bért.

Na mindegy, megnézem az új kollégát én is.:-)
Olvastam pár kérdést a technikaiba, én sem lennék a helyébe.

de talán így Benz kicsit felszabadulhat és olvashatja-moderálhatja magasröptű írásaimat mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-17 15:15
Létrehozva: #18839

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-17 14:11) *
Nem ez az igazságtalan. Az az igazságtalan,amikor valaki nyugdíjas, jó a nyugdíja,de mellette tölt be főállást.Ezt nagyobb igazságtalanságnak tartom.Pláne,ha ez nem hiányszakmánál van jelen.
Tessen csak teret engedni a dolgozni akaró, de nem tudó embereknek. rolleyes.gif

A szüleim nyugdíj mellett két állásban dolgoznak. Ott, ahol ők vannak, nem dolgozik senki, mert mindenki a városban akar. Ha ők kiszállnak, nem lesz helyettük senki. Ez is egy indok.

Ne csodáld, hogy így jártál. Nagyon sok helyen tapasztalom. Embertelennek és igazságtalannak tartom, főleg azért, mert a másik oldalon meg sírnak, hogy nincs népességgyarapodás.

És megjött az első licitem a leállás óta.
Na és megjött Zümi úr a technikaiba. biggrin.gif Kíváncsi vagyok, hogy boldogul majd. laugh.gif Szegény. Tulajdonképpen nem szeretnék a bőrében lenni. unsure.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-17 15:11
Létrehozva: #18840

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 13:59) *
Én nem értem, tombol a munkanélküliség, én meg teljesen el vagyok havazva. Valahogy igazságtalanul oszlik meg az egész. Ezen gondolkodtam út közben. Nem mondom, hogy betegre keresem magamat, de legalább több állásban dolgozhatok, sőt igényt tartanának rám még többre. Ez némi biztonságérzetet ad azért, csak sajnálom azokat, akik meg nem találnak semmit.

Nem ez az igazságtalan. Az az igazságtalan,amikor valaki nyugdíjas, jó a nyugdíja,de mellette tölt be főállást.Ezt nagyobb igazságtalanságnak tartom.Pláne,ha ez nem hiányszakmánál van jelen.
Tessen csak teret engedni a dolgozni akaró, de nem tudó embereknek. rolleyes.gif

Az nem baj, ha el vagy havazva. Amikor én szülni mentem, még a 9. hónapban is dolgoztam.Szó szerint ki kellett rángatni a munkahelyemről. Gondoltam szeretettel visszavárnak, hiszen a legtöbbet dolgozó, legtöbb profitot termelő munkatárs voltam.Utolsó napomon még egy nagy flotta partnert is hoztam.
Aztán amikor vissza akartam menni dolgozni, diszkréten közölték,hogy persze, menjek csak, de ahogy betölti a gyerekem a 3. életévét, máris kirúgnak (addig védett egy kismama).
Helyette inkább végkielégítenek, de húzzak mán. Hisz mi a fenét csináljanak velem? A helyemet betöltötték, én meg úgyis hazamennék,ha beteg a gyerekem,tehát a cég iránti lojalitásom a gyerek születésével biztosan a múlté.
Én marha meg úgy dolgoztam le előtte 6 évet, hogy se betegszabi, szabi is alig, reggel 8 este 6-ig, no persze minden szombaton meló és minden 4. vasárnapon is.

Ezzel csak azt akartam volna szemléltetni,hogy manapság nincs biztos hely. Hiába jó az ember fia/lánya.Ha több lábon állsz, az a jó! Nehéz, de határozottan biztosabb. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post

1482 Oldal V  « < 940 941 942 943 944 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (7 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-17 08:48