IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1484 Oldal V  « < 951 952 953 954 955 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-12 11:34
Létrehozva: #19041

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-12 10:11) *
swoon.gif Na, azt nem hittem volna, hogy van negája. Tényleg nem rolleyes.gif , de nagyon örülök neki, mert amikor majd megkapom az elsőt, amit nem jól kommunikálok, és nem lehet törölni, vagy azért nem lehet törölni, mert tényleg hibás vagyok, akkor majd ezzel vigasztalom magamat. smile.gif Hytech szerint az első bennmaradó negatív értékelésemnél depresszióba esek és 3 hétig ott is maradok (mert szerinte nem vagyok normális). Ebben van némi igaza, mármint a bedepizésben, de így, hogy tudom, hogy Önnek is van, egészen más lesz a helyzet. (Kerestem a lesápadós szmájlit, de nem találtam)
Akarja, hogy megverjem, akitől a negát kapta? biggrin.gif
Az meg, hogy nem érdekli a részletes, egyszerűen felháborító. cussing.gif Mi itt görcsölünk, meg minden, Ön pedig egy laza csuklómozdulattal azt írja, hogy nem érdekli? Hát, nahát...... confused.gif
Nem értem, az utolsó mondatát. to_take_umbrage.gif Mert ugye a problémamegoldás a cél. Ha lökött a vevő, akkor valahogyan össze kell hozni valamit. Na és alapból az eladónak kell egy határig alkalmazkodnia.
Asszem inkább ezt már a Vészbe kellett volna írnom, de már lusta vagyok..... (Mégsem voltam lusta. smile.gif )

Sok száz (pár ezer) pozitív mellett elfér néhány negatív is. A szövegből és a rá adott válaszból úgy is látszik ki volt a hunyó.
A részletessel kapcsolatban is ezt próbáltam már elmagyarázni, nem a 4,9 vagy az 5.0 a lényeg. Nem kell ezeket a dolgokat túlértékelni, túlreagálni.
IDÉZET(zejopy @ 2010-12-12 10:11) *
Mit csinál? Leosztja őket? smile.gif

Le. laugh1.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-12 11:11
Létrehozva: #19042

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-12 09:43) *
Hogyne lenne mosking.gif A részletes 4,8,- 4,9 körül lehet (így hirtelen pontosan nem tudom, mert nem érdekel).
Nem játszom a simulékony partnert a problémás esetekkel.

swoon.gif Na, azt nem hittem volna, hogy van negája. Tényleg nem rolleyes.gif , de nagyon örülök neki, mert amikor majd megkapom az elsőt, amit nem jól kommunikálok, és nem lehet törölni, vagy azért nem lehet törölni, mert tényleg hibás vagyok, akkor majd ezzel vigasztalom magamat. smile.gif Hytech szerint az első bennmaradó negatív értékelésemnél depresszióba esek és 3 hétig ott is maradok (mert szerinte nem vagyok normális). Ebben van némi igaza, mármint a bedepizésben, de így, hogy tudom, hogy Önnek is van, egészen más lesz a helyzet. (Kerestem a lesápadós szmájlit, de nem találtam)
Akarja, hogy megverjem, akitől a negát kapta? biggrin.gif
Az meg, hogy nem érdekli a részletes, egyszerűen felháborító. cussing.gif Mi itt görcsölünk, meg minden, Ön pedig egy laza csuklómozdulattal azt írja, hogy nem érdekli? Hát, nahát...... confused.gif
Nem értem, az utolsó mondatát. to_take_umbrage.gif Mert ugye a problémamegoldás a cél. Ha lökött a vevő, akkor valahogyan össze kell hozni valamit. Na és alapból az eladónak kell egy határig alkalmazkodnia. Mit csinál? Leosztja őket? smile.gif

Asszem inkább ezt már a Vészbe kellett volna írnom, de már lusta vagyok..... (Mégsem voltam lusta. smile.gif )

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-12 11:13

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-12 10:47
Létrehozva: #19043

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(98tomcsa @ 2010-12-12 09:45) *
Önnek is szép jó reggelt!

Én tudom ám überelni! jumping.gif
Én nagy postára járok, igaz néha van sorbanállás, de én is ismerek majdnem mindenkit. Tőlem sem kérdezik meg az elsőbbségit, sőt még azt sem, hogy kérek e számlát. tongue.gif

A számlával Ön nyert smile.gif
Erről nálunk nem bírnak leszokni...

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-12-12 10:45
Létrehozva: #19044

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-12 09:05) *
Szép jó reggelt!

Ezt tessék überelni rolleyes.gif

Önnek is szép jó reggelt!

Én tudom ám überelni! jumping.gif
Én nagy postára járok, igaz néha van sorbanállás, de én is ismerek majdnem mindenkit. Tőlem sem kérdezik meg az elsőbbségit, sőt még azt sem, hogy kérek e számlát. tongue.gif

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-12 10:45

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-12 10:43
Létrehozva: #19045

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-12 09:39) *
Van negatívja? És hogy állnak a részletes értékelései? Ezt már nagyon meg akartam kérdezni. Tudom, múltkor még nem volt negája, de az összesítés nagyon érdekel. smile.gif

Hogyne lenne mosking.gif A részletes 4,8,- 4,9 körül lehet (így hirtelen pontosan nem tudom, mert nem érdekel).
Nem játszom a simulékony partnert a problémás esetekkel.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-12 10:39
Létrehozva: #19046

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-12 09:05) *
Szép jó reggelt!

Én direkt egy kispostára járok, ott olyan családias a hangulat és nincs sorbanállás. Az összes postáskisasszonnyal tegeződünk, vannak apró kiváltságaim tongue.gif
Az elsőbbségit kötelező nekik ajánlgatni, de nálam már leszoktak róla. Sőt, szólnak, ha csomagként akarok valamit feladni és elmenne ajánlott küldeményként is. Természetesen tudják, hogy velük ellentétben fejből tudom a tarifákat happy11.gif
A héten rossz címre küldtem egy csomagot. Este jöttem rá és postazárás után addig telefonálgattam, amíg sikerült utolérnem a csomagot és visszairányíttattam a kedvenc postámra. Másnap beballagtam és visszakaptam. Ezt tessék überelni rolleyes.gif

Szép jó reggelt Önnek is! smile.gif

(Az enyém pocsék, de remélem másé tök jó. smile.gif )
Ezt nem tudom, mert ezt nem is lehet.
Amikor én rossz helyre küldtem a csomagot (mert egyszer ilyen is volt), akkor felhívtam a címzettet és ő postázta tovább a helyes címre. Az ő cucca pedig teljesen ingyen ment ezért a szívességért cserében. Nem baj, ha nagy leszek, majd én is ügyes leszek. rolleyes.gif
Van negatívja? És hogy állnak a részletes értékelései? Ezt már nagyon meg akartam kérdezni. Tudom, múltkor még nem volt negája, de az összesítés nagyon érdekel. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-12-12 10:38
Létrehozva: #19047

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-12-11 22:15) *
Le van írva, postázok is. Szépen, biztonságosan csomagolok. Mi kellene még? Esküszöm, beszüntetem ezt a személyes átvételt és aztán nyugi lesz.
Ja, udvarias is vagyok, tudok köszönni, meg minden. Azt.

Hidd el ez sem megoldás. Vevőmtől már az adategyeztetés óta többször kértem, hogy a címét majd küldje el. Már a pénz is megjött, de címet még a sokadik kérésem ellenére sem kaptam. Majd végre előkerült és közölte, hogy ő már az adatlapján is megváltoztatta az új címét. blink.gif Na kiváncsi vagyok hányast kapok a lebonyolításra. dry.gif

Más: Mint korábban is felvállaltam nekem a teszvesz nagyon nem jön be. Fényévnyi különbség volt (!) a vaterához képest. Igaz, ott csak vevő voltam, de annyiszor lettem ott átverve a termék minőségével kapcsolatban, hogy már egy jó ideje nem vásárolok ott. Mindegy, Benz megígérte, hogy az elfuserált levelezőrendszerét nem veszi át a vatera, más meg most inkább nem is érdekel, mert ezeket az újításokat most nagyon meg kell szokni....

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-12 10:05
Létrehozva: #19048

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-11 23:41) *
Hát tudod, azért én gyanakszom ám, hogy annyira nem könnyű a kedvedre tenni. Úgyhogy a kedvenc postás hölgyed előtt le a kalappal. smile.gif

Szép jó reggelt!

Én direkt egy kispostára járok, ott olyan családias a hangulat és nincs sorbanállás. Az összes postáskisasszonnyal tegeződünk, vannak apró kiváltságaim tongue.gif
Az elsőbbségit kötelező nekik ajánlgatni, de nálam már leszoktak róla. Sőt, szólnak, ha csomagként akarok valamit feladni és elmenne ajánlott küldeményként is. Természetesen tudják, hogy velük ellentétben fejből tudom a tarifákat happy11.gif
A héten rossz címre küldtem egy csomagot. Este jöttem rá és postazárás után addig telefonálgattam, amíg sikerült utolérnem a csomagot és visszairányíttattam a kedvenc postámra. Másnap beballagtam és visszakaptam. Ezt tessék überelni rolleyes.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-12 00:39
Létrehozva: #19049

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bajuszcica @ 2010-12-11 14:51) *
Tisztelt Vateracsapat!
Kár, hogy az eddig kiváló vaterás kategóriákat lecserélték a Tesz-vesz által használtakra! Ha csak így lehet összevonni a két céget, az nagy kár! Úgy látom a fórumon sok vaterás társam is ezt tette szóvá. Jó lenne, ha visszaállítanák a jól bevált, és sokak által remekül használt kategóriákat! Úgy gondolom, az általunk fizetett feltöltési díj és eladási jutalék fejében ezt jogosan kérhetjük. (remélem az összevonás nem eredményez drágulást az említett két dologban!!!)

Na basszus, megint egy ember, aki csak ír, és nem olvas. Agyhalál. Igen. Visszaállítják a régit, ennek nagy a valószínűsége, mert akkor a két oldal tök jól fog illeszkedni egymáshoz, na és mindezt az egyesítés előtti 3 napban feltétlenül. Na meg azért dolgoztak vele heteket, hogy most hopp, visszaállítsák.
Na meg az árdrágulás. Mert hogy ment levél a felhasználóknak az egyesülésről, ha jól emlékszem kettő is. Na legalább azt illett volna elolvasni. blink.gif
Jaj! Anyám! Vagy akárki, de borogatást szeretnék....

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-11 23:49
Létrehozva: #19050

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Na ebből sem lesz 5 csillagos értékelés:

Tisztelt .... József!

Köszönöm, hogy megkeresett. Személyesen szeretném fizetni és elhozni a tálakat, ha erre van lehetőség.
.........ról kell leutaznom Pécsre, ha megoldható, akkor jövő héten valamelyik délután, vagy kora este mennék értük.
A Pécs belvárosi átvétel nekem megfelelne.

További termékeket is tervezek vásárolni Öntől, de ezeket szeretném majd megtekinteni, csak azután döntenék a megvásárlásukról:

(Itt egy precíz felsorolás jött)

Az ezekből kiválasztott terméket a villámárat kifizetve szeretném majd elhozni, hogy ne kelljen újra leutaznom értük.

Kérem írja meg, hogy mely napokon, milyen időpontban és hol vehetném át, illetve tekinthetném meg a termékeket.

Számlázási címem:
.......................

Köszönettel,
..............................

Hajjajjj. Megírtam neki a menetet. Ebből már nem jövök ki jól, az tuti. sad.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-11 23:50

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-12-11 23:36
Létrehozva: #19051

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-11 22:31) *
Mire írtad az, hogy: Azt. ?

Semmi, valami befejezetlen gondolat, időközben, amikor írtam, elfelejtettem, de már nem tudtam szerkeszteni. Nem érdekes. smile.gif

Különben sem elég köszönni, ha nem megfelelően teszed.

Na, hagyjuk ezt biggrin.gif

De szerintem ekkora mázli ritkán van. smile.gif

Igen, ez az volt. wink.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-11 23:31
Létrehozva: #19052

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-12-11 22:15) *
Nem értem én ezt a választ pontosan.
........................

Úgy látszik Chamea mégsem regisztrált le a Vateráról. biggrin.gif

Mire írtad az, hogy: Azt. ?
Különben sem elég köszönni, ha nem megfelelően teszed.
Ja, jó ötlet megszüntetni a személyes átvételt. Nekem akartak egyszer-kétszer Pesten személyest. laugh.gif

Haha, egyszer meg hogy jártam, úristen, ilyen nincs is. Megvett egy készletet x vevő (csomag súly). Megvett sok különálló dolgot y vevő, aki már visszatérő vásárlóm volt. Az is csomag súlyba esett. A férjem pedig a két vevő cuccát összecsomagolta egy nagy csomagba és mindet feladtuk a visszatérő vevőmnek. Amikor kiderült, majdnem rosszul lettem, de tényleg. Merthogy írt a visszatérőm, hogy vannak + cuccok a csomagban, egy szép készlet. Jézus. De, és itt a poén. A friss vevő, a készletes jelezte, hogy nem bízik a postában, ezért szeretné, ha személyes átvétel lenne Pesten. Na összehoztam a két vevőmet és minden rendben lezajlott. De szerintem ekkora mázli ritkán van. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-12-11 23:15
Létrehozva: #19053

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Nem értem én ezt a választ pontosan.

Ha erre vonatkozott, akkor soha, senkinek nem adok ultimátumot, igen rugalmas vagyok az időponttal, de persze előtte egyeztessünk. Ez a minimum szerintem. Jöttek már reggel 6-kor, de este 10-kor is. Ez rugalmatlan dolog lenne?
Az, hogy nem megyek randevúzni arra a helyre, ami neki jó lenne? Esetleg? Aha, másból sem állna a napom. Budapest nagyon nagy ahhoz, hogy mindenkinek jó legyen a helyszín. Már elnézést, ha nem felel meg, akkor lehet tovább lépni. Le van írva, postázok is. Szépen, biztonságosan csomagolok. Mi kellene még? Esküszöm, beszüntetem ezt a személyes átvételt és aztán nyugi lesz.

IDÉZET(Gegoriana @ 2010-12-11 21:27) *
Mindegyik ultimátumszerűen közli, hogy másnap délelőtt ráér itt és itt. Az egyik aznapra közölte.

A hozzászólást -Sanyabacsi69- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-11 23:17

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2010-12-11 22:30
Létrehozva: #19054

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2010-07-07 12:35
Azonosító: 1 249 027

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-11 21:26) *
Aha. smile.gif Szerintem nyáron is száguldozik a sok lökött. Én meg ezért félek az autóban, hátha valami vadtulok nekem jön. Akkor is félek, ha a férjem vezet és nem látom rendesen az utat. Az nem vigasztal, hogy ő látja. biggrin.gif

abból is van sok hogy nem halad azt sem tudja merre akar menni , lassan megy fel tartja a másik autót stb, a románok életveszélyesek Ők nagyon száguldoznak itt az autópályán , volt olyan Portugáliából indult a család egyedül vezette le az utat és elaludt a kamionba ment bele

+Quote Post
Gegoriana
hozzászólás 2010-12-11 22:27
Létrehozva: #19055

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-09-26 02:10
Azonosító: 1 384 166

Kedves Sanyabacsi69,

Nagyon szívesen beidéznék négy(!) darab levelet, melyet a közelmúltban kaptam, ha nem sértenék vele levéltitkot.
Igen tanulságos a stílusuk. Mindegyik ultimátumszerűen közli, hogy másnap délelőtt ráér itt és itt. Az egyik aznapra közölte. Mindezt megszólítás és egyéb udvariassági sallangok mellőzésével. Minek azt, térjünk a lényegre... Ezért én nagyon udvariasan és igen szépen válaszoltam, túlzásba víve. Utána már tudtak egyezkedni, sőt, köszöntek is.
Ön hányast adna ezek után? Én inkább ötös adtam. Nevelő célzattal.

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-12-11 21:10) *
Köszönöm, de tényleg. smile.gif

Más.

Újabb dolog, csak adalékként egy minapi lerágott csonthoz. Vettem a fáradságot és a korábbi gyakorlattal ellentétben, nem simán tiltóra raktam az illetőt, aki lecsillagozott, hanem megkérdeztem, hogy MIÉRT tette? A sztori lényege, személyes átvétel volt. A terméklapjaim ismertek, a vásárlási feltételek is, stb. Szóval miért kaptam négyest a személyes átvételnél a Szállításra?
Tessék, a válasz: "Csak azért adtam rá 4 csillagot, mert a vaterán a kísérőszövegből úgy vettem ki, az átadás helyét illetően annyira nem vagy rugalmas. Nekem most speciel megfelelt a xxxxxxxxx utca, de ez inkább véletlen."

Aha. Hát, kösz! Ha esetleg nem Szegeden adom át, mert ő úgy szeretné, akkor meg hármast kapok?
"Tényleg jó", hogy nem tudjuk, hogy miért értékelnek le a vevők, de vajon jó-e az, hogy a vevőnek fogalma nincs az egészről, fogalma nincs, hogy nem a vágyaihoz, álmaihoz képest kellene értékelni, hanem az általam vállalt, leírtakhoz képest, a valósághoz képest?

dry.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-11 22:26
Létrehozva: #19056

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ktibor68 @ 2010-12-11 21:24) *
a sok roncsot ami még használható talán valamire, hétvégén most Én vagyok a soros , sok ember csak száguldozik elfelejti hogy tél van , persze van ellen példa is és még is baleset a vége

Aha. smile.gif Szerintem nyáron is száguldozik a sok lökött. Én meg ezért félek az autóban, hátha valami vadtulok nekem jön. Akkor is félek, ha a férjem vezet és nem látom rendesen az utat. Az nem vigasztal, hogy ő látja. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2010-12-11 22:24
Létrehozva: #19057

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-11 21:21) *
Mit mentettél?

a sok roncsot ami még használható talán valamire, hétvégén most Én vagyok a soros , sok ember csak száguldozik elfelejti hogy tél van , persze van ellen példa is és még is baleset a vége

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-11 22:21
Létrehozva: #19058

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ktibor68 @ 2010-12-11 21:20) *
jobb is délelőtt mentésen voltam hajnaltól nem is olvastam végig,mikor volt kis időm a mobilon telefonon nem ment hagytam is

Mit mentettél?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2010-12-11 22:20
Létrehozva: #19059

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-11 21:16) *
Majd fejbevágjuk a beírót egy söprűvel. Vagy kettővel. biggrin.gif
Már nyomasztó volt, ami zajlott.

jobb is délelőtt mentésen voltam hajnaltól nem is olvastam végig,mikor volt kis időm a mobilon telefonon nem ment hagytam is

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-11 22:16
Létrehozva: #19060

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ktibor68 @ 2010-12-11 21:15) *
majd lesz beírás más topicba ez miatt nem tudja hova

Majd fejbevágjuk a beírót egy söprűvel. Vagy kettővel. biggrin.gif
Már nyomasztó volt, ami zajlott.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1484 Oldal V  « < 951 952 953 954 955 > » 
Reply to this topicStart new topic
11 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (10 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: svejku

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-19 17:01