IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1486 Oldal V  « < 955 956 957 958 959 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
Gegoriana
hozzászólás 2010-12-11 16:24
Létrehozva: #19121

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-09-26 02:10
Azonosító: 1 384 166

Kedves Benz!
Volna még valami, egy gondom, amivel nem tudom, mit csináljak. Ilyenem még nem volt... Múlt héten vasárnap "megnyertem" egy képet az egyik eladótól. Levélben azonnal felvettem vele a kapcsolatot. Két nap múlva - mivel addig nem reagált - megismételtem a levelet, hátha elkallódott. Harmad- és negyednap többször, 10-12 alkalommal tettem kísérletet telefonon felhívni, de kinyomta a telefont. A terméklapra írt üzenetem kitörölte.
Tanácsot kérek: mi ilyenkor a teendőm?
Köszönöm előre is, G.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-11 15:28
Létrehozva: #19122

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Gondolkodtam. (Foghatjátok a fejeteket, mert elmondom, mire jutottam. smile.gif )
Vannak a változások. Nem mondom, hogy jó-e, vagy rossz, bár feltételezhető, hogyha változtatnak annak olyan okai vannak, amikről mi a helyzetünknél fogva nem tudunk esetleg csak sejtünk, azt is rosszul. biggrin.gif Egy dologban biztos vagyok. Nem azért fejlesztenek, hogy 8 technikus helyett 30-at foglalkoztathassanak. Legalábbis szerintem. biggrin.gif De nem ez a lényeg, ez csak lazán kapcsolódó szál.
Szóval. Technikai rész: A pasik csoportba verődve lázadnak és háborognak. Női panaszossal úgyszólván egyáltalán nem találkozunk, az egy Zsófika, de ő is inkább kérdezi, hogy mit rontott el. Amint világossá vált számára, hogy az előélete makulátlan, figyelő pozícióba vonult, és várta a végkifejletet.
Szóval a pasik megszokták, hogy ők alakítják a világot. éppen ezért, ha valamit nem személyesen ők változtattak meg, és az a valami mégis megváltozott, akkor kitör a lázadás. smile.gif
Ja a csajok? Ők megszokták az évezredek alatt, hogy a férfiak által alkotott világban megpróbáljanak úgy lavírozni, (széppé, jóvá téve azt), hogy megtalálják a megoldásokat. Mindegy ki csinálta és miért, a lényeg, hogy kezelni lehessen.
Általában ezért reklamálnak többet a férfiak. A nők alkalmazkodnak a megváltozott feltételekhez.
air_kiss.gif Csók mindenkinek. (Feministák kíméljenek. biggrin.gif )
Megyek fényképezni a fagypontba, nem lázadok, alkalmazkodom. Ez ebben az esetben fogvacogásban nyilvánul meg. laugh.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-11 15:29

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-10 22:54
Létrehozva: #19123

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Vááááááááááááá, de megszívtam...... Uuuhhhhhhh......
Feltöltök, persze rutin mozdulatok, kalandoznak a gondolataim erre-arra, közben msn-en beszélgetek és zenét is hallgatok. Na az egyik cuccot kiemeltem. A feltöltök hasonlóval töltök. Úgy maradt basszus. Tulajdonképpen jól jártam, mert a negyediknél észrevettem. laugh.gif
El sem mondom a férjemnek. .lol:
Csak azért szóltam, hátha más is ilyen izé... nem is tudok túl jó szót erre biggrin.gif , szóval ti ne járjatok így. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-10 22:56

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-10 21:21
Létrehozva: #19124

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Na. Ennek a kedves vevőjelöltnek tegnap még nagyon sürgős volt. Az utolsó válaszom óta 2x láttam belépni, de úgy látszik, már nem siet annyira.
Hát kíváncsi vagyok.
Levelezés:
http://www.vatera.hu/bavaria_porcelan_teas..._188354518.html

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-10 21:03
Létrehozva: #19125

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-10 18:57) *
Ohhh szívből gratulálok!!!Karácsonyra a levesbe tenéysztetted őket? mosking.gif

Neeem, dehogy. smile.gif Nem is tudtam, hogy lettek, csak most láttam véletlenül.
Még mindig nem álltam neki a feltöltésnek, bár időközben lett két postakész csomagom is.
Jajjajjaj. Nincs semmi kedvem, de muszáj lesz.....

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-10 21:04

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-10 19:57
Létrehozva: #19126

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-10 18:30) *
Születtek kis halak. smile.gif

Ohhh szívből gratulálok!!!Karácsonyra a levesbe tenéysztetted őket? mosking.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-10 19:30
Létrehozva: #19127

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-10 17:51) *
Tán Neked is Nimbusz 2000-es modelled van,mint Harry-nek? laugh1.gif

Ááá, az enyém sokkal jobb. biggrin.gif Nem tudom, mitől működik, de rendszeresen és kitartóan üzemel. laugh.gif

Születtek kis halak. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-10 18:51
Létrehozva: #19128

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-10 17:47) *
Óóóó, nekem a földön maradás okoz gondot. biggrin.gif

Tán Neked is Nimbusz 2000-es modelled van,mint Harry-nek? laugh1.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-10 18:47
Létrehozva: #19129

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-10 17:45) *
Jó azoknak, akik mindenféle pótdolog nélkül tudnak röpködni. mosking.gif

Óóóó, nekem a földön maradás okoz gondot. biggrin.gif

Jó "kávézást". Megyek a halakhoz....

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-10 18:45
Létrehozva: #19130

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-10 17:41) *
Mikor már túl magasan röpködök, tuti, hogy valaki, vagy valami visszaránt, tudatosítva, hogy a föld egy stabilabb hely, mint a felhők. unsure.gif

Jó azoknak, akik mindenféle pótdolog nélkül tudnak röpködni. mosking.gif

Most rámragasztottad a fázást, megyek csinálok egy bögre forró löttyöt. Nem kávé, ezzel a jelzővel nem illethetem azt a mosogatólevet amit lefőzök.Kéne nekem is töltögetnem, de munkaundoritiszem van.
Meg mindjárt híradó is lesz.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-10 18:41
Létrehozva: #19131

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-10 17:25) *
laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif
Áááá azért az én férjem néha tud szépeket is mondani. Várjunk csak öööööö mindjárt emlékszem egyre.

Nálunk az eléggé rövid helyett a vegyél fel valami rendeset,kint van a melled felkiáltás van. Pedig dehogy van kinn,csak diszkréten, harmincasokhoz méltóan van széppé varázsolva.De a kidobom a kirakatba stílustól tényleg messze van.
Illetve utálja a "vágykeltő zoknimat" tudod....térdharisnya. Mondtam is neki, mi a fenét zavarja, ha nem látni a nadrágom alatt???? laugh1.gif Na jó helyette vannak színes csíkos kötött lábtyű-im.

Na mielőtt jönnének a feministák szitkozódni, el kell mondanom,hogy ő azért szokott udvarolni.Az a helyzet,hogy belém nem szorult semmi romantika, nem is nagyon várom el tőle,hogy folyton szépeket mondjon.
Elég ha elvisz horrorfilmet vagy thrillert nézni a moziba. laugh1.gif

Vagy esetleg ebben is a párodra ismertél? Mert akkor tuti 1 helyn képzik őket.... mosking.gif

Na a "túl mély a kivágás" nálunk is előjön, de inkább szép időben. Most leginkább garbóban járok. Annak hálistennek nincs kivágása.
Persze néha ő is mond jókat. Tipikus kérdésem a "Nem vagyok ebben tehén?" című. Erre mindig az a válasz jön, hogy dehogy. Meg néha mondja, hogy hű, de jól nézel ki. Ilyenkor kissé gyanakszom. mosking.gif Mert hol értékeli, hogy jól nézek ki, hol pedig nem. Nem értem a különbségeket. Szerintem nekik is van valami havi ciklusuk csak nem olyan egyértelmű, mint a miénk. biggrin.gif laugh.gif
Jajjjjjj, én romantikus alkat vagyok, nem tehetek róla. Pedig folyamatosan próbálom racionalizálni magamat. mosking.gif Általában a környezetem szokott. Mikor már túl magasan röpködök, tuti, hogy valaki, vagy valami visszaránt, tudatosítva, hogy a föld egy stabilabb hely, mint a felhők. unsure.gif Horrorfilm szóba sem jöhet, mert utána napokig ki vagyok borulva tőle.
Brrr... kellene feltöltenem, és még sok minden mást is kellene csinálnom. Asszem a gyerek megbuggyantotta az akváriumot, és mivel ott élő, érző lények vannak, valószínű, hogy oda megyek először SOS. Aztán majd a racionális munka a végére marad. sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-10 18:25
Létrehozva: #19132

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-10 17:06) *
don-t_mention.gif Pasik.... Ha nem lenne állandóan szem előtt a férjem, azt hinném, bigámiában él és te vagy a másik felesége. Vagy a pasikat fejlesztik titkos kiképzőközpontokban, hogyan kell "udvarolni" pár év házasság után? A múltkor is valamit felrángattam magamra (állandóan rohanok, 3 perc elég az öltözésre, ékszerekre és frizurára) erre azt mondja: hát eléggé rövid.... Ezt bírta mondani!!!!! (Akkor ki is keltem magamból, jóérzésröl és hasonlókról szónokoltam fennhangon.) Bezzeg 2 barátnőm pasija is.... Na ők igen, ők tudják, hogyan kell. Ezért vannak az ember lányának barátnői. Velük lehet lelkizni, a pasijaik meg adják az önbizalmat lapátszám. biggrin.gif

laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif
Áááá azért az én férjem néha tud szépeket is mondani. Várjunk csak öööööö mindjárt emlékszem egyre.

Nálunk az eléggé rövid helyett a vegyél fel valami rendeset,kint van a melled felkiáltás van. Pedig dehogy van kinn,csak diszkréten, harmincasokhoz méltóan van széppé varázsolva.De a kidobom a kirakatba stílustól tényleg messze van.
Illetve utálja a "vágykeltő zoknimat" tudod....térdharisnya. Mondtam is neki, mi a fenét zavarja, ha nem látni a nadrágom alatt???? laugh1.gif Na jó helyette vannak színes csíkos kötött lábtyű-im.

Na mielőtt jönnének a feministák szitkozódni, el kell mondanom,hogy ő azért szokott udvarolni.Az a helyzet,hogy belém nem szorult semmi romantika, nem is nagyon várom el tőle,hogy folyton szépeket mondjon.
Elég ha elvisz horrorfilmet vagy thrillert nézni a moziba. laugh1.gif

Vagy esetleg ebben is a párodra ismertél? Mert akkor tuti 1 helyn képzik őket.... mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-10 18:06
Létrehozva: #19133

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-10 16:46) *
rolleyes.gif

Nekem van sapkám. A férjem szerint (aki ugyanolyan szépen tud udvarolni, mint a Te férjed) ez a sapka a gyerekcsináló kategóriát képviseli. De én mondtam neki, hogy a korom miatt már jogosult vagyok hülyén kinézni, meg a fejem is fázik és különben is drága a korpásodás elleni sampon.Eme észérvekkel meggyőztem.
Még az utcán is mutatkozik velem ha rajtam van. Igaz ilyenkor a másik oldalon megy.... laugh1.gif laugh1.gif

Van derékvédős izém, még motorozáshoz vettem. Tökjó. A lábamon 1 vastag hari, 1 vastag zokni, bundás csizma, de folyton felfázok még így is. Esetleg valami fűtőszálas talpbetétet feltalálhatnának már az én 2 szép szememért. rolleyes.gif

Csak ennyi van a lábadon? huh.gif Én bent dolgozom a suliban. Vastag harisnya, tapadós gatya, zokni és rövid szoknya. biggrin.gif A csizmám viszont nem szőrös, elég idétlenül nézne ki. Viszont póló és pulóver. laugh.gif Mégis mindig fázom. Szerintem pszichésen.

don-t_mention.gif Pasik.... Ha nem lenne állandóan szem előtt a férjem, azt hinném, bigámiában él és te vagy a másik felesége. Vagy a pasikat fejlesztik titkos kiképzőközpontokban, hogyan kell "udvarolni" pár év házasság után? A múltkor is valamit felrángattam magamra (állandóan rohanok, 3 perc elég az öltözésre, ékszerekre és frizurára) erre azt mondja: hát eléggé rövid.... Ezt bírta mondani!!!!! (Akkor ki is keltem magamból, jóérzésröl és hasonlókról szónokoltam fennhangon.) Bezzeg 2 barátnőm pasija is.... Na ők igen, ők tudják, hogyan kell. Ezért vannak az ember lányának barátnői. Velük lehet lelkizni, a pasijaik meg adják az önbizalmat lapátszám. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-10 17:46
Létrehozva: #19134

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-10 16:32) *
Na a Tesco-járás nálunk is büntetés.

Ja, sapkám sincs, de az soha nem is volt, nem is akarok. Egyszer akartam, de a férjem azt mondta, úgy nézek ki, mint egy bejárónő. laugh.gif Így aztán a röpke, sapka iránti vágyam örökre elhamvadt. Tudja tenni a szépet.... hiába, az évek múlnak, a szerelem növekszik, alsó határ a csillagos ég. biggrin.gif laugh.gif laugh.gif

rolleyes.gif

Nekem van sapkám. A férjem szerint (aki ugyanolyan szépen tud udvarolni, mint a Te férjed) ez a sapka a gyerekcsináló kategóriát képviseli. De én mondtam neki, hogy a korom miatt már jogosult vagyok hülyén kinézni, meg a fejem is fázik és különben is drága a korpásodás elleni sampon.Eme észérvekkel meggyőztem.
Még az utcán is mutatkozik velem ha rajtam van. Igaz ilyenkor a másik oldalon megy.... laugh1.gif laugh1.gif

Van derékvédős izém, még motorozáshoz vettem. Tökjó. A lábamon 1 vastag hari, 1 vastag zokni, bundás csizma, de folyton felfázok még így is. Esetleg valami fűtőszálas talpbetétet feltalálhatnának már az én 2 szép szememért. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-10 17:32
Létrehozva: #19135

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-10 16:18) *
Abszolút megértelek! rolleyes.gif
Engem is a férjem szokott elrángatni ruhát venni, kinőttem én már ebből a shoppingolós időszakból. Nálunk a tesco-zás úgy zajlik,hogy én rohanok a polcok között, bedobálom ami kell. A férjem shoppingol, bepakolja a baromságokat és az e-betűs színes zacskós őrületeket. Én meg morgok, és visszateszem.Aztán félúton kiverem a hisztit,hogy már 10 perce vásárolunk,húzzunk haza, igyekezzünk.
A pénztárnál meg jön a 2-es számú hiszti a "mit pakoltál be a gyereknek titokban" című fejezethez. rolleyes.gif

jajj a vásározás ilyen időben katasztrófa. Hajnali 4-kor kelek, mert ugye hiába nyit a piac 7-kor, addigra fel kell állítani a sátorszerkezetet+ponyvát és illik ki is pakolni.
Beteg nem vagyok, de a hideget a térdem,derekam nagyon megsínyli, illetve az állandó súlymozgatást is.Én nem is tudom, hogy egyesek hogy képesek naponta kint állni...
Az a szerencsém, hogy én most megyek utoljára (ha esik az eső vagy hó akkor ki se megyek, mert nincs semmi értelme).Január pihenés, a február túlélhető, márciusban meg már fűt a tavasz szele. rolleyes.gif

Na a Tesco-járás nálunk is büntetés. Ha tehetem, én ellógom. Aztán: Nem vettél sampont, nem jó a balzsam, nem szeretem a Bref-et. Szóval párszor ellógom, aztán megelőzési célzattal elmegyek. Aztán megint sürgősebb teendőm támad. biggrin.gif
Én alaposan átnézem a sorokat, nem futom végig, de a második után annyira ideges leszek, hogy majdnem felrobbanok. NA és soha semmi sem ott van, mint a múltkor. Szerencsére a férjem jól tájékozódik. biggrin.gif

A 4 órás kelés nem embernek való. Én ötkor kelek, az sem, még szerencse, hogy csak 4x egy héten. És a derekadra tegyél valami cuccot, a férjemnek is van, pedig nem is vásározik. rolleyes.gif (Nekem nincs.... kabátom sincs... laugh.gif)
Nem baj, holnap elviszem az autót, ha a család időben hazajön, akkor nem kell gyalogolni. Ja, sapkám sincs, de az soha nem is volt, nem is akarok. Egyszer akartam, de a férjem azt mondta, úgy nézek ki, mint egy bejárónő. laugh.gif Így aztán a röpke, sapka iránti vágyam örökre elhamvadt. Tudja tenni a szépet.... hiába, az évek múlnak, a szerelem növekszik, alsó határ a csillagos ég. biggrin.gif laugh.gif laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-10 17:18
Létrehozva: #19136

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-10 12:26) *
Háááát, a siker kétes. Elmentünk a Tescoba, de csak szövet kabátok voltak. Azt nem akartam, mert most kimondottan dzsekire fáj a fogam. Volt viszont gintonik, pontosabban gin és tonik. smile.gif Na azt vettünk. Mondta az embör, hogy menjünk át a nagy Tescoba, ott tuti van, de sztrájkba léptem, mondtam, inkább megfagyok, de nem vagyok hajlandó még egy boltba betenni a lábamat. Minden vásárlás nagyon megvisel. unsure.gif Felesleges időtöltésnek tartom.
Szóval hazajöttem, megettem egy zacskó chips-et, megittam egy gintonikot és jó volt. Itthon ugyanis nem fázom, mert van fűtés, nem úgy, mint az utcán. biggrin.gif
Most meg fényképeztem, és odafagytam a géphez. Kicsit kiolvadok és megyek vissza dolgozni. Nem irigyellek a hétvégi munkádért. Főleg ilyenkor nem. Bár gondolom, sosem vagy beteg. smile.gif

Abszolút megértelek! rolleyes.gif
Múltkor már én sem tudtam tovább húzni a nadrág vásárlást. Kimentünk egy outletbe, bementem az első üzletbe. Ott kiderült,hogy csak anorexiás csirkéknek árulnak nacit.Bementem egy másik üzletbe, ott volt már tyúknadrág is, nosza az első jó is volt, kifizettem aztán hello.
az a baj ezzel a kabátkérdéssel, hogy egy chippsel és gintonikkal a pocakban, a meleg lakásból nem tűnik sürgetőnek a kérdés. Aztán jön az első cudar idő, akkor odafagy az ember lányának a kérdés a szájára,hogy miért is nem tudtam még 1 helyre bemenni? rolleyes.gif
Hisz még csak most jön a január-február ami igazán keménynek ígérkezik.

Engem is a férjem szokott elrángatni ruhát venni, kinőttem én már ebből a shoppingolós időszakból. Nálunk a tesco-zás úgy zajlik,hogy én rohanok a polcok között, bedobálom ami kell. A férjem shoppingol, bepakolja a baromságokat és az e-betűs színes zacskós őrületeket. Én meg morgok, és visszateszem.Aztán félúton kiverem a hisztit,hogy már 10 perce vásárolunk,húzzunk haza, igyekezzünk.
A pénztárnál meg jön a 2-es számú hiszti a "mit pakoltál be a gyereknek titokban" című fejezethez. rolleyes.gif

jajj a vásározás ilyen időben katasztrófa. Hajnali 4-kor kelek, mert ugye hiába nyit a piac 7-kor, addigra fel kell állítani a sátorszerkezetet+ponyvát és illik ki is pakolni.
Beteg nem vagyok, de a hideget a térdem,derekam nagyon megsínyli, illetve az állandó súlymozgatást is.Én nem is tudom, hogy egyesek hogy képesek naponta kint állni...
Az a szerencsém, hogy én most megyek utoljára (ha esik az eső vagy hó akkor ki se megyek, mert nincs semmi értelme).Január pihenés, a február túlélhető, márciusban meg már fűt a tavasz szele. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-10 13:26
Létrehozva: #19137

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-10 12:20) *
De jó!!!Köszönöm!Kedves vagy! rolleyes.gif
Tegnap sikerrel jártál?Nem fázol már? rolleyes.gif

Háááát, a siker kétes. Elmentünk a Tescoba, de csak szövet kabátok voltak. Azt nem akartam, mert most kimondottan dzsekire fáj a fogam. Volt viszont gintonik, pontosabban gin és tonik. smile.gif Na azt vettünk. Mondta az embör, hogy menjünk át a nagy Tescoba, ott tuti van, de sztrájkba léptem, mondtam, inkább megfagyok, de nem vagyok hajlandó még egy boltba betenni a lábamat. Minden vásárlás nagyon megvisel. unsure.gif Felesleges időtöltésnek tartom.
Szóval hazajöttem, megettem egy zacskó chips-et, megittam egy gintonikot és jó volt. Itthon ugyanis nem fázom, mert van fűtés, nem úgy, mint az utcán. biggrin.gif
Most meg fényképeztem, és odafagytam a géphez. Kicsit kiolvadok és megyek vissza dolgozni. Nem irigyellek a hétvégi munkádért. Főleg ilyenkor nem. Bár gondolom, sosem vagy beteg. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-10 13:20
Létrehozva: #19138

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-10 12:14) *
Te tök jó fej vagy. Ezt már előbb is gondoltam, de most aztán végképp tudom. biggrin.gif
good2.gif

De jó!!!Köszönöm!Kedves vagy! rolleyes.gif
Tegnap sikerrel jártál?Nem fázol már? rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-10 13:14
Létrehozva: #19139

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-10 11:42) *
A terméklapod pontos,korrekt.A fotó is.
Esetleg a ruháidat összerakhatnád mintás, hímzett, vagy mesefigurás holmival. Azt nagyon szeretik.:-)Amúgy én nem találtam semmi kivetnivalót benne, egyszerűen ki kell rá várni a vevőt.
Én azt tapasztaltam,hogy minél szebb és mintásabb,annál jobban szeretik.

Te tök jó fej vagy. Ezt már előbb is gondoltam, de most aztán végképp tudom. biggrin.gif
good2.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-10 12:42
Létrehozva: #19140

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsuzsa972 @ 2010-12-10 11:13) *
Kérhetek még tőled valamit? Nem néznél be hozzám és adnál ötletet, te mint tapasztalt, régi eladó, min változtassak? Hátha lenne ötleted. Szívesen venném. Lehet gagyinak néznek rolleyes.gif , vagy az ár a nem jó, vagy a leírás, ha van időd, energiád: megtennéd? Köszönöm ismételten, hogy szántál rám időt! thank_you.gif

A terméklapod pontos,korrekt.A fotó is.
Esetleg a ruháidat összerakhatnád mintás, hímzett, vagy mesefigurás holmival. Azt nagyon szeretik.:-)Amúgy én nem találtam semmi kivetnivalót benne, egyszerűen ki kell rá várni a vevőt.
Én azt tapasztaltam,hogy minél szebb és mintásabb,annál jobban szeretik.

--------------------

+Quote Post

1486 Oldal V  « < 955 956 957 958 959 > » 
Reply to this topicStart new topic
15 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (15 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-23 16:25