IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1531 Oldal V  « < 959 960 961 962 963 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2011-01-20 09:28
Létrehozva: #19201

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-20 08:07) *
Tisztelt mmmyki!

Nem jöhet össze, mert kisebb szabálytalanságokért nem küldünk figyelmeztetést. A súlyos szabálytalanságok elévülését viszont nem támogatjuk.

Kedves Benz, szép reggelt! smile.gif

Ezek szerint nem érdemes ezen a témán sem túráznom. Pedig sok minden szól mellette. smile.gif

Na és akkor ami a hajnali hajmosás alatt megfogalmazódott bennem.
Egy olyan megoldásra gondoltam, amiért, ha el lesz fogadva, a technikusok 1000 átkot szórnak a fejemre.
Jó lenne egy olyan rendszer, ami kvázi visszaigazolná a csillagozás elfogadását. Az opciót úgyis csak azok használnák, akik ezt figyelemmel kísérik, akiknek ez fontos. Tehát, az eladó végezné a dolgát, amikor pedig igazságtalan lehúzást tapasztal, azt jelezhetné a Vatera felé. Nem kellene indoklás, vagy ilyesmi, csak egy pipa. Így a Vatera a vásárlóiról birtokolna egy belső értékelést, ami nem nyilvános, olyasmi, mint a figyelmeztetések megőrzése, és ha ez a dolog egy bizonyos százalékot elérne, akkor szankcionálni lehetne a vevőket olyan módon, hogy elvonni tőle egy időre a csillagozás lehetőségét.
Khmmm... most így már az első órám után látok benne pár buktatót, de talán valamit lehetne vele kezdeni. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-01-20 09:07
Létrehozva: #19202

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(mmmyki @ 2011-01-20 05:54) *
...de kisebb bakikból is összejöhet a három vagy négy az évek alatt, aminek semmi értelme....

Tisztelt mmmyki!

Nem jöhet össze, mert kisebb szabálytalanságokért nem küldünk figyelmeztetést. A súlyos szabálytalanságok elévülését viszont nem támogatjuk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-20 08:16
Létrehozva: #19203

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2011-01-20 05:54) *
Tudod, hogy szerintem teljesen mindegy. smile.gif De azért szeretsz, ugye? smile.gif _olel.gif

Azzal, hogy esetleg csak az utolsó három hónapot mutassa, egyetértek. De: Csak halkan jegyzem meg, hogy ez az eljárás felvetné a figyelmeztetések (pl. egyéves) elévülésének kérdését is, ami elől eddig a Vatera teljes mértékben elzárkózott. (Ezt én nem értem, nyilván egy súlyos okból kizárt felhasználót nem kell rehabilitálni, de kisebb bakikból is összejöhet a három vagy négy az évek alatt, aminek semmi értelme.) Ebből arra következtetek, hogy a javaslatodat nem fogják figyelembe venni, holott teljesen értelmes gondolat, és a többség támogatná.

Ps. Roppant mód nehezményezem, hogy az én masszázsolásomról nem emlékeztél meg tegnap. biggrin.gif

Igen, szeretlek, de attól még megpofozhatlak. biggrin.gif Különben is te vagy a Vatera legjobb pasija, én pedig kicsit sem vagyok elfogult. wub.gif
Az elévüléssel egyszer megtámadom Benzet, de ez most fontosabb, de érik bennem egy ilyen témájú post.

A te masszázsod csodás, élvezem, imádom, még jó, hogy nem hallják az emberek, milyen hangok jönnek ki belőlem olyankor, tuti, másra gyanakodnának. biggrin.gif

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-20 06:24) *
Á ne takarózz ezzel!
Véleményeket várunk, ez nem okoskodás. Szimpla véleménynyilvánítás. :rolleyes

Hagyd, mindegy, tudod, őt nem érinti annyira érzékenyen, a vevőköre kifinomultabb, mint a miénk. smile.gif
Viszont én kitaláltam valamit ma reggel hajmosás közben. Csak kell Benz véleménye az ötletemhez.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-20 07:24
Létrehozva: #19204

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(hytech @ 2011-01-19 19:22) *
Én nem értek hozzá.
Az avatarom alatti szöveg is tanusítja.

Á ne takarózz ezzel!
Véleményeket várunk, ez nem okoskodás. Szimpla véleménynyilvánítás. :rolleyes

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2011-01-20 06:54
Létrehozva: #19205

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 20:54) *
De az kicsit sem mindegy, hogy 4,98, vagy 5. Ugye?

Tudod, hogy szerintem teljesen mindegy. smile.gif De azért szeretsz, ugye? smile.gif _olel.gif

Azzal, hogy esetleg csak az utolsó három hónapot mutassa, egyetértek. De: Csak halkan jegyzem meg, hogy ez az eljárás felvetné a figyelmeztetések (pl. egyéves) elévülésének kérdését is, ami elől eddig a Vatera teljes mértékben elzárkózott. (Ezt én nem értem, nyilván egy súlyos okból kizárt felhasználót nem kell rehabilitálni, de kisebb bakikból is összejöhet a három vagy négy az évek alatt, aminek semmi értelme.) Ebből arra következtetek, hogy a javaslatodat nem fogják figyelembe venni, holott teljesen értelmes gondolat, és a többség támogatná.

Ps. Roppant mód nehezményezem, hogy az én masszázsolásomról nem emlékeztél meg tegnap. biggrin.gif

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2011-01-19 23:59
Létrehozva: #19206

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 20:54) *
Na és akkor.

Két probléma van szerintem, ami nem jó a csillagrendszerrel.
..... Éppen ezért nekem a javaslatom, amit már érintőlegesen említettem, hogy 3 hónapot mutasson a rendszer, azaz, minden hónap 1.-én változzon a szám,

100%-ig egyetértek!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 21:57
Létrehozva: #19207

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-01-19 20:47) *
18:42-kor írtam valamit , kíváncsi vagyok a véleményedre. rolleyes.gif

Hmmm... Látok jó oldalát és rosszat is. Azt hiszem, szabályzatba nem ütközik, de majd Benz megmondja.
Nem tudom. Én félve alakítottam ki a terméklapomon az általános szöveget, és ért is miatta kritika. Téged is fog. Azt pedig nem tudjuk, mennyire olvassák el, nem nagyon. Próbáld ki. Aztán ha jól működik, akkor úgyis elterjed és áldani fogjuk a nevedet. smile.gif
Kicsit tökön szúródik a dolog azzal, hogy elvben nem fogod tudni, ki adott rossz értékelést. És ezáltal lehet, hogy támadható, vagy töröltethető lesz az értékelés, ez most jutott eszembe. És gyakorlatban sem biztos, hogy mindig sikerül egyértelműen megállapítani.

Kérem Benz, ezt ne ragassza most össze. rolleyes.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-19 22:00

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 21:54
Létrehozva: #19208

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Na és akkor.

Két probléma van szerintem, ami nem jó a csillagrendszerrel.
1. Az, hogy nem tudjuk megvédeni magunkat az igazságtalansággal szemben. Erre szerintem nem fog jó megoldás születni, hacsak valami nagy koponya bent a Vateránál ki nem talál valamit.
2. Az, hogy amikor úgy érezzük, hogy tökéletesen teljesítettünk, és folyamatosan tökéletesen teljesítünk, akkor a számok négy egész valamennyin állnak. Az pedig nem tökéletes. Ha már egyszer becsúszik egy rosszabb szám, megette a fene az egészet, soha többé nem tudjuk helyretenni, vagy majd 100 eladás után. Márpedig, mi azt akarjuk, hogy legalább a illúziója megmaradjon, legalább a lehetőség adott legyen arra, ha most, ebben a hónapban nem is, de talán jövő hónapban..... Éppen ezért nekem a javaslatom, amit már érintőlegesen említettem, hogy 3 hónapot mutasson a rendszer, azaz, minden hónap 1.-én változzon a szám, de felőlem naponta is változhat, ahogy egyszerűbb technikailag megvalósítani. Így mindig látja a leendő vevő, hogy az elmúlt 3 hónapban hogyan teljesített az eladó, de nincs ez a rohadt örökös kilátástalanság, hogy ezt már soha nem lehet rendbe tenni. Pszichológiai szempontból nagyon sokat jelentene, mert az eladót ösztönözné a remény, és egy ilyen rendszerben megpróbálná valóban felülbírálni saját tevékenységét. Mert amikor már a dolog véglegesen nem ötös, akkor már csak az van, hogy idejövünk sírni, haragszunk, kesergünk, és az igazságtalanul megbántottak igazának tudatában el sem gondolkodunk azon, hogy esetleg még mi, akik kitesszük a lelkünket is, még talán mi is fejlődhetnénk. És tulajdonképpen minek is? Hiszen az eredményen már számottevő változás nem fog mutatkozni. Mert az tényleg mindegy, hogy 4,98 vagy 4,96. De az kicsit sem mindegy, hogy 4,98, vagy 5. Ugye?
Tehát én ezt a javaslatot mindenképpen be fogom tenni a Fejlesztésbe, viszont az idő meghatározása talán nem jó, és talán van valami ötletetek hozzá.

Hát ezt szerettem volna beletenni a kosárba egyelőre, aztán majd jönnek még biztosan ötletek.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-01-19 21:47
Létrehozva: #19209

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 01:03
Azonosító: 1 161 927

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 20:39) *
Úúú, mennyi masszőr van itt a fórumon. Valószínűleg sikoltoztál volna, ha láttad volna, mit csinál velem a szólamtársam. biggrin.gif
Nekem is vissza kellett fognom magam. unsure.gif
Láttalak a fórumon már. rolleyes.gif

18:42-kor írtam valamit , kíváncsi vagyok a véleményedre. rolleyes.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 21:39
Létrehozva: #19210

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-01-19 20:13) *
Képzett masszőr vagyok rolleyes.gif

Úúú, mennyi masszőr van itt a fórumon. Valószínűleg sikoltoztál volna, ha láttad volna, mit csinál velem a szólamtársam. biggrin.gif
Nekem is vissza kellett fognom magam. unsure.gif

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-01-19 20:16) *
Szia kedves zejopy én silvergirl61 vagyok good2.gif Bár a feltöltések nagyon gyorsan történtek és kicsit kezdetlegesek is, de azért már itt vagyok . Nap mint nap erősebb leszek és nagyon sok szép termékem is lesz.

Láttalak a fórumon már. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-01-19 21:16
Létrehozva: #19211

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 20:00) *
Légyszi mutasd be. smile.gif

Szia kedves zejopy én silvergirl61 vagyok good2.gif Bár a feltöltések nagyon gyorsan történtek és kicsit kezdetlegesek is, de azért már itt vagyok . Nap mint nap erősebb leszek és nagyon sok szép termékem is lesz.

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-01-19 21:13
Létrehozva: #19212

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 20:00) *
Álszent.... punish2.gif
Sziasztok! rolleyes.gif Megjöttem, kell vacsoráznom, vagy legalább innom és ezer dolgom van, és fáj a hátam, mert nem volt próbán a barátnőm férje, aki helyre szokta tenni. A szemben ülő pasi csak feltette a szemüvegét, hogy jobban lássa, hogyan mozgatom a szünetekben, de nem ajánlotta fel, hogy enyhít a kínjaimon. Egy szólamtársam kisebb könyörgések után megszánt, de neki meg vas keze van, és mindenhol csontot ért, ahová nyúlt. Szóval teljesen avítt vagyok, de a vacsora alatt összeszedem magamat, megírom a mániámat, és szeretném, ha kiegészítenétek. Hátha.... smile.gif

Képzett masszőr vagyok rolleyes.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 21:00
Létrehozva: #19213

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-01-19 16:24) *
....A másik nevem zöld lett!!!! Már fel is töltöttem !

IDÉZET(hytech @ 2011-01-19 19:22) *
Én nem értek hozzá.

Álszent.... punish2.gif

Sziasztok! rolleyes.gif Megjöttem, kell vacsoráznom, vagy legalább innom és ezer dolgom van, és fáj a hátam, mert nem volt próbán a barátnőm férje, aki helyre szokta tenni. A szemben ülő pasi csak feltette a szemüvegét, hogy jobban lássa, hogyan mozgatom a szünetekben, de nem ajánlotta fel, hogy enyhít a kínjaimon. Egy szólamtársam kisebb könyörgések után megszánt, de neki meg vas keze van, és mindenhol csontot ért, ahová nyúlt. Szóval teljesen avítt vagyok, de a vacsora alatt összeszedem magamat, megírom a mániámat, és szeretném, ha kiegészítenétek. Hátha.... smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2011-01-19 20:22
Létrehozva: #19214

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 19:28) *
Tessen szíveskedni csillagos témában okfejteni ide...

Én nem értek hozzá.

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-01-19 20:00
Létrehozva: #19215

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 18:48) *
Nekem tetszik!!!De komolyan, lehet én is belerakok hasonló szövegezést....

Én azt sem bánnám, ha jobban megfogalmazva, tökélyre vinnénk és összefogva , mindenki bemásolná , így egységes lenne . Mivel a csillagrendszerünk megmarad , tenni kell valamit.

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 19:48
Létrehozva: #19216

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-01-19 18:42) *
ÖN ÉRTÉKEL ELŐSSZŐR ( 30 nap áll rendelkezésére), ha nem teszi, a 38. napon semlegessel fogom értékelni .

Az adás-vételt értékelni kell a VATERÁN . 2010. december óta csillagokkal jelöli be a vásárló , hogy mennyire tetszik a termék, milyen hosszú volt a tranzakció stb.
Kérem, hogy a valóságnak megfelelő csillagozást használja , mert ha nem , kénytelen vagyok ezt jelezni az értékelésében és tiltólistára tehetem.
Pld: ha én várok hetekig az utalásra ,akkor a tranzakció lebonyolítása nem miattam tartott hosszú ideig.
A csomagolásnál az értékelés : megteszek mindent, hogy sérülésmentesen kerüljön Önhöz a termék , buborékos borítékban adom postára és jól becsomagolva. De! Ön csak a terméket veszi meg , a díszdoboz és egyéb ajándékok stb. csak egy gesztus és nem kötelező részemről !

Nekem tetszik!!!De komolyan, lehet én is belerakok hasonló szövegezést....

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-01-19 19:42
Létrehozva: #19217

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kitaláltam, persze lehet , hogy még finomítani kellene rajta. Nem a terméklapon, hanem a vásárlási értesítőben a következőket kapja a kedves vásárló :

adatok..... stb
.
.
KÉREM A POSTACÍMÉT e-mailben KÜLDJE EL !

ÉRTÉKELÉS :

ÖN ÉRTÉKEL ELŐSSZŐR ( 30 nap áll rendelkezésére), ha nem teszi, a 38. napon semlegessel fogom értékelni .

Az adás-vételt értékelni kell a VATERÁN . 2010. december óta csillagokkal jelöli be a vásárló , hogy mennyire tetszik a termék, milyen hosszú volt a tranzakció stb.
Kérem, hogy a valóságnak megfelelő csillagozást használja , mert ha nem , kénytelen vagyok ezt jelezni az értékelésében és tiltólistára tehetem.
Pld: ha én várok hetekig az utalásra ,akkor a tranzakció lebonyolítása nem miattam tartott hosszú ideig.
A csomagolásnál az értékelés : megteszek mindent, hogy sérülésmentesen kerüljön Önhöz a termék , buborékos borítékban adom postára és jól becsomagolva. De! Ön csak a terméket veszi meg , a díszdoboz és egyéb ajándékok stb. csak egy gesztus és nem kötelező részemről !

Üdvözlettels és köszönettel

Kérlek benneteket írjátok meg a véleményeteket , hogy így jó vagy nem jó?

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 19:28
Létrehozva: #19218

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2011-01-19 18:17) *
Fííínom a szervezetemnek. good3.gif

Az esküvős-sztorisra meg már nem emlékszem,mi volt a felhasználóneve.sad.gif

Van még valaki a piactéren akit nem tettél oda? laugh1.gif

Tessen szíveskedni csillagos témában okfejteni ide, Benz megígérte,hogy átrágják századjára a sztorit. Olvass vissza egy kicsit és meózz minket ha van időd!

--------------------

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2011-01-19 19:17
Létrehozva: #19219

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 19:12) *
Nem tudok neked nemet mondani....
honeey24
Toemi12

Fííínom a szervezetemnek. good3.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 19:12
Létrehozva: #19220

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2011-01-19 17:49) *
Ide vele angry4.gif

Nem tudok neked nemet mondani....
honeey24
Toemi12

--------------------

+Quote Post

1531 Oldal V  « < 959 960 961 962 963 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-31 07:21