IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1529 Oldal V  « < 959 960 961 962 963 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 13:43
Létrehozva: #19201

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 12:30) *
Tehát szerintem tényleg az lenne a legfontosabb, hogy valamilyen módon optimalizálódjon a dolog, hogy minél kevesebb idegbajt, gyomorgörcsöt és feszültséget hozzon nekünk. Ezért kell mindenféleképpen jól alátámasztott igényeket írni a Fejlesztésbe, és arra majd aztán Benz úgyis válaszol, hogy melyik lett elutasítva és melyik nem.

Szóval? Mi lesz a helyzet az anonimitással?

Hát igen, az anonimitás. Ami, ha ügyes az ember, már most sem teljesen anonim. Hisz ha jegyzeteled a statisztikád, láthatod ki volt az alja gonosz.... rolleyes.gif
Ha látható volna az értékelésnél, hogy ki milyen csillagot adott, tehát az anonim jellege eltűnne, talán nem volna annyi vaktában történő, hátsó szándékos leminősítés.
Nyilván akkor tényleg csak az reklamálna, akinek van is mit.
Tán nem lesz olyan eladó aki lemegy bivalyröcsögére egy "fa testápolóval" elégtételt venni.... laugh1.gif

Én egyébként azt a részt tartom még kiemelten fontosnak,hogy ne legyen egyoldalú. Biztosan lesznek oda-vissza menő végtelen értékelések, de nem hinném, hogy számottevően kimagasló lenne ez az arány.
De igen, én is szeretném megjelölni azt,amit már leírtam párszor.

Miért nem szűnhet meg ez a rendszer ( jaj összedobjuk ám a zsét, ha sok pénzt kér érte a rendszeresgazda).... laugh1.gif
Valami minőségbiztosítási macera miatt tán? Én ezt nem olvastam, de mindjárt kiguberálom.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 13:30
Létrehozva: #19202

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 12:24) *
............akkor az mi ha nem visszaélés a rendszer adta lehetőséggel? Az miért nem 5? Az én statisztikai adatom semmi máson nem múlik csak azon, hogy kinek milyen napja van az értékelés elkészítésekor...
Tehát nekem ez a legfőbb bajom vele.
No nem ragozom már.

Igen, nekem is ez vele a legnagyobb bajom, de Benz azt mondta az elején, hogy semmiképpen nem fog megszűnni ez a rendszer, tehát szerintem a legjobb, ha ezt elfogadjuk, mint a bárányhimlőt (bár az legalább egyszer elmúlik mosking.gif ).
Tehát szerintem tényleg az lenne a legfontosabb, hogy valamilyen módon optimalizálódjon a dolog, hogy minél kevesebb idegbajt, gyomorgörcsöt és feszültséget hozzon nekünk. Ezért kell mindenféleképpen jól alátámasztott igényeket írni a Fejlesztésbe, és arra majd aztán Benz úgyis válaszol, hogy melyik lett elutasítva és melyik nem.

Szóval? Mi lesz a helyzet az anonimitással?

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-19 13:31

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 13:24
Létrehozva: #19203

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Még 1 apró szösszenet.

Ugye ez a rendszer egyfajta statisztikai képet próbál alkotni, ami alapján látni lehet az eladó hozzáállását a vaterán-teszin folytatott értékesítéseihez,illetve magának az eladónak irányt mutatva a fejlődési lehetőségek felé.

De! Mivel az értékelések során a vevők egy része hamisan jelöli be a csillagokat (fals adatokat adva), így ez a statisztikai adat sem válik megbízhatóvá.Nem mutat valós képet az én valódi tevékenységemről.
Mert ok, legyen az,hogy mondjuk az áru minősége kinek tetszik-kinek nem.Ok.Elfogadom,hogy ez most 4.9 nálam.Kinek a pap-kinek a papné (nekem meg a fia...hehe)
De amikor bizonyítani is tudom, hogy kommunikatív vagyok,bizonyítani tudom,hogy aznap postázok, akkor az mi ha nem visszaélés a rendszer adta lehetőséggel? Az miért nem 5? Az én statisztikai adatom semmi máson nem múlik csak azon, hogy kinek milyen napja van az értékelés elkészítésekor...
Tehát nekem ez a legfőbb bajom vele.
No nem ragozom már.

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 13:19
Létrehozva: #19204

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 12:04) *
Próbálok higgadtan,lényegre törően fogalmazni. Néha kissé nyers, mint én, de távol álljon tőlem,hogy bárkit megsértsek!!!
Ha ilyet tapasztaltok, brutál-metál szmájlit szúrjatok be nekem.

Visszatérve az értékelésekre: attól te még értékelhetsz előre!!! Én úgy gondolom,hogy porcelánok esetében objektívebben lehet látni a dolgokat, ott nem húzzák le az értékelést annyi ál indokkal.
Vagy csorba az a bögre, vagy nem.

De pl a ruhánál, egyszer ezen olyan jót is röhögtem: eladtam egy cimkés!!! felsőt. majd írt a vevő,hogy újszerűnek adtam el a felsőt,de az bolyhos. Aztán kiderült a "gond" akril-pamut-polieszter anyagú volt és magának az anyagnak a sajátossága miatt kicsit szőrös volt a felső.Ennyi.
Ott van a bolyhosságnak is különböző fokozata: van, akinek a hűdebolyhos is tökéletes, már a legapróbb mosáslátszattól falra mászik...

Nekem a tempóval vannak gondjaim, azaz, hogy nem utal időben, aztán lehúzza a lebonyolítást. De ez a gond nem oldódna meg azzal, ha én is csillagozhatnék.
Ha gondoljátok, akkor írjátok be a Fejlesztésbe ezt az igényt, de érvekkel alátámasztva, hogy szeretnétek, hogy mi is csillagozzunk. Ezt én nem írhatom be, mert nem értek vele egyet, ebből adódóan nem is tudom megindokolni. Vagy Tibi, vagy te írjátok, mert ahogy értelmeztem, Tomcsa sem jött lázba.

És akkor az anonimitás a következő felmerülő kérdés, lehetne róla beszélni, ha másért nem is, azért mindenképpen, hogy valóban megértsük a Vatera álláspontját ebben a kérdésben.
Bár nekem vannak benyomásaim, elképzeléseim, de talán Benz is mondhatna erről valamit, mint Vatera dolgozó, nem mint eladó. Biztosan jobban alá tudná támasztani érvekkel a Vatera álláspontját.
Az biztos, és abban maximálisan egyetértek veled, hogy a névtelenség homályába burkolózva könnyű aljasnak és igazságtalannak lenni. Az is biztos, hogy ha ez megszűnne, akkor drasztikusan csökkenne az igazságtalan csillagok száma.
De ha egy, csak egy embert vernek szarrá azért, mert lecsillagozott valakit (ne magadból indulj ki, sokan vagyunk, sokfélék), akkor már túl nagy ára van. De lehet, hogy én vagyok túl békés, és ezt a kérdést rosszul látom. Én ugyanis az erőszaknak semmilyen formáját nem tudom elfogadni, sem a lelki terrort, sem a testi fenyítést. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 13:04
Létrehozva: #19205

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 11:56) *
Még valami eszembe jutott, amit mindenképpen szeretnék mondani. smile.gif
A jelenlévők közül többen vagyunk heves, forró vérmérséklettel megáldva.
Vigyázzunk az indulatainkra, mert nem szeretnék még egy barátot elveszíteni innen a fórumról. Na és magamat sem szeretném csak olvasói státuszban érezni. smile.gif

Próbálok higgadtan,lényegre törően fogalmazni. Néha kissé nyers, mint én, de távol álljon tőlem,hogy bárkit megsértsek!!!
Ha ilyet tapasztaltok, brutál-metál szmájlit szúrjatok be nekem.

Visszatérve az értékelésekre: attól te még értékelhetsz előre!!! Én úgy gondolom,hogy porcelánok esetében objektívebben lehet látni a dolgokat, ott nem húzzák le az értékelést annyi ál indokkal.
Vagy csorba az a bögre, vagy nem.

De pl a ruhánál, egyszer ezen olyan jót is röhögtem: eladtam egy cimkés!!! felsőt. majd írt a vevő,hogy újszerűnek adtam el a felsőt,de az bolyhos. Aztán kiderült a "gond" akril-pamut-polieszter anyagú volt és magának az anyagnak a sajátossága miatt kicsit szőrös volt a felső.Ennyi.
Ott van a bolyhosságnak is különböző fokozata: van, akinek a hűdebolyhos is tökéletes, már a legapróbb mosáslátszattól falra mászik...

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 13:00
Létrehozva: #19206

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 11:55) *
Még az is fejembe jutott,hogy ha már nem kapjuk meg a lehetőséget,hogy mi is csillagozzunk, akkor legalább ne biztosítson anonimitást a rendszer. Melyik felhasználó, mit csillagozott?!
Miért nincs jogom látni?Névtelenségbe burkolva könnyű fröcsögni.

Szerintem az anonimitásról beszéljünk később, ha lezártuk az "értékelhessük a vevőt mi is" témát.
De majdnem biztos vagyok benne, hogy ezt nem fogják megváltoztatni.

IDÉZET(ktibor68 @ 2011-01-19 11:58) *
senki nem irt most olyant amiért kitiltás járna

Nem. Csak majd belendülünk, elragadnak az indulataink, és esetleg majd fogunk. Ezért szóltam előre. Vedd úgy, hogy preventív célzattal.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2011-01-19 12:58
Létrehozva: #19207

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2010-07-07 12:35
Azonosító: 1 249 027

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 11:56) *
Vigyázzunk az indulatainkra, mert nem szeretnék még egy barátot elveszíteni innen a fórumról. Na és magamat sem szeretném csak olvasói státuszban érezni. smile.gif

senki nem irt most olyant amiért kitiltás járna

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 12:56
Létrehozva: #19208

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 12:55
Létrehozva: #19209

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Az a helyzet,hogy tényleg a vevőnek kellene előre értékelénie.
Hisz neki kell eldönteni azt,hogy tényleg megfelelt-e a valóságnak amit leírtál a terméklapon.

Én azt tapasztalom,hogy aki nem értékel, az kivár. Nem mer értékelni előre, mert szándékában áll a csillagokat húzogatni.

Még az is fejembe jutott,hogy ha már nem kapjuk meg a lehetőséget,hogy mi is csillagozzunk, akkor legalább ne biztosítson anonimitást a rendszer. Melyik felhasználó, mit csillagozott?!
Miért nincs jogom látni?Névtelenségbe burkolva könnyű fröcsögni.

Hja és azért is kaptam már lehúzást, mert merészeltem írni az ügyfélnek, hogy CSAK ajánlottan postázok! 3 helyen van feltüntetve a kizárólagos ajánlott postázás. A terméklapon, az I+-ban, az automata értesítőben.
Erre simán kérte, én meg hivatkoztam a 3 helyre és megtagadtam a kérését.
Simán lehúzta a csillagomat.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 12:49
Létrehozva: #19210

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ktibor68 @ 2011-01-19 11:45) *
na azért előre nem értékelek , legyen külön ablakba a vevő- eladó csillagozás

Téged esetleg lepontoz azzal nem küldted el gyorsan , Te letudod pontozni azzal nem küldte a az pénzt időben stb , lehetne sorolni . De elég ha annyi kérdésre kell az eladónak is pontozni mint a vevőnek az is elég

Én meg képtelen vagyok nyomon követni az eladásaimat, ha nem értékelek rögtön.
Megjön a pénz, leülök a számlatömbbel, azt kitöltöm az értékelésre váró menüpont alapján, értékelek, beteszem a csomagba a számlát, a bugyiba a feladóvevényt, és írom a levelet, hogy megy a csomag.
Ráadásul nagyon hamar nem tudnék belépni, ha visszatartanám.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-19 12:49

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2011-01-19 12:45
Létrehozva: #19211

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 11:40) *
Ezzel az a helyzet, hogy sokan, pl. én is előre értékelek. Tehát, amint megjön a pénz, írom. Ha lehúzom az övét, ő is le fog engem húzni, ergo nem fogok 5-nél rosszabbat adni, ez tuti. Kövezzetek meg, de ez van.
A kevesebbet utalónak szerintem nem kell elküldeni az árut, ennyi.
Én még mindig azt mondom, hogy több munka lenne vele, mint haszon, de ha mindenki azt akarja, akkor persze kérjük, a Vatera is át fogja rágni a kérdést, nyilván neki is van érdeke, sok olyan, amit mi nem tudunk, és a végszót ők mondják ki.

na azért előre nem értékelek , legyen külön ablakba a vevő- eladó csillagozás

Téged esetleg lepontoz azzal nem küldted el gyorsan , Te letudod pontozni azzal nem küldte a az pénzt időben stb , lehetne sorolni . De elég ha annyi kérdésre kell az eladónak is pontozni mint a vevőnek az is elég

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 12:40
Létrehozva: #19212

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 11:36) *
Miért ne lehetne neki más ablakban ezt a lehetőséget megadni? Eladó látja a vevő értékelésénél az összes csillagot, de mondjuk amit a vevő értékel, az inaktív az eladó mezőjében értékeléskor.
Remélem nem volt elég kusza...

tehát a vevő továbbra is 4 funkciót értékel
eladó pedig kap szintén 2-3 funkciót értékelésre

Így pedig talán a rendszer is külön tudná kezelni a dolgokat

A rendszergazda meg jól homlokoncsókol az ötletemért...... laugh1.gif

Ezzel az a helyzet, hogy sokan, pl. én is előre értékelek. Tehát, amint megjön a pénz, írom. Ha lehúzom az övét, ő is le fog engem húzni, ergo nem fogok 5-nél rosszabbat adni, ez tuti. Kövezzetek meg, de ez van.
A kevesebbet utalónak szerintem nem kell elküldeni az árut, ennyi.
Én még mindig azt mondom, hogy több munka lenne vele, mint haszon, de ha mindenki azt akarja, akkor persze kérjük, a Vatera is át fogja rágni a kérdést, nyilván neki is van érdeke, sok olyan, amit mi nem tudunk, és a végszót ők mondják ki.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 12:39
Létrehozva: #19213

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 11:34) *
Közben rájöttem, hogy a vevő tempóját nem értékelhetjük
Közben Sprinkler megjött. jumping.gif

Ugyan miért is nem?
Ő az enyimét igen?????Hisz nekem is van 1 hetem rá,hogy elpostázzam............ rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 12:36
Létrehozva: #19214

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 10:56) *
Ellenben valamilyen formában a vevő gyorsaságát és kommunikációját talán mégis jó lenne valahogyan jelezni, csak nem tudom hogyan.

Miért ne lehetne neki más ablakban ezt a lehetőséget megadni? Eladó látja a vevő értékelésénél az összes csillagot, de mondjuk amit a vevő értékel, az inaktív az eladó mezőjében értékeléskor.
Remélem nem volt elég kusza...

tehát a vevő továbbra is 4 funkciót értékel
eladó pedig kap szintén 2-3 funkciót értékelésre

Így pedig talán a rendszer is külön tudná kezelni a dolgokat

A rendszergazda meg jól homlokoncsókol az ötletemért...... laugh1.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 12:34
Létrehozva: #19215

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-01-19 11:26) *
Ennél az a baj, hogy ha valaki elad és vesz is, összeolvadnának a csillagai. És az eredeti célt (?), nem támogatná... blink.gif

Közben rájöttem, hogy a vevő tempóját nem értékelhetjük, mert ha neki nem sürgős, nem szabhatom meg én, hogy mennyire siessen. Ha az időhúzás átlép egy határt, akkor már úgyis semlegessel, vagy negatívval értékelünk.
A kommunikációját meg hiába, mert ha bunkó, műveletlen, akkor úgy sem fog változni a dolog.
Szerintem többletmunka lenne nekünk és nem lenne gyakorlati haszna, de ebben a kérdésben várjuk meg Sprinklert és Zsófikát is, mert ők is hangadók, mielőtt lezárnánk.
Persze ettől függetlenül Tibi beteheti a Fejlesztésbe a javaslatot, de úgy, hogy az ő véleménye és nem a kollektíváé.
Van egy havi fizetésem rá, hogy Hytech nem fog szólni ebben a témában, pedig kincset érnek a tapasztalatai.
Összességében jó lenne, ha nem csak négyen, öten beszélnénk meg, hanem sok véleményből és ötletből lehetne válogatni. smile.gif

Közben Sprinkler megjött. jumping.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-19 12:35

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 12:32
Létrehozva: #19216

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(ktibor68 @ 2011-01-19 10:49) *
akkor kezdem: az eladónak is legyen joga csillagozni a vevőket

Igen,én is ezt szorgalmaznám.

1. Mert nem szeretném,ha egyoldalú maradna és a "kedves" vevők egy része visszaélésre használná.Pont az egyoldalúsága révén teszi nagyhatalmúvá a vevőt és kiszolgáltatottá az eladót.
2. Van olyan ügylet, ahol pozitívan kell/illik értékelnem, pedig a vevő részéről is hagy némi kívánnivalót maga után a kommunikáció-utalás és ezt azért nem ártana másnak is látnia. Sok olyan ügyfelem van, aki nem jelentkezik,nyögvenyelősen utal, és az utóbbi idők slágere a kevesebbet utalok,hátha benézi az eladó stb...
3. Nem hinném,hogy ez végeláthatatlan értékelés-elhúzásokat eredményezne. Már most sem strapálják magukat a kedves vevők,hogy értékeljenek....
Itt jegyezném meg zárójelben,hogy lehetne jobban ösztönözni a vásárlót az értékelésre. (pl időhöz legyen kötve, ne összeghatárhoz az értékelés elkészítése)

Pont tegnap akadtam ki véglegesen. Egy olyan ügyfelem húzta le a csillagjaimat, akinek soron kívül lezártam az aukciót, kedvezményt kapott- fizetési halasztással és azonnal elpostáztam a ruhákat neki.
És igen, még mindig bántja az igazságérzetemet.

Úgyhogy Kedves Benz ha már a vatera fontolóra veszi és meghallgatja ismételten érveinket, nagyon-nagyon megköszönöm!

--------------------

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2011-01-19 12:26
Létrehozva: #19217

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

Ennél az a baj, hogy ha valaki elad és vesz is, összeolvadnának a csillagai. És az eredeti célt (?), nem támogatná... blink.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 11:56
Létrehozva: #19218

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó, ez így nem elég. Tudnunk kellene, hogy mik szólnak mellette és mik szólnak ellene. Érvelj és védd meg az álláspontodat.smile.gif
Én ellene szóló dolgot mindjárt tudok kettőt is.
Előre szólok, nem veszekszünk, nem haragszunk, hanem valamit kidolgozunk.
Szóval ellene:
1. Végeláthatatlan oda-vissza lepontozások fognak kezdődni, elhúzódó értékelések, még durvábban, mint a hagyományos módszernél.
2. A vevő az, aki többet kockáztat egy vásárlásnál, azt hiszem, ennyi előnyt kaphat.
Szerintem a kérésedet a visszaütés lehetősége motiválja, bár teljesen megértem, bennem is é a kényszer.

Ellenben valamilyen formában a vevő gyorsaságát és kommunikációját talán mégis jó lenne valahogyan jelezni, csak nem tudom hogyan.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2011-01-19 11:49
Létrehozva: #19219

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 10:43) *
Feladta a leckét, egyszerűbb valamit megszüntetni, mint átalakítani, és még nehezebb az teljes ismeretanyag hiányában, részinformációkból építkezve ésszerű javaslatot tenni. smile.gif (Tudta ezt ugye, amikor leírta? wink.gif Pont ezért okos, én meg ezt tudom. laugh.gif)

Jó. Akkor a javaslatom a következő, hogy a fejlesztéses topikot ne szemeteljük tele.
Aki úgy érzi, hogy ebben a dologban véleménye, javaslata van, az írja le ide a Vészbe, aztán együtt megcsiszoljuk, leporoljuk, kiigazítjuk, és a végeredményt betesszük a Fejlesztésbe.
Mit szóltok? smile.gif

A hozzászólást -ktibor68- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-19 11:50

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 11:43
Létrehozva: #19220

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-19 10:33) *
Gondolja át és írja le a fejlesztéses topikba.
Ja, igen: grin.gif

Feladta a leckét, egyszerűbb valamit megszüntetni, mint átalakítani, és még nehezebb az teljes ismeretanyag hiányában, részinformációkból építkezve ésszerű javaslatot tenni. smile.gif (Tudta ezt ugye, amikor leírta? wink.gif Pont ezért okos, én meg ezt tudom. laugh.gif)

Jó. Akkor a javaslatom a következő, hogy a fejlesztéses topikot ne szemeteljük tele.
Aki úgy érzi, hogy ebben a dologban véleménye, javaslata van, az írja le ide a Vészbe, aztán együtt megcsiszoljuk, leporoljuk, kiigazítjuk, és a végeredményt betesszük a Fejlesztésbe.
Mit szóltok? smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1529 Oldal V  « < 959 960 961 962 963 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-25 00:59