IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1539 Oldal V  « < 966 967 968 969 970 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2011-01-23 19:27
Létrehozva: #19341

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-01-23 18:21) *
Nem licitáltam még, csak a színeket egyeztettük. De amúgyis csak a posta jöhetne szóba.
Nem vagyok benne szigorú, ha a delikvens tisztában van vele, hogy amit vesz az eredeti e vagy sem. De amikor már majdnem a bolti árért "sózzák" valakire rá a cucot, aki mellesleg annak tudatában van, hogy színtiszta eredetivel áll szemben, az egy kicsit bosszant, mert utálom az átverést!
Ha te kimész a piacra parfümöt venni és tudod, hogy nem eredeti, de az illata tetszik, szíved joga, hogy megvedd. Viszont gyanítom az eredeti ár töredékéért teszed mindezt! smile.gif

Ez így igaz. És a többi dologgal is. Ha tudom, hogy valami nem az, aminek látszik de tudom célszerűen használni, akkor jó. Most is egy Hammig rendszerű fuvolán fújok, ami nem az, mert az igazi Hammigot nem tudom megfizetni. Mondjuk a feje eredeti. biggrin.gif Olyannyira eredeti, hogy a főiskolai tanárom, aki egy félisten, 1959-ben azon diplomázott. biggrin.gif És eladta nekem. Nehezen, de meglátott valamit a szememben, amikor megfújtam, és ez miatt döntött úgy, hogy megválik tőle. Legalábbis az anyukámnak ezt mondta. smile.gif
Na de vissza a fősodorba.
Ha megkapod a cuccot, akkor meg tudod állapítani, hogy eredeti-e, vagy sem? Mert ha igen, akkor egyezzetek meg abban, hogy amennyiben hamis, visszaveszi. Talán ez jó lehet.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-23 19:28

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2011-01-23 19:21
Létrehozva: #19342

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-23 18:03) *
Személyes átvétel lesz?
Én nem veszem meg, ha nem vagyok biztos a dolgomban. Csak akkor, ha nem zavar, hogy nem eredeti. Pl. tuti, hogy nem eredeti parfümöt használok, de megtartja az illatát, illik hozzám, szeretik az emberek, és én is. Innentől kezdve nem érdekel, hogy hamis-e, vagy eredeti.
Ebben a kérdéskörben nem egyezünk, te ezt nagyon szigorúan veszed. Nekem az a fontos, hogy a célnak megfeleljen. smile.gif

Nem licitáltam még, csak a színeket egyeztettük. De amúgyis csak a posta jöhetne szóba.
Nem vagyok benne szigorú, ha a delikvens tisztában van vele, hogy amit vesz az eredeti e vagy sem. De amikor már majdnem a bolti árért "sózzák" valakire rá a cucot, aki mellesleg annak tudatában van, hogy színtiszta eredetivel áll szemben, az egy kicsit bosszant, mert utálom az átverést!
Ha te kimész a piacra parfümöt venni és tudod, hogy nem eredeti, de az illata tetszik, szíved joga, hogy megvedd. Viszont gyanítom az eredeti ár töredékéért teszed mindezt! smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-23 18:14) *
Így hirtelen nem tudom, de azért köszönöm blush2.gif

Nem baj, akkor mondjuk legyen csak úgy, mert megérdemli! derisive.gif

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-23 19:25

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-01-23 19:14
Létrehozva: #19343

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-01-23 17:58) *
...
Drága Benz! Millió puszi. (Tudja miért) smile.gif

Így hirtelen nem tudom, de azért köszönöm blush2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-23 19:03
Létrehozva: #19344

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2011-01-23 17:58) *
Jaj Zejopy, nagy dilemában vagyok, és lehet egy kis megerősítést várnék. fejvakar.gif
Táskáknál baromi okosnak érzem magam, mert általában képről eltudom dönteni, hogy eredeti e.
Most bizniszeltem egy eladónál dekorkozmetikumokkal kapcsolatban, majdnem 10000 Ft értékben. Rákérdeztem az eredetiségre,de viszonylag megnyugtató választ kaptam. Viszont valaki ma idehozta pont ezt a márkát, hogy előszeretettel hamisítják már. Nem tudom mit csináljak, mert nagyon szeretném, de hamis, gagyit ennyi pénzért nem vennék. Nem akarok eladó nevet írni, mert amúgy nagyon kedves, és nem feltétlenül van tudatában, hogy amit árul az eredeti e.

Személyes átvétel lesz?
Én nem veszem meg, ha nem vagyok biztos a dolgomban. Csak akkor, ha nem zavar, hogy nem eredeti. Pl. tuti, hogy nem eredeti parfümöt használok, de megtartja az illatát, illik hozzám, szeretik az emberek, és én is. Innentől kezdve nem érdekel, hogy hamis-e, vagy eredeti.
Ebben a kérdéskörben nem egyezünk, te ezt nagyon szigorúan veszed. Nekem az a fontos, hogy a célnak megfeleljen. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-23 19:05

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2011-01-23 18:58
Létrehozva: #19345

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

Jaj Zejopy, nagy dilemában vagyok, és lehet egy kis megerősítést várnék. fejvakar.gif
Táskáknál baromi okosnak érzem magam, mert általában képről eltudom dönteni, hogy eredeti e.
Most bizniszeltem egy eladónál dekorkozmetikumokkal kapcsolatban, majdnem 10000 Ft értékben. Rákérdeztem az eredetiségre,de viszonylag megnyugtató választ kaptam. Viszont valaki ma idehozta pont ezt a márkát, hogy előszeretettel hamisítják már. Nem tudom mit csináljak, mert nagyon szeretném, de hamis, gagyit ennyi pénzért nem vennék. Nem akarok eladó nevet írni, mert amúgy nagyon kedves, és nem feltétlenül van tudatában, hogy amit árul az eredeti e.

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-23 18:59

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-23 11:12
Létrehozva: #19346

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

sad.gif Jaj.... A gyerekem hazahozott egy rigót. Ha már meg lehetett fogni, akkor nem sok jó várható. sad.gif
Ő hazahozza, én meg majd meggyászolom. Mindig ez van. sad.gif Ebéd, porcelán félre, mosógép elfelejtve, kalitka keresés, kaja, víz, "szakszerű" vizsgálat, és szinte tudom, hogy mindez hiába.
Nem tudom, miért visznek a gyerekek mindent haza. 2008 tavaszán 3 rigót neveltem fel. Reggel vittem magammal a suliba, este haza, nem volt egy nyugodt percem sem tőlük. Mikor már ügyesebbek voltak, de még nem tudtak enni, állandóan kiugráltak a kosárból, menet közben befutottak a pedálok közé, a férjem tépte a haját, én meg rettegtem. De persze aztán jó volt, mert el lettek engedve, mindhárom felnőtt.
Következő évben közöltem a környezetemmel, hogy nem vagyok hajlandó rigót nevelni, teljesen hibás koncepció összeszedni őket, mert az anyjuk teszi ki őket a fészekből, mikor már akkorák.
Aztán jöttek mindenféle sérült madarak, akik persze elpusztultak, a férjem ásott sírt, én kiborultam, de a gyerek könnyen felejt.
Jaj nekem. sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-23 00:14
Létrehozva: #19347

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2011-01-22 23:11) *
1.) Nyugodt vagyok, mint az a bizonyos döglött ló.

Te mindig. laugh.gif Ha tudnád milyen vérforraló tud ez lenni. laugh.gif

2.) Nem, sem a kézimeccsek miatt, sem a lány miatt, aki egy hét alatt tegnap mondott fel másodszor...

Jaj? Nem megyek ingyen fújni esküvőre? cray2.gif

3.) Ne az álmosra tessék haragudni, hanem az igazolatlanul távol lévő éberekre!

Akkor mindenkire haragudhatnék, holott én soha. biggrin.gif De ezt úgyis tudod. laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2011-01-23 00:11
Létrehozva: #19348

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-22 23:06) *
Nyugalom. biggrin.gif

Ezek szerint te gyászolsz?

Aludj, most, hogy végre ráérek, csak egy álmos pasit találok a fórumon. huh.gif

1.) Nyugodt vagyok, mint az a bizonyos döglött ló.

2.) Nem, sem a kézimeccsek miatt, sem a lány miatt, aki egy hét alatt tegnap mondott fel másodszor...

3.) Ne az álmosra tessék haragudni, hanem az igazolatlanul távol lévő éberekre!

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-23 00:06
Létrehozva: #19349

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2011-01-22 23:04) *
Ne idegesíts, mi lenne itt nélküled? Meg nem itt? biggrin.gif

Nyugalom. biggrin.gif

A többiek biztosan kézimeccset néztek, aztán most gyászolnak.

Ezek szerint te gyászolsz?

(A pécsiek meg várják az új püspököt. mosking.gif )

Na annyira nem sürgős. unsure.gif

Mindössze ennyi lehet a magyarázat? Nem túl titokzatos. Ki kéne agyalnom valami ravaszabb változatot is, de már álmos vagyok. lazy2.gif

Aludj, most, hogy végre ráérek, csak egy álmos pasit találok a fórumon. huh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2011-01-23 00:04
Létrehozva: #19350

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-22 22:58) *
Jelentem én igazoltan vagyok távol. Feltöltöttem, mosogattam, vásároltam, éppen készülök meghalni. smile.gif

Ne idegesíts, mi lenne itt nélküled? Meg nem itt? biggrin.gif

A többiek biztosan kézimeccset néztek, aztán most gyászolnak.

(A pécsiek meg várják az új püspököt. mosking.gif )

Mindössze ennyi lehet a magyarázat? Nem túl titokzatos. Ki kéne agyalnom valami ravaszabb változatot is, de már álmos vagyok. lazy2.gif

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-22 23:58
Létrehozva: #19351

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2011-01-22 22:51) *
Mi ez a hozzászólástalanság?! blink.gif Ez most a vihar előtti, vagy a vihar utáni csend? unsure.gif

Jelentem én igazoltan vagyok távol. Feltöltöttem, mosogattam, vásároltam, éppen készülök meghalni. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2011-01-22 23:51
Létrehozva: #19352

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Mi ez a hozzászólástalanság?! blink.gif Ez most a vihar előtti, vagy a vihar utáni csend? unsure.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-22 21:26
Létrehozva: #19353

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Pont egy hete ütötte le az árut a vevőm. A második levelemre pont ma válaszolt is. Persze közölte, hogy jövő hét végén tud utalni. Mindössze kb. 1000 Ft-ról van szó. Kicsit csodálkozom a mentalitáson. Remélem, majd a gyorsaságomra kapok tőle egy kettest, elvégre így szokott lenni.
Ha igen, akkor közszemlére teszem. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-01-21 18:20
Létrehozva: #19354

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-21 17:11) *
...
Nincs igazam? De tényleg, ha a mélyére néz.
...

De igen, alapvetően igaza van. Csak ezt mi is tudjuk és kizárás előtt mérlegelünk.
Megkülönböztetjük a szándékos és a nem (feltétlenül) szándékos szabálytalanságokat.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-21 18:11
Létrehozva: #19355

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-21 17:00) *
Azért, ez nem egészen így van. Négy véletlent én még nem láttam.

Ezt azért mondja, mert a saját szellemi kondíciójából indul ki. Ebben a kérdésben hajlandó lennék bármeddig elmenni vita szintjén, hogy meggyőzzem, természetesen normális hangnemben. Ez nekem egy vesszőparipám az életben is.
Tudja Benz, az az ember, aki nehézkes, és mondjuk buta, nem kellemes társaság, nem jó vele beszélgetni, mert nem szórakoztató. Az ilyen kisgyereket nagyon nehéz tanítani, és van, hogy 100 x elmondja az ember ugyanazt és nem érti.
De azt gondolom, hogy ezek az emberek az élet egyéb területein lehetnek ugyanolyan értékesek, mint azok az emberek, akiknek szerencséjük volt, és jó genetikai anyaggal, jó szellemi háttérben nőhettek fel. Lehetnek százszor jobb szívűek, kedvesebbek, megbízhatóbbak, emberségesebbek.
De bizony az ilyen ember el fogja azt a hibát követni többedszerre is. Nem rossz szándékból, butaságból. Képes lesz az összes vétséget kimeríteni, mert egyszerűen nem érti a rendszert. És Benz! Határozottan úgy érzem, hogy ezeknek az embereknek is joguk lenne a kis motyójukat eladni, kis pénzt összeszedni, kiegészítve azt a szűköset, amit amúgy megkeresnek. Mert ők azok, akiket a munkáltatók arcátlanul, a végtelenségig ki tudnak használni, hiszen velük meg lehet tenni. Jaj Benz, ez nem Vaterás kérdés, ez sokkal többről szól.
Nincs igazam? De tényleg, ha a mélyére néz.

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-21 17:00) *
Nincs, de szóljon, ha ki szeretné próbálni hehehmm.gif angry4.gif

Köszönöm szépen a felajánlást, ezt inkább kihagyom. Nem mondom, ha pl. azt kérdezné, hogy a helikopteren való utazást ki szeretném-e próbálni, talán igent mondanék. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-01-21 18:00
Létrehozva: #19356

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-21 16:48) *
... több év alatt összejöhet a kritikus 4 baki a legjobb szándék mellett is.

Azért, ez nem egészen így van. Négy véletlent én még nem láttam.
IDÉZET(zejopy @ 2011-01-21 16:48) *
Nekem például van figyelmeztetésem a piactéren?
És itt a fórumon?
Utána tudna ennek nézni? Igazán szépen megköszönném. Mert szerintem nincs, de sosem lehet tudni. thank_you.gif

Nincs, de szóljon, ha ki szeretné próbálni hehehmm.gif angry4.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-21 17:48
Létrehozva: #19357

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2011-01-21 13:01) *
Igencsak elfogultnak látszol. Amúgy a sárkány és a bagoly milyen fokú rokonságban áll egymással úgy törzsfejlődésileg? smile.gif

Kérlekszépen, köztudott, hogy a most élő madarak a dinoszauruszok egyeneságú leszármazottai.
A sárkányok pedig egy kicsit korábban szintén dinoszauruszok voltak, csak ők még mindig emlékeztetnek ezekre a rég kipusztult jószágokra.
Na és mindkettő repül. biggrin.gif Hát íme a rokonság.
Szép napot. rolleyes.gif

IDÉZET(mmmyki @ 2011-01-21 13:01) *
Kedves Benz! Ez elég szomorú, amennyiben az ember nem csak szerencsevadászként lép be a vaterára, hanem többéves távlatokban gondolkodik. Mindenesetre köszönöm válaszát.

Végre egy pont, amiben maximálisan megegyezik a véleményünk.
Én sem tartom jónak, hogy nem évülnek el ezek a dolgok, mert az ember sosem tudhatja, hogy mikor téved. És bizony több év alatt összejöhet a kritikus 4 baki a legjobb szándék mellett is.

Kedves Benz! smile.gif

Nekem például van figyelmeztetésem a piactéren?
És itt a fórumon?
Utána tudna ennek nézni? Igazán szépen megköszönném. Mert szerintem nincs, de sosem lehet tudni. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2011-01-21 14:01
Létrehozva: #19358

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-20 07:16) *
Különben is te vagy a Vatera legjobb pasija, én pedig kicsit sem vagyok elfogult.

Igencsak elfogultnak látszol. Amúgy a sárkány és a bagoly milyen fokú rokonságban áll egymással úgy törzsfejlődésileg? smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-20 08:07) *
Tisztelt mmmyki!

Nem jöhet össze, mert kisebb szabálytalanságokért nem küldünk figyelmeztetést. A súlyos szabálytalanságok elévülését viszont nem támogatjuk.

Kedves Benz! Ez elég szomorú, amennyiben az ember nem csak szerencsevadászként lép be a vaterára, hanem többéves távlatokban gondolkodik. Mindenesetre köszönöm válaszát.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-21 13:47
Létrehozva: #19359

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(alfa987 @ 2011-01-21 12:26) *
Nagyméretű, minimum 20 mm belső átmérőjű (konkrétan 63, 64 és 65 méretű kellene), nem túl nagy köves ezüst gyűrűt keresek. Akinek van és eladná, kérem jelezze!
Köszönettel: Ildikó

Jézusom. biggrin.gif Nekem a középső ujjam 53-as. laugh.gif
Fiúk, nektek hányas a gyűrűméretetek?
Zsófika? Mekkora egy ilyen kéz?

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-21 13:48

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-21 12:52
Létrehozva: #19360

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-01-21 11:37) *
Szia!

A kérdést sem értem. Milyen levél? Hú , azt hiszem fáradt vagyok.

Feküdj le ebéd után aludni. smile.gif Csodákat tesz néha. smile.gif

Arra az értesítésre gondolok, amit a Vaterától eddig mindig rendben kaptam: "Partnere visszajelzést készített" címmel.
Szerdán megkaptam, konstatáltam, örültem, mert csupa ötös volt, erre ma a TeszVeszről is megkaptam. Az hagyján, hogy feleslegesen, (gondolom a TV-en keresztül ütötte le), de 2 nap késéssel.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1539 Oldal V  « < 966 967 968 969 970 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-30 00:09