IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1549 Oldal V  « < 978 979 980 981 982 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 19:28
Létrehozva: #19581

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(hytech @ 2011-01-19 18:17) *
Fííínom a szervezetemnek. good3.gif

Az esküvős-sztorisra meg már nem emlékszem,mi volt a felhasználóneve.sad.gif

Van még valaki a piactéren akit nem tettél oda? laugh1.gif

Tessen szíveskedni csillagos témában okfejteni ide, Benz megígérte,hogy átrágják századjára a sztorit. Olvass vissza egy kicsit és meózz minket ha van időd!

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"
Go to the top of the page

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2011-01-19 19:17
Létrehozva: #19582

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 19:12) *
Nem tudok neked nemet mondani....
honeey24
Toemi12

Fííínom a szervezetemnek. good3.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 19:12
Létrehozva: #19583

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2011-01-19 17:49) *
Ide vele angry4.gif

Nem tudok neked nemet mondani....
honeey24
Toemi12

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
hytech
hozzászólás 2011-01-19 18:49
Létrehozva: #19584

Élő szövet a belső fémvázon

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 14:14
Innen: Future
Azonosító: 66

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 12:32) *
...Egy olyan ügyfelem húzta le a csillagjaimat, akinek soron kívül lezártam az aukciót, kedvezményt kapott- fizetési halasztással és azonnal elpostáztam a ruhákat neki.

Ide vele angry4.gif

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 12:55) *
...Hja és azért is kaptam már lehúzást, mert merészeltem írni az ügyfélnek, hogy CSAK ajánlottan postázok! 3 helyen van feltüntetve a kizárólagos ajánlott postázás. A terméklapon, az I+-ban, az automata értesítőben.
Erre simán kérte, én meg hivatkoztam a 3 helyre és megtagadtam a kérését.
Simán lehúzta a csillagomat.

Őt is.

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-01-19 16:49) *
...Soha többé nem értékelek előre...

Jó reggelt!

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 17:02) *
Ha kicsi én vissza se vettem volna.....
Tanuljon meg olvasni termékleírást, kérdezzen ha már van erre funkció és méressen ha valami kétséges..
És megmondom miért nem venném vissza: naná,hogy ilyen esetem is volt.

Alkalmi ruha,lemérve. Licit, majd jelentkezik és közli,hogy neki veri sürgősen kell a ruha, mert szombaton esküvőn abban pompázna a lánya.
Gyorsan utalt,gyorsan postáztam.
Csütin írtam neki, hogy megkapta-e?Semmi válasz.
Majd hétfőn írt,hogy kicsi lett a ruha lányára, vegyem már vissza. Visszavettem.
Visszapostázás után megdöbbenve tapasztaltam,hogy a ruha elöl pörköltszaftos és amúgy "szagos".
Valszeg csak addig kellett a ruha,amíg a kislányán volt az esküvő alatt, utána meg visszavetette. Hát ennyi. Úgyhogy én csak minőségi jogos kifogás után veszek vissza ruhát, méretprobléma miatt nem.

Őt meg különösen.

Köszi wink.gif

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-01-19 17:56) *
Nem utalt : izsutek, kislinda84, szildi75_v,smaja88
csillaglehúzó: becky510, nagyati75, zozeekaa

Köszi a lepattanókat, ingyen csemege. good2.gif

--------------------
Szeretem amikor az okos hülyéskedik, de utálom mikor a hülye okoskodik.

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-01-19 18:45
Létrehozva: #19585

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 01:03
Azonosító: 1 161 927

IDÉZET(olcsolcdtv @ 2011-01-19 17:21) *
Sziasztok!

A kérdésem a következő:
Indítok egy fix áras aukciót, darabszámnak 7-et adok meg.
Ha kipipálok valamilyen kiemelést, akkor annak az értékét, minden eladott termék után felszámolja a vatera vagy csak egyszer?

Köszönöm!

Tisztelettel: olcsolcdtv

Csak egyszer.

+Quote Post
olcsolcdtv
hozzászólás 2011-01-19 18:21
Létrehozva: #19586

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-01-19 18:18
Azonosító: 1 421 199

Sziasztok!

A kérdésem a következő:
Indítok egy fix áras aukciót, darabszámnak 7-et adok meg.
Ha kipipálok valamilyen kiemelést, akkor annak az értékét, minden eladott termék után felszámolja a vatera vagy csak egyszer?

Köszönöm!

Tisztelettel: olcsolcdtv

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 18:09
Létrehozva: #19587

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Köszike!!!!

--------------------

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-01-19 17:56
Létrehozva: #19588

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 16:46) *
Elég,ha leírod a nevét, nem kell bemásolni. Tiltót biztosan nem szabad ide bemásolni.

Nem utalt : izsutek, kislinda84, szildi75_v,smaja88
csillaglehúzó: becky510, nagyati75, zozeekaa

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 17:46
Létrehozva: #19589

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-01-19 16:38) *
Nagyon köszönöm!
A tiltón már nagyon nagy a választékom, nem hiszem, hogy ide bemásolhatnám, vagy igen?

Elég,ha leírod a nevét, nem kell bemásolni. Tiltót biztosan nem szabad ide bemásolni.

--------------------

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-01-19 17:38
Létrehozva: #19590

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 16:32) *
Nekem is az ilyenek húzzák le a csillagomat. Add meg a nevét kérlek, én tiltóra tenném, az én agyvizemet ne forralja... rolleyes.gif
Szívből gratulálok a rendelésedhez és ahhoz,hogy kizöldült a második neved!!! rolleyes.gif

Nagyon köszönöm!
A tiltón már nagyon nagy a választékom, nem hiszem, hogy ide bemásolhatnám, vagy igen?

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 17:32
Létrehozva: #19591

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-01-19 16:24) *
Azt hiszem, most egy kicsit elvagyok keseredve crying.gif , mert tényleg mindent megteszek a vásárlóért, de nem mindig sikerül maximálisan jól megoldani az adás-vételt.
Pld: hosszú idő után végre utal, aznap vagy másnap feladom és nem adja meg a max csillagokat ,mert hosszú volt a tranzakció lebonyolítása. Hát kérdem én, miattam?

Hogy mondjak valami pozitívumot is smile.gif megjött egy olyan rendelésem, 2 hónap után , amiről már le is mondtam !
Sőt! A másik nevem zöld lett!!!! Már fel is töltöttem !

Nekem is az ilyenek húzzák le a csillagomat. Add meg a nevét kérlek, én tiltóra tenném, az én agyvizemet ne forralja... rolleyes.gif
Szívből gratulálok a rendelésedhez és ahhoz,hogy kizöldült a második neved!!! rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-01-19 17:24
Létrehozva: #19592

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

[quote name='Sprinkler1' date='2011-01-19 16:02' post='1270340']

Hát köszönöm, ezt sem igazán tudtam, hogy nem vagyok köteles visszavenni. Nem árultam még ruhákat, ez az első ilyen eset, hogy méretprobléma miatt stb.
Azt hiszem, most egy kicsit elvagyok keseredve crying.gif , mert tényleg mindent megteszek a vásárlóért, de nem mindig sikerül maximálisan jól megoldani az adás-vételt.
Pld: hosszú idő után végre utal, aznap vagy másnap feladom és nem adja meg a max csillagokat ,mert hosszú volt a tranzakció lebonyolítása. Hát kérdem én, miattam?

Hogy mondjak valami pozitívumot is smile.gif megjött egy olyan rendelésem, 2 hónap után , amiről már le is mondtam !
Sőt! A másik nevem zöld lett!!!! Már fel is töltöttem !

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 17:02
Létrehozva: #19593

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-01-19 15:49) *
Sziasztok!
Eddig mindig én értékeltem előre. Megkaptam az utalást , csomagoltam , értékeltem és kész. A MAI NAPIG !!
Jön az e-mail kicsi lett mégis, visszaküldi , nem tetszik visszaküldi .. én persze visszautalom a pénzt. Ő semlegessel értékel , mert joga hozzá , én meg azonnal postázom, értékelek pozitívan , fizetem a jutalékot.
Soha többé nem értékelek előre, nem tudom hogy szabályos-e , de rá írom a terméklapra , hogy 38 nap után semlegessel
fogom értékelni az adás-vételt annak, aki nem hajlandó a kézhezvétel után x ideig megadni azt a tiszteletet, hogy reálisan értékeljen.
Ha pedig lehúzza csillagjaimat, amit sajnos sokan tesznek ( nem tudom miért ) az be fog kerülni az értékelésébe.
Szerintem más lehetőség nincs, mint odafigyelni arra , hogy kitől változik meg a " csillagrendszerünk" és visszakézből
tiltó és az értékelés amiből tudhatja , hogy mi tudjuk. Egy idő után csak rájönnek a kedves vásárlók, hogy jobban teszik ha az igazat írják.

Tanuljon meg olvasni termékleírást, kérdezzen ha már van erre funkció és méressen ha valami kétséges..
És megmondom miért nem venném vissza: naná,hogy ilyen esetem is volt.

Alkalmi ruha,lemérve. Licit, majd jelentkezik és közli,hogy neki veri sürgősen kell a ruha, mert szombaton esküvőn abban pompázna a lánya.
Gyorsan utalt,gyorsan postáztam.
Csütin írtam neki, hogy megkapta-e?Semmi válasz.
Majd hétfőn írt,hogy kicsi lett a ruha lányára, vegyem már vissza. Visszavettem.
Visszapostázás után megdöbbenve tapasztaltam,hogy a ruha elöl pörköltszaftos és amúgy "szagos".
Valszeg csak addig kellett a ruha,amíg a kislányán volt az esküvő alatt, utána meg visszavetette. Hát ennyi. Úgyhogy én csak minőségi jogos kifogás után veszek vissza ruhát, méretprobléma miatt nem.

--------------------

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-01-19 16:49
Létrehozva: #19594

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok!

Eddig mindig én értékeltem előre. Megkaptam az utalást , csomagoltam , értékeltem és kész. A MAI NAPIG !!
Jön az e-mail kicsi lett mégis, visszaküldi , nem tetszik visszaküldi .. én persze visszautalom a pénzt. Ő semlegessel értékel , mert joga hozzá , én meg azonnal postázom, értékelek pozitívan , fizetem a jutalékot.
Soha többé nem értékelek előre, nem tudom hogy szabályos-e , de rá írom a terméklapra , hogy 38 nap után semlegessel
fogom értékelni az adás-vételt annak, aki nem hajlandó a kézhezvétel után x ideig megadni azt a tiszteletet, hogy reálisan értékeljen.
Ha pedig lehúzza csillagjaimat, amit sajnos sokan tesznek ( nem tudom miért ) az be fog kerülni az értékelésébe.
Szerintem más lehetőség nincs, mint odafigyelni arra , hogy kitől változik meg a " csillagrendszerünk" és visszakézből
tiltó és az értékelés amiből tudhatja , hogy mi tudjuk. Egy idő után csak rájönnek a kedves vásárlók, hogy jobban teszik ha az igazat írják.

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 16:42
Létrehozva: #19595

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 13:42) *
Nekem az elévülési idő a mániám. Majd este kifejtem.

Okés.Mint a zöldborsót...... rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 14:42
Létrehozva: #19596

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 13:10) *
Persze, ahol látod,hogy ki a gyorsabb, ott vásárolsz! Igen. De ezek után ennek a statisztikai adatnak a hitelességét és megkérdőjelezem. Pontosan a már felsorolt okok miatt.
A fals értékelések miatt.

nekem is érdekem, hogy a vatera maradjon a vezető piactér... rolleyes.gif

Nyilván a vatera sem tud mindenki kedvére tenni folyton, de úgy gondolom ez a csillagos rendszer jól megbolygatta a kedélyeket, talán túlságosan is.Remélem,hogy születik valamilyen klafa alternatíva!

Nekem az elévülési idő a mániám. Majd este kifejtem.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 14:10
Létrehozva: #19597

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 12:54) *
A Vaterának az az érdeke, hogy ő maradjon a vezető piactér, még akkor is, ha némi kényelmetlenséggel jár.
Csak egy példa. Egy olyan típusú vásárló, mint én, nem fog vásárolni egy olyan eladótól, aki lassúnak van jelölve. Én nagyon gyors vagyok, ezt várom a partnereimtől is (csak a piacon mosking.gif ). Ha két eladót összehasonlítva azt látom, hogy az egyik gyorsabb, nyilván tőle vásárolok. Ezáltal elégedett leszek, mert hamar megkapom a cuccomat, és szívesen jövök vissza egy hét múlva is.

Persze, ahol látod,hogy ki a gyorsabb, ott vásárolsz! Igen. De ezek után ennek a statisztikai adatnak a hitelességét és megkérdőjelezem. Pontosan a már felsorolt okok miatt.
A fals értékelések miatt.

nekem is érdekem, hogy a vatera maradjon a vezető piactér... rolleyes.gif

Nyilván a vatera sem tud mindenki kedvére tenni folyton, de úgy gondolom ez a csillagos rendszer jól megbolygatta a kedélyeket, talán túlságosan is.Remélem,hogy születik valamilyen klafa alternatíva!

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 13:54
Létrehozva: #19598

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 12:43) *
Miért nem szűnhet meg ez a rendszer ( jaj összedobjuk ám a zsét, ha sok pénzt kér érte a rendszeresgazda).... laugh1.gif
Valami minőségbiztosítási macera miatt tán? Én ezt nem olvastam, de mindjárt kiguberálom.

Ma reggel válaszolta Benz. Nézd, nyilván vannak olyan érdekek, amiket mi nem tudunk, és talán, ha tudnánk sem biztos, hogy elfogadnánk.
A Vaterának az az érdeke, hogy ő maradjon a vezető piactér, még akkor is, ha némi kényelmetlenséggel jár.
Optimális esetben ez a rendszer az elégedettségi rátát növelné. A vásárlókét. Hogy jó hangulatban elégedett szájízzel intézhessék a dolgaikat.
Csak egy példa. Egy olyan típusú vásárló, mint én, nem fog vásárolni egy olyan eladótól, aki lassúnak van jelölve. Én nagyon gyors vagyok, ezt várom a partnereimtől is (csak a piacon mosking.gif ). Ha két eladót összehasonlítva azt látom, hogy az egyik gyorsabb, nyilván tőle vásárolok. Ezáltal elégedett leszek, mert hamar megkapom a cuccomat, és szívesen jövök vissza egy hét múlva is. Így a Vaterának több jutalék folyik be. Ha pl. nem zavar, hogy bolyhos az anyag, akkor az erre vonatkozó érékeléseidet ignorálom, és vásárolok tőled, és boldog leszek a ruhától. Tehát az alapötlet tényleg jó.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-19 13:43
Létrehozva: #19599

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 12:30) *
Tehát szerintem tényleg az lenne a legfontosabb, hogy valamilyen módon optimalizálódjon a dolog, hogy minél kevesebb idegbajt, gyomorgörcsöt és feszültséget hozzon nekünk. Ezért kell mindenféleképpen jól alátámasztott igényeket írni a Fejlesztésbe, és arra majd aztán Benz úgyis válaszol, hogy melyik lett elutasítva és melyik nem.

Szóval? Mi lesz a helyzet az anonimitással?

Hát igen, az anonimitás. Ami, ha ügyes az ember, már most sem teljesen anonim. Hisz ha jegyzeteled a statisztikád, láthatod ki volt az alja gonosz.... rolleyes.gif
Ha látható volna az értékelésnél, hogy ki milyen csillagot adott, tehát az anonim jellege eltűnne, talán nem volna annyi vaktában történő, hátsó szándékos leminősítés.
Nyilván akkor tényleg csak az reklamálna, akinek van is mit.
Tán nem lesz olyan eladó aki lemegy bivalyröcsögére egy "fa testápolóval" elégtételt venni.... laugh1.gif

Én egyébként azt a részt tartom még kiemelten fontosnak,hogy ne legyen egyoldalú. Biztosan lesznek oda-vissza menő végtelen értékelések, de nem hinném, hogy számottevően kimagasló lenne ez az arány.
De igen, én is szeretném megjelölni azt,amit már leírtam párszor.

Miért nem szűnhet meg ez a rendszer ( jaj összedobjuk ám a zsét, ha sok pénzt kér érte a rendszeresgazda).... laugh1.gif
Valami minőségbiztosítási macera miatt tán? Én ezt nem olvastam, de mindjárt kiguberálom.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-19 13:30
Létrehozva: #19600

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-19 12:24) *
............akkor az mi ha nem visszaélés a rendszer adta lehetőséggel? Az miért nem 5? Az én statisztikai adatom semmi máson nem múlik csak azon, hogy kinek milyen napja van az értékelés elkészítésekor...
Tehát nekem ez a legfőbb bajom vele.
No nem ragozom már.

Igen, nekem is ez vele a legnagyobb bajom, de Benz azt mondta az elején, hogy semmiképpen nem fog megszűnni ez a rendszer, tehát szerintem a legjobb, ha ezt elfogadjuk, mint a bárányhimlőt (bár az legalább egyszer elmúlik mosking.gif ).
Tehát szerintem tényleg az lenne a legfontosabb, hogy valamilyen módon optimalizálódjon a dolog, hogy minél kevesebb idegbajt, gyomorgörcsöt és feszültséget hozzon nekünk. Ezért kell mindenféleképpen jól alátámasztott igényeket írni a Fejlesztésbe, és arra majd aztán Benz úgyis válaszol, hogy melyik lett elutasítva és melyik nem.

Szóval? Mi lesz a helyzet az anonimitással?

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-19 13:31

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1549 Oldal V  « < 978 979 980 981 982 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (7 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-02 02:21