IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1486 Oldal V  « < 98 99 100 101 102 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2013-08-31 09:33
Létrehozva: #1981

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2013-08-31 09:24) *
Jó reggelt! smile.gif
Ezt a személyesben legördülő menüt annyira nem sajnálom, mert sokszor otthontól távol, néha mozgó járművön, különféle eszközökön, kényelmetlen körülmények közt, stb. netezem. Nem ritkán egér nélkül, csak a tapipadot használva. Gyakran megesett, hogy balról jobbra haladva elejtettem az almenüt, vagy mire leértem a nekem szükségeshez, az már nem látszott, ha nem volt a lap megfelelő pozícióban. Tehát nekem éppenséggel ez kényelmesebb, mert egy tekintettel szinte minden lehetőségem látható. Nem állítom, hogy nálam az abszolút igazság, csak azért írtam ezt a litániát, hogy egy másik nézőpontot bemutassak Nektek.
Legyen szép napotok! rolleyes.gif

Csicsergőst.smile.gif Ez mondjuk ékes példája annak, hogy még egy ilyen egyszerű kérdésben sem látunk mindent. Én pl. erre sosem gondoltam, hiszen nem használok simogatós egeret. Csak csendben gyászoltam a legördülőt. Oké, túlzás lenne azt mondani, hogy most nekiálltam boldogságtól zokogva ugrálni, de legalább látszik, hogy nem csak veszteség valaminek a megszűnése, hanem bizonyos esetekben még jó is lehet. Nekem könnyebb elfogadni valamit, ha látom, hogy van jó oldala. Ki tudja, egyszer talán egérgyűlölő leszek, kidobálom az összeset az ablakon, és csak simogatni vágyom őket. Akkor milyen jól jön majd ez a változás. mosking.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-08-31 09:24
Létrehozva: #1982

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Jó reggelt! smile.gif
Ezt a személyesben legördülő menüt annyira nem sajnálom, mert sokszor otthontól távol, néha mozgó járművön, különféle eszközökön, kényelmetlen körülmények közt, stb. netezem. Nem ritkán egér nélkül, csak a tapipadot használva. Gyakran megesett, hogy balról jobbra haladva elejtettem az almenüt, vagy mire leértem a nekem szükségeshez, az már nem látszott, ha nem volt a lap megfelelő pozícióban. Tehát nekem éppenséggel ez kényelmesebb, mert egy tekintettel szinte minden lehetőségem látható. Nem állítom, hogy nálam az abszolút igazság, csak azért írtam ezt a litániát, hogy egy másik nézőpontot bemutassak Nektek.
Legyen szép napotok! rolleyes.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-08-31 09:24

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-08-31 08:23
Létrehozva: #1983

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2013-08-30 22:55) *
A darabszám szerinti rendezés vajon mennyivel relevánsabb, mint a licitek száma szerinti?... Megint jönnek, rendezkednek...
Az állandóság és kiszámíthatóság is egy érték - legalább néhány hónapra hagyjuk meg az illúziót!

Ha már meg fog szinte minden változni, akkor szerintem ez a jobb módszer, egyenként, apránként.
1. Talán könnyebben tudjuk feldolgozni a kisebb dolgokat, mintha egyszerre lenne teljesen idegen az oldal.
2. Nem vagyok informatikus, meg ilyenek, de szerintem a rendszer is könnyebben veszi be a kisebb dolgokat, és ha valami nem működik, mert esetleg hiba csúszott a kivitelezésbe, akkor talán a kisebb mennyiségben könnyebb megtalálni és javítani.
Most az egyetlen állandó és kiszámítható dolog, hogy szinte minden meg fog változni, azaz a teljes átalakulás. Hogy ez érték lesz-e, majd kiderül, amikor esszük a pudingot. Addig is remélhetjük a legjobbakat. Mást nemigen lehet tenni, csak kapaszkodni, de jó szorosan, mint Károly bácsi Frakk pórázába.biggrin.gif

IDÉZET(nyubocs @ 2013-08-30 23:25) *
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=548468

Nézd meg az utolsó értékelés eladójának kapott negatív és semleges értékelésekre adott válaszait.
Aztán ha megnézed az adott negatív értékeléseit, akkor találkozhatsz egy új értékelési fogalommal a "Biztonságos Negatív"-val is

Köszönöm.smile.gif Én teljesen mást néztem, de mentségemre legyen mondva, hogy tegnap olyan szinten voltam fáradt, ami elmondhatatlan.
Hmmm... biztonságos negatív... vajon mit takar? Mármint mitől biztonságos? Esetleg nem lehet róla leesni, vagy mi? A Vatera titokzatos rejtelmei. mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2013-08-31 06:38
Létrehozva: #1984

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-08-30 22:57) *
A nagyobb változások még hátravannak. Sajnálom.

smiley-shocked028.gif

Kaphatnánk némi ízelítőt, hogy mire készüljünk?

A hozzászólást -mmmyki- szerkesztette a következő időpontban: 2013-08-31 06:41

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-08-30 23:53
Létrehozva: #1985

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(tuticuccoktutiarak @ 2013-08-30 19:28) *
Én remélem, hogy hiba. Ugyanis a kereső sem jó, pl onnan a felhasználóra keresés tűnt el...

Ajjaj! smiley-shocked034.gif

Kedves Benz!

Erről már többször beszéltünk, de most ismét nagyon aktuális: Az ilyen változtatások, "apró" finomítások, egyszerűsítések, idomulások előtt, nem lehetne/kellene egy tájékoztató szöveget kinyomni? Nem kell indoklás (arról már leszoktunk), csak a puszta tények: holnaptól ez meg ez megszűnik, ez meg így lesz, ez meg ez nem elérhető.
És akkor nem lenne tele a féltveőrzött Technikai topik ezekkel a jelzésekkel.
Vagy ez nem (sem) Önön múlik?

Akkor én kérek elnézést.

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2013-08-30 23:25
Létrehozva: #1986

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(zejopy @ 2013-08-30 19:12) *
Az mindig sokat elárul. Na és ritka, aki azt írja, hogy: Valóban, elnézést, én voltam a hibás. Mindjárt megnézem, hátha tanulok valami újat.smile.gif
Most talán nem egyről beszélünk, mert nem látok sehol választ. sad.gif

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=548468

Nézd meg az utolsó értékelés eladójának kapott negatív és semleges értékelésekre adott válaszait.

Aztán ha megnézed az adott negatív értékeléseit, akkor találkozhatsz egy új értékelési fogalommal a "Biztonságos Negatív"-val is

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-08-30 23:04
Létrehozva: #1987

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-08-30 22:57) *

Köszönöm, elhiszem, mi is.

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2013-08-30 23:05

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-08-30 22:57
Létrehozva: #1988

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(svejku @ 2013-08-30 22:13) *
sad.gif
A lenyíló menük nem is olyan régi fejlesztés volt, amit rögtön örömmel üdvözöltünk, 3-4 kattintással kevesebb kellett a kívánt menüpont eléréséhez, tényleg klassz volt!
A többi megszüntetett funkció (és ide értve nem csak a most elvett "egyes ritkán használt", hanem a baloldali kereső "egyszerűsítéseit" is) pedig nagyban segítette a termékkeresést, a találatok különböző csoportosításával gyorsan meg lehetett találni a legjobb terméket.
Sajnálom, ismét szegényebbek lettünk, pont azok a dolgok tűnnek el (például a nemrég megszüntetett ingyenes kiemelési lehetőségek) amik a fűszert adták a Vaterának, amitől különbözött a többi aukciós oldaltól.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-08-30 22:13
Létrehozva: #1989

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-08-30 21:34) *
Kedves b_ede!

Igen, változott néhány kisebb dolog a személyes menüben.
Megszűntek egyes ritkán használt funkciók és a lenyíló menü is.

sad.gif
A lenyíló menük nem is olyan régi fejlesztés volt, amit rögtön örömmel üdvözöltünk, 3-4 kattintással kevesebb kellett a kívánt menüpont eléréséhez, tényleg klassz volt!
A többi megszüntetett funkció (és ide értve nem csak a most elvett "egyes ritkán használt", hanem a baloldali kereső "egyszerűsítéseit" is) pedig nagyban segítette a termékkeresést, a találatok különböző csoportosításával gyorsan meg lehetett találni a legjobb terméket.
Sajnálom, ismét szegényebbek lettünk, pont azok a dolgok tűnnek el (például a nemrég megszüntetett ingyenes kiemelési lehetőségek) amik a fűszert adták a Vaterának, amitől különbözött a többi aukciós oldaltól.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-08-30 19:12
Létrehozva: #1990

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-08-30 07:37) *
...
[/i]Az utolsó mondatnál meglódult a fantáziám. Pedig az nem is az én hitbizományom. mosking.gif Szóval, egy szép napon felnő a kukorica, címerével bebólogat a konyhaablakon. Hi, én vagyok az F1-es fehér hibrid kuki, származásom eredete.... És a háziasszony elejti a fakanalat. Másképp el sem tudom képzelni. biggrin.gif

Elképzeltem.biggrin.gif

IDÉZET(nyubocs @ 2013-08-30 08:37) *
Jó reggelit!

Nevezett eladó negativ és semleges értékelésekre adott válaszait érdemes elolvasgatni, igazi stílustanulmány a megfellebbezhetetlen felsőbbrendűség kifejezésre juttatásáról.

Az mindig sokat elárul. Na és ritka, aki azt írja, hogy: Valóban, elnézést, én voltam a hibás. Mindjárt megnézem, hátha tanulok valami újat.smile.gif

IDÉZET(nyubocs @ 2013-08-30 08:37) *
Jó reggelit!

Nevezett eladó negativ és semleges értékelésekre adott válaszait érdemes elolvasgatni, igazi stílustanulmány a megfellebbezhetetlen felsőbbrendűség kifejezésre juttatásáról.

Most talán nem egyről beszélünk, mert nem látok sehol választ. sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2013-08-30 08:37
Létrehozva: #1991

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(vidaeff @ 2013-08-30 07:37) *
Olvastam odaát egy növényi egyenetlenségről és találomra körülnéztem. Írják az egyik értékelésben, milyen balga dolog, ha hisz a vevő a szemének:

Jó reggelit!

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-08-30 07:37
Létrehozva: #1992

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-08-29 21:27) *
Hogy csináltad? Majd tartasz továbbképzést. mosking.gif

Jó messze kell lenni a főnökségtől. Ez a legfontosabb. good2.gif
Olvastam odaát egy növényi egyenetlenségről és találomra körülnéztem. Írják az egyik értékelésben, milyen balga dolog, ha hisz a vevő a szemének: Sajnos a tudatlansága miatt osztogat negatívokat,az F1-es fehér hibrid általunk kínált kukorica az
fehér és nem kell a képek alapján eldönteni,hogy azt kapta e vagy sem,ültesse el nevelje fel és
győződjön meg a termék eredetéről,
Az utolsó mondatnál meglódult a fantáziám. Pedig az nem is az én hitbizományom. mosking.gif Szóval, egy szép napon felnő a kukorica, címerével bebólogat a konyhaablakon. Hi, én vagyok az F1-es fehér hibrid kuki, származásom eredete.... És a háziasszony elejti a fakanalat. Másképp el sem tudom képzelni. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-08-29 21:27
Létrehozva: #1993

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-08-29 20:49) *
Én is próbáltam valamit taszajtani a közszolgálat szekerén, de az áldozati oltárt elkerültem. smile.gif

Hogy csináltad? Majd tartasz továbbképzést. mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-08-29 20:49
Létrehozva: #1994

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-08-29 09:05) *
Hú, bocsáss meg, ha valamivel megbántottalak. god.gif Annyira nem haragudhattál meg, hogy férjhez akarj adni. biggrin.gif

Isten őrizz! Csak tudod egy nagy lagziban sok minden megesik, elcsábultam picit. mosking.gif
Ebben az összefüggésben ez is pasasduma. tongue.gif z.gif

– Ez nem a Nyuszi hangja pasasdumája?
– Nem hiszem – mondta a Nyuszi. – Legalábbis nem annak volt szánva. biggrin.gif
(Ezúton kérem Milne elnéző jóindulatát ott fenn, a Parnasszuson. smile.gif
... Te kellettél hozzá és nem én. smile.gif

Kösz, jó volt olvasni. rolleyes.gif
air_kiss.gif
És most megyek, feláldozom magamat a közoktatás oltárán. ... biggrin.gif

Én is próbáltam valamit taszajtani a közszolgálat szekerén, de az áldozati oltárt elkerültem. smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-08-29 09:05
Létrehozva: #1995

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-08-29 08:54) *
Óóó nem, ahogy a nevét látom, az nem valami nőies, szóval inkább hozzád adnám. Úgy mennék egy bazi nagy vatera lagziba. mosking.gif Lenne menyasszonytánc, meg ilyenek. Úgy tudom élénken foglalkoztatnak a kitartóan alkudozók. mosking.gif

Hú, bocsáss meg, ha valamivel megbántottalak. god.gif Annyira nem haragudhattál meg, hogy férjhez akarj adni. biggrin.gif

Nem adhatok mást, csak mi lényegem... Képzeld magad elé Mensárost devil.gif -ként, ahogy pöröl az örökkévalóval.

Ebben az összefüggésben ez is pasasduma. tongue.gif z.gif

Dehogy helytelen, tudod te mi volt a kiindulási alap? Fejlődésem káprázatos és minő távlatok állnak előttem. biggrin.gif Határ a csillagos ég! Persze tőled sokat tanultam, szóval mindez nélküled nem lett volna lehetséges. thank_you.gif Ez az utolsó mondat teljesen komoly!

Dehogy.smile.gif Csak annak lehet dolgokat mondani, akikben ott van a készség bizonyos dolgokra. Ha egy betokosodott gondolkodású, hozzáállású valaki lennél, akkor leénekelhetném a csillagokat is az égről, nem lenne foganatja. Aki pedig nyitott, bárkitől tud tanulni. Szóval - és ezt meg én mondom nagyon komolyan - a fejlődést, tanulást mindenki önmagában hordozza. Te kellettél hozzá és nem én.smile.gif

Mondtam már, hogy én is szeretlek téged! smile.gif

air_kiss.gif
És most megyek, feláldozom magamat a közoktatás oltárán. Éppen 5 perces késében vagyok az önmagamnak kitűzött indulási időponthoz képest. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-08-29 08:54
Létrehozva: #1996

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-08-28 22:27) *
Szerintem egy év múlva kérd meg a kezét. biggrin.gif Két év aktív ismeretség után úgy érzem, ez már elegendő. mosking.gif

Óóó nem, ahogy a nevét látom, az nem valami nőies, szóval inkább hozzád adnám. Úgy mennék egy bazi nagy vatera lagziba. mosking.gif Lenne menyasszonytánc, meg ilyenek. Úgy tudom élénken foglalkoztatnak a kitartóan alkudozók. mosking.gif
Mit értesz rászoruló alatt? icon_pirat_vat.gif

Egy kellően sovány, szegény embert. Lássa, mire vezet a sok csoki elfogyasztása. Mostanában erős bennem a szociális érzékenység, segítek, ahogy tudok.
Pasasduma. laugh.gif

Nem adhatok mást, csak mi lényegem... Képzeld magad elé Mensárost devil.gif -ként, ahogy pöröl az örökkévalóval.
Nagyon helytelen, hogy ezzel így egyetértesz. .... Mondtam már, hogy szeretlek?

Dehogy helytelen, tudod te mi volt a kiindulási alap? Fejlődésem káprázatos és minő távlatok állnak előttem. biggrin.gif Határ a csillagos ég! Persze tőled sokat tanultam, szóval mindez nélküled nem lett volna lehetséges. thank_you.gif Ez az utolsó mondat teljesen komoly!
.....
Mi is van még, mi is van még? Hmmm.... Jaaaa, megvan! Mondtam már, hogy én is szeretlek téged! smile.gif

IDÉZET(Hathor14 @ 2013-08-29 07:12) *
good2.gif
Akkor most jöhet az aukció szövegének a javítása: "Utólag hozzáadott lépen látható." mosking.gif
Bocsi Eff. blush.gif

Szép jó reggelt kívánok Mindenkinek! smile.gif

Szép reggelt neked is! smile.gif
Ugyan már, semmi baj, sőt köszönöm. Mit mondjak, kell az a kis adrenalin, szép Canossa-járás volt. XIII. ker Váci u. - III. Huszti u 5 perc alatt.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-08-29 07:40
Létrehozva: #1997

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2013-08-29 07:12) *
good2.gif
Akkor most jöhet az aukció szövegének a javítása: "Utólag hozzáadott lépen látható." mosking.gif
Bocsi Eff. blush.gif

laugh.gif good2.gif
Jaj, de jó. biggrin.gif Hajnal óta futkározom, öröm volt visszanéznem. mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-08-29 07:12
Létrehozva: #1998

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(vidaeff @ 2013-08-28 22:08) *
...Bőven tíz alatt volt a javítgatások száma, talán ha hét. 9ll.gif Fenemód elégedett vagyok magammal. good2.gif

good2.gif
Bocsi Eff. blush.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-08-28 12:52
Létrehozva: #1999

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-08-28 09:43) *
A társadalmi tükör, amit elénk raktál komor, de reális. Akár egy újságban is megjelenhetne. Szóval jó volt. good2.gif

thank_you.gif rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-08-28 09:43
Létrehozva: #2000

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-08-28 08:03) *
Tetszik nekem ez a post. .....
.... Minden mindennel összefügg.

A társadalmi tükör, amit elénk raktál komor, de reális. Akár egy újságban is megjelenhetne. Szóval jó volt. good2.gif

--------------------

+Quote Post

1486 Oldal V  « < 98 99 100 101 102 > » 
Reply to this topicStart new topic
23 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (23 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-24 17:46