IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1531 Oldal V  « < 989 990 991 992 993 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-17 17:06
Létrehozva: #19801

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 15:41) *
Nem mész már vasárnap dolgozni, ugye? Nagyon, nagyon, rettenetesen és borzasztóan hideg van.
Sanyabácsi szerint kell, hogy kipusztuljanak az élősködők. Jelentem én már nem vagyok gilisztás, ugyan nem is voltam. biggrin.gif
Szóval jöhet a +20 °C. De minimum 15.

Nem, nem megyek!!!Képzeld a múltkor volt a TV-ben a piac! Pakoltak össze az árusok ezerrel. De árus aranyszabály, hogy csapadékos időben nincs értelme kimenni.
Többet bukok,mint amit kitermelek. Mondtam én, melegben szeret mindenki vásárolni, plázákba mennek vagy olyan helyre ahol meleg van és több üzlet.Már ott sincsenek mindig horror árak.
A paicos élet tavasztól-őszig tart.:-) De akkor nagyon.

Sanyabácsinak igaza van, kellenek a kemény mínuszok amik sokáig tartanak,hogy a talajban lévő lárvákat,petéket is elérje a hideg és kipusztuljanak.A sokáig csak azért (pár napra nem hónapokra gondolok)hogy a talaj megfelelő vastagságban átfagyjon tartósan.
Különben nyáron permetezhetünk dögivel.
Tudja a természet a dolgát.:-)
Még úgy látszik ez kevés volt, mert "szeretett" vakondunk csinált pár darab vezúvot a kertbe, persze szigorúan a pázsittal vetett részre. A parlagon heverő rész nem mozgatta meg a fantáziáját....

na majd max nyitunk sanyabácsival egy bálint gizda topikot is. laugh1.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-17 16:41
Létrehozva: #19802

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-17 14:29) *
Igen, ilyen helyzet is van, mindig a kivételek erősítik a szabályt.:-)Elsősorban persze nem erre a szitura gondoltam.
Azt nem tartom normális dolognak, hogy 40 évesen nyugdíjba megy 200 rugóért, mellette meg dolgozik ugyanennyiért. Lásd közszféra.
Elég sok olyan BKV-s ismerősöm van, aki tisztességes nyugdíjjal rendelkezik, mégis dolgozik még mellette igencsak tisztességes bérért. Dolgozzon, ha akar.De akkor ne vágjon zsebre magas nyugdíja mellett magas bért.

Na mindegy, megnézem az új kollégát én is.:-)
Olvastam pár kérdést a technikaiba, én sem lennék a helyébe.

de talán így Benz kicsit felszabadulhat és olvashatja-moderálhatja magasröptű írásaimat mosking.gif

Nem mész már vasárnap dolgozni, ugye? Nagyon, nagyon, rettenetesen és borzasztóan hideg van.
Sanyabácsi szerint kell, hogy kipusztuljanak az élősködők. Jelentem én már nem vagyok gilisztás, ugyan nem is voltam. biggrin.gif
Szóval jöhet a +20 °C. De minimum 15.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-12-17 16:40
Létrehozva: #19803

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Nem is említettem még, hogy masszőr is vagyok. Komolyan. smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 13:59) *
Igen. Mindenfajta testi kényeztetésre vevő vagyok. A fejem letisztult, talán nem írok zöldségeket. biggrin.gif

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-17 15:29
Létrehozva: #19804

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 14:15) *
A szüleim nyugdíj mellett két állásban dolgoznak. Ott, ahol ők vannak, nem dolgozik senki, mert mindenki a városban akar. Ha ők kiszállnak, nem lesz helyettük senki. Ez is egy indok.

Ne csodáld, hogy így jártál. Nagyon sok helyen tapasztalom. Embertelennek és igazságtalannak tartom, főleg azért, mert a másik oldalon meg sírnak, hogy nincs népességgyarapodás.

És megjött az első licitem a leállás óta.
Na és megjött Zümi úr a technikaiba. biggrin.gif Kíváncsi vagyok, hogy boldogul majd. laugh.gif Szegény. Tulajdonképpen nem szeretnék a bőrében lenni. unsure.gif

Igen, ilyen helyzet is van, mindig a kivételek erősítik a szabályt.:-)Elsősorban persze nem erre a szitura gondoltam.
Azt nem tartom normális dolognak, hogy 40 évesen nyugdíjba megy 200 rugóért, mellette meg dolgozik ugyanennyiért. Lásd közszféra.
Elég sok olyan BKV-s ismerősöm van, aki tisztességes nyugdíjjal rendelkezik, mégis dolgozik még mellette igencsak tisztességes bérért. Dolgozzon, ha akar.De akkor ne vágjon zsebre magas nyugdíja mellett magas bért.

Na mindegy, megnézem az új kollégát én is.:-)
Olvastam pár kérdést a technikaiba, én sem lennék a helyébe.

de talán így Benz kicsit felszabadulhat és olvashatja-moderálhatja magasröptű írásaimat mosking.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-17 15:15
Létrehozva: #19805

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-17 14:11) *
Nem ez az igazságtalan. Az az igazságtalan,amikor valaki nyugdíjas, jó a nyugdíja,de mellette tölt be főállást.Ezt nagyobb igazságtalanságnak tartom.Pláne,ha ez nem hiányszakmánál van jelen.
Tessen csak teret engedni a dolgozni akaró, de nem tudó embereknek. rolleyes.gif

A szüleim nyugdíj mellett két állásban dolgoznak. Ott, ahol ők vannak, nem dolgozik senki, mert mindenki a városban akar. Ha ők kiszállnak, nem lesz helyettük senki. Ez is egy indok.

Ne csodáld, hogy így jártál. Nagyon sok helyen tapasztalom. Embertelennek és igazságtalannak tartom, főleg azért, mert a másik oldalon meg sírnak, hogy nincs népességgyarapodás.

És megjött az első licitem a leállás óta.
Na és megjött Zümi úr a technikaiba. biggrin.gif Kíváncsi vagyok, hogy boldogul majd. laugh.gif Szegény. Tulajdonképpen nem szeretnék a bőrében lenni. unsure.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-17 15:11
Létrehozva: #19806

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 13:59) *
Én nem értem, tombol a munkanélküliség, én meg teljesen el vagyok havazva. Valahogy igazságtalanul oszlik meg az egész. Ezen gondolkodtam út közben. Nem mondom, hogy betegre keresem magamat, de legalább több állásban dolgozhatok, sőt igényt tartanának rám még többre. Ez némi biztonságérzetet ad azért, csak sajnálom azokat, akik meg nem találnak semmit.

Nem ez az igazságtalan. Az az igazságtalan,amikor valaki nyugdíjas, jó a nyugdíja,de mellette tölt be főállást.Ezt nagyobb igazságtalanságnak tartom.Pláne,ha ez nem hiányszakmánál van jelen.
Tessen csak teret engedni a dolgozni akaró, de nem tudó embereknek. rolleyes.gif

Az nem baj, ha el vagy havazva. Amikor én szülni mentem, még a 9. hónapban is dolgoztam.Szó szerint ki kellett rángatni a munkahelyemről. Gondoltam szeretettel visszavárnak, hiszen a legtöbbet dolgozó, legtöbb profitot termelő munkatárs voltam.Utolsó napomon még egy nagy flotta partnert is hoztam.
Aztán amikor vissza akartam menni dolgozni, diszkréten közölték,hogy persze, menjek csak, de ahogy betölti a gyerekem a 3. életévét, máris kirúgnak (addig védett egy kismama).
Helyette inkább végkielégítenek, de húzzak mán. Hisz mi a fenét csináljanak velem? A helyemet betöltötték, én meg úgyis hazamennék,ha beteg a gyerekem,tehát a cég iránti lojalitásom a gyerek születésével biztosan a múlté.
Én marha meg úgy dolgoztam le előtte 6 évet, hogy se betegszabi, szabi is alig, reggel 8 este 6-ig, no persze minden szombaton meló és minden 4. vasárnapon is.

Ezzel csak azt akartam volna szemléltetni,hogy manapság nincs biztos hely. Hiába jó az ember fia/lánya.Ha több lábon állsz, az a jó! Nehéz, de határozottan biztosabb. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-17 14:59
Létrehozva: #19807

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-12-17 12:21) *
Lekopogom, de én is. smile.gif
Részemről semmi ugyan nem változott. Ugyanolyan "paraszt, szemét" vagyok a vevőkkel, mint előtte. biggrin.gif

Nem is vagy az. smile.gif

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-17 12:22) *
Még nem, de hátha fogsz...A fejfájás általában együtt jár a szétszórtsággal annak pedig egyenes vonzata (nálam tuti)hogy zöldésgeket írjon.stb...
Küldök akkor nyak és hátmasszázst.
meleg masszázsolajjal kéred?

na kérek majd egy beszámolót a tárgyalásról!!! Egy kalappal hozzá!

Igen. Mindenfajta testi kényeztetésre vevő vagyok. A fejem letisztult, talán nem írok zöldségeket. biggrin.gif

Nem vállaltam, kiderült. hogy teljesen akarnak, fő állásban. Mondtam, nem lehet. Pedig szeretek ott lenni és ők is szeretnek engem, de a főállásomon tudok szakmailag úgy megnyilvánulni, hogy az kielégít.
Én nem értem, tombol a munkanélküliség, én meg teljesen el vagyok havazva. Valahogy igazságtalanul oszlik meg az egész. Ezen gondolkodtam út közben. Nem mondom, hogy betegre keresem magamat, de legalább több állásban dolgozhatok, sőt igényt tartanának rám még többre. Ez némi biztonságérzetet ad azért, csak sajnálom azokat, akik meg nem találnak semmit.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-17 13:22
Létrehozva: #19808

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 11:58) *
Miért írtam zöldséget? Szerintem tök normális voltam.
Egy kis nyak és hátmasszázs is jól jönne. biggrin.gif

Még nem, de hátha fogsz...A fejfájás általában együtt jár a szétszórtsággal annak pedig egyenes vonzata (nálam tuti)hogy zöldésgeket írjon.stb...
Küldök akkor nyak és hátmasszázst.
meleg masszázsolajjal kéred?

na kérek majd egy beszámolót a tárgyalásról!!! Egy kalappal hozzá!

--------------------

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-12-17 13:21
Létrehozva: #19809

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Lekopogom, de én is. smile.gif
Részemről semmi ugyan nem változott. Ugyanolyan "paraszt, szemét" vagyok a vevőkkel, mint előtte. biggrin.gif

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 12:09) *
Egész normális értékeléseket kapok mostanában. Ez alatt azt értem, hogy 5-ösök.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-17 13:09
Létrehozva: #19810

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-12-17 12:00) *
biggrin.gif
Akkor csak kezdeményeztem a dolgot, mostanra kerültem sorra vagy mi.

Jaaa? Értem. Tegnap olvastam, hogy a nagy tolongás miatt sorbanállás van. biggrin.gif
Nem fáradtál el ácsorgás közben? (Ha hosszú sorbanállásra számítok, mindig viszek könyvet magammal. smile.gif )

Egész normális értékeléseket kapok mostanában. Ez alatt azt értem, hogy 5-ösök.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-17 13:11

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-12-17 13:00
Létrehozva: #19811

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

biggrin.gif
Akkor csak kezdeményeztem a dolgot, mostanra kerültem sorra vagy mi.

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 11:58) *
Te már egyszer összevonódtál. Nem? Vagy akkora élvezet volt, hogy újráztál. Hmmm... elgondolkodtató szokás. laugh.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-17 12:58
Létrehozva: #19812

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-17 11:04) *
Ja értelek! rolleyes.gif
Algoflexxel nem szolgálhatok, de egy fini kávét vagy teát szívesen küldök így virtuálisan!

Elmúlt, hogy aztán újra beleálljon. Most megyek a másodállásomra, ahol óraadó vagyok, hívtak, hogy siessek, mert a kolléganő babázni fog, januártól nem jön, kellene átvállalnom órákat. Na szuper, éppen a minimumra akartam mindent redukálni, sikerült is, így nem akarok mindig meghalni végelgyengülésbe. Viszont a pénz meg kellene. Hajajjj. Komoly dilemma. Biztos, hogy veszek át, a kérdés, hogy mennyit. És hogy megéri-e. Mert inkább a Vaterára akarok ráfeküdni. De csak a második félévre vállalom (na most ígérgetek magamnak... )

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-17 11:09) *
Ugyanmáááááááá.
Hogy túlaludjam magam és fájjon a fejem és zöldségeket írogassak?. mosking.gif mosking.gif

Itt süt a nap!esik a hó és -7 fok van.

Miért írtam zöldséget? Szerintem tök normális voltam.
Egy kis nyak és hátmasszázs is jól jönne. biggrin.gif
Itt -4 °C van és süt a nap.

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-12-17 11:11) *
Na, összevonódtam. biggrin.gif

Te már egyszer összevonódtál. Nem? Vagy akkora élvezet volt, hogy újráztál. Hmmm... elgondolkodtató szokás. laugh.gif

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-17 11:41) *
Én ugyan nem vonattam össze , de én is indítottam "odaát" 3 aukciót is! 3-at biza! Ha lúd legyen kövér alapon. rolleyes.gif
Koccintsunk sikeres átlistázásunkra!

drinks.gif

Kíváncsi leszek egyébként hogy ez a lehetőség tényleg hoz-e mérhetően több vásárlást magával....
Remélem igen!

Én gondolkodtam. Maximum 100-at listázok át, vegyes paraméterekkel. Addig, amíg van értelme. Ha nem hoz mérhető javulást, akkor leszokom róla. Annyi helyen próbáltam már és csak itt volt jó. De tényleg. Viszont egy próbát megér. Kedden megyek áruért, azokat duplán teszem fel.

Na jól van, felöltözöm, aztán benézek még és elrohanok tárgyalni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-17 12:41
Létrehozva: #19813

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-12-17 11:31) *
Nagyszerű. Végre nem kell _t végűként bemennem a TeszVeszre. Kb. ennyi. biggrin.gif

A nagy örömre indítottam is egy aukciót, ami mindkét oldalon fent van. Plusz 3 forintot megért. smile.gif

Én ugyan nem vonattam össze , de én is indítottam "odaát" 3 aukciót is! 3-at biza! Ha lúd legyen kövér alapon. rolleyes.gif
Koccintsunk sikeres átlistázásunkra!

drinks.gif

Kíváncsi leszek egyébként hogy ez a lehetőség tényleg hoz-e mérhetően több vásárlást magával....
Remélem igen!

--------------------

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-12-17 12:31
Létrehozva: #19814

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Nagyszerű. Végre nem kell _t végűként bemennem a TeszVeszre. Kb. ennyi. biggrin.gif

A nagy örömre indítottam is egy aukciót, ami mindkét oldalon fent van. Plusz 3 forintot megért. smile.gif

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-17 11:13) *
Szívből gratulálok! rolleyes.gif
Milyen érzés? mosking.gif

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-17 12:13
Létrehozva: #19815

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szívből gratulálok! rolleyes.gif
Milyen érzés? mosking.gif

--------------------

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-12-17 12:11
Létrehozva: #19816

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Na, összevonódtam. biggrin.gif

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-17 12:09
Létrehozva: #19817

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 10:04) *
Jaaaaaa, nem tudtam.... unsure.gif
Azt hittem mindenki alszik.

Ugyanmáááááááá.
Hogy túlaludjam magam és fájjon a fejem és zöldségeket írogassak?. mosking.gif mosking.gif

Itt süt a nap!esik a hó és -7 fok van.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-17 11:04
Létrehozva: #19818

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(GOAGOA @ 2010-12-17 10:01) *
Jó reggelt!

Mindenki a Tesz-vesz-en van laugh1.gif

Jaaaaaa, nem tudtam.... unsure.gif
Azt hittem mindenki alszik.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
GOAGOA
hozzászólás 2010-12-17 11:01
Létrehozva: #19819

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-20 22:10
Azonosító: 953 006

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-17 09:55) *
Jó reggelt mindenkinek! smile.gif

Miért nem látok senkit? unsure.gif

Jó reggelt!

Mindenki a Tesz-vesz-en van laugh1.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-17 10:55
Létrehozva: #19820

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó reggelt mindenkinek! smile.gif

Miért nem látok senkit? unsure.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1531 Oldal V  « < 989 990 991 992 993 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-29 04:35