IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1531 Oldal V  « < 997 998 999 1000 1001 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zsofika61
hozzászólás 2010-12-12 18:00
Létrehozva: #19961

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 01:03
Azonosító: 1 161 927

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-12 15:59) *
Igen, de ez max 40 Ft, szerintem szóra sem érdemes. smile.gif

Én is erre gondoltam, ha kis összeg akkor nem érdekel. Csak 45000.- a kikiáltási ár, fix 72 ezer, azt hittem erre majd több ezret kell majd fizetnem.
Megnyugodtam, hála neked rolleyes.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-12 16:59
Létrehozva: #19962

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(zsofika61 @ 2010-12-12 15:33) *
Sziasztok!

Van egy kis problémám.
Felraktam egy festményt , de amíg a képet is felrakni próbáltam ( mert az sem megy túl egyszerűen ) valahogy ..még egyszer aukcióra raktam, tehát duplán. 5 perc alatt észrevettem, meg is szüntettem , de szerintetek, most kétszer kell fizetnem? Vagy ilyenkor mit lehet csinálni?
Köszönöm a választ.

Igen, de ez max 40 Ft, szerintem szóra sem érdemes. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2010-12-12 16:33
Létrehozva: #19963

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 01:03
Azonosító: 1 161 927

Sziasztok!

Van egy kis problémám.
Felraktam egy festményt , de amíg a képet is felrakni próbáltam ( mert az sem megy túl egyszerűen ) valahogy ..még egyszer aukcióra raktam, tehát duplán. 5 perc alatt észrevettem, meg is szüntettem , de szerintetek, most kétszer kell fizetnem? Vagy ilyenkor mit lehet csinálni?
Köszönöm a választ.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-12 15:54
Létrehozva: #19964

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-12-12 14:49) *
Őszintén, semmi bajom velük, csak hagyjanak békén. Ennyi. smile.gif

smile.gif Ez egy egészséges hozzáállás. smile.gif De van aki órákon át képes sorolni, mennyire gyűlöli őket.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-12-12 15:49
Létrehozva: #19965

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Őszintén, semmi bajom velük, csak hagyjanak békén. Ennyi. smile.gif

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-12 14:38) *
Szóval én határozottan szimpatizálok velük, mert ők a gyengébbek. smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-12 15:38
Létrehozva: #19966

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-12-12 13:57) *
Eléggé bátor vagy eléggé elkeseredett lehetett. Biztos megtetszett neki a határozottságom, vagy mittudomén mi. Mindenesetre akár rosszul is végződhetett volna a részéről, ha egy olyannal akad össze, aki nem tudja békésen lerendezni, elutasítani. Vagy két éve volt már ez.

Különben én egyáltalán nem irigylem a helyzetüket. Teljesen természetes, ha egy ember bepróbálkozik egy ellenkező neműnél, senki sem szörnyülködik, esetleg nem jönnek be egymásnak, és szétválnak útjaik. Számtalanszor előfordult már, az ember meg sem rezdül. De ha egy nő megpróbálja egy másik nőnél, vagy még inkább egy pasi egy pasinál, akkor mindenki kiakad és forgatja a szemeit. Pedig nekik is kell valahogyan kapcsolatot keresniük. Arról nem is beszélve, hogy a meleg pasik egy része zseniális művész, vagy gondolkodó, vagy bármi. Ha 100 heteroszexuális pasit megnézünk és ugyanannyi homoszexuálisat, akkor arányaiban sokkal több a kiemelkedő tehetség a melegek között. A másik végletre is vagy reális magyarázat. Azok, akiket a "Maónika sóban" láthattunk (mindig szoktam linket kapni, mert nem nézem egyébként), nem tudták kulturáltan kezelni a kérdést. Szerintem nagyon nehéz lehet egy olyan csoportba (mindegy, hogy vallási, szexuális, vagy akármilyen beállítottságról van szó) tartozni, amit a társadalom előítélettel kezel.
Szóval én határozottan szimpatizálok velük, mert ők a gyengébbek. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-12-12 14:57
Létrehozva: #19967

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Eléggé bátor vagy eléggé elkeseredett lehetett. Biztos megtetszett neki a határozottságom, vagy mittudomén mi. Mindenesetre akár rosszul is végződhetett volna a részéről, ha egy olyannal akad össze, aki nem tudja békésen lerendezni, elutasítani. Vagy két éve volt már ez.

IDÉZET(davidmaci92 @ 2010-12-12 13:35) *
Jó rendben, az elviselhető, hogy sok bolond rohangászik. Na de felhívás egy keringőre? Ráadásul azonos neműtől? Jaj. laugh.gif

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2010-12-12 14:35
Létrehozva: #19968

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-12 11:30) *
Megfontolandó cool.gif

Kedves Benz! blush.gif
Kezdetnek eléggé kemény? rolleyes.gif
Tisztelt ..........!

Ha válaszolna a 2 napja feltett kérdésemre, hogy lezárta-e a vásárlást, akkor még ma el tudnám készíteni a csomagját és a pontos súly ismeretében megírhatnám a fizetési feltételeket. Ha erre ma nem kapok választ, akkor a hétköznapokon csak este tudom ugyanezt megtenni.
Gondolom Önnek is fontos, hogy mielőbb lezáruljon az adás-vétel.
Egyébként megtalálta a fiam az egyik törphöz tartozó zöld kannát, ami a fényképen nincs rajta.
Válaszát várom: ....... Viktória

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-12-12 13:29) *
Átjöttem ide a csevegőbe, mert ez már erősen offtopic.

Ez semmi. Nagyon látszik, hogy bezárták a Lipótmezőt. Komolyan, jönnek néha olyan emberek, hogy látszik, komoly problémái vannak a fejével. Semmi bajom velük, amíg nem bántanak (mondjuk rám néznek és kétszer meggondolják ezt), de el kellene zárni őket és kezelni. Nyilván, az emberek túlnyomó többsége teljesen normális, de az pár ember az olyan, hogy .... jajjjjjj.

Jó rendben, az elviselhető, hogy sok bolond rohangászik. Na de felhívás egy keringőre? Ráadásul azonos neműtől? Jaj. laugh.gif

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-12-12 14:29
Létrehozva: #19969

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Átjöttem ide a csevegőbe, mert ez már erősen offtopic.

Ez semmi. Nagyon látszik, hogy bezárták a Lipótmezőt. Komolyan, jönnek néha olyan emberek, hogy látszik, komoly problémái vannak a fejével. Semmi bajom velük, amíg nem bántanak (mondjuk rám néznek és kétszer meggondolják ezt), de el kellene zárni őket és kezelni. Nyilván, az emberek túlnyomó többsége teljesen normális, de az pár ember az olyan, hogy .... jajjjjjj.

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-12 13:10) *
Neeeeeeemmmm. laugh.gif Úristen. biggrin.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-12 13:27
Létrehozva: #19970

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-12 11:30) *
Megfontolandó cool.gif

Na ugye? Vannak ám kreatív ötleteim.

Most viszont talán megfogtam. smile.gif :
IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-12 10:34) *
A részletessel kapcsolatban is ezt próbáltam már elmagyarázni, nem a 4,9 vagy az 5.0 a lényeg. Nem kell ezeket a dolgokat túlértékelni, túlreagálni.

Az ember azt reagálja le érdemben, amik fontosak. Ha ezt a dolgot nem kell túlreagálni és túlértékelni, akkor nem kellőképpen fontos. Ha viszont nem fontos, akkor a Vatera miért fektetett energiát és időt a kialakításába, miért vállalja fel az ezzel járó negatív kritikákat. Akkor mire volt ez jó? (Benz, én sokakkal beszélek, tényleg, mert egyre több valódi ismerősömről derül ki, hogy Vateráznak, bár nem fórumoznak, és közöttük nem egy ember 100%-os, komoly, megbízható felhasználó. Higgye el, mindenki rossznak tartja, esetleg a vállukat vonogatják, nem juttatják kifejezésre, de nem szimpatizálnak a dologgal.)
(Én még mindig nem azt mondom, hogy halva született ötlet az egész, mert működhetne reálisan is. Egyszerűen meg kellene az anonimitását szüntetni. Tudja, (főzök, ilyenkor szoktam gondolkodni) egy nagyon jó hasonlóság jutott eszembe ezzel kapcsolatban. Talán Ön sem volt makulátlan gyerek, néha rosszalkodott. Mi is. Becsengettünk valahová, aztán elszaladtunk és vártuk a reakciót. A szerencsétlen ember, aki már harmadszor szakította félbe a munkáját miattunk, dühöngött, de nem tudta, kivel kellene ordítania. Nagyjából sejtette persze, hogy hülyegyerekek szórakoznak, na de, hogy pontosan kik, azt nem tudhatta. Mi pedig újra és újra eljátszottuk a hülyeséset. Aztán, ahogyan megnőttünk, több eszünk lett, meg a szüleink nevelési munkája is hathatósnak bizonyult, leszoktunk erről. De sajnos vannak felnőttek, akikben él még a "becsengetési hajlam". És ez az anonim rendszer szabad kezet ad nekik. )

Na és személyes menü és változtatások kapcsán is gondolkodtam, de azt most nincs időm leírni, délután megteszem, szerintem egy csomó magyarázat lesz benne a kételkedőknek, persze csak azoknak, akik meghallják a nekik szánt szót, és nem csak kiabálnak. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-12 12:30
Létrehozva: #19971

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-12 11:12) *
Na majd nyit egy kiképzőközpontot, ahol a túlérzékeny lelkületű eladókat felvértezi leosztási technikákkal. És ebből lesz milliárdos, mert tuti, hogy degeszre keresi magát ezzel. biggrin.gif

Megfontolandó cool.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-12 12:12
Létrehozva: #19972

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A részletessel kapcsolatban is ezt próbáltam már elmagyarázni, nem a 4,9 vagy az 5.0 a lényeg. Nem kell ezeket a dolgokat túlértékelni, túlreagálni.

Majd talán egyszer bekattan, mint a benzinnél, de addig még sokszor kell türelmesnek lennie, és gyógypedesen kezelni a kérdést, aztán egyszer csak majd megérik. smile.gif

Le. laugh1.gif

Na majd nyit egy kiképzőközpontot, ahol a túlérzékeny lelkületű eladókat felvértezi leosztási technikákkal. És ebből lesz milliárdos, mert tuti, hogy degeszre keresi magát ezzel. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-12 11:34
Létrehozva: #19973

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-12 10:11) *
swoon.gif Na, azt nem hittem volna, hogy van negája. Tényleg nem rolleyes.gif , de nagyon örülök neki, mert amikor majd megkapom az elsőt, amit nem jól kommunikálok, és nem lehet törölni, vagy azért nem lehet törölni, mert tényleg hibás vagyok, akkor majd ezzel vigasztalom magamat. smile.gif Hytech szerint az első bennmaradó negatív értékelésemnél depresszióba esek és 3 hétig ott is maradok (mert szerinte nem vagyok normális). Ebben van némi igaza, mármint a bedepizésben, de így, hogy tudom, hogy Önnek is van, egészen más lesz a helyzet. (Kerestem a lesápadós szmájlit, de nem találtam)
Akarja, hogy megverjem, akitől a negát kapta? biggrin.gif
Az meg, hogy nem érdekli a részletes, egyszerűen felháborító. cussing.gif Mi itt görcsölünk, meg minden, Ön pedig egy laza csuklómozdulattal azt írja, hogy nem érdekli? Hát, nahát...... confused.gif
Nem értem, az utolsó mondatát. to_take_umbrage.gif Mert ugye a problémamegoldás a cél. Ha lökött a vevő, akkor valahogyan össze kell hozni valamit. Na és alapból az eladónak kell egy határig alkalmazkodnia.
Asszem inkább ezt már a Vészbe kellett volna írnom, de már lusta vagyok..... (Mégsem voltam lusta. smile.gif )

Sok száz (pár ezer) pozitív mellett elfér néhány negatív is. A szövegből és a rá adott válaszból úgy is látszik ki volt a hunyó.
IDÉZET(zejopy @ 2010-12-12 10:11) *
Mit csinál? Leosztja őket? smile.gif

Le. laugh1.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-12 11:11
Létrehozva: #19974

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-12 09:43) *
Hogyne lenne mosking.gif A részletes 4,8,- 4,9 körül lehet (így hirtelen pontosan nem tudom, mert nem érdekel).
Nem játszom a simulékony partnert a problémás esetekkel.

swoon.gif Na, azt nem hittem volna, hogy van negája. Tényleg nem rolleyes.gif , de nagyon örülök neki, mert amikor majd megkapom az elsőt, amit nem jól kommunikálok, és nem lehet törölni, vagy azért nem lehet törölni, mert tényleg hibás vagyok, akkor majd ezzel vigasztalom magamat. smile.gif Hytech szerint az első bennmaradó negatív értékelésemnél depresszióba esek és 3 hétig ott is maradok (mert szerinte nem vagyok normális). Ebben van némi igaza, mármint a bedepizésben, de így, hogy tudom, hogy Önnek is van, egészen más lesz a helyzet. (Kerestem a lesápadós szmájlit, de nem találtam)
Akarja, hogy megverjem, akitől a negát kapta? biggrin.gif
Az meg, hogy nem érdekli a részletes, egyszerűen felháborító. cussing.gif Mi itt görcsölünk, meg minden, Ön pedig egy laza csuklómozdulattal azt írja, hogy nem érdekli? Hát, nahát...... confused.gif
Nem értem, az utolsó mondatát. to_take_umbrage.gif Mert ugye a problémamegoldás a cél. Ha lökött a vevő, akkor valahogyan össze kell hozni valamit. Na és alapból az eladónak kell egy határig alkalmazkodnia. Mit csinál? Leosztja őket? smile.gif

Asszem inkább ezt már a Vészbe kellett volna írnom, de már lusta vagyok..... (Mégsem voltam lusta. smile.gif )

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-12 11:13

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-12 10:47
Létrehozva: #19975

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(98tomcsa @ 2010-12-12 09:45) *
Önnek is szép jó reggelt!

Én tudom ám überelni! jumping.gif
Én nagy postára járok, igaz néha van sorbanállás, de én is ismerek majdnem mindenkit. Tőlem sem kérdezik meg az elsőbbségit, sőt még azt sem, hogy kérek e számlát. tongue.gif

A számlával Ön nyert smile.gif
Erről nálunk nem bírnak leszokni...

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-12-12 10:45
Létrehozva: #19976

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-12 09:05) *
Szép jó reggelt!

Ezt tessék überelni rolleyes.gif

Önnek is szép jó reggelt!

Én tudom ám überelni! jumping.gif
Én nagy postára járok, igaz néha van sorbanállás, de én is ismerek majdnem mindenkit. Tőlem sem kérdezik meg az elsőbbségit, sőt még azt sem, hogy kérek e számlát. tongue.gif

A hozzászólást -98tomcsa- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-12 10:45

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-12 10:43
Létrehozva: #19977

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-12 09:39) *
Van negatívja? És hogy állnak a részletes értékelései? Ezt már nagyon meg akartam kérdezni. Tudom, múltkor még nem volt negája, de az összesítés nagyon érdekel. smile.gif

Hogyne lenne mosking.gif A részletes 4,8,- 4,9 körül lehet (így hirtelen pontosan nem tudom, mert nem érdekel).
Nem játszom a simulékony partnert a problémás esetekkel.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-12 10:39
Létrehozva: #19978

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-12 09:05) *
Szép jó reggelt!

Én direkt egy kispostára járok, ott olyan családias a hangulat és nincs sorbanállás. Az összes postáskisasszonnyal tegeződünk, vannak apró kiváltságaim tongue.gif
Az elsőbbségit kötelező nekik ajánlgatni, de nálam már leszoktak róla. Sőt, szólnak, ha csomagként akarok valamit feladni és elmenne ajánlott küldeményként is. Természetesen tudják, hogy velük ellentétben fejből tudom a tarifákat happy11.gif
A héten rossz címre küldtem egy csomagot. Este jöttem rá és postazárás után addig telefonálgattam, amíg sikerült utolérnem a csomagot és visszairányíttattam a kedvenc postámra. Másnap beballagtam és visszakaptam. Ezt tessék überelni rolleyes.gif

Szép jó reggelt Önnek is! smile.gif

(Az enyém pocsék, de remélem másé tök jó. smile.gif )
Ezt nem tudom, mert ezt nem is lehet.
Amikor én rossz helyre küldtem a csomagot (mert egyszer ilyen is volt), akkor felhívtam a címzettet és ő postázta tovább a helyes címre. Az ő cucca pedig teljesen ingyen ment ezért a szívességért cserében. Nem baj, ha nagy leszek, majd én is ügyes leszek. rolleyes.gif
Van negatívja? És hogy állnak a részletes értékelései? Ezt már nagyon meg akartam kérdezni. Tudom, múltkor még nem volt negája, de az összesítés nagyon érdekel. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-12-12 10:38
Létrehozva: #19979

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-12-11 22:15) *
Le van írva, postázok is. Szépen, biztonságosan csomagolok. Mi kellene még? Esküszöm, beszüntetem ezt a személyes átvételt és aztán nyugi lesz.
Ja, udvarias is vagyok, tudok köszönni, meg minden. Azt.

Hidd el ez sem megoldás. Vevőmtől már az adategyeztetés óta többször kértem, hogy a címét majd küldje el. Már a pénz is megjött, de címet még a sokadik kérésem ellenére sem kaptam. Majd végre előkerült és közölte, hogy ő már az adatlapján is megváltoztatta az új címét. blink.gif Na kiváncsi vagyok hányast kapok a lebonyolításra. dry.gif

Más: Mint korábban is felvállaltam nekem a teszvesz nagyon nem jön be. Fényévnyi különbség volt (!) a vaterához képest. Igaz, ott csak vevő voltam, de annyiszor lettem ott átverve a termék minőségével kapcsolatban, hogy már egy jó ideje nem vásárolok ott. Mindegy, Benz megígérte, hogy az elfuserált levelezőrendszerét nem veszi át a vatera, más meg most inkább nem is érdekel, mert ezeket az újításokat most nagyon meg kell szokni....

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-12 10:05
Létrehozva: #19980

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-11 23:41) *
Hát tudod, azért én gyanakszom ám, hogy annyira nem könnyű a kedvedre tenni. Úgyhogy a kedvenc postás hölgyed előtt le a kalappal. smile.gif

Szép jó reggelt!

Én direkt egy kispostára járok, ott olyan családias a hangulat és nincs sorbanállás. Az összes postáskisasszonnyal tegeződünk, vannak apró kiváltságaim tongue.gif
Az elsőbbségit kötelező nekik ajánlgatni, de nálam már leszoktak róla. Sőt, szólnak, ha csomagként akarok valamit feladni és elmenne ajánlott küldeményként is. Természetesen tudják, hogy velük ellentétben fejből tudom a tarifákat happy11.gif
A héten rossz címre küldtem egy csomagot. Este jöttem rá és postazárás után addig telefonálgattam, amíg sikerült utolérnem a csomagot és visszairányíttattam a kedvenc postámra. Másnap beballagtam és visszakaptam. Ezt tessék überelni rolleyes.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1531 Oldal V  « < 997 998 999 1000 1001 > » 
Reply to this topicStart new topic
9 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (9 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-31 11:27