IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1530 Oldal V  « < 1000 1001 1002 1003 1004 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-10 17:18
Létrehozva: #20021

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-10 12:26) *
Háááát, a siker kétes. Elmentünk a Tescoba, de csak szövet kabátok voltak. Azt nem akartam, mert most kimondottan dzsekire fáj a fogam. Volt viszont gintonik, pontosabban gin és tonik. smile.gif Na azt vettünk. Mondta az embör, hogy menjünk át a nagy Tescoba, ott tuti van, de sztrájkba léptem, mondtam, inkább megfagyok, de nem vagyok hajlandó még egy boltba betenni a lábamat. Minden vásárlás nagyon megvisel. unsure.gif Felesleges időtöltésnek tartom.
Szóval hazajöttem, megettem egy zacskó chips-et, megittam egy gintonikot és jó volt. Itthon ugyanis nem fázom, mert van fűtés, nem úgy, mint az utcán. biggrin.gif
Most meg fényképeztem, és odafagytam a géphez. Kicsit kiolvadok és megyek vissza dolgozni. Nem irigyellek a hétvégi munkádért. Főleg ilyenkor nem. Bár gondolom, sosem vagy beteg. smile.gif

Abszolút megértelek! rolleyes.gif
Múltkor már én sem tudtam tovább húzni a nadrág vásárlást. Kimentünk egy outletbe, bementem az első üzletbe. Ott kiderült,hogy csak anorexiás csirkéknek árulnak nacit.Bementem egy másik üzletbe, ott volt már tyúknadrág is, nosza az első jó is volt, kifizettem aztán hello.
az a baj ezzel a kabátkérdéssel, hogy egy chippsel és gintonikkal a pocakban, a meleg lakásból nem tűnik sürgetőnek a kérdés. Aztán jön az első cudar idő, akkor odafagy az ember lányának a kérdés a szájára,hogy miért is nem tudtam még 1 helyre bemenni? rolleyes.gif
Hisz még csak most jön a január-február ami igazán keménynek ígérkezik.

Engem is a férjem szokott elrángatni ruhát venni, kinőttem én már ebből a shoppingolós időszakból. Nálunk a tesco-zás úgy zajlik,hogy én rohanok a polcok között, bedobálom ami kell. A férjem shoppingol, bepakolja a baromságokat és az e-betűs színes zacskós őrületeket. Én meg morgok, és visszateszem.Aztán félúton kiverem a hisztit,hogy már 10 perce vásárolunk,húzzunk haza, igyekezzünk.
A pénztárnál meg jön a 2-es számú hiszti a "mit pakoltál be a gyereknek titokban" című fejezethez. rolleyes.gif

jajj a vásározás ilyen időben katasztrófa. Hajnali 4-kor kelek, mert ugye hiába nyit a piac 7-kor, addigra fel kell állítani a sátorszerkezetet+ponyvát és illik ki is pakolni.
Beteg nem vagyok, de a hideget a térdem,derekam nagyon megsínyli, illetve az állandó súlymozgatást is.Én nem is tudom, hogy egyesek hogy képesek naponta kint állni...
Az a szerencsém, hogy én most megyek utoljára (ha esik az eső vagy hó akkor ki se megyek, mert nincs semmi értelme).Január pihenés, a február túlélhető, márciusban meg már fűt a tavasz szele. rolleyes.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-10 13:26
Létrehozva: #20022

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-10 12:20) *
De jó!!!Köszönöm!Kedves vagy! rolleyes.gif
Tegnap sikerrel jártál?Nem fázol már? rolleyes.gif

Háááát, a siker kétes. Elmentünk a Tescoba, de csak szövet kabátok voltak. Azt nem akartam, mert most kimondottan dzsekire fáj a fogam. Volt viszont gintonik, pontosabban gin és tonik. smile.gif Na azt vettünk. Mondta az embör, hogy menjünk át a nagy Tescoba, ott tuti van, de sztrájkba léptem, mondtam, inkább megfagyok, de nem vagyok hajlandó még egy boltba betenni a lábamat. Minden vásárlás nagyon megvisel. unsure.gif Felesleges időtöltésnek tartom.
Szóval hazajöttem, megettem egy zacskó chips-et, megittam egy gintonikot és jó volt. Itthon ugyanis nem fázom, mert van fűtés, nem úgy, mint az utcán. biggrin.gif
Most meg fényképeztem, és odafagytam a géphez. Kicsit kiolvadok és megyek vissza dolgozni. Nem irigyellek a hétvégi munkádért. Főleg ilyenkor nem. Bár gondolom, sosem vagy beteg. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-10 13:20
Létrehozva: #20023

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-10 12:14) *
Te tök jó fej vagy. Ezt már előbb is gondoltam, de most aztán végképp tudom. biggrin.gif
good2.gif

De jó!!!Köszönöm!Kedves vagy! rolleyes.gif
Tegnap sikerrel jártál?Nem fázol már? rolleyes.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-10 13:14
Létrehozva: #20024

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-10 11:42) *
A terméklapod pontos,korrekt.A fotó is.
Esetleg a ruháidat összerakhatnád mintás, hímzett, vagy mesefigurás holmival. Azt nagyon szeretik.:-)Amúgy én nem találtam semmi kivetnivalót benne, egyszerűen ki kell rá várni a vevőt.
Én azt tapasztaltam,hogy minél szebb és mintásabb,annál jobban szeretik.

Te tök jó fej vagy. Ezt már előbb is gondoltam, de most aztán végképp tudom. biggrin.gif
good2.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-10 12:42
Létrehozva: #20025

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsuzsa972 @ 2010-12-10 11:13) *
Kérhetek még tőled valamit? Nem néznél be hozzám és adnál ötletet, te mint tapasztalt, régi eladó, min változtassak? Hátha lenne ötleted. Szívesen venném. Lehet gagyinak néznek rolleyes.gif , vagy az ár a nem jó, vagy a leírás, ha van időd, energiád: megtennéd? Köszönöm ismételten, hogy szántál rám időt! thank_you.gif

A terméklapod pontos,korrekt.A fotó is.
Esetleg a ruháidat összerakhatnád mintás, hímzett, vagy mesefigurás holmival. Azt nagyon szeretik.:-)Amúgy én nem találtam semmi kivetnivalót benne, egyszerűen ki kell rá várni a vevőt.
Én azt tapasztaltam,hogy minél szebb és mintásabb,annál jobban szeretik.

--------------------

+Quote Post
zsuzsa972
hozzászólás 2010-12-10 12:13
Létrehozva: #20026

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-10-11 08:23
Azonosító: 1 404 217

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-10 11:08) *
Szívesen. Légy türelemmel! A sok eladást ki kell érdemelni.:-) Igen, a csillagok számától is függ, a termékleírás pontosságától, és sok minden mástól.Amikor elkezdtem, tán 1-2 ruha ment el egy hónapban.
Aztán mindig egyre több.
Csak türelem és ne add fel csak azért, mert most kevesebben vannak. Lesznek majd többen.

Vannak emberek itt is, csak nem a használt ruhára moccannak most rá. Gondolom Karácsonyra többnyire újat vásárolnak, egyszerűbb bemenni egy plázába a kényelmes melegbe és ott megvenni egy helyen mindent.
Rendszeresen piacozok, vásárba is járok, garantáltan állítom neked,hogy alig lézengenek kinn!!! A bronzvasárnapom forgalma rosszabb volt a legrosszabb nyári hónapom forgalmánál.:-)

Csak légy kitartó és türelmes, válaszolj a sokadik buta kérdésre is, legyél korrekt eladó,legyen pontos a terméklapodon az áru leírása és hidd el, sikeres eladó leszel!

Egy kalappal hozzá! rolleyes.gif

Kérhetek még tőled valamit? Nem néznél be hozzám és adnál ötletet, te mint tapasztalt, régi eladó, min változtassak? Hátha lenne ötleted. Szívesen venném. Lehet gagyinak néznek rolleyes.gif , vagy az ár a nem jó, vagy a leírás, ha van időd, energiád: megtennéd? Köszönöm ismételten, hogy szántál rám időt! thank_you.gif

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-10 12:08
Létrehozva: #20027

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsuzsa972 @ 2010-12-10 08:51) *
Szia. Köszi az infót, valahol sejtettem, mostmár mindegy. Majdcsak kupálódok, máskor okosabb leszek.
Örülnék, ha feléd járnak ilyen emberkék, küldenél hozzám is egy párat! headbang.gif

Én már abban sem bízom, hogy ahol 1 ft-tal licitáltak feljebb megy- pedig úgy tudom, amikor 1 ft és van miniár, de nem éri el a licit, akkor nem vehető meg a termék, de gondolom, aki licitál ezt tudja. rolleyes.gif Meg se mozdul még a nézettség sem napok óta. A ruhák boltból vásároltak, használtak, van közte viseltebb, meg vadi új is, igyekeztem ehhez mérten árakat megadni. Már lentebb is vittem az árakat, de semmi! sad.gif
Nézegettem hasonló termékeket, legtöbbnél elkel, az árak is enyém körüliek, de lehet az a baj, hogy nincs még kellő számú csillagom- valószínű nem is lesz, ha nem jön vevő.
Láttam, hogy sokan a darabszámot írják előre és nem a méretet. Ebben is van valami? rolleyes.gif

Most jöttem rá, nálad már nézelődtem! wink.gif wink.gif

Szívesen. Légy türelemmel! A sok eladást ki kell érdemelni.:-) Igen, a csillagok számától is függ, a termékleírás pontosságától, és sok minden mástól.Amikor elkezdtem, tán 1-2 ruha ment el egy hónapban.
Aztán mindig egyre több.
Csak türelem és ne add fel csak azért, mert most kevesebben vannak. Lesznek majd többen.

Vannak emberek itt is, csak nem a használt ruhára moccannak most rá. Gondolom Karácsonyra többnyire újat vásárolnak, egyszerűbb bemenni egy plázába a kényelmes melegbe és ott megvenni egy helyen mindent.
Rendszeresen piacozok, vásárba is járok, garantáltan állítom neked,hogy alig lézengenek kinn!!! A bronzvasárnapom forgalma rosszabb volt a legrosszabb nyári hónapom forgalmánál.:-)

Csak légy kitartó és türelmes, válaszolj a sokadik buta kérdésre is, legyél korrekt eladó,legyen pontos a terméklapodon az áru leírása és hidd el, sikeres eladó leszel!

Egy kalappal hozzá! rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zsuzsa972
hozzászólás 2010-12-10 09:51
Létrehozva: #20028

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-10 08:37) *
Szia!

Én úgy tudom, akkor is ki kell fizetni.
Nálam sincsenek vevők sajnos, de ne add fel, többségüknél most jön a céges buli, a prémium, és a fizetés.

Szia. Köszi az infót, valahol sejtettem, mostmár mindegy. Majdcsak kupálódok, máskor okosabb leszek.
Örülnék, ha feléd járnak ilyen emberkék, küldenél hozzám is egy párat! headbang.gif

Én már abban sem bízom, hogy ahol 1 ft-tal licitáltak feljebb megy- pedig úgy tudom, amikor 1 ft és van miniár, de nem éri el a licit, akkor nem vehető meg a termék, de gondolom, aki licitál ezt tudja. rolleyes.gif Meg se mozdul még a nézettség sem napok óta. A ruhák boltból vásároltak, használtak, van közte viseltebb, meg vadi új is, igyekeztem ehhez mérten árakat megadni. Már lentebb is vittem az árakat, de semmi! sad.gif
Nézegettem hasonló termékeket, legtöbbnél elkel, az árak is enyém körüliek, de lehet az a baj, hogy nincs még kellő számú csillagom- valószínű nem is lesz, ha nem jön vevő.
Láttam, hogy sokan a darabszámot írják előre és nem a méretet. Ebben is van valami? rolleyes.gif

Most jöttem rá, nálad már nézelődtem! wink.gif wink.gif

A hozzászólást -zsuzsa972- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-10 09:55

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-10 09:37
Létrehozva: #20029

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsuzsa972 @ 2010-12-10 08:34) *
Sziasztok.
Én sem számítok gyakori fórumozónak, lehet én sem jó helyen kopogtatok.
Egy kérdésem lenne: Ha minimálárral teszek fel valamit, de még nincs rá licitem, le szertném venni róla a minimálárat, akkor is ki kell fizetnem az utána járó költséget? Mert azt tudom, ha nem kel el a termék azon az áron, ami a mini, akkor ki kell fizetni, így viszont most nem tudom. Nagyon nincsenek vevők, de lehet, hogy csak nálam sad.gif . Nagyon kezdőnek számítok eladás terén. Tudtok nekem válaszolni? Köszi mindenkinek. Üdv: Zsuzsa972

Szia!

Én úgy tudom, akkor is ki kell fizetni.
Nálam sincsenek vevők sajnos, de ne add fel, többségüknél most jön a céges buli, a prémium, és a fizetés.

--------------------

+Quote Post
zsuzsa972
hozzászólás 2010-12-10 09:34
Létrehozva: #20030

Új fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Sziasztok.
Én sem számítok gyakori fórumozónak, lehet én sem jó helyen kopogtatok.
Egy kérdésem lenne: Ha minimálárral teszek fel valamit, de még nincs rá licitem, le szertném venni róla a minimálárat, akkor is ki kell fizetnem az utána járó költséget? Mert azt tudom, ha nem kel el a termék azon az áron, ami a mini, akkor ki kell fizetni, így viszont most nem tudom. Nagyon nincsenek vevők, de lehet, hogy csak nálam sad.gif . Nagyon kezdőnek számítok eladás terén. Tudtok nekem válaszolni? Köszi mindenkinek. Üdv: Zsuzsa972

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2010-12-09 15:50
Létrehozva: #20031

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 01:03
Azonosító: 1 161 927

IDÉZET(tomilights @ 2010-12-09 12:31) *
Sziasztok! Nem vagyok gyakori fórumozó és bocsássátok meg nekem ha nem a megfelelő oldalra írok. Talán nem vagyok egyedül azzal a véleménnyel hogy a régi úgymond rangjelzések nagyon jók és áttekinthetőek voltak. Ez a mostani egy teljes káosz és ez nem megszokás kérdése. Ez van. Sziasztok!

Szia!
Nekem ez sokkal jobban tetszik. Teljesen egyértelmű a bronz,ezüst,arany jelzésekkel. Azt hiányolom , hogy a méretük
egyforma. Például nekem 1 db , pici ezüst van. laugh1.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-09 13:43
Létrehozva: #20032

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(tomilights @ 2010-12-09 12:31) *
Sziasztok! Nem vagyok gyakori fórumozó és bocsássátok meg nekem ha nem a megfelelő oldalra írok. Talán nem vagyok egyedül azzal a véleménnyel hogy a régi úgymond rangjelzések nagyon jók és áttekinthetőek voltak. Ez a mostani egy teljes káosz és ez nem megszokás kérdése. Ez van. Sziasztok!

Tisztelt tomilights!

De igen, kifejezetten megszokás kérdése.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
tomilights
hozzászólás 2010-12-09 13:31
Létrehozva: #20033

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-22 12:52
Azonosító: 1 503

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-08 17:37
Létrehozva: #20034

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-08 14:05) *
Ugyanakkor azt látom, hogy egyesek eszetlenül költekeznek, itt a vaterán is szuper üzlet a breitling karóra. (párom csorgatja rá a nyálát, naponta 3x végignézi őket).A két végletet látom csak.

A társadalmi különbség egyre nagyobb és mélyül a szakadék a két réteg között- Átjárás gyakorlatilag nincs. A középosztály pedig eltűnik lassan.
Viszont aki a "gazdagabb" réteghez tartozik, annak természetes, hogy minőségi cuccokat használ. Nem rongyrázás, hanem egyszerűen valahogy emelkednek az igények. Ez egy természetes reakció. smile.gif

(Valószínű, ha 5x ennyit keresnék, én is más hangszeren játszanék, hiszen elvárás lenne részemről, hogy a munkaeszközöm olyan legyen, amilyen szerintem megjárna. )

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-08 17:41

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-12-08 15:30
Létrehozva: #20035

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Egy hete felénk reklámúságot sem hordanak. Társasház, kapun nagy doboz, abba szokták rakni. Egy hete semmi. Azért jegyeztem meg, mert szoktam felhozni belőle bőven, tudjátok, kiváló tömítőanyag dobozba.

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-08 13:51) *
Nincs pénz. Kajára sincs. Évek óta nincs és most már tényleg sokaknak elviselhetetlen.

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-08 15:05
Létrehozva: #20036

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-08 13:51) *
Nincs pénz. Kajára sincs. Évek óta nincs és most már tényleg sokaknak elviselhetetlen.
Nekem folyamatosan kevesebb a fizetésem. Most négyezerrel kapok kevesebbet, mint nyáron. Ketten 3 állásban dolgozunk + a Vatera. És minden elfogy. Azt sem tudom hová. A férjem mondja, hogy most ez kell, az kell, és mire körülnézünk, már gondot okoz a friss áru beszerzése. És mondom, tudom, hogy van akinek a kaja is gondot okoz.

Én is ezt látom és tapasztalom, de a hírek meg ellentmondásosak!? vagy csak néphülyítés lenne? Nesze lássátok megyünk ki a válságból, gyertek pénzt költeni?Ez lenne a hamis üzenete?
Nem tudom.
A használt ruhán is érezni a hatását, pedig az én üzletemnek a válság tett jót. Tudom, bizarrul hangzik, de ez van.Ez tény.
De ilyen negatív forgalmam decemberben még nem volt. Tavaly ilyenkor a hajamat téptem akkora fejetlenség volt. Mostmeg....

Bár ha belenézek a saját tárcámba, az idei "matekomba", rögtön megvan a válasz is.

Ugyanakkor azt látom, hogy egyesek eszetlenül költekeznek, itt a vaterán is szuper üzlet a breitling karóra. (párom csorgatja rá a nyálát, naponta 3x végignézi őket).A két végletet látom csak.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-08 14:51
Létrehozva: #20037

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-08 13:36) *
Sokan voltak, de kevesen vásároltak. Én ezt tapasztaltam. És panaszkodott ott mindeni, a játékárustól kezdve a bóvlis és a kínai is.

Nekem folyamatosan kevesebb a fizetésem. Most négyezerrel kapok kevesebbet, mint nyáron. Ketten 3 állásban dolgozunk + a Vatera. És minden elfogy. Azt sem tudom hová. A férjem mondja, hogy most ez kell, az kell, és mire körülnézünk, már gondot okoz a friss áru beszerzése. És mondom, tudom, hogy van akinek a kaja is gondot okoz.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-08 14:36
Létrehozva: #20038

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-08 13:31) *
Tényleg! Személyes átvétel esetére kérdőívet küldünk ki, amin a vevők beikszelhetik, hogy mivel kedveskedhetünk nekik.

Fa testápolóval. laugh1.gif
Na ennek örömére felbontottam most tényleg egy hideg, édes pezsit. Egészségetekre!

Amúgy azon csodálkoztam, valamelyik nap a TV is beszámolt arról, hogy mennyivel többet vásároltak már idén az emberek.
Jó,jó, de hol????
Én szombaton-vasárnap piacozok, ennyire halott csak a január szokott lenni. Komolyan semmi.Itt volt a bronzvasárnap, ha az ezüst is ilyen pocsék lesz, aranyvasárnapra ki se nyitok.
És ott nem csak babaruha van.

Sokan voltak, de kevesen vásároltak. Én ezt tapasztaltam. És panaszkodott ott mindeni, a játékárustól kezdve a bóvlis és a kínai is.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-08 14:31
Létrehozva: #20039

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zozo98 @ 2010-12-08 13:13) *
Kedves Zejopy !

Ahogy korábban írtam, nekem nagyon kisszámú eladásom van, .....

Talán lesz még több is. smile.gif

Amúgy, ha belegondolok, hogy Ti, akik sokat adtok el, állandóan leshetitek az értékeléseket és találgathattok, hogy ki lehetett az, aki lemínősített .................

Önvédelemből muszáj. Eggyel több felesleges munka.

A sütin azért gondolkodom, de mi van, ha cukorbeteg a vásárló ?

Mondd már, kapsz egy negatívot, mert tapintatlan voltál. laugh.gif

Tényleg! Személyes átvétel esetére kérdőívet küldünk ki, amin a vevők beikszelhetik, hogy mivel kedveskedhetünk nekik. Diabéteszt, lisztérzékenységet, más allergiás panaszt külön lehet majd jelölni a kérdőívnek erre a célra kialakított részében. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zozo98
hozzászólás 2010-12-08 14:13
Létrehozva: #20040

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-10 15:36
Azonosító: 40 329

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-08 12:42) *
Mindig nézd az átlagodat. Mindig tudd, hogy hol álltál, és amint bejön egy új értékelés, ellenőrizd, hogy változott-e. Így legalább tiltóra tudod tenni az illetőt, aki lehúzott és többet már nem teheti meg veled. Ne az összeset nézd, mert egy bizonyos szám fölött már állandóan stagnál, hanem a "részletes értékeléseim összesítésénél" (vagy valami ilyesmi) az utolsó hónapot, az még kezelhető mennyiség

Kedves Zejopy !

Ahogy korábban írtam, nekem nagyon kisszámú eladásom van, bár olvastam a véleményeteket a csillagozásról, személyesen nagyon nem érintett meg. Pár napja találtam rá a saját csillagaimra és akkor kissé meglepődtem.
Pont most kaptam egy újabb értékelést, most nem változott :-)
Amúgy, ha belegondolok, hogy Ti, akik sokat adtok el, állandóan leshetitek az értékeléseket és találgathattok, hogy ki lehetett az, aki lemínősített .................

A sütin azért gondolkodom, de mi van, ha cukorbeteg a vásárló ?

+Quote Post

1530 Oldal V  « < 1000 1001 1002 1003 1004 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-28 20:24