IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1541 Oldal V  « < 1013 1014 1015 1016 1017 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2010-12-08 10:07
Létrehozva: #20281

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-08 08:58) *
Azért ez így minimum csúsztatás dry.gif
Figyelmeztetés a szabályzat megszegéséért jár. A normális hangon előadott kritikával soha sem volt problémánk. Az egy más kérdés, hogy egyeseknek ez nem megy, mert csak hőbörögve tudnak megszólalni, ha valami nem tetszik. Ez viszont legyen az ő problémájuk.

Igazából arra számítottam, hogy "amennyiben nem tudnak érdemi új információt hozzátenni a témához .....stb.".

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-08 09:58
Létrehozva: #20282

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-08 08:50) *
Gondolkodtam. Sőt tegnap este már a férjemnek is mondtam, nézzen már rá a fórumra, nem írt-e Benz. Mert már várom, mikor mondja, hogy elég volt a csillagrendszer szidalmazásából, és ha még egyszer..... szóval már tegnap estére vártam a botrányt, mert tegnap sokan, sokféleképpen kiakadtunk megint, immár nem először. (Persze jogosan.) És Benz is eléggé morcos volt.
Szóval, ha majd jön és mondja, hogy duguljunk el, akkor jobb, ha tényleg nem szólunk többet ez ügyben (szerintem ezügyben, de aláhúzza.... Sanyabacsi???? vélemény??), mert aztán elkezdi osztogatni a figyukat, akkor nézegethetünk.....

Azért ez így minimum csúsztatás dry.gif
Figyelmeztetés a szabályzat megszegéséért jár. A normális hangon előadott kritikával soha sem volt problémánk. Az egy más kérdés, hogy egyeseknek ez nem megy, mert csak hőbörögve tudnak megszólalni, ha valami nem tetszik. Ez viszont legyen az ő problémájuk.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-08 09:50
Létrehozva: #20283

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2010-12-08 08:23) *
De pozitív vagy ma, így kora reggel rolleyes.gif

Igen, mert meleg van. smile.gif Én mindig fázom, és az elmúlt napok nagyon megviseltek, ha fázom, hamarabb el is fáradok, stb. És ma reggel, mikor kimentem, azt láttam, hogy 8 (!!!!!) fok van. És nem is fáztam nagyon, csak kicsit. smile.gif Meg valahogy vannak ilyen napok. Kíváncsi vagyok meddig tart a hangulata. Mindenesetre vigyázok rá. biggrin.gif

IDÉZET(zsofika61 @ 2010-12-08 08:23) *
Ezek a csillagok nekem is gyomorgörcsöt okoznak.

Gondolkodtam. Sőt tegnap este már a férjemnek is mondtam, nézzen már rá a fórumra, nem írt-e Benz. Mert már várom, mikor mondja, hogy elég volt a csillagrendszer szidalmazásából, és ha még egyszer..... szóval már tegnap estére vártam a botrányt, mert tegnap sokan, sokféleképpen kiakadtunk megint, immár nem először. (Persze jogosan.) És Benz is eléggé morcos volt.
Szóval, ha majd jön és mondja, hogy duguljunk el, akkor jobb, ha tényleg nem szólunk többet ez ügyben (szerintem ezügyben, de aláhúzza.... Sanyabacsi???? vélemény??), mert aztán elkezdi osztogatni a figyukat, akkor nézegethetünk.....

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-08 09:51

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2010-12-08 09:23
Létrehozva: #20284

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 01:03
Azonosító: 1 161 927

Ne már, hogy mindig csak a rosszra fókuszáljunk. smile.gif

De pozitív vagy ma, így kora reggel rolleyes.gif

Ezek a csillagok nekem is gyomorgörcsöt okoznak. Jött a klassz értékelés , szállítási csillag meg lehúzva.
Kérdem én, ha az utalás beérkezése napján feladom és másnap megérkezik hozzá ,akkor mi NEM jó?
Ja az ,hogy 2 hét múlva fizetett. És engem húz le vele.
Nincs ez így jól, valamit változtatni kellene ezen.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-08 08:23
Létrehozva: #20285

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mucus42 @ 2010-12-08 06:33) *
Sziasztok!

Elég régen regisztráltam a Vaterára és a TV-re is. Nagy többségében csak vásárolni szoktam. Amíg nem vezették be a csillagozást mindig az értékeléseket néztem. A bevezetés óta ez nem változott, hisz az értékeléseknél van leírva, ha bármivel valami probléma van. A TV-en most volt egy olyan esetem, hogy 2 hétig nem kaptam meg a vásárolt árut. Emailban rákérdeztem, ahol közölte, hogy most halt meg az édesapja, s teljesen elfelejtkezett mindenről. 4 napra rá megkaptam az árut. Természetesen csupa 5-öst adtam. Nagyon sok ember belehalna, ha 5-öst adna, lehet, hogy ez a perverzitásuk. Tudom bosszantó tud lenni, ha a sziveteket is kiteszitek, s még is lecsillagoznak.
Nyugodjatok meg, remélem más is így gondolkodik mint ahogy én, s nem az alapján fognak vásárolni tőletek, hogy a csillagozásotok miképpen áll.

Köszönjük, ez jól esett, tényleg. Különösen, hogy nyitott voltál a problémánkra. thank_you.gif

És én is mesélek, mert vannak tényleg korrekt emberek.
Visszatérő vásárlóm hétfőre ígérte a vásárlás lezárását. Nem jelentkezett. Igazából nem okozott nekem ez problémát, mert kipróbált kapcsolat ez. Tegnap délelőtt aztán írt, elnézést kért a késlekedésért, de valami barom miatt feltekeredett a fára, szarrá törte az autóját és elfeledkezett a dologról. Azt válaszoltam neki, hogy ha úgy gondolja, nyugodtan álljon el a vásárlástól, hiszen teljesen érthető lett volna.
És nem. Azt mondta, hogy megveszi, kifizeti, stb.

Ennek kapcsán most jutott eszembe: Kedves Benz! Nem lehetne nyitni egy topikot azon felhasználóknak, akik valamiért nagy elégedettséget váltanak ki partnerükből.
Szerintem, ahogy vannak érdekes, problémás felhasználók, úgy lehetnének "jófej" felhasználók is, ugyanúgy, ahogy a terméklapnál is van erre lehetőség.
Ne már, hogy mindig csak a rosszra fókuszáljunk. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mucus42
hozzászólás 2010-12-08 07:33
Létrehozva: #20286

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Budapest
Azonosító: 18

Sziasztok!

Elég régen regisztráltam a Vaterára és a TV-re is. Nagy többségében csak vásárolni szoktam. Amíg nem vezették be a csillagozást mindig az értékeléseket néztem. A bevezetés óta ez nem változott, hisz az értékeléseknél van leírva, ha bármivel valami probléma van. A TV-en most volt egy olyan esetem, hogy 2 hétig nem kaptam meg a vásárolt árut. Emailban rákérdeztem, ahol közölte, hogy most halt meg az édesapja, s teljesen elfelejtkezett mindenről. 4 napra rá megkaptam az árut. Természetesen csupa 5-öst adtam. Nagyon sok ember belehalna, ha 5-öst adna, lehet, hogy ez a perverzitásuk. Tudom bosszantó tud lenni, ha a sziveteket is kiteszitek, s még is lecsillagoznak.
Nyugodjatok meg, remélem más is így gondolkodik mint ahogy én, s nem az alapján fognak vásárolni tőletek, hogy a csillagozásotok miképpen áll.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-07 22:06
Létrehozva: #20287

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-12-07 20:54) *
Kedves zejopy!

Egyelőre nem gondolkodunk ilyen jellegű fejlesztésen.

laugh.gif Ezt valahogy mindjárt sejtettem. Pedig amennyi puszit már küldtem a fejlesztőknek.... biggrin.gif
Nyilván nem adta át nekik, most egyértelműen kiderült.
Akkor marad a csencselés. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-12-07 21:54
Létrehozva: #20288

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-07 20:28) *
Igen, támogatom az ötletet.
Kedves Benz? Mit szól a felvetéshez?

Kedves zejopy!

Egyelőre nem gondolkodunk ilyen jellegű fejlesztésen.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-07 21:28
Létrehozva: #20289

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-12-07 20:25) *
Ha már a vevőket nem lehet részletesen értékelni (pedig nagyon-nagyon kellene, de úgy ám!), akkor javaslom, hogy kaphassunk a kezünkbe mi is egy "fegyvert". Per pillanat a tiltólistán kívül nincs egyebünk, letolt gatyával állunk. Azok az eladók, akik személyesen vagy virtuálisan ismerik egymást, eleve elküldik egymásnak a problémás vevők neveit, akiket tiltóra raknak. Namost, mi lenne, ha a pl. a Profiknak lenne egy közös tiltólistája, amit mindegyik látna?

Igen, támogatom az ötletet.
Kedves Benz? Mit szól a felvetéshez?
(De azért azt hozzáteszem, hogy rajtam van gatya. Ha melegítő, hát melegítő, na de azért mégis.... mosking.gif )

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-07 20:28) *
Amúgy ez szupi ötlet, indoklás rovattal mellette?Mármint,hogy ki miért tette fel...

Indoklás: Népművészeti agyagedény. laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-07 21:28
Létrehozva: #20290

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-12-07 20:25) *
Namost, mi lenne, ha a pl. a Profiknak lenne egy közös tiltólistája, amit mindegyik látna?

Senkinek se lenne vevője. laugh1.gif Bocsánat,nem bírtam ki.... rolleyes.gif

Amúgy ez szupi ötlet, indoklás rovattal mellette?Mármint,hogy ki miért tette fel...

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-12-07 21:25
Létrehozva: #20291

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Ha már a vevőket nem lehet részletesen értékelni (pedig nagyon-nagyon kellene, de úgy ám!), akkor javaslom, hogy kaphassunk a kezünkbe mi is egy "fegyvert". Per pillanat a tiltólistán kívül nincs egyebünk, letolt gatyával állunk. Azok az eladók, akik személyesen vagy virtuálisan ismerik egymást, eleve elküldik egymásnak a problémás vevők neveit, akiket tiltóra raknak. Namost, mi lenne, ha a pl. a Profiknak lenne egy közös tiltólistája, amit mindegyik látna?

IDÉZET(zejopy @ 2010-12-07 20:11) *
Basszus, ezek betegek. Istenbizony, gondolkodtam, torz a lelkük.

A hozzászólást -Sanyabacsi69- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-07 21:25

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-12-07 21:11
Létrehozva: #20292

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(kaoiom @ 2010-12-07 18:05) *
Üdv. Mindenkinek!
A szöveges értékelést nyomon tudom követni. De hogy ki hány csillagot adott azt lehet valahol látni? Honnan tudjátok, hogy ki adott 4-est? Köszi a választ.

Így, ahogy Sprinkler írja:

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-07 18:17) *
Én úgy,hogy minden értékelés után lejegyzem az átlagpontokat.
Aztán amikor valaki értékel, rögtön látod,hogy lejjebb vagy feljebb tornázta.Én innen.:-) Aztán megy tiltóra, ha tényleg igazságtalanul csillagozott....

IDÉZET(98tomcsa @ 2010-12-07 18:19) *
Szia!
Látszik, mert változik rögtön érték, mivel nem olyan nagy volumen még ami felölel. De, hogy ki adta, csak akkor tudod, ha a korábban megnézett és a most változott érték között, csak egy ember értékelt.

Én mindig figyelem és a havi lebontás segít ebben. Persze így is előfordulhat, hogy egyszerre érkezik két értékelőtől. Szóval 100%-os módszer nincs.

De őszintén, miért nem értem egyes emberek gondolatvilágát, sokszor úgy érzem ami nekem természetes, az másnak is az... blink.gif
Pedig megfogadtam, hogy nem foglalkozom vele, tiszta 5-ös már akkor sem lehetek, ha vért izzadok, de akkor is bosszant BangHead.gif

Basszus, ezek betegek. Istenbizony, gondolkodtam, torz a lelkük.
Van egy idegbajos kutya az utcában, akárhányszor arra megyek, kedves dolgokat mondok neki, mégis vicsorog és ugat. Különös, ettől nem borul meg a lelkivilágom. Szerinted mennyivel egészségesebb az ilyen ember lelkivilága? (Sanyabácsi, ezt neked is mondom. smile.gif ) Az viszont baj, hogy hatalom van adva a kezükbe. De ha már van, hát van. Megette a fene, mindig megfogadom, hogy nem forgatom be magam rajta, de aztán mégis.

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-12-07 19:52) *
Ma, 2010.12.07-én értékel, lecsillagoz. A szállítást és csomagolást is. Igen, azt is.

KÉRDEM ÉN, MI A ... ALAPJÁN ÉRTÉKEL ÍGY? (direkt nagybetű)

......

(Igen, kiakadtam...)

Gyere, hajtsd a vállamra a fejed és sírd ki magad, még egy korty pezsgőt is kapsz. Mi tudjuk, hogy milyen vagy, akármit is írnak, bár tudom, hogy ez nem vigasz. friends.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-07 21:12

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-12-07 20:52
Létrehozva: #20293

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

Rájöttem, hogy ezek az emberek itt élik ki magukat, mivel máshol, máshogy valószínűleg nem tudják, nem merik, stb.
Pl. mai történet. 2010.08.16-án ütötte le a terméket az illető. Személyes átvétel, már nem emlékszem, hogy mikor is vitte el. Én értékeltem 2010.09.13-án. Ma, 2010.12.07-én értékel, lecsillagoz. A szállítást és csomagolást is. Igen, azt is.

KÉRDEM ÉN, MI A ... ALAPJÁN ÉRTÉKEL ÍGY? (direkt nagybetű)

És akkor újra, sokadjára: ez az egész csillagozás semmire nem jó, csakis arra, hogy idegesítse az embereket. A vevők nem akarják nyomogatni, nem érdekli őket, mert vagy random értékelnek, vagy, ahogy fent is írom, ezen élvezkednek, mintegy rosszindulatból (ha már anonim, dögöljön meg ennek is a lova) lecsillagoznak. Az eladók rühellik, mert úgyse lesz jó, ha fűszoknyás hawaii táncosnőkkel karöltve adom át a terméket, vagy gyémánttal kirakott hernyóselyembe csomagolom, akkor se jó, ha egy frusztrált alak az illető, akkor kiéli magát azon, hogy lehúz. Nem, nem jó a négyes, köszönöm. Ez ott, abban a kultúrkörben, ahol ABCDE osztályzatok vannak, ott lehet, hogy jó a négyes, de itt a négyes nem azt jelenti, mint ott, a zibéjen. Sok az újítás az oldalon, sok nagyon jó, sok nem annyira jó, de elfogadható; de ez, hasztalan, céltalan, felesleges indulatokat kelt mindkét oldalon. Ha van rá mód, akkor gondolják újra ezt az egészet. Köszönöm.

(Igen, kiakadtam...)

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-07 18:49) *
Ez az 1 dolog bosszant, ez a csillagos rendszer, de nagyon. Egyszer biztosan túlteszem magam rajta. rolleyes.gif

A hozzászólást -Sanyabacsi69- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-07 20:53

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2010-12-07 20:46
Létrehozva: #20294

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-07 17:43) *
Látod? Erről beszélek én is!!! blink.gif
És ez sajnos nem egyedi, az én vevőkörömben elég sok ilyen egyedi eset volt mostanság.

Zejopy kollegina hol a pezsgő? Erős kajára inni kell! rolleyes.gif

Szia! Vagyok. smile.gif Kész a holnapi ebéd és már itthon vagyok. És találtam egy kis maradék pezsgőt is. smile.gif
Szóval akkor: drinks.gif
(Csak halkan jegyzem meg, hogy a fiam azt mondta, gyenge vagyok, nem is erős a kaja, minimum ilyen erősnek kell lennie, pedig nekem még mindig olyan a nyelvem, mintha megégettem volna. Jaj.... De majd most a hideg pezsgő. rolleyes.gif )

(Ja bocs, zejopy vagyok. biggrin.gif )

A hozzászólást -davidmaci92- szerkesztette a következő időpontban: 2010-12-07 20:47

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-07 19:49
Létrehozva: #20295

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2010-12-07 18:36) *
Detto, mindent leírtál.
Az jutott eszembe, hogy a részletes értékelésnél van egy olyan választási lehetőség, hogy nem volt eredeti a termék. (Bocsi a pontos szövegre nem emlékszem)
Az előbb voltam egy eladó termékeinél, a kiemeltről ugrottam rá, ennyi gagyi hamisított cuccot egyrakáson a Józsefvárosi piacon látni. Már a szöveges értékelésnél is rengeteg semleges, negatív és pozitív ( blink.gif ) értékelés fejti ki az eredetre irányuló kétséget.
Most őszintén, ha a terméke rossz átlagot mutat és nem tudom miért, mivel nem voltak megelégedve, és gondolom a VPOP sem kér erről kimutatást, akkor meg minek? mad.gif
És részletezhetném a többit is, de a gagyi hamisított cuccok a "gyengéim", mert ezek mind félrevezető és becsapós értékesítések.

Nem értem minek kellett még ez a rendszer.Csak sejtem.Gondolom azért, hogy a létrejött tranzakción belül adjon egy képet az össztevékenységről. Hisz ha az eladó megkapta a pénzt, postázott, akkor azért pozitiv jár.Ebből a pozitivból nem derül ki,hogy mennyire volt gyors,pontos,kommunikatív az eladó.
És akkor jönnek a csillagok a képbe...

Nekem még az egyoldalúsága fáj és eléggé diszkriminatívnak tartom,hogy engem lehet rugdosni, ok nélkül. Csak azért mondjuk, mert nem volt olyan barna színű a ruha, mint amilyennek látta, vagy más egyéb ok miatt.
Vagy mert nem postáztam simán, és még sorolhatnám.
Igenis én is szeretném csillagozni azt, hogy nem jelentkezik, csak ha izélgetem, nem utal csak 2 hét múlva, nehezen kommunikál,stb..

Hisz,ha utalt rendesen KÖTELES vagyok pozitivat adni. Ha nem azt adok, tudja töröltetni.Ebből nem látszik az, hogy milyen a valódi hozzáállása az ügylethez.

Ez az 1 dolog bosszant, ez a csillagos rendszer, de nagyon. Egyszer biztosan túlteszem magam rajta. rolleyes.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-12-07 19:36
Létrehozva: #20296

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2010-12-07 18:23) *
Én is megfogadtam, de bánt az igazságtalan mivolta.
Nem is az a bosszantó,hogy nem 5-ös, hanem az,hogy tudom hogy mindent azonnal és izibe és jól csináltam, mégis ezt adja.

Detto, mindent leírtál.
Az jutott eszembe, hogy a részletes értékelésnél van egy olyan választási lehetőség, hogy nem volt eredeti a termék. (Bocsi a pontos szövegre nem emlékszem)
Az előbb voltam egy eladó termékeinél, a kiemeltről ugrottam rá, ennyi gagyi hamisított cuccot egyrakáson a Józsefvárosi piacon látni. Már a szöveges értékelésnél is rengeteg semleges, negatív és pozitív ( blink.gif ) értékelés fejti ki az eredetre irányuló kétséget.
Most őszintén, ha a terméke rossz átlagot mutat és nem tudom miért, mivel nem voltak megelégedve, és gondolom a VPOP sem kér erről kimutatást, akkor meg minek? mad.gif
És részletezhetném a többit is, de a gagyi hamisított cuccok a "gyengéim", mert ezek mind félrevezető és becsapós értékesítések.

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-07 19:23
Létrehozva: #20297

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Pedig megfogadtam, hogy nem foglalkozom vele, tiszta 5-ös már akkor sem lehetek, ha vért izzadok, de akkor is bosszant BangHead.gif

Én is megfogadtam, de bánt az igazságtalan mivolta.
Nem is az a bosszantó,hogy nem 5-ös, hanem az,hogy tudom hogy mindent azonnal és izibe és jól csináltam, mégis ezt adja.

--------------------

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-12-07 19:19
Létrehozva: #20298

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

Üdv. Mindenkinek!
A szöveges értékelést nyomon tudom követni. De hogy ki hány csillagot adott azt lehet valahol látni? Honnan tudjátok, hogy ki adott 4-est? Köszi a választ.

Szia!
Látszik, mert változik rögtön érték, mivel nem olyan nagy volumen még ami felölel. De, hogy ki adta, csak akkor tudod, ha a korábban megnézett és a most változott érték között, csak egy ember értékelt.

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-12-07 14:47) *
Hát igen... Valóban nem ártana a lehetőség, hogy részletesen lehessen értékelni a vevőket is.

Igen, de én ebben az esetben biztos 5-öst adtam volna neki. Szerdán este leütötte, csütörtökön elküldtem az adatokat, pénteken a számlámon volt a pénz.
Bár igazad van nem jár neki 5-ös, miért nem utalt a leütés estéjén? dry.gif
De őszintén, miért nem értem egyes emberek gondolatvilágát, sokszor úgy érzem ami nekem természetes, az másnak is az... blink.gif

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2010-12-07 19:17
Létrehozva: #20299

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Üdv. Mindenkinek!

Én úgy,hogy minden értékelés után lejegyzem az átlagpontokat.
Aztán amikor valaki értékel, rögtön látod,hogy lejjebb vagy feljebb tornázta.Én innen.:-) Aztán megy tiltóra, ha tényleg igazságtalanul csillagozott....

--------------------

+Quote Post
kaoiom
hozzászólás 2010-12-07 19:05
Létrehozva: #20300

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-04-21 21:41
Azonosító: 6 455

Üdv. Mindenkinek!

+Quote Post

1541 Oldal V  « < 1013 1014 1015 1016 1017 > » 
Reply to this topicStart new topic
13 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (13 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-03 06:45