IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1589 Oldal V  « < 1016 1017 1018 1019 1020 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
mmmyki
hozzászólás 2011-01-21 13:01
Létrehozva: #20341

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 15:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-20 07:16) *
Különben is te vagy a Vatera legjobb pasija, én pedig kicsit sem vagyok elfogult.

Igencsak elfogultnak látszol. Amúgy a sárkány és a bagoly milyen fokú rokonságban áll egymással úgy törzsfejlődésileg? smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-20 08:07) *
Tisztelt mmmyki!

Nem jöhet össze, mert kisebb szabálytalanságokért nem küldünk figyelmeztetést. A súlyos szabálytalanságok elévülését viszont nem támogatjuk.

Kedves Benz! Ez elég szomorú, amennyiben az ember nem csak szerencsevadászként lép be a vaterára, hanem többéves távlatokban gondolkodik. Mindenesetre köszönöm válaszát.

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-21 12:47
Létrehozva: #20342

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(alfa987 @ 2011-01-21 12:26) *
Nagyméretű, minimum 20 mm belső átmérőjű (konkrétan 63, 64 és 65 méretű kellene), nem túl nagy köves ezüst gyűrűt keresek. Akinek van és eladná, kérem jelezze!
Köszönettel: Ildikó

Jézusom. biggrin.gif Nekem a középső ujjam 53-as. laugh.gif
Fiúk, nektek hányas a gyűrűméretetek?
Zsófika? Mekkora egy ilyen kéz?

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-21 12:48

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-21 11:52
Létrehozva: #20343

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-01-21 11:37) *
Szia!

A kérdést sem értem. Milyen levél? Hú , azt hiszem fáradt vagyok.

Feküdj le ebéd után aludni. smile.gif Csodákat tesz néha. smile.gif

Arra az értesítésre gondolok, amit a Vaterától eddig mindig rendben kaptam: "Partnere visszajelzést készített" címmel.
Szerdán megkaptam, konstatáltam, örültem, mert csupa ötös volt, erre ma a TeszVeszről is megkaptam. Az hagyján, hogy feleslegesen, (gondolom a TV-en keresztül ütötte le), de 2 nap késéssel.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-01-21 11:37
Létrehozva: #20344

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 00:03
Azonosító: 1 161 927

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-21 08:14) *
Jó reggelt mindenkinek! smile.gif

Ti is megkapjátok az értékeléses levelet mindenhonnan?
Megkaptam az értékelés beérkezésekor azonnal itthonról, ez volt a szerda, ma meg megjött a TV-ről. Van ám tempó. Nem is értettem, hirtelen mit akarnak tőlem.

Szia!

A kérdést sem értem. Milyen levél? Hú , azt hiszem fáradt vagyok.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-21 08:14
Létrehozva: #20345

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó reggelt mindenkinek! smile.gif

Ti is megkapjátok az értékeléses levelet mindenhonnan?
Megkaptam az értékelés beérkezésekor azonnal itthonról, ez volt a szerda, ma meg megjött a TV-ről. Van ám tempó. Nem is értettem, hirtelen mit akarnak tőlem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-20 11:03
Létrehozva: #20346

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-20 10:59) *
Nyilván, ahogy eddig is. Bővebbet erről a Teszvesz Ügyfélszolgálat tudna mondani.

Nekem nem mond semmit a hajmosásos ötletemre? Ez új, de nem kész. Vagy tök rossz?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-01-20 10:59
Létrehozva: #20347

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(ktibor68 @ 2011-01-20 08:59) *
köszönöm , akkor hogy tudom bizonyítani hogy Én figyelmeztettem a vevőt a fizetésre ?

Nyilván, ahogy eddig is. Bővebbet erről a Teszvesz Ügyfélszolgálat tudna mondani.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-20 10:59
Létrehozva: #20348

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 11:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-20 09:56) *
Abban viszont 1000 %-ra biztos vagyok, hogy ez a csodás képződmény, - amit csak csillagrendszernek nevezünk, pedig jaj, de messze is van a csillagok ragyogásától - csakis egy pasi fejében születhetett meg.

Ha valaki beveri alaposan a fejét, akkor csillagokat lát..... laugh1.gif
blush2.gif blush2.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-20 09:56
Létrehozva: #20349

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-20 09:43) *
Én is messze vagyok tőle.smile.gif
Október rég volt már, mi meg rohamosan öregszünk! Így folytatom a statisztika romlást, marad a piacozás és kénytelen leszek elhúzni, mert rá kell jöjjek öregszem, gondatlanabbul csomagolok, nem is azt adom el amit, a postás az én ráncaim láttán sokkot kapott és emiatt lassabban postázza el a cuccomat, illetve mire legépelem öreg izületes ujjaimmal a számlaszámot, addigra 8 nap eltelt.... rolleyes.gif

laugh.gif

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-20 09:43) *
Persze, nem érdeke,hogy a jó eladókat lepontozzák, de amint látható itt az zajlik. Nem rajtunk, mások klimaxos napján múlik. És ugye ez tényleg nem mutatja a valódi dolgokat!De ha már mint eladó statisztikázva vagyok, akkor a vevőt is lehetne statisztikázni. Most teljesen úgy néz ki a dolog, csakis a vevő jóindulatán-hangulatán múlik a csillagjaim száma. Nagy tisztelet a kivételeknek persze!

Tiszta fécesz az élet. Mindenhol minden egyre nehezebb. 2 lépésre vagyok attól, hogy megint bedepizzek. sad.gif
Igazán nem találok jó megoldást, olyat, amitől e kecske sem döglik meg és a káposzta sem rothad el. sad.gif sad.gif

Abban viszont 1000 %-ra biztos vagyok, hogy ez a csodás képződmény, - amit csak csillagrendszernek nevezünk, pedig jaj, de messze is van a csillagok ragyogásától - csakis egy pasi fejében születhetett meg.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-20 09:58

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-20 09:43
Létrehozva: #20350

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-20 09:21) *
Nem fognak belemenni. Nagyon bonyolult. Képzeld ezt kidolgozni. smile.gif Először én is erre gondoltam, de tulajdonképpen a cél csak annyi lenne, hogy kiderüljön, hogy ebből a szempontból ki a megbízható vevő.
És aki nem olyan, az ne csinálhassa ezt tovább. Szerintem alapvetően a Vaterának sem érdeke, hogy a jó eladóit lepontozzák, és ezáltal a jó eladók rosszabbnak látszódjanak a valóságnál.
Októberben még kerek 5 voltam mindenből, most már messze alatta vagyok. Biztos október óta megmeszesedett az agyam, rohamosan hanyatlott a morális érzékem, és trehány disznó lett belőlem. unsure.gif
Na jó, nem háborgok, nem vagyok én tenger. De most hirtelen olyan agresszívnek érzem magam.
(Csak nyugodtan fegyelmezzetek, ha úgy érzitek, kell. smile.gif )

Én is messze vagyok tőle.smile.gif
Október rég volt már, mi meg rohamosan öregszünk! Így folytatom a statisztika romlást, marad a piacozás és kénytelen leszek elhúzni, mert rá kell jöjjek öregszem, gondatlanabbul csomagolok, nem is azt adom el amit, a postás az én ráncaim láttán sokkot kapott és emiatt lassabban postázza el a cuccomat, illetve mire legépelem öreg izületes ujjaimmal a számlaszámot, addigra 8 nap eltelt.... rolleyes.gif

Persze, nem érdeke,hogy a jó eladókat lepontozzák, de amint látható itt az zajlik. Nem rajtunk, mások klimaxos napján múlik. És ugye ez tényleg nem mutatja a valódi dolgokat!De ha már mint eladó statisztikázva vagyok, akkor a vevőt is lehetne statisztikázni. Most teljesen úgy néz ki a dolog, csakis a vevő jóindulatán-hangulatán múlik a csillagjaim száma. Nagy tisztelet a kivételeknek persze!

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-20 09:21
Létrehozva: #20351

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-20 09:14) *
Ez nekem tecccccik. Micsoda kreativitás hajmosás közben!
Esetleg a visszautasításnál mégiscsak lehetne egy rubrika, ahol megindokolhatná az eladó,hogy miért nem tartja elfogadhatónak.Pl időben postázott, nem tartja elfogadhatónak az "eladó hibájából túl sokáig tartott" kifogást.
Azért tartom fontosnak az indokolást, hogy az eladók se tudjanak ok nélkül visszautasítani valamit. A vatera pedig szúrópróba szerűen ellenőrizheti néhány esetben az indoklás valódiságát mondjuk 24 órán belül. Ezzel kvázi az eladó is kénytelen igazat írni.
Pl: levél feladásának dátuma (ajánlott szelvényen rajta van), termékleírásból kiderülő információk, stb...

A rendszer visszaküldhetné az újbóli értékelési lehetőséget a vevőnek, aki kénytelen volna ezen módosítani.

Nem fognak belemenni. Nagyon bonyolult. Képzeld ezt kidolgozni. smile.gif Először én is erre gondoltam, de tulajdonképpen a cél csak annyi lenne, hogy kiderüljön, hogy ebből a szempontból ki a megbízható vevő.
És aki nem olyan, az ne csinálhassa ezt tovább. Szerintem alapvetően a Vaterának sem érdeke, hogy a jó eladóit lepontozzák, és ezáltal a jó eladók rosszabbnak látszódjanak a valóságnál.
Októberben még kerek 5 voltam mindenből, most már messze alatta vagyok. Biztos október óta megmeszesedett az agyam, rohamosan hanyatlott a morális érzékem, és trehány disznó lett belőlem. unsure.gif
Na jó, nem háborgok, nem vagyok én tenger. De most hirtelen olyan agresszívnek érzem magam.
(Csak nyugodtan fegyelmezzetek, ha úgy érzitek, kell. smile.gif )

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-20 09:21

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-20 09:14
Létrehozva: #20352

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-20 08:28) *
Jó lenne egy olyan rendszer, ami kvázi visszaigazolná a csillagozás elfogadását. Az opciót úgyis csak azok használnák, akik ezt figyelemmel kísérik, akiknek ez fontos. Tehát, az eladó végezné a dolgát, amikor pedig igazságtalan lehúzást tapasztal, azt jelezhetné a Vatera felé. Nem kellene indoklás, vagy ilyesmi, csak egy pipa.

Ez nekem tecccccik. Micsoda kreativitás hajmosás közben!
Esetleg a visszautasításnál mégiscsak lehetne egy rubrika, ahol megindokolhatná az eladó,hogy miért nem tartja elfogadhatónak.Pl időben postázott, nem tartja elfogadhatónak az "eladó hibájából túl sokáig tartott" kifogást.
Azért tartom fontosnak az indokolást, hogy az eladók se tudjanak ok nélkül visszautasítani valamit. A vatera pedig szúrópróba szerűen ellenőrizheti néhány esetben az indoklás valódiságát mondjuk 24 órán belül. Ezzel kvázi az eladó is kénytelen igazat írni.
Pl: levél feladásának dátuma (ajánlott szelvényen rajta van), termékleírásból kiderülő információk, stb...

A rendszer visszaküldhetné az újbóli értékelési lehetőséget a vevőnek, aki kénytelen volna ezen módosítani.

--------------------

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2011-01-20 08:59
Létrehozva: #20353

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2010-07-07 11:35
Azonosító: 1 249 027

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-20 08:43) *
A Teszveszen jelenleg nincs ilyen lehetőség, de átgondoljuk a bevezetést.

köszönöm , akkor hogy tudom bizonyítani hogy Én figyelmeztettem a vevőt a fizetésre ?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-01-20 08:43
Létrehozva: #20354

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(ktibor68 @ 2011-01-20 08:28) *
Benz : egy kis segitség kellene a testvér oldalon mi a e-mail cím ahova a jelezni lehet hogy a vevőt figyelmeztetem a fizetésre ? olyan mint itt a a biztonsag@vatera.com

A Teszveszen jelenleg nincs ilyen lehetőség, de átgondoljuk a bevezetést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2011-01-20 08:28
Létrehozva: #20355

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2010-07-07 11:35
Azonosító: 1 249 027

Benz : egy kis segitség kellene a testvér oldalon mi a e-mail cím ahova a jelezni lehet hogy a vevőt figyelmeztetem a fizetésre ? olyan mint itt a a biztonsag@vatera.com

A hozzászólást -ktibor68- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-20 08:29

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-20 08:28
Létrehozva: #20356

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-20 08:07) *
Tisztelt mmmyki!

Nem jöhet össze, mert kisebb szabálytalanságokért nem küldünk figyelmeztetést. A súlyos szabálytalanságok elévülését viszont nem támogatjuk.

Kedves Benz, szép reggelt! smile.gif

Ezek szerint nem érdemes ezen a témán sem túráznom. Pedig sok minden szól mellette. smile.gif

Na és akkor ami a hajnali hajmosás alatt megfogalmazódott bennem.
Egy olyan megoldásra gondoltam, amiért, ha el lesz fogadva, a technikusok 1000 átkot szórnak a fejemre.
Jó lenne egy olyan rendszer, ami kvázi visszaigazolná a csillagozás elfogadását. Az opciót úgyis csak azok használnák, akik ezt figyelemmel kísérik, akiknek ez fontos. Tehát, az eladó végezné a dolgát, amikor pedig igazságtalan lehúzást tapasztal, azt jelezhetné a Vatera felé. Nem kellene indoklás, vagy ilyesmi, csak egy pipa. Így a Vatera a vásárlóiról birtokolna egy belső értékelést, ami nem nyilvános, olyasmi, mint a figyelmeztetések megőrzése, és ha ez a dolog egy bizonyos százalékot elérne, akkor szankcionálni lehetne a vevőket olyan módon, hogy elvonni tőle egy időre a csillagozás lehetőségét.
Khmmm... most így már az első órám után látok benne pár buktatót, de talán valamit lehetne vele kezdeni. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-01-20 08:07
Létrehozva: #20357

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(mmmyki @ 2011-01-20 05:54) *
...de kisebb bakikból is összejöhet a három vagy négy az évek alatt, aminek semmi értelme....

Tisztelt mmmyki!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-20 07:16
Létrehozva: #20358

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2011-01-20 05:54) *
Tudod, hogy szerintem teljesen mindegy. smile.gif De azért szeretsz, ugye? smile.gif _olel.gif

Azzal, hogy esetleg csak az utolsó három hónapot mutassa, egyetértek. De: Csak halkan jegyzem meg, hogy ez az eljárás felvetné a figyelmeztetések (pl. egyéves) elévülésének kérdését is, ami elől eddig a Vatera teljes mértékben elzárkózott. (Ezt én nem értem, nyilván egy súlyos okból kizárt felhasználót nem kell rehabilitálni, de kisebb bakikból is összejöhet a három vagy négy az évek alatt, aminek semmi értelme.) Ebből arra következtetek, hogy a javaslatodat nem fogják figyelembe venni, holott teljesen értelmes gondolat, és a többség támogatná.

Ps. Roppant mód nehezményezem, hogy az én masszázsolásomról nem emlékeztél meg tegnap. biggrin.gif

Igen, szeretlek, de attól még megpofozhatlak. biggrin.gif Különben is te vagy a Vatera legjobb pasija, én pedig kicsit sem vagyok elfogult. wub.gif
Az elévüléssel egyszer megtámadom Benzet, de ez most fontosabb, de érik bennem egy ilyen témájú post.

A te masszázsod csodás, élvezem, imádom, még jó, hogy nem hallják az emberek, milyen hangok jönnek ki belőlem olyankor, tuti, másra gyanakodnának. biggrin.gif

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-20 06:24) *
Á ne takarózz ezzel!
Véleményeket várunk, ez nem okoskodás. Szimpla véleménynyilvánítás. :rolleyes

Hagyd, mindegy, tudod, őt nem érinti annyira érzékenyen, a vevőköre kifinomultabb, mint a miénk. smile.gif
Viszont én kitaláltam valamit ma reggel hajmosás közben. Csak kell Benz véleménye az ötletemhez.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-20 06:24
Létrehozva: #20359

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(hytech @ 2011-01-19 19:22) *
Én nem értek hozzá.
Az avatarom alatti szöveg is tanusítja.

Á ne takarózz ezzel!
Véleményeket várunk, ez nem okoskodás. Szimpla véleménynyilvánítás. :rolleyes

--------------------

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2011-01-20 05:54
Létrehozva: #20360

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 15:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-19 20:54) *
De az kicsit sem mindegy, hogy 4,98, vagy 5. Ugye?

Tudod, hogy szerintem teljesen mindegy. smile.gif De azért szeretsz, ugye? smile.gif _olel.gif

Azzal, hogy esetleg csak az utolsó három hónapot mutassa, egyetértek. De: Csak halkan jegyzem meg, hogy ez az eljárás felvetné a figyelmeztetések (pl. egyéves) elévülésének kérdését is, ami elől eddig a Vatera teljes mértékben elzárkózott. (Ezt én nem értem, nyilván egy súlyos okból kizárt felhasználót nem kell rehabilitálni, de kisebb bakikból is összejöhet a három vagy négy az évek alatt, aminek semmi értelme.) Ebből arra következtetek, hogy a javaslatodat nem fogják figyelembe venni, holott teljesen értelmes gondolat, és a többség támogatná.

Ps. Roppant mód nehezményezem, hogy az én masszázsolásomról nem emlékeztél meg tegnap. biggrin.gif

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post

1589 Oldal V  « < 1016 1017 1018 1019 1020 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (6 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-03-28 06:15