IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1592 Oldal V  « < 1019 1020 1021 1022 1023 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2011-01-21 18:11
Létrehozva: #20401

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-21 17:00) *
Azért, ez nem egészen így van. Négy véletlent én még nem láttam.

Ezt azért mondja, mert a saját szellemi kondíciójából indul ki. Ebben a kérdésben hajlandó lennék bármeddig elmenni vita szintjén, hogy meggyőzzem, természetesen normális hangnemben. Ez nekem egy vesszőparipám az életben is.
Tudja Benz, az az ember, aki nehézkes, és mondjuk buta, nem kellemes társaság, nem jó vele beszélgetni, mert nem szórakoztató. Az ilyen kisgyereket nagyon nehéz tanítani, és van, hogy 100 x elmondja az ember ugyanazt és nem érti.
De azt gondolom, hogy ezek az emberek az élet egyéb területein lehetnek ugyanolyan értékesek, mint azok az emberek, akiknek szerencséjük volt, és jó genetikai anyaggal, jó szellemi háttérben nőhettek fel. Lehetnek százszor jobb szívűek, kedvesebbek, megbízhatóbbak, emberségesebbek.
De bizony az ilyen ember el fogja azt a hibát követni többedszerre is. Nem rossz szándékból, butaságból. Képes lesz az összes vétséget kimeríteni, mert egyszerűen nem érti a rendszert. És Benz! Határozottan úgy érzem, hogy ezeknek az embereknek is joguk lenne a kis motyójukat eladni, kis pénzt összeszedni, kiegészítve azt a szűköset, amit amúgy megkeresnek. Mert ők azok, akiket a munkáltatók arcátlanul, a végtelenségig ki tudnak használni, hiszen velük meg lehet tenni. Jaj Benz, ez nem Vaterás kérdés, ez sokkal többről szól.
Nincs igazam? De tényleg, ha a mélyére néz.

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-21 17:00) *
Nincs, de szóljon, ha ki szeretné próbálni hehehmm.gif angry4.gif

Köszönöm szépen a felajánlást, ezt inkább kihagyom. Nem mondom, ha pl. azt kérdezné, hogy a helikopteren való utazást ki szeretném-e próbálni, talán igent mondanék. smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-01-21 18:00
Létrehozva: #20402

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-21 16:48) *
... több év alatt összejöhet a kritikus 4 baki a legjobb szándék mellett is.

Azért, ez nem egészen így van. Négy véletlent én még nem láttam.
IDÉZET(zejopy @ 2011-01-21 16:48) *
Nekem például van figyelmeztetésem a piactéren?
És itt a fórumon?
Utána tudna ennek nézni? Igazán szépen megköszönném. Mert szerintem nincs, de sosem lehet tudni. thank_you.gif

Nincs, de szóljon, ha ki szeretné próbálni hehehmm.gif angry4.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-21 17:48
Létrehozva: #20403

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2011-01-21 13:01) *
Igencsak elfogultnak látszol. Amúgy a sárkány és a bagoly milyen fokú rokonságban áll egymással úgy törzsfejlődésileg? smile.gif

Kérlekszépen, köztudott, hogy a most élő madarak a dinoszauruszok egyeneságú leszármazottai.
A sárkányok pedig egy kicsit korábban szintén dinoszauruszok voltak, csak ők még mindig emlékeztetnek ezekre a rég kipusztult jószágokra.
Na és mindkettő repül. biggrin.gif Hát íme a rokonság.
Szép napot. rolleyes.gif

IDÉZET(mmmyki @ 2011-01-21 13:01) *
Kedves Benz! Ez elég szomorú, amennyiben az ember nem csak szerencsevadászként lép be a vaterára, hanem többéves távlatokban gondolkodik. Mindenesetre köszönöm válaszát.

Végre egy pont, amiben maximálisan megegyezik a véleményünk.
Én sem tartom jónak, hogy nem évülnek el ezek a dolgok, mert az ember sosem tudhatja, hogy mikor téved. És bizony több év alatt összejöhet a kritikus 4 baki a legjobb szándék mellett is.

Kedves Benz! smile.gif

Nekem például van figyelmeztetésem a piactéren?
És itt a fórumon?
Utána tudna ennek nézni? Igazán szépen megköszönném. Mert szerintem nincs, de sosem lehet tudni. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2011-01-21 14:01
Létrehozva: #20404

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-20 07:16) *
Különben is te vagy a Vatera legjobb pasija, én pedig kicsit sem vagyok elfogult.

Igencsak elfogultnak látszol. Amúgy a sárkány és a bagoly milyen fokú rokonságban áll egymással úgy törzsfejlődésileg? smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-20 08:07) *
Tisztelt mmmyki!

Nem jöhet össze, mert kisebb szabálytalanságokért nem küldünk figyelmeztetést. A súlyos szabálytalanságok elévülését viszont nem támogatjuk.

Kedves Benz! Ez elég szomorú, amennyiben az ember nem csak szerencsevadászként lép be a vaterára, hanem többéves távlatokban gondolkodik. Mindenesetre köszönöm válaszát.

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-21 13:47
Létrehozva: #20405

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(alfa987 @ 2011-01-21 12:26) *
Nagyméretű, minimum 20 mm belső átmérőjű (konkrétan 63, 64 és 65 méretű kellene), nem túl nagy köves ezüst gyűrűt keresek. Akinek van és eladná, kérem jelezze!
Köszönettel: Ildikó

Jézusom. biggrin.gif Nekem a középső ujjam 53-as. laugh.gif
Fiúk, nektek hányas a gyűrűméretetek?
Zsófika? Mekkora egy ilyen kéz?

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-21 13:48

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-21 12:52
Létrehozva: #20406

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zsofika61 @ 2011-01-21 11:37) *
Szia!

A kérdést sem értem. Milyen levél? Hú , azt hiszem fáradt vagyok.

Feküdj le ebéd után aludni. smile.gif Csodákat tesz néha. smile.gif

Arra az értesítésre gondolok, amit a Vaterától eddig mindig rendben kaptam: "Partnere visszajelzést készített" címmel.
Szerdán megkaptam, konstatáltam, örültem, mert csupa ötös volt, erre ma a TeszVeszről is megkaptam. Az hagyján, hogy feleslegesen, (gondolom a TV-en keresztül ütötte le), de 2 nap késéssel.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zsofika61
hozzászólás 2011-01-21 12:37
Létrehozva: #20407

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-05-16 01:03
Azonosító: 1 161 927

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-21 08:14) *
Jó reggelt mindenkinek! smile.gif

Ti is megkapjátok az értékeléses levelet mindenhonnan?
Megkaptam az értékelés beérkezésekor azonnal itthonról, ez volt a szerda, ma meg megjött a TV-ről. Van ám tempó. Nem is értettem, hirtelen mit akarnak tőlem.

Szia!

A kérdést sem értem. Milyen levél? Hú , azt hiszem fáradt vagyok.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-21 09:14
Létrehozva: #20408

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jó reggelt mindenkinek! smile.gif

Ti is megkapjátok az értékeléses levelet mindenhonnan?
Megkaptam az értékelés beérkezésekor azonnal itthonról, ez volt a szerda, ma meg megjött a TV-ről. Van ám tempó. Nem is értettem, hirtelen mit akarnak tőlem.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-20 12:03
Létrehozva: #20409

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-20 10:59) *
Nyilván, ahogy eddig is. Bővebbet erről a Teszvesz Ügyfélszolgálat tudna mondani.

Nekem nem mond semmit a hajmosásos ötletemre? Ez új, de nem kész. Vagy tök rossz?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-01-20 11:59
Létrehozva: #20410

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(ktibor68 @ 2011-01-20 08:59) *
köszönöm , akkor hogy tudom bizonyítani hogy Én figyelmeztettem a vevőt a fizetésre ?

Nyilván, ahogy eddig is. Bővebbet erről a Teszvesz Ügyfélszolgálat tudna mondani.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-20 11:59
Létrehozva: #20411

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-07-17 12:23
Innen: Káosz birodalom
Azonosító: 171 419

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-20 09:56) *
Abban viszont 1000 %-ra biztos vagyok, hogy ez a csodás képződmény, - amit csak csillagrendszernek nevezünk, pedig jaj, de messze is van a csillagok ragyogásától - csakis egy pasi fejében születhetett meg.

Ha valaki beveri alaposan a fejét, akkor csillagokat lát..... laugh1.gif
blush2.gif blush2.gif

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-20 10:56
Létrehozva: #20412

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-20 09:43) *
Én is messze vagyok tőle.smile.gif
Október rég volt már, mi meg rohamosan öregszünk! Így folytatom a statisztika romlást, marad a piacozás és kénytelen leszek elhúzni, mert rá kell jöjjek öregszem, gondatlanabbul csomagolok, nem is azt adom el amit, a postás az én ráncaim láttán sokkot kapott és emiatt lassabban postázza el a cuccomat, illetve mire legépelem öreg izületes ujjaimmal a számlaszámot, addigra 8 nap eltelt.... rolleyes.gif

laugh.gif

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-20 09:43) *
Persze, nem érdeke,hogy a jó eladókat lepontozzák, de amint látható itt az zajlik. Nem rajtunk, mások klimaxos napján múlik. És ugye ez tényleg nem mutatja a valódi dolgokat!De ha már mint eladó statisztikázva vagyok, akkor a vevőt is lehetne statisztikázni. Most teljesen úgy néz ki a dolog, csakis a vevő jóindulatán-hangulatán múlik a csillagjaim száma. Nagy tisztelet a kivételeknek persze!

Tiszta fécesz az élet. Mindenhol minden egyre nehezebb. 2 lépésre vagyok attól, hogy megint bedepizzek. sad.gif
Igazán nem találok jó megoldást, olyat, amitől e kecske sem döglik meg és a káposzta sem rothad el. sad.gif sad.gif

Abban viszont 1000 %-ra biztos vagyok, hogy ez a csodás képződmény, - amit csak csillagrendszernek nevezünk, pedig jaj, de messze is van a csillagok ragyogásától - csakis egy pasi fejében születhetett meg.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-20 10:58

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-20 10:43
Létrehozva: #20413

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-20 09:21) *
Nem fognak belemenni. Nagyon bonyolult. Képzeld ezt kidolgozni. smile.gif Először én is erre gondoltam, de tulajdonképpen a cél csak annyi lenne, hogy kiderüljön, hogy ebből a szempontból ki a megbízható vevő.
És aki nem olyan, az ne csinálhassa ezt tovább. Szerintem alapvetően a Vaterának sem érdeke, hogy a jó eladóit lepontozzák, és ezáltal a jó eladók rosszabbnak látszódjanak a valóságnál.
Októberben még kerek 5 voltam mindenből, most már messze alatta vagyok. Biztos október óta megmeszesedett az agyam, rohamosan hanyatlott a morális érzékem, és trehány disznó lett belőlem. unsure.gif
Na jó, nem háborgok, nem vagyok én tenger. De most hirtelen olyan agresszívnek érzem magam.
(Csak nyugodtan fegyelmezzetek, ha úgy érzitek, kell. smile.gif )

Én is messze vagyok tőle.smile.gif
Október rég volt már, mi meg rohamosan öregszünk! Így folytatom a statisztika romlást, marad a piacozás és kénytelen leszek elhúzni, mert rá kell jöjjek öregszem, gondatlanabbul csomagolok, nem is azt adom el amit, a postás az én ráncaim láttán sokkot kapott és emiatt lassabban postázza el a cuccomat, illetve mire legépelem öreg izületes ujjaimmal a számlaszámot, addigra 8 nap eltelt.... rolleyes.gif

Persze, nem érdeke,hogy a jó eladókat lepontozzák, de amint látható itt az zajlik. Nem rajtunk, mások klimaxos napján múlik. És ugye ez tényleg nem mutatja a valódi dolgokat!De ha már mint eladó statisztikázva vagyok, akkor a vevőt is lehetne statisztikázni. Most teljesen úgy néz ki a dolog, csakis a vevő jóindulatán-hangulatán múlik a csillagjaim száma. Nagy tisztelet a kivételeknek persze!

--------------------
"Lemondtam a sexről, az italról és a hazardírozásról! Ez volt életem legszörnyűbb negyedórája"

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-20 10:21
Létrehozva: #20414

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Sprinkler1 @ 2011-01-20 09:14) *
Ez nekem tecccccik. Micsoda kreativitás hajmosás közben!
Esetleg a visszautasításnál mégiscsak lehetne egy rubrika, ahol megindokolhatná az eladó,hogy miért nem tartja elfogadhatónak.Pl időben postázott, nem tartja elfogadhatónak az "eladó hibájából túl sokáig tartott" kifogást.
Azért tartom fontosnak az indokolást, hogy az eladók se tudjanak ok nélkül visszautasítani valamit. A vatera pedig szúrópróba szerűen ellenőrizheti néhány esetben az indoklás valódiságát mondjuk 24 órán belül. Ezzel kvázi az eladó is kénytelen igazat írni.
Pl: levél feladásának dátuma (ajánlott szelvényen rajta van), termékleírásból kiderülő információk, stb...

A rendszer visszaküldhetné az újbóli értékelési lehetőséget a vevőnek, aki kénytelen volna ezen módosítani.

Nem fognak belemenni. Nagyon bonyolult. Képzeld ezt kidolgozni. smile.gif Először én is erre gondoltam, de tulajdonképpen a cél csak annyi lenne, hogy kiderüljön, hogy ebből a szempontból ki a megbízható vevő.
És aki nem olyan, az ne csinálhassa ezt tovább. Szerintem alapvetően a Vaterának sem érdeke, hogy a jó eladóit lepontozzák, és ezáltal a jó eladók rosszabbnak látszódjanak a valóságnál.
Októberben még kerek 5 voltam mindenből, most már messze alatta vagyok. Biztos október óta megmeszesedett az agyam, rohamosan hanyatlott a morális érzékem, és trehány disznó lett belőlem. unsure.gif
Na jó, nem háborgok, nem vagyok én tenger. De most hirtelen olyan agresszívnek érzem magam.
(Csak nyugodtan fegyelmezzetek, ha úgy érzitek, kell. smile.gif )

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-20 10:21

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sprinkler1
hozzászólás 2011-01-20 10:14
Létrehozva: #20415

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2011-01-20 08:28) *
Jó lenne egy olyan rendszer, ami kvázi visszaigazolná a csillagozás elfogadását. Az opciót úgyis csak azok használnák, akik ezt figyelemmel kísérik, akiknek ez fontos. Tehát, az eladó végezné a dolgát, amikor pedig igazságtalan lehúzást tapasztal, azt jelezhetné a Vatera felé. Nem kellene indoklás, vagy ilyesmi, csak egy pipa.

Ez nekem tecccccik. Micsoda kreativitás hajmosás közben!
Esetleg a visszautasításnál mégiscsak lehetne egy rubrika, ahol megindokolhatná az eladó,hogy miért nem tartja elfogadhatónak.Pl időben postázott, nem tartja elfogadhatónak az "eladó hibájából túl sokáig tartott" kifogást.
Azért tartom fontosnak az indokolást, hogy az eladók se tudjanak ok nélkül visszautasítani valamit. A vatera pedig szúrópróba szerűen ellenőrizheti néhány esetben az indoklás valódiságát mondjuk 24 órán belül. Ezzel kvázi az eladó is kénytelen igazat írni.
Pl: levél feladásának dátuma (ajánlott szelvényen rajta van), termékleírásból kiderülő információk, stb...

A rendszer visszaküldhetné az újbóli értékelési lehetőséget a vevőnek, aki kénytelen volna ezen módosítani.

--------------------

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2011-01-20 09:59
Létrehozva: #20416

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2010-07-07 12:35
Azonosító: 1 249 027

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-20 08:43) *
A Teszveszen jelenleg nincs ilyen lehetőség, de átgondoljuk a bevezetést.

köszönöm , akkor hogy tudom bizonyítani hogy Én figyelmeztettem a vevőt a fizetésre ?

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-01-20 09:43
Létrehozva: #20417

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(ktibor68 @ 2011-01-20 08:28) *
Benz : egy kis segitség kellene a testvér oldalon mi a e-mail cím ahova a jelezni lehet hogy a vevőt figyelmeztetem a fizetésre ? olyan mint itt a a biztonsag@vatera.com

A Teszveszen jelenleg nincs ilyen lehetőség, de átgondoljuk a bevezetést.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
ktibor68
hozzászólás 2011-01-20 09:28
Létrehozva: #20418

Fórumozó

Csoport:
Kizárt

Regisztrált: 2010-07-07 12:35
Azonosító: 1 249 027

Benz : egy kis segitség kellene a testvér oldalon mi a e-mail cím ahova a jelezni lehet hogy a vevőt figyelmeztetem a fizetésre ? olyan mint itt a a biztonsag@vatera.com

A hozzászólást -ktibor68- szerkesztette a következő időpontban: 2011-01-20 09:29

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2011-01-20 09:28
Létrehozva: #20419

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2011-01-20 08:07) *
Tisztelt mmmyki!

Nem jöhet össze, mert kisebb szabálytalanságokért nem küldünk figyelmeztetést. A súlyos szabálytalanságok elévülését viszont nem támogatjuk.

Kedves Benz, szép reggelt! smile.gif

Ezek szerint nem érdemes ezen a témán sem túráznom. Pedig sok minden szól mellette. smile.gif

Na és akkor ami a hajnali hajmosás alatt megfogalmazódott bennem.
Egy olyan megoldásra gondoltam, amiért, ha el lesz fogadva, a technikusok 1000 átkot szórnak a fejemre.
Jó lenne egy olyan rendszer, ami kvázi visszaigazolná a csillagozás elfogadását. Az opciót úgyis csak azok használnák, akik ezt figyelemmel kísérik, akiknek ez fontos. Tehát, az eladó végezné a dolgát, amikor pedig igazságtalan lehúzást tapasztal, azt jelezhetné a Vatera felé. Nem kellene indoklás, vagy ilyesmi, csak egy pipa. Így a Vatera a vásárlóiról birtokolna egy belső értékelést, ami nem nyilvános, olyasmi, mint a figyelmeztetések megőrzése, és ha ez a dolog egy bizonyos százalékot elérne, akkor szankcionálni lehetne a vevőket olyan módon, hogy elvonni tőle egy időre a csillagozás lehetőségét.
Khmmm... most így már az első órám után látok benne pár buktatót, de talán valamit lehetne vele kezdeni. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2011-01-20 09:07
Létrehozva: #20420

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(mmmyki @ 2011-01-20 05:54) *
...de kisebb bakikból is összejöhet a három vagy négy az évek alatt, aminek semmi értelme....

Tisztelt mmmyki!

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1592 Oldal V  « < 1019 1020 1021 1022 1023 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (7 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-04-25 16:28