IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1529 Oldal V  « < 1020 1021 1022 1023 1024 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
98tomcsa
hozzászólás 2010-11-12 09:25
Létrehozva: #20421

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 17:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(Bigdept @ 2010-11-11 21:48) *
Ezt hogy kell?

Személyes menű, jobb oldalt alul saját beállítások, személyes tiltólista. rolleyes.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-11-12 09:17
Létrehozva: #20422

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(Gegoriana @ 2010-11-11 23:15) *
Volt olyan, aki elhallgatott dolgot, aztán, aki a fényképre hivatkozott.

Vagy csak egyszerűen hibázott és nem akarta beismerni. Nem kehet?

IDÉZET(Sanyabacsi69 @ 2010-11-11 23:48) *
okos nagytesó.

LOL

laugh.gif biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
Sanyabacsi69
hozzászólás 2010-11-12 00:48
Létrehozva: #20423

Lelkes fórumozó

Csoport:
Csak olvasó

Regisztrált: 2008-02-18 10:47
Azonosító: 120 776

okos nagytesó.

LOL

IDÉZET(zejopy @ 2010-11-11 22:07) *
Ird ki rendesen, hogy e....bay. biggrin.gif

A hozzászólást -Sanyabacsi69- szerkesztette a következő időpontban: 2010-11-12 00:48

+Quote Post
Gegoriana
hozzászólás 2010-11-12 00:15
Létrehozva: #20424

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-09-26 02:10
Azonosító: 1 384 166

IDÉZET(zejopy @ 2010-11-11 16:57) *
Eddig legalább az a csekélyke elégtételem megvolt, hogyha a vevő bunkó volt, akkor nem voltam kedves vele, hanem rideg és hivatalos. Én sosem küldtem el senkit az anyjába, mert nem az én stílusom, de a bunkó vevőkkel nem voltam kedves. Mert miért lennék? Mi vagyok én Jézus Krisztus? Azt hiszem, a legkevésbé sem. De most ezek után már azokkal is kedvesnek kell lennem, akik parancsolgatnak, nem a kérdésre válaszolnak, akik többszöri kérésre sem írják meg a címüket, és/vagy nem jelentkeznek. Mert hátha mégis létrejön az üzlet, és akkor majd jól lehúz. Ami az utána jövő vásárlók értékítéletét persze befolyásolja. Ettől persze pont nem fogom jól érezni magam, mert utálom az ilyet. Ha valakit utálok, arra nem mosolygok az életben sem. Hát itt miért kell? Inkább a vicsor jár. Tudom, túlkomplikálom.

No igen, itt a másik oldal smile.gif
Szinte azonnal írok az eladónak, mert mindig számon tartom, mikor jár le amit figyeltem, amire licitáltam. Volt olyan, hogy két nap elteltével ismét írtam, majd felhívtam telefonon. Postosabban két ilyen is volt. Olyan több, hogy csak másnap, harmadnap volt reakció. De a többség nem ilyen volt smile.gif Volt olyan, aki elhallgatott dolgot, aztán, aki a fényképre hivatkozott. Azóta inkább 83 kérdést teszek fel, igaz, előtte is kérdeztem, de nem ennyire belemenően. (Nem voltam részese az egyik aukciónak, ami úgy volt fényképezve, hogy látszott az alsó körív deformáltsága, azon belül egy törés. Nem volt feltüntetve a leírásban, és úgy volt fényképezve, hogy alig tűnt fel egy thonett kisasztal alsó részének hibája. Ez sima átvágás szerintem.) Ahogy Te is mondtad, hogy sokat tanultál a terméklapok nézegetéséből, én is ezt teszem, részben a Te tanácsodra.

Ezzel együtt négy csillagnál rosszabbat nem adtam, bár két esetnél rezgett a léc.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-11-11 23:07
Létrehozva: #20425

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2010-11-11 21:51) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Nem hitted el nekem? laugh.gif
Ird ki rendesen, hogy e....bay. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2010-11-11 22:51
Létrehozva: #20426

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

IDÉZET(Bigdept @ 2010-11-11 21:50) *
okos vagyok! rolleyes.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2010-11-11 22:50
Létrehozva: #20427

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-11-11 21:32) *
tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Akkor Ön a ludas, legalább tudjuk, kit kell szidni...
Ja, mert valaki, előre megfontolt, aljas indokból elkövetett szómegváltoztatást eszközölt a fórumon, csak akkoriban te nem jártál. A h ülye, az átváltozik okossá, az e......Bay, nagytesóvá.... más csúnya szót még nem próbáltam, mentségemre legyen mondva, amúgy is ritkán használom őket...

okos vagyok! rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2010-11-11 22:48
Létrehozva: #20428

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2010-11-11 19:14) *
Most az az új modi nálam, hogy már a levelezés alapján tiltóra teszem a pácienst. Már minden napra jut minimum egy.

Ezt hogy kell?

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-11-11 22:32
Létrehozva: #20429

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2010-11-11 21:24) *
Leó ebben ártatlan laugh1.gif

tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Akkor Ön a ludas, legalább tudjuk, kit kell szidni...

IDÉZET(98tomcsa @ 2010-11-11 21:25) *
blink.gif

Ja, mert valaki, előre megfontolt, aljas indokból elkövetett szómegváltoztatást eszközölt a fórumon, csak akkoriban te nem jártál. A h ülye, az átváltozik okossá, az e......Bay, nagytesóvá.... más csúnya szót még nem próbáltam, mentségemre legyen mondva, amúgy is ritkán használom őket...

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-11-11 22:25
Létrehozva: #20430

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-11-11 21:21) *
H ülye, csak Leó csinált valami agymenést. és azóta... szóval na....

blink.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2010-11-11 22:24
Létrehozva: #20431

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2010-11-11 21:21) *

Leó ebben ártatlan laugh1.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-11-11 22:21
Létrehozva: #20432

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-11-11 22:15
Létrehozva: #20433

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2010-11-11 21:05) *
Nahát ez az, amiről korábban beszéltünk. Eddig is voltak ilyen próbálkozások, de nem kellett kedvesen megindokolnom, hogy a kérése inkorrekt.
Most ezt írtam finomkodva:
"Kedves tőled, hogy figyelmes vagy a jutalékkal kapcsolatban, de én nem adok el semmit a vaterán kivül, nem nagy a jutalék és cserébe a vatera felületet biztosít. Úgyhogy maradjunk annyiban, ha jó a méret,akkor majd üsd le."
És igen, normális vagy rolleyes.gif

Na wazze, ennyit a részletes értékelésről..... Jól maga alá tett a Vatera, mert vagyunk itt páran a fórumozók közül, akik hithű vaterások vagyunk, de vannak mások is, akik nem fótumoznak. Na és mennyi az, aki elprostitualizálódik? Mert azt mondja magában, ha a Vatera így, akkor én úgy?
Vagy okos vagyok? Nincs igazam? Szóljatok, ha tévedek...!!

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-11-11 22:15

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-11-11 22:05
Létrehozva: #20434

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-11-11 20:57) *
De kurvára figyelmes.... ilyenkor, ha éppen jó napom van, akkor megmondom neki, hogy mivel használom a felületet, úgy érzem, fizetnem kell. Tudom, nem vagyok normális, de ez a helyzet. Akkor néha, ha normális a vevő, akkoe tudatja, hogy nahát, tényleg... Pfuj... mint lógni a buszon.... undorító... vomit2.gif

Nahát ez az, amiről korábban beszéltünk. Eddig is voltak ilyen próbálkozások, de nem kellett kedvesen megindokolnom, hogy a kérése inkorrekt.
Most ezt írtam finomkodva:
"Kedves tőled, hogy figyelmes vagy a jutalékkal kapcsolatban, de én nem adok el semmit a vaterán kivül, nem nagy a jutalék és cserébe a vatera felületet biztosít. Úgyhogy maradjunk annyiban, ha jó a méret,akkor majd üsd le."
És igen, normális vagy rolleyes.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-11-11 21:57
Létrehozva: #20435

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2010-11-11 20:54) *
Vannak még figyelmes vevők:
Az előbb írta egy vevőm, aki leütött valamit, hogy elvinne még valamit így vaterán kívül, hogy ne kelljen jutalékot fizetnem. Hát nem figyelmes? dry.gif

De k...ára figyelmes.... ilyenkor, ha éppen jó napom van, akkor megmondom neki, hogy mivel használom a felületet, úgy érzem, fizetnem kell. Tudom, nem vagyok normális, de ez a helyzet. Akkor néha, ha normális a vevő, akkor tudatja, hogy nahát, tényleg... Pfuj... mint lógni a buszon.... undorító... vomit2.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-11-11 21:58

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-11-11 21:54
Létrehozva: #20436

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2010-11-11 19:26) *
A vevő meg nyaljon sót..... Juj, de agresszívnek érzem magam.

Vannak még figyelmes vevők:
Az előbb írta egy vevőm, aki leütött valamit, hogy elvinne még valamit így vaterán kívül, hogy ne kelljen jutalékot fizetnem. Hát nem figyelmes? dry.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-11-11 20:26
Létrehozva: #20437

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2010-11-11 19:14) *
Most az az új modi nálam, hogy már a levelezés alapján tiltóra teszem a pácienst. Már minden napra jut minimum egy. Eddig nem foglalkoztam vele, ha már a kérdés alapján idiótának tünt, mert ha leütött valamit, adott volt a lehetőség, hogy ha rossz értékelést adott, töröltettem, most megvan az esélye, hogy ad egy pozitívat csupa rossz "jeggyel".
Ma csak annyit kérdezett egy nadrágnál: "derékbőség?" . Még jó, hogy legalább a megszólítás és az elköszönés betonva van vésve...Nahát az ilyen tirpákkal nem is akarok tovább "üzletelni".

Igen basszus, mindennek van határa. Múlt héten egy tag a zongora kottákat leáraztatta, de nem vitte el. Elfelejtettem tiltóra tenni, de még várok, hátha leüti..... Ráadásul elfelejtettem a kikiáltási árat. Az eredetit. Mert hogy kijár-e a kotta lapja. Naná, 60-70 éves kottánál, majd betonba lesz öntve. Ahelyett, hogy örülne, hogy ilyen kottát kap. Nekem van egy 1933-as kiadású kottám, a nagybátyám tanult belőle és megkaptam. Persze szétesett, de kit érdekel? Nagybátyám egy isten volt, a kotta pedig hibátlan, bezzeg a mai kiadás hibás. Akkor miről beszélünk?
A vevő meg nyaljon sót..... Juj, de agresszívnek érzem magam.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2010-11-11 20:14
Létrehozva: #20438

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Régen ilyenkor kerek perec megmondtam, hogy nem kötök Vaterán kívül üzletet, ezt meglehetősen száraz stílusban szoktam tenni. Most nem, hanem szinte elnézést kértem, hogy átáraztam a cuccokat. Na ehhez képest ma még alkudott az árból és nem mertem azt mondani, hogy nem, hanem belementem abba, hogy az előzőleg már lealkudott cuccból még engedtem. Mert ha nem ezt teszem, akkor majd valamilyen módon lehúzza a részletest.
Eddig legalább az a csekélyke elégtételem megvolt, hogyha a vevő bunkó volt, akkor nem voltam kedves vele, hanem rideg és hivatalos. Én sosem küldtem el senkit az anyjába, mert nem az én stílusom, de a bunkó vevőkkel nem voltam kedves. Mert miért lennék? Mi vagyok én Jézus Krisztus? Azt hiszem, a legkevésbé sem. De most ezek után már azokkal is kedvesnek kell lennem, akik parancsolgatnak, nem a kérdésre válaszolnak, akik többszöri kérésre sem írják meg a címüket, és/vagy nem jelentkeznek. Mert hátha mégis létrejön az üzlet, és akkor majd jól lehúz. Ami az utána jövő vásárlók értékítéletét persze befolyásolja. Ettől persze pont nem fogom jól érezni magam, mert utálom az ilyet. Ha valakit utálok, arra nem mosolygok az életben sem. Hát itt miért kell? Inkább a vicsor jár. Tudom, túlkomplikálom.

Most az az új modi nálam, hogy már a levelezés alapján tiltóra teszem a pácienst. Már minden napra jut minimum egy. Eddig nem foglalkoztam vele, ha már a kérdés alapján idiótának tünt, mert ha leütött valamit, adott volt a lehetőség, hogy ha rossz értékelést adott, töröltettem, most megvan az esélye, hogy ad egy pozitívat csupa rossz "jeggyel".
Ma csak annyit kérdezett egy nadrágnál: "derékbőség?" . Még jó, hogy legalább a megszólítás és az elköszönés betonva van vésve...Nahát az ilyen tirpákkal nem is akarok tovább "üzletelni".

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2010-11-11 20:01
Létrehozva: #20439

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Grobar @ 2010-11-11 17:32) *
Megmondom mit csinálj, tegyél a részletesre. Itt a Vaterán semmi funkciója nincs, csak néhán parasztgyökér azzal szórakozik hogy "lehúz". Gondolom nem tetszik nekik az értesítőd (ami nem is csoda, de ez egy másik történet mosking.gif ) vagy a tinta színe amivel írsz, vagy mert csütürtök van, vagy a k.a. tudja.

rolleyes.gif Mi bajod az értesítőmmel? punish2.gif Majd küldök egyet, most új van. Aztán cikizheted. biggrin.gif Bevettem az első gintonikot, talán már 62 kg is lettem tőle. laugh.gif
Igen, ez a legjobb megoldás, nem foglalkozni vele.
Csak szerintem itt is a PEP tagoknak meg lesz adva a minimum. Csak még tesztelik. Legalábbis gondolom. Különben amíg csak számokról beszélünk, addig nem nagyon idegesít, de ha a PEP függ tőle, akkor már anyagi okok is motiválnak majd. Úgyhogy lehet, hogy én is elmegyek gyúrni, fuvolák helyett súlyzókat ragadok, és meg sem állok a 110 kilóig, és akkor én is belelépek a fazon arcába, úgy ahogy ő az én lelkivilágomba.
Én leszek a Vérzejopy-. laugh.gif (Ez pont olyan, mint a tuning Matiz... laugh.gif a gyerekem mindig azt mondja, mikor az apja odalép.... tuning Matiz... laugh.gif laugh.gif )

Hmmm... Benz, kedves! Mit csinál itt? Nincs más dolga? rolleyes.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2010-11-11 20:05

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Grobar
hozzászólás 2010-11-11 18:32
Létrehozva: #20440

Csak olvasó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-05-24 18:58
Innen: Juzni Front
Azonosító: 11 399

Most kivitorlázom a konyhába a porcelánjaimhoz és kiteregetem a ruhákat. Ha ezzel megvagyok, akkor beszedek egy gintonikot. biggrin.gif

És most elmondom, hogy mi van. (Tudom, szereted a regényt.....) Legalábbis nálam mi van a részletes értékelés miatt. Nyilván Nálad nem így működik, de hasonló alkatú eladónál ez van.
A vevő innentől kezdve bármit megtehet velünk, ha egy kicsit is adunk magunkra. Mert igenis nem akarjuk a négyest. Tegnap számonkért egy vevő, hogy ő már vásárolt egy cuccot, szinte azt sugallta, hogy ő már nem akar szabályosan leütni cuccot, hanem majd Vaterán kívül. Régen ilyenkor kerek perec megmondtam, hogy nem kötök Vaterán kívül üzletet, ezt meglehetősen száraz stílusban szoktam tenni. Most nem, hanem szinte elnézést kértem, hogy átáraztam a cuccokat. Na ehhez képest ma még alkudott az árból és nem mertem azt mondani, hogy nem, hanem belementem abba, hogy az előzőleg már lealkudott cuccból még engedtem. Mert ha nem ezt teszem, akkor majd valamilyen módon lehúzza a részletest.

Megmondom mit csinálj, tegyél a részletesre. Itt a Vaterán semmi funkciója nincs, csak néhán parasztgyökér azzal szórakozik hogy "lehúz". Gondolom nem tetszik nekik az értesítőd (ami nem is csoda, de ez egy másik történet mosking.gif ) vagy a tinta színe amivel írsz, vagy mert csütürtök van, vagy a k.a. tudja.

--------------------
Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs. (Tyler Durden)

SÜN, SÜN!!!!
"Sünben emelték ki a tüntetőt."

+Quote Post

1529 Oldal V  « < 1020 1021 1022 1023 1024 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (7 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-24 22:04