IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1486 Oldal V  « < 109 110 111 112 113 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
suzukimaruti
hozzászólás 2013-08-09 17:56
Létrehozva: #2201

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(zejopy @ 2013-08-09 17:49) *
Nem mindenki szereti a komolyzenét. Az operettekről meg annyit, hogy sok nagyoperett nagyon ott van. A komolyzenét időben kell megszeretni. Ha nem szereted, hát nem szereted. Ismerek olyan embert aki ismeri, szereti, mégis egy fabatkát sem ér. Ez nem fokmérő, csak lehetőség. Ha megtanulhattad, akkor lényegesen nagyobb élvezethez jutsz a meghallgatása által, mint egy egyszerűbb zenénél. Ha nem tanítottak meg rá, akkor ezt az élvezetet máshonnan pótolod. Egy embert nem feltétlenül minősít, hogy a művészet melyik ágához vonzódik. Mindig is taszított a balett. (Basszus, valami rohadt nagy gáz van, folyamatosan mennek el a tűzoltók). Szóval a balett. Ez édesapám hatása, ő sem szerette, és az ember nem csak a jó dolgokat tanulja el. Aztán a barátnőm férje balettos lett, és elcsábított a Spartacusra. Hatalmas élmény volt. Ő volt a főgonosz. biggrin.gif Azóta sem járok, de az élmény megmaradt és el kellett gondolkodnom, hogy mennyi mindentől elzárja magát az ember. smile.gif
Az igaz, hogy estefelé könnyebb dolgozni, de a hétvégén könnyebb lenne, mert sokkal hűvösebb lesz.

Nálam a szüleim sem szerették a komolyzenét, viszont Sárdy János, Bangó Valéria, Kovács Apollónia az bömbölt nálunk. smile.gif
Bevallom a hétvégi munka progi is tervezés alatt. smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-08-09 17:49
Létrehozva: #2202

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-08-09 17:16) *
Nevetni fogsz Jókait én még ma is szívesen olvasom, nem egy van amit már többször elolvastam. Viszont szégyen gyalázat de a komolyzene nem fekszik nálam. Az operettek viszont a mindeneim.
Az én lapim is forrósodik pedig külön ventilátor van alatta.
Punnyadásról annyit én bamba most tervezem az esti programom, ami nem más mint átrendezni a verandát és a speijzot.

Nem mindenki szereti a komolyzenét. Az operettekről meg annyit, hogy sok nagyoperett nagyon ott van. A komolyzenét időben kell megszeretni. Ha nem szereted, hát nem szereted. Ismerek olyan embert aki ismeri, szereti, mégis egy fabatkát sem ér. Ez nem fokmérő, csak lehetőség. Ha megtanulhattad, akkor lényegesen nagyobb élvezethez jutsz a meghallgatása által, mint egy egyszerűbb zenénél. Ha nem tanítottak meg rá, akkor ezt az élvezetet máshonnan pótolod. Egy embert nem feltétlenül minősít, hogy a művészet melyik ágához vonzódik. Mindig is taszított a balett. (Basszus, valami rohadt nagy gáz van, folyamatosan mennek el a tűzoltók). Szóval a balett. Ez édesapám hatása, ő sem szerette, és az ember nem csak a jó dolgokat tanulja el. Aztán a barátnőm férje balettos lett, és elcsábított a Spartacusra. Hatalmas élmény volt. Ő volt a főgonosz.biggrin.gif Azóta sem járok, de az élmény megmaradt és el kellett gondolkodnom, hogy mennyi mindentől elzárja magát az ember.smile.gif
Az igaz, hogy estefelé könnyebb dolgozni, de a hétvégén könnyebb lenne, mert sokkal hűvösebb lesz.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-08-09 17:16
Létrehozva: #2203

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2013-08-09 16:59) *
Régen én is sokat olvastam, de már nagyon egyforma. A húgom hozott pár könyvet a múlt héten, azokat toltam fel. Sajnos ez már a könyvpiac vége. Nagyon sok szól a valódi könyvtár ellen és nagyon kevés mellette. Igazából csak a tradicionális fizikai élmény, a kézbevétel, a lapozás, az illata és egyfajta régi értékrend. Sajnos az előző rendszer túlzott példányszámú könyvkiadása sem volt jó bizonyos szempontból. Túl könnyen elérhetővé vált a magasabb rendű művészet, a szépirodalom, a komolyzene, a képzőművészetek, így értéküket vesztették. A régi időkben, a szocializmus előtt, a gazdag polgárság akkor is támogatta a művészetet, ha nem volt meg hozzá az a műveltsége, ami az élvezetéhez kellett, sznobságból. Ma viszont még a sznobok sem foglalkoznak vele. Az emberek jobban szeretik a könnyen emészthető dolgokat. Ki tud már egy Jókait végigolvasni a nagy meséléseivel? Kinek van kedve végigkövetni egy Bach fúgát, Bartókról nem is beszélve. Ahogy tele van a hipermarketek fagyasztója előregyártott kajákkal, úgy tele van a média is olyan anyaggal, amit egyszerű megérteni. Két akkorddal végigmegy egy zeneszám, a sorozatok álságos érzelmeket közvetítenek, a képek pedig olyan színesek, hogy azzal egy festő ecsetje sem tudja felvenni a versenyt. Szóval tényleg csak egy szűk réteg vonzódik ebbe az irányba.
Lehet, hogy fizikailag nem bírsz annyit, mint régebben, de roppant energikus vagy, még az írásaidon is átjön. Ez pedig jó. Mert ahogy múlnak az évek, az emberek meg szoktak punnyadni. De te nem fogsz. smile.gif
Muszáj legalább fél órára kikapcsolnom a laptopot, mert nagyon forró.

Nevetni fogsz Jókait én még ma is szívesen olvasom, nem egy van amit már többször elolvastam. Viszont szégyen gyalázat de a komolyzene nem fekszik nálam. Az operettek viszont a mindeneim.
Az én lapim is forrósodik pedig külön ventilátor van alatta.
Punnyadásról annyit én bamba most tervezem az esti programom, ami nem más mint átrendezni a verandát és a speijzot.

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-08-09 16:59
Létrehozva: #2204

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-08-09 16:43) *
Gratula! smile.gif
Imádom Vavyan-t. Én már nem költök könyvre, van egy Astakom és be vagyok regizve egy oldalra ahonnan ingyen töltöm a könyveket biggrin.gif
Kitartás és erőhöz hozzájárul még a fiatalságod is. Ennyi idős koromban még én is képes voltam napi 22 órát dolgozni és 2-t aludni. Na mára ez már nem megy sad.gif

Régen én is sokat olvastam, de már nagyon egyforma. A húgom hozott pár könyvet a múlt héten, azokat toltam fel. Sajnos ez már a könyvpiac vége. Nagyon sok szól a valódi könyvtár ellen és nagyon kevés mellette. Igazából csak a tradicionális fizikai élmény, a kézbevétel, a lapozás, az illata és egyfajta régi értékrend. Sajnos az előző rendszer túlzott példányszámú könyvkiadása sem volt jó bizonyos szempontból. Túl könnyen elérhetővé vált a magasabb rendű művészet, a szépirodalom, a komolyzene, a képzőművészetek, így értéküket vesztették. A régi időkben, a szocializmus előtt, a gazdag polgárság akkor is támogatta a művészetet, ha nem volt meg hozzá az a műveltsége, ami az élvezetéhez kellett, sznobságból. Ma viszont még a sznobok sem foglalkoznak vele. Az emberek jobban szeretik a könnyen emészthető dolgokat. Ki tud már egy Jókait végigolvasni a nagy meséléseivel? Kinek van kedve végigkövetni egy Bach fúgát, Bartókról nem is beszélve. Ahogy tele van a hipermarketek fagyasztója előregyártott kajákkal, úgy tele van a média is olyan anyaggal, amit egyszerű megérteni. Két akkorddal végigmegy egy zeneszám, a sorozatok álságos érzelmeket közvetítenek, a képek pedig olyan színesek, hogy azzal egy festő ecsetje sem tudja felvenni a versenyt. Szóval tényleg csak egy szűk réteg vonzódik ebbe az irányba.
Lehet, hogy fizikailag nem bírsz annyit, mint régebben, de roppant energikus vagy, még az írásaidon is átjön. Ez pedig jó. Mert ahogy múlnak az évek, az emberek meg szoktak punnyadni. De te nem fogsz.smile.gif
Muszáj legalább fél órára kikapcsolnom a laptopot, mert nagyon forró.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-08-09 16:43
Létrehozva: #2205

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2013-08-09 16:32) *
Ez kitartás, és erő. smile.gif Tudod, nagyon nagy szerencsém van a génjeimmel. A felmenőim szeretnek is dolgozni és tudnak is. Én is képes vagyok összeesésig. Mikor megborulok, abbahagyom. De most erről szó sincs, hiszen nyár van, csak egy ember munkáját végzem, bár azt sem nagyon, mert nem pörög túlzottan a piac. smile.gif
Én ilyenkor szinte cigimegvonásban vagyok. Van egy időszak, amíg pont a megszokott dohányzóhelyemre tűz a nap. Az utóbbi időben úgyis kevesebbet szívok, de az elmúlt napokban ez teljesen minimális. biggrin.gif
A szél és a jég maradjon el mindenképpen. A jégtől az autót is féltem. Esetleg viszek rá ki egy plédet, ha úgy alakul.
Ez az: http://hasznalt-konyv.vatera.hu/regeny/kri...1788608093.html

Gratula! smile.gif
Imádom Vavyan-t. Én már nem költök könyvre, van egy Astakom és be vagyok regizve egy oldalra ahonnan ingyen töltöm a könyveket biggrin.gif
Kitartás és erőhöz hozzájárul még a fiatalságod is. Ennyi idős koromban még én is képes voltam napi 22 órát dolgozni és 2-t aludni. Na mára ez már nem megy sad.gif

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2013-08-09 16:43

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-08-09 16:32
Létrehozva: #2206

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-08-09 16:23) *
Nagyon tudsz Te lány! pretty_flower-342.jpg A szél ne csináljon nagy cirkuszt de én elviselnék egy kis enyhülést. Nálunk most 40 fok van sad.gif

Ez kitartás, és erő.smile.gif Tudod, nagyon nagy szerencsém van a génjeimmel. A felmenőim szeretnek is dolgozni és tudnak is. Én is képes vagyok összeesésig. Mikor megborulok, abbahagyom. De most erről szó sincs, hiszen nyár van, csak egy ember munkáját végzem, bár azt sem nagyon, mert nem pörög túlzottan a piac.smile.gif
Én ilyenkor szinte cigimegvonásban vagyok. Van egy időszak, amíg pont a megszokott dohányzóhelyemre tűz a nap. Az utóbbi időben úgyis kevesebbet szívok, de az elmúlt napokban ez teljesen minimális.biggrin.gif
A szél és a jég maradjon el mindenképpen. A jégtől az autót is féltem. Esetleg viszek rá ki egy plédet, ha úgy alakul.
Ez az: http://hasznalt-konyv.vatera.hu/regeny/kri...1788608093.html

A hozzászólást -davidmaci92- szerkesztette a következő időpontban: 2013-08-09 16:34

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-08-09 16:23
Létrehozva: #2207

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2013-08-09 16:11) *
Áthoztam. smile.gif

Akkor adok semlegest, ha úgy érzem, hogy van még esély a javulása. Hogy megtanul úgy játszani, hogy nem kergeti a partnereit az őrületbe. Most gondolkodom megint. Egy vevőm, aki mindkét nevemen vásárolt, nem értékelt. Én ezért semlegest adok. Még átnézem a levelezést. Az utolsó levélben megkérem, és a Vatera is többször ír.
Amúgy itt a szél. Remélem nem csinál nagy cirkuszt az enyhülés.
Lehet, hogy este rábukom a karácsonyi ginre. biggrin.gif Ma töltöm fel a 7900. aukciómat. Azért... smile.gif Emlékszem az elejére, amikor kezdtem.

Nagyon tudsz Te lány! pretty_flower-342.jpg A szél ne csináljon nagy cirkuszt de én elviselnék egy kis enyhülést. Nálunk most 40 fok van sad.gif

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-08-09 16:11
Létrehozva: #2208

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Áthoztam.smile.gif

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-08-09 16:00) *
Szia. smile.gif

Bekalodáztam Őt is. Tudod az én 36 levelesemnek szívfájdalom nélkül megadtam elsőre a negát. Már inaktív, másnak sem fizetett sad.gif

Akkor adok semlegest, ha úgy érzem, hogy van még esély a javulása. Hogy megtanul úgy játszani, hogy nem kergeti a partnereit az őrületbe. Most gondolkodom megint. Egy vevőm, aki mindkét nevemen vásárolt, nem értékelt. Én ezért semlegest adok. Még átnézem a levelezést. Az utolsó levélben megkérem, és a Vatera is többször ír.
Amúgy itt a szél. Remélem nem csinál nagy cirkuszt az enyhülés.
Lehet, hogy este rábukom a karácsonyi ginre.biggrin.gif Ma töltöm fel a 7900. aukciómat. Azért... smile.gif Emlékszem az elejére, amikor kezdtem.

A hozzászólást -davidmaci92- szerkesztette a következő időpontban: 2013-08-09 16:13

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-08-09 14:40
Létrehozva: #2209

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2013-08-09 06:04) *
good2.gif Köszi Zep, nagyon tetszett a postod. smile.gif angel_z.jpg

Szia! Úgy éreztem, hogy egy nyilvánvaló szabálytalanságom után az a minimális emberi gesztus megjár (főleg önmagamnak), hogy kifejezzem nemcsak azt, hogy nem volt tudatos, hanem azt a szándékot is, hogy a továbbiakban is megpróbálok alkalmazkodni a leírtakhoz. Amennyiben ez nem sikerül, nem rosszindulat, hanem tévedés. smile.gif
Viszont most cseréltem a madaraknak kitett vizet, és egy pár centis gyík menekült fejvesztve.mosking.gif Gondoltam szólok neki, hogy nem akarom megfogni, elfogyasztani pedig végképp nem, de mire ezt végiggondoltam, már hetedhét határon túl járt.biggrin.gif Szóval madár- és gyíkitató. Gyanakszom, hogy a béka is odajár. "Születtek" kisbékák is. rolleyes.gif

Milyen népszerű a gyerek aukciója. Tegnap indult és már 8 figyelő van rajta. Szerintem Vexi miatt.
http://jatek.vatera.hu/tarsasjatek/domino/...1788384506.html

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-08-09 06:04
Létrehozva: #2210

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2013-08-08 21:32) *
Elnézést, hogy belefolyok a párbeszédbe.smile.gif Muszáj elmondanom, emberek vagyunk, néha talán össze is zörrenünk. Az élet velejárója, szerintem, amíg nem durvul el, addig nincs baj. Fegyelmezzük magunkat sok esetben, hiszen ismerjük, hogy mit szeret és ezt komolyan is vesszük. Nem azért mert benne van a fórumszabályzatban, hanem mert Ön is ide tartozik (ez talán nem a kellő kifejezés), és ahogy jóba szeretnénk lenni egymással, ugyanúgy Önnel is. Nem azért, mert Ön a moderátor, hanem mert egy ember, aki valamiért közénk tartozik.
Na és az emlegetett önfegyelmezés feltétlenül magában hordozza azt, hogy bizonyos határokat nem lépünk át talán.
De úgyis az Ön kezében van a kantár.smile.gif Kérem, nézze el, ha néha nem minden úgy sikerül, ahogy tökéletes.

good2.gif Köszi Zep, nagyon tetszett a postod. smile.gif angel_z.jpg
Csicsergős szép napot kívánok Mindenkinek! blue_bird.gif getting_sunny.gif

Kedves Benz!

Elnézést kérek, hogy nem tartottam be a szabályzatot. Külön köszönet, hogy nem kaptam ezért figyelmeztetést. smile.gif thank_you.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-08-08 21:49
Létrehozva: #2211

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-08-08 21:46) *
Szerintem sem volt semmi baj smile.gif
De a legtöbb vitában van egy olyan pont, amikor új mondanivaló híján a felek elkezdik a már elhangzott érveiket ismételgetni. Ott kell abbahagyni, mert onnantól nincs értelme. Ezen a ponton szerintem tegnap túljutott a történet.

Igen. Szerintem az első törlése volt az a pont.smile.gif Végülis megvannak ennek a törlésnek a jó oldalai is.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-08-08 21:50

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-08-08 21:46
Létrehozva: #2212

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2013-08-08 21:32) *
Elnézést, hogy belefolyok a párbeszédbe.smile.gif Muszáj elmondanom, emberek vagyunk, néha talán össze is zörrenünk. Az élet velejárója, szerintem, amíg nem durvul el, addig nincs baj. Fegyelmezzük magunkat sok esetben, hiszen ismerjük, hogy mit szeret és ezt komolyan is vesszük. Nem azért mert benne van a fórumszabályzatban, hanem mert Ön is ide tartozik (ez talán nem a kellő kifejezés), és ahogy jóba szeretnénk lenni egymással, ugyanúgy Önnel is. Nem azért, mert Ön a moderátor, hanem mert egy ember, aki valamiért közénk tartozik.
Na és az emlegetett önfegyelmezés feltétlenül magában hordozza azt, hogy bizonyos határokat nem lépünk át talán.
De úgyis az Ön kezében van a kantár.smile.gif Kérem, nézze el, ha néha nem minden úgy sikerül, ahogy tökéletes.

Szerintem sem volt semmi baj smile.gif
De a legtöbb vitában van egy olyan pont, amikor új mondanivaló híján a felek elkezdik a már elhangzott érveiket ismételgetni. Ott kell abbahagyni, mert onnantól nincs értelme. Ezen a ponton szerintem tegnap túljutott a történet.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-08-08 21:32
Létrehozva: #2213

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-08-08 21:23) *
Gondolkodtam egy darabig a törlésen. De egyrészt már nem volt jelentősége, mert az érkezésem előtt lezajlott az egész. Másrészt továbbra is úgy gondolom, hogy a személyeskedésbe hajló viták nem kívánatosak a fórumon. Abban viszont egyetértünk, hogy tanulságos és érdekes eset volt.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-08-08 21:32

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-08-08 21:23
Létrehozva: #2214

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(mmmyki @ 2013-08-08 08:03) *
qas.gif

Igazán kár volt törölni, némi személyeskedő mellékszálat leszámítva tanulságos beszélgetés volt, ráadásul szorosan kötődött a Vaterás ügyletek lebonyolításának egyik Achilles-sarkához. dry.gif

Gondolkodtam egy darabig a törlésen. De egyrészt már nem volt jelentősége, mert az érkezésem előtt lezajlott az egész. Másrészt továbbra is úgy gondolom, hogy a személyeskedésbe hajló viták nem kívánatosak a fórumon. Abban viszont egyetértünk, hogy tanulságos és érdekes eset volt.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-08-08 17:19
Létrehozva: #2215

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2013-08-08 17:14) *
Akkor már Oszinak és Dezsőnek kellene lenniük smile.gif
(Aki nem emlékszik, attól előre is elnézést az enigmáért mosking.gif )

biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2013-08-08 17:14
Létrehozva: #2216

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(zejopy @ 2013-08-08 16:12) *
Botocska együtt lakik Dezsővel, csak kék és hullámos.smile.gif

Akkor már Oszinak és Dezsőnek kellene lenniük smile.gif
(Aki nem emlékszik, attól előre is elnézést az enigmáért mosking.gif )

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-08-08 16:12
Létrehozva: #2217

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-08-08 16:05) *
Что это Dezső és Botocska

Dezső eszembe jutott. smile.gif

Botocska együtt lakik Dezsővel, csak kék és hullámos.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-08-08 16:05
Létrehozva: #2218

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2013-08-08 15:33) *
Két dolog szól ellene:
1. Nem biztos, hogy vihetném magammal a suliba és nem is biztos, ha vihetném, bírná a tombolást, ami szünetekben és délután a folyosón van.
2. Nem szeretném, ha Dezsőt, vagy Botocskát levadászná.
3. Büdöset kakil, bár mentségére szóljon, hogy ő maga nagyon jellegzetesen finom illatú, ha tisztán van tartva. Tényleg.

Mindkét ami ránézésre három érved előtt fejet hajtok. mosking.gif
Hát mi süssön rád? A pék? w00t.gif

tongue.gif
Что это Dezső és Botocska

Dezső eszembe jutott. smile.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-08-08 16:00

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-08-08 15:49
Létrehozva: #2219

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Nekem nincs kertem, tehát szeretem a vakondot is. smile.gif Viszont a minap láttam egy tetkós, pírszinges, bőrszerkóban virító vakondcsapatot vésőkkel és pajszerokkal felszerelkezve, éppen autóüveget rombolni indultak. laugh.gif

Én tavaly átüldöztem valahova, mert a veteményes nem díjazza a vakondot. smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-08-08 15:33
Létrehozva: #2220

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-08-08 14:53) *
Á a szembe szomszédaim épp tépik a hajukat biggrin.gif Minap megjelent náluk egy vakondjuk, na sebaj bőszen betaposták, mára 3 lett. Nem mernek beállni a kocsival csak visítoznak és tapossák mint a gép. smile.gif Biológiából "5-s" mivel megesküdek, hogy a vakond karmolta össze a kocsi üvegjét mosking.gif

Nekem nincs kertem, tehát szeretem a vakondot is.smile.gif Viszont a minap láttam egy tetkós, pírszinges, bőrszerkóban virító vakondcsapatot vésőkkel és pajszerokkal felszerelkezve, éppen autóüveget rombolni indultak.laugh.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2013-08-08 15:20) *
Pedig milyen helyesek lennétek, ahogy ül a válladon. smile.gif De tényleg.

Két dolog szól ellene:
1. Nem biztos, hogy vihetném magammal a suliba és nem is biztos, ha vihetném, bírná a tombolást, ami szünetekben és délután a folyosón van.
2. Nem szeretném, ha Dezsőt, vagy Botocskát levadászná.
3. Büdöset kakil, bár mentségére szóljon, hogy ő maga nagyon jellegzetesen finom illatú, ha tisztán van tartva. Tényleg.

IDÉZET(vidaeff @ 2013-08-08 15:20) *
... Süt rám a nap. sad.gif

Hát mi süssön rád? A pék? w00t.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1486 Oldal V  « < 109 110 111 112 113 > » 
Reply to this topicStart new topic
15 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (15 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-23 11:16