IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1539 Oldal V  « < 111 112 113 114 115 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2013-11-04 12:59
Létrehozva: #2241

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Két foglalkozás egyesítése. Ez egy Armani porcelán.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2013-11-03 21:56
Létrehozva: #2242

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-11-03 16:58) *
A kapcsolatunk igen jó a lengyel kollégákkal, személy szerint is nagyon kedvelem őket.
Ez az egész nem igazán alkupozíció kérdése. Van egy nagy nemzetközi rendszer, több országban, több nyelven működik. Az erőforrások mögötte egy központi helyen vannak, így egyedi igényekre nem lehet sajnos módosítgatni. Minden esetben nemzetközi egyeztetés szükséges és nyilván csak konszenzus esetén változtatnak a rendszeren. Azt majd a későbbiekben meglátjuk, ez mennyire rugalmasan működik a gyakorlatban.

Köszönöm a korrekt választ - még ha hervasztó is. Már igazán csak az átlistázásban reménykedem, a többi majd alakul.

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-03 18:13
Létrehozva: #2243

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2013-11-03 16:11) *
... ritkán van olyan hozzászólás - még Tőled is - hogy nahát, milyen nagyszerű kunszt van az új helyen, emellett napi szinten állunk fel testületileg néma vigyázzba az elbúcsúztatott funkciókra emlékezve.
..

Amit mondok, nem neked mondom, hanem azoknak, akik soha semelyik értékét nem ismerték el a Vaterának. A fenekünk ki volt nyalva. Ennyi. Most pedig majd korrekten fognak hozzánk állni. Ez pedig - megtapasztalhatjuk a saját bőrünkön - óriási különbség.
Eddig igenis, hogy a kedvünket keresték, hallgattak ránk és amikor ezt le mertem írni, akkor sok esetben a terméklapos levelezésben leírt ocsmányságok olvasása volt a legenyhébb "jutalmam" ezért.

Kedves zejopy!

1. Ott is egynek számítanak: http://segitseg.vatera.hu/segitseg-tema/13...melletti-ikonok
2. Az új oldalon nincs lehetőség módosításra visszaküldésre, így sajnos újra a törlések jönnek. A moderációs alapelvek nem változnak, csak a rendszer "tudásához" igazítjuk őket (mint például az előbb említett visszaküldési lehetőség megszűnése). Elévülés nem lesz és a kizárási alapelvek sem változnak.

Köszönöm, ne haragudjon, hogy figyelmetlenül kerestem, de mentségemre legyen mondva, hogy több mint 400 aukciót áttoltam, ezek szerkezetét alapjaiban megváltoztattam, és kicsit fáradt vagyok már. Azt hiszem legalábbis, mert este 11 előtt beájulok az ágyba és reggel 8-kor alig bírok felkelni.

... Minden esetben nemzetközi egyeztetés szükséges és nyilván csak konszenzus esetén változtatnak a rendszeren. Azt majd a későbbiekben meglátjuk, ez mennyire rugalmasan működik a gyakorlatban.

Na abban reménykedem én, hogy amit Önök javasolnak, az van annyira jó, na és a nagy egész van annyira jó látásmóddal megáldva, hogy amit javasolnak, azokat tényleg átgondolják és megvalósítják.
Ha Ön valakivel személy szerint szimpatizál (és ez nem hivatalos, hanem magánvéleménynek tűnk), azzal én már eleve kissé elfogult vagyok, mert nem szórja a "barátságát" szanaszét.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-11-03 17:58
Létrehozva: #2244

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2013-11-03 11:25) *
Kedves Benz! smile.gif

Gondolkodtam. Sajnálom, már reflexesen töltök fel odaát is, marad szabad kapacitásom.smile.gif
Két kérdés merült fel bennem, erről egyelőre nem találtam infót, lehet, hogy rosszul kerestem.
1. Az egy vásárlótól kapott értékelések itt is egynek számítanak, vagy minden eladott tétel után jár az egy +?
2. Nem találtam a büntetési fokozatokról semmit. Hogy mi az, ami szankció, mi az, ami csak azzal jár, hogy módosítani kell az aukciót, de nem marad nyoma (mint nálunk a kategóriaáthelyezés), mik azok, amik valóban büntetendőek, ezeknek van-e elévülési idejük, és hogy mikor zárják ki a felhasználót a piactérről. És hogy itt a felhasználónevet, azaz a nicket zárják-e ki, vagy az embert, úgy mint itthon?

Kedves zejopy!

1. Ott is egynek számítanak: http://segitseg.vatera.hu/segitseg-tema/13...melletti-ikonok
2. Az új oldalon nincs lehetőség módosításra visszaküldésre, így sajnos újra a törlések jönnek. A moderációs alapelvek nem változnak, csak a rendszer "tudásához" igazítjuk őket (mint például az előbb említett visszaküldési lehetőség megszűnése). Elévülés nem lesz és a kizárási alapelvek sem változnak.

IDÉZET(mmmyki @ 2013-11-03 16:11) *
Persze, mindent meg lehet oldani hiba nélkül, csak közben idegbajt kapsz. Ijesztő, ahogy menet közben jönnek a meglepetések, elég kedvezőtlen arányban: ritkán van olyan hozzászólás - még Tőled is - hogy nahát, milyen nagyszerű kunszt van az új helyen, emellett napi szinten állunk fel testületileg néma vigyázzba az elbúcsúztatott funkciókra emlékezve.

Benz! Tényleg nincsenek tárgyalási pozícióban ezeken a magyarlengyelkétjóbarát vállalati jamboree-kon?... Pont arról beszélgettünk zejopy-val élőben, hogy Önöknek sem lehet könnyű látni, ahogy széthullik a Team sokéves munkája. sad.gif De az érzelmektől függetlenül is egyre értetlenebbül állok az egész előtt, holott tényleg megpróbáltam az értelmemet befogadásra sarkallni.

A kapcsolatunk igen jó a lengyel kollégákkal, személy szerint is nagyon kedvelem őket.
Ez az egész nem igazán alkupozíció kérdése. Van egy nagy nemzetközi rendszer, több országban, több nyelven működik. Az erőforrások mögötte egy központi helyen vannak, így egyedi igényekre nem lehet sajnos módosítgatni. Minden esetben nemzetközi egyeztetés szükséges és nyilván csak konszenzus esetén változtatnak a rendszeren. Azt majd a későbbiekben meglátjuk, ez mennyire rugalmasan működik a gyakorlatban.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2013-11-03 17:11
Létrehozva: #2245

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(zejopy @ 2013-11-02 20:59) *
Átgondoltam. Meg lehet oldani hiba nélkül. De sokkal nehezebb lesz, mint most.

Persze, mindent meg lehet oldani hiba nélkül, csak közben idegbajt kapsz. Ijesztő, ahogy menet közben jönnek a meglepetések, elég kedvezőtlen arányban: ritkán van olyan hozzászólás - még Tőled is - hogy nahát, milyen nagyszerű kunszt van az új helyen, emellett napi szinten állunk fel testületileg néma vigyázzba az elbúcsúztatott funkciókra emlékezve.

Benz! Tényleg nincsenek tárgyalási pozícióban ezeken a magyarlengyelkétjóbarát vállalati jamboree-kon?... Pont arról beszélgettünk zejopy-val élőben, hogy Önöknek sem lehet könnyű látni, ahogy széthullik a Team sokéves munkája. sad.gif De az érzelmektől függetlenül is egyre értetlenebbül állok az egész előtt, holott tényleg megpróbáltam az értelmemet befogadásra sarkallni.

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-03 12:25
Létrehozva: #2246

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Gondolkodtam. Sajnálom, már reflexesen töltök fel odaát is, marad szabad kapacitásom.smile.gif
Két kérdés merült fel bennem, erről egyelőre nem találtam infót, lehet, hogy rosszul kerestem.
1. Az egy vásárlótól kapott értékelések itt is egynek számítanak, vagy minden eladott tétel után jár az egy +?
2. Nem találtam a büntetési fokozatokról semmit. Hogy mi az, ami szankció, mi az, ami csak azzal jár, hogy módosítani kell az aukciót, de nem marad nyoma (mint nálunk a kategóriaáthelyezés), mik azok, amik valóban büntetendőek, ezeknek van-e elévülési idejük, és hogy mikor zárják ki a felhasználót a piactérről. És hogy itt a felhasználónevet, azaz a nicket zárják-e ki, vagy az embert, úgy mint itthon?

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-02 21:59
Létrehozva: #2247

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-11-02 20:28) *
Kedves zejopy!

Erre sajnos csak a szokásosat tudnám válaszolni sad.gif

Ez egy olyan mértékű hátrány, ami a nagy eladók munkáját (és itt nem is kimondottan magamra gondolok, mert nálam sokkal nagyobban vannak) szinte lehetetlenné teszi. Olyan mértékű hibalehetőség kockázata áll fel, amilyen eddig nem volt még. Ráadásul nehezített a helyzet, mert nem mutatja a számot. Hogy hány aukciót indítunk útjára akár a kukába, akár vissza a piacra.

Átgondoltam. Meg lehet oldani hiba nélkül. De sokkal nehezebb lesz, mint most.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-11-02 21:28
Létrehozva: #2248

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(suzukimaruti949 @ 2013-11-02 17:12) *
Kedves Benz! smile.gif

Szerintem ez Önnek akart megjelenni az ajánlottban. smile.gif biggrin.gif
http://antik.vatera.hu/jatek/m_rklin_museu...196%20r%20ritka!

Kedves suzukimaruti949!

Hűha, ezt nem láttam. Komoly dolog, 30-40-50+ ezer is lehet az ára...
thank_you.gif

IDÉZET(zejopy @ 2013-11-02 20:10) *
Kedves Benz! smile.gif

Javítson ki, ha tévedek. Az ÖV-n eddig, ha egy aukciót újraindítottam, akkor eltűnt mindenhonnan, azaz a lejárt termékek újraindítása menüpontból. A bétán ez úgy működik, hogy a nem eladott áru bekerül a nem eladott termékek menüpontba. Onnan aztán újra tudom indítani. És az újraindítás után a nem eladott menüpontban továbbra is ott virítanak a nem eladott aukciók. Így aztán, ha az ember nem annyira figyel, akkor vagy 2x indít valamit, vagy egy elegáns mozdulattal a nem úrjaindítottat is bírja törölni. És most gondolkodjon el ezres léptékben. Nem tudom, ez mennyire bebetonozott dolog, de szerintem, ha valami átkerül az indításra váró aukciókhoz, akkor automatikusan el kellene tűnnie a nem eladottakból. Nem?
Jó hír viszont, hogy a nem eladott cuccok indítását lehet időzíteni.

Kedves zejopy!

Erre sajnos csak a szokásosat tudnám válaszolni sad.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-02 21:10
Létrehozva: #2249

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Javítson ki, ha tévedek. Az ÖV-n eddig, ha egy aukciót újraindítottam, akkor eltűnt mindenhonnan, azaz a lejárt termékek újraindítása menüpontból. A bétán ez úgy működik, hogy a nem eladott áru bekerül a nem eladott termékek menüpontba. Onnan aztán újra tudom indítani. És az újraindítás után a nem eladott menüpontban továbbra is ott virítanak a nem eladott aukciók. Így aztán, ha az ember nem annyira figyel, akkor vagy 2x indít valamit, vagy egy elegáns mozdulattal a nem úrjaindítottat is bírja törölni. És most gondolkodjon el ezres léptékben. Nem tudom, ez mennyire bebetonozott dolog, de szerintem, ha valami átkerül az indításra váró aukciókhoz, akkor automatikusan el kellene tűnnie a nem eladottakból. Nem?
Jó hír viszont, hogy a nem eladott cuccok indítását lehet időzíteni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti949
hozzászólás 2013-11-02 18:12
Létrehozva: #2250

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-07 19:23
Azonosító: 2 074 888

Kedves Benz! smile.gif

Szerintem ez Önnek akart megjelenni az ajánlottban. smile.gif biggrin.gif
http://antik.vatera.hu/jatek/m_rklin_museu...196%20r%20ritka!

A hozzászólást -suzukimaruti949- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-02 18:13

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-02 16:41
Létrehozva: #2251

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-11-02 15:35) *
Itt annyi minden van, szóhoz sem jutok.

Konfliktusból mára elég ennyi. Lányommal jöttünk haza az elébb. Az utcán gyanús rendőrök fényképezgették a házunkat. Általában szeretek a nálam jóval erősebbel ujjat húzni. Rögtön keményen beléjük kötöttem, de aztán a gyerek berángatott a kapun. Pedig ha rendesen kibomlik a sztori, lett volna egy ingyen vacsi a kerületi fogdán. mosking.gif

Egy rendőr nem lehet gyanús.biggrin.gif Különben tegnap a házunk előtt lekapcsoltak két kölyköt. Én innen lentről úgy láttam, hogy brahiból elkötöttek egy Tescos bevásárlókocsit. Az egyik anyukám mesélte, hogy a fiát hasonló sztoriért úgy kellett kiimádkoznia a rendőrségről. Nagyfiú már, akkor 17 éves volt, érettségi előtt. Jöttek haza buliból, persze valamennyit ittak is. Jó bulinak tűnt. Hajszálon múlott, hogy nem lett priuszos a srác. Mert már másképpen van. Nemrég módosultak a törvények, és a gyerekek nem védettek egyáltalán. Egy ilyen hülyeség bármikor komoly gondokat okozhat. Még jó, hogy a fiam is látta az esetet, mindjárt elmeséltem neki a tavaszi történetet is, és elmondtam, hogy a mai világban már nem lehet hülyéskedni. Mondjuk ő nem szokott ilyesmit csinálni, de sosem lehet tudni, mit hoz a jövő. Az évek múlnak, a kamaszkor egyre markánsabban jelenik majd meg, és jobb most előrelátónak lenni, amíg még megvan az agya.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-11-02 16:35
Létrehozva: #2252

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2013-11-02 15:11) *
Na most (hiába, a fiam mély benyomást gyakorol rám mosking.gif ) képzeld el a halott vevőjelölteket. Ők a zombik. (Asszem időszerű lenne pár horrorfilmbéli szmájli megjelentetése a palettán, mert a fiam rendszeresen ilyenekkel gyötör, tehát nyilvánvalóan továbbítanám értékes tapasztalataimat. biggrin.gif ) Oszladozó zöld emberformájú lények gonosz erők által irányítva, nem tudnak a halálban nyugalmat találni... brrr.... ennél minden élő vevőjelölt jobb. biggrin.gif
Na de ez csak a vevőjelölt volt. Nézzünk téged. Amikor én mondtam, hogy öreg vagy, vagy öregszel, vagy valami hasonlót, akkor egészen fellázadtál. biggrin.gif
Ha a fáradtságodat kipihened, akkor megszűnik a lustaságod. A rugalmatlanságod marad, de éber állapotban szoktál rajta uralkodni. A korodtól meg eltekintünk, tulajdonképpen nem olyan rettenetes, a legfontosabb, hogy ne vegyen elő a kapuzárási pánik, mert akkor krumpli nem gurulhat nyugodtan kis hazánkban. biggrin.gif
Én kérek elnézést. smiley-scared003.gif
És most újraindítom a gépet. smile.gif

Itt annyi minden van, szóhoz sem jutok.

Konfliktusból mára elég ennyi. Lányommal jöttünk haza az elébb. Az utcán gyanús rendőrök fényképezgették a házunkat. Általában szeretek a nálam jóval erősebbel ujjat húzni. Rögtön keményen beléjük kötöttem, de aztán a gyerek berángatott a kapun. Pedig ha rendesen kibomlik a sztori, lett volna egy ingyen vacsi a kerületi fogdán. mosking.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-02 16:11
Létrehozva: #2253

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-11-02 14:56) *
Jött egy élő vevőjelölt az az új felületen. Nem őszinte a mosolyom. Zavaros, érthetetlen. Én meg meg fáradt vagyok, öreg, lusta és rugalmatlan.

Na most (hiába, a fiam mély benyomást gyakorol rám mosking.gif) képzeld el a halott vevőjelölteket. Ők a zombik. (Asszem időszerű lenne pár horrorfilmbéli szmájli megjelentetése a palettán, mert a fiam rendszeresen ilyenekkel gyötör, tehát nyilvánvalóan továbbítanám értékes tapasztalataimat.biggrin.gif) Oszladozó zöld emberformájú lények gonosz erők által irányítva, nem tudnak a halálban nyugalmat találni... brrr.... ennél minden élő vevőjelölt jobb.biggrin.gif
Na de ez csak a vevőjelölt volt. Nézzünk téged. Amikor én mondtam, hogy öreg vagy, vagy öregszel, vagy valami hasonlót, akkor egészen fellázadtál.biggrin.gif
Ha a fáradtságodat kipihened, akkor megszűnik a lustaságod. A rugalmatlanságod marad, de éber állapotban szoktál rajta uralkodni. A korodtól meg eltekintünk, tulajdonképpen nem olyan rettenetes, a legfontosabb, hogy ne vegyen elő a kapuzárási pánik, mert akkor krumpli nem gurulhat nyugodtan kis hazánkban. biggrin.gif
Én kérek elnézést. smiley-scared003.gif
És most újraindítom a gépet.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-02 16:12

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-11-02 15:56
Létrehozva: #2254

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Jött egy élő vevőjelölt az az új felületen. Nem őszinte a mosolyom. Zavaros, érthetetlen. Én meg meg fáradt vagyok, öreg, lusta és rugalmatlan.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-02 15:59

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-11-02 10:35
Létrehozva: #2255

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2013-11-02 09:30) *
Köszönöm, neked is.smile.gif
(Amúgy akkor a mókusod tuti, hogy pasas. laugh.gif )

laugh.gif derisive.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-02 10:30
Létrehozva: #2256

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2013-11-02 09:28) *
Én a másodikat iszom smile.gif Kinéztem gyorsan az ablakon, hogy csicsereg-e a mókusom, de most épp csavarog biggrin.gif
Hagylak feltölteni, jó munkát smile.gif

Köszönöm, neked is.smile.gif
(Amúgy akkor a mókusod tuti, hogy pasas. laugh.gif )

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-11-02 10:28
Létrehozva: #2257

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-11-02 09:23) *
Szia! Szép reggelt, csicsergős mókusokat.biggrin.gif Ő mindig nagyon kedves, nem pattog, nem bánt senkit, kérdez, infót gyűjt és végzi a dolgát.
Még csak egy kave.gif volt nekem, de a raktárt szétpakoltam egy vásárlói kérdésre keresve a választ.smile.gif Az kiváló reggeli ébresztő volt.mosking.gif

Én a másodikat iszom smile.gif Kinéztem gyorsan az ablakon, hogy csicsereg-e a mókusom, de most épp csavarog biggrin.gif
Hagylak feltölteni, jó munkát smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-02 10:23
Létrehozva: #2258

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2013-11-02 09:16) *
Nahát, de helyes smile.gif Szia Zep wave.gif
kave.gifkave.gifkave.gifkave.gif

Szia! Szép reggelt, csicsergős mókusokat.biggrin.gif Ő mindig nagyon kedves, nem pattog, nem bánt senkit, kérdez, infót gyűjt és végzi a dolgát.
Még csak egy kave.gif volt nekem, de a raktárt szétpakoltam egy vásárlói kérdésre keresve a választ.smile.gif Az kiváló reggeli ébresztő volt.mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-11-02 10:16
Létrehozva: #2259

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Grafika21 @ 2013-11-02 09:03) *
Köszönöm a válaszokat, "átadlak" másnak is! Szép napot!É.

Nahát, de helyes smile.gif Szia Zep wave.gif
kave.gifkave.gifkave.gifkave.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-11-01 22:31
Létrehozva: #2260

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-11-01 21:29) *
Továbbítom a leírtakat és szólok, ha kell a fotó.
thank_you.gif

Köszönöm.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1539 Oldal V  « < 111 112 113 114 115 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-28 00:59