IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1624 Oldal V  « < 11 12 13 14 15 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2015-12-26 19:11
Létrehozva: #241

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 15:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Már megint túltengett Önben a szemérmesség. nea.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-19 20:30
Létrehozva: #242

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(98tomcsa @ 2015-12-18 21:36) *
Kedves Benz!

Ismét segítséget kérnék.
Nem emlékszem, hogy fordult volna már velem elő, de most szánom bánom, nem vettem észre, hogy 9-én lejárt a számlám fizetési határideje.
Nem nagy összeg lett volna a különbözet miatt, mivel mindig többet utalok. Tegnap miután észleltem a belépéskor gyorsan elutaltam, de nyilván van átfutási ideje.
Milyen szankcióra számíthatok?
Válaszát előre is köszönöm:
Tomcsa

Szia! smile.gif Én úgy tudom, még nem kell aggódnod.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2015-12-18 22:25
Létrehozva: #243

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 16:28
Azonosító: 310 714

IDÉZET(svejku @ 2015-12-18 22:13) *
Úgy nézem, hogy ha még nem kaptál 3 felszólítást, akkor semmilyenre.
http://www.vatera.hu/segitseg/dijak_es_sza...l%C3%ADt%C3%A1s

Nagyon köszönöm. thank_you.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-12-18 22:13
Létrehozva: #244

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 21:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(98tomcsa @ 2015-12-18 21:36) *
...

Úgy nézem, hogy ha még nem kaptál 3 felszólítást, akkor semmilyenre.
http://www.vatera.hu/segitseg/dijak_es_sza...l%C3%ADt%C3%A1s

+Quote Post
98tomcsa
hozzászólás 2015-12-18 21:36
Létrehozva: #245

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-22 16:28
Azonosító: 310 714

Kedves Benz!

Ismét segítséget kérnék.
Nem emlékszem, hogy fordult volna már velem elő, de most szánom bánom, nem vettem észre, hogy 9-én lejárt a számlám fizetési határideje.
Nem nagy összeg lett volna a különbözet miatt, mivel mindig többet utalok. Tegnap miután észleltem a belépéskor gyorsan elutaltam, de nyilván van átfutási ideje.
Válaszát előre is köszönöm:
Tomcsa

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-12-18 16:41
Létrehozva: #246

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 14:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2015-12-17 18:49) *
Amikor csinálom, mindenki azt mondja, lazítsak. Amikor megjön az eredménye, mindenki irigykedik.smile.gif

good2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-17 18:49
Létrehozva: #247

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-12-17 17:52) *
Dehogy smile.gif Igazából csak a mulasztást kéri számon és akkor be kell pótolnom mosking.gif
Előbb-utóbb amúgy is sorra kerülne.

Sosem éreztem mulasztásnak, sőt, igazából én csak a tudást és tájékozottságot láttam, amit tisztelek.smile.gif
Amúgy azt hiszem, majdnem annyira szigorú önmagával, mint én magammal. Ez jó ám. Fárasztó, de hasznos, előre mutató. Amikor csinálom, mindenki azt mondja, lazítsak. Amikor megjön az eredménye, mindenki irigykedik.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-12-17 17:52
Létrehozva: #248

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2015-12-17 00:19) *
Úristen! smiley-shocked034.gif Mennyire utálhat engem! Én vagyok a nő az életében, aki mindig undok és kellemetlen dolgokat kérdez.
Esküszöm elásom magam, én határozottan kedvelem Önt, nem gondoltam, hogy egy rémálom lehetek. Bees.gif
Én amúgy másképpen csinálom ugyanezt. Vannak dolgok, amiket valamiért nem szeretek. Ezt egészen egyszerűen nem értem meg. Félrehallom, félreértem, képes vagyok egy egyszerű tőmondatot nem megérteni. A környezet meg néz rám hülyén, mert egyrészt nem a hülyeségemről vagyok híres, másrészt mindenki érti, csak én nem.biggrin.gif Van, amikor egyáltalán nem is hallom.smile.gif

Dehogy smile.gif Igazából csak a mulasztást kéri számon és akkor be kell pótolnom mosking.gif
Előbb-utóbb amúgy is sorra kerülne.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-17 00:19
Létrehozva: #249

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-12-16 22:57) *
Ilyesmi smiley-scared003.gif Igazából vannak dolgok, amiket első körben nem akarok tudni, mert nem érdekelnek vagy még inkább nincs rá időm. A (számomra) nem lényeges információkat néha megpróbálom kirekeszteni. Ezekre kitűnő érzékkel szokott rákérdezni és akkor kénytelen vagyok utánajárni mosking.gif

Úristen! smiley-shocked034.gif Mennyire utálhat engem! Én vagyok a nő az életében, aki mindig undok és kellemetlen dolgokat kérdez.
Esküszöm elásom magam, én határozottan kedvelem Önt, nem gondoltam, hogy egy rémálom lehetek. Bees.gif
Én amúgy másképpen csinálom ugyanezt. Vannak dolgok, amiket valamiért nem szeretek. Ezt egészen egyszerűen nem értem meg. Félrehallom, félreértem, képes vagyok egy egyszerű tőmondatot nem megérteni. A környezet meg néz rám hülyén, mert egyrészt nem a hülyeségemről vagyok híres, másrészt mindenki érti, csak én nem.biggrin.gif Van, amikor egyáltalán nem is hallom.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-12-16 22:57
Létrehozva: #250

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2015-12-15 21:33) *
Ezt el sem hiszem.
Először is a "rémült Benz" kép még sosem jelent meg előttem, mint vizualizáció. Van kedves Benz, haragos Benz, okos Benz, jóságos Benz, zárkózott Benz, jókedvű Benz, morcos Benz, elfoglalt Benz, stb, de rémült, nyafogó, náthás, fázó nincs bennem. bird1.gif Ezeket nem tudom összeegyeztetni Önnel.
Másodszor pedig én magam vagyok a megtestesült nyugalom. A kérdéseimet mindig - de ezt talán tudja - a kíváncsiság vezérli, sosem a piszkálódás.
Harmadszor pedig nem vonom kérdőre. Más a nexusunk. Meg egyébként én azt hiszem, nincs is hozzá jogom.
Negyedszer pedig - és talán ez a legfontosabb - szeretek Öntől kérdezni. Kérdezhetnék több helyen, de Ön általában nem szokta félreérteni a kérdést, meg is szokta érteni, és hiszek abban, hogyha éppen nem tudja a választ, akkor meg tudja azt szerezni.
Szóval ilyenkor inkább húzza ki magát, mert kevesektől kérdezek ilyen hozzáállással.

Ilyesmi smiley-scared003.gif Igazából vannak dolgok, amiket első körben nem akarok tudni, mert nem érdekelnek vagy még inkább nincs rá időm. A (számomra) nem lényeges információkat néha megpróbálom kirekeszteni. Ezekre kitűnő érzékkel szokott rákérdezni és akkor kénytelen vagyok utánajárni mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-16 10:30
Létrehozva: #251

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

ÚÚÚ, áááá, óóóó! 152.gif
Egy csomó cuccom van az ajándékos helyen. jumping.gif
Akkor most megyek és folytatom a töketlen rohangászásomat, szép napot mindenkinek. getting_sunny.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-15 21:33
Létrehozva: #252

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-12-15 21:07) *
Kedves zejopy!

Sok mindenben a fapados megoldásokat kedvelem, eddig még soha sem csillagoztam fejvakar.gif
De ha kapok a kollégától visszajelzést, akkor megírom.

Szép estét! smile.gif

Remélem finoman döcög a Merci.mosking.gif (Egy ismerősömnek nem tudom milyen autója volt, de valami rázós teherautó, talán IFA. A másik ismerősöm, amikor kiújult a veseköve, vett egy láda sört, felült mellé egy több száz kilométeres útra - pl. Szeged. Hazafelé már elindultak a kavicsok kifelé.biggrin.gif)
Én is ritkán használom, mert mutatja, hogy több is meg van csillagozva, aztán amikor odakattintok, kiderül, hogy egy sem. Mert a csillagok nem követik az aukció újraindítását. Ezért nem igazán szeretem.smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-12-15 21:07) *

Mindig úgy megrémülök, amikor így kérdőre von

Ezt el sem hiszem.
Először is a "rémült Benz" kép még sosem jelent meg előttem, mint vizualizáció. Van kedves Benz, haragos Benz, okos Benz, jóságos Benz, zárkózott Benz, jókedvű Benz, morcos Benz, elfoglalt Benz, stb, de rémült, nyafogó, náthás, fázó nincs bennem. bird1.gif Ezeket nem tudom összeegyeztetni Önnel.
Másodszor pedig én magam vagyok a megtestesült nyugalom. A kérdéseimet mindig - de ezt talán tudja - a kíváncsiság vezérli, sosem a piszkálódás.
Harmadszor pedig nem vonom kérdőre. Más a nexusunk. Meg egyébként én azt hiszem, nincs is hozzá jogom.
Negyedszer pedig - és talán ez a legfontosabb - szeretek Öntől kérdezni. Kérdezhetnék több helyen, de Ön általában nem szokta félreérteni a kérdést, meg is szokta érteni, és hiszek abban, hogyha éppen nem tudja a választ, akkor meg tudja azt szerezni.
Szóval ilyenkor inkább húzza ki magát, mert kevesektől kérdezek ilyen hozzáállással.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-11 10:16
Létrehozva: #253

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2015-12-11 09:59) *
Arra már nem nagyon emlékszem mire célzol, kívül esik az érdeklődési körömön. mosking.gif ...

Annyira sajnálom... animal0018.gif biggrin.gif laugh.gif Igazából nem tudom, hogy a memóriaromlás, vagy az egyéb kérdés-e a nagyobb probléma. Bár így a kettő kompenzálja egymást. Látod, minden jó valamire.biggrin.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2015-12-11 09:59) *
Meglehet, de a gyakorlati tapasztalatom azt mutatja, elsőnek elfogadja 600, vagy akár 1200 dpi-is képet, de továbbiaknak már ennél kisebbet. Amúgy pongyolán fogalmaztam, mert nem igazán a méret, hanem a nagy felbontás a gond. Egyébként nem igazán vészes az ügy, mert egy 300-400 dpi-s kép is lehet igazán kiváló. smile.gif

Figyelj, nézd már meg az én képeimnél ezt az adatot. Ha az enyémek kisebbek, akkor igazad lehet. Ha nagyobbak, akkor más a hiba. Vagy talán ne is az enyémeket, mert nekem közepesre van állítva a képfelbontásom, hanem általában nézelődj. Sas szemmel járd végig a piacteret. Remélem a látásod még nem romlott meg.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-12-11 09:59
Létrehozva: #254

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 14:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2015-12-11 09:38) *
Ja, ja, számít, de ezt tudjuk. mosking.gif
Arra már nem nagyon emlékszem mire célzol, kívül esik az érdeklődési körömön. mosking.gif De egy biztos, itt a pici a jó! Akár a kerti törpénél. Ezért nem volt sikeres annak idején a szovjet törpe, mert az mindig hatalmasra sikeredett.
IDÉZET(zejopy @ 2015-12-11 09:38) *
Amúgy nem hiszem, hogy az lenne a probléma. Mert a rendszer alapból átméretezi. Vagyis úgy kellene, hogy működjön. Asszem... smile.gif
Meglehet, de a gyakorlati tapasztalatom azt mutatja, elsőnek elfogadja 600, vagy akár 1200 dpi-is képet, de továbbiaknak már ennél kisebbet. Amúgy pongyolán fogalmaztam, mert nem igazán a méret, hanem a nagy felbontás a gond. Egyébként nem igazán vészes az ügy, mert egy 300-400 dpi-s kép is lehet igazán kiváló. smile.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-10 21:19
Létrehozva: #255

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-12-10 20:58) *
Jó estét smile.gif

Köszönjük a visszajelzést.

Szívesen, úgy gondolom, ez a minimum. Mert ha már dolgoztak vele, akkor legalább legyen valamilyen visszajelzésük.
(Hasonló: Egyházi berkekben egyre inkább terjed a zenés áhítat, ma éppen advent szellemében. Az első szám után óvónénik, gyerekek, szülők lelkesen tapsoltak. Merthogy ismereteik szerint úgy illik. Az én ismereteim szerint is, de lehet, hogy rossz helyen szocializálódtam, bár szerintem az ország legjobb 5 vidéki zeneiskolája között tartották a helyet számon. Felállt a kedves kolléganő, aki természetesen nem zenész, és tovább folytatta a műsort, de előtte megkérte a közönséget, hogy ne tapsoljanak. Merthogy ez nem arról szól most. Mentem már ki ilyen jellegű rendezvényen, ráadásul zenekar elé a kuka csendben. És a fújás után meghajlás nélkül le. Mintha nem köszöntem volna, vagy valami. Az után a koncert után kitört a botrány. Fellázadtunk, mert a gyerekeinknek az egyetlen fizetség a taps. Ha már eljutnak odáig, hogy megjelenhetnek egy ilyen rendezvényen - bármilyenen - akkor már dolgoztak annyit, hogy ez bizony vastagon megjár nekik. Úgy látszik nem volt elég a botrány múltkor, mert megint némaságot vártak a közönségtől a szervezők. Összefoglalva, Önöknek megjár a visszajelzés, nekünk meg a taps. Egyik sem mérhető pénzben, mégis van jelentősége.smile.gif)

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-12-10 20:58) *
Van egy masszív 10-15%-os réteg, akiknek semmilyen változás sem tetszik. Ez mozdíthatatlan, így jobb híján megpróbálunk a többieknek tetsző irányba haladni dontknow.gif

Az élet a változás. Szerintem. Aki ezzel nem tud megbarátkozni, az olyan marad, mint volt. Lelke rajta.biggrin.gif Önök foglalkozzanak velünk. rolleyes.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2015-12-10 21:20

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-12-10 20:58
Létrehozva: #256

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2015-12-10 19:26) *
Jó estét! smile.gif

A villámnézetet várom, a galéria nagyon jó. A zoom is tetszik.

Jó estét smile.gif

Köszönjük a visszajelzést.

IDÉZET(zejopy @ 2015-12-10 19:26) *
Aki ezt is fikázni fogja, nyaljon sót.

Van egy masszív 10-15%-os réteg, akiknek semmilyen változás sem tetszik. Ez mozdíthatatlan, így jobb híján megpróbálunk a többieknek tetsző irányba haladni dontknow.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-08 18:44
Létrehozva: #257

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-12-08 17:56) *
Még jó, hogy nem vette meg mosking.gif

Az önlicit. Különben én nem veszek így ékszert. Csak ásvány ékszert hordok (egy-két elvetemült esetben drágakövet, de csak ezüstben, aranyban sosem) és csak ha kézbe vettem. Nem csak a szememnek kell megfelelnie.smile.gif Szóval ezt netről nem. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-12-08 17:56
Létrehozva: #258

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2015-12-08 12:10) *
Más. Néztem a termékfigyelőt, hát nézem, nicsak, egy olyan medál, mint az enyém, de az eladó ónixnak tünteti fel a rózsakvarcot. Hát nem én voltam? laugh.gif Mire jó a termékfigyelő. smiley-char124.gif

Még jó, hogy nem vette meg mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-08 12:10
Létrehozva: #259

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-12-07 22:20) *
Akkor örülünk smile.gif

Ez most a icon_king.gif -i többes? biggrin.gif Elképzeltem a csoportos örömöt. Pezsgőbontás, hangos ujjongás, ilyenek... mosking.gif
Különben én voltam szerintem a hunyó. Az volt, hogy 2022 Tahitótfalu. Csakhogy a vevő a levélben úgy írta, hogy Tahitótfalu/Tahi. Gondoltam nem hobbiból írta, hát én is odabiggyesztettem. Az volt a baj, hogy amikor kuka lett a rendszer, akkor hiába töröltem az odabiggyesztést, már kuka is maradt. Aztán arra gondoltam, hogy mire Ön utánajár, addigra már nekem késő lesz, akármennyire gyors is lesz. Ezért nekifutottam még egyszer. Lett volna még egy alternatíva, küldő oldalról. Szerencsére nem lett rá szükség.smile.gif

Más. Néztem a termékfigyelőt, hát nézem, nicsak, egy olyan medál, mint az enyém, de az eladó ónixnak tünteti fel a rózsakvarcot. Hát nem én voltam? laugh.gif Mire jó a termékfigyelő. smiley-char124.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-12-04 07:14
Létrehozva: #260

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-12-03 22:30) *
Nem értem rá, de beállítottam felvételre és másnap megnéztem. Így csak az utolsó 5-10 percről maradtam le, mert csúszás volt... BangHead.gif
De érdekes volt, amit láttam. Talán feltették ezt is a most oldalra, majd utánanézek.
Önnek sikerült?

Igen, a moston néztem meg tegnap este, mert szerdán mindig későn érek haza, filmezésre teljesen alkalmatlanul, hulla fáradtan.smile.gif
Ha felveszi, akkor miért nem hagy rá időt? biggrin.gif (Utálom a pontatlanságot. Egy emberre pont annyi időt várok, amíg elszívok egy cigit, de ha már annyit várnom kell, akkor nagyon jó indokot kell tudnia mondani.)
Majdnem mindent tudtam, de jó volt hallgatni. Az írásai nagyon jól közvetítették a viszonyokat, különösen a gyerekkori környezetet. És még azt, hogy ő ezt elfogadta. Nem bírálta az apját a kegyetlenséggel határos szigorért, hanem szeretettel elfogadta, szerintem meg is értette. Ááá, ez hosszú így reggel egy kávé után (a gyerekem meg nem akar kelni, asszem rohannom kell gorombáskodni), Ön viszont pontosan tudja ebben a kérdésben, hogy nagyjából mi a véleményem.

Nagyon precíz volt a szomszédban. devil.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1624 Oldal V  « < 11 12 13 14 15 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-12-11 09:00