IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1539 Oldal V  « < 124 125 126 127 128 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-17 13:30
Létrehozva: #2501

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(nyubocs @ 2013-10-17 13:16) *
Kedves Benz!
Ott gondolom nem ezen a néven fut mosking.gif
Én előbb kezdtem ott, mint itt, azaz egynémely dolog engem itt különösebben nem rázott meg.
Magasabb FD, több a jutalék, nincs 21 nap, ha eladtuk a cuccost már számolja is a jutalékot értékeléstől függetlenül, nem különösebben van negatív értékelés törlése.
Ami jobb, az a shop (bolt) kialakításának lehetősége és menedzselése, illetve egyes háttérszolgáltatások (Selling Manager és Selling Manager Pro), illetve a rendszerüzenetek bekerülnek a személyes postafiókba (nincs olyan indok, hogy nem kaptuk meg az e-mailt, mert az biza ott csücsül a személyes menünkben is)
A Turbo Lister az sajnos ugyanaz a nem túl hízelgő kategória mint itt a PST.

Ami ott egyértelműen szimpatikusabb, hogy a felhasználókat is érintő eljövendő változások, fejlesztések negyedévenként nyilvánosságra kerülnek, azaz nem tartoznak a titkos NASA-projekt kategóriába. mosking.gif Igaz, ismerjük egymás véleményét ezzel kapcsolatban rolleyes.gif

Kedves nyubocs!

Nem, ott nem jutott eszembe ezt a nevet használni mosking.gif
Egyébként, kb egyetértünk smile.gif
Nálunk viszont előbb volt kosaras vásárlás

IDÉZET(zejopy @ 2013-10-17 13:21) *
w00t.gif

Kicsit finomítottam a megfogalmazáson, így rendben? smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-17 13:21
Létrehozva: #2502

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-10-17 13:18) *
Bele volt gravírozva valamilyen személyes adata ..... ?

w00t.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2013-10-17 13:16
Létrehozva: #2503

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-10-17 10:26) *
Én meg a tegnapi száz forintos reklamálón gondolkodtam el. Többször is áhitattal emlegette a "világ leghíresebb és legjobb aukciós oldalát".
Tegnap töltöttem fel egy viszonylag drágább terméket erre a világ leghíresebb és legjobb aukciós oldalára. Nos, a full fapad aukció 1db fotóval és zéró fizetős kiemeléssel 1400 Ft-ba került. Ez csak a feltöltési díj. A Vaterán ugyanez 8db fotóval 60 Ft. Mit szólna a száz forintos ember, ha ezt megtapasztalná?

Kedves Benz!
Ott gondolom nem ezen a néven fut mosking.gif
Én előbb kezdtem ott, mint itt, azaz egynémely dolog engem itt különösebben nem rázott meg.
Magasabb FD, több a jutalék, nincs 21 nap, ha eladtuk a cuccost már számolja is a jutalékot értékeléstől függetlenül, nem különösebben van negatív értékelés törlése.
Ami jobb, az a shop (bolt) kialakításának lehetősége és menedzselése, illetve egyes háttérszolgáltatások (Selling Manager és Selling Manager Pro), illetve a rendszerüzenetek bekerülnek a személyes postafiókba (nincs olyan indok, hogy nem kaptuk meg az e-mailt, mert az biza ott csücsül a személyes menünkben is)
A Turbo Lister az sajnos ugyanaz a nem túl hízelgő kategória mint itt a PST.

Ami ott egyértelműen szimpatikusabb, hogy a felhasználókat is érintő eljövendő változások, fejlesztések negyedévenként nyilvánosságra kerülnek, azaz nem tartoznak a titkos NASA-projekt kategóriába. mosking.gif Igaz, ismerjük egymás véleményét ezzel kapcsolatban rolleyes.gif

A hozzászólást -nyubocs- szerkesztette a következő időpontban: 2013-10-17 13:17

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-17 11:33
Létrehozva: #2504

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-10-17 10:26) *
... Mit szólna a száz forintos ember, ha ezt megtapasztalná?

Megsértődne.
A tegnapi emberrel az volt a baj, hogy azt hitte, a Vatera így akar plusz pénzhez jutni. Pedig ez nem lehet így, logikailag végigvezetve sem. Mert ha már így szerezne be pénzt a Vatera, akkor az azt jelentené, hogy két héten belül összeomlik minden. Azt gondolom, hogy az a 10-20 milla bevétel a Vatera költségvetésében nem egy jelentős összeg. De itt már akkora pénzek forognak, amit én képtelen vagyok felfogni a nagyságrend miatt. Szerintem.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-17 10:26
Létrehozva: #2505

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(vidaeff @ 2013-10-17 08:00) *
Jó reggelt! smile.gif

Egy rokonom kertészinasként este növények latin neveit magolta erős kényszer hatására. punish.gif Ezen a ponton gondolkodóba estem. 9ll.gif Ástunk volna minap a kertben. Én tudok ásni, de lusta vagyok; ő ugyan fiatal, de a világ dolgaiban járatlanként vette kézbe ezt az egyszerű szerszámot. Viszont lassan tudja mindenféle kóró nevét latinul. Ez kész abszurd. mosking.gif Vagy más: mi értelme a kihalt dinoszauruszt egy forgalomból kivont nyelven emlegetni? Azt még értem, hogy a műtőben az orvostudorok latinul rizsáznak a szerencsétlen páciens felett. Jó, ha szokja a holt nyelvet...
Minden jót mindenkinek, vale mi amice!

Ki kell menni egy fél évre latinba bébiszitternek mosking.gif

Én meg a tegnapi száz forintos reklamálón gondolkodtam el. Többször is áhitattal emlegette a "világ leghíresebb és legjobb aukciós oldalát".
Tegnap töltöttem fel egy viszonylag drágább terméket erre a világ leghíresebb és legjobb aukciós oldalára. Nos, a full fapad aukció 1db fotóval és zéró fizetős kiemeléssel 1400 Ft-ba került. Ez csak a feltöltési díj. A Vaterán ugyanez 8db fotóval 60 Ft. Mit szólna a száz forintos ember, ha ezt megtapasztalná?

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-10-17 09:42
Létrehozva: #2506

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(vidaeff @ 2013-10-17 08:00) *
Jó reggelt! smile.gif

Egy rokonom kertészinasként este növények latin neveit magolta erős kényszer hatására. punish.gif Ezen a ponton gondolkodóba estem. 9ll.gif Ástunk volna minap a kertben. Én tudok ásni, de lusta vagyok; ő ugyan fiatal, de a világ dolgaiban járatlanként vette kézbe ezt az egyszerű szerszámot. Viszont lassan tudja mindenféle kóró nevét latinul. Ez kész abszurd. mosking.gif Vagy más: mi értelme a kihalt dinoszauruszt egy forgalomból kivont nyelven emlegetni? Azt még értem, hogy a műtőben az orvostudorok latinul rizsáznak a szerencsétlen páciens felett. Jó, ha szokja a holt nyelvet...

Valahogy a képzésünk nem igazán van szinkronizálva. Mármint a gyakorlati és elméleti rész.smile.gif Más területeken is elmondható ez.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-10-17 08:00
Létrehozva: #2507

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Jó reggelt! smile.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-10-16 22:23
Létrehozva: #2508

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-10-16 22:18) *
Ááá, van annyi önuralmam mosking.gif

rofl.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-16 21:47
Létrehozva: #2509

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-10-16 21:42) *
... mindig elégedetten távoztam. ...

good2.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-10-16 21:42
Létrehozva: #2510

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-10-16 21:25) *
Mindig az az átkos szex. Mindig oda lyukadsz ki. biggrin.gif
Tudjuk, hogy te nagyon lovagias vagy. Életem nagy élménye volt, amikor telefonáltál és elköszönés előtt még hallottam, milyen kedvesen köszöntél a vécés néninek.

Füreden történt, a mólón. Mindig azért nem ott jár az eszem. Ebben az esetben sem. Pedig előre fizettem, borravalóval tetézve, mert voltam már ott és mindig elégedetten távoztam. Volt intimitás, megkönnyebbülés is, de a hölggyel kapcsolatban semmilyen illetlen képzelgésem nem támadt. mosking.gif
IDÉZET(zejopy @ 2013-10-16 21:25) *
A többit nem hallottam. smile.gif

Talán jobb is. A férfi titkos élete. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-16 21:33
Létrehozva: #2511

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(nyubocs @ 2013-10-16 18:39) *
Kedves Benz!

A "FizetősPál" megadható fizetési módnak?

Kedves nyubocs!

Nincs semmi akadálya.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-16 21:25
Létrehozva: #2512

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-10-16 21:22) *
Ma találkoztam egy férfival és rájöttem, kiveszőben a lovagiasság. (Labdát nem lecsapni, mert nem úgy találkoztam, hanem üzletileg! Igaz, van aki azt is üzletileg csinálja mosking.gif )
Eladtam valamit a múlt héten. Nem nagy szám, postával együtt is alig több egy ezresnél. Elején minden ment gyorsan, előre utalás volt megbeszélve. Viszont olyan bizalomgerjesztő, külföldi céges logóval ellátott volt az informatív levél, - meg postára is kellett menni - gondoltam feladom előre. Aztán nagy csend lett. Ma elküldtem a feladóvevényt és írtam finomkodva, ha esetleg technikai baki volt az utalással, kérnék adatokat és utánanézek. A partner válaszolt rögvest, még a múlt héten megkapta, nagyon szép és sajnálja az egészet, mert a pénz nem lett elküldve még. Ugyanis neki a felesége az ügyintézője. Ő pedig mulasztott. De majd rászól. Értitek? Az asszony a sáros. Tegyük fel, ez így van, de könyörgöm, akkor sem húzom le szívem hölgyét egy idegen előtt. Ez elemi dolog. Ha nekem a párom lenne az ügyintézőm, akkor este megkérdezném, kérsz egy italt egyetlenem? S mikor a drága elégedetten elkortyolgatta kényelmes kanapéján a koktélt, mellékesen érdeklődnék. - Szívecském, minden rendben volt azzal a múlt heti utalással?

Mindig az az átkos szex. Mindig oda lyukadsz ki.biggrin.gif
Tudjuk, hogy te nagyon lovagias vagy. Életem nagy élménye volt, amikor telefonáltál és elköszönés előtt még hallottam, milyen kedvesen köszöntél a vécés néninek. A többit nem hallottam.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-10-16 21:22
Létrehozva: #2513

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ma találkoztam egy férfival és rájöttem, kiveszőben a lovagiasság. (Labdát nem lecsapni, mert nem úgy találkoztam, hanem üzletileg! Igaz, van aki azt is üzletileg csinálja mosking.gif )
Eladtam valamit a múlt héten. Nem nagy szám, postával együtt is alig több egy ezresnél. Elején minden ment gyorsan, előre utalás volt megbeszélve. Viszont olyan bizalomgerjesztő, külföldi céges logóval ellátott volt az informatív levél, - meg postára is kellett menni - gondoltam feladom előre. Aztán nagy csend lett. Ma elküldtem a feladóvevényt és írtam finomkodva, ha esetleg technikai baki volt az utalással, kérnék adatokat és utánanézek. A partner válaszolt rögvest, még a múlt héten megkapta, nagyon szép és sajnálja az egészet, mert a pénz nem lett elküldve még. Ugyanis neki a felesége az ügyintézője. Ő pedig mulasztott. De majd rászól. Értitek? Az asszony a sáros. Tegyük fel, ez így van, de könyörgöm, akkor sem húzom le szívem hölgyét egy idegen előtt. Ez elemi dolog. Ha nekem a párom lenne az ügyintézőm, akkor este megkérdezném, kérsz egy italt egyetlenem? S mikor a drága elégedetten elkortyolgatta kényelmes kanapéján a koktélt, mellékesen érdeklődnék. - Szívecském, minden rendben volt azzal a múlt heti utalással?

--------------------

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2013-10-16 18:39
Létrehozva: #2514

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

Kedves Benz!

A "FizetősPál" megadható fizetési módnak?

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-14 21:45
Létrehozva: #2515

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2013-10-14 21:33) *
...
Ja és szerintem túl sűrűn használom a szerintem szót. blush.gif mosking.gif

Szerintem én is. mosking.gif Na de így van ez azzal, aki nem hiszi azt, hogy tévedhetetlen. bird1.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-10-14 21:33
Létrehozva: #2516

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(davidmaci92 @ 2013-10-14 21:24) *
Illetve nem a számlalevelet, csak akkor, amikor ezt írtam feltöltöttem és nem voltam figyelmes. A személyes menüt. De mindegy is. Nagyon sok helyen van még Vateraboltos dolog is. Ezek el fognak tűnni, amikor a két oldal összeáll. Mert most gondolom (bár ne vagyok benne biztos), hogy épül fel a másik rendszer, és közben ez még működik, és a folyamatos változást eléggé nehéz minden irányban szinkronban tartani. Úgy gondolom, hogy most legalább 2x annyi vaterás emberre lenne szükség, mint ahányan vannak, de szerintem az oldal sajátosságai miatt nem vehetnek fel "szezonmunkásokat".
Persze a tévedés jogát fenntartom.
(Szia Hati, majdnem egyszerre írtunk.)

Szia Zep! smile.gif
Szerintem már nem kell sokat aludnunk, mert ezerrel dolgoznak, hogy egy megújult felületen tevékenykedhessünk új szabályokat követve.
Ja és szerintem túl sűrűn használom a szerintem szót. blush.gif mosking.gif

A hozzászólást -Hathor14- szerkesztette a következő időpontban: 2013-10-14 21:37

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-10-14 21:24
Létrehozva: #2517

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Illetve nem a számlalevelet, csak akkor, amikor ezt írtam feltöltöttem és nem voltam figyelmes. A személyes menüt. De mindegy is. Nagyon sok helyen van még Vateraboltos dolog is. Ezek el fognak tűnni, amikor a két oldal összeáll. Mert most gondolom (bár ne vagyok benne biztos), hogy épül fel a másik rendszer, és közben ez még működik, és a folyamatos változást eléggé nehéz minden irányban szinkronban tartani. Úgy gondolom, hogy most legalább 2x annyi vaterás emberre lenne szükség, mint ahányan vannak, de szerintem az oldal sajátosságai miatt nem vehetnek fel "szezonmunkásokat".
Persze a tévedés jogát fenntartom.
(Szia Hati, majdnem egyszerre írtunk.)

A hozzászólást -davidmaci92- szerkesztette a következő időpontban: 2013-10-14 21:25

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2013-10-14 21:22
Létrehozva: #2518

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(svejku @ 2013-10-14 16:26) *
Ezt olvasom a személyes menümben, a számlázási információknál: "A számla és a részletes elszámolás kiküldésére akkor kerül sor, ha a regisztrált fizetnivalók nagyságrendje az adott felhasználó esetében eléri a bruttó 300,- Ft nagyságrendet." unsure.gif

Szerintem ez összhangban van az ÁFF-el.
2/11. A rendszer folyamatosan számlálja és nyilvántartja a feltöltött termékek, a sikeres eladások és a kiemelt megjelenések, valamint az egyéb díjköteles szolgáltatások igénybe vétele után fizetendő díjtételeket. A fizetendő díjtételek számlázására és a részletes elszámolás kiküldésére hetente egyszer, akkor kerül sor, ha a Felhasználó egyenlege eléri a 300 Ft összeget, a Vatera azonban fenntartja jogát, hogy a felhasználó számára akkor is számlát bocsásson ki, ha az egyenlege nem éri el a 300 Ft-ot.

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-10-14 20:16
Létrehozva: #2519

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-10-14 19:49) *
Most min rugózunk? Én is elvárom a pénzem, ha eladok valamit, te is. És a portál is, ami ehhez lehetőséget ad. A tartozást ki kell fizetni. Ennyi. Nincs ingyen leves!

Szerintem svejku csak azt kívánta jelezni, hogy a Vatera még nem javította a számlalevelet.smile.gif

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-10-14 19:49
Létrehozva: #2520

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2013-10-14 16:26) *
Köszönöm a választ. thank_you.gif
Ezt olvasom a személyes menümben, a számlázási információknál: "A számla és a részletes elszámolás kiküldésére akkor kerül sor, ha a regisztrált fizetnivalók nagyságrendje az adott felhasználó esetében eléri a bruttó 300,- Ft nagyságrendet." unsure.gif

Most min rugózunk? Én is elvárom a pénzem, ha eladok valamit, te is. És a portál is, ami ehhez lehetőséget ad. A tartozást ki kell fizetni. Ennyi. Nincs ingyen leves!

--------------------

+Quote Post

1539 Oldal V  « < 124 125 126 127 128 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-29 18:04