IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1547 Oldal V  « < 124 125 126 127 128 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
desdemonaaa
hozzászólás 2013-10-28 19:42
Létrehozva: #2501

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-07 21:21
Azonosító: 19 132

IDÉZET(zejopy @ 2013-10-28 18:17) *
Szia, a részletes keresővel tudsz szűkíteni, felül, a narancssárga csíkban találod.smile.gif

A beta.vaterán nem találom smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-28 19:17
Létrehozva: #2502

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(desdemonaaa @ 2013-10-28 18:01) *
Sziasztok

Csak 1 Ft-os aukciókat hogyan lehet megnézni ?
Szoktam egy kategórián belül, vagy megyén belül található 1 ft-osokat nézegetni,
most nem találom hogy kell .

Szia, a részletes keresővel tudsz szűkíteni, felül, a narancssárga csíkban találod.smile.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
desdemonaaa
hozzászólás 2013-10-28 19:01
Létrehozva: #2503

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-08-07 21:21
Azonosító: 19 132

Sziasztok

Csak 1 Ft-os aukciókat hogyan lehet megnézni ?
Szoktam egy kategórián belül, vagy megyén belül található 1 ft-osokat nézegetni,
most nem találom hogy kell .

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2013-10-28 18:30
Létrehozva: #2504

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(svejku @ 2013-10-28 15:58) *
Kedves Benz!

1.A bétaVatiban a kereső nem tud különbséget tenni a magyar ékezetes magánhangzók között (még az a-á és az e-é között sem), ezért elég sok a fals találatom. Ez ugye nem marad így? dntknw.gif
2. Licitálós-fixáras terméklapoknál olvasom, hogy "Az opció eltűnik, ha az első licit beérkezett." Ez igaz? Tehát 1 Ft-ról indított terméket nem lehet villámáron megvenni az első licit után? unsure.gif
3. A terméklapi levelezés nem látható, és elég furcsán lehet rá válaszolni. Ez is végleges?

2. Igaz. Az első licit után eltűnik a fixár (a TeszVeszen így volt 3 évvel ezelőttig).
3. Ez is régi teszveszes funkció. Engem is furán érintett, hogy ebben a formában kaptuk vissza mosking.gif

Visszajön TeszVesz. Nekünk is érdekes volt 3 éve, hogy a TeszVeszből Vatera lett, most még érdekesebb, ahogy visszaalakulunk, csak Vatera lesz a nevünk (ha minden igaz).

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-28 18:10
Létrehozva: #2505

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2013-10-28 15:58) *
Kedves Benz!

1.A bétaVatiban a kereső nem tud különbséget tenni a magyar ékezetes magánhangzók között (még az a-á és az e-é között sem), ezért elég sok a fals találatom. Ez ugye nem marad így? dntknw.gif
2. Licitálós-fixáras terméklapoknál olvasom, hogy "Az opció eltűnik, ha az első licit beérkezett." Ez igaz? Tehát 1 Ft-ról indított terméket nem lehet villámáron megvenni az első licit után? unsure.gif
3. A terméklapi levelezés nem látható, és elég furcsán lehet rá válaszolni. Ez is végleges?

2. Az a "kosárba teszem" opció mellett van.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-10-28 16:58
Létrehozva: #2506

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

Kedves Benz!

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2013-10-28 16:59

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-28 15:24
Létrehozva: #2507

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-10-28 14:15) *
Szerintem még csak gondolkodjon rajtuk smile.gif

Sokba fog ez Önnek kerülni. mosking.gif Rendben, értem, ellappadok. Megyek töltögetni.smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-10-28 14:15) *
A sajtóban is megjelenik majd némi információ.

Az fontos, jöjjenek, nézelődjenek, vásároljanak (azt a 2 db látható cuccomat biggrin.gif ... válaszolt az ÜSZ, megköszönték a képernyőfotót, amit azért küldtem, mert úgy éreztem, kételkednek a szavamban.smile.gif)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-10-28 15:24

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-28 15:15
Létrehozva: #2508

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2013-10-28 14:09) *
...A további kérdéseket érdemes megfogalmaznom, vagy inkább csak gondolkodjak rajtuk? Vagy esetleg az ÜSZ-ot támadjam? smile.gif

Szerintem még csak gondolkodjon rajtuk smile.gif
IDÉZET(zejopy @ 2013-10-28 14:09) *
Még valami.smile.gif Nagyon tetszik, hogy a keret a bétára visz. good2.gif Ezt nagyon hiányoltam az elmúlt napokban.

A sajtóban is megjelenik majd némi információ.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-28 15:09
Létrehozva: #2509

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-10-28 09:36) *
Ismerjük a leírt problémákat, képviseljük az igényeket, de a sok országban működő egységes rendszert nyilván nem fogják a kedvünkért ennyire átszabni. Akkor pont az eredeti cél veszne el. Megpróbáljuk a helyzetből a legtöbbet kihozni, ez közös érdekünk. Ennél konkrétabb választ sajnos jelenleg nem tudok adni a kérdéseire smile.gif

Köszönöm a választ nekem egyelőre ez elég, bár alapvetően ezt feltételeztem is Önökről.smile.gif Természetesen képben vagyok abban a tekintetben, hogy nem a Vaterára fogják szabni a nagy oldalt, azt hittem, ez az eddigi kommunikációmból ki is derült. Nem is ezt vártam. Csak annyit szerettem volna jelezni, hogy szerencsésebbnek tartanám, ha a Vaterán és Teszveszen szerzett értékeléseket az új oldal is szám szerűen mutatná. Ez morálisan lenne fontos, de azt is mondtam, hogy nélkülözhető.
Még egy kérdés. A további kérdéseket érdemes megfogalmaznom, vagy inkább csak gondolkodjak rajtuk? Vagy esetleg az ÜSZ-ot támadjam? smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-10-28 09:42) *
...Én sem vagyok türelmes típus mosking.gif

Nem baj, amíg mi ezt nem érezzük.biggrin.gif

Még valami.smile.gif Nagyon tetszik, hogy a keret a bétára visz. good2.gif Ezt nagyon hiányoltam az elmúlt napokban.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-10-28 15:12

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-28 10:42
Létrehozva: #2510

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(mmmyki @ 2013-10-28 09:39) *
Kedves Benz! Köszönöm a válaszát. Igyekszem látványos fejlődést produkálni a türelmesség terén. smile.gif Üdvözlettel: mmmyki

Köszönöm. Tudom, hogy nem könnyű. Én sem vagyok türelmes típus mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2013-10-28 10:39
Létrehozva: #2511

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-10-28 09:36) *
Lesz tehát megfelelő tájékoztatás, csak később. Még nem tartunk ott. Megértem a kíváncsiságukat, de ne siessünk ennyire smile.gif

Kedves Benz! Köszönöm a válaszát. Igyekszem látványos fejlődést produkálni a türelmesség terén. smile.gif Üdvözlettel: mmmyki

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-10-28 10:36
Létrehozva: #2512

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2013-10-28 06:43) *
Kedves Benz! smile.gif Persze nem olyan infót szeretnék Önből kihúzni, amit nem mondhat el. De amit elmondhat, azt szeretném tudni. thank_you.gif
Szóval összesítve:
1. Ön szerint van arra esély, hogy úgy tudják kommunikálni az igényt (gondolom ezzel Önök is egyetértenek), hogy megmaradjanak ezek az értékelések, ne egy "külön fülön", hanem összesítve?
2. Sikerül-e megoldani az átlistázás lehetőségét, és ha igen, akkor ez mikorra derül ki és milyen módon megy? Csak PST-vel, vagy anélkül is?
3. Még lennének persze kérdéseim, csak eléggé rendezetlenül vannak bennem.
Legyen szép a napja.smile.gif

Kedves zejopy!

Ismerjük a leírt problémákat, képviseljük az igényeket, de a sok országban működő egységes rendszert nyilván nem fogják a kedvünkért ennyire átszabni. Akkor pont az eredeti cél veszne el. Megpróbáljuk a helyzetből a legtöbbet kihozni, ez közös érdekünk. Ennél konkrétabb választ sajnos jelenleg nem tudok adni a kérdéseire smile.gif
IDÉZET(mmmyki @ 2013-10-28 06:47) *
...
Én nagyra becsülöm az Ön személyes erőfeszítéseit, azonban a cég rettentő rosszul kommunikálja ezt az egész változást - leginkább sehogy.

Kedves mmmyki !

A kommunikáció majd később jön. Jelenleg a vatera.hu oldalon még nincsenek olyan változások, ami különösebb magyarázatot igényelne. A beta oldalt egyelőre csak "megmutattuk" ez része a tesztelésnek. Majd ha minden megfelelően működik és közeledik az igazi átállás, akkor természetesen lesz megfelelő tájékoztatás.
Jelenleg még nem cél a felhasználók és aukcióik tömeges átirányítása, ezért is nem reklámozzuk az új oldalt. Aki oda betér, az a működésről megfelelő leírást talál az ottani segítség menüpontban.
Lesz tehát megfelelő tájékoztatás, csak később. Még nem tartunk ott. Megértem a kíváncsiságukat, aggodalmukat, de ne siessünk ennyire smile.gif
Egyénként nyubocs soraiban is van sajnos igazság. A múltkor példabeszéd jelleggel leírtam valakinek a világítótornyos viccet, ezt próbálja meg elképzelni smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-28 07:57
Létrehozva: #2513

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mmmyki @ 2013-10-28 06:47) *
--- mosking.gif párhuzamos családi töprengés, nem össztűz ---

biggrin.gif Tényleg nem.smile.gif Már csak azért sem, mert én rohanok elfele, és csak délután érkezem. animal-smiley-037.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mmmyki
hozzászólás 2013-10-28 07:47
Létrehozva: #2514

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-23 16:34
Innen: :nennI
Azonosító: 1 714

IDÉZET(zejopy @ 2013-10-27 21:16) *
Van pár dolog, amit nem értek, hogy miért nem mondtak el. És azt sem értem, hogy a jövőre nézve miért nem mondanak pár infót, ami nagyon fontos lehet. Gondolom sok olyasmi volt, ami nem volt biztos, de szerintem voltak olyanok, amiket jó lett volna, ha mondják.
Azt sem értem, hogy miért nem biztos még az átlistázás. Mármint, hogy megoldják-e, vagy sem.
És nagyon fontosnak tartanám, ha az értékelések valósan, számszerűen megjelennének. Azért megdolgoztunk. Azt hiszem, meg lehet szokni, hogy nulláról indulunk. Mégis helyesebbnek tartanám, ha nem így lenne.
Gondolom ennek nem technikai akadálya van. Ha viszont döntés eredménye, akkor jó lenne, ha ebben a kérdésben a Vatera erősen képviselné az érdekeinket. Kétmillió felhasználó. Ez azért egy mennyiség. Mit gondol? Van rá esély?

Kedves Benz!
Az idézett hozzászólással részben egyetértve jelzem, hogy ha nem lenne a családomban aktív fórumozó / lélekben Vatera-dolgozó, valószínűleg csak annyi tűnt volna fel az elmúlt másfél hét eseményeiből, hogy két napig nem lehetett vaterázni, és nem működik a PST. És én is itt hörögnék néhány elkeseredett felhasználóval egyetemben, és én sem olvasnék vissza, mert arra nem mindig van idő.
Én nagyra becsülöm az Ön személyes erőfeszítéseit, azonban a cég rettentő rosszul kommunikálja ezt az egész változást - leginkább sehogy. Szerintem a fórum nem lehet ennek a kizárólagos eszköze (ráadásul a fórumra a belépési út alig található, biztos vannak olyanok, akik nem is tudják, hogy van fórum).
Sok apró veszteség érthetetlen (miért a középszerhez tendál az egységesítési folyamat), de meg lehet vele békélni, ráadásul vannak jó dolgok is az új oldalon. Két sarkalatos kérdés van azonban: az áruk és az értékelések "átköltöztetése". Ha arra gondolok, hogy Önön - és nyilván sok lelkiismeretes kollégáján - múlik, akkor azt mondom, van még bennem némi türelem, bízom a megoldásban. Ha arra gondolok, hogy azon a cégen múlik, amely alapvető változásokról nem kommunikál a felhasználóival, kicsit összeszorul a gyomrom. Az átállító karbantartás előtt nem húztam fel magam ezen, arra gondolva, hogy korán van, meg üzleti titkok, egyebek. De időközben szűk körben - a fórumon - kiderült, hogy van a képben egy határidő. Ez egy átlagos felhasználónak akár elég is lehet (szerintem nekem nem lesz elég, de erről már beszéltünk), kérdés, mikor értesül róla: novemben 3-án, vagy január 15-én.
A média "átállás-napi" kampánya nekem túl sok volt, már-már idegesítő, mégis jobb, mint a semmi: egy mamóka sem mondhatja, hogy ő nem érti, miért csak szürke pontokat lát a TV-ben. A Vaterán is vannak jobban informált, talpraesett felhasználók, és olyanok is, akiknek jobban kellene fogni a kezét.
Tisztelettel: mmmyki

--- mosking.gif párhuzamos családi töprengés, nem össztűz ---

A hozzászólást -mmmyki- szerkesztette a következő időpontban: 2013-10-28 07:49

--------------------
"A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül olyan sötét van, hogy nem lehet olvasni."

"A Föld nevű űrhajónak nincsenek utasai. Mindannyian a személyzethez tartozunk." (Marshall McLuhan)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-28 07:43
Létrehozva: #2515

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Van pár dolog, amit nem értek, hogy miért nem mondtak el. És azt sem értem, hogy a jövőre nézve miért nem mondanak pár infót, ami nagyon fontos lehet. Gondolom sok olyasmi volt, ami nem volt biztos, de szerintem voltak olyanok, amiket jó lett volna, ha mondják.
Azt sem értem, hogy miért nem biztos még az átlistázás. Mármint, hogy megoldják-e, vagy sem.
És nagyon fontosnak tartanám, ha az értékelések valósan, számszerűen megjelennének. Azért megdolgoztunk. Azt hiszem, meg lehet szokni, hogy nulláról indulunk. Mégis helyesebbnek tartanám, ha nem így lenne.
Gondolom ennek nem technikai akadálya van. Ha viszont döntés eredménye, akkor jó lenne, ha ebben a kérdésben a Vatera erősen képviselné az érdekeinket. Kétmillió felhasználó. Ez azért egy mennyiség. Mit gondol? Van rá esély?

Kedves Benz! smile.gif Persze nem olyan infót szeretnék Önből kihúzni, amit nem mondhat el. De amit elmondhat, azt szeretném tudni. thank_you.gif
Szóval összesítve:
1. Ön szerint van arra esély, hogy úgy tudják kommunikálni az igényt (gondolom ezzel Önök is egyetértenek), hogy megmaradjanak ezek az értékelések, ne egy "külön fülön", hanem összesítve?
2. Sikerül-e megoldani az átlistázás lehetőségét, és ha igen, akkor ez mikorra derül ki és milyen módon megy? Csak PST-vel, vagy anélkül is?
3. Még lennének persze kérdéseim, csak eléggé rendezetlenül vannak bennem.
Legyen szép a napja.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-10-28 07:45

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2013-10-27 23:42
Létrehozva: #2516

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(zejopy @ 2013-10-27 22:32) *
Szerintem akkor? Nincs szerintem. Elmondtam, amit szeretnék, és megkérdeztem, amit szeretnék tudni. Egyenesen, azt, amit gondolok. Minden előítélettől mentesen, nem eleve negatív előítélettel. És nem találgatok, vagy ha igen, akkor azt nagyon szűk körben teszem. Főleg nem predesztinálok negatívan.
És szerintem nem arról szól azért a dolog, hogy a lengyel anyacég magasról tesz a magyar véleményre. Örülök, hogy ennyire bízol a Vatera dolgozóiban és abban, hogy normálisan képviselik a véleményünket és az álláspontunkat. Azért, ha nincs ellene kifogásod, én még mindig hiszek a tettrekészségükben és a hatékonyságukban. Ha van, akkor is.

Mostanában szarkasztikus vagy velem szemben, de hát nem ugyanúgy látjuk a világot.
Ha értelmeznéd is, amit leírtam, akkor nem így válaszolnál.
Én ugyanis nem azt mondtam, hogy nem próbálják meg vagy nem tettrekészek.
A lényeg az az, hogy mivel a döntés ott van, nem elsődleges a magyar érdek.
De mondhatom úgy is, hogy vagy megszoksz vagy megszöksz. Ennyi, nem több, nem kevesebb.
(hogy mit nem lehetett ezen megérteni, azt meg én nem értem)

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-27 23:32
Létrehozva: #2517

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2013-10-27 22:19) *
...
Szerinted akkor?
Javaslatot szerintem tehetnek, de annak hatékonysága egyenlő lehet a legmagasabb alkoholtartalmú zöldségével.

Szerintem akkor? Nincs szerintem. Elmondtam, amit szeretnék, és megkérdeztem, amit szeretnék tudni. Egyenesen, azt, amit gondolok. Minden előítélettől mentesen, nem eleve negatív előítélettel. És nem találgatok, vagy ha igen, akkor azt nagyon szűk körben teszem. Főleg nem predesztinálok negatívan.
És szerintem nem arról szól azért a dolog, hogy a lengyel anyacég magasról tesz a magyar véleményre. Örülök, hogy ennyire bízol a Vatera dolgozóiban és abban, hogy normálisan képviselik a véleményünket és az álláspontunkat. Azért, ha nincs ellene kifogásod, én még mindig hiszek a tettrekészségükben és a hatékonyságukban. Ha van, akkor is.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-10-27 23:33

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2013-10-27 23:19
Létrehozva: #2518

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

Ha viszont döntés eredménye, akkor jó lenne, ha ebben a kérdésben a Vatera erősen képviselné az érdekeinket. Kétmillió felhasználó. Ez azért egy mennyiség.

Mivel az Allegro Group Kft-nek a többségi tulajdonosa a lengyel:
1/15. Grupa Allegro Sp. z o.o.
PL-60166 Poznan, ul Grunwaldzka 182.
Külföldi cég, szervezet esetén a nyilvántartási szám: 0000268796
Külföldi cég, szervezet esetén a nyilvántartási hatóság: Városi Bíróság Poznan

Szerinted akkor?
Javaslatot szerintem tehetnek, de annak hatékonysága egyenlő lehet a legmagasabb alkoholtartalmú zöldségével.

A hozzászólást -nyubocs- szerkesztette a következő időpontban: 2013-10-27 23:23

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-10-27 22:16
Létrehozva: #2519

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-10-27 20:17) *
Működnie kell. Lényegében már most rendeltetésének megfelelően használható az új oldal, a felbukkanó kisebb hibák eddig még nem okoztak komolyabb gondot.
Nem számoltam utána, legyen akkor 60% smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Ealmarium
hozzászólás 2013-10-27 21:24
Létrehozva: #2520

Újonc
*

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-08 19:48
Azonosító: 2 075 226

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-10-27 20:20) *
20:18 nem jó?

De, az már jó smile.gif

+Quote Post

1547 Oldal V  « < 124 125 126 127 128 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-09-21 00:02