IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1600 Oldal V  « < 15 16 17 18 19 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2015-03-10 21:49
Létrehozva: #321

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2015-03-10 19:38) *
A vonalaim! smiley-shocked034.gif De persze, nincs az a sütimennyiség, ami sok lenne. rolleyes.gif Szóval nagyon kedves, köszönöm. A marcipánosról ne feledkezzen meg. csorgat.gif

Akkor sütit sem kapsz. tongue.gif

Adok én neked megemlíteni! 25.gif Most a valóságtól függetlenül azt kellett volna írnod, hogy kétszer annyiszor kell sütitlenítened, mint eddig. És kivont géppuskával fel kellett volna sorakoznod mellém! biggrin.gif (Na jó, csak vicceltem. rolleyes.gif Remélem, ezentúl nem nekem kell törölgetnem helyetted. smile.gif )

IDÉZET(Hathor14 @ 2015-03-10 19:38) *
Én napi szinten törlöm a sütiket sad.gif Jó lenne valami fejlesztés erre a problémára. Én már megszoktam, de a vevőjelöltek nem biztos, hogy ilyen türelmesek.

Akkor ez csak valami körtemuzsika dolog lehet. mosking.gif A jó gyerek meg én volnék.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-03-09 18:37
Létrehozva: #322

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-03-09 17:16) *
Megnyugtatott némileg. Autóban alapvetően nem eszünk nono.gif kivétel a tényleg hosszú utak.

Nincs kivétel! animal0018.gif Amíg én porszívózom ki, addig megállunk enni.biggrin.gif Így sem kapja meg szegénykém azt a figyelmet és ráfordítást, amennyire sokat jelent nekem. wub.gif
De jaj nekem! Mit csinálok? Itt pihenek, amikor dolgozhatnék is? Mi az, hogy ...hatnék? Kell! animal-smiley-037.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-03-09 17:25) *
Meg tudom érteni, én is rühellem. De családi okokból nem dobhatom ki, már elfogadtam bizonyos keretek közt. Igen sokra tartom a nyugalmat.
Sőt, a héten felszerelek egy műholdvevőt is, most tanulom a beállítását, pozicionálását az idegennyelvű adások miatt (de többnyire azokat sem én fogom nézni, viszont a technikai része érdekes). Nyomorult kábelszolgáltató még a CNN-t is megszüntette, de van helyette száz hányadék magyar nyelvű sorozat csatorna...

Nekem a fiam a családom. Elmondtam, megbeszéltük. Azt is elmagyaráztam, hogy ezer módon manipulálnak és ennek ez az egyik elsődleges csatornája. Megértette, nem is hiányolja. Nekem a nyugalom az, amikor nem ordítanak idegen hangok körülöttem többnyire tartalmatlan, vagy felesleges indulatokat kavargató dolgokat. Nem érdekel, hogy a világ másik végén hány ember halt meg földcsuszamlás miatt. Nem tudok segíteni, ha hallom kiakadok, akkor meg minek? Tisztelem, hogy ilyen talpraesett és meg tudja oldani ezeket a dolgokat. smile.gif (Műhold)
A sorozat nagyon kell a népeknek, mert ha nem lennének, akkor a saját életükön kellene gondolkodni. Ha elgondolkodnának, akkor rájönnének, hol a hiba és tenni kellene. Azt nem szeret senki. Sokkal kényelmesebb/könnyebb a más festett világát nézegetni. És tudja mit? Nem is kárhoztatok érte senkit. Értem, miért van. Nem fejtem ki, mert nincs értelme, változtatni pont annyit tudok, mint a földcsuszamláson.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2015-03-09 18:38

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-03-09 18:25
Létrehozva: #323

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2015-03-09 12:10) *
Ez a királyi többes... idea1.gif ... Megvan! Sok anyukának az a szokása, hogy ebben a stílusban beszél a gyerekekkel kapcsolatos változásokról.
- Nő a fogunk (micsoda szerencsés dolog, ha valakinek még felnőtt korában is működik ez - szüleimnek volt egy ilyen kollégájuk)
- Már a bilibe kakilunk (kedves anyuka, ez kicsit problémás, ebben az esetben elhagyom a vizualizációt)
- Már megyünk pár lépést (gratulálok)
- Megkaptuk a harmadik oltást (nincs ehhez kicsit későn?)
Szóval így már értem, persze az Ön esetében fordítva van, Ön teszi meg (ami tök jó) de az érte járó elismerést áthelyezi a teljes kollektívára, ami egy szép, sőt önzetlen gesztus. (úgyis tudjuk, hogy Önt kell ezért áhítatos, páratelt szemekkel néznünk.tongue.gif)

Ugyanaz a gépezet smile.gif
IDÉZET(zejopy @ 2015-03-09 12:10) *
Majdnem biztos vagyok abban, hogy nem okozott kárt, legalábbis a logika alapján.
1. A kölyök nyestek rágják el az autók vezetékeit (olvastam). Szerintem még nincsenek akkora ifjak ennyire korán.
2. Ha volt neki csirkéje, akkor hüyle lett volna Mercit enni (már bocsánat, tök szép autója lehet, de kajának talán nem a legjobb biggrin.gif)
Biztos, hogy nem Ön ette ott az uzsonnáját egy olajcsere alkalmával? mosking.gif Na ezt azért elképzeltem. Merthogy olajos kézzel a kaját nem nagyon lehet megfogni, vagyis hát eléggé gusztusmentes.
Nyugodjon meg (ha esetleg mégis aggódna). Ha Ön gázolt volna tyúkokat (mosking.gif) akkor nem csontot talált volna és nem bent. Tollcsomókkal és testnedvekkel találkozott volna az autó külsején.smile3.gif

Megnyugtatott némileg. Autóban alapvetően nem eszünk nono.gif kivétel a tényleg hosszú utak.

IDÉZET(zejopy @ 2015-03-09 17:09) *
Egészen egyértelmű, hogy egy ilyen kérdésnél az Ön véleménye a mérvadó, szemben az enyémmel. thank_you.gif

Csak élettapasztalat thank_you.gif laugh1.gif
IDÉZET(zejopy @ 2015-03-09 17:09) *
(Amúgy nekem egyáltalán nincs TV-m.

Meg tudom érteni, én is rühellem. De családi okokból nem dobhatom ki, már elfogadtam bizonyos keretek közt. Igen sokra tartom a nyugalmat.
Sőt, a héten felszerelek egy műholdvevőt is, most tanulom a beállítását, pozicionálását az idegennyelvű adások miatt (de többnyire azokat sem én fogom nézni, viszont a technikai része érdekes). Nyomorult kábelszolgáltató még a CNN-t is megszüntette, de van helyette száz hányadék magyar nyelvű sorozat csatorna...

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-03-09 13:10
Létrehozva: #324

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-03-08 21:39) *
Tisztelt forgachpepe!

Megtettük a szükséges intézkedéseket.
Köszönjük a bejelentést.

Ez a királyi többes... idea1.gif ... Megvan! Sok anyukának az a szokása, hogy ebben a stílusban beszél a gyerekekkel kapcsolatos változásokról.
- Nő a fogunk (micsoda szerencsés dolog, ha valakinek még felnőtt korában is működik ez - szüleimnek volt egy ilyen kollégájuk)
- Már a bilibe kakilunk (kedves anyuka, ez kicsit problémás, ebben az esetben elhagyom a vizualizációt)
- Már megyünk pár lépést (gratulálok)
- Megkaptuk a harmadik oltást (nincs ehhez kicsit későn?)
Szóval így már értem, persze az Ön esetében fordítva van, Ön teszi meg (ami tök jó) de az érte járó elismerést áthelyezi a teljes kollektívára, ami egy szép, sőt önzetlen gesztus. (úgyis tudjuk, hogy Önt kell ezért áhítatos, páratelt szemekkel néznünk.tongue.gif)

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-03-08 22:08) *
Múlt héten egy csirke combcsontot találtam az autóm motorterében... sad1.gif
Nem én hagytam ott és nem gázoltam tyúkokat - csak nyest lehet a tettes. Szerencsére nem okozott kárt, legalábbis eddig nem tűnt fel.

Majdnem biztos vagyok abban, hogy nem okozott kárt, legalábbis a logika alapján.
1. A kölyök nyestek rágják el az autók vezetékeit (olvastam). Szerintem még nincsenek akkora ifjak ennyire korán.
2. Ha volt neki csirkéje, akkor hüyle lett volna Mercit enni (már bocsánat, tök szép autója lehet, de kajának talán nem a legjobb biggrin.gif)
Biztos, hogy nem Ön ette ott az uzsonnáját egy olajcsere alkalmával? mosking.gif Na ezt azért elképzeltem. Merthogy olajos kézzel a kaját nem nagyon lehet megfogni, vagyis hát eléggé gusztusmentes.
Nyugodjon meg (ha esetleg mégis aggódna). Ha Ön gázolt volna tyúkokat (mosking.gif) akkor nem csontot talált volna és nem bent. Tollcsomókkal és testnedvekkel találkozott volna az autó külsején.smile3.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-03-08 23:08
Létrehozva: #325

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2015-03-07 21:20) *
Nincs hát, de olyan jó kis háztartásbeli.biggrin.gif A "Benz" névnek van egy stílusa. Az ül. Ezzel szemben a TV-nek egy másik stílusa, ami kicsit sem az Öné. Ez némi vizuális ambivalenciát okoz, amikor előkerül.

Igen, annak idején nekem is fura volt mosking.gif
IDÉZET(zejopy @ 2015-03-07 21:20) *
Más. Jöttem haza most este, és egy macskának látszó élőlény futott át előttem, ámde jóval laposabb volt (nem én lapítottam meg) és a farka sokkal bozontosabb. Szóval nyest. Múltkor később, talán 11 körül egy gyönyörű róka nézte végig a szerencsétlenkedésemet a beállásnál (érdekes, amikor fitt vagyok és üde, millimásodpercek alatt pont a két csíkra, de minél több szösz van az agyamban hullaállapotból kifolyólag, annál görbébb és javítandóbb). Komoly fauna van itt ezen a környéken, a fene se gondolta volna. De a róka meg sem rémült. Kiszálltam az autóból, ő meg kényelmesen elbaktatott. Jó fej volt.

Múlt héten egy csirke combcsontot találtam az autóm motorterében... sad1.gif
Nem én hagytam ott és nem gázoltam tyúkokat - csak nyest lehet a tettes. Szerencsére nem okozott kárt, legalábbis eddig nem tűnt fel.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-03-07 22:20
Létrehozva: #326

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-03-07 18:46) *
Igazából nincs jelentősége smile.gif

Nincs hát, de olyan jó kis háztartásbeli.biggrin.gif A "Benz" névnek van egy stílusa. Az ül. Ezzel szemben a TV-nek egy másik stílusa, ami kicsit sem az Öné. Ez némi vizuális ambivalenciát okoz, amikor előkerül. Látom Önt otthonkában, átkötött hajjal, klumpában beszállni egy dögös Mercibe. Kezében a színes portölő bigyó, aminek nem tudom a nevét, ezért nálunk a porcica nevet kapta, ami persze eredendően köztudottan mást jelent. Erre gondolok.smile.gif
Egyszerűen nem fér a fejembe az a név... laughing.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-03-07 18:46) *
animal-smiley-071.gif z.gif

w00t.gif good2.gif

Más. Jöttem haza most este, és egy macskának látszó élőlény futott át előttem, ámde jóval laposabb volt (nem én lapítottam meg) és a farka sokkal bozontosabb. Szóval nyest. Múltkor később, talán 11 körül egy gyönyörű róka nézte végig a szerencsétlenkedésemet a beállásnál (érdekes, amikor fitt vagyok és üde, millimásodpercek alatt pont a két csíkra, de minél több szösz van az agyamban hullaállapotból kifolyólag, annál görbébb és javítandóbb). Komoly fauna van itt ezen a környéken, a fene se gondolta volna. De a róka meg sem rémült. Kiszálltam az autóból, ő meg kényelmesen elbaktatott. Jó fej volt.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2015-03-05 23:32
Létrehozva: #327

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(svejku @ 2015-03-05 18:38) *
Kedves Benz!

Most, hogy feltámadt a emoticonmanager, kérhetünk valami szép virágcsokrot a közelgő Nőnap alkalmára?
Vagy egyszerűbb, ha Effel összedobunk pár száz forintot és elvisszük személyesen?

Kedves svejku!

Jó gondolat good2.gif Flowers.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-03-05 21:14
Létrehozva: #328

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

good2.gif
Most az egyszer megúsztad, (mármint a kitagadást) máskor is hallgass ránk! smiley-char124.gif
...

Amúgy nem is tagadhatsz ki engem.tongue.gif TJF státusszal rendelkezem, tehát korlátozás nem érvényes rám. Szép szabályosan, roppant kedvesen, igazán minimális vitriollal fórumozom, tehát a szabályoknak mélységesen eleget teszek, azaz itt is jogosult vagyok.tongue.gif Amúgy pedig csak egy kósza gondolat volt, van annyi dac bennem, hogy ezt ne tegyem meg. rolleyes.gif

...a közelgő Nőnap alkalmára?
...

Képzeljétek, egy vevőm küldött nőnapra hóvirágot fényképen, teljesen meghatódtam. (Mivel az ő névnapja is közeledik, megragadtam az alkalmat és én is felköszöntöttem, mert az ilyesmit valamilyen módon illik viszonozni. Még jó, hogy nem novemberben ünnepel.biggrin.gif) Épp a levél előtt pár órával fakadtam ki, hogy én nem nő vagyok, hanem munkagép. Erre tessék! Asszem mégis nő vagyok, egészen kicsi buldózeres beütéssel.mosking.gif
Nehogy túlságosan ellágyuljak, átállítom a nememet itt a fórumon. Úgyhogy ezentúl bátran szólítsatok Uramnak! laugh.gif (Különben volt már pár éve hasonló igényem, nem emlékszem mi történt ez ügyben, de most úgy érzem, ennyi év fórumozás után ezt elvárhatom tőletek. Együttműködéseteket előre is köszönöm! thank_you2.gif )

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2015-03-05 21:15

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-03-05 19:38
Létrehozva: #329

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2015-03-05 15:14) *
Ja, végül fizetett a poharas tag. A február 11-én megvett áru ellenértékét tegnap megkaptam. Így aztán elküldtem neki a cuccot, mert most már svejku sem tagad ki.biggrin.gif

good2.gif
Most az egyszer megúsztad, (mármint a kitagadást) máskor is hallgass ránk! smiley-char124.gif

Kedves Benz!

Most, hogy feltámadt a emoticonmanager, kérhetünk valami szép virágcsokrot a közelgő Nőnap alkalmára?
Vagy egyszerűbb, ha Effel összedobunk pár száz forintot és elvisszük személyesen?

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-03-05 17:35
Létrehozva: #330

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-03-05 16:33) *
Na de nem a sajátjait ám! z.gif

laughing.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-03-05 17:33
Létrehozva: #331

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2015-03-05 16:30) *
blush2.gif

Na de nem a sajátjait ám! z.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-03-05 17:30
Létrehozva: #332

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-03-05 16:22) *
Na mit? laugh.gif

blush2.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-03-05 17:22
Létrehozva: #333

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2015-03-05 16:16) *
...
-----------
Nem, mert tudom. biggrin.gif

Na mit? laugh.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-03-05 17:16
Létrehozva: #334

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-03-05 16:10) *
Ilyen filléres csak egy férfi lehet... (Botsánat, tisztelet a kivételnek, de hihetetlenül garasos pasikat láttam már. nea.gif Bár aki igazán férfi, az nem a pénzét számolja, az is igaz. smile.gif Meg ne, kérdezd, hogy mit számol. qas.gif )

Igazad lehet, mert anyagi ügyekben kreatív partnereim zömmel egyesek. A férfi szó mellőzése ez esetben nem a véletlen műve. mosking.gif
-----------
Nem, mert tudom. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-03-05 17:10
Létrehozva: #335

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2015-03-05 16:01) *
Ez a poharas tag női, vagy hím férfi tag volt? mosking.gif

Ilyen filléres csak egy férfi lehet... (Botsánat, tisztelet a kivételnek, de hihetetlenül garasos pasikat láttam már.nea.gif Bár aki igazán férfi, az nem a pénzét számolja, az is igaz. smile.gif Meg ne, kérdezd, hogy mit számol. qas.gif)

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-03-05 17:01
Létrehozva: #336

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-03-05 15:14) *
Ja, végül fizetett a poharas tag. A február 11-én megvett áru ellenértékét tegnap megkaptam. Így aztán elküldtem neki a cuccot, mert most már svejku sem tagad ki. biggrin.gif

Ez a poharas tag női, vagy hím férfi tag volt? mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-03-05 16:14
Létrehozva: #337

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ja, végül fizetett a poharas tag. A február 11-én megvett áru ellenértékét tegnap megkaptam. Így aztán elküldtem neki a cuccot, mert most már svejku sem tagad ki.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-03-05 14:50
Létrehozva: #338

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-03-05 13:15) *
..

a szmájlit használod, akkor gyanítom rendben vagy. mosking.gif

good2.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-03-05 14:15
Létrehozva: #339

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2015-03-05 10:25) *
Mucikával sétálni ( dugas.gif ) mentünk a Margitszigetre. Unott, szórakozott volt kissé. Nem akartam, hogy azt gondolja, nincs témánk. Megkérdeztem, volt-e katona? mosking.gif Kettő is - válaszolta.
(Copyright by F.S.)

És neki van igaza, már amennyiben Mucika egy nő. Ha nemi identitászavarral küzdő férfi, akkor jogos, minden más esetben logikátlan ez a kérdés.biggrin.gif
Te figyu! Tudtad, hogy mi élénk kapcsolatban vagyunk? Legalábbis a telefonom szerint. Én konkrétan napok óta nem hallottam felőled, éppen gondoltam rá, hogy felhívjalak, firtatva a hogylétedet.
De akkor ez okafogyott. Ha ezt:
IDÉZET(vidaeff @ 2015-03-05 10:25) *
( dugas.gif )

a szmájlit használod, akkor gyanítom rendben vagy.mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-03-01 21:44
Létrehozva: #340

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Jaj, de jó volt... nea.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1600 Oldal V  « < 15 16 17 18 19 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-02 18:35