IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1600 Oldal V  « < 17 18 19 20 21 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2015-02-25 23:29
Létrehozva: #361

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2015-02-25 22:04) *
..
Na azt mindjárt gondoltuk. biggrin.gif
..

Gyorsan válaszolok, mert már csak bő fél óra van hátra az oldal szervizeléséig. Szerinted olajat is cserélnek? mosking.gif A süti szekcióra csak jut egy kis wédé izé.
----
Egy több évtizedes kabaréjelenet hősének a neve volt nélkül. smile.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-25 23:29
Létrehozva: #362

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(svejku @ 2015-02-25 22:24) *
Kifogyott a szuszból. laugh1.gif Nem baj, legalább nem kell vele foglalkoznod.

Igen, ez egy nyugalmi faktor volt az amúgy nagyon mozgalmas napomban. Szóval nem bánom.smile.gif
Megyek a fürdőszobába. Álmodjatok szépeket. Kíváncsi vagyok, hoz-e a karbantartás újdonságot. Jó lenne. rolleyes.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-02-25 23:24
Létrehozva: #363

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2015-02-25 22:04) *
Nem válaszolt. Semmit, pedig naponta egyet azért szokott írni. nea.gif

Kifogyott a szuszból. laugh1.gif Nem baj, legalább nem kell vele foglalkoznod.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-25 23:04
Létrehozva: #364

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2015-02-25 16:36) *
Én is csak azért, mert a garasoskodáson túl tévedésben van a delikvens. Ha ő TJF lenne és feltette volna a cuccot, mivel t.képpen egy lezsírozott üzlet, majdnem biztosan sikeres, így a kárhoztatott FD visszajár.

Akármerre nézel, ezzel a jelenséggel találkozol. Markáns véleményalkotás, annak a határozott hangoztatása. Sokan be is dőlnek az ilyen viselkedésformának, mert a többség tisztán látja a határozott fellépést és ehhez valódi tudást társít. Csakhogy mostanában jó esetben üres léggömb, rosszabb esetben büdös trutyi van sajnos az ilyen fellépés hátterében.

IDÉZET(vidaeff @ 2015-02-25 16:36) *
... özv. Hlusztvisiák Gotthárdné (a név költött) ...

Na azt mindjárt gondoltuk.biggrin.gif
Amúgy most kicsit több laza vevő van. A bögrés pasin kívül van egy csészés is, aki néma leventét játszik. Nem baj, majd elmúlik ez az időszak is.

IDÉZET(svejku @ 2015-02-25 16:38) *
Mi van ezzel az ingyenbögrés jóemberrel?

Nem válaszolt. Semmit, pedig naponta egyet azért szokott írni. nea.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-02-25 17:38
Létrehozva: #365

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-02-23 15:16) *
Megy a huzavona egy pár száz Ft-os cuccért, az egész nem ér ennyit. Basszus, elkértem a címét és elküldöm ingyé neki, hadd örüljön....

Mi van ezzel az ingyenbögrés jóemberrel?

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2015-02-25 17:39

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-02-25 17:36
Létrehozva: #366

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-02-25 13:57) *
Akkor meg minek? . mosking.gif

Én is csak azért, mert a garasoskodáson túl tévedésben van a delikvens. Ha ő TJF lenne és feltette volna a cuccot, mivel t.képpen egy lezsírozott üzlet, majdnem biztosan sikeres, így a kárhoztatott FD visszajár.
-------
MPL fuvaros boltom van. Adatok pontosítására vonatkozó kérdés elküldve. Név, élő tel. és e-mail, meg a posta címe? Jó ezeket egyeztetni, hátha valakinek idejét múlt elérhetőségei vannak a rendszerben. Arra nem is gondolok, ha valamely becsületben megőszült partner esetleg csalárd adatokkal dolgozik. mosking.gif Kaptam választ: sic! Üdv! a futáros postahivatali átvételt választanám. özv. Hlusztvisiák Gotthárdné (a név költött) Ezzel a szövevényesnek nem mondható válasszal aztán lehet címiratot nyomtatni. 1_Rabbit_wait.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-25 14:57
Létrehozva: #367

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2015-02-24 22:50) *
Lényegében ugyanezt szerettem volna válaszolni, de ugye annyira meg vagyunk nevelve, hogy a szent, Kizárólag Technikai rovatban már nem merünk/nem merek írni. smile.gif

Én merek.biggrin.gif Az az ember még nem született meg, akitől én félnék. (Bicepszét mutogató szmájli.biggrin.gif)
Nem mondom, volt idő, amikor én is benne voltam ebben az "írjak, ne írjak, jaj Benz figyit ad, megfelelő-e a postom, mit szól a közeg" körforgásban. Olyan, mint a bárányhimlő, szerintem nem baj, hogy átestem rajta. De amit írtam decemberben (?), azt nagyon komolyan gondoltam, és azóta is tartom. Benz pedig nem azért van itt (és igazából szerintem ő sem azt gondolja), hogy minket terrorizáljon. A dolga a fórum rendben tartása. De pallosjoga nincs. És ezt ő is tudja. Engem pedig nem nevelt meg.mosking.gif Az az ember sem született még meg, aki engem megnevelne.biggrin.gif És amúgy (majd megcáfol, ha erre jár és nagyon nem ért egyet) szerintem ő is változtatott a moderálási alapelvein. Állítólag tegnap tök sokáig bent volt egy szabálytalan post. Régebben ez nem fordulhatott volna elő. De most, hogy már előfordulhat, nem dőlt össze a világ.
Amúgy szerintem talán nincs itt olyan, aki a nagyon régi időkben is fórumozott már (én sem). Akkoriban hétvégén nem is volt moderátor. Hétfőn reggel kikászálódtak az ágyból, megkötötték a nyakkendőjüket, leültek a gép elé és kiosztották a renitensek között a figyiket. És egymillió ember fórumozott. A hétvégi moderálásnak szerintem akkor lett nagyon fontos szerepe, amikor Benz és Leó voltak tejfölösszájú ifjoncok (természetesen csak a fórumon, az életben biztosan érett, komoly, borostával és izomzattal rendelkező férfiemberek voltak már akkor is thank_you.gif ) és segítettek a tanácstalanoknak, és azoknak, akik bajban érezték magukat. Ez már a múlté. Hárman vagyunk. Nincs olyan kérdése a Vatinak, amit hármunk közül legalább egyikünk ne tudna. Néha beesik valaki, kérdez és annyi. Van, hogy vissza sem jön a válaszért. Ha meg közöttünk van szakmai vita, akkor azt elrendezzük, de az is egyre ritkább.

IDÉZET(vidaeff @ 2015-02-25 08:14) *
...
Persze, ha lehet minden legyen ingyen, kivéve engem, nekem dőljön a zsé!...

Majdnem válaszoltam a tetthelyen, de aztán rájöttem, hogy felesleges. Csak valami lekezelő gusztustalanságot tudtam volna írni, ami nem vezet sehová. Egyrészt nem ilyen vagyok, másrészt úgysem jutott volna el oda, ahová szántam volna, célt pedig biztosan nem ért volna, mert erre az írásra képtelen lettem volna olyan postot írni, ami kedves, előremutató és esetleg változtat az ő gondolkodásmódján. Vannak teljesen bemerevedett emberek.smile.gif Akkor meg minek? Pedig már félig megírtam. mosking.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-02-25 09:14
Létrehozva: #368

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET
Hát ez a baj.. Sajna nem fizetek a feltöltésekért...

Ettől az új olimpiai sportágtól, 1000 méteres ingyen leves hajkurászás, ingerült leszek rendszeresen. mad.gif
IDÉZET
Sajnálom, feltölteni nem akarok, mivel fizetős lett..

Tényleg botrány. Már várom is munkáltatóm feddő hangú levelét, amiért van képem felvenni munkám ellenértékét.
IDÉZET
Sokkal motiválóbb egy eladás ha nem kell fizetni érte,

Persze, ha lehet minden legyen ingyen, kivéve engem, nekem dőljön a zsé!
IDÉZET
hiszen a jutalék lehetne pl 6% helyett 6.5%-is..

Ez aztán remek ötlet. mosking.gif A kilenc forint sok, inkább fizetek ebben az esetben 30 forinttal több jutalékot. blink.gif

--------------------

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-02-24 23:50
Létrehozva: #369

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2015-02-24 22:14) *
Tisztelt Attila968!

Idő előtti archiválásra sajnos nincs technikai lehetőség.

Lényegében ugyanezt szerettem volna válaszolni, de ugye annyira meg vagyunk nevelve, hogy a szent, Kizárólag Technikai rovatban már nem merünk/nem merek írni. smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-24 14:10
Létrehozva: #370

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2015-02-24 12:47) *
sad.gif
A macseszok kiszámíthatatlanul viselkednek, kizárt, hogy szándékosan el lehessen ütni Őket.
Egyszer (településen, kis tempónál) sétált ki egy, az előttem haladó kocsi előtt. Mindketten láttuk, lassítottunk. Amikor az úttest túloldalának közepére ért, kb akkor haladt tovább az előttem levő hölgy, akkor cicusunk hirtelen visszafordult és pont a legrosszabbkor került rossz helyre. Szegény nő azonnal megállt, és teljesen ki volt bukva, pedig nem tehetett róla.

Igen, apukám is hasonlót mondott és elmesélt egy szívderítő történetet a maga egyéni stílusában, amikor egy kamion blokkolt egy nagy kutya miatt. Azt mondta apukám, hogy a kutya éppen csak meg nem köszönte neki, hogy megállt.smile.gif (Szinte láttam magam előtt a történetet. Nagyon jól tud mesélni. wub.gif )
Mindenesetre én most magam alá kerültem, nem tudom, hogyan fogom összekanalazni a szokásos stabil, napsugaras lelkivilágomat. De muszáj lesz, mert a nap hozza magával a szokásos feladatait, és a kedd mindig nagyon nehéz és hosszú. Nem intézhetem az ügyeimet sírva. Legyetek jók! Tényleg rohanok.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-02-24 13:47
Létrehozva: #371

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-02-24 12:28) *
Teljesen padlón vagyok.
.. Ergo, a cica szándékosan lett elütve, vagy valami hasonló. Ráadásul látásból ismertem, mert ide járt a miénkhez udvarolni.

sad.gif
A macseszok kiszámíthatatlanul viselkednek, kizárt, hogy szándékosan el lehessen ütni Őket.
Egyszer (településen, kis tempónál) sétált ki egy, az előttem haladó kocsi előtt. Mindketten láttuk, lassítottunk. Amikor az úttest túloldalának közepére ért, kb akkor haladt tovább az előttem levő hölgy, akkor cicusunk hirtelen visszafordult és pont a legrosszabbkor került rossz helyre. Szegény nő azonnal megállt, és teljesen ki volt bukva, pedig nem tehetett róla.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-24 13:28
Létrehozva: #372

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2015-02-24 12:09) *
rolleyes.gif

Teljesen padlón vagyok.sad.gif Reggel, amikor mentem el itthonról, láttam egy elütött cicát itt az úton. Ez mindig más, mint amikor utazás közben látja az ember, pedig az is nagyon pocsék. Már félre akartam húzni, pézsé mindig van nálam, amikor megállt egy autó és egy állatorvos szállt ki, mondta hogy hagyjam, van kesztyűje. Elvitte, nekik gondolom van kapcsolatuk azzal a hellyel, ahová a halott állatok kerülnek. Nem bőgtem, tartottam magamat addig, amíg olyan helyre nem értem, ahol kiborulhattam, de nem bírom magamat összekanalazni. Mert a mi utcánkban nem lehet gyorsan menni, kicsi utca, szűk is. Ergo, a cica szándékosan lett elütve, vagy valami hasonló. Ráadásul látásból ismertem, mert ide járt a miénkhez udvarolni.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-02-24 13:09
Létrehozva: #373

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-02-24 12:06) *
rolleyes.gif air_kiss.gif animal-smiley-037.gif wave.gif

rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-24 13:06
Létrehozva: #374

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2015-02-24 07:07) *
Elhatárolódom. smile.gif

rolleyes.gif air_kiss.gif animal-smiley-037.gif wave.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-02-24 08:07
Létrehozva: #375

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-02-24 07:02) *
Megtennétek? sad.gif

Elhatárolódom. smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-24 08:02
Létrehozva: #376

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2015-02-23 22:02) *
...mert kitagadunk.

Megtennétek? sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2015-02-23 23:02
Létrehozva: #377

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-02-23 20:53) *
Meddig levelezzek a taggal? smiley-shocked034.gif Míg le nem jár a 60 nap? Jaj, jaj, jaj... sad.gif

Semeddig se.
Gondolom az össze járható utat (pontokba szedve) már régen megadtad neki. Rajta a sor, hogy válasszon, és fizessen.
Ennyi.
Amúgy pedig 20 napod van.
Mondhatnám, hogy mely testrészeidet ne keverd össze, ha eddig kitartottál, akkor már végképp ne engedj, mert kitagadunk.

IDÉZET(vidaeff @ 2015-02-23 20:50) *
Azt elmondta nagyra becsült svejku barátunk. smile.gif Szerintem meg nem kell egy pocsék üzletet megtetézni még egy önként vállalt veszteséggel is.

thank_you.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-23 21:53
Létrehozva: #378

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2015-02-23 20:50) *
Azt elmondta nagyra becsült svejku barátunk. smile.gif Szerintem meg nem kell egy pocsék üzletet megtetézni még egy önként vállalt veszteséggel is.

Meddig levelezzek a taggal? smiley-shocked034.gif Míg le nem jár a 60 nap? Jaj, jaj, jaj... sad.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2015-02-23 21:50
Létrehozva: #379

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2015-02-23 20:31) *
...
Nem gondolod, hogy ez az ütős érv a nőknek van fenntartva? rabbit.gif

Magánkapcsolataimban csak olyan nőket ismertem, akik érveltek igazuk mellett. Miért? Csak. mosking.gif Munkahelyi kollégák meg semlegesneműek, erről a múltkor beszéltem. biggrin.gif
IDÉZET(zejopy @ 2015-02-23 20:31) *
De az észérvek, azok azért hatnak rám. smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2015-02-23 21:31
Létrehozva: #380

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2015-02-23 20:16) *
Elhiszem, hogy tele van, de pont ez a célja, ne hagyd, hogy kihozzon a sodrodból, álláspontod masszívan védhető, támadhatatlan. Ha elküldöd ingyen, akkor önelégült vigyorral konstatálja, hogy na ugye, neki lett igaza.
Eff, neked mi a véleményed?
Benzt nem kérdezem, biztos vagyok benne, hogy egyetért velem.

Benz amúgy sem foglal állast szerintem, de lehet, hogy nekem adna igazat kényelmi szempontból, mert unalmas és hosszú az ügymenet és már ha rendben fizet, akkor is több gondot okozott, mint ami a várható haszon. Annyira nincs kedvem ehhez a hercehurcához. És annyira nem érdekel, hogy mit gondol magában, egyszerűen fárasztó, hogy mindig jön ezzel a sunnyogós szarsággal, és tulajdonképpen 2-300 Ft-okon rágódik. Ennyi káló be van tervezve egy üzletmenetbe, mint a törés, vagy a selejt vásárlása, vagy egy bármi. Nem tudom. Nem kedvelem a tagot, alacsonyrendűnek érzem, és persze értem én, hogy ezt nem kellene ajándék Zsolnayval "jutalmazni". Csak már annyira unom. Még gondolkodom a dolgon, naponta csak egy levelet ír úgyis, az meg már megvolt.confused.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2015-02-23 20:19) *
Én is lebeszéllek. Miért? Csak. biggrin.gif

Nem gondolod, hogy ez az ütős érv a nőknek van fenntartva? rabbit.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2015-02-23 20:22) *
... Tiltsuk meg neki. mosking.gif lehet is neki megtiltani valamit. tongue.gif
Zejopy kolléganő, ezt a leghatározottabban ellenezzük!

Nem, persze megtiltani már az édesapám sem tudott semmit, pedig aztán... De az észérvek, azok azért hatnak rám. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1600 Oldal V  « < 17 18 19 20 21 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (6 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-07-07 13:04