IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1549 Oldal V  « < 268 269 270 271 272 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2013-04-09 21:26
Létrehozva: #5381

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(svejku @ 2013-04-09 21:16) *
Na ez a másik.
Szerintem jogunk van megtudnunk minden komolyabb intézkedés, változtatás okát, vagy célját. Akkor sokkal könnyben elfogadjuk, vagy érvelünk ellene, vagy akár mellette is.

Sajnos nem. Sokáig tartott, amíg elfogadtam, de nincs jogunk tudni mindent. sad.gif Ez érdek, nem felesleges titokzatoskodás.
Azóta, mióta ezt bevettem, azóta próbálom meg magam megkeresni a válaszokat. A kiindulás, hogy a Vatera nem ártana magának. Ha pedig nekünk ártana, azzal magának is. Sok dologra rájöttem magamtól, egyedül, amikről nem beszélek, mert szerintem azért nem nyilvánosak, mert az ártana az oldalnak.
És ha őszinték akarunk lenni, akkor az nem szempont, hogy te, vagy én elfogadjuk-e. Ekkora léptékben ez nem lehet szempont.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-04-09 21:27

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-04-09 21:26
Létrehozva: #5382

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

IDÉZET(svejku @ 2013-04-09 21:16) *
Na ez a másik.
Szerintem jogunk van megtudnunk minden komolyabb intézkedés, változtatás okát, vagy célját. Akkor sokkal könnyben elfogadjuk, vagy érvelünk ellene, vagy akár mellette is.

Nem vitatom jobban esne ha közölnék a miértet viszont az üzemeltetőnek jogába áll a kérdezésünk nélkül változtatni. Kint a valós életben is úgy döntenek, hogy velünk csak a tényeket közlik.
Szerintem ezt mindenkinek magának kell feldolgozni.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-04-09 21:16
Létrehozva: #5383

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2013-04-09 20:48) *
...Azért pontosítsunk mindenképpen, illetve hangsúlyozzuk, hogy erre csak gondoltam, de nem biztos, hogy így van.smile.gif

Na ez a másik.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-04-09 20:48
Létrehozva: #5384

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-04-09 19:40) *
Sikeres munkálkodást! Azért túl ne hajszold magad! wave.gif

Jaj, dehogynem. Ilyenkor mindig.smile.gif De nem baj, mert pont azon gondolkodtam, hogy egyrészt szeretek dolgozni, másrészt meg ezt is kimondottan szeretem csinálni. Persze így sok, nagyon megterhelő, de azért ki lehet bírni.

IDÉZET(svejku @ 2013-04-09 20:13) *
Ezzel ugye vitatkozhatok?
Az okát értem, ha valóban jó tippeltünk, és a reg nélküli és kevés értékeléssel rendelkezők kizárásának egyetlen módját akarják megszüntetni.
....

Szerk: Vagy legyen valami új lehetőség egy adott vevő részére feltenni terméket.

Persze, hogy vitatkozhatsz, erre van a fórum. Azért pontosítsunk mindenképpen, illetve hangsúlyozzuk, hogy erre csak gondoltam, de nem biztos, hogy így van.smile.gif
Tehát, ha így van. Tudod, hogy minden tömegeket érintő intézkedés magával hozza az elégedetlenséget, mert olyan nincs, hogy valami mindenkinek jó legyen. Ezzel egyszerűen nem lehet mit kezdeni.
Az ötleted viszont nekem nagyon tetszik. Hogy technikailag mennyire megvalósítható, azt nem tudom. De vannak más módok is, hogy az az aukció csak annak az egy embernek szóljon.
Pl. időzített indítás. Vasárnap nyolc órakor indul az aukció, de negyed kilenc előtt nem látszik. Az eladó elküldi a termékkódot, vagy a linket a vevőnek. Nyolckor már elérhető, de mivel csak ő fog célzottan keresni rá, az övé lehet. Persze bonyolultabb. És azért azt is hozzáteszem, hogy Suzynak nagy igaza volt abban, hogy a vevő ne érjen akkor annyira rá. Az eladó készséges, átáraz, zártba tesz, lehetőleg hamar, és akkor a vevő meg ráér napokat várni. Ez kicsit a másik fél semmibevétele. Szerintem.
De más módok is vannak, hogy a megbeszélt aukció ne legyen más számára vonzó.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-04-09 20:13
Létrehozva: #5385

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-04-09 19:09) *
Az. Egyértelmű. És jogos... Ha büntetés, ha visszatartó erő, akkor ez a jobb az összes hátránnyal együtt. Nekünk, akik nem kirekeszteni, válogatni akarunk, hanem eladni.

Ezzel ugye vitatkozhatok?
Az okát értem, ha valóban jó tippeltünk, és a reg nélküli és kevés értékeléssel rendelkezők kizárásának egyetlen módját akarják megszüntetni.
De, kíváncsiságból átnéztem egy népszerű kategóriát (mobiltelefonok) Grandó nélkül, és csak a kiemelteket (ahol ugye teljesen érthető a bizonytalan vásárlóktól való félelem)
Nos a 7 és fél oldalnyi - hangsúlyozom drága pénzért kiemelt - aukcióból 9 azaz kilenc darab volt zárt. Tehát nehezen nevezhető tömeges jelenségnek.

Hozzáteszem én nem tartok a bizonytalan vevőktől, tudom őket kezelni, ha szükséges, és sosem indítottam még eleve zárt aukciót. Én a tisztességesen megbeszélt fixáras eladások lehetőségétől való megfosztásunkat reklamálom! Erről beszéljünk. Ha ez a díj jóváírásra kerülne sikeres eladás esetén, és a mértékét a tizedére levennék, akkor esetleg egyet tudnék vele érteni.

Szerk: Vagy legyen valami új lehetőség egy adott vevő részére feltenni terméket.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-04-09 19:40
Létrehozva: #5386

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-04-09 19:19) *
Az biztos, vagy nem is tudom, nekem nem ez a fő kérdés. A kérdés az, hogy milyen megfontolásból passzolta át a Vati az Apródnak.
Próbálom csekély szellemiségemmel összerakni, felmérni azt, ami az ingatlan, jármű mellett és ellen szól, és próbálom beilleszteni a szeptemberi változásba, de túl sok a fejemben a gondolat, ráadásul rendezetlenek, miközben azt hiszem, hogy pont a legfontosabb dolgokat nem tudom. smile.gif Gondolkodom, tehát vagyok, viszont most inkább mosogatok, hogy legyek is, mert feltöltős hetem van, a cuccok pedig nem önellátóak.
Szóval legyen szép az estétek, ha még lesz idő és energia bennem, akkor visszanézek, de basszus éjjel fél kettőkor még forgolódtam, az óra meg ötkor kegyetlenül felszólalt. Én pedig engedelmes rabszolga módjára végigtekertem az azóta eltelt időt. wave.gif

Sikeres munkálkodást! Azért túl ne hajszold magad! wave.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-04-09 19:19
Létrehozva: #5387

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-04-09 19:13) *
Nem az a gond ha valaki matricázik! A gyerek árulja. Viszont mikor keresemben kérik a sok matricát egyben és 10-20 Ft fix árral zárt, szóval én ilyenekre gondoltam.
Én is elgondolkoztam és odajutottam, hogy nem sokáig lesz ingyenes. mellow.gif

Az biztos, vagy nem is tudom, nekem nem ez a fő kérdés. A kérdés az, hogy milyen megfontolásból passzolta át a Vati az Apródnak.
Próbálom csekély szellemiségemmel összerakni, felmérni azt, ami az ingatlan, jármű mellett és ellen szól, és próbálom beilleszteni a szeptemberi változásba, de túl sok a fejemben a gondolat, ráadásul rendezetlenek, miközben azt hiszem, hogy pont a legfontosabb dolgokat nem tudom.smile.gif Gondolkodom, tehát vagyok, viszont most inkább mosogatok, hogy legyek is, mert feltöltős hetem van, a cuccok pedig nem önellátóak.
Szóval legyen szép az estétek, ha még lesz idő és energia bennem, akkor visszanézek, de basszus éjjel fél kettőkor még forgolódtam, az óra meg ötkor kegyetlenül felszólalt. Én pedig engedelmes rabszolga módjára végigtekertem az azóta eltelt időt. wave.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-04-09 19:20

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-04-09 19:13
Létrehozva: #5388

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-04-09 19:05) *
A gyerek is matricázik. smile.gif Bár nem zárttal. Tényleg azt hiszem, illetve nagyon komolyan az a véleményem, hogyha valaki kezdő vásárlóként folyamatosan falakba ütközik, akkor elmegy a kedve. Ez nagyon nagy kárt okoz nekünk, és biztosan negatívan befolyásolja a Vateráról kialakított képet. Ezt, ha jól gondoljuk, akkor teljesen érthető, hogy a Vatera nem akarja felvállalni. Ekkora összegnél meg fogják gondolni. Én ritkán használtam, de majd arra a pár alkalomra más megoldást találok.
Na és, hogy az ingatlan és az autó átmegy az Apródra? Mert ezen is gondolkodtam. De az a gondolatmenet még nem kész. smile.gif

Nem az a gond ha valaki matricázik! A gyerek árulja. Viszont mikor keresemben kérik a sok matricát egyben és 10-20 Ft fix árral zárt, szóval én ilyenekre gondoltam.
Én is elgondolkoztam és odajutottam, hogy nem sokáig lesz ingyenes. mellow.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-04-09 19:09
Létrehozva: #5389

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-04-09 16:36) *
Bevallom nekem is hasonlók fordultak meg az agyamban, arról már nem is beszélek amennyire elharapódzott a társnál a matrica kuncsorgás stb. 10-20 Ft-s feltevésekkel zárt aukció, nos az sem sokat hoz az oldalnak és legyünk őszinték ez az oldal nem arról szól, hogy itt kell összekuncsorogni a gyerekeknek a matricákat. Cserélgessenek mint régen.
Viszont ha valaki komoly dolgot akar feltenni amit nem akarja, hogy bárki lecsapja az akkor is zártra fogja tenni szerintem. smile.gif

A gyerek is matricázik.smile.gif Bár nem zárttal. Tényleg azt hiszem, illetve nagyon komolyan az a véleményem, hogyha valaki kezdő vásárlóként folyamatosan falakba ütközik, akkor elmegy a kedve. Ez nagyon nagy kárt okoz nekünk, és biztosan negatívan befolyásolja a Vateráról kialakított képet. Ezt, ha jól gondoljuk, akkor teljesen érthető, hogy a Vatera nem akarja felvállalni. Ekkora összegnél meg fogják gondolni. Én ritkán használtam, de majd arra a pár alkalomra más megoldást találok.
Na és, hogy az ingatlan és az autó átmegy az Apródra? Mert ezen is gondolkodtam. De az a gondolatmenet még nem kész.smile.gif

IDÉZET(svejku @ 2013-04-09 17:51) *
jawdropsmilie.gif Mennyi??? Egyértelműen büntető díj.
Ezentúl, egy megállapodásban kialkudott korrekt áron hogyan lehet úgy feltenni terméket fixárasra a vevőnek, hogy ne vigye el más?

Az. Egyértelmű. És jogos. Emlékezz az FD-ra. Hosszú távon meghozta az eredményt, pedig az összes felhasználó azt mondta, hogy az oldal vesztét fogja okozni. Ha büntetés, ha visszatartó erő, akkor ez a jobb az összes hátránnyal együtt. Nekünk, akik nem kirekeszteni, válogatni akarunk, hanem eladni.

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-04-09 18:04) *
Eztán a kedves vevők nem fognak nyugodtan napokig ülni a babérjaikon, hogy nekik úgyis zárt. unsure.gif

Pontosan.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-04-09 19:10

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-04-09 18:04
Létrehozva: #5390

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2013-04-09 17:51) *
Ezentúl, egy megállapodásban kialkudott korrekt áron hogyan lehet úgy feltenni terméket fixárasra a vevőnek, hogy ne vigye el más?

Eztán a kedves vevők nem fognak nyugodtan napokig ülni a babérjaikon, hogy nekik úgyis zárt. unsure.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-04-09 17:51
Létrehozva: #5391

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-04-09 15:51) *
Szép napot mindenkinek! smile.gif

Bár nem én vagyok a Kedves kollegina, de azért súgok 500 Ft lesz.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-04-09 16:36
Létrehozva: #5392

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-04-09 16:21) *
Úgy van, ahogy Suzy mondja. 500 Ft. El is gondolkodtam. Szerintem irreálisan magas ár azért, amit nyújt.
Egyáltalán nem biztos, de arra a megállapításra jutottam, hogy a Vaterának nem érdeke a zárt aukciók tömeges jelenléte. Talán az van, hogy nagyon sok eladó indított az utóbbi időben zárt aukciót a kezdő és kék felhasználók kirekesztése céljából. Legalábbis a fórumos felszólalások alapján viszonylag nagy ellenállást éreztem ezzel a réteggel szemben. Ha jól következtettem, akkor a Vatera egyik oldalról hozza nekünk a fizetőképes keresletet, míg az eladók egy viszonylag jelentős hányada nem partner ebben. Tehát bejön az oldalra a friss reges és sorban belefut a zárt aukciókba, magyarul be lett csábítva, de nem tud vásárolni. Ez amolyan mézesmadzag effektusnak tűnik számomra, ami mindenképpen árt az oldalnak.
Szóval erre jutottam, vagy igazam van, vagy nincs, sosem tudom meg, mert az ÜSZ-ot nem tudom megkérdezni, ugyanis kiosztottam ma egy Szokol rádiót ott is, nem hiszem, hogy túlzottan nyitottan válaszolgatnának ezek után a kérdéseimre. Szóval a gondolatmenetem egyelőre csak elméleti elképzelés.
Amúgy itt is kisütött a nap. smile.gif

Bevallom nekem is hasonlók fordultak meg az agyamban, arról már nem is beszélek amennyire elharapódzott a társnál a matrica kuncsorgás stb. 10-20 Ft-s feltevésekkel zárt aukció, nos az sem sokat hoz az oldalnak és legyünk őszinték ez az oldal nem arról szól, hogy itt kell összekuncsorogni a gyerekeknek a matricákat. Cserélgessenek mint régen.
Viszont ha valaki komoly dolgot akar feltenni amit nem akarja, hogy bárki lecsapja az akkor is zártra fogja tenni szerintem. smile.gif

A hozzászólást -suzukimaruti- szerkesztette a következő időpontban: 2013-04-09 16:38

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-04-09 16:21
Létrehozva: #5393

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-04-09 15:32) *
Kedves kollegina, köszönjük az infót. thank_you.gif Azt nem tudni mennyi az annyi? smile.gif

Úgy van, ahogy Suzy mondja. 500 Ft. El is gondolkodtam. Szerintem irreálisan magas ár azért, amit nyújt.
Egyáltalán nem biztos, de arra a megállapításra jutottam, hogy a Vaterának nem érdeke a zárt aukciók tömeges jelenléte. Talán az van, hogy nagyon sok eladó indított az utóbbi időben zárt aukciót a kezdő és kék felhasználók kirekesztése céljából. Legalábbis a fórumos felszólalások alapján viszonylag nagy ellenállást éreztem ezzel a réteggel szemben. Ha jól következtettem, akkor a Vatera egyik oldalról hozza nekünk a fizetőképes keresletet, míg az eladók egy viszonylag jelentős hányada nem partner ebben. Tehát bejön az oldalra a friss reges és sorban belefut a zárt aukciókba, magyarul be lett csábítva, de nem tud vásárolni. Ez amolyan mézesmadzag effektusnak tűnik számomra, ami mindenképpen árt az oldalnak.
Szóval erre jutottam, vagy igazam van, vagy nincs, sosem tudom meg, mert az ÜSZ-ot nem tudom megkérdezni, ugyanis kiosztottam ma egy Szokol rádiót ott is, nem hiszem, hogy túlzottan nyitottan válaszolgatnának ezek után a kérdéseimre. Szóval a gondolatmenetem egyelőre csak elméleti elképzelés.
Amúgy itt is kisütött a nap. smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-04-09 16:22

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-04-09 15:51
Létrehozva: #5394

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-04-09 15:32) *
Na de én egy másik utcában. mosking.gif Tudod hogy van, az április szeszélyes. Itt a Szi..ti úton hétágra süt a nap éppen. Nem tudnál bántani, vagy hat biztonsági őr "vigyáz" rám. Este még csepp autómat is őrzik. Marha fontos ember lettem. biggrin.gif Csak azt nem értem, akkor miért munkaruhában vagyok? Azt hittem fontoséknál még a madárijesztő is Gucci-ban jár.

Kedves kollegina, köszönjük az infót. thank_you.gif Azt nem tudni mennyi az annyi? smile.gif

Szép napot mindenkinek! smile.gif

Bár nem én vagyok a Kedves kollegina, de azért súgok 500 Ft lesz.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-04-09 15:32
Létrehozva: #5395

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2013-04-09 11:24) *
Szia! smile.gif Pocsék itt is. De reggel még szép volt csak hideg.
5 másodperccel a post elküldése után:
Te nem itt vagy? mosking.gif Majd adok én neked! biggrin.gif

Na de én egy másik utcában. mosking.gif Tudod hogy van, az április szeszélyes. Itt a Szi..ti úton hétágra süt a nap éppen. Nem tudnál bántani, vagy hat biztonsági őr "vigyáz" rám. Este még csepp autómat is őrzik. Marha fontos ember lettem. biggrin.gif Csak azt nem értem, akkor miért munkaruhában vagyok? Azt hittem fontoséknál még a madárijesztő is Gucci-ban jár.
IDÉZET(zejopy @ 2013-04-09 13:55) *
Kedves kollégák! smile.gif

Április 22.-től a zárt aukció díjmentessége megszűnik.
Bár ott van a hírekben és nyilván látszani fog a feltöltőoldal megfelelő részén, gondoltam szólok, nehogy valaki berepüljön.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-04-09 11:24
Létrehozva: #5396

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-04-09 11:17) *
Szép reggelt! smile.gif
Zejopy drága, nálatok is pocsék az idő? rolleyes.gif

Szia! smile.gif Pocsék itt is. De reggel még szép volt csak hideg.
5 másodperccel a post elküldése után:
Te nem itt vagy? mosking.gif Majd adok én neked! biggrin.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-04-09 11:26

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-04-09 11:17
Létrehozva: #5397

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

Szép reggelt! smile.gif
Zejopy drága, nálatok is pocsék az idő? rolleyes.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-04-09 04:22
Létrehozva: #5398

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2013-04-08 21:48) *
Hú, nem is gondoltam, hogy ennyivel idősebb vagy nálam, gratula az évfordulóhoz, és ezentúl Kezitcsókolom Suzy néni! laugh1.gif

Köszönöm a gratulát thank_you.gif
Most tényleg felvágsz arra a párnap különbségre? z.gif
Naaaaaa nemááááááááááá néni 49467ed2a966123.gif

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-04-08 21:48
Létrehozva: #5399

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-04-07 20:39) *
Én azt tudom, hogy ma vagyok 5 éves. tongue.gif

Hú, nem is gondoltam, hogy ennyivel idősebb vagy nálam, gratula az évfordulóhoz, és ezentúl Kezitcsókolom Suzy néni! laugh1.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-04-08 21:03
Létrehozva: #5400

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(Hathor14 @ 2013-04-08 20:15) *
Kedves Benz!

A múltkori sokkoló link helyett ma ezt találtam Önnek egy 1958-as kiadású NG magaziban. (Vaterás vásárlás) smile.gif Gyorsan lefényképeztem, fogadja szeretettel. smile.gif A teljes kép

Kedves Hathor14!

Ez nagyon tetszik és újdonság is a számomra.
Nem is tudtam, hogy akkoriban nem volt saját amerikai disztribútor hálózata a márkának.
Tényleg köszönöm thank_you.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post

1549 Oldal V  « < 268 269 270 271 272 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-10-01 12:12