IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1539 Oldal V  « < 273 274 275 276 277 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
VateraBenz
hozzászólás 2013-03-24 22:15
Létrehozva: #5481

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(vidaeff @ 2013-03-24 21:12) *
Kedves Benz, csak hogy informatikailag fejlődjek. mosking.gif A bigyóka az a rádiós egér vevő egysége?
(Azt tényleg jobb nem kivenni, mert legtöbben akkor hagyják el. Itt a Vaterán is találkoztam már bigyókátlan eladó egrincekkel. )

Igen, az USB vevőről van szó smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu
Go to the top of the page

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-03-24 22:12
Létrehozva: #5482

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-03-24 21:00) *
Nahát, nem akartam ennyire megfertőzni thank_you.gif
A "bigyókáját" én soha sem veszem ki a gépből. Azzal együtt hozom-viszem, úgy is befér a gép a táskába.
Minimális odafigyelés kell csak, nehogy beakadjon valahova smile.gif
Így az elemajtó is megússza a fokozott igénybevételt.

Kedves Benz, csak hogy informatikailag fejlődjek. mosking.gif A bigyóka az a rádiós egér vevő egysége?
(Azt tényleg jobb nem kivenni, mert legtöbben akkor hagyják el. Itt a Vaterán is találkoztam már bigyókátlan eladó egrincekkel. )

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-03-24 22:12

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-03-24 22:00
Létrehozva: #5483

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-24 16:47) *
Szösszenet, hogyan alakítja Benz a családi szokásaimat.biggrin.gif
Kezdetben, sok kínlódás és keserv után elirányított hozzá. Ma is ő az isten wub.gif , bár kiesett az ajtaja, ahol az elemet lehet cserélni és a bigyókáját be lehet tenni.
Ma azt mondtam csepp fiamnak (aki útközben a következő szöveggel örvendeztetett meg, "anya olyan kicsi vagy és aranyos"), gyere elmegyünk veszünk kabátot és ha látunk, akkor lecseréljük az egeredet, Benz múltkor a Trusra esküdött, bevált, hátha találunk. És lőn.
Mindeközben persze én nem szeretem a kényelmetlenséget, amit az egyetlen imádott példányom hordozgatása okoz, de igazából nem akartam venni, de aztán megláttam és természetesen nem tudtam ellenállni. Persze csak játék az igaziakhoz képest, de legalább rózsaszínű. Sajnos a hasába nem lehet beletenni a bigyóját, viszont így nem lesz erre szükség, hiszen ő lesz az állandó munkahelyi példányom.

Nahát, nem akartam ennyire megfertőzni thank_you.gif
A "bigyókáját" én soha sem veszem ki a gépből. Azzal együtt hozom-viszem, úgy is befér a gép a táskába.
Minimális odafigyelés kell csak, nehogy beakadjon valahova smile.gif
Így az elemajtó is megússza a fokozott igénybevételt.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-24 21:21
Létrehozva: #5484

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2013-03-24 20:15) *
Nem tudom, mert ez a céges lev. rendszer! Itthonról csak olvasni lehet, azaz már azt sem, mert tegnap lejárt a belépési jelszavam. Majd csak ünnepek után leszek úgy, ...

Hát akkor majd küldd át akkor. Ha akarod.smile.gif

Én is rögtön utalok, ha vásárolok.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-03-24 21:15
Létrehozva: #5485

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-24 11:15) *
good2.gif
Küldd át az e-mailt.
...

Nem tudom, mert ez a céges lev. rendszer! Itthonról csak olvasni lehet, azaz már azt sem, mert tegnap lejárt a belépési jelszavam. Majd csak ünnepek után leszek úgy, hogy módosítani tudjam, (csak bent, hivatali időben személyesen lehet dry.gif ) mert az informatikus irodisták nagyon kényelmesek, nem dolgoznak hétvégén, éjszaka és ünnep, én meg hétköznapi szabadnapon elvből nem megyek munkahely közelébe. Kitiltottam magam. mosking.gif Most jöttem haza, de hajnal négyre jön értem a taxi és éjfélig oda vagyok, de nem a bázison.
IDÉZET(zejopy @ 2013-03-24 19:34) *
Fú, de kemény voltam. mosking.gif

Nem lennék Tímea, habár én vevőnek egészen kiváló vagyok. Szinte pillanatokon belül utalok, miegymás. Nagyon elégedett vagyok magammal, mindenkinek ilyen vevőt kívánok. good2.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-03-24 21:19

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-24 17:47
Létrehozva: #5486

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Szösszenet, hogyan alakítja Benz a családi szokásaimat.biggrin.gif
Kezdetben, sok kínlódás és keserv után elirányított hozzá. Ma is ő az isten wub.gif , bár kiesett az ajtaja, ahol az elemet lehet cserélni és a bigyókáját be lehet tenni.
Ma azt mondtam csepp fiamnak (aki útközben a következő szöveggel örvendeztetett meg, "anya olyan kicsi vagy és aranyos"), gyere elmegyünk veszünk kabátot és ha látunk, akkor lecseréljük az egeredet, Benz múltkor a Trusra esküdött, bevált, hátha találunk. És lőn.
Mindeközben persze én nem szeretem a kényelmetlenséget, amit az egyetlen imádott példányom hordozgatása okoz, de igazából nem akartam venni, de aztán megláttam és természetesen nem tudtam ellenállni. Persze csak játék az igaziakhoz képest, de legalább rózsaszínű. Sajnos a hasába nem lehet beletenni a bigyóját, viszont így nem lesz erre szükség, hiszen ő lesz az állandó munkahelyi példányom.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2013-03-24 14:59
Létrehozva: #5487

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-20 12:43
Azonosító: 962

IDÉZET(svejku @ 2013-03-24 08:37) *
Jó reggelt! smile.gif

Esik a hó! sad.gif

Erről jut eszembe ---Telefon :

- Szása hányfok van nálatok ?
- mínusz 30
-De hát azt mondták , hogy mínusz 52 van arrafelé
- Ja , hogy kint a szabadban ? Ott igen

laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif

--------------------

A tapasztalat segít minket, hogy ugyanazt a hibát legközelebb sokkal ravaszabban kövessük el.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-24 14:38
Létrehozva: #5488

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Drukkoljatok, olyan izgatott vagyok. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-03-24 13:27
Létrehozva: #5489

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-24 12:17) *
Köszönöm a megerősítést.smile.gif

thank_you.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-24 13:17
Létrehozva: #5490

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-03-24 12:13) *
Ha kicsit is kilóg a sorból, a szürke átlagból, akkor máris böki azoknak a szemét, akik egyéniség vagy bátorság híján az egész életüket a langyos középszerben lapítva töltik. Mindent meg fognak tenni, hogy tönkretegyék, lehúzzák maguk közé. De gondolom ezt tudja, tapasztalta. Az ilyen fórumos és egyéb zaklatások is mind erről szólnak.
good2.gif

Köszönöm a megerősítést.smile.gif Az elején persze az ember nem látja ezt ennyire tisztán, főleg, ha érintett.
Ön nagyon értékes gondolatokat tud megfogalmazni nagyon tömören. Ez tiszteletreméltó önmagában is, de amúgy nekem imponál is, mert ... csak.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-03-24 13:13
Létrehozva: #5491

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(b_ede @ 2013-03-24 09:28) *
...van nálam régebbi is ha jól tudom 2001-es regisztrációval

Hogyne, vannak 2001-es nevek is smile.gif

És akkor pár gondolat erről. Aki fórumozik, főleg rendszeresen és egy jellegzetes karakterrel, az számolhat ezzel.

Ha kicsit is kilóg a sorból, a szürke átlagból, akkor máris böki azoknak a szemét, akik egyéniség vagy bátorság híján az egész életüket a langyos középszerben lapítva töltik. Mindent meg fognak tenni, hogy tönkretegyék, lehúzzák maguk közé. De gondolom ezt tudja, tapasztalta. Az ilyen fórumos és egyéb zaklatások is mind erről szólnak.

IDÉZET(b_ede @ 2013-03-24 09:06) *
Itt süt a nap
ünnepel mint én
10 év a vaterán
kb 24000 tranzakció
12 semleges
2 nega értkelés a többi pozitív
kész öröm
laugh1.gif

good2.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-24 12:43
Létrehozva: #5492

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-03-24 11:39) *
Szép napot! smile.gif

Ezt annyira tökéletesen megfogalmaztad, le a kalappal előtted! smile.gif

Köszönöm.smile.gif Volt rá időm és alkalmam, hogy végiggondoljam. Ez már a végkövetkeztetés, ehhez tartom magamat, voltak különböző stációk.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-03-24 12:39
Létrehozva: #5493

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

good2.gif

Küldd át az e-mailt.
És akkor pár gondolat erről. Aki fórumozik, főleg rendszeresen és egy jellegzetes karakterrel, az számolhat ezzel.
Nekem rendszeresen vannak a piactéren fórumozás miatti problémáim. Vagy fórumozok, vagy nem. Hát nem én vagyok az az ember, aki megfutamodik a problémák elől. Ha majd nem lesz kedvem ide jönni, akkor nem jövök. De az nem azért lesz, mert valaki(k) a fejemre akarnak koppintani, mert nem tetszik a véleményem. Ami, mint tudjuk, markáns, és határozott. Sokakat irritál, hogy jóban vagyok a Vaterával és Benzzel is. Sajnálom. Azaz nem sajnálom. Nem fogom azt mondani, ami a tömeg igénye, ha nem így látom. Én csak azt tudom mondani, amit érzek. Ha tetszik egy vaterás megmozdulás, akkor igenis megfogalmazom, mert ott is emberek vannak, nekik is kell a pozitív visszacsatolás. Az életben is ezt teszem, itt miért kellene másképpen? Ha pedig éppen Benz olyan, hogy szeretnivaló, akkor neki is megmondom, ha meg éppen nem szeretem, akkor nem szólok.
A legutóbbi (talán) bonyodalmam karácsony előtt volt, Abban az időszakban nagyon sok panasz érkezett a kékekre és a nullásokra. Én pedig kifejtettem a véleményemet, amit úgyis tudtok. Erre jelzésértékkel leütögettek 200 000 Ft-ért cuccaimat. Volt ahol kaptam negát, volt ahol nem. Talán még azt is meg merem kockáztatni, hogy tudom, ki van a vásárlások mögött. Azért hagytam "futni", mert az utolsó értékelésnél nem vágta be a negát, hanem hagyta kifutni a 60 napot.
Sajnos tudom, mikor ki bánt (ha nem is az embert, de az irányt), sőt, akkor tudom már, amikor meglátom a licitet, vagy a leütést, hogy ebből baj lesz. Nem tehetek róla, ez van nekem és eléggé ritkán tévedek.
Mindenesetre a decemberi akcióhoz annyi hozzáfűznivalóm van, hogy aki csinálta, nem azt bizonyította be, hogy a kék reg pocsék és a nullások, vagy a kevés értékeléssel rendelkezők alkalmatlanok a vaterázásra. Egy dolgot bizonyított. Hogy alacsonyrendű ember és ő maga alkalmatlan a normális viselkedésre. Nem a Vatera új funkciójáról állított ki szegénységi bizonyítványt, hanem magáról. Ugyanúgy, ahogy a nem kommunikáló vevőre van már rutinom, azaz lépésről lépésre kidolgozott technikám, erre is kialakítottam a módszert. A Vatera eddig nem hagyott cserben, ezért azt gondolom, ezután is partner lesz. Ha pedig mégis lesz egy bennmaradós negám, akkor nem fogok a Dunának menni. Nyilván nem szeretném, nem ez életem legnagyobb vágya. De az értékeléseknél azért vannak fontosabb dolgok is.
Amint fenyegetve érzi magát az ember, el kell menni a rendőrségre, és meg kell tenni a feljelentést zaklatásért. Jogunk van fórumozni és jogunk van a saját egyéni véleményekhez is. Jogod van cirkalmasan fogalmazni és nekem jogom van kedvesnek lenni, vagy éppen undoknak. Ennek a korlátait jelen esetben egy ember határozza meg a fórumszabályzattal karöltve, és az Benz. Mindenki más eldugulhat a témában. Ha pedig majd neki nem tetszik akkor szól. Ha pedig másnak nem tetszik, az majd átugorja az adott hozzászólást.
Hát ezt szerettem volna elmondani.

Szép napot! smile.gif

Ezt annyira tökéletesen megfogalmaztad, le a kalappal előtted! smile.gif

Itt süt a nap
ünnepel mint én
10 év a vaterán
kb 24000 tranzakció
12 semleges
kész öröm
laugh1.gif

Itt nem süt a nap. sad.gif

Viszont szívből Gratulálok! Nem kevés munkád fekszik benne. smile.gif
party-smiley-023.gif food.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-24 12:15
Létrehozva: #5494

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(b_ede @ 2013-03-24 10:00) *
Hozzátenném még, hogy több száz remek embert ismertem meg még ha virtuálisan akkor is jó érzés

good2.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2013-03-24 10:40) *
...
Különös leveleket kaptam a céges (!) fiókomba. Értékelési és fórumozó szokásaim méltatták zavarba ejtő tájékozottsággal...

Küldd át az e-mailt.
Nekem rendszeresen vannak a piactéren fórumozás miatti problémáim. Vagy fórumozok, vagy nem. Hát nem én vagyok az az ember, aki megfutamodik a problémák elől. Ha majd nem lesz kedvem ide jönni, akkor nem jövök. De az nem azért lesz, mert valaki(k) a fejemre akarnak koppintani, mert nem tetszik a véleményem. Ami, mint tudjuk, markáns, és határozott. Sokakat irritál, hogy jóban vagyok a Vaterával és Benzzel is. Sajnálom. Azaz nem sajnálom. Nem fogom azt mondani, ami a tömeg igénye, ha nem így látom. Én csak azt tudom mondani, amit érzek. Ha tetszik egy vaterás megmozdulás, akkor igenis megfogalmazom, mert ott is emberek vannak, nekik is kell a pozitív visszacsatolás. Az életben is ezt teszem, itt miért kellene másképpen? Ha pedig éppen Benz olyan, hogy szeretnivaló, akkor neki is megmondom, ha meg éppen nem szeretem, akkor nem szólok.
A legutóbbi (talán) bonyodalmam karácsony előtt volt, Abban az időszakban nagyon sok panasz érkezett a kékekre és a nullásokra. Én pedig kifejtettem a véleményemet, amit úgyis tudtok. Erre jelzésértékkel leütögettek 200 000 Ft-ért cuccaimat. Volt ahol kaptam negát, volt ahol nem. Talán még azt is meg merem kockáztatni, hogy tudom, ki van a vásárlások mögött. Azért hagytam "futni", mert az utolsó értékelésnél nem vágta be a negát, hanem hagyta kifutni a 60 napot.
Sajnos tudom, mikor ki bánt (ha nem is az embert, de az irányt), sőt, akkor tudom már, amikor meglátom a licitet, vagy a leütést, hogy ebből baj lesz. Nem tehetek róla, ez van nekem és eléggé ritkán tévedek.
Mindenesetre a decemberi akcióhoz annyi hozzáfűznivalóm van, hogy aki csinálta, nem azt bizonyította be, hogy a kék reg pocsék és a nullások, vagy a kevés értékeléssel rendelkezők alkalmatlanok a vaterázásra. Egy dolgot bizonyított. Hogy alacsonyrendű ember és ő maga alkalmatlan a normális viselkedésre. Nem a Vatera új funkciójáról állított ki szegénységi bizonyítványt, hanem magáról. Ugyanúgy, ahogy a nem kommunikáló vevőre van már rutinom, azaz lépésről lépésre kidolgozott technikám, erre is kialakítottam a módszert. A Vatera eddig nem hagyott cserben, ezért azt gondolom, ezután is partner lesz. Ha pedig mégis lesz egy bennmaradós negám, akkor nem fogok a Dunának menni. Nyilván nem szeretném, nem ez életem legnagyobb vágya. De az értékeléseknél azért vannak fontosabb dolgok is.
Amint fenyegetve érzi magát az ember, el kell menni a rendőrségre, és meg kell tenni a feljelentést zaklatásért. Jogunk van fórumozni és jogunk van a saját egyéni véleményekhez is. Jogod van cirkalmasan fogalmazni és nekem jogom van kedvesnek lenni, vagy éppen undoknak. Ennek a korlátait jelen esetben egy ember határozza meg a fórumszabályzattal karöltve, és az Benz. Mindenki más eldugulhat a témában. Ha pedig majd neki nem tetszik akkor szól. Ha pedig másnak nem tetszik, az majd átugorja az adott hozzászólást.
Hát ezt szerettem volna elmondani.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-03-24 12:18

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2013-03-24 11:00
Létrehozva: #5495

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2013-03-24 09:30) *
Persze, elvétve még vagytok páran. De közöttünk biztosan te vagy a legöregebb. És azért ez a 24 000 eladott áru sem kevés. mosking.gif
(zejopy vagyok.biggrin.gif)

Hozzátenném még, hogy több száz remek embert ismertem meg még ha virtuálisan akkor is jó érzés

--------------------

A tapasztalat segít minket, hogy ugyanazt a hibát legközelebb sokkal ravaszabban kövessük el.

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2013-03-24 10:30
Létrehozva: #5496

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(b_ede @ 2013-03-24 09:28) *
Köszönöm
de van nálam régebbi is ha jól tudom 2001-es regisztrációval
Benz biztosan meg tudja nézni
biztos van aki többet forgalmazott de azt nem én csináltam

Persze, elvétve még vagytok páran. De közöttünk biztosan te vagy a legöregebb. És azért ez a 24 000 eladott áru sem kevés. mosking.gif
(zejopy vagyok.biggrin.gif)

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2013-03-24 10:28
Létrehozva: #5497

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-24 09:13) *
Ede! rolleyes.gif Gratulálok. party-smiley-023.gif drinks.gif Te vagy a legöregebb.

Köszönöm
de van nálam régebbi is ha jól tudom 2001-es regisztrációval
Benz biztosan meg tudja nézni
biztos van aki többet forgalmazott de azt nem én csináltam

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-24 10:13
Létrehozva: #5498

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Itt süt a nap
ünnepel mint én
10 év a vaterán
kb 24000 tranzakció
12 semleges
kész öröm
laugh1.gif

Ede! rolleyes.gif Gratulálok. party-smiley-023.gif drinks.gif Te vagy a legöregebb.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
b_ede
hozzászólás 2013-03-24 10:06
Létrehozva: #5499

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Itt süt a nap
ünnepel mint én
10 év a vaterán
kb 24000 tranzakció
12 semleges
kész öröm
laugh1.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-24 09:59
Létrehozva: #5500

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(svejku @ 2013-03-24 08:37) *
Jó reggelt! smile.gif

Esik a hó! sad.gif

Szakad... smiley_0488.gif Elég volt. Tavasz van. Valaki szóljon már valakinek, hogy ilyenkor napsütés kell.
Vajon mi lehet azzal a gólyával, aki február közepén megérkezett? unsure.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1539 Oldal V  « < 273 274 275 276 277 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-08-28 09:04