IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1486 Oldal V  « < 277 278 279 280 281 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
vidaeff
hozzászólás 2013-02-07 15:52
Létrehozva: #5561

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-07 14:50) *
Szerintem simán végig tudod csillagozni nem létrejöttnél is, ha az emlékeim nem csalnak. Erről a logikai bakugrásról már mintha lett volna itt szó. Viszont a létrejött/nem létrejöttöt az eladó biztosan nem tudja módosítani, lehet, hogy a vevő sem.

Próbáltam hívni, de nem veszi fel. Akartam szólni hogy no para már írtam az ÜSZ-nak. Mérges vagyok magamra. sad.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-07 15:50
Létrehozva: #5562

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-07 14:40) *
.... Ellenőrzöm a szöveget az eladónál, hát látom, az üzlet nem jött létre szöveg van bejelölve. na mondom, ezt elnéztem biztosan, írtam az ÜSZ-nak. Módosítsák létrejöttre, mert minden oké. De most később végiggondoltam, én megcsináltam rendben a csillagozást is. Márpedig akkor logikusan nem mehetett volna végig a folyamat, kellett volna valami hibaüzenet. Mert szerintem létre nem jött üzletnél nem lehet csillagozni, márpedig nekem sikerült. Nem lehet hogy valami hiba esett? Mit gondoltok?

Szerintem simán végig tudod csillagozni nem létrejöttnél is, ha az emlékeim nem csalnak. Erről a logikai bakugrásról már mintha lett volna itt szó. Viszont a létrejött/nem létrejöttöt az eladó biztosan nem tudja módosítani, lehet, hogy a vevő sem.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-07 15:40
Létrehozva: #5563

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-07 07:14) *
Menj szépen, zuhanyozz meg, mosd meg a fogadat, füledet, satöbbit. Borotválkozz meg, reggelizz.
Nincsenek is fürtök a mellkasodon.laugh.gif
De milyen jó is nektek férfiaknak, mi maximum a hajunkat csavargathatjuk mellszőrzet híján, már akinek szokása.
Abban, abban, legalábbis, ha este óta nem mentél el onnan. Hallottam szebbik feled hangját, mikor ütötte a fejedet.biggrin.gif
A zuhanyzástól van. biggrin.gif
Lila? unsure.gif Milyen lila? Bilikék.tongue.gif

Ennyi sok mindenre ki tud válaszolni? biggrin.gif Mindenesetre igenis szőrös, esztendős ünnepeken be is szoktam fonni. Lila, kék, egyre mék. mosking.gif
Viszont most azon agyalok, tegnap megjött ez. Nagyon elégedett voltam, most nemrég meg is írtam a pozitív értékelést. Ellenőrzöm a szöveget az eladónál, hát látom, az üzlet nem jött létre szöveg van bejelölve. na mondom, ezt elnéztem biztosan, írtam az ÜSZ-nak. Módosítsák létrejöttre, mert minden oké. De most később végiggondoltam, én megcsináltam rendben a csillagozást is. Márpedig akkor logikusan nem mehetett volna végig a folyamat, kellett volna valami hibaüzenet. Mert szerintem létre nem jött üzletnél nem lehet csillagozni, márpedig nekem sikerült. Nem lehet hogy valami hiba esett? Mit gondoltok?

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-07 08:58
Létrehozva: #5564

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Surika @ 2013-02-07 07:57) *
Neked is szép reggelt. fincsi a kávé!

Egészségedre.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2013-02-07 08:57
Létrehozva: #5565

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 19:06
Azonosító: 314 976

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-07 05:08) *
Na és már szép reggelt.smile.gif blue_bird.gif kave.gif kave.gif kave.gif kave.gif

Neked is szép reggelt. fincsi a kávé!

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-07 08:14
Létrehozva: #5566

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-07 06:44) *
... Ja, és az alvós jégert lecseréltem a félretaposott papucsomra, meg a csábos köntösömre. Most meg bávatagon ülök a gép(ek) előtt ...

Menj szépen, zuhanyozz meg, mosd meg a fogadat, füledet, satöbbit. Borotválkozz meg, reggelizz.

... mellkasom fürtjeit unottan tekergetem ujjamra....

Nincsenek is fürtök a mellkasodon.laugh.gif
De milyen jó is nektek férfiaknak, mi maximum a hajunkat csavargathatjuk mellszőrzet híján, már akinek szokása.

...Dolgozni kezdtem, egy stúdió magnóra feltettem egy szalagot, de rájöttem negyedóra után, nem arra a magnóra és nem azt amit kellett volna. Ideje körülnéznem, egyáltalán abban a házban vagyok, ahol lennem kell? Határeset, mert a két gyerek nagyon hajazott az enyéimre.

Abban, abban, legalábbis, ha este óta nem mentél el onnan. Hallottam szebbik feled hangját, mikor ütötte a fejedet.biggrin.gif

Milyen jó kis postokat tudsz te kora reggel. good2.gif

A zuhanyzástól van. biggrin.gif

Ha lilával szedettig eljut rútul rászedett emberünk, akkor sínen lesz.

Lila? unsure.gif Milyen lila? Bilikék.tongue.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-02-07 08:15

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-07 07:44
Létrehozva: #5567

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-07 05:59) *
biggrin.gif Remélem finom lesz.

Gondolkodtam ezen zuhanyzás közben.smile.gif Mert teljesen megértem. Idejön, átverték, haragszik, csalódott. Itt pedig rá kell döbbennie, hogyha másképpen csinálta volna, akkor megúszhatta volna. Ebben a helyzetben szerintem az lenne előremutató, ha végiggondolná, hogy hol hibázott, és a következő alkalommal ezeket a buktatókat megpróbálná elkerülni. Tisztára úgy kell eljárni, mint egy dolgozat újrázásakor. Csakhogy az élet dolgai nem mérhető dolgozatok és a javítást önmagunknak kell megejteni, és ehhez kapunk ugyan segítséget a többi embertől, mégis csak mi tehetjük meg. És basszus, milyen nehéz ezt mondani, hogy ezt elrontottam, itt, itt, és itt mást kellett volna lépnem, akkor most nem lennék ebben a helyzetben. De addig, amíg erre nem képes, addig csak csapkod. Ráadásul az én postom sem volt kedves tegnap este, mert pipa lettem, ami nem helyes.smile.gif Szóval ha képes lett volna beismerni, hogy hol hibázott, akkor bátran aukciózhatna tovább. Ehelyett forgolódik maga körül és csapkod jobbra-balra, mert tehetetlen. Megértem, hiszen ezerszer csináljuk, ahelyett, hogy gondolkodnánk. Csak ez most egy látható példa.

Iható volt, mint általában. Kellemesen elálmosodtam tőle. mosking.gif Mivel mai is itthon meresztem, még nem zuhanyoztam, nem is gondolkodtam. Annyi hasznosat tettem, szenyát fabrikáltam lányomnak, meg fiamnak. És ők is kaptak kávét. Aztán útnak eresztettem őket. Ja, és az alvós jégert lecseréltem a félretaposott papucsomra, meg a csábos köntösömre. Most meg bávatagon ülök a gép(ek) előtt és mellkasom fürtjeit unottan tekergetem ujjamra. Dolgozni kezdtem, egy stúdió magnóra feltettem egy szalagot, de rájöttem negyedóra után, nem arra a magnóra és nem azt amit kellett volna. Ideje körülnéznem, egyáltalán abban a házban vagyok, ahol lennem kell? Határeset, mert a két gyerek nagyon hajazott az enyéimre.
Milyen jó kis postokat tudsz te kora reggel. good2.gif Ha lilával szedettig eljut rútul rászedett emberünk, akkor sínen lesz.
Takaros legyen az frizura! smile.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-02-07 07:46

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-07 06:59
Létrehozva: #5568

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-07 05:26) *
Akkor jó. rolleyes.gif Megyek a konyhába, megcsinálom a kávét, amit kaptam tőled. biggrin.gif

biggrin.gif Remélem finom lesz.

Gondolkodtam ezen zuhanyzás közben.smile.gif Mert teljesen megértem. Idejön, átverték, haragszik, csalódott. Itt pedig rá kell döbbennie, hogyha másképpen csinálta volna, akkor megúszhatta volna. Ebben a helyzetben szerintem az lenne előremutató, ha végiggondolná, hogy hol hibázott, és a következő alkalommal ezeket a buktatókat megpróbálná elkerülni. Tisztára úgy kell eljárni, mint egy dolgozat újrázásakor. Csakhogy az élet dolgai nem mérhető dolgozatok és a javítást önmagunknak kell megejteni, és ehhez kapunk ugyan segítséget a többi embertől, mégis csak mi tehetjük meg. És basszus, milyen nehéz ezt mondani, hogy ezt elrontottam, itt, itt, és itt mást kellett volna lépnem, akkor most nem lennék ebben a helyzetben. De addig, amíg erre nem képes, addig csak csapkod. Ráadásul az én postom sem volt kedves tegnap este, mert pipa lettem, ami nem helyes.smile.gif Szóval ha képes lett volna beismerni, hogy hol hibázott, akkor bátran aukciózhatna tovább. Ehelyett forgolódik maga körül és csapkod jobbra-balra, mert tehetetlen. Megértem, hiszen ezerszer csináljuk, ahelyett, hogy gondolkodnánk. Csak ez most egy látható példa.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-07 06:26
Létrehozva: #5569

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-07 05:23) *
Ugyan már.smile.gif Meg sem rezdültem. Ingerküszöb alatt van. Jócskán...

Akkor jó. rolleyes.gif Megyek a konyhába, megcsinálom a kávét, amit kaptam tőled. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-07 06:23
Létrehozva: #5570

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-07 05:11) *
... Jó lehet erre ébredni, sajnálom.

Ugyan már.smile.gif Meg sem rezdültem. Ingerküszöb alatt van. Jócskán...

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-07 06:11
Létrehozva: #5571

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-07 05:08) *
Na és már szép reggelt.smile.gif blue_bird.gif kave.gif kave.gif kave.gif kave.gif
Szegény... don-t_mention.gif

Jaj, olyan zaklatott álmaim voltak. Kösz a kávét. rolleyes.gif
Már annyira nem is sajnálom az áldozatot. Jó lehet erre ébredni, sajnálom.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-07 06:08
Létrehozva: #5572

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-06 22:00) *
...Szép estét mindenkinek, a gyengélkedőknek különösen. Velük érzek.

IDÉZET(nyubocs @ 2013-02-07 00:08) *
Igy van ez, ha valaki 4 napos regtől 145khuf-ért vesz dobozképről előreutalással cuccost, akkor mindenki más hüle és nem ő a felelőtlen, á nem mad.gif

Szegény... don-t_mention.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2013-02-07 01:08
Létrehozva: #5573

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(Agbaroso @ 2013-02-06 23:15) *
Se....j vagy

Igy van ez, ha valaki 4 napos regtől 145khuf-ért vesz dobozképről előreutalással cuccost, akkor mindenki más hüle és nem ő a felelőtlen, á nem mad.gif

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-06 23:00
Létrehozva: #5574

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2013-02-06 15:29) *
A fórummotor komoly hiányossága, hogy nem lehet lájkolni, ugyanis ezen nagyon jókat kacarásztam.

Örülök, ha sikerült megnevettetnem. smile.gif
Szabad asszociáció: tegnap láttam egy - számomra felkavaró - beszélgetésrészletet Bartókkal (nem a rádióval, a Bélával). Meg is osztanám, de úgy tűnhetne, hogy politikai felhangokat ütök meg, attól pedig inkább tartózkodok.

Kár, mert kíváncsivá tett, de valóban, itt nem lehet politizálni. Azt hiszem jobb is. Szép estét mindenkinek, a gyengélkedőknek különösen. Velük érzek.

--------------------

+Quote Post
Surika
hozzászólás 2013-02-06 21:12
Létrehozva: #5575

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-11-24 19:06
Azonosító: 314 976

Jó estét kívánok így hét közepén smile.gif remélem minden ok veletek! good2.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-06 16:35
Létrehozva: #5576

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

A házasság férfi és nő szövetsége olyan problémák megoldására, amelyek a házasságkötés előtt nem léteztek. tongue.gif biggrin.gif

Ezt meg én lájkolnám. Járd ki a lájk lehetőségét nekünk. thank_you.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2013-02-06 16:29
Létrehozva: #5577

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-06 07:22) *
A feleség a férfiak szemében a kiszolgálószemélyzetet hivatott képviselni, akivel egy fedél alatt él, gazdasági egységet alkot, viszont kötelezettsége nincs felé a fizetés (vagy annak egy részének) hazaadásán kívül.biggrin.gif

A házasság férfi és nő szövetsége olyan problémák megoldására, amelyek a házasságkötés előtt nem léteztek. tongue.gif biggrin.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-06 10:37) *
... Erre ő a világ dolgaiban járatlannak nevezett. ... magával mosking.gif eztán csak szolgálatilag érintkezem....

A fórummotor komoly hiányossága, hogy nem lehet lájkolni, ugyanis ezen nagyon jókat kacarásztam.

... nem hallgattam túl sokat este a Bartókot...

Szabad asszociáció: tegnap láttam egy - számomra felkavaró - beszélgetésrészletet Bartókkal (nem a rádióval, a Bélával). Meg is osztanám, de úgy tűnhetne, hogy politikai felhangokat ütök meg, attól pedig inkább tartózkodok.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-06 12:26
Létrehozva: #5578

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

...Igen felbőszültem a pofátlanságán és pikáns programajánlókat vágtam fejéhez. Keresetlen hangú javaslataim némelyike nem nélkülözte a blaszfémiát sem. (Mea culpa, mea maxima culpa) Aztán behúztam a féket, mert majdnem eljutottam a felmenők kétes hírű foglakozásának felhánytorgatásához, sőt a hozzájuk való inceszt kötődésre való ösztökélés is felmerült bennem....

Ilyeneket egyáltalán nem szabad mondani.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-02-06 11:37
Létrehozva: #5579

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-02-06 09:52) *
Szerintem nem.smile.gif Nekem is kell autót takarítanom, a postod némi bűntudatot ébresztett bennem. sad1.gif

A világért nem volt ilyen szándékom, még tudat alatt sem. rolleyes.gif

Bizony, nem fizette ki, de igen elégedett volt az állapotokkal. Mikor legközelebb együtt dolgoztunk, hüvelyk és mutatóujjam alig leplezett dörzsölgetése közben elmeséltem, hogy esett a dolog. Erre ő a világ dolgaiban járatlannak nevezett. Igen felbőszültem a pofátlanságán és pikáns programajánlókat vágtam fejéhez. Keresetlen hangú javaslataim némelyike nem nélkülözte a blaszfémiát sem. (Mea culpa, mea maxima culpa) Aztán behúztam a féket, mert majdnem eljutottam a felmenők kétes hírű foglakozásának felhánytorgatásához, sőt a hozzájuk való inceszt kötődésre való ösztökélés is felmerült bennem. Szerencsére erre már nem került sor, lezártam a vitát azzal, magával mosking.gif eztán csak szolgálatilag érintkezem.
Később kibékültünk valamennyire. Még az is megesett, rezzenéstelenül elviselte, hogy a közös szállodai szobában nem működik a tv, pedig velem ellentétben nagy képernyőfüggő. Nem ment reklamálni a recepcióra. Igaz nem tudta, mielőtt ő a szobába felment, kiloptam a biztosítékot a készülékből. biggrin.gif (Távozáskor visszaraktam.) Így aztán én is toleráns voltam, nem hallgattam túl sokat este a Bartókot és mikor egy nehezen emészthető Kurtág mű szólalt meg, észrevettem az arcán átsuhanó sötét felhőt, sad1.gif ezért feltettem a fülest inkább. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-02-06 10:52
Létrehozva: #5580

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-02-06 09:45) *
...Szerinted a kolléga kifizette a felét?

Szerintem nem.smile.gif Nekem is kell autót takarítanom, a postod némi bűntudatot ébresztett bennem. sad1.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1486 Oldal V  « < 277 278 279 280 281 > » 
Reply to this topicStart new topic
17 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (17 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-04-23 16:26