IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1529 Oldal V  « < 280 281 282 283 284 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
svejku
hozzászólás 2013-03-11 20:29
Létrehozva: #5621

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(vidaeff @ 2013-03-11 19:14) *
Már miben, megbocsáss kérlek? Hogy valaki úgy panaszkodik, csak a lényeget hagyja ki? Akkor minek ír? Még az elemi logika szerint is botorság, mert ha a sáros ember olvassa a fórumot, akkor pontosan tudja ki lökte le, mint vak a poharat. Ha meg nem, akkor olyan mindegy.

Természetesen megbocsátok. smile.gif
Zejopy véleményével, hozzáállásával értettem egyet. (velem is előfordul) mosking.gif
Amíg a sáros embernek nem jelenik meg a neve, meg az esetleges új neve, addig nagyon kicsi a valószínűsége, hogy a fülébe jut.
De utána már bármi előfordulhat, tehát jobb az ilyen konkrét felhasználókkal való gyanúkat, meglátásokat az ÜSZ felé jelezni.

A hozzászólást -svejku- szerkesztette a következő időpontban: 2013-03-11 20:30
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-11 20:20
Létrehozva: #5622

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2013-03-11 19:14) *
Már miben, megbocsáss kérlek? Hogy valaki úgy panaszkodik, csak a lényeget hagyja ki? Akkor minek ír? Még az elemi logika szerint is botorság, mert ha a sáros ember olvassa a fórumot, akkor pontosan tudja ki lökte le, mint vak a poharat. Ha meg nem, akkor olyan mindegy.

Akárhogy is, itt egyéni, személyes véleményt kap, nem csak Benztől, aki amúgy ebben az esetben határozottan a Vatera hivatalos hangja, de felhasználóktól is, olyanoktól, akik talán átéltek ilyesmit, aki együtt éreznek vele. Ezért a fórum és nem az ÜSZ. Ott maximálisan korrekt "Vatera hangját" kaphat, itt viszont nem egy esetben ölbe vesszük a panaszkodót, megsimogatjuk a hátát, rámutatunk a hibákra, amiket ha nem követett volna el, akkor nem került volna kritikus helyzetbe. Ez az, ami a fórum mellett szól. Így látom, és érzem.

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-03-11 20:14
Létrehozva: #5623

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-11 18:55) *
Most nagyon szemét dolgot mondok, ... nem vagyok egy harcos alkat.

Egyáltalán nem szemétség, sőt: az ilyen igénytelen rizsa pimaszság. Elütni, tévedni lehet, de ez tudatos nemtörődömség. A másik dologban - akár az Alkotmánybíróság némely döntésénél - különvéleményem van. mosking.gif

IDÉZET(svejku @ 2013-03-11 19:07) *
Egyetértek.

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-03-11 20:07
Létrehozva: #5624

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar/Győr
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-11 18:55) *
Szerintem az aggodalom teljesen jogos.

Egyetértek.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-11 19:55
Létrehozva: #5625

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Most nagyon szemét dolgot mondok, talán méltatlan is. De azt hiszem, vannak esetek, amikor nem a test felépítése lenne az elsődleges, hanem a szellem csiszolgatása. Dörzspapír, miegyéb... Tudom, hogy személyeskedésnek tűnhet, de talán nem az. Csak elgondolkodom, amikor ilyet látok. Ami külön való, az egyben van, vessző, pont itt-ott elszórva, persze nem az igényesség jegyében. És egy fél ország olvassa.
Ilyenkor örülök, hogy nem vagyok igazán izmos.smile.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2013-03-11 18:41) *
Nehezen leplezem ingerültségem, ezért meg sem próbálom. Idehoz valaki egy problémát, ami vélhetően valós dolog, nem vitás. Csak éppen valami megfoghatatlan félelemből azt nem osztja meg velünk, ki az, akitől tartanunk kéne. Jó, kis szódával még ez is tűrhető lenne, - bár a személyes bátorság hiánya az egyik legnehezebben elviselhető megnyilvánulás - de akkor miért nem rögtön az Ügyfélszolgálathoz fordul. Amit emberfia nem tud, az nem is fáj. Tiszta sor, nekem nem kéne itt találgatnom. Erre mondta öreganyám: hat pap nem igazodik el némelyik emberen. Pusztán csak részvétet szeretett volna a kudarcba fulladt bolt miatt? Jó, együtt érzek; de ettől még a világ dolgaiban járatlanul halok meg, már ami ezt az esetet illeti. sad.gif

Szerintem az aggodalom teljesen jogos. A fórumon minden nagyon jól el van intézve, bár ez már igaz az ÜSZ-ra is. Lehet, hogy neki az a kézenfekvő, hogy ide jöjjön és ne máshova.
Amúgy nekem már csörgött a telefonom egy ilyen fórumos jelzés után (szintén pécsi "kollégától"), pedig akkoriban még abban sem voltam biztos, hogy amit látok, szabálytalan, csupán gusztustalannak találtam és megmutattam. Nem tudom, talán említettem, nem vagyok egy harcos alkat.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-03-11 19:41
Létrehozva: #5626

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(katpolg @ 2013-03-11 18:01) *
rendben köszönöm

Nehezen leplezem ingerültségem, ezért meg sem próbálom. Idehoz valaki egy problémát, ami vélhetően valós dolog, nem vitás. Csak éppen valami megfoghatatlan félelemből azt nem osztja meg velünk, ki az, akitől tartanunk kéne. Jó, kis szódával még ez is tűrhető lenne, - bár a személyes bátorság hiánya az egyik legnehezebben elviselhető megnyilvánulás - de akkor miért nem rögtön az Ügyfélszolgálathoz fordul. Amit emberfia nem tud, az nem is fáj. Tiszta sor, nekem nem kéne itt találgatnom. Erre mondta öreganyám: hat pap nem igazodik el némelyik emberen. Pusztán csak részvétet szeretett volna a kudarcba fulladt bolt miatt? Jó, együtt érzek; de ettől még a világ dolgaiban járatlanul halok meg, már ami ezt az esetet illeti. sad.gif

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-03-11 10:05
Létrehozva: #5627

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-11 07:01) *
...
Legyen szép a délelőttötök. wave.gif blue_bird.gif
a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) köd van... boáááá...

Köszönöm, thank_you.gif neked is hasonlókat. smile.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-11 08:01
Létrehozva: #5628

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-03-11 06:26) *
Szép jó reggelt mindenkinek! smile.gif
kave.gif kave.gif kave.gif

Szia, neked is, csicsergőset.smile.gif Köszi a kávét, tök jó, mert a másodikat nem volt időm megfőzni, mert az ÜSZ-tal léptem szoros kapcsolatba.biggrin.gif Nem baj, a végén küldtem nekik puszikat is.mosking.gif
Szóval még egyszer köszönet a kávéért és a gondosságért, lassan teljesen kimegy a divatból. Nagyon finom volt.
Legyen szép a délelőttötök. wave.gif blue_bird.gif
a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) köd van... boáááá...

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-03-11 07:26
Létrehozva: #5629

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

Szép jó reggelt mindenkinek! smile.gif
kave.gif kave.gif kave.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-10 22:24
Létrehozva: #5630

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-03-10 21:21) *
kuss.gif

Tudja, ez nem kimondottan kíváncsiság, persze az is, de bennem mindig felmerül egy aggodalom, hogy az új feltételeknek is meg tudok-e majd felelni.smile.gif
Persze, nem zaklatom ezzel, úgyis mindent megtudunk, amikor itt lesz az ideje. thank_you2.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-03-10 22:21
Létrehozva: #5631

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-10 21:16) *
Óóó, ne mondja, hogy már előbb tudta, mint én, hogy meg szeretném kérdezni.smile.gif Akárhogy is hízelgek? rolleyes.gif

kuss.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-10 22:16
Létrehozva: #5632

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-03-10 21:11) *
Kedves zejopy!

Komoly változások várhatóak még az idén, ezek erre a kérdésre is kihatással lesznek.
Nem, ne kérdezze smile.gif

Óóó, ne mondja, hogy már előbb tudta, mint én, hogy meg szeretném kérdezni.smile.gif Akárhogy is hízelgek? rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-03-10 22:11
Létrehozva: #5633

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-10 20:55) *
Kedves Benz! smile.gif

Nézelődtem az oldalon, lapozgattam és megtaláltam a 10 000 Ft/40 nap -> "korlátozzuk a személyes menüdet, ha nem értékelsz" szabályozás születésekor kiadott hírt. Ez hét éve volt. Egyszer írtam már emiatt az ÜSZ-nak. Régen volt, szerintem több hónapja, azt mondták, átgondolják.smile.gif Akkor még nem tudtam, hogy ez egy hét éves szabályozás, egy hét éve létező anyagi világban reálisan meghúzott határvonal. Most, hogy így láttam, felmerült bennem a kérdés, vajon beszéltek-e róla azóta, átgondolták-e, hogy kellene változtatni, mert a levelemben kértem ennek az összegnek a felemelését, ha lehetséges.
Megtenné, hogyha megy dolgozni, és esetleg eszébe jut, akkor rákérdez? Jó lenne tudni, hogy elutasították-e, esetleg elfogadták-e, vagy parkolópályán van egyelőre, mert vannak fontosabb dolgok. Nagyon köszönöm, ha megteszi. A ticket szám: 2012083110008727

Kedves zejopy!

Komoly változások várhatóak még az idén, ezek erre a kérdésre is kihatással lesznek.
Nem, ne kérdezze smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-10 21:55
Létrehozva: #5634

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Kedves Benz! smile.gif

Nézelődtem az oldalon, lapozgattam és megtaláltam a 10 000 Ft/40 nap -> "korlátozzuk a személyes menüdet, ha nem értékelsz" szabályozás születésekor kiadott hírt. Ez hét éve volt. Egyszer írtam már emiatt az ÜSZ-nak. Régen volt, szerintem több hónapja, azt mondták, átgondolják.smile.gif Akkor még nem tudtam, hogy ez egy hét éves szabályozás, egy hét éve létező anyagi világban reálisan meghúzott határvonal. Most, hogy így láttam, felmerült bennem a kérdés, vajon beszéltek-e róla azóta, átgondolták-e, hogy kellene változtatni, mert a levelemben kértem ennek az összegnek a felemelését, ha lehetséges.
Megtenné, hogyha megy dolgozni, és esetleg eszébe jut, akkor rákérdez? Jó lenne tudni, hogy elutasították-e, esetleg elfogadták-e, vagy parkolópályán van egyelőre, mert vannak fontosabb dolgok. Nagyon köszönöm, ha megteszi. A ticket szám: 2012083110008727

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-03-10 21:03
Létrehozva: #5635

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-10 19:44) *
Ki kell várni a 60 napot. smile.gif

Jogos. smile.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-10 20:44
Létrehozva: #5636

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-03-10 19:27) *
Totál megértem a dolgokat, én egy idő után leértékelem. Persze akkor benne van a pakliba, hogy Ő vajon milyet ad.
Itt Erzsébeten segítség? Inkább nem írom le kiket segítenek itt.

Ki kell várni a 60 napot.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-03-10 20:27
Létrehozva: #5637

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-10 19:18) *
Én is sokat gondolkodtam. A Vatera működése szempontjából egyelőre jelentőséggel bírnak az értékelések. A Vatera kéri is. Tegye meg. Része az adásvételnek, visszajelzés a következő vevő felé, ráadásul sok eladónál jelentősége van. A kis regemmel még több mint 300-at kell összegyűjtenem. Ez nagyon nagy szám, főleg, ha azt nézed, hogy könyvet sem egyesével vesznek az emberek. Tehát sok esetben kitolás az eladóval is, azzal az eladóval, aki normális, korrekt módon kiszolgálta. Ezért döntöttem a semleges mellett.

Na ők azok, akik megérdemelnének segítséget.

Totál megértem a dolgokat, én egy idő után leértékelem. Persze akkor benne van a pakliba, hogy Ő vajon milyet ad.
Itt Erzsébeten segítség? Inkább nem írom le kiket segítenek itt.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-10 20:18
Létrehozva: #5638

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-03-10 19:00) *
Én még nem tettem ilyent, úgy vagyok vele ha nem ad akkor nem ad.

Én is sokat gondolkodtam. A Vatera működése szempontjából egyelőre jelentőséggel bírnak az értékelések. A Vatera kéri is. Tegye meg. Része az adásvételnek, visszajelzés a következő vevő felé, ráadásul sok eladónál jelentősége van. A kis regemmel még több mint 300-at kell összegyűjtenem. Ez nagyon nagy szám, főleg, ha azt nézed, hogy könyvet sem egyesével vesznek az emberek. Tehát sok esetben kitolás az eladóval is, azzal az eladóval, aki normális, korrekt módon kiszolgálta. Ezért döntöttem a semleges mellett.

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-03-10 19:00) *
Valóban kegyetlen világot élünk sad.gif Az a baj, hogy sajnos sok ember az italba menekül a megoldás keresése helyett.
Tőlünk nem messze van egy hajléktalan viskó lemezből tákolt. Akik ott élnek a nő minden nap elmegy a nagybani piacra és addig sündörög míg adnak neki munkát, jó nem sok pénzt kap de zöldséget gyümölcsöt megszerzi. A férfi szintén minden nap elmegy és ahol akad bármi munka bevállalja, közbe üveget gyűjtöget na meg a flakonokat. Még soha nem láttam részegen Őket.

Na ők azok, akik megérdemelnének segítséget.

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
suzukimaruti
hozzászólás 2013-03-10 20:00
Létrehozva: #5639

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-03-10 18:50) *
Vakondtorta. jumping.gif jumping.gif

Ma adtam egy semlegest az értékelés elmaradása miatt. Sokat gondolkodtam rajta, igazából reménykedtem, hogy még az utolsó határidőig megírja. Különös kifogások lehetnek erre a "rettenetesen bonyolult" és kábé fél perces munkálatra, az időhiánytól elkezdve a nagymama köszvényéig bármi felmerülhet. Kíváncsi vagyok, mit fog válaszolni.

Ezt meg én hoztam át, mert Benz megharagszik. smile.gif
Igen, tényleg van lehetőség, ha muszáj. Nagyon sokan kerülnek nehéz helyzetbe önhibájukon kívül. Kegyetlen világ van, de láttam nagyon szép példákat ahogy két munkanélküli nehezen, de munkához jutott (házaspár) kifizették a házra felvett kölcsönt és nevelték tisztességgel a három gyereket.
Szóval tényleg nehéz talpon maradni, de az a jó, ha addig nem jut el az ember, hogy etikátlanul viselkedjen. smile.gif

Én még nem tettem ilyent, úgy vagyok vele ha nem ad akkor nem ad.

Valóban kegyetlen világot élünk sad.gif Az a baj, hogy sajnos sok ember az italba menekül a megoldás keresése helyett.
Tőlünk nem messze van egy hajléktalan viskó lemezből tákolt. Akik ott élnek a nő minden nap elmegy a nagybani piacra és addig sündörög míg adnak neki munkát, jó nem sok pénzt kap de zöldséget gyümölcsöt megszerzi. A férfi szintén minden nap elmegy és ahol akad bármi munka bevállalja, közbe üveget gyűjtöget na meg a flakonokat. Még soha nem láttam részegen Őket.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-03-10 19:50
Létrehozva: #5640

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-03-10 17:26) *
Áthoztam mert nem akarok Benz serpenyője útjába akadni. biggrin.gif
thank_you.gif party-smiley-023.gif

Vakondtorta. jumping.gif jumping.gif

Ma adtam egy semlegest az értékelés elmaradása miatt. Sokat gondolkodtam rajta, igazából reménykedtem, hogy még az utolsó határidőig megírja. Különös kifogások lehetnek erre a "rettenetesen bonyolult" és kábé fél perces munkálatra, az időhiánytól elkezdve a nagymama köszvényéig bármi felmerülhet. Kíváncsi vagyok, mit fog válaszolni.

IDÉZET(suzukimaruti @ 2013-03-10 18:46) *
Az igazság nem tudom beleképzelni magam abba, hogy csak a körmöm rágjam és sírjak, sunnyogjak. Tegyünk valamit ez az elvem. Lehet menni utcát takarítani, naponta kifizetik. Lehet menni vasárnap újságot árulni, jó ott nem sok a pénz de adnak egy kis jattot.

Ezt meg én hoztam át, mert Benz megharagszik.smile.gif
Igen, tényleg van lehetőség, ha muszáj. Nagyon sokan kerülnek nehéz helyzetbe önhibájukon kívül. Kegyetlen világ van, de láttam nagyon szép példákat ahogy két munkanélküli nehezen, de munkához jutott (házaspár) kifizették a házra felvett kölcsönt és nevelték tisztességgel a három gyereket.
Szóval tényleg nehéz talpon maradni, de az a jó, ha addig nem jut el az ember, hogy etikátlanul viselkedjen.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1529 Oldal V  « < 280 281 282 283 284 > » 
Reply to this topicStart new topic
11 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (11 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-24 14:20