IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1529 Oldal V  « < 28 29 30 31 32 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
davidmaci92
hozzászólás 2014-05-21 08:30
Létrehozva: #581

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(nyubocs @ 2014-05-21 08:15) *
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=8235744
105000 termékkel.

Agyalni már régen nem agyalok, teljesen felesleges. Nincs információnk, nincs tájékoztatás, akkor minek?

De a vevők kombinálnak, nem kicsit, nagyon.
Már leírtam egyszer. az egyszeri óbéta vásárló nem fog átmenni a bétára vásárolni, mert újra be kellene jelentkezni és a kis kacsója ebben elfárad.
Az óbéta további fenntartása (és kombinálnak ám a vásárlók), most akkor megszűnik nem szűnik a biztos nem mert most raktak új bannert legfelülre, hogy Magyarország legnagyobb online piactere, mostantól több, mint száz webshop új, garanciális termékeivel és heti szuper akciós ajánlatokkal kiegészülve! az meg a régi óvatira mutat vissza.

Szerintem ez már egy olyan webáruház, amire a fejléc utal. Vagy szerződéses. Én is láttam a változást, el is gondolkodtam, de nem érdemes leírni a gondolataimat, mert egyrészt nem letisztultak - csak találgatások lennének - másrészt nem befolyásolnának semmit.

Egy biztos. Az agyakban nincs rend, akárhogy is, de nem sikerült ezt megoldani a magyar csapatnak. Mert ezt ők tudták volna. (Ez nem kritika, hanem tény.) Még mindig nem tudják a vevők, hogy a két oldalon található különböző kinézetű aukciók adott esetben egy eladóhoz tartoznak. Ha valaki nem jártas ebben, akkor nem is csoda. Az összes olyan eladásom, ami a két oldalról vegyesen érkezett olyan volt, hogy én küldtem át a linket, amit keresett a vevő.
Szóval ez az infó valahogy elakadt. Hogy pontosan hol, azt nem tudom.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.
Go to the top of the page

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2014-05-21 08:15
Létrehozva: #582

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-05-21 08:07) *
Nem mutattál linket.
Amúgy bennem már eléggé régóta felmerült sokminden. Az Öregen mennek a fejlesztések, ha nem is nagy léptékben (mert minek azt fejleszteni, ami alapból nagyon jó?) de azok a simítások, amik kellettek, kellenek, folyamatosan megtörténnek. Várom a visszalistázási programot, mert igényem lenne rá, ugyanis az Öregen sokkal többet adok el, pedig a feltöltött aukciók eloszlása alapján matematikai számítások szerint a Bétán kellene többet eladnom. A saját tapasztalatom alapján azt gondolom, hogy a Béta nem akar működni, nem veszi be a magyar gyomor, mert jobbhoz szokott. A kérdés, hogy ez általános-e, vagy csak nálam van-e így, és a másik kérdés, hogyha ez esetleg általános, akkor ennek mi lesz a következménye. Mert végiggondolva a dolgot több alternatíva is lehet. Viszont agyalni nem érdemes. A jövő megadja a választ.

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=8235744
105000 termékkel.

Agyalni már régen nem agyalok, teljesen felesleges. Nincs információnk, nincs tájékoztatás, akkor minek?

De a vevők kombinálnak, nem kicsit, nagyon.
Már leírtam egyszer. az egyszeri óbéta vásárló nem fog átmenni a bétára vásárolni, mert újra be kellene jelentkezni és a kis kacsója ebben elfárad.
Az óbéta további fenntartása (és kombinálnak ám a vásárlók), most akkor megszűnik nem szűnik a biztos nem mert most raktak új bannert legfelülre, hogy Magyarország legnagyobb online piactere, mostantól több, mint száz webshop új, garanciális termékeivel és heti szuper akciós ajánlatokkal kiegészülve! az meg a régi óvatira mutat vissza.

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-05-21 08:07
Létrehozva: #583

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2014-05-21 07:51) *
És akkor fel is merül az emberben, hogy most akkor most mi van, mert márciusban már csak az újra lehetett regisztrálni:

Eladó:100%
Regisztráció időpontja: 2014.03.27.

Nem mutattál linket.
Amúgy bennem már eléggé régóta felmerült sokminden. Az Öregen mennek a fejlesztések, ha nem is nagy léptékben (mert minek azt fejleszteni, ami alapból nagyon jó?) de azok a simítások, amik kellettek, kellenek, folyamatosan megtörténnek. Várom a visszalistázási programot, mert igényem lenne rá, ugyanis az Öregen sokkal többet adok el, pedig a feltöltött aukciók eloszlása alapján matematikai számítások szerint a Bétán kellene többet eladnom. A saját tapasztalatom alapján azt gondolom, hogy a Béta nem akar működni, nem veszi be a magyar gyomor, mert jobbhoz szokott. A kérdés, hogy ez általános-e, vagy csak nálam van-e így, és a másik kérdés, hogyha ez esetleg általános, akkor ennek mi lesz a következménye. Mert végiggondolva a dolgot több alternatíva is lehet. Viszont agyalni nem érdemes. A jövő megadja a választ.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2014-05-21 07:51
Létrehozva: #584

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

És akkor fel is merül az emberben, hogy most akkor most mi van, mert márciusban már csak az újra lehetett regisztrálni:

Eladó:100%
Regisztráció időpontja: 2014.03.27.

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-05-21 07:46
Létrehozva: #585

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2014-05-21 07:34) *
Lottózik, csak nem direktben, hanem közvetve wink3.gif

Jéééé! Télleg, csak elfelejtettem. Nahát, hogy lehetek ilyen. diggin_smilie.gif Akkor viszont tök reális esélye van mindennek. icon_pirat_vat.gif

IDÉZET(Hathor14 @ 2014-05-21 07:34) *
good2.gif A limuzin lila legyen, ennyi a plusz kérésem wub.gif

Van lila serpenyőm, van egy csomó lila ruhám és ékszerem. Lila a klotyó papír és a szemetes zsák (bár ez csak véletlen, amúgy ennyire nem vagyok mániás mosking.gif). Szerinted előfordulhat, hogy nem lila lesz az a limuzin? laugh.gif Lila lesz! Ez tuti.biggrin.gif

Na de komolyra fordítva a szót. Asszem 44 aukciót indítottam újra az összes mutatása egy lapon opcióval. És már nem először. Szóval talán rendeződik a helyzet. pretty_flower-342.jpg
Milyen érdekes az ember. Ha valami alapvető dolog sokáig nem működik, és utána igen, akkor nagyon örül neki. Mármint olyan, mintha hálás lenne, vagy ilyesmi. Legalábbis én. Pedig ez alap lett volna, de most mégis nagyon jól érzem magamat ettől. Nem tudom érthetően fogalmaztam-e.smile.gif

--------------------

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2014-05-21 07:34
Létrehozva: #586

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-20 22:37) *
Hati, gyönyörű virágszálam, te megfelelsz a KRESZ 4. § 1. bekezdés a pontjának? smile.gif Jó nem gáz, ha nem, elvégre benzinnel is megy az autó ....

Bízom benne mosking.gif B kategóriás a jogosítványom, 92.05.14-én sikeresen vizsgáztam, 2017.01.24-ig érvényes a vezetői engedélyem. Alkoholt nem iszom, van gyakorlatom. Kihagytam valamit? rolleyes.gif biggrin.gif

Csak praktikusan kérdem, ugye te általában nem lottózol? mosking.gif

Lottózik, csak nem direktben, hanem közvetve wink3.gif

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-21 07:01) *
Szép csicsergős reggelt.smile.gif Összeszedem magam, bár még abban az állapotban vagyok, amikor az IQ-mat egy egész bányamérnök team keresi, na de sebaj, majd kihámozzátok a lényeget. icon_king.gif
Összegezve tehát. Nyerek a lottón, kielégítem a szűk családot, megveszem álmaim otthonát és egy jó autót. Ezután limuzint küldök Hatiért és érted, beülünk a Salibárba (ezúttal taxival megyek, és iszom egy gintonikot is talán biggrin.gif). Ezalatt a vacsora (vagy ebéd) alatt megbeszéljük és pontosítjuk, ki mit szeretne. Jó lesz így? rolleyes.gif

good2.gif A limuzin lila legyen, ennyi a plusz kérésem wub.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-05-21 07:01
Létrehozva: #587

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Szép csicsergős reggelt.smile.gif Összeszedem magam, bár még abban az állapotban vagyok, amikor az IQ-mat egy egész bányamérnök team keresi, na de sebaj, majd kihámozzátok a lényeget. icon_king.gif

Viktória, ha nyersz a lottón egy nagyobb összeget, nekem az is bejönne nagyon, ha dáridózunk egyet a salibárban. Veled egy ebéd visz mindent! good2.gif Hol van ahhoz egy vacak autó? wave.gif

Összegezve tehát. Nyerek a lottón, kielégítem a szűk családot, megveszem álmaim otthonát és egy jó autót. Ezután limuzint küldök Hatiért és érted, beülünk a Salibárba (ezúttal taxival megyek, és iszom egy gintonikot is talán biggrin.gif). Ezalatt a vacsora (vagy ebéd) alatt megbeszéljük és pontosítjuk, ki mit szeretne. Jó lesz így? rolleyes.gif

Izé... blush.gif Asszem fején találtad a szöget.mosking.gif

Hati, gyönyörű virágszálam, te megfelelsz a KRESZ 4. § 1. bekezdés a pontjának? smile.gif Jó nem gáz, ha nem, elvégre benzinnel is megy az autó ....

Ha ez a szövevényes, paragrafusokkal megtűzdelt kérdés arra irányult, hogy Hatinak van-e jogsija, akkor a válasz igen. good2.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-21 06:29) *
Aludtam rá egyet. Én is szeretnék, de kétkerekűt. Mielőtt leütnéd a magas labdát, nem olyat, amiről lelopták a másik kettőt, hanem motort. Vagy ha tetszik motrot. mosking.gif Ez házmesterünk nyelvjárásában van, akit nagyon szeretünk és aki nem az Értelmiségi Vicinék Országos Egyesületének elnöke. És ő az, aki szereti vinni a híreket, ezért leányom velősen csak a ház szerverének nevezi.

Múltkor találtam neked egy bringát. Miért nem szálltál be a licitálásba? biggrin.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-21 06:29
Létrehozva: #588

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(Hathor14 @ 2014-05-20 16:06) *
Zep, ha nyersz a lottón egy nagyobb összeget, nekem bömöst vegyél, légyszi rolleyes.gif love7.gif

Aludtam rá egyet. Én is szeretnék, de kétkerekűt. Mielőtt leütnéd a magas labdát, nem olyat, amiről lelopták a másik kettőt, hanem motort. Vagy ha tetszik motrot. mosking.gif Ez házmesterünk nyelvjárásában van, akit nagyon szeretünk és aki nem az Értelmiségi Vicinék Országos Egyesületének elnöke. És ő az, aki szereti vinni a híreket, ezért leányom velősen csak a ház szerverének nevezi.

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-05-20 08:28) *
Azt hiszem, még soha senkit nem sikerült megtérítenem, de azért próbálkozom mosking.gif

Sajnos a realitások felülírtak mindent. Jó pár napig ezzel foglalkoztam és láttam a nagy vas kategóriában igen szemrevaló darabokat, nem mondom. De nekem most egy zömmel a kerülethatárokon belüli jó állapotú akármilyen kis esernyőre volt szükségem. Jaaa és a biciklim ezer sebből vérzik. Első defekt, fék nem jó, láncvédő repedt, egy küllő szakadt, lánc rozsdás. Mit lehet ilyenkor tenni, kell egy autó. mosking.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2014-05-21 06:33

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-20 22:37
Létrehozva: #589

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-20 18:24) *
Ígérem, úgy lesz, bár egy kicsit sértett vagyok, hogy nem Matizt akarsz. biggrin.gif

Viktória, ha nyersz a lottón egy nagyobb összeget, nekem az is bejönne nagyon, ha dáridózunk egyet a salibárban. Veled egy ebéd visz mindent! good2.gif Hol van ahhoz egy vacak autó? wave.gif

Zep, ha nyersz a lottón egy nagyobb összeget, nekem bömöst vegyél, légyszi rolleyes.gif love7.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2014-05-20 22:38

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-05-20 18:24
Létrehozva: #590

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Ígérem, úgy lesz, bár egy kicsit sértett vagyok, hogy nem Matizt akarsz.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2014-05-20 16:06
Létrehozva: #591

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-20 08:48) *
wub.gif Ha megnyerem a lottó ötöst, veszek egy Rovert, vagy Volvot. De azokat majd csak hosszú útra használom, a kicsit teljesen kikupálom, és a városban azzal fogok száguldozni.biggrin.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
mechatri
hozzászólás 2014-05-20 13:33
Létrehozva: #592

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2013-09-23 11:21
Azonosító: 2 077 285

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-20 07:50) *
Meglehetősen. Az is kiderült, elférek a hasammal együtt is csepp autóban. z.gif Nem valami macsós gép. Jellemzőül csak annyi, a napellenző sminktükre nem az utas, hanem a vezető előtt van. mosking.gif

Biztos, akinek az tetszik. biggrin.gif Esélyes volt egy szép kék matízka is elektromos teljes gyári vászontetővel, de mivel külföldről behozott volt, sokat kellett volna várnom a honosítás miatt.

Igen jól emlékszel, de én un. kockázatmentes terméket vettem tőle. Az értékelésekre adott válaszai engem is aggasztottak, de végül a személyes átvételes üzletünk rendben ment. Kétszer is.

Sok szerencsét és balesetmenteset a verdához smile.gif
Nagy öröm amikor a hőn áhított verda családtaggá válik. És nem utólsó sorban kétszer örül neki az ember....először amikor megveszi, és másodjára amikor sikerül megszabadulni tőle biggrin.gif Bizonyos esetekben a házasság is hasonló
biggrin.gif

A hozzászólást -mechatri- szerkesztette a következő időpontban: 2014-05-20 13:35

--------------------
Soha ne vitatkozz egy idiótával! Akik látnak benneteket, nem tudnak megkülönböztetni. :-)

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-05-20 08:48
Létrehozva: #593

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Meglehetősen. Az is kiderült, elférek a hasammal együtt is csepp autóban. z.gif Nem valami macsós gép. Jellemzőül csak annyi, a napellenző sminktükre nem az utas, hanem a vezető előtt van. mosking.gif

Miért ne fértél volna el? Az enyémben is elfértél. Sőt, továbbmegyek, a volt barátom, aki egy meglehetősen magas, kicsit sem vékony ember, simán tudta úgy vezetni, hogy még az ülést sem kellett átállítanom, mikor visszaültem utána. És nem úgy ült benne, mint majom a köszörűkövön.
Az meg, hogy egy autó mennyire macsós, csak annak számít, akinek ezzel problémája van egyéb tekintetben. Ne az autó legyen valamilyen, hanem aki vezeti.smile.gif A tükörben pedig a borotválkozás eredményét is lehet ellenőrizni.biggrin.gif Sajnos nálam az utas előtt van, aki jobbára a fiam, így nekem maradt a visszapillantó erre a célra.mosking.gif
Sok örömet kívánok az autódhoz.smile.gif

...Esélyes volt egy szép kék matízka is ...

wub.gif Ha megnyerem a lottó ötöst, veszek egy Rovert, vagy Volvot. De azokat majd csak hosszú útra használom, a kicsit teljesen kikupálom, és a városban azzal fogok száguldozni.biggrin.gif
Viszont most mennem kell, sőt rohannom inkább.smile.gif wave.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-20 08:28
Létrehozva: #594

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-19 22:47) *
Tudom kedves Benz, de ezúttal az élet, a realitások vittek mindent. Meg sem merem mondani, mosking.gif mit vettem.

Azt hiszem, még soha senkit nem sikerült megtérítenem, de azért próbálkozom mosking.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-20 07:50
Létrehozva: #595

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-20 07:16) *
Alapos voltál biztosan. smile.gif

Szép autó a Logan. biggrin.gif

Biztos, akinek az tetszik. biggrin.gif Esélyes volt egy szép kék matízka is elektromos teljes gyári vászontetővel, de mivel külföldről behozott volt, sokat kellett volna várnom a honosítás miatt.
smile.gif

Effem, tiszta a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) vagyok, de nem emlékszem. Ugye te is a szomszédban emlegetett eladóval akadtál össze?

Igen jól emlékszel, de én un. kockázatmentes terméket vettem tőle. Az értékelésekre adott válaszai engem is aggasztottak, de végül a személyes átvételes üzletünk rendben ment. Kétszer is.

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-05-20 07:16
Létrehozva: #596

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Elhúzódott a dolog. smile.gif

Alapos voltál biztosan.smile.gif

... ezúttal az élet, a realitások vittek mindent. Meg sem merem mondani, mosking.gif mit vettem.

Szép autó a Logan.biggrin.gif

Imádlak. _olel.gif Csekély sikerrel rárebbentem.

smile.gif

Effem, tiszta a világ dolgaiban kevésbé tájékozott:) vagyok, de nem emlékszem. Ugye te is a szomszédban emlegetett eladóval akadtál össze?

IDÉZET(VateraKategoriak @ 2014-05-19 15:02) *
Tisztelt Felhasználók!

A múlt héten új, „kiskategóriák” látták meg a napvilágot a szerkesztő asztalán. A változások már tapasztalhatóak összes oldalunkon, a moderálások még tartanak.
Új alábontások:
- Konzol, játékszoftver/Egyéb kiegészítő/Headset, hangfal, mikrofon
- Konzol, játékszoftver/Egyéb kiegészítő/Előlap, burkolat
- Könyv, újság/Szakkönyv, kézikönyv/Technika
- Autó – motor és alkatrész/Személygépkocsi – Alkatrész, felszerelés/Biztonságtecnika/Bicskakulcs, indítókulcs
- Játék/Lego, Duplo/Lego készlet/Lego Chima
Köszönjük türelmüket!
További szép napot!
Vatera Kategóriák

Ezek olyan kedves postok. Még úgy is, hogy "tiszteltek" vagyunk és nem "kedvesek".

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-19 22:47
Létrehozva: #597

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-05-19 13:45) *
Na de meddig? Azt hittem, hétvégén megveszed az autót. smile.gif

Elhúzódott a dolog. smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-05-19 17:57) *
Kedves vidaeff!

Ugye tudja, milyen márkát érdemes venni?! icon_pirat_vat.gif

Tudom kedves Benz, de ezúttal az élet, a realitások vittek mindent. Meg sem merem mondani, mosking.gif mit vettem.

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-19 11:57) *
Eff! Ezt neked találtam. biggrin.gif Amúgy merre jársz?

Imádlak. _olel.gif Csekély sikerrel rárebbentem.

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-19 17:57
Létrehozva: #598

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-19 13:14) *
Egy autópiacon. smile.gif

Kedves vidaeff!

Ugye tudja, milyen márkát érdemes venni?! icon_pirat_vat.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-05-19 13:45
Létrehozva: #599

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-19 13:14) *

Na de meddig? Azt hittem, hétvégén megveszed az autót.smile.gif

--------------------

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-19 13:14
Létrehozva: #600

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-19 11:57) *
Eff! Ezt neked találtam. biggrin.gif Amúgy merre jársz?

--------------------

+Quote Post

1529 Oldal V  « < 28 29 30 31 32 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: svejku

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-22 11:18