IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1530 Oldal V  « < 28 29 30 31 32 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2014-05-22 08:01
Létrehozva: #581

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-22 06:44) *
A te áldott jó szíved. wave.gif Tényleg lehet bármi lila, kivéve talán ezt. smile.gif
-----
Két limuzin? Jó, de akkor a Hatié megy majd elöl, hátha én eltévedek. mosking.gif

Basszus! Nem Hati és te fogtok vezetni, hanem egy sofőr. Tényleg nem vagy egy megrögzött limuzinban utazó alkat. Te megkapod a női sofőrt, majd kérem a paramétereket, Hati meg egy illatos, magas, barna, karcsú pasast kap, erős intellektuális beütéssel. Így a hosszú utat kellemes társaságban tölthetitek.biggrin.gif

IDÉZET(Hathor14 @ 2014-05-22 07:19) *
A lila limuzin kívűlről, és belülről smile.gif
Most az ötös lottón van a legnagyobb nyeremény, szombatig tudtok várni? rolleyes.gif

Ez pont olyan, mint a Matiz.mosking.gif Belül nagyobb, mint kívül.biggrin.gif
Ha nem tudunk várni, akkor hamarabb lesz? Na jó, várunk szombatig.
Képzeljétek, tegnap hívott Orbán Viktor. Éppen órám volt, nem tudtam, hogy ő az, mert nincs benne a címlistámban, ezért felvettem, mert azt hittem, valaki keres. Aztán bemutatkozott és elkezdte nyomni. Én mondtam neki, hogy bocsi, éppen dolgozom, mellesleg a munkám után befizetett adómból nagyoskodik, tehát engedje meg nekem, hogy legalább dolgozhassak. De csak mondta a gép a cuccot.... biggrin.gif
Komolyra fordítva. Tele van a hócipőm, folyamatosan telefonálnak, teletolják spam-mel a fiókomat és egyáltalán. Szándékosan nem foglalkozom ezzel a cirkusszal, de még így is betüremkednek. mad.gif
(Csak mondom a fórumszabályzat tükrében, hogy ez nem politika, mert bármelyik párt ezt csinálja, az kiveri a biztosítékot, itt magáról a jelenségről van szó. Nem csupán ezek a betüremkedések, hanem a rémhírek, reklámok, és még sorolhatnám.)
Komolyan mondom, kiköltözöm egy kukoricásba a semmi közepére.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-05-22 08:03

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
Hathor14
hozzászólás 2014-05-22 07:19
Létrehozva: #582

Queen of Heaven

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2011-06-10 06:38
Innen: Budapest
Azonosító: 1 524 248

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-22 06:44) *
Két limuzin? Jó, de akkor a Hatié megy majd elöl, hátha én eltévedek. mosking.gif

A lila limuzin kívűlről, és belülről smile.gif
Most az ötös lottón van a legnagyobb nyeremény, szombatig tudtok várni? rolleyes.gif

--------------------
Ami egész, az nem tökéletes, hanem teljes.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-22 06:44
Létrehozva: #583

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-05-22 05:21) *
Minden lehet lila. Sőt, lila bármi lehet. biggrin.gif De rendben, érted feketét küldök.

A te áldott jó szíved. wave.gif Tényleg lehet bármi lila, kivéve talán ezt. smile.gif
-----

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-05-22 05:21
Létrehozva: #584

zejopy vagyok:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-08-17 11:47
Innen: Veresegyház, medverezervátum
Azonosító: 706 366

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-21 22:21) *
.... egy limó általában nem lehet lila.. az akkor a világ vége.

Minden lehet lila. Sőt, lila bármi lehet.biggrin.gif De rendben, érted feketét küldök.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-21 22:21
Létrehozva: #585

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-21 22:16) *
Oké, rendben, érted fehéret küldök, azon ne múljék az elégedettséged. don-t_mention.gif Amúgy azt hittem egy vacsora velem a Salibárban mindent visz, ezért természetesen meg sem fordult a fejemben hogy a limuzin színét fogod nézni. mosking.gif
Vigyázat, minden bókot és ígéretet megjegyzek ám. rolleyes.gif

A szín semmit nem számít. Jöhet a fekete. mosking.gif A vacsora tényleg mindent visz, szóval ha minden kötél szakad, mehetek akár biciklivel is. Kb 14-16 óra...nekem. biggrin.gif Nem az értem küldött limó színén akadtam fenn, hanem azon, hogy egy limó általában nem lehet lila.. az akkor a világ vége.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2014-05-21 22:26

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-05-21 22:16
Létrehozva: #586

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-05-21 14:19) *
... No de lila limuzin? smiley-shocked034.gif

Oké, rendben, érted fehéret küldök, azon ne múljék az elégedettséged. don-t_mention.gif Amúgy azt hittem egy vacsora velem a Salibárban mindent visz, ezért természetesen meg sem fordult a fejemben hogy a limuzin színét fogod nézni. mosking.gif
Vigyázat, minden bókot és ígéretet megjegyzek ám. rolleyes.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-05-21 14:19
Létrehozva: #587

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Hathor14 @ 2014-05-21 07:34) *
Bízom benne mosking.gif B kategóriás a jogosítványom, 92.05.14-én sikeresen vizsgáztam, 2017.01.24-ig érvényes a vezetői engedélyem. Alkoholt nem iszom, van gyakorlatom. Kihagytam valamit? rolleyes.gif biggrin.gif

Lottózik, csak nem direktben, hanem közvetve wink3.gif

good2.gif A limuzin lila legyen, ennyi a plusz kérésem wub.gif

Akkor minden ok. smile.gif No de lila limuzin? smiley-shocked034.gif

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-05-21 07:46) *
...

Van lila serpenyőm, van egy csomó lila ruhám és ékszerem. Lila a klotyó papír és a szemetes zsák (bár ez csak véletlen, amúgy ennyire nem vagyok mániás mosking.gif ). Szerinted előfordulhat, hogy nem lila lesz az a limuzin? laugh.gif Lila lesz! Ez tuti. biggrin.gif
...

Nekem a szemem alatt volt lila foltom. Ezt akkor szereztem, mikor bajtársaimmal learattuk a haderő Pákozd utáni második győzelmének babérjait egy kocsmai ütközetben. biggrin.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-05-21 09:31) *
Szándékos volt, nem bírtam kihagyni mosking.gif

Jutott eszembe Moldova kamionosa, aki még nem eredetiben olvasta Goethe műveit. Magyarul sem nagyon. Beszerzett egy kamionparkolóban valamilyen laposka albérlőt. Nagyjából így magyarázta a tüneteket a német doktornak: Nicht ugri-bugri, aber langsam spazieren... mosking.gif

--------------------

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-21 13:14
Létrehozva: #588

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(nyubocs @ 2014-05-21 10:53) *
Tisztelt Benz!

Igen ám, de vajon mik ezek a paraméterek? ...

Tisztelt nyubocs!

Fogalmam sincs, ez szerencsére nem az én asztalom smile.gif Tudomásom szerint egyedi, testre szabott szerződések vannak, nincsenek mereven meghatározott fix paraméterek.
De ahogy írtam is, a kollégák állnak rendelkezésére a Kapcsolatfelvételen át.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2014-05-21 10:53
Létrehozva: #589

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-11-14 20:22
Azonosító: 43 559

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-05-21 09:13) *
Tulajdonképpen jogos, amit leírt, de a helyzet jóval egyszerűbb. Nincs X atka, tényleg nincs az átállásra új időpont. Ha lesz fejlemény, akkor természetesen lesz tájékoztatás is.
A belinkelt új TJF egy szerződéses eladó, rájuk mindig is egyedi, a szerződésükben meghatározott szabályok vonatkoztak. Ez sem volt soha sem titkos információ, az értékesítő kollégák tárt karokkal várnak mindenkit, aki kereskedőként megfelel bizonyos paramétereknek.

Tisztelt Benz!

Igen ám, de vajon mik ezek a paraméterek? Mert ez ugye nem található meg sehol. Még csak egy hozzávetőleges iránymutatás szintjén sem.
Nekem van saját webáruházam is. Amelyhez létezik Vatera modul. Csak ugye mikor beszélgettünk a fejlesztővel, hogy kössük össze akkor (ami a készletkezelés miatt egyáltalán nem lenne mindegy), akkor jött a dilemma, hogy akkor most én melyiken is akarok értékesíteni (akkor még ugye volt időpont a régi megszűnésére) és a dolog itt meg is akadt. Most ugye van ez a se füle se farka állapot a régi-újjal és az ember vakaródzik és nem igazán tud okosan dönteni.

Az pedig, hogy ez az új eladó a régi Vatira jött be, az aztán tökéletesen elbizonytalanít a jövőt illetően.

(Közben már látom, cit1rom-nak válaszolt, ha gondolja ezt kiveheti)

A hozzászólást -nyubocs- szerkesztette a következő időpontban: 2014-05-21 10:55

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-05-21 10:30
Létrehozva: #590

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-05-21 10:27) *
Lényegében erre írtam az előbb, hogy jogos. A bizonytalanság senkinek sem jó, de ez egy ilyen hosszú átmenet.
A kommunikáció egy külön szakma, ehhez nem szólnék hozzá smile.gif

Tudom smile.gif
Igazság szerint nem is azt idéztem, ami arra késztetett, hogy leírjam a véleményemet smile.gif

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-21 10:27
Létrehozva: #591

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(cit1rom @ 2014-05-21 10:01) *
A probléma az, hogy nem tudjuk, meddig átmeneti az állapot. Híd alatt lakni nem jó, de biztosan kibírható. Csak másképpen rendezkedik be az ember, ha tudja, hogy x ideig ez lesz, mintha azt hiszi, hogy akár holnap is változhat.
Most a küszöbön áll sok felhasználó, régiek és újak, eladók és vevők. Várják, mikor éri már meg, hogy ismét teljes energiával valósítsák meg elképzeléseiket. Pillanatnyilag nincs miért lelkesülni, és ezt a legjobb szándékkal mondom.
Itt már nem biztos, hogy segít az ingyenes listázás, mert nem a befektetett pénz megtérülése a dilemma, hanem a befektetett energiáé.
A tájékoztatás ezen a ponton nem jó. Ha pedig maga az üzemeltető sem tudja, meddig átmeneti az állapot, az is támpont lenne, ha tudnánk, meddig kell kétlaki életet élni mindenképpen. (Tehát hogy x ideig biztosan nem lesz változás).
Ha ezt sem tudja senki, az viszont már probléma.
És én azt is annak érzem, ha azt akarják elhitetni velem, hogy ami történik, az közkívánatra történik. Szerintem az is hibás kommunikáció volt.
Én nem minősítettem most semmit, egyszerűen csak leírtam, amit tapasztalok ismerőseim körében és nem ismerőseim körében azzal, hogy olvasgatok véleményeket itt-ott.

Lényegében erre írtam az előbb, hogy jogos. A bizonytalanság senkinek sem jó, de ez egy ilyen hosszú átmenet.
A kommunikáció egy külön szakma, ehhez nem szólnék hozzá smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
cit1rom
hozzászólás 2014-05-21 10:01
Létrehozva: #592

Lelkes újonc
**

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-12-27 12:32
Azonosító: 1 417 184

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-05-21 09:13) *
Tulajdonképpen jogos, amit leírt, de a helyzet jóval egyszerűbb. Nincs X atka, tényleg nincs az átállásra új időpont. Ha lesz fejlemény, akkor természetesen lesz tájékoztatás is.
A belinkelt új TJF egy szerződéses eladó, rájuk mindig is egyedi, a szerződésükben meghatározott szabályok vonatkoztak. Ez sem volt soha sem titkos információ, az értékesítő kollégák tárt karokkal várnak mindenkit, aki kereskedőként megfelel bizonyos paramétereknek.

A probléma az, hogy nem tudjuk, meddig átmeneti az állapot. Híd alatt lakni nem jó, de biztosan kibírható. Csak másképpen rendezkedik be az ember, ha tudja, hogy x ideig ez lesz, mintha azt hiszi, hogy akár holnap is változhat.
Most a küszöbön áll sok felhasználó, régiek és újak, eladók és vevők. Várják, mikor éri már meg, hogy ismét teljes energiával valósítsák meg elképzeléseiket. Pillanatnyilag nincs miért lelkesülni, és ezt a legjobb szándékkal mondom.
Itt már nem biztos, hogy segít az ingyenes listázás, mert nem a befektetett pénz megtérülése a dilemma, hanem a befektetett energiáé.
A tájékoztatás ezen a ponton nem jó. Ha pedig maga az üzemeltető sem tudja, meddig átmeneti az állapot, az is támpont lenne, ha tudnánk, meddig kell kétlaki életet élni mindenképpen. (Tehát hogy x ideig biztosan nem lesz változás).
Ha ezt sem tudja senki, az viszont már probléma.
És én azt is annak érzem, ha azt akarják elhitetni velem, hogy ami történik, az közkívánatra történik. Szerintem az is hibás kommunikáció volt.
Én nem minősítettem most semmit, egyszerűen csak leírtam, amit tapasztalok ismerőseim körében és nem ismerőseim körében azzal, hogy olvasgatok véleményeket itt-ott.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-05-21 09:37
Létrehozva: #593

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-05-21 09:31) *

smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-21 09:31
Létrehozva: #594

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2014-05-21 09:28) *
Nem atka, hanem akta.smile.gif (Ez a mondat törölhető.)

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-05-21 09:28
Létrehozva: #595

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2014-05-21 08:53) *
Értem én, hogy mit mondasz, de friss reg az öregre? Miközben a mezei embert meg elhajtjuk, hogy csak és kizárólag már az újon próbálj meg eladni?
Innentől kezdve megint Orwell Állatfarm-jának a klasszikus táblafelirata jut eszembe.

Az Állatfarm nem csupán az előző rendszer kritikája, tulajdonképpen mindenütt megállja a helyét. Itt is megvan az analógia, de ez természetes. Nem jó, vagy rossz, hanem egy működő dolog. Beszélhetünk arról, hogy igazságos-e, vagy sem. Ilyen aukciószámmal teljesen természetes, hogy vannak egyedi szabályozások, lehetőségek, hiszen akkora forgalmat és látogatottságot generál, ami nagyon jól jön, különösen mostanában. Ezzel nekem nincs ellenérzésem. Tényleg nincs. Tudomásul kell venni, hogy mi (mezei emberek) nem eshetünk akkora súllyal a latba, mert nem tudjuk azt adni, amit ő.

A hozzászólásod második feléhez:
Pontosan emiatt mondtam azt akkor, hogy a tájékoztatás hiánya nagy probléma. Hogy a dolog szupertitkos X-aktaként történő kezelése a magyar vagy a lengyel menedzsment akarata volt, azt nem tudom. De hogy kié, ez lényegtelen a mi szempontunkból. A bizonytalanság a véleményem szerint továbbra is fennáll, hiszen az ilyen fejlécek, a frissen megjelenő eladói reg az öregen egyáltalán nem erősítik a bizalmat. Mindenféle kombinálás nélkül is az ugrik be az embernek, hogy valami nem igazán smakkol, talán tényleg nem is fog megszűnni egyáltalán a régi.

Van tájékoztatás. Tényleg van. Csak nem jut be a fejekbe. Ezért nem tudták megvalósítani. Nem azért, mert rosszul csinálták. Egy információs csatornának két vége van. A kimeneti és a bemeneti. Ha a befogadó oldal nem veszi az adást, akkor nem lehet mit tenni. Talán pucér csajokkal, nyuszikákkal, édibédi babucikkal, menő autókkal és hasonló gejlekkel kellett volna. Csakhogy akkor az már nem a Vatera lenne, hanem valami periférikus takony. Ez van. Nincs hibás. Nem lehet azt mondani, hogy valaki ezt, vagy azt rosszul csinálta. Ezen már rég túl kellene lépni. Helyzet van. Azt pedig kezelni kell. A Vatinak is, az eladóknak és a vevőknek is. Aztán majd meglátjuk mit hoz a holnap.
Nem atka, hanem akta.smile.gif (Ez a mondat törölhető.)

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-05-21 09:29

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-05-21 09:13
Létrehozva: #596

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Értem én, hogy mit mondasz, de friss reg az öregre? Miközben a mezei embert meg elhajtjuk, hogy csak és kizárólag már az újon próbálj meg eladni?
Innentől kezdve megint Orwell Állatfarm-jának a klasszikus táblafelirata jut eszembe.

Pontosan emiatt mondtam azt akkor, hogy a tájékoztatás hiánya nagy probléma. Hogy a dolog szupertitkos X-aktaként történő kezelése a magyar vagy a lengyel menedzsment akarata volt, azt nem tudom. De hogy kié, ez lényegtelen a mi szempontunkból. A bizonytalanság a véleményem szerint továbbra is fennáll, hiszen az ilyen fejlécek, a frissen megjelenő eladói reg az öregen egyáltalán nem erősítik a bizalmat. Mindenféle kombinálás nélkül is az ugrik be az embernek, hogy valami nem igazán smakkol, talán tényleg nem is fog megszűnni egyáltalán a régi.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2014-05-21 08:53
Létrehozva: #597

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-05-21 08:30) *
Szerintem ez már egy olyan webáruház, amire a fejléc utal. Vagy szerződéses. Én is láttam a változást, el is gondolkodtam, de nem érdemes leírni a gondolataimat, mert egyrészt nem letisztultak - csak találgatások lennének - másrészt nem befolyásolnának semmit.

Egy biztos. Az agyakban nincs rend, akárhogy is, de nem sikerült ezt megoldani a magyar csapatnak. Mert ezt ők tudták volna. (Ez nem kritika, hanem tény.) Még mindig nem tudják a vevők, hogy a két oldalon található különböző kinézetű aukciók adott esetben egy eladóhoz tartoznak. Ha valaki nem jártas ebben, akkor nem is csoda. Az összes olyan eladásom, ami a két oldalról vegyesen érkezett olyan volt, hogy én küldtem át a linket, amit keresett a vevő.
Szóval ez az infó valahogy elakadt. Hogy pontosan hol, azt nem tudom.

--------------------
All I wanna do Is trade this life for something new Holding on to what I haven't got!

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-05-21 08:30
Létrehozva: #598

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2014-05-21 08:15) *
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=8235744
105000 termékkel.

Agyalni már régen nem agyalok, teljesen felesleges. Nincs információnk, nincs tájékoztatás, akkor minek?

De a vevők kombinálnak, nem kicsit, nagyon.
Már leírtam egyszer. az egyszeri óbéta vásárló nem fog átmenni a bétára vásárolni, mert újra be kellene jelentkezni és a kis kacsója ebben elfárad.
Az óbéta további fenntartása (és kombinálnak ám a vásárlók), most akkor megszűnik nem szűnik a biztos nem mert most raktak új bannert legfelülre, hogy Magyarország legnagyobb online piactere, mostantól több, mint száz webshop új, garanciális termékeivel és heti szuper akciós ajánlatokkal kiegészülve! az meg a régi óvatira mutat vissza.

Szerintem ez már egy olyan webáruház, amire a fejléc utal. Vagy szerződéses. Én is láttam a változást, el is gondolkodtam, de nem érdemes leírni a gondolataimat, mert egyrészt nem letisztultak - csak találgatások lennének - másrészt nem befolyásolnának semmit.

Egy biztos. Az agyakban nincs rend, akárhogy is, de nem sikerült ezt megoldani a magyar csapatnak. Mert ezt ők tudták volna. (Ez nem kritika, hanem tény.) Még mindig nem tudják a vevők, hogy a két oldalon található különböző kinézetű aukciók adott esetben egy eladóhoz tartoznak. Ha valaki nem jártas ebben, akkor nem is csoda. Az összes olyan eladásom, ami a két oldalról vegyesen érkezett olyan volt, hogy én küldtem át a linket, amit keresett a vevő.
Szóval ez az infó valahogy elakadt. Hogy pontosan hol, azt nem tudom.

--------------------
Nem azért hibáztál, mert többet adtál, hanem mert kevesebbet kívántál. Ha többet adsz, többet is követelhetsz.

+Quote Post
nyubocs
hozzászólás 2014-05-21 08:15
Létrehozva: #599

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(davidmaci92 @ 2014-05-21 08:07) *
Nem mutattál linket.
Amúgy bennem már eléggé régóta felmerült sokminden. Az Öregen mennek a fejlesztések, ha nem is nagy léptékben (mert minek azt fejleszteni, ami alapból nagyon jó?) de azok a simítások, amik kellettek, kellenek, folyamatosan megtörténnek. Várom a visszalistázási programot, mert igényem lenne rá, ugyanis az Öregen sokkal többet adok el, pedig a feltöltött aukciók eloszlása alapján matematikai számítások szerint a Bétán kellene többet eladnom. A saját tapasztalatom alapján azt gondolom, hogy a Béta nem akar működni, nem veszi be a magyar gyomor, mert jobbhoz szokott. A kérdés, hogy ez általános-e, vagy csak nálam van-e így, és a másik kérdés, hogyha ez esetleg általános, akkor ennek mi lesz a következménye. Mert végiggondolva a dolgot több alternatíva is lehet. Viszont agyalni nem érdemes. A jövő megadja a választ.

http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=8235744
105000 termékkel.

Agyalni már régen nem agyalok, teljesen felesleges. Nincs információnk, nincs tájékoztatás, akkor minek?

De a vevők kombinálnak, nem kicsit, nagyon.
Már leírtam egyszer. az egyszeri óbéta vásárló nem fog átmenni a bétára vásárolni, mert újra be kellene jelentkezni és a kis kacsója ebben elfárad.
Az óbéta további fenntartása (és kombinálnak ám a vásárlók), most akkor megszűnik nem szűnik a biztos nem mert most raktak új bannert legfelülre, hogy Magyarország legnagyobb online piactere, mostantól több, mint száz webshop új, garanciális termékeivel és heti szuper akciós ajánlatokkal kiegészülve! az meg a régi óvatira mutat vissza.

--------------------

+Quote Post
davidmaci92
hozzászólás 2014-05-21 08:07
Létrehozva: #600

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(nyubocs @ 2014-05-21 07:51) *
És akkor fel is merül az emberben, hogy most akkor most mi van, mert márciusban már csak az újra lehetett regisztrálni:

Eladó:100%
Regisztráció időpontja: 2014.03.27.

Nem mutattál linket.
Amúgy bennem már eléggé régóta felmerült sokminden. Az Öregen mennek a fejlesztések, ha nem is nagy léptékben (mert minek azt fejleszteni, ami alapból nagyon jó?) de azok a simítások, amik kellettek, kellenek, folyamatosan megtörténnek. Várom a visszalistázási programot, mert igényem lenne rá, ugyanis az Öregen sokkal többet adok el, pedig a feltöltött aukciók eloszlása alapján matematikai számítások szerint a Bétán kellene többet eladnom. A saját tapasztalatom alapján azt gondolom, hogy a Béta nem akar működni, nem veszi be a magyar gyomor, mert jobbhoz szokott. A kérdés, hogy ez általános-e, vagy csak nálam van-e így, és a másik kérdés, hogyha ez esetleg általános, akkor ennek mi lesz a következménye. Mert végiggondolva a dolgot több alternatíva is lehet. Viszont agyalni nem érdemes. A jövő megadja a választ.

--------------------

+Quote Post

1530 Oldal V  « < 28 29 30 31 32 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014-07-26 09:06