IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1597 Oldal V  « < 28 29 30 31 32 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
zejopy
hozzászólás 2014-12-03 00:08
Létrehozva: #581

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Ma befutott az 500. pozitív.smile.gif Kemény menet volt heat.gif de megvan. jumping.gif
És most megnézem svejku videóit.biggrin.gif

Az utolsó azért tetszett nagyon, mert spontán volt.smile.gif
Én mindenesetre köszönöm az esti mesét. thank_you.gif
Szép álmokat mindenkinek.wave.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)
Go to the top of the page

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-12-02 23:13
Létrehozva: #582

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2014-12-02 21:50) *
Pécsen az elmúlt évek valamelyikében kivágtak egy kis erdőt nyugatra. A varjak pedig - mivel megszűnt az életterük - jobb híján beköltöztek Kertvárosba. Egyszer döbbenten néztem, ahogy egy teljes becsomagolt kalácsot, vagy kenyeret milyen szívós szakértelemmel bontott ki egy okos példány. Okosak. Nekünk volt egy gyerekkoromban. Jó fej volt.smile.gif

Meglepően intelligensek ezek a "szovjet fecskék"
ttps://www.youtube.com/watch?v=URZ_EciujrE
ttps://www.youtube.com/watch?v=ZerUbHmuY04
ttps://www.youtube.com/watch?v=JJCDFsS_c6Q

És játékosak is:
ttps://www.youtube.com/watch?v=zz92ZVtZfcE

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-12-02 22:50
Létrehozva: #583

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-12-02 14:34) *
Ejha bizony! smile.gif Ilyen vaskos számlával már tulajdonrészed lehet a cégben. good2.gif

Pedig milyen gondosan levágtam az összes befizetést.biggrin.gif Nekem jó így fizetni, mert nem kell vele vacakolni. 1500 aukcióm fut minimum, és akkor még a jutalékkal is kell számolnom, na meg a Galéria. Hipp-hopp karcsúsodik ám.smile.gif
De a lényeg, hogy milyen szépen ott fityeg a két oldal egyenlege. Kíváncsi vagyok, meddig marad. Nem egészen értem, hogyan maradt a Bétán 7 Ft-om még, amikor nekem átvezették az összeset.mosking.gif Most mi lesz, ha meg akarom szüntetni a regisztrációmat? animal0018.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2014-12-02 14:34) *
Volt madárügyem de. Szerencsére nem pottyantott rám. mosking.gif Megálltam egy parkolóban, s előttem egy ifjonc girhes varjonc a járdán, két papírjával együtt eldobott sonkaszelettel ügyködött. Mikor kiszálltam, megijedt szegény és arrébb rebbent. Sajnáltam, hogy elrontottam a reggelijét. Visszaültem és vártam. De ő akkor nem mert visszajönni, viszont jött helyette egy hatalmas, kihízott idősebb példány. Na, azt rögtön elhessentettem, mert nem neki biztosítottam a helyszínt, hanem a fiatal, zörgő csontú rozogának. És aztán visszajött ő! Lopva nézegetett engem, ahogy ültem a kocsiban, de megette gyorsan az egészet. Szerintem vágta, hogy érte hadakoztam, de ha nem is így volt, nekem jó napom lett ettől, mert mégiscsak én zavartam meg először.

De jó.smile.gif Biztos idei volt a girhenc.
Pécsen az elmúlt évek valamelyikében kivágtak egy kis erdőt nyugatra. A varjak pedig - mivel megszűnt az életterük - jobb híján beköltöztek Kertvárosba. Egyszer döbbenten néztem, ahogy egy teljes becsomagolt kalácsot, vagy kenyeret milyen szívós szakértelemmel bontott ki egy okos példány. Okosak. Nekünk volt egy gyerekkoromban. Jó fej volt.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-12-02 15:34
Létrehozva: #584

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2014-12-02 13:46) *

Ejha bizony! smile.gif Ilyen vaskos számlával már tulajdonrészed lehet a cégben. good2.gif

IDÉZET(zejopy @ 2014-12-01 22:17) *
tongue.gif

Volt madárügyem de. Szerencsére nem pottyantott rám. mosking.gif Megálltam egy parkolóban, s előttem egy ifjonc girhes varjonc a járdán, két papírjával együtt eldobott sonkaszelettel ügyködött. Mikor kiszálltam, megijedt szegény és arrébb rebbent. Sajnáltam, hogy elrontottam a reggelijét. Visszaültem és vártam. De ő akkor nem mert visszajönni, viszont jött helyette egy hatalmas, kihízott idősebb példány. Na, azt rögtön elhessentettem, mert nem neki biztosítottam a helyszínt, hanem a fiatal, zörgő csontú rozogának. És aztán visszajött ő! Lopva nézegetett engem, ahogy ültem a kocsiban, de megette gyorsan az egészet. Szerintem vágta, hogy érte hadakoztam, de ha nem is így volt, nekem jó napom lett ettől, mert mégiscsak én zavartam meg először.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2014-12-02 15:24

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-12-01 23:17
Létrehozva: #585

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-12-01 22:11) *
Addig örülj, míg csak ül. mosking.gif

tongue.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-12-01 23:11
Létrehozva: #586

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-12-01 22:05) *
...

Közben Dezső a fejemre ült. icon_pirat_vat.gif

Addig örülj, míg csak ül. mosking.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-12-01 23:05
Létrehozva: #587

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2014-12-01 21:33) *
dry.gif
Nem éppen az, ezért tiltja a szabályzat is. (Ha jól értem, erre vonatkozik a keresőszavak tiltása)

Annyira hálás vagyok, hogy vigyázol a hat és fél év alatt megőrzött büntetlenségemre. thank_you.gif
De sajnos, mint Eff is írta, csak vicceltünk, bár szerintem a szmájlik használata ezt egyértelművé tette. Vagy mégsem? huh.gif
Akkor a biztonság kedvéért:
Kedves fórumot olvasó emberek!
Csak vicceltem, ez valóban tiltott keresőszó lenne, aminek az alkalmazását tiltja az ÁFF. Nehogy bárki megpróbálja, mert büntetést fog kapni érte.

IDÉZET(vidaeff @ 2014-12-01 21:36) *
...Az pedig egy kötetlen műfaj.

smile.gif

IDÉZET(svejku @ 2014-12-01 21:58) *
Ilyenkor kell a nyári holmikat keresni, nem szezonban! biggrin.gif

Jaj! De hát befagy. smiley-shocked034.gif Bááár... idea1.gif ... akkor máris kész a korcsolyapálya.smile.gif

Közben Dezső a fejemre ült. icon_pirat_vat.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-12-01 23:07

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-12-01 22:58
Létrehozva: #588

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-12-01 18:47) *
Ki keres medencét és fűnyírót novemberben? laugh.gif

Ilyenkor kell a nyári holmikat keresni, nem szezonban! biggrin.gif

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-12-01 22:36
Létrehozva: #589

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Bigdept @ 2014-12-01 21:33) *
dry.gif
Nem éppen az, ezért tiltja a szabályzat is. (Ha jól értem, erre vonatkozik a keresőszavak tiltása)

Természetesen ezt tudjuk. Sőt, azt is vélelmeztük, feltűnik, hogy ez csak egy tréfa. dry.gif Az pedig egy kötetlen műfaj.

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2014-12-01 22:38

--------------------

+Quote Post
Bigdept
hozzászólás 2014-12-01 22:33
Létrehozva: #590

Lelkes fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2010-01-27 17:06
Azonosító: 964 053

dry.gif
IDÉZET(vidaeff @ 2014-12-01 21:15) *
Eredeti ötlet biggrin.gif

--------------------
Az összes kerti vetemények közül a kóbászt szeretem a legjobban!

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-12-01 22:15
Létrehozva: #591

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-12-01 18:47) *
Na igen,... Bavaria teáskanna, nem Converse? mosking.gif

Eredeti ötlet biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-12-01 19:47
Létrehozva: #592

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2014-12-01 18:34) *
Nekem működik még, mert eltettem egy lapot télire. mosking.gif Ide mutat haza. good2.gif

Na igen, én is ezt láttam, és mindjárt kényelmesen elterpeszkedtem teljes testi valómban a féloldalas székemben. (Azért féloldalas, mert az egyik karfát leszereltem - én magam - mert útban volt.) Most ravasz voltam, mert előkerestem a linket, amit Benz dugott a múltkor a fejembe.
Na de amiért jöttem, mert mutatni akarok valamit.smile.gif Megnéztem a top 10 keresést:
1. Converse
2. Adidas
3. Nike
4. iPhone 4
5. Lego
6. Medence
7. Kanapé
8. Fűnyíró
9. Abercrombie
10. Xbox 360
Ki keres medencét és fűnyírót novemberben? laugh.gif
Még hozzátenném, hogy senki sem keres olyan gyakran Bavaria teáskészletet, vagy Zsolnay bögrét, hogy benne legyen ebben a listában.unsure.gif (Mi lenne, ha beírnám a címbe: Bavaria teáskanna, nem Converse? mosking.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2014-12-01 19:50

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2014-12-01 19:34
Létrehozva: #593

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-12-01 17:44) *
Tényleg megszűnt a Béta. smile.gif Béke poraira. Na és betonfátyol. icon_respekt.gif

Nekem működik még, mert eltettem egy lapot télire. mosking.gif Ide mutat haza. good2.gif

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-12-01 10:18
Létrehozva: #594

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mucus42 @ 2014-12-01 06:00) *
Valaki még nálam is ügyesebb volt headbang.gif Akkor most illessem "szép" szavakkal? Nem tudomásul veszem, hogy még fejlődnöm kell.

http://www.vatera.hu/item/bid/list.php?id=2007459860
Nem, tudomásul veszem, hogy még fejlődnöm kell.

A kerek ár fölé jó tenni pár forintot, nem alá. smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
mucus42
hozzászólás 2014-12-01 07:00
Létrehozva: #595

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Budapest
Azonosító: 18

IDÉZET(svejku @ 2014-11-29 10:09) *
Azt hiszed, hogy az enyhítő körülmény? biggrin.gif
Én is gyakran licitálok az utolsó 5-10 mp-ben, sőt olyankor szoktam akkora levédett ajánlatot, (ja, olyan már nincs), szóval akkora automatikusan beállított maximális licitösszeget (hogy ez mennyivel jobb? blink.gif ) tenni, amire már biztosan nem gondol senki. (csak egyszer össze ne akadjak valami hasonló fazonnal! wacko.gif )
Ja, és velem már az is előfordult, hogy továbbadtam amit vettem. animal0026.gif

Kedves Benz, az animal0026 smile kétszer is benne van a listában, helyette kaphatnánk valami mást, mondjuk egy Rattus norvegicust?

Valaki még nálam is ügyesebb volt headbang.gif Akkor most illessem "szép" szavakkal? Nem tudomásul veszem, hogy még fejlődnöm kell.

http://www.vatera.hu/item/bid/list.php?id=2007459860

Nem, tudomásul veszem, hogy még fejlődnöm kell.

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-11-30 14:22
Létrehozva: #596

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(svejku @ 2014-11-29 10:09) *
Kedves Benz, az animal0026 smile kétszer is benne van a listában, helyette kaphatnánk valami mást, mondjuk egy Rattus norvegicust?

Kedves svejku!

A duplikáció sajnos marad, régebben már próbáltuk az egyiket törölni, de nem sikerült.
A másik kérdésben meglátom, mit tehetek smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2014-11-29 11:09
Létrehozva: #597

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(mucus42 @ 2014-11-29 07:08) *
Jelentkezem mint "patkány", de koránt sem további üzletelés céljából laugh1.gif

Azt hiszed, hogy az enyhítő körülmény? biggrin.gif
Én is gyakran licitálok az utolsó 5-10 mp-ben, sőt olyankor szoktam akkora levédett ajánlatot, (ja, olyan már nincs), szóval akkora automatikusan beállított maximális licitösszeget (hogy ez mennyivel jobb? blink.gif ) tenni, amire már biztosan nem gondol senki. (csak egyszer össze ne akadjak valami hasonló fazonnal! wacko.gif )
Ja, és velem már az is előfordult, hogy továbbadtam amit vettem. animal0026.gif

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-11-28 23:14
Létrehozva: #598

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2014-11-28 22:06) *
Azt hiszem mondtam már, hogy túlértékel és ezzel erős kisebbségben lehet smile.gif
De persze köszönöm.

Általában kisebbségben vagyok, már megszoktam. Nem is zavar.smile.gif Sőt, már nem is próbálok senkit meggyőzni.
De nem értékelem túl. Látom a hibáit is, csak elfogadom őket. Azt gondolom - és ez nem csak Önnel kapcsolatban van így - hogy az ember a hibáival együtt az, aki. Úgy teljes. Én az életben is ilyen vagyok. Egyszerűen nem a negatív dolgokra teszem a figyelmemet. Most miért kellene arra fókuszálnom, hogy néha morcos, kissé merev és ilyenek? Hiszen emellett van számtalan egyéb, amik szebbek. Nekem is jobb így. Tök logikus. És ez nem valami rózsaszínű vattacukor, amiben élek. Látom, sőt értem a körülöttem lévő negatív dolgokat. Csak a helyükön kezelem őket. Ha tudok rajtuk változtatni, vagy azt hiszem, hogy sikerülhet, akkor teszek ellenük, ha nem, akkor - mivel rajtam kívül állnak - más megvilágításba helyezem őket. Én sem bonyolítom az életemet.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2014-11-28 23:06
Létrehozva: #599

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2014-11-28 21:25) *
Hát akkor lássuk....

Azt hiszem mondtam már, hogy túlértékel és ezzel erős kisebbségben lehet smile.gif
De persze köszönöm.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2014-11-28 22:25
Létrehozva: #600

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2014-11-28 18:41) *
Erre este érdemben fogok reagálni.smile.gif Addig is reszkessen! dirol.gif
Tudom, mit akarok mondani, csak nincs időm rá.

Hát akkor lássuk. Leírom, amit gondolok.
Ha a nagy csendesség a múlt vasárnapi beszélgetésünk folyománya, akkor elmondom, hogy a célom nem az volt, hogy betömedékeljem a száját. Elmondtam a véleményemet, de akkor most összesítem és árnyalom kicsit.
Sok mindent el lehet mondani Önről és nagyon sok dolgot olvastam az elmúlt években Önről. A szélsőséges véleményalkotások nem számítanak, mert azt olyan emberek írták, akiket a fórumfigyi hatására elvakított a gyűlölet. Nem látnak mást csak a saját haragjukat. Ők azon a szinten mozognak, nem látnak magasabbra önmaguknál. De beszéltem olyan emberekkel is, akik nem kedvelik Önt egyértelműen, na és olyanokkal is, akik igen. Egy dologban egybehangzóak a vélemények, az Ön szavát érdemes meghallgatni, mert értelem és tudás van mögöttük. (Csak azok nem látják ezt be, akik azt hiszik, hogy mindenkinél okosabbak, és irigyen pedzik már, hogy ez nem egészen így van. Ők sem számítanak, mert ugyanaz a kategória, mint az elvakultak tábora, csak őket nem a gyűlölet, hanem saját maguk nagyszerűségébe vetett hitük teszi látásképtelenné.) Na de vissza a fősodorba! Mondjuk én megszívtam, mert valamilyen kompatibilitás hatására nemcsak tisztelem, de kedvelem is Önt, ami nem összetévesztendő a hála érzésével, amit a segítőkészsége váltott ki. Van az is, de az más lapra tartozik. Ezt nem azért írtam le, hogy piros fejjel bebújjon az íróasztal alá, hanem azért, hogy egyértelműen tudassam azt, hogy mivel kedvelem, nem akarom bántani, megbántani, eldugítani. Tehát effektíve nem azt akartam, hogy többet ne szóljon, mert amikor úgy van itt, akkor a jelenléte kellemes és szórakoztató, na és persze sok esetben tanulságos.
Szeretném ha tudná, hogy szerintem Ön nem egy moderátor. Ön több és kevesebb is egy moderátornál, Ön egyszerűen Benz. Ez azt jelenti, hogy nincs szüksége arra, hogy moderátori eszközökkel éljen. Nincs szüksége sablonokra, mert Önnek a saját szavai és az azokban megfogalmazott mondanivalók többet érnek a sablonoknál. Igazából nincs szüksége keménységre sem, mert azt hiszem, hogy alapvetően van ahhoz érzéke, hogy a vergődő embert is meglássa a postolóban, akkor is, ha nem úgy kommunikál, ahogy az a legillendőbb. (Nyilván nem az extrém esetekre gondolok.) Tehát bejöhet ide strandpapucsban és kinyúlott melegítőben is, mert a szavai és ami mögöttük van, úgyis feleslegessé teszi a tiszti egyenruhát. Nem tudom, hogy kellőképpen sikerült-e megfogalmaznom azt, ami ezzel kapcsolatban bennem van, mert kissé kiestem abból a hangulatból, amiben indulás előtt voltam. Ennyi futotta ma belőlem. Az infót tegye oda a többi mellé, illessze közéjük és gyúrja össze.
Persze, ha eztán is a háttérben marad, akkor éppen elővehetem a lila serpenyőmet is.smile.gif

IDÉZET(svejku @ 2014-11-28 18:59) *
Hetek óta nem is történt semmi a Fórumon, jól jött ez a kis rágcsálózás, feldobta a napomat!
(megyek mosogatni, mire Zep hazaér a bálból, addigra talán én is itt leszek) smile.gif

Volt egy tag az ajánlott aukciókkal kapcsolatos panaszával. Azért pl. izgultam, hogy ő ne kapjon figyit.
Amúgy visszajöttem a bálból. Mi a barátnőmmel először, utánunk a püspök. biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post

1597 Oldal V  « < 28 29 30 31 32 > » 
Reply to this topicStart new topic
7 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (7 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2015-05-29 06:12