IPB

Üdvözöllek a Fórumban!

> Fontos tudnivaló

A Vatera fórumai elsősorban azt a célt szolgálják, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Vatera szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat. Konkrét kérdés esetén, amennyiben a vaterától vár választ, kérjük, kattintson ide és tegye fel kérdését ügyfélszolgálatunknak. Köszönjük.

1620 Oldal V  « < 317 318 319 320 321 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Vészkijárat, Kötetlen csevegés mindenkinek
suzukimaruti
hozzászólás 2013-05-03 15:32
Létrehozva: #6361

Tapasztalt fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-08-07 19:42
Azonosító: 177 261

Szép napot mindenkinek! smile.gif

Én nézegettem ezt a futár dolgot, gondoltam beveszem postázásnak. A baj, hogy nem nagyon tiszta nekem a dolog sad.gif Nem elég a súly még valami méretek is kellenek?
Go to the top of the page

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-03 12:26
Létrehozva: #6362

Vigyázz! Veszélyes Vitrioltulajdonos!

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-03-25 16:08
Innen: Szüfrazsettkiképző Főállomás :)
Azonosító: 128 349

Úúú, kedves Benz! smile.gif

Át kell írni a szállítási sablonoknál az áraimat. Minden maradna a régi, csak az ár változna. Megkérdezem, mert annyit vacakoltam vele, hogy nem akarom elrontani. Ebben az esetben betöltök egy sablont, és csak átírom a számokat? Tudom ezt menteni? Vagy új sablonokat kell csinálnom?
Ráér a válasszal, mert csak este állok neki. thank_you.gif

--------------------
"Merj nyúlni olyan dolgokért, amit senki más nem lát."
(Ron Cristian)

+Quote Post
mucus42
hozzászólás 2013-05-03 05:58
Létrehozva: #6363

Fórumozó

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2007-03-01 13:47
Innen: Budapest
Azonosító: 18

Jól indult a reggelem:)

http://epitkezes-otthon.vatera.hu/butor/sz...20puff%201%20ft

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-02 21:45
Létrehozva: #6364

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-05-02 21:44) *
A Karinthy idézetre gondolt, ugye? smile.gif

Gyakran eszembe jut.smile.gif
Minden benne van, amit tehetnénk és amit elrontunk a mai világban.

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-05-02 21:47

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-05-02 21:44
Létrehozva: #6365

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

Regisztrált: 2009-09-04 15:11
Azonosító: 730 465

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-02 21:26) *
...
Szóval:
1. Ha az ember az előítéleteire hallgat, akkor nagyot koppanhat és még a feje is éghet.
2. A legjobb tanítás a példamutatás, ezt tudjuk, de ez egy élő példa volt.
3. Az ilyen férfi mellett lehet nő egy nő, de nagy a valószínűsége, hogy a nő nőisége erősíti a férfi férfiasságát és fordítva, tehát azt hiszem, hogy férfiaknak és nőknek egyaránt el kellene gondolkodni (mert mindkét nem képviselőivel szoktam beszélgetni), hogy sok mindent lehet hiányolni az ellenkező nemben, de egyik hiány nincs a másik nélkül. Ugyanígy egyik jellemző nem lehet meg az ellenpólus nélkül.

Már egy nap eltelt és még mindig gondolkodom a történteken, mert jó volt látni.smile.gif

Igen, néha csúnyán mellé lehet fogni smile.gif
De azért (sajnos) az előítéletek működnek az esetek túlnyomó részében...

A Karinthy idézetre gondolt, ugye? smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-02 21:26
Létrehozva: #6366

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-05-02 21:09) *
Mit látott?

Ültünk a gyerekkel a vízparton, jött egy gumicsónak. Benne egy pár, kisgyerekkel. A szülők bronzbarnák voltak, látszott, hogy egész télen a szoláriumban hevertek. Na meg a kisgyerek fehér volt, tehát, ha a szín eredeti lett volna a szülőkön, akkor a kisgyerek sem világított volna.smile.gif Persze megszólalt bennem az előítélet, mert bennem van egy olyan gondolat, hogyha valaki túl sokat szán a testére, mármint időt, akkor másra nem marad elegendő, és én nem bírnék rendszeresen feküdni a hátamon, vagy a hasamon azzal a céllal, hogy barnább legyek. Most olyan vagyok, mint egy mentőautó, nyár végén meg olyan leszek, mint egy kevésbé tiszta mentőautó. Ez van, ellenben tiszta vagyok és illatos, rendben van a frizurám, szóval nekem ez elég. Szóval nőtt bennem egy előítélet. Aztán a tag (művi kopasz amúgy, tehát +1 előítélet feltornyosodott bennem) felállt, mert megérkeztek a partra. Na ott majdnem hanyatt is estem, mert megláttam a hátát, ami tele volt tetkóval, de nagyon komolyan, itt már szívem szerint el is mentem volna arrébb, mert ha ezeket a külső jegyeket együtt látom, akkor én jobbnak látom távolabb elhelyezkedni. Viszont az már olyan ciki lett volna, szóval maradtunk, gondoltam csak nam szólnak be, hogy oda ültünk. De legalábbis reméltem. smile.gif Na és akkor a pasi kilépett a csónakból, megtartotta, és elkezdte kitapogatni a sziklákat a lábával. Esküszöm, az egyik billegett, szólt a csajnak, hogy ezzel majd vigyázzon, de meg is igazította neki. A követ, a vízben, hogy a felesége ne csússzon meg rajta. Mindezt olyan odafigyeléssel és gondosan csinálta, hogy eleinte az előítéleteim kezdtek el inogni, de amikor láttam, hogyan segíti ki a nőt a csónakból, akkor már erősen szégyelltem is magamat. Azt a gyengédséget. És ez nem udvariasság volt, hanem sokkal mélyebbről jött. Ebben minden benne volt.
Ráadásul, bár az én fiam udvarias, de van egy határa a figyelmességének, ez kortünet, de amikor elmentünk, lenyújtotta a kezét és felsegített a földről, mert őt is megfogta a látvány.
Szóval:
1. Ha az ember az előítéleteire hallgat, akkor nagyot koppanhat és még a feje is éghet.
2. A legjobb tanítás a példamutatás, ezt tudjuk, de ez egy élő példa volt.
3. Az ilyen férfi mellett lehet nő egy nő, de nagy a valószínűsége, hogy a nő nőisége erősíti a férfi férfiasságát és fordítva, tehát azt hiszem, hogy férfiaknak és nőknek egyaránt el kellene gondolkodni (mert mindkét nem képviselőivel szoktam beszélgetni), hogy sok mindent lehet hiányolni az ellenkező nemben, de egyik hiány nincs a másik nélkül. Ugyanígy egyik jellemző nem lehet meg az ellenpólus nélkül.

Már egy nap eltelt és még mindig gondolkodom a történteken, mert jó volt látni.smile.gif

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-05-02 21:09) *
Hűűű, ha én tudnék csak úgy citromlevet csinálni, akkor nem kellene citromot venni idea1.gif

Citrom az kell hozzá.biggrin.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-05-02 21:09
Létrehozva: #6367

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-02 21:05) *
Kikapcsoltam a routert és végül sikerült. Köszönöm. thank_you.gif Annyira gáz, mikor az ember tehetetlen. Nem vagyok idegbajos típus, de a tehetetlenségtől szét tudnék robbanni. sad1.gif
Szóval olyan szépet láttam tegnap.smile.gif Elmondom, mert többszörös tanulság szinte bárkinek, de előtte még csinálok egy citromlevet.smile.gif

Mit látott?
Hűűű, ha én tudnék csak úgy citromlevet csinálni, akkor nem kellene citromot venni idea1.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-02 21:05
Létrehozva: #6368

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-05-02 20:59) *
Ez egy vezetéknélküli telefon? Ha igen, akkor az áramtalanítás miatt vlsz elfelejtette a bázisállomás a kézibeszélőt. Újra össze kellene hangolni őket.

Kikapcsoltam a routert és végül sikerült. Köszönöm. thank_you.gif Annyira gáz, mikor az ember tehetetlen. Nem vagyok idegbajos típus, de a tehetetlenségtől szét tudnék robbanni. sad1.gif
Szóval olyan szépet láttam tegnap.smile.gif Elmondom, mert többszörös tanulság szinte bárkinek, de előtte még csinálok egy citromlevet.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-05-02 20:59
Létrehozva: #6369

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-02 20:52) *
Mármint, hogy kikapcsolni és vissza? Az megvolt.sad.gif
Az a baj, hogy csak akkor tudom birizgálni, ha valaki a vonalban van. Most képzelje el vizuálisan, a bal fülemen a mobil, a jobbon a hálózati, amit néha-néha nyomkodok, közben idegbajos módon: Anyu! Most sem hallod? ... És most?
Vááá, pedig már tegnap óta el akarok itt mesélni valamit, de nincs rá időm. És akkor az ökör telefonnal... áhh.. Köszönöm, utánaolvasok.smile.gif

Ez egy vezetéknélküli telefon? Ha igen, akkor az áramtalanítás miatt vlsz elfelejtette a bázisállomás a kézibeszélőt. Újra össze kellene hangolni őket.

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
svejku
hozzászólás 2013-05-02 20:58
Létrehozva: #6370

Lelkes virgonc

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-05-27 22:37
Innen: Magyar
Azonosító: 156 696

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-02 20:07) *
Hallgass a nőkre, mindig igazuk van. Most képzeld, ha elballagsz a fogyasztóvédelemhez. Szerintem a postán is van vásárlók könyve. Többre mész, ha oda írsz.smile.gif

Ja, ha elmegy a postára akkor már elhozhatja a csetrest is! mosking.gif
Vagy a Fogyasztóvédelem közelebb van Vidaeff?

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-02 20:52
Létrehozva: #6371

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-05-02 20:48) *
Ha akkus készülék, akkor próbálja meg újraindítani.
A hibajelenségnek próbáljon utánaolvasni a neten. Többször gondoltam már én is azt, hogy valami egyedi, megmagyarázhatatlan dolgot tapasztaltam. Ilyen márpedig nincs, mindig vannak sorstársak és így meglesz a megoldás is smile.gif

Mármint, hogy kikapcsolni és vissza? Az megvolt.sad.gif
Az a baj, hogy csak akkor tudom birizgálni, ha valaki a vonalban van. Most képzelje el vizuálisan, a bal fülemen a mobil, a jobbon a hálózati, amit néha-néha nyomkodok, közben idegbajos módon: Anyu! Most sem hallod? ... És most?
Vááá, pedig már tegnap óta el akarok itt mesélni valamit, de nincs rá időm. És akkor az ökör telefonnal... áhh.. Köszönöm, utánaolvasok.smile.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-05-02 20:48
Létrehozva: #6372

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-02 20:42) *
Kábé megüt a guta. Kihúztam a konnektorból a telefonomat. Hálózatit. Aztán visszadugtam, és most akárki hív, nem hallja, hogy mit mondok és akkor sem, ha én hívok valakit. Egyszer már csinálta ezt és be tudtam állítani, de vagy meszesebb lettem az elmúlt két hónapban, vagy csak úgy magamtól elfelejtettem. Már ott tartok, hogy kivágom a csukott ablakon... BangHead.gif

Ha akkus készülék, akkor próbálja meg újraindítani.
A hibajelenségnek próbáljon utánaolvasni a neten. Többször gondoltam már én is azt, hogy valami egyedi, megmagyarázhatatlan dolgot tapasztaltam. Ilyen márpedig nincs, mindig vannak sorstársak és így meglesz a megoldás is smile.gif

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-02 20:42
Létrehozva: #6373

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-05-02 20:32) *
Neeeem, mi a NEM aukcióst említettük rolleyes.gif
Olyan, mint a grando, csak kissé fejletlenebb hehehmm.gif

biggrin.gif Gondolhattam volna. Mármint, hogy fejletlenebb.
Kábé megüt a guta. Kihúztam a konnektorból a telefonomat. Hálózatit. Aztán visszadugtam, és most akárki hív, nem hallja, hogy mit mondok és akkor sem, ha én hívok valakit. Egyszer már csinálta ezt és be tudtam állítani, de vagy meszesebb lettem az elmúlt két hónapban, vagy csak úgy magamtól elfelejtettem. Már ott tartok, hogy kivágom a csukott ablakon... BangHead.gif

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
VateraBenz
hozzászólás 2013-05-02 20:32
Létrehozva: #6374

Customer Service

Csoport:
M O D E R Á T O R

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-02 19:29) *
Én basszus, nem értem, mit finomkodtok... Te is, Benz is, mint a szűzlányok. Van ennek kimondható neve: nem jut eszembe a neve, egy másik oldal:)

Neeeem, mi a NEM aukcióst említettük rolleyes.gif
Olyan, mint a grando, csak kissé fejletlenebb hehehmm.gif

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2013-05-02 16:46) *
Nem mentem nagyon utána ennek, amiről írtál; de azt sajna tapasztalatból tudom, hogy a naaaagy nem aukciós oldal (ahol sok a céges eladó) már pár éve felszámítja az ÁFA-különbözetet, ha onnan vásárolok.

Ezt nem tudtam, mert eddig csak a német és angol leányvállallattól vásároltam mosking.gif
A nagy vízen túliak nagy része amúgy sem hajlandó ide postázni (legalábbis könyvet).

--------------------
Üdvözlettel:
a Vatera csapata
www.vatera.hu

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-05-02 20:15
Létrehozva: #6375

Öreg róka:)

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2008-12-09 15:58
Azonosító: 343 894

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-02 20:07) *
Hallgass a nőkre, mindig igazuk van. Most képzeld, ha elballagsz a fogyasztóvédelemhez. Szerintem a postán is van vásárlók könyve. Többre mész, ha oda írsz.

Még dühöngök pár napig, aztán a jövő hét végén meglátom. biggrin.gif

--------------------
Ha az ész csődöt mond, a jó ízlés még segíthet.

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-02 20:07
Létrehozva: #6376

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(vidaeff @ 2013-05-02 19:59) *
... Sőt, a párom is veszekszik velem: ne balhézzak, majd ő akkor érte megy. De nem tud, mert nem írok neki meghatalmazást. mosking.gif

Hallgass a nőkre, mindig igazuk van. Most képzeld, ha elballagsz a fogyasztóvédelemhez. Szerintem a postán is van vásárlók könyve. Többre mész, ha oda írsz.smile.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-05-02 20:10

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-05-02 19:59
Létrehozva: #6377

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-02 19:29) *
Szia Surika! smile.gif
Én basszus, nem értem, mit finomkodtok... Te is, Benz is, mint a szűzlányok. Van ennek kimondható neve: nem jut eszembe a neve, egy másik oldal:)
mosking.gif
sad.gif

Ott egye a fene, inkább veszni hagyom, de kétszer nem fizetek. Ez elvi kérdés. Olyan horror díjat mondott a postás hölgy a másodszori kézbesítésre. smiley-shocked034.gif Nem is értem. Majd a jövő hét után lesz időm erre, ezt is megkapirgálom. A normál díjon felül még hatszáz? Sőt, a párom is veszekszik velem: ne balhézzak, majd ő akkor érte megy. De nem tud, mert nem írok neki meghatalmazást. mosking.gif

A hozzászólást -vidaeff- szerkesztette a következő időpontban: 2013-05-02 20:00

--------------------

+Quote Post
zejopy
hozzászólás 2013-05-02 19:29
Létrehozva: #6378

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(Surika @ 2013-05-02 16:06) *
Szép napot mindenkinek.

Szia Surika! smile.gif

IDÉZET(Vateraoroszlan @ 2013-05-02 16:46) *
Nem mentem nagyon utána ennek, amiről írtál; de azt sajna tapasztalatból tudom, hogy a naaaagy nem aukciós oldal (ahol sok a céges eladó) már pár éve felszámítja az ÁFA-különbözetet, ha onnan vásárolok.

mosking.gif

IDÉZET(vidaeff @ 2013-05-02 17:33) *
Állhatok én a fejem tetejére, ebből nem lesz semmi. Hazudnak, mint a vízfolyás. Egyébként nem lehet a sikertelent pozitívra értékelni csillagozás nélkül, de annak ugye nincs értelme. Mit csillagozzak? Bár ez értékelés érdekel a legkevésbé. Azt szerettem volna, hozzák ki újra ingyér, mert ők hibáztak. Erre nem hajlandók, csak ha még egyszer kifizetem a díjat. Vagy én menjek érte, de arról meg szó nem lehet. Szóval bögrém megy vissza az eladónak a jövő héten, - állítólag szerdáig tartják ott, azon a távoli postán - aztán megyek fogyasztóvédelemhez. mosking.gif Azért sajnálom, olyan helyes bögrék lettek volna.
Ebből azért van tanulság: kellene valami komoly konkurencia a királyinak, mert kissé elkényelmesedett.

sad.gif

A hozzászólást -zejopy- szerkesztette a következő időpontban: 2013-05-02 19:29

--------------------
(Ron Cristian)

+Quote Post
vidaeff
hozzászólás 2013-05-02 17:33
Létrehozva: #6379

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

IDÉZET(zejopy @ 2013-05-02 14:59) *
Olvastam. De addig nyomulj, amíg nem az van, amit te akarsz.

Állhatok én a fejem tetejére, ebből nem lesz semmi. Hazudnak, mint a vízfolyás. Egyébként nem lehet a sikertelent pozitívra értékelni csillagozás nélkül, de annak ugye nincs értelme. Mit csillagozzak? Bár ez értékelés érdekel a legkevésbé. Azt szerettem volna, hozzák ki újra ingyér, mert ők hibáztak. Erre nem hajlandók, csak ha még egyszer kifizetem a díjat. Vagy én menjek érte, de arról meg szó nem lehet. Szóval bögrém megy vissza az eladónak a jövő héten, - állítólag szerdáig tartják ott, azon a távoli postán - aztán megyek fogyasztóvédelemhez. mosking.gif Azért sajnálom, olyan helyes bögrék lettek volna.
Ebből azért van tanulság: kellene valami komoly konkurencia a királyinak, mert kissé elkényelmesedett.

--------------------

+Quote Post
Vateraoroszlan
hozzászólás 2013-05-02 16:46
Létrehozva: #6380

Igencsak öreg róka

Csoport:
Teljes jogú felhasználó

Regisztrált: 2009-09-02 09:51
Azonosító: 726 887

IDÉZET(VateraBenz @ 2013-05-02 11:16) *
Max annyiból, hogy vásárlóként drágábban jutunk az onnan érkező termékhez smile.gif
Ha egyáltalán érinti a külföldre történő értékesítést. Ezt nem tudom, nem néztem utána ennyire.

--------------------
Üdvözlettel:
Leó
a Vatera oroszlánja

+Quote Post

1620 Oldal V  « < 317 318 319 320 321 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (5 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2016-06-30 23:22